|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus? |
| Jah |
|
9% |
[ 51 ] |
| Ei |
|
43% |
[ 228 ] |
| Mul juba olemas |
|
38% |
[ 202 ] |
| Kolin mujale |
|
9% |
[ 49 ] |
|
| hääli kokku : 530 |
|
| autor |
|
LongHorn
HV kasutaja

liitunud: 29.11.2004
|
21.07.2012 22:17:11
|
|
|
| Motorolaga ma ükskord proovisin USB klavi. Pmst sai umbes sama palju ära täha kui puldiga - suuremat funktsionaalsust küll kätte ei saanud (vähemalt proovisin kõik klahvid läbi).
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
29.07.2012 22:57:17
|
|
|
Kas DigiTV ühenduse otsas olev ruuter endale kunagi uue IP ka saab veel? Vanasti PPPoE otsas sai igal restardil uue IP, aga nüüd on ruuter igasugused lühemad ja pikemad katkestused üle elanud ja ikka sama IP tundub olevat (no vähemalt 3 viimast katkestust/restarti on küll sama IP-ga üle elanud). Peaks nagu dünaamiline IP olema, aga pole seda dünaamikat näha nagu.
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
29.07.2012 23:03:46
|
|
|
Ei saa enam.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
29.07.2012 23:34:39
|
|
|
Et siis on pseudo-dünaamiline IP Paberite järgi dünaamiline, ainult et ei muutu kunagi, sinder.
Millega see paika pannakse siis, ruuteri MAC-iga? Või on lausa seotud e-kodu kliendikontoga?
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ramones
HV Guru

liitunud: 09.07.2004
|
29.07.2012 23:41:20
|
|
|
| Dogbert, ruuteri MAC aadressiga paistab seotud olevat. Vahetasin ruuterit, vahetus ka IP.
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
29.07.2012 23:42:52
|
|
|
Tänud!
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaspar00
HV Guru

liitunud: 06.07.2003
|
30.07.2012 14:03:04
|
|
|
| kas thomson 784 mac adret saab ja võib muuta?
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
30.07.2012 14:11:47
|
|
|
| kaspar00 kirjutas: |
| kas thomson 784 mac adret saab ja võib muuta? |
Viimane on sisseehitatud TG784 püsivarasse, muutmine on lepinguvastane. Samas võid DMZ teha mõnesse ruuteri porti.
Tavaliselt on lõppenud taolised katsetused aga fiaskoga.
Oluliselt lihtsam on panna TG784 pppoe-d tegema. Nii on pärast igat connect/disconnecti ip teine.
Aga samas läheneks probleemile teisest küljest. Mis on see mõjuv põhjus mille tõttu ip-d vaja vahetada?
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaspar00
HV Guru

liitunud: 06.07.2003
|
30.07.2012 14:22:21
|
|
|
| Pailaps kirjutas: |
| Mis on see mõjuv põhjus mille tõttu ip-d vaja vahetada? |
räme häkker olen, parem oma tumedaid tegusid varjata
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
30.07.2012 14:32:03
|
|
|
| Pailaps kirjutas: |
Aga samas läheneks probleemile teisest küljest. Mis on see mõjuv põhjus mille tõttu ip-d vaja vahetada? |
CS 1.6 ban tsiitimise pärast - ega siin riigis rohkem ple.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaspar00
HV Guru

liitunud: 06.07.2003
|
30.07.2012 14:40:32
|
|
|
just nii tegelikult.
aga kas see thomsoni pppoe peale lülitamine ikka toimib? ükspäev proovisin vana nokia adsl modemit see küll ei töötand mul kodus enam (vb oli modem ka katki ei tea )
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
30.07.2012 14:47:43
|
|
|
Mingi 15 min ilmselt toimib. Siis laseb autoconf uuesti asja üle ja saad vana ip tagasi
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
30.07.2012 15:40:33
|
|
|
Selle 15 min jooksul tuleb jõuda augud kinni toppida, et Elion enam ligi ei saaks.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mnator
HV Guru
liitunud: 18.10.2007
|
30.07.2012 15:50:13
|
|
|
| A.S. kirjutas: |
Selle 15 min jooksul tuleb jõuda augud kinni toppida, et Elion enam ligi ei saaks.  |
Tee seda radikaalselt - raiu kirvega kõik kablad läbi
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
30.07.2012 16:10:07
|
|
|
On ka oluliselt valutumaid vahendeid, näiteks klienditoe küsides...
DHCP->PPOE on suht kerge muudatus seadistuses.
Mõjuva põhjuseta võidakse paluda tõesti tellida eraldi ip. 6.33€
kaspar00, nokia M5921 võrku lubamiseks on vaja muudatus teha Elioni adsl profiilis.
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
30.07.2012 18:39:05
|
|
|
Pailaps, raha maksab ju staatiline IP. Praegu ongi küsimus selles, et peaks nagu olema dünaamiline, aga tegelikult ei ole.
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
30.07.2012 19:35:49
|
|
|
| kaspar00 kirjutas: |
| Pailaps kirjutas: |
| Mis on see mõjuv põhjus mille tõttu ip-d vaja vahetada? |
räme häkker olen, parem oma tumedaid tegusid varjata  |
Tumedaid tegusid ei varja tänapäeval enam millegagi, muutugu see ip kasvõi iga sekund
Selles suhtes saan aru küll, mõned allalaadimiseks vms. mõeldud lehed mida kasutada ilma kuumaksuta, lubavad vaid ühe korra mingit juppi alla laadida, siis peaks pikemat aega ootama, enne kui uut materjali alla laadida saab. On ka muid sarnaseid põhjuseid aga ega siinkohal midagi suurt ära teha ei anna, osta kaks ruuterit ja kasuta kordamööda
| Dogbert kirjutas: |
Pailaps, raha maksab ju staatiline IP. Praegu ongi küsimus selles, et peaks nagu olema dünaamiline, aga tegelikult ei ole.  |
Ikka on, kui oleks staatiline siis saaksid ka seadme vahetamisel sama IP, hetkel aga IP muutub kui kliendiseadme MAC muutub. IP'd on lihtsalt selliselt jagatud ja võrk häälestatud, et IP säilib seni kuni ressurssi jagub, kui tekib vahemikus puudus, vabastatakse see ip mille seade hetkel võrgust väljas on, ning võrku tulekul antakse uus ip. Hetkel on see võimalus aga üsna väike.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pinTero
HV veteran

liitunud: 10.11.2001
|
30.07.2012 21:28:05
|
|
|
On ju veel variant, et Elioni Thomson keerata sillaks ja enda ruuter Openwrt või DDwrt softiga sinna järele. Sel juhul enda ruuteris lihtne mac aadressidega majandada...
Küsiks veel hr. indrekp käest, kui seda muidugi kõva häälega on rääkida lubatud, et mis põhjusel see krüptoserver muidu suviti "maas" on (oli)?
|
|
| Kommentaarid: 150 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
132 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pätu
HV Guru

liitunud: 18.07.2006
|
30.07.2012 21:35:19
|
|
|
| Tõsiselt hakkab elion koppa ette viskama selle digitv jamaga. Pilt ruuduline ja koguaeg jääb seisma iga 15-25 minuti tagant. Masendav. Peaks teenusepakkujat vahetama.
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
30.07.2012 21:42:25
|
|
|
| patrick615 kirjutas: |
| Tõsiselt hakkab elion koppa ette viskama selle digitv jamaga. Pilt ruuduline ja koguaeg jääb seisma iga 15-25 minuti tagant. Masendav. Peaks teenusepakkujat vahetama. |
kas tirid midagi ?
ruuter hakkab surema äkki, samas sul väikesed kiirused (nii ma lugesin välja vanematest postidest)
piira yhendusi torres
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pätu
HV Guru

liitunud: 18.07.2006
|
30.07.2012 21:45:19
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| patrick615 kirjutas: |
| Tõsiselt hakkab elion koppa ette viskama selle digitv jamaga. Pilt ruuduline ja koguaeg jääb seisma iga 15-25 minuti tagant. Masendav. Peaks teenusepakkujat vahetama. |
kas tirid midagi ?
ruuter hakkab surema äkki, samas sul väikesed kiirused (nii ma lugesin välja vanematest postidest)
piira yhendusi torres |
Vahet ei ole kas tirin midagi või ei, või on hoopis arvuti kinni. Pilt viskab ikka ruutu. Ruuterile mitu korda restart tehtud, tehase seadmete taastamine, digiboxidele restardid, võrgust väljas olek mingi teatud aeg. Ühesõnaga kõik on järgi proovitud. Liin on hea. Võibolla tõesti hakkab ruuter maha koolema siis ? Interneti kiirusega probleeme pole, samuti interneti ühendusega. Jah on tavaline ühendus kahe vaatajakohaga.
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
30.07.2012 21:48:59
|
|
|
| pinTero kirjutas: |
| Küsiks veel hr. indrekp käest, kui seda muidugi kõva häälega on rääkida lubatud, et mis põhjusel see krüptoserver muidu suviti "maas" on (oli)? |
lühidalt, uus, töökindlam krüptosüsteem.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eltso
HV veteran

liitunud: 03.02.2010
|
30.07.2012 21:50:17
|
|
|
| Amoni boxiga on nüüd igal käivitamisel 30 sekundit pilt selline nagu poleks lubatud kanalit vaadata ja alles siis saab normaalset pilti vaadata.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mxz
HV vaatleja
liitunud: 12.04.2012
|
30.07.2012 21:52:28
|
|
|
| patrick615 kirjutas: |
| jeesus188 kirjutas: |
| patrick615 kirjutas: |
| Tõsiselt hakkab elion koppa ette viskama selle digitv jamaga. Pilt ruuduline ja koguaeg jääb seisma iga 15-25 minuti tagant. Masendav. Peaks teenusepakkujat vahetama. |
kas tirid midagi ?
ruuter hakkab surema äkki, samas sul väikesed kiirused (nii ma lugesin välja vanematest postidest)
piira yhendusi torres |
Vahet ei ole kas tirin midagi või ei, või on hoopis arvuti kinni. Pilt viskab ikka ruutu. Ruuterile mitu korda restart tehtud, tehase seadmete taastamine, digiboxidele restardid, võrgust väljas olek mingi teatud aeg. Ühesõnaga kõik on järgi proovitud. Liin on hea. Võibolla tõesti hakkab ruuter maha koolema siis ? Interneti kiirusega probleeme pole, samuti interneti ühendusega. Jah on tavaline ühendus kahe vaatajakohaga. |
Mul siin oli sama viga. Korda sain sellegan, et käskisin uurida mis viga elionil. Peale seda tuli töömees pani uue ruuteri nädalaks testimiseks ... peale seda testimis nädalat vahetati uue vastu välja. ruudulist pilti pärast seda pole olnud aga pildi seisakuid ikka juhtub aga mitte palju
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Pätu
HV Guru

liitunud: 18.07.2006
|
30.07.2012 21:54:51
|
|
|
| Elionist on uuritud. Ühendus on vägev. Aasta või nii tagasi käis tehnik kodus ja pani asenduseks ruuteri. Pärast seda juba vahetati ruuter välja. Peab uuesti vist tehniku koju peksma, et midagigi toimuma hakkaks.
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
30.07.2012 21:57:18
|
|
|
| patrick615 kirjutas: |
| Elionist on uuritud. Ühendus on vägev. Aasta või nii tagasi käis tehnik kodus ja pani asenduseks ruuteri. Pärast seda juba vahetati ruuter välja. Peab uuesti vist tehniku koju peksma, et midagigi toimuma hakkaks. |
aga tee seda, pole vaja kohe lahkumisähvardust välja käia
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pätu
HV Guru

liitunud: 18.07.2006
|
30.07.2012 22:05:21
|
|
|
| Ei no asi on põhimõttes. Maksad mingit ränka raha, tahaks selle eest ka natuke kvaliteeti näha, mitte iga 15 minuti tagant oma teleka ekraanilt mingit katkendlikku ja ruudulist pilti vaadata, mida elion kutsub digitv-ks.
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaspar00
HV Guru

liitunud: 06.07.2003
|
30.07.2012 22:22:49
|
|
|
| Pailaps kirjutas: |
kaspar00, nokia M5921 võrku lubamiseks on vaja muudatus teha Elioni adsl profiilis. |
ega see thomsoni ruuteri edaspidi kasutamist ei sega? kus see koht seal adsl profiilis on?
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dentartu
HV kasutaja
liitunud: 25.11.2010
|
30.07.2012 23:55:53
|
|
|
| kaspar00 kirjutas: |
| Pailaps kirjutas: |
kaspar00, nokia M5921 võrku lubamiseks on vaja muudatus teha Elioni adsl profiilis. |
ega see thomsoni ruuteri edaspidi kasutamist ei sega? kus see koht seal adsl profiilis on? |
Seda saab teha elioni helpdesk. Sina sinna ligi ei saa. Seadistus pordil. Vanad modemid nõuavad teist sugust profiili, muidu ühendust ei saa.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madmel
HV veteran

liitunud: 21.03.2004
|
31.07.2012 09:22:12
|
|
|
| patrick615 kirjutas: |
| Ei no asi on põhimõttes. Maksad mingit ränka raha, tahaks selle eest ka natuke kvaliteeti näha, mitte iga 15 minuti tagant oma teleka ekraanilt mingit katkendlikku ja ruudulist pilti vaadata, mida elion kutsub digitv-ks. |
Õigus, ei ole mõtet maksta ränka raha selle eest, mis ei tööta.Samas aga lootma jääda, et midagi läheb paremaks kui mõtlen selle probleemi peale ja ehk panen mõnes foorumis paar rida kirja on ka mõttetu.
Anna aga elionile teada kohe kui jamad on küll siis need vea tekitajad välja peilitakse ja saab asja korda ja sul jälle hea meel raha maksta.
Kui see oleks nii p... teenus(üldiselt) siis vast oleks see juba varna riputatud.
PS: Kui see ei ole digi-tv kas siis peaks seda analoogiks kutsuma või
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
31.07.2012 09:55:34
|
|
|
teleka kohapealt pole mul elionile midagi öelda, pilti on alati tulnud va eelmine aasta kadus vaid vsb kohugile ära.
iseasi on kanallite kvali ja HD kanalite valik
2 telekat taga ja pilt pole katkenud, ma ei tea mis ajast.
ja see elioni teise vaatajakoha yhendamine läbi elektrivõrgu on ikka lollikindel lahendus
pistikusse ma ta ca 2 aastat tagasi toppisin ja siiani pole puutunud seda ...... peakski vist tolmu pühkima seadme pealt
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
2korda2
HV kasutaja
liitunud: 19.07.2003
|
31.07.2012 10:12:56
|
|
|
| patrick615 kirjutas: |
| Peab uuesti vist tehniku koju peksma, et midagigi toimuma hakkaks. |
Mis sa lootsid et siin kurtes saab asja kiiremini korda? Ma ei saa aru inimestest, kes mis iganes probleemi korral esimese asjana "FB/Twitter/suvaline foorum" oma häda kurdavad. Teenusepakkujal on oma kanalid, kus probleemidega ka tegeletakse. Kui sealt abi ei saa, siis oleks ehk mõistlik mujalt abi otsida.
Minul on Elioni teeninduse kohta ainult kiidusõnu öelda. Aasta algus hakkas ka pilt aeg-ajalt jukerdama. Enne, kui jõudsin ise teenindusele kirjutada, helistati sealt ja küsiti "Kas on probleeme pildiga? meie monitooring näitab nagu". Kinnitasin probleemi, saadeti järgmisel päeval tehnik kohale, peale seda veel kolme päeva pärast helistati üle: "monitooring enam probleeme ei näita, kuidas on?". Väga viis.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
31.07.2012 10:52:11
|
|
|
Täiesti nõus eelkõnelejatega - kui sa probleemist ise teenusepakkujale teada ei anna, siis kuidas ta sellest teada saama peaks, et asja korda teha? Isegi väikeses asutuses on vastik, kui töötajad ette tulevatest tehnilistest probleemidest selle eest vastutavale töötajale teada ei anna, vaid selle asemel omavahel tagaselja kiruvad või veel hullem - ise mingeid nurgataguseid pidi asja parandada üritavad ja sellega midagi veel hullemaks teevad. Nii et alati tuleb teada anda, kui on probleemid. Vaid nii saab midagi paraneda.
Alles siis on kuri karjas, kui neid teateid ignoreeritakse. Siis võib juba mujalt abi otsima hakata.
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
viimati muutis Dogbert 31.07.2012 13:09:30, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pätu
HV Guru

liitunud: 18.07.2006
|
31.07.2012 12:05:33
|
|
|
| 2korda2 kirjutas: |
| patrick615 kirjutas: |
| Peab uuesti vist tehniku koju peksma, et midagigi toimuma hakkaks. |
Mis sa lootsid et siin kurtes saab asja kiiremini korda? Ma ei saa aru inimestest, kes mis iganes probleemi korral esimese asjana "FB/Twitter/suvaline foorum" oma häda kurdavad. Teenusepakkujal on oma kanalid, kus probleemidega ka tegeletakse. Kui sealt abi ei saa, siis oleks ehk mõistlik mujalt abi otsida.
Minul on Elioni teeninduse kohta ainult kiidusõnu öelda. Aasta algus hakkas ka pilt aeg-ajalt jukerdama. Enne, kui jõudsin ise teenindusele kirjutada, helistati sealt ja küsiti "Kas on probleeme pildiga? meie monitooring näitab nagu". Kinnitasin probleemi, saadeti järgmisel päeval tehnik kohale, peale seda veel kolme päeva pärast helistati üle: "monitooring enam probleeme ei näita, kuidas on?". Väga viis. |
Mis sa arvad, et ma ei ole elioniga ühendust võtnud ? Olen, ja sealt ütlevad, et jälgivad teenust. Thats it.
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Clover
HV veteran

liitunud: 26.03.2009
|
31.07.2012 12:14:47
|
|
|
| patrick615 kirjutas: |
| Mis sa arvad, et ma ei ole elioniga ühendust võtnud ? Olen, ja sealt ütlevad, et jälgivad teenust. Thats it. |
No siis helista veel. Helista kohe kui pilt seisma jääb, ära oota järgmist päeva vms. Ära restardi ruuterit/digiboksi, las nad vaatavad logidest järgi mis oli.
Mõnikord võib natukene häält kah tõsta, see ei ole alati halb. Kui ütlevad, et "eks me jälgime, vaatame", siis ütle et on juba piisavalt jälginud, et võiks mõne lahenduse välja käia parem Ehk saadavad kohe tehniku.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pätu
HV Guru

liitunud: 18.07.2006
|
01.08.2012 16:02:32
|
|
|
Nii tehnik käis kodus. Pani uue digiboxsi. Ütles, et piirata ka torrenti kasutamist ( ) Mis sest, et enamus ajast on torrent kinni ja pilt ikka kakub ja jääb seisma. Eks nüüd see näha ole, kas uus digibox mõjutab kuidagi või ei.
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Clover
HV veteran

liitunud: 26.03.2009
|
01.08.2012 16:31:41
|
|
|
| patrick615 kirjutas: |
Nii tehnik käis kodus. Pani uue digiboxsi. Ütles, et piirata ka torrenti kasutamist ( ) Mis sest, et enamus ajast on torrent kinni ja pilt ikka kakub ja jääb seisma. Eks nüüd see näha ole, kas uus digibox mõjutab kuidagi või ei. |
Nii, et vahetati välja digiboks mitte ruuter?
Ja torrenti piiramise all ikka mõeldakse seda, et settingutes vähenda ühenduste arvu, kiirust ei pea piirama (kui sa räägid et torrentid kinni kui telekat vaatad.). See muidu koormab ruuteri üle ja pead pidevalt teda restartima.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pätu
HV Guru

liitunud: 18.07.2006
|
01.08.2012 17:21:27
|
|
|
| Clover, jah pandi uus digibox. Motorola oma.
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
01.08.2012 17:29:02
|
|
|
| patrick615 kirjutas: |
| Clover, jah pandi uus digibox. Motorola oma. |
et siis aminod hakkavad ka lõpuks vaikselt otsi andma (eeldusel, et asi nüüd korras)
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seeru
HV veteran
liitunud: 10.02.2004
|
01.08.2012 23:21:56
|
|
|
| Jah peab ikka selleks ajaks katuse antenni (mille äike p keeras) jälle korda tegema, kui aminod massiliselt läbi minema hakkavad.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
heiki1000
HV vaatleja
liitunud: 05.07.2009
|
02.08.2012 02:00:50
|
|
|
On keegi välja nuputanud kuidas TG784 puhul saaks ipTV wifisse suunata?
Hetkel ruuteri lan auk tuvastab MAC aadressi järgi kas tal arvuti või digipox järel.
Wifipuhul aga antakse automaatselt nn interneti ip aadress.
Soov oleks wifi ja Lan kokku tõmmata.
Igasugused soovitused teretulnud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Silwer
HV kasutaja
liitunud: 11.08.2004
|
02.08.2012 08:51:53
|
|
|
| Selline küsimus, et ruuteri ruumist telekani tuleb üks võrgukaabel. Kas seda kaablit saab ka jagada selliselt, et selle pealt toimiks korraga nii Elioni digiboks, kui ka teleri DLNA ühendus?
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
02.08.2012 08:55:58
|
|
|
| Silwer, saab, kui kaabel kaheks jagada. Selleks peab kaablis olema 8 soont, kui neljasooneline, siis ei saa.
|
|
| Kommentaarid: 458 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
388 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Silwer
HV kasutaja
liitunud: 11.08.2004
|
02.08.2012 08:58:50
|
|
|
| Tänud vastuse eest! Õnneks on kaabel 8 soonega.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pinTero
HV veteran

liitunud: 10.11.2001
|
02.08.2012 09:41:01
|
|
|
| Silwer kirjutas: |
| Selline küsimus, et ruuteri ruumist telekani tuleb üks võrgukaabel. Kas seda kaablit saab ka jagada selliselt, et selle pealt toimiks korraga nii Elioni digiboks, kui ka teleri DLNA ühendus? |
http://yeint.ee/arvutivork/arvutivorgu-materjal/adapterid-3/utp-10100-pordi-jagaja-11 (või ehitad ise samasugused)
Gigabiti võib nende julladega muidugi ära unustada. Aga digiboks ja dlna käivad edukalt ka 100 megase võrgu peal..
|
|
| Kommentaarid: 150 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
132 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
02.08.2012 14:05:46
|
|
|
| pinTero kirjutas: |
| Silwer kirjutas: |
| Selline küsimus, et ruuteri ruumist telekani tuleb üks võrgukaabel. Kas seda kaablit saab ka jagada selliselt, et selle pealt toimiks korraga nii Elioni digiboks, kui ka teleri DLNA ühendus? |
http://yeint.ee/arvutivork/arvutivorgu-materjal/adapterid-3/utp-10100-pordi-jagaja-11 (või ehitad ise samasugused)
Gigabiti võib nende julladega muidugi ära unustada. Aga digiboks ja dlna käivad edukalt ka 100 megase võrgu peal.. |
Odavamat pole kuskil?
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
somnambuul
HV veteran
liitunud: 22.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
02.08.2012 14:09:26
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
| pinTero kirjutas: |
| Silwer kirjutas: |
| Selline küsimus, et ruuteri ruumist telekani tuleb üks võrgukaabel. Kas seda kaablit saab ka jagada selliselt, et selle pealt toimiks korraga nii Elioni digiboks, kui ka teleri DLNA ühendus? |
http://yeint.ee/arvutivork/arvutivorgu-materjal/adapterid-3/utp-10100-pordi-jagaja-11 (või ehitad ise samasugused)
Gigabiti võib nende julladega muidugi ära unustada. Aga digiboks ja dlna käivad edukalt ka 100 megase võrgu peal.. |
Odavamat pole kuskil?  |
osta 4 pesa, 2 pistikut meeter juhet ning kruvi kokku. tuleb veits odavam
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
02.08.2012 14:14:02
|
|
|
Mul ple millegagi otsasi külge panna
Niisama vist väga ei püsi otsas
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|