|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
s4nder
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.10.2004
|
22.06.2012 19:12:46
|
|
|
11.3.300.257 võtsin täna uninstalleriga maha ja uus 11.3.300.262 peale, sellega jooksis ikka suvalistel hetkedel kokku (mingit seost videote avamisega ei ole täheldanud). Võtsin nüüd protected mode'i maha, eks näis, mis saab. Edasi tuleb jah täiesti clean installi proovida.
Edit: 11.3 crashib isegi pärast täiesti puhast installi. Panen uue puhta installiga 11.2 tagasi, viimane lootus praegu.
Imelik, et Adobe väitel pidi 11.3.300.262 kogu jama parandama.
Edit2: Isegi puhtalt installitud 11.2-ga jookseb kokku. Mul on vist Firefox ise vigane, kuigi tegin nädal tagasi formati.
Edit3: kuna FF13.01 jookseb iga kombinatsiooniga kokku, läksin Nightly 16.0 peale ja see on siiani uusima Flashiga stabiilne.
viimati muutis s4nder 23.06.2012 18:56:19, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ollev
HV kasutaja
liitunud: 16.01.2011
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tiirP
HV Guru

liitunud: 07.01.2005
|
25.06.2012 10:48:51
|
|
|
Betamax ja mikk36, hosts siiski hakkas tööle, nagu vaja oli.
Tegin cache puhtaks. Nii lihtne oligi.
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
107 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
04.07.2012 09:16:03
|
|
|
... krt, need FF kokku jooksmised on juba täiesti absurdne müstika tööl, windooza keskkonnas, jooksis meeletult kokku (vähemalt oma pool aastat ikaldust), logi vaadates halvematel päevadel isegi üle 10 korra samas linuxi keskkonnas, samade lisade ja sarnase kooslusega ei jookse kokku, ei mäletagi enam kuna viimati seal FF-ga probleeme oli. Mässasin windooza all nagu sõge, installisin vanemaid-uuemaid versioone, puhastasin registrit lülitasin lisasid sisse-välja ja proovisin läbi n+1 juhendit, no ei saanud jamast lahti nüüd ühteäkki, kui liikusin nightly pealet tagasi stabiilse 13.0.1 peale, jamad üleöö kadusid, pole enam paar päeva kordagi kokku jooksnud samas enne nightly kasutamist just tulin selle versiooni pealt ja siis jukerdas täiel aurul, loodetavasti ei hõiska enne õhtut aga varem pole poolt päevagi kokku jooksmata hakkama saanud, seega vähemalt mingi progress on olemas. Kahju ainult, et pole halli aimugi, mis nüke täpselt probleemi lahendas, see oleks kulda väärt info ...
_________________

viimati muutis DigeBeni 04.07.2012 10:00:18, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004

|
04.07.2012 09:52:12
|
|
|
| DigeBeni, profiil on koguaeg sama olnud?
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
04.07.2012 10:10:39
|
|
|
... ei ole, uut profiili olen proovinud ja ka FF täiesti masinast eemaldanud koos kõigi jääkidega ja uuesti nullist püsti pannud, kuid kokku jooksmised on ikka lõpuks tagasi tulnud ...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
s4nder
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.10.2004
|
04.07.2012 23:38:03
|
|
|
| Mul endiselt 13.01 pidevalt crashib, mis sest, et vahepeal on täiesti uus arvuti kokku pandud. Ainult 64-bitine Nightly töötab normaalselt. Eks tuleb järgmisi versioone ootama jääda.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
05.07.2012 00:29:15
|
|
|
Minul nagu ei ole. Versioonis 12 jooksis paar korda flash kokku ning versioonis 13 jooksis see korra kokku.
Mis lehtedel teil kokkujooksmine toimub ja kas jookseb flash kokku või kogu firefox? Firefox ise pole mul kokku jooksnud, kuigi pole Firefoxi hiljuti puhtalt installinud. Installimine oli mingi paar kuud tagasi vist, toiminud on ainult uuendamisi.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004

|
05.07.2012 08:03:02
|
|
|
| Kel teil siin rohkem crashib, linkige mõne korduva crashi signatuuriga analüüs crash-stats lehelt.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
s4nder
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.10.2004
|
05.07.2012 09:52:17
|
|
|
| Crash report. Kokku jookseb kogu Firefox ja mingit seost pole Flashiga täheldanud, täiesti suvalistel hetkedel ja lehekülgedel. Arvasin ka, et profiil on äkki hapuks läinud, aga nüüd värske installiga sama jama jätkub.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004

|
05.07.2012 10:56:04
|
|
|
PK11 viitaks nagu ID-kaardi poolt kasutatavale PKCS#11 standardile.
Edit:
Bug reportis ilusasti ka lähtefail ära toodud, et kust viga alguse saab:
| tsitaat: |
/*
* Deal with PKCS #11 Slots.
*/ |
Ma ise lõpetasin ID-kaardi enda arvuti taga kasutamise ära just seepärast, et see neetud ID-kaardi plugin brauserile crashis Firefoxi pidevalt.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
05.07.2012 11:20:55
|
|
|
Äkki tasuks siis seda softi proovida?
http://code.google.com/p/esteid/
Vähemalt Ubuntu all töötab hästi ja kui plugin crashibki, siis laseb lehte reloadida ning elu on lill.
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
s4nder
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.10.2004
|
05.07.2012 13:12:48
|
|
|
| ID-kaardi plugina ja add-oni väljalülitamisest ei piisanud, jooksis juba uuesti kokku. Võtsin nüüd kogu ID-kaardi tarkvara maha, aga see pole ka lahendus pikas plaanis. Kas esteid-d veel arendatakse üldse? Viimane uuendus on 2010. aastast.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004

|
05.07.2012 13:39:11
|
|
|
| s4nder, peale kogu tarkvara eemaldust ei jooksnud enam kokku?
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
s4nder
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.10.2004
|
05.07.2012 13:41:59
|
|
|
| Praegu aktiivselt kasutades ei ole enam jah kokku jooksnud. Poole tunni põhjal on võib-olla vara öelda muidugi.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
05.07.2012 19:58:59
|
|
|
s4nder, kasuta mõnda aega ilma selle ID asjata ja kui kokku ei jookse, on põhjus teada.
Mul on pluginaks EstEID Firefox plug-in 3.5.5988.638, viimane uuendus on tulnud sellele 3. aprillil 2012.
Laienduseks on Estonian ID Card PKCS11 module loader 3.5.3717.583. Uuendus 26. aprill 2012.
ID-kaardi arendus väga kriitikat ei kannata jah. Mul toimib see periooditi kas hästi või halvasti. Hetkel on see periood, kus sertifikaadid millegipärast iseenesest kaovad ära, samas mitte alati. Nõme on see, et peab kindluse mõttes ennem ID-kaardi haldusvahendi lahti võtma, et veenduda, et sertifikaadid oleksid kehtivad. Aga kui need on registreeritud, siis toimib normaalselt.
Kaardilugeja ise aga ei taha mu kaarti lugeda. See on ammune probleem juba, lugeja on vist vanaks jäänud või on kaart kulunud. Paar aastat veel kaart kehtib.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
05.07.2012 20:06:31
|
|
|
id-kaarti küll ei kasuta, kuid pole firefox juba aastaid kokku jooksnud
olen ka portal versiooni tarbinud kokkujooksmisteta
ainus kokkujooksmine on viimase flashplayeri versiooniga, kuid selle asendasin eelmise versiooniga
ei ole nightly'sid kasutanud, ainult ametlikud updated ja pole kordagi kõhelnud nende kasutamises
masinal samuti riistvara vahetanud ja isegi mõnega siin sama riistvaraga masinal pole crashinud
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ViskeRelv
HV Guru

liitunud: 24.02.2004
|
05.07.2012 20:46:56
|
|
|
No ei saa aru mis teie foxidel viga on...
Kõige uuem ametlik fox, flash ja ID-kaarditarkvara, ja mitte ühtegi kokkujooksmist. Laps mängib friv.com lehelt mänge, juutuub ka lahti, naine tahab korraks netipangas käia... No mitte mingit probleemi.
Kõik on W7 peal.
|
|
| Kommentaarid: 188 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
168 |
|
| tagasi üles |
|
 |
s4nder
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.10.2004
|
05.07.2012 22:16:50
|
|
|
| Nüüd pole tänase päeva jooksul enam kokku jooksnud, nii et ID-kaardi tarkvara ongi süüdlane. 3.6 versiooniga algasid need jamad vist, enne ei mäleta, et oleks probleeme olnud.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
06.07.2012 08:05:33
|
|
|
Huvitav, code.google.com/esteid soft Ubuntu x64 ja FF x64. Lahendus on neil igatahes õiges suunas- nimelt kui pluginaga miskit juhtubki, siis ei pangestu brauser, vaid üles ilmub teateriba, kus teatab plugina crashist koos "reload"nupuga ja töötab jälle peale reloadi. Ideelaborile siit idee.
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
06.07.2012 09:44:12
|
|
|
| Ei tea pole selliseid vigu esinenud nagu eespool mainitud, ainus viga on adobe plugina crashimine, kolisin chrome peale üle, pole seal mingeid pluginaid ega asju vaja. Natuke harjumatu ainult.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kasutaja01
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.05.2009
|
06.07.2012 10:59:19
|
|
|
| s4nder kirjutas: |
| ID-kaardi plugina ja add-oni väljalülitamisest ei piisanud, jooksis juba uuesti kokku. Võtsin nüüd kogu ID-kaardi tarkvara maha, aga see pole ka lahendus pikas plaanis. Kas esteid-d veel arendatakse üldse? Viimane uuendus on 2010. aastast. |
Ise kasutan seda ID tarkvara. Uuendatud 27.06.2012. Pole kordagi jama olnud.
EDIT: Ai valetasin...endale veel 3.5 peal, teises postis kirjas, et sul 3.6 versioon.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
06.07.2012 18:55:39
|
|
|
ID tarkvaraga pole enam probleeme õnneks olnud (Enda masinas. Tuttavatel siiski esineb veel jamasi).
Proovisin nüüd uuesti seda uusimat Flash 11.3 ja tegin mms.cfg faili %windir%\System32\Macromed\Flash kausta, kuhu lisasin:
Peale seda jama kadus. Varem oli 11.3 täiesti kasutamatu viie erineva firefoxi versiooni ja profiiliga (k.a testversioonid).
Mida need adobe mühakad küll mõtlesid seda režiimi (ProtectedMode = 1) automaatselt peale surudes?
Ei kujuta ette mida tavakasutaja peaks tegema. Tavakasutaja ei peaks mässama konf failidega, et brauserit normaalselt tööle saada.
Jah see protected mode jama ei esine kõigil aga siiski üsna paljudel
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
06.07.2012 21:17:55
|
|
|
El-Fuego, ma vaatan, et oled nii raudkindel, et Chrome ei vaja pluginaid...
Palju peale kihla veame? Kast A. Le Coq Premiumi? Või loobud oma väitest?
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
viimati muutis Dogbert 06.07.2012 21:32:22, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
06.07.2012 21:27:09
|
|
|
| Siis kui adobe player näkku paneb, tuleks vanem ver. uuesti peale lasta, ehk aitab
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
06.07.2012 21:45:07
|
|
|
Võin kihla vedada, et ilma arvutita saab ka elada.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
06.07.2012 21:55:19
|
|
|
Elada saab ilma paljude asjadeta. Aga mis elu see selline on...
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
GamerHD
HV vaatleja

liitunud: 13.11.2011
|
06.07.2012 22:03:30
|
|
|
| LiivaneLord kirjutas: |
Võin kihla vedada, et ilma arvutita saab ka elada.  |
wow. milline avastus. Õnnitlen.
_________________ team of the year http://tinypic.com/r/2rww0sx/6 |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Diesel157
HV Guru
liitunud: 03.08.2009
|
09.07.2012 00:58:06
|
|
|
Mul siis järgmine probleem tekkinud. Pärast formatti hakkas firefox jube !"#¤%&/ tööle mu netisülleris(profiili süller) ja arvuti kippus kinni kiiluma. Peale väikest uurimist tuleb välja, et firefox võtab jubedalt mälu millegipärast. Kasutab terve sülleri mälu ära ja siis hakkab vaikselt pagefile krõbistama(arvatavasti). Loen netist lehte, kolistan foorumis ning paar youtube video ja paarui tunniga firefox, task manageri sõnul 800MB+ DAFUQ nagu. Tundub nagu sööb ja sööb seda mälu . Proovisin siis lauakas nalja korrata, mul 8GB mälu seega vaatasin mis juhub. Nali selles, et isegi kui avan kõik bookmarkid korraga, ei suuda ma firefoxi üle ~300MB ajada. Ei saa asjale pihta lihtsalt. brauser ja flash sama versioon, bookmarkid, seadistus, addonid jne jne. Mõlemas masinas on brauseri osa 1:1 tehtud kuna vajadus on lihtsalt selline. Ainuke vahe on selles, et sülleris äsja puhtalt installitud XP PRO SP3 up-to-date ja lauakas istub win7 kah up-to-date.
edit-
Firefox ver on 13.0.1
|
|
| Kommentaarid: 162 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
146 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
09.07.2012 07:47:13
|
|
|
Diesel157, Selleks, et 1:1 profiili proovida luaarvutis pead ikkagi kopeerima selle profiili kogu täiega sülearvutist lauaarvutisse ja tegema desktopile shortcuti, või muutma praegust kujul:
| "C:\Program Files\Mozilla Firefox\firefox.exe" -profile "sülearvuti profiilikausta asukoht kettal" -no-remote |
-no-remote lubab korraga jooksutada nii lauaarvuti profiili, kui ka sülearvuti profiili. Vaikimisi lubatakse muidu jooksutada ainult ühte profiili.
Kahjuks ei oska öelda kus kaustas see profiil XP-l asub. Win7-l on ta %AppData%\Mozilla\Firefox\Profiles\profiil.Nimi kaustas.
Nüüd kus sul on tõesti täpselt sama profiil lauarvutis, siis saad testida, kas õnnestub probleemi korrata.
Sülearvutis omakorda võid proovida käivitada Firefoxi hoides SHIFT klahvi all (Safe Mode). Avanevas dialoogis ära linnukesi pane. Lihtsalt OK. See jooksutab ilma lisadeta. Siis pead vaatama kas probleem esineb ka ilma lisadeta jooksutamisel. Kui ei esine, siis mingi lisa süüdi ja pead kõik lisad kinni keerama ja ükshaaval hakkama käima panema, et näha milline neist süüdi on.
Kui see kah ei aita ja Safe Mode-st kasu pole, siis lisa sülearvutil firefoxi shortcuti lõppu:
Ja sealt tee uus profiil. Siis vaata kas uues profiilis kah probleem esineb.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erko
Kreisi kasutaja
liitunud: 11.07.2004
|
09.07.2012 19:10:43
|
|
|
| AJ kirjutas: |
Ma ei saa enam peale uuendamist Firefoxiga panka sisse. Toksid kasuataja tunnus sisse, vajutad "Sisene" ja saan kirja, "Kasutajatunnus/püsiparool on sisestamata". IE'ga on kõik korras, 12'ga töötas ka kõik ilusti.
 |
Võimalik, et see probleem polnudki Firefoxiga seotud vaid ID kaardi tarkvaraga, sest viimane ID kaardi haldusvahendi tarkvarauuendus sisaldas parandust:
| tsitaat: |
| tehtud muudatus, et sertifikaatide automaase eemaldamise funktsionaalsus (Windows) on käsitsi seadistav, algseades tarkvara sertifikaate automaatselt ei eemaldata Windows Certificate Store-st |
http://id.ee/index.php?id=33993
Ise pole veel testinud.
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AJ
HV Guru

liitunud: 03.02.2005
|
09.07.2012 22:32:23
|
|
|
| erko kirjutas: |
| AJ kirjutas: |
Ma ei saa enam peale uuendamist Firefoxiga panka sisse. Toksid kasuataja tunnus sisse, vajutad "Sisene" ja saan kirja, "Kasutajatunnus/püsiparool on sisestamata". IE'ga on kõik korras, 12'ga töötas ka kõik ilusti.
 |
Võimalik, et see probleem polnudki Firefoxiga seotud vaid ID kaardi tarkvaraga, sest viimane ID kaardi haldusvahendi tarkvarauuendus sisaldas parandust:
| tsitaat: |
| tehtud muudatus, et sertifikaatide automaase eemaldamise funktsionaalsus (Windows) on käsitsi seadistav, algseades tarkvara sertifikaate automaatselt ei eemaldata Windows Certificate Store-st |
http://id.ee/index.php?id=33993
Ise pole veel testinud. |
Mina olen juba proovinud ja abi sellest ei olnud.
_________________ Küsige mida tahate, me vastame mida tahame. |
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bitCON
Aeg Maha 2n
liitunud: 12.11.2005
|
16.07.2012 18:52:28
|
|
|
| homme siis firefox 14 release, midagi head ka tulemas?
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fic
HV kasutaja

liitunud: 16.08.2004
|
17.07.2012 10:04:12
|
|
|
Mozilla 13. Paremal Google realt otsides tulevad vasted hiinakeelsena. Googeldades ühtegi reaalselt toimivad lahendust leidnud ei ole. Samuti siin googeldades ei leidnud ühtegi sama teemakäsitlust, kuid kindlasti on olnud teistel sama jama. Ajutiselt aitab ajaloo kustutamine, kuid sedagi kuni järgmise otsimiseni sealt aknast. Kuidas lahendada probleemi?
_________________ PhotograFICal |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
17.07.2012 10:49:59
|
|
|
Vaata about:config kaudu üle, mis google otsinguks on täpselt seatud.
Või teine võimalus, et mingi pahalane/proxy istub sul vahel.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bitCON
Aeg Maha 2n
liitunud: 12.11.2005
|
17.07.2012 18:34:06
|
|
|
| wow, uue firefoxi versiooniga startup kiirus kõvasti paranenud! loodan et pole ajutine nähtus
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siinus
HV Guru

liitunud: 20.01.2007
|
17.07.2012 21:51:32
|
|
|
Aurora (v16) peaks ka siis kohe uksetaga olema
_________________ suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu, |
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
18.07.2012 15:48:40
|
|
|
| Nitrub kirjutas: |
| wow, uue firefoxi versiooniga startup kiirus kõvasti paranenud! loodan et pole ajutine nähtus |
Pole küll mingit märgtavat kiirusetõusu märganud. Ikka sama kiire kui enne . Keskmiselt 1.2 sekundit läheb käivitamiseks.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bitCON
Aeg Maha 2n
liitunud: 12.11.2005
|
18.07.2012 21:47:44
|
|
|
mul üldse mingi selline tekst lisaks seal
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
18.07.2012 21:53:27
|
|
|
Mul küll seal mingeid torukooke pole. Täitsa tavaline. Tõmbasid käsitsi kusagilt selle?
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bitCON
Aeg Maha 2n
liitunud: 12.11.2005
|
18.07.2012 22:01:44
|
|
|
| Dogbert kirjutas: |
| Mul küll seal mingeid torukooke pole. Täitsa tavaline. Tõmbasid käsitsi kusagilt selle? |
mkm
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AJ
HV Guru

liitunud: 03.02.2005
|
19.07.2012 00:16:40
|
|
|
| Nitrub kirjutas: |
| Dogbert kirjutas: |
| Mul küll seal mingeid torukooke pole. Täitsa tavaline. Tõmbasid käsitsi kusagilt selle? |
mkm |
Ka mul pole selline.
_________________ Küsige mida tahate, me vastame mida tahame. |
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004

|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
peab meeldima.
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.08.2005
|
20.07.2012 17:44:13
|
|
|
Uue versiooniga kukkus Flash crashima. Millest selline tõrge ja kuidas parandada? Varasemate versioonidega pole mingit probleemi olnud. Flashi uninstall ja uusima versiooni tirimine ei aitanud.
_________________ Arbeit macht frei. |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
20.07.2012 18:20:16
|
|
|
Siin ka millegipärast aeg-ajalt juhtub, et Flash crashib. 2-3 kuud tagasi poleks uskunud, et selline asi võimalik saab olla, kuna pole mitte kunagi seda probleemi ette tulnud.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-kasutaja-
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.12.2007
|
20.07.2012 18:38:06
|
|
|
| LiivaneLord kirjutas: |
Siin ka millegipärast aeg-ajalt juhtub, et Flash crashib. 2-3 kuud tagasi poleks uskunud, et selline asi võimalik saab olla, kuna pole mitte kunagi seda probleemi ette tulnud.  |
Täpselt sama olukord
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
20.07.2012 18:55:05
|
|
|
Looge mms.cfg fail järgmisse kausta:
| "C:\Windows\System32\Macromed\Flash" |
Sinna siis
Ja kui see ei aita, siis paremklikk-settings suvalise flash video peal ja hardware acceleration maha võtta seadetest.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|