Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Tarkvara »  Mozilla Firefox arutlus/probleemid. märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 120, 121, 122 ... 213, 214, 215  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
s4nder
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2012 19:12:46 vasta tsitaadiga

11.3.300.257 võtsin täna uninstalleriga maha ja uus 11.3.300.262 peale, sellega jooksis ikka suvalistel hetkedel kokku (mingit seost videote avamisega ei ole täheldanud). Võtsin nüüd protected mode'i maha, eks näis, mis saab. Edasi tuleb jah täiesti clean installi proovida.

Edit: 11.3 crashib isegi pärast täiesti puhast installi. Panen uue puhta installiga 11.2 tagasi, viimane lootus praegu.

Imelik, et Adobe väitel pidi 11.3.300.262 kogu jama parandama.

Edit2: Isegi puhtalt installitud 11.2-ga jookseb kokku. Mul on vist Firefox ise vigane, kuigi tegin nädal tagasi formati.

Edit3: kuna FF13.01 jookseb iga kombinatsiooniga kokku, läksin Nightly 16.0 peale ja see on siiani uusima Flashiga stabiilne.


viimati muutis s4nder 23.06.2012 18:56:19, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ollev
HV kasutaja

liitunud: 16.01.2011




sõnum 22.06.2012 23:20:00 vasta tsitaadiga

http://support.mozilla.org/en-US/kb/flash-113-crashes
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiirP
HV Guru
tiirP

liitunud: 07.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2012 10:48:51 vasta tsitaadiga

Betamax ja mikk36, hosts siiski hakkas tööle, nagu vaja oli. thumbs_up.gif
Tegin cache puhtaks. Nii lihtne oligi.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2012 09:16:03 vasta tsitaadiga

... krt, need FF kokku jooksmised on juba täiesti absurdne müstika icon_confused.gif tööl, windooza keskkonnas, jooksis meeletult kokku (vähemalt oma pool aastat ikaldust), logi vaadates halvematel päevadel isegi üle 10 korra thumbs_down.gif samas linuxi keskkonnas, samade lisade ja sarnase kooslusega ei jookse kokku, ei mäletagi enam kuna viimati seal FF-ga probleeme oli. Mässasin windooza all nagu sõge, installisin vanemaid-uuemaid versioone, puhastasin registrit lülitasin lisasid sisse-välja ja proovisin läbi n+1 juhendit, no ei saanud jamast lahti icon_mad.gif nüüd ühteäkki, kui liikusin nightly pealet tagasi stabiilse 13.0.1 peale, jamad üleöö kadusid, pole enam paar päeva kordagi kokku jooksnud icon_eek.gif samas enne nightly kasutamist just tulin selle versiooni pealt ja siis jukerdas täiel aurul, loodetavasti ei hõiska enne õhtut aga varem pole poolt päevagi kokku jooksmata hakkama saanud, seega vähemalt mingi progress on olemas. Kahju ainult, et pole halli aimugi, mis nüke täpselt probleemi lahendas, see oleks kulda väärt info ...
_________________


viimati muutis DigeBeni 04.07.2012 10:00:18, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 04.07.2012 09:52:12 vasta tsitaadiga

DigeBeni, profiil on koguaeg sama olnud?
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2012 10:10:39 vasta tsitaadiga

... ei ole, uut profiili olen proovinud ja ka FF täiesti masinast eemaldanud koos kõigi jääkidega ja uuesti nullist püsti pannud, kuid kokku jooksmised on ikka lõpuks tagasi tulnud ...
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
s4nder
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2012 23:38:03 vasta tsitaadiga

Mul endiselt 13.01 pidevalt crashib, mis sest, et vahepeal on täiesti uus arvuti kokku pandud. Ainult 64-bitine Nightly töötab normaalselt. Eks tuleb järgmisi versioone ootama jääda.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2012 00:29:15 vasta tsitaadiga

Minul nagu ei ole. Versioonis 12 jooksis paar korda flash kokku ning versioonis 13 jooksis see korra kokku.

Mis lehtedel teil kokkujooksmine toimub ja kas jookseb flash kokku või kogu firefox? Firefox ise pole mul kokku jooksnud, kuigi pole Firefoxi hiljuti puhtalt installinud. Installimine oli mingi paar kuud tagasi vist, toiminud on ainult uuendamisi.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 05.07.2012 08:03:02 vasta tsitaadiga

Kel teil siin rohkem crashib, linkige mõne korduva crashi signatuuriga analüüs crash-stats lehelt.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
s4nder
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2012 09:52:17 vasta tsitaadiga

Crash report. Kokku jookseb kogu Firefox ja mingit seost pole Flashiga täheldanud, täiesti suvalistel hetkedel ja lehekülgedel. Arvasin ka, et profiil on äkki hapuks läinud, aga nüüd värske installiga sama jama jätkub.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 05.07.2012 10:56:04 vasta tsitaadiga

PK11 viitaks nagu ID-kaardi poolt kasutatavale PKCS#11 standardile.

Edit:

Bug reportis ilusasti ka lähtefail ära toodud, et kust viga alguse saab:
tsitaat:
/*
* Deal with PKCS #11 Slots.
*/
Ma ise lõpetasin ID-kaardi enda arvuti taga kasutamise ära just seepärast, et see neetud ID-kaardi plugin brauserile crashis Firefoxi pidevalt.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2012 11:20:55 vasta tsitaadiga

Äkki tasuks siis seda softi proovida?
http://code.google.com/p/esteid/

Vähemalt Ubuntu all töötab hästi ja kui plugin crashibki, siis laseb lehte reloadida ning elu on lill.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
s4nder
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2012 13:12:48 vasta tsitaadiga

ID-kaardi plugina ja add-oni väljalülitamisest ei piisanud, jooksis juba uuesti kokku. Võtsin nüüd kogu ID-kaardi tarkvara maha, aga see pole ka lahendus pikas plaanis. Kas esteid-d veel arendatakse üldse? Viimane uuendus on 2010. aastast.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 05.07.2012 13:39:11 vasta tsitaadiga

s4nder, peale kogu tarkvara eemaldust ei jooksnud enam kokku?
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
s4nder
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2012 13:41:59 vasta tsitaadiga

Praegu aktiivselt kasutades ei ole enam jah kokku jooksnud. Poole tunni põhjal on võib-olla vara öelda muidugi.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2012 19:58:59 vasta tsitaadiga

s4nder, kasuta mõnda aega ilma selle ID asjata ja kui kokku ei jookse, on põhjus teada.

Mul on pluginaks EstEID Firefox plug-in 3.5.5988.638, viimane uuendus on tulnud sellele 3. aprillil 2012.
Laienduseks on Estonian ID Card PKCS11 module loader 3.5.3717.583. Uuendus 26. aprill 2012.

ID-kaardi arendus väga kriitikat ei kannata jah. Mul toimib see periooditi kas hästi või halvasti. Hetkel on see periood, kus sertifikaadid millegipärast iseenesest kaovad ära, samas mitte alati. Nõme on see, et peab kindluse mõttes ennem ID-kaardi haldusvahendi lahti võtma, et veenduda, et sertifikaadid oleksid kehtivad. Aga kui need on registreeritud, siis toimib normaalselt.
Kaardilugeja ise aga ei taha mu kaarti lugeda. See on ammune probleem juba, lugeja on vist vanaks jäänud või on kaart kulunud. Paar aastat veel kaart kehtib. icon_razz.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 05.07.2012 20:06:31 vasta tsitaadiga

id-kaarti küll ei kasuta, kuid pole firefox juba aastaid kokku jooksnud
olen ka portal versiooni tarbinud kokkujooksmisteta

ainus kokkujooksmine on viimase flashplayeri versiooniga, kuid selle asendasin eelmise versiooniga icon_mad.gif

ei ole nightly'sid kasutanud, ainult ametlikud updated ja pole kordagi kõhelnud nende kasutamises
masinal samuti riistvara vahetanud ja isegi mõnega siin sama riistvaraga masinal pole crashinud

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ViskeRelv
HV Guru
ViskeRelv

liitunud: 24.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2012 20:46:56 vasta tsitaadiga

No ei saa aru mis teie foxidel viga on...
Kõige uuem ametlik fox, flash ja ID-kaarditarkvara, ja mitte ühtegi kokkujooksmist. Laps mängib friv.com lehelt mänge, juutuub ka lahti, naine tahab korraks netipangas käia... No mitte mingit probleemi.
Kõik on W7 peal.
Kommentaarid: 188 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 168
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
s4nder
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2012 22:16:50 vasta tsitaadiga

Nüüd pole tänase päeva jooksul enam kokku jooksnud, nii et ID-kaardi tarkvara ongi süüdlane. 3.6 versiooniga algasid need jamad vist, enne ei mäleta, et oleks probleeme olnud.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2012 08:05:33 vasta tsitaadiga

Huvitav, code.google.com/esteid soft Ubuntu x64 ja FF x64. Lahendus on neil igatahes õiges suunas- nimelt kui pluginaga miskit juhtubki, siis ei pangestu brauser, vaid üles ilmub teateriba, kus teatab plugina crashist koos "reload"nupuga ja töötab jälle peale reloadi. Ideelaborile siit idee. icon_idea.gif
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2012 09:44:12 vasta tsitaadiga

Ei tea pole selliseid vigu esinenud nagu eespool mainitud, ainus viga on adobe plugina crashimine, kolisin chrome peale üle, pole seal mingeid pluginaid ega asju vaja. Natuke harjumatu ainult.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kasutaja01
Kreisi kasutaja
kasutaja01

liitunud: 09.05.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2012 10:59:19 vasta tsitaadiga

s4nder kirjutas:
ID-kaardi plugina ja add-oni väljalülitamisest ei piisanud, jooksis juba uuesti kokku. Võtsin nüüd kogu ID-kaardi tarkvara maha, aga see pole ka lahendus pikas plaanis. Kas esteid-d veel arendatakse üldse? Viimane uuendus on 2010. aastast.

Ise kasutan seda ID tarkvara. Uuendatud 27.06.2012. Pole kordagi jama olnud.

EDIT: Ai valetasin...endale veel 3.5 peal, teises postis kirjas, et sul 3.6 versioon.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 06.07.2012 18:55:39 vasta tsitaadiga

ID tarkvaraga pole enam probleeme õnneks olnud (Enda masinas. Tuttavatel siiski esineb veel jamasi).
Proovisin nüüd uuesti seda uusimat Flash 11.3 ja tegin mms.cfg faili %windir%\System32\Macromed\Flash kausta, kuhu lisasin:
ProtectedMode = 0


Peale seda jama kadus. Varem oli 11.3 täiesti kasutamatu viie erineva firefoxi versiooni ja profiiliga (k.a testversioonid).
Mida need adobe mühakad küll mõtlesid seda režiimi (ProtectedMode = 1) automaatselt peale surudes? icon_rolleyes.gif doh.gif

Ei kujuta ette mida tavakasutaja peaks tegema. Tavakasutaja ei peaks mässama konf failidega, et brauserit normaalselt tööle saada.
Jah see protected mode jama ei esine kõigil aga siiski üsna paljudel thumbs_down.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2012 21:17:55 vasta tsitaadiga

El-Fuego, ma vaatan, et oled nii raudkindel, et Chrome ei vaja pluginaid...
Palju peale kihla veame? Kast A. Le Coq Premiumi? Või loobud oma väitest? icon_wink.gif

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.


viimati muutis Dogbert 06.07.2012 21:32:22, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2012 21:27:09 vasta tsitaadiga

Siis kui adobe player näkku paneb, tuleks vanem ver. uuesti peale lasta, ehk aitab
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2012 21:45:07 vasta tsitaadiga

Võin kihla vedada, et ilma arvutita saab ka elada. icon_razz.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2012 21:55:19 vasta tsitaadiga

Elada saab ilma paljude asjadeta. Aga mis elu see selline on... icon_neutral.gif
_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
GamerHD
HV vaatleja
GamerHD

liitunud: 13.11.2011




sõnum 06.07.2012 22:03:30 vasta tsitaadiga

LiivaneLord kirjutas:
Võin kihla vedada, et ilma arvutita saab ka elada. icon_razz.gif



wow. milline avastus. Õnnitlen.

_________________
team of the year http://tinypic.com/r/2rww0sx/6
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Diesel157
HV Guru

liitunud: 03.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2012 00:58:06 vasta tsitaadiga

Mul siis järgmine probleem tekkinud. Pärast formatti hakkas firefox jube !"#¤%&/ tööle mu netisülleris(profiili süller) ja arvuti kippus kinni kiiluma. Peale väikest uurimist tuleb välja, et firefox võtab jubedalt mälu millegipärast. Kasutab terve sülleri mälu ära ja siis hakkab vaikselt pagefile krõbistama(arvatavasti). Loen netist lehte, kolistan foorumis ning paar youtube video ja paarui tunniga firefox, task manageri sõnul 800MB+ icon_lol.gif DAFUQ nagu. Tundub nagu sööb ja sööb seda mälu icon_neutral.gif . Proovisin siis lauakas nalja korrata, mul 8GB mälu seega vaatasin mis juhub. Nali selles, et isegi kui avan kõik bookmarkid korraga, ei suuda ma firefoxi üle ~300MB ajada. Ei saa asjale pihta lihtsalt. brauser ja flash sama versioon, bookmarkid, seadistus, addonid jne jne. Mõlemas masinas on brauseri osa 1:1 tehtud kuna vajadus on lihtsalt selline. Ainuke vahe on selles, et sülleris äsja puhtalt installitud XP PRO SP3 up-to-date ja lauakas istub win7 kah up-to-date.

edit-
Firefox ver on 13.0.1
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 146
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 09.07.2012 07:47:13 vasta tsitaadiga

Diesel157, Selleks, et 1:1 profiili proovida luaarvutis pead ikkagi kopeerima selle profiili kogu täiega sülearvutist lauaarvutisse ja tegema desktopile shortcuti, või muutma praegust kujul:
"C:\Program Files\Mozilla Firefox\firefox.exe" -profile "sülearvuti profiilikausta asukoht kettal" -no-remote

-no-remote lubab korraga jooksutada nii lauaarvuti profiili, kui ka sülearvuti profiili. Vaikimisi lubatakse muidu jooksutada ainult ühte profiili.
Kahjuks ei oska öelda kus kaustas see profiil XP-l asub. Win7-l on ta %AppData%\Mozilla\Firefox\Profiles\profiil.Nimi kaustas.

Nüüd kus sul on tõesti täpselt sama profiil lauarvutis, siis saad testida, kas õnnestub probleemi korrata.
Sülearvutis omakorda võid proovida käivitada Firefoxi hoides SHIFT klahvi all (Safe Mode). Avanevas dialoogis ära linnukesi pane. Lihtsalt OK. See jooksutab ilma lisadeta. Siis pead vaatama kas probleem esineb ka ilma lisadeta jooksutamisel. Kui ei esine, siis mingi lisa süüdi ja pead kõik lisad kinni keerama ja ükshaaval hakkama käima panema, et näha milline neist süüdi on.

Kui see kah ei aita ja Safe Mode-st kasu pole, siis lisa sülearvutil firefoxi shortcuti lõppu:
-profile-manager

Ja sealt tee uus profiil. Siis vaata kas uues profiilis kah probleem esineb.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erko
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2012 19:10:43 vasta tsitaadiga

AJ kirjutas:
Ma ei saa enam peale uuendamist Firefoxiga panka sisse. Toksid kasuataja tunnus sisse, vajutad "Sisene" ja saan kirja, "Kasutajatunnus/püsiparool on sisestamata". IE'ga on kõik korras, 12'ga töötas ka kõik ilusti.


Võimalik, et see probleem polnudki Firefoxiga seotud vaid ID kaardi tarkvaraga, sest viimane ID kaardi haldusvahendi tarkvarauuendus sisaldas parandust:
tsitaat:
tehtud muudatus, et sertifikaatide automaase eemaldamise funktsionaalsus (Windows) on käsitsi seadistav, algseades tarkvara sertifikaate automaatselt ei eemaldata Windows Certificate Store-st

http://id.ee/index.php?id=33993

Ise pole veel testinud.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 09.07.2012 22:32:23 vasta tsitaadiga

erko kirjutas:
AJ kirjutas:
Ma ei saa enam peale uuendamist Firefoxiga panka sisse. Toksid kasuataja tunnus sisse, vajutad "Sisene" ja saan kirja, "Kasutajatunnus/püsiparool on sisestamata". IE'ga on kõik korras, 12'ga töötas ka kõik ilusti.


Võimalik, et see probleem polnudki Firefoxiga seotud vaid ID kaardi tarkvaraga, sest viimane ID kaardi haldusvahendi tarkvarauuendus sisaldas parandust:
tsitaat:
tehtud muudatus, et sertifikaatide automaase eemaldamise funktsionaalsus (Windows) on käsitsi seadistav, algseades tarkvara sertifikaate automaatselt ei eemaldata Windows Certificate Store-st

http://id.ee/index.php?id=33993

Ise pole veel testinud.

Mina olen juba proovinud ja abi sellest ei olnud.

_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bitCON
Aeg Maha 2n

liitunud: 12.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2012 18:52:28 vasta tsitaadiga

homme siis firefox 14 release, midagi head ka tulemas?
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 16.07.2012 19:53:14 vasta tsitaadiga

Nitrub, 14 toob mitmeid muudatusi.

*Google SSL search
*URL Autocomplete
*Hang Detector and Reporter (pole kindel)

Järgmised peab käsitsi peale keerama kui tahate proovida, sest viimases 14 betas need on väljas:
browser.download.useToolkitUI pange false. Nüüd kasutatakse uut allalaadimiste dialoogi: http://www.ghacks.net/2012/04/18/firefoxs-new-download-internet-how-to-restore-the-old/
javascript.options.mem.gc_incremental pange true. Peaks veidi kiiremaks muutma brauserit, kui sirvite javascripti rohkeid lehti.
plugins.click_to_play pange true. Nüüd peab flash videotel eraldi lubama mängimise. http://www.ghacks.net/2012/03/29/firefox-14-to-get-click-to-play-plugin-feature/

EDIT:
Mitmed asjad ei jõudnud sellesse versiooni. Näiteks sisseehitatud PDF lugeja ja vaiksed taustauuendused.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fic
HV kasutaja
fic

liitunud: 16.08.2004




sõnum 17.07.2012 10:04:12 vasta tsitaadiga

Mozilla 13. Paremal Google realt otsides tulevad vasted hiinakeelsena. Googeldades ühtegi reaalselt toimivad lahendust leidnud ei ole. Samuti siin googeldades ei leidnud ühtegi sama teemakäsitlust, kuid kindlasti on olnud teistel sama jama. Ajutiselt aitab ajaloo kustutamine, kuid sedagi kuni järgmise otsimiseni sealt aknast. Kuidas lahendada probleemi?
_________________
PhotograFICal
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2012 10:49:59 vasta tsitaadiga

Vaata about:config kaudu üle, mis google otsinguks on täpselt seatud.
Või teine võimalus, et mingi pahalane/proxy istub sul vahel.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bitCON
Aeg Maha 2n

liitunud: 12.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2012 18:34:06 vasta tsitaadiga

wow, uue firefoxi versiooniga startup kiirus kõvasti paranenud! loodan et pole ajutine nähtus
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 17.07.2012 18:57:44 vasta tsitaadiga

Firefox 14 Lõppversioon nüüd saadaval!
http://www.mozilla.com/en-US/firefox/all.html

Allalaadimislingid:
Ingliskeelne - Windows
Ingliskeelne - Mac
Ingliskeelne - Linux

Eestikeelne - Windows
Eestikeelne - Mac
Eestikeelne - Linux
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 17.07.2012 21:51:32 vasta tsitaadiga

Aurora (v16) peaks ka siis kohe uksetaga olema icon_smile.gif
_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 18.07.2012 15:48:40 vasta tsitaadiga

Nitrub kirjutas:
wow, uue firefoxi versiooniga startup kiirus kõvasti paranenud! loodan et pole ajutine nähtus

Pole küll mingit märgtavat kiirusetõusu märganud. Ikka sama kiire kui enne thumbs_up.gif . Keskmiselt 1.2 sekundit läheb käivitamiseks.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2012 21:10:14 vasta tsitaadiga

Veel rohkem segadust nende versiooninumbritega siis, 14.0 asemel kohe 14.0.1 icon_eek.gif
Mõtlesin, et uuendan 14 peale, aga hoopis 14.0.1 tuli automaatselt. http://www.ghacks.net/2012/07/17/firefox-14-0-1-available-why-there-wont-be-a-firefox-14-0-release/

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bitCON
Aeg Maha 2n

liitunud: 12.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2012 21:47:44 vasta tsitaadiga

mul üldse mingi selline tekst lisaks seal

Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2012 21:53:27 vasta tsitaadiga

Mul küll seal mingeid torukooke pole. Täitsa tavaline. Tõmbasid käsitsi kusagilt selle?
_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bitCON
Aeg Maha 2n

liitunud: 12.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2012 22:01:44 vasta tsitaadiga

Dogbert kirjutas:
Mul küll seal mingeid torukooke pole. Täitsa tavaline. Tõmbasid käsitsi kusagilt selle?


mkm
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 19.07.2012 00:16:40 vasta tsitaadiga

Nitrub kirjutas:
Dogbert kirjutas:
Mul küll seal mingeid torukooke pole. Täitsa tavaline. Tõmbasid käsitsi kusagilt selle?


mkm

Ka mul pole selline.

_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 19.07.2012 01:45:53 vasta tsitaadiga

Nitrub, sa sattusid olema üks erilistest, kelle brauseri käivitamist jälgitakse.
http://blog.mozilla.org/metrics/2007/11/02/firefox%E2%80%99s-funnel-factor/
http://blog.mozilla.org/metrics/2007/09/12/the-funnel/
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
peab meeldima.
Kreisi kasutaja
peab meeldima.

liitunud: 02.08.2005




sõnum 20.07.2012 17:44:13 vasta tsitaadiga

Uue versiooniga kukkus Flash crashima. Millest selline tõrge ja kuidas parandada? Varasemate versioonidega pole mingit probleemi olnud. Flashi uninstall ja uusima versiooni tirimine ei aitanud.
_________________
Arbeit macht frei.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2012 18:20:16 vasta tsitaadiga

Siin ka millegipärast aeg-ajalt juhtub, et Flash crashib. 2-3 kuud tagasi poleks uskunud, et selline asi võimalik saab olla, kuna pole mitte kunagi seda probleemi ette tulnud. icon_eek.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-kasutaja-
Kreisi kasutaja
-kasutaja-

liitunud: 21.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 20.07.2012 18:38:06 vasta tsitaadiga

LiivaneLord kirjutas:
Siin ka millegipärast aeg-ajalt juhtub, et Flash crashib. 2-3 kuud tagasi poleks uskunud, et selline asi võimalik saab olla, kuna pole mitte kunagi seda probleemi ette tulnud. icon_eek.gif


Täpselt sama olukord icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 20.07.2012 18:55:05 vasta tsitaadiga

Looge mms.cfg fail järgmisse kausta:
"C:\Windows\System32\Macromed\Flash"

Sinna siis
ProtectedMode = 0


Ja kui see ei aita, siis paremklikk-settings suvalise flash video peal ja hardware acceleration maha võtta seadetest.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Tarkvara »  Mozilla Firefox arutlus/probleemid. mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 120, 121, 122 ... 213, 214, 215  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.