Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows 8 ja 8.1 (arutelu ja probleemid) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 37, 38, 39 ... 160, 161, 162  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2012 23:44:53 vasta tsitaadiga

Üks asi on Win8'sas igaljuhul sama nagu Win7 (ja vist ka XP) puhul - kui läpakas (Lenovo X61s) tudib siis peale kaane avamist läheb hull ragistamine lahti, vindi peal toimub meeletu lugemine/kirjutamine. Puhas ja värske install, midagi lisaks installitud/tuunitud pole. Samal ajal on arvuti kasutatav aga kergelt tatine. Tegu on siis puhta sleep'iga mitte hybrid boot'iga.

Samas arvutis on ka linux (Mint) ning peale kaane avamist on hetkega pilt ees, hetk hiljem on nett olemas ning ei mingit raginat. Samuti on majapidamises üks Mac, mille puhul on analoogiliselt linuxiga unest ärgates KOHE pilt ees, nett järgi ning ei uimamist (ning tegu on 2 aastat vana installiga, kus Snow Leopard on Lioniks upgradetud).
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 05.07.2012 23:48:37 vasta tsitaadiga

Mark0, ära unusta, et käimaminekul skännitakse viiruset6rje poolt failid läbi.
Ja MAC-il see tegevus puudub sisseehitatud kujul.

Postitatud Sony Ericsson mobiililt
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2012 07:58:04 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
WäntWõll kirjutas:
jägaja kirjutas:
WäntWõll kirjutas:
Mark0 kirjutas:
Maitse üle vaidlemine on kindlasti üks mõttekas tegevus.

Muide - juttu oli Win8'sast mitte WP8'sast.
Absoluutne tõsi, ma räägingi desktop OS-ist aga sa tood näiteid ma ei tea mis pihuseadmest icon_razz.gif


No loe oma eelnevat postitust uuesti. Sa ikka ise tood näiteid miskist Symbiani pihuseadmest W8 teemasse.
tundub et pikk taip.
Minu mõte ja post oli selles, et sellsite näitajatega mingit OS-i oodata ei ole vajadust.
Esimene 10a tagune OS teeb seda juba.
Aga noh..

10a jooksul on arvutite kasutajaskond tunduvalt muutunud. Marko loetles funktsioone, mida tänapäevane kasutaja enamjaolt vajab. Ja ehk isegi see, kes 10a tagasi oli power-user ja karm tviikimiskunn, vahetas unepealt CT 6BTM-i kondekaid, kuid nüüd juba sellest kõigest natuke väsinud on ja pühenduks pigem eesmärgile, mitte enam niivõrd vahendile.

Kui eesmärgile pühenduda, siis selleks on Linux. Pärast üleminekut Linuxisse on aega järsku kõigeks- tööks ja lõbudeks. Seda viimast XP-ga oli, aga vähe.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2012 10:10:43 vasta tsitaadiga

Mnator kirjutas:
maatriks kirjutas:
Mnator kirjutas:
maatriks kirjutas:
Mnator kirjutas:
KillerXP kirjutas:
Lugesin välja, et saab vajadusel iso formaadis faili kätte aga kas sellega toimib ainult nüüd upgrade või on tegu full versiooniga, mida saab kenasti ka nullist installida puhtale kettale.
Misjaoks siis üldse teisi pakette vaja peaks olemas icon_question.gif yawn.gif
Neile, kel ei ole Windows 7-t?
Ragin-kolin-kärin ---- ajurattad ei pääse liikvele ---- puhtas ketas on win7-ga ketas icon_question.gif icon_question.gif icon_question.gif icon_rolleyes.gif yawn.gif icon_rolleyes.gif
Upgrade versiooni jaoks on tarvis Windows 7 litsentsi, ei tohiks ju olla väga raske sellest aru saada.
Lugeda üldse oskad icon_question.gif
Mis litsents sind tühjal kettal ees ootab icon_question.gif icon_question.gif icon_question.gif
Lisaks veel dialoog sai alguse teatest, et uus kõnealune uuendusversioon on rahul ka vanema win litsentsiga...........

Litsens on seotud sinu emaplaadiga mitte sinu kõvakettaga, alustame sellest. Teiseks, on see versioon ainult upgrade - seda saab paigaldada, ainult olemasolevast Windowsist käivitades (kus suure tõenäosusega kontrollitakse kas ta ka legaalne on). Sealt edasi saad ilmselt teha siis kas upgrade või puhta installi (nii, et vanad asjad tõstetakse Windows.old kausta) kui Windowsi versiooniks on Windows XP või Vista.

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
matzz007
HV veteran
matzz007

liitunud: 12.06.2006




sõnum 06.07.2012 15:17:46 vasta tsitaadiga

Mercury kirjutas:
matzz007 kirjutas:
Mercury kirjutas:
Interview: Stardock's CEO gives an update on Start8

Kes tunneb puudust Start nupust --> http://www.stardock.com/products/start8/


Kes tunneb puudust Start nupust võib Win 7 edasi kasutada icon_rolleyes.gif


Tegelikult see Start8 on täielik mõttetus icon_lol.gif


Seda ma tegelikult ütlesingi, et Start8 või mis iganes selle tarkvara nimi on, sellel pole mingisugust mõtet eriti, ainult raiskab ruumi seal all nurgas.

Mark0 kirjutas:
Üks asi on Win8'sas igaljuhul sama nagu Win7 (ja vist ka XP) puhul - kui läpakas (Lenovo X61s) tudib siis peale kaane avamist läheb hull ragistamine lahti, vindi peal toimub meeletu lugemine/kirjutamine. Puhas ja värske install, midagi lisaks installitud/tuunitud pole. Samal ajal on arvuti kasutatav aga kergelt tatine. Tegu on siis puhta sleep'iga mitte hybrid boot'iga.

Samas arvutis on ka linux (Mint) ning peale kaane avamist on hetkega pilt ees, hetk hiljem on nett olemas ning ei mingit raginat. Samuti on majapidamises üks Mac, mille puhul on analoogiliselt linuxiga unest ärgates KOHE pilt ees, nett järgi ning ei uimamist (ning tegu on 2 aastat vana installiga, kus Snow Leopard on Lioniks upgradetud).


Ma küll mingit raginat ei kuule sliibist ülese tulekul. Teen kaane lahti ja pilt ees kohe(Log-on Screeni mõtlen).

_________________
Project Wooden Case
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2012 19:27:53 vasta tsitaadiga

LiivaneLord kirjutas:
Ja huvitav tõesti, kust pisipehme need andmed sai, ikkagi nuhivad. icon_neutral.gif

CEIP (Customer Experience Improvement Program). Andmeid kogutakse ja saadetakse anonüümselt. Saad kinni keerata kui ei meeldi:
Spoiler Spoiler Spoiler

Krizto kirjutas:
Aga sellise hinna eest ostan küll W8 litsentsi, võibolla hakkan seda isegi kasutama.

Kurb tõsiasi on see, et ma ei võtaks ega hakkaks Win8 kasutama isegi siis, kui seda tasuta jagataks thumbs_down.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marie
HV Guru
Marie

liitunud: 23.06.2003




sõnum 07.07.2012 16:05:16 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Kurb tõsiasi on see, et ma ei võtaks ega hakkaks Win8 kasutama isegi siis, kui seda tasuta jagataks

Sõltub mis otstarbeks arvutit vaja, võõras riigis tööl, kus oht, et arvutist võid iga hetk ilma jääda, ning W8 eriti masina omahinda kallimaks ei tee, siis miks mitte, kas 25GB tasuta võrguketast jagab Microsoft ka Windows 7 puhul

_________________
CPU Power (Watt) icon_sad.gif Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W thumbs_down.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 07.07.2012 16:47:58 vasta tsitaadiga

Tasapisi harjutatuna tundub olema täiesti söödav projekt. icon_cool.gif

Kõik vajalik on Desktoppi pinnitud, Start-menüü on puhtaks tehtud igasugu ülearusest märgi-prahist ning Shut Downi panin tegema "sisselülitus-nupu". icon_smile.gif Seda saab muuta Poweri seadistuse alt, et mida nupud tegema peavad.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marie
HV Guru
Marie

liitunud: 23.06.2003




sõnum 07.07.2012 16:57:44 vasta tsitaadiga

Poomisega harjub ka ära, algul natuke sipled, hiljem ............... , tunduvalt mugavam on kasutada kõiki nii nagu oli ja harjunud kasutama -> classic shell
_________________
CPU Power (Watt) icon_sad.gif Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W thumbs_down.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2012 20:53:31 vasta tsitaadiga

http://www.zdnet.com/its-official-windows-8-to-be-generally-available-in-late-october-7000000483/
tsitaat:
Tami Reller, Corporate Vice President of Windows, told partners attending Microsoft's worldwide partner conference in Toronto that Windows 8 is on track to be released to manufacturing the first week of August, and to be generally available by late October 2012.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2012 19:50:07 vasta tsitaadiga

Seega 5 august hiljemalt ja 12 August hiljemalt MSDN/Technet saadavus.

Windows 7 vs Windows 8

EDIT:
Tegin kasulikesse näpunäidetesse uue teema:
Kuidas installida 64bit Windows UEFI režiimis (Ainult Vista ja hilisemad)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krustok
HV vaatleja

liitunud: 04.08.2008




sõnum 13.07.2012 15:32:01 vasta tsitaadiga

http://www.neowin.net/forum/topic/1090955-windows-start-menu-discussion/ Päris hea arutlus Start menüü teemal.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pinTero
HV veteran
pinTero

liitunud: 10.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2012 16:25:54 vasta tsitaadiga

d3t kirjutas:

Litsens on seotud sinu emaplaadiga mitte sinu kõvakettaga, alustame sellest. Teiseks, on see versioon ainult upgrade - seda saab paigaldada, ainult olemasolevast Windowsist käivitades (kus suure tõenäosusega kontrollitakse kas ta ka legaalne on). Sealt edasi saad ilmselt teha siis kas upgrade või puhta installi (nii, et vanad asjad tõstetakse Windows.old kausta) kui Windowsi versiooniks on Windows XP või Vista.


If you choose to create your own media, you will be able to create your own bootable USB or .ISO file which can be burned onto a DVD for upgrade and backup purposes..
.. Or if you prefer to format your hard drive as part of your upgrade experience, you can do so as long as you boot from media and then format your hard drive from within the setup experience for installing Windows 8, not prior to it.

http://windowsteamblog.com/windows/b/bloggingwindows/archive/2012/07/02/upgrade-to-windows-8-pro-for-39-99.aspx

Nagu ametlikust infost järeldada saab, siis paigaldamine on võimalik ka mitte olemasolevast Windowsist - ehk siis buutides plaadilt või usb pulgalt eelnevalt tehtud iso.
Loomulikult on sel juhul eelduseks, et oleks olemas vanema Windowsi kasutuslitsents ning kettal ka vana Windowsi installatsioon, mida üles buutinud W8 setup kontrollib ning peale mida saab juba ketta formattida ja puhta W8 peale lasta.
Võimalik, et tolle 8 upgrade puhul midagi muudetakse, kuid Win7 upgrade setupile piisab isegi sellest, kui ketas on XP text-mode installis korra formaaditud ja seejärel XP setup katkestatud. (tõttöelda saab W7 versiooniuuendust isegi täiesti puhtale kettale paigaldada - probleem tekib alles siis, kui aktiveerimine ei toimi. Ning ka selle vastu on olemas rohi lihtsa registrimuudatuse näol)
Eks näis kas 8 puhul toimib sama...


viimati muutis pinTero 14.07.2012 18:45:29, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2012 16:50:41 vasta tsitaadiga

Antud kirjeldus tähendab seda, et kui osta arvutile uus kõvaketas (nt ssd, mida paljud teevad just praegusel ajal), siis tuleb kõigepealt installida oma eelmine windows ja seejärel alles saab W8 paigaldamist alustada. Pisut piirav, kui aus olla.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2012 17:03:24 vasta tsitaadiga

KillerXP, otsa litsents ning kasuta pira. Siis ei pea kunagi pead vaevama, aga raha oled maksnud. icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2012 17:43:20 vasta tsitaadiga

LiivaneLord kirjutas:
KillerXP, otsa litsents ning kasuta pira. Siis ei pea kunagi pead vaevama, aga raha oled maksnud. icon_wink.gif

Südametunnistus puhas jah icon_biggrin.gif

Ma saan tegelikult endale MSDNAA kaudu õnneks litsentsid kätte aga võimalik, et ühte täiendavat on siiski vaja, kui ma peaksin otsustama W8 kasuks. Ootan lõpptoote ära ja vaatan veel viimased muudatused üle, siis otsustan.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marie
HV Guru
Marie

liitunud: 23.06.2003




sõnum 14.07.2012 18:59:52 vasta tsitaadiga

tsitaat:
otsa litsents ning kasuta pira. Siis ei pea kunagi pead vaevama, aga raha oled maksnud

Windows 8 puhul ei tarvitse piraat versioon toimida, Windows 8 on isikupõhine, ehk kui kasutad, oled sa kohe MS_ile teada.

_________________
CPU Power (Watt) icon_sad.gif Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W thumbs_down.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 14.07.2012 19:15:11 vasta tsitaadiga

Marie, offline profile?
_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2012 21:28:00 vasta tsitaadiga

siinus, ning jääd ilma nii paljudest lahedatest Windows 8 featuredest? Ei äitähh.
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 14.07.2012 21:34:38 vasta tsitaadiga

d3t: Äkki tood ka mõne näite selle kohta mis puudu jääb ja milleta kuidagi läbi ei saa.

Igatahes viimane variant, see mis praegu proovimiseks jagati, on palju rohkem nõus Offline-install-variandiga, kui varasemad olid. Töötab oivaliselt ilma igasuguste paroolideta, kellegi-millegagi ühinemata ja mitte ühtki asja pole leidnud, mis puudu oleks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 14.07.2012 22:30:33 vasta tsitaadiga

d3t kirjutas:
siinus, ning jääd ilma nii paljudest lahedatest Windows 8 featuredest? Ei äitähh.

selleks puudub vajadus

_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ressi
HV kasutaja

liitunud: 21.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2012 19:55:37 vasta tsitaadiga

Ma kasutan windows xp-d ja olen ka sellega rahul.
Ei saa üldse aru, milleks on tehtud mingid vistad, seitsmed ja kaheksad.
See teema on siin ju täiesti mõttetu.
Kunagi olid inimesed rahul ja rõõmsad, kui said ka windows 95-te kasutada.
Microsoft peaks minu meelest praegust xp-d võimalikult rohkem edasi arendama,
täiustama ja tagama kasutajatele ka tulevikus xp toetuse.
Mitte nii, et lõpetame xp toetuse ära ja kõik aga kergendagu oma rahakotti ja
ostku ikka uued ja uued windowsi versioonid.
See microsoft ignoreerib oma poliitikaga tavainimesi 101%.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marie
HV Guru
Marie

liitunud: 23.06.2003




sõnum 15.07.2012 20:03:13 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Microsoft peaks minu meelest praegust xp-d võimalikult rohkem edasi arendama

Mitte uuenduste vaid uue mootori ja versiooni näol, et võimalikult sarnaste omadustega, nagu oli XP, kuid kaasaegse mootoriga. Nimi võiks näiteks Windows 8 pro olla, ilma igasuguste kellade ja viletetta, töö tegemise keskkond.

_________________
CPU Power (Watt) icon_sad.gif Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W thumbs_down.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
est11
Mees metsast

liitunud: 20.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2012 20:23:20 vasta tsitaadiga

ma usun et 8 pro tuleb ka nagu on 7 home professional ultimate enterprice jne ma kysiks pigem miks on vaja teha 17 versiooni yhte asja ?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marie
HV Guru
Marie

liitunud: 23.06.2003




sõnum 15.07.2012 20:29:07 vasta tsitaadiga

tsitaat:
ma kysiks pigem miks on vaja teha 17 versiooni yhte asja ?

Puhtalt äri, raha vähem, ostad väiksemate lisadega, ja kui üle tahad maksta, saad kõiksuguseid vilesid ja kellasid kuhjaga kaasa.

_________________
CPU Power (Watt) icon_sad.gif Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W thumbs_down.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2012 22:06:11 vasta tsitaadiga

madis888 kirjutas:
Ma kasutan windows xp-d ja olen ka sellega rahul.

See, et sina rahul oled ei tähenda, et teised rahul oleks.
madis888 kirjutas:
Ei saa üldse aru, milleks on tehtud mingid vistad, seitsmed ja kaheksad.

Sest areng peab olema.
madis888 kirjutas:
See teema on siin ju täiesti mõttetu.

Kui on selline tarkvara, siis on ka inimesi kes seda kasutavad ja tahavad foorumis selle üle arutleda. Kindlasti pole see teema mõttetu.
madis888 kirjutas:
Kunagi olid inimesed rahul ja rõõmsad, kui said ka windows 95-te kasutada.

Kui nad nii rahul olid sellega ja win95 nii hea oli, siis miks nad praegugi selle peal pole (kui olematu tugi tugi välja arvata).
madis888 kirjutas:
Microsoft peaks minu meelest praegust xp-d võimalikult rohkem edasi arendama,
täiustama ja tagama kasutajatele ka tulevikus xp toetuse.

Oled umbes ~kümmekond aastat hiljaks jäänud selle lausega icon_lol.gif
madis888 kirjutas:
Mitte nii, et lõpetame xp toetuse ära ja kõik aga kergendagu oma rahakotti ja
ostku ikka uued ja uued windowsi versioonid.

Kes sul käseb osta?. Kui sul pole tööprogramme või spets tarkvara/mänge mis just Windows XP-d nõuavad, siis võid ju ühe tasuta Linuxi võtta.
madis888 kirjutas:
See microsoft ignoreerib oma poliitikaga tavainimesi 101%.

Suured teevad mis tahavad. See on alati nii olnud paraku.
Marie kirjutas:
tsitaat:
ma kysiks pigem miks on vaja teha 17 versiooni yhte asja ?

Puhtalt äri, raha vähem, ostad väiksemate lisadega, ja kui üle tahad maksta, saad kõiksuguseid vilesid ja kellasid kuhjaga kaasa.

Rohkem valikuvõimalusi pole kunagi halb asi icon_rolleyes.gif . See pole MS-i süü, et paljud tänapäeva inimesed on rämpstoidust rikutud ajudega ja ei suuda vahet teha erinevatel versioonidel. Äkki kaotame ka igal autotootjal kõik mudelid peale 2-3 populaarsema ära. Vaesekesed äkki satuvad segadusse, kui liiga palju mudeleid on icon_rolleyes.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marie
HV Guru
Marie

liitunud: 23.06.2003




sõnum 15.07.2012 22:35:34 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Äkki kaotame ka igal autotootjal kõik mudelid peale 2-3 populaarsema ära

Haige võrdlus, jutt pole eri mudelitest, vaid samast mudelist, erineva varustus astega, sama on ka Windowsi suvaliste versioonidega, Windows 7 HP kuni Ultimateni on üks ja see sama mudel, kuid erinevad varustus astmetega, tuleb Windows 8 , on selle sama W7 uuendatud mudel ja samuti erinevate varustuste astmetega tuleb müüki.

_________________
CPU Power (Watt) icon_sad.gif Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W thumbs_down.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2012 22:36:19 vasta tsitaadiga

Kas siis igal mudelil peaks olema üks varustusaste, et debiilikud ka aru saaks mida osta?
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marie
HV Guru
Marie

liitunud: 23.06.2003




sõnum 15.07.2012 22:41:48 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Kas siis igal mudelil peaks olema üks varustusaste, et debiilikud ka aru saaks mida osta?

Vastavalt rahakoti paksusele ostetakse varustust, või need kõige kõvemat, varastavad - piiravad neid kõige kallimate varustusega ........ , ning kisavad kõige kõvemini, et kõik need vanad XP kasutajad on vanamoodsad ning ajast maha jäänud.

_________________
CPU Power (Watt) icon_sad.gif Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W thumbs_down.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2012 22:44:00 vasta tsitaadiga

Marie, ära nüüd kohe üldistama kah kuku icon_wink.gif

Minu Ultimated on täiesti legaalsed näiteks... : icon_smile.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 19.07.2012 01:07:57 vasta tsitaadiga

26. Oktoober peaks siis olema see kaua oodatud päev.

tsitaat:
The much anticipated release of Windows 8 will be on 26th October 2012. That’s just over three months away. Late October had already been widely accepted as the release time but now we have a precise date for our diaries and calendars.

We also already know a lot about how Windows 8 works and the look and feel of the OS from the two preview releases, but there will be some differences in the final shipping version of the OS which may make it more appealing to new PC assemblers and upgraders. Only today we learned about new input methods being utilised by the touch interface soft keyboards. A week ago a new and user friendly File History application was in our news, as it was revealed by Microsoft’s Steven Sinofsky on the Building Windows 8 Blog. Hopefully there are more useful features and tweaks we don’t know about coming in the 26th October final release version.

When Windows 8 ships we are also expecting the Windows Surface RT tablet to be released as suggested during the Microsoft Surface keynote presentation. There should also be a large amount of new hardware from the usual PC making partners, many released with touch-friendly screens built-in, to make the most of the new Metro interface.

If you already have a computer with any version of Windows from XP upwards you will be able to take Microsoft up on their generous Windows 8 upgrade offer. Also we shall see what is different within the T&Cs of the full/OEM version. Microsoft is rumoured by well respected sources to be dropping the full retail version and be offering any person an OEM system builder version. The price for this version of Windows is not known but it is hoped that in a nod to Apple style OS marketing the price will be lower than previous generations of Windows. Major vendors at Computex said the price they are paying for Windows RT is approximately $85 US.

If you still haven’t had a poke at Windows 8 the Consumer Preview version is still available for free download and trial until next year.


Windows 8 release date to be 26th October -- Hexus

_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2012 04:15:10 vasta tsitaadiga

AJ kirjutas:
26. Oktoober peaks siis olema see kaua oodatud päev.

tsitaat:
The much anticipated release of Windows 8 will be on 26th October 2012. That’s just over three months away. Late October had already been widely accepted as the release time but now we have a precise date for our diaries and calendars.

We also already know a lot about how Windows 8 works and the look and feel of the OS from the two preview releases, but there will be some differences in the final shipping version of the OS which may make it more appealing to new PC assemblers and upgraders. Only today we learned about new input methods being utilised by the touch interface soft keyboards. A week ago a new and user friendly File History application was in our news, as it was revealed by Microsoft’s Steven Sinofsky on the Building Windows 8 Blog. Hopefully there are more useful features and tweaks we don’t know about coming in the 26th October final release version.

When Windows 8 ships we are also expecting the Windows Surface RT tablet to be released as suggested during the Microsoft Surface keynote presentation. There should also be a large amount of new hardware from the usual PC making partners, many released with touch-friendly screens built-in, to make the most of the new Metro interface.

If you already have a computer with any version of Windows from XP upwards you will be able to take Microsoft up on their generous Windows 8 upgrade offer. Also we shall see what is different within the T&Cs of the full/OEM version. Microsoft is rumoured by well respected sources to be dropping the full retail version and be offering any person an OEM system builder version. The price for this version of Windows is not known but it is hoped that in a nod to Apple style OS marketing the price will be lower than previous generations of Windows. Major vendors at Computex said the price they are paying for Windows RT is approximately $85 US.

If you still haven’t had a poke at Windows 8 the Consumer Preview version is still available for free download and trial until next year.


Windows 8 release date to be 26th October -- Hexus

Tomorrow kirjutas:
Seega 5 august hiljemalt ja 12 August hiljemalt MSDN/Technet saadavus.


tsitaat:
Microsoft is rumoured by well respected sources to be dropping the full retail version and be offering any person an OEM system builder version

Ja mis nali see on, et Retail versiooni ei tulegi?
Seega ühest arvutist teise liigutamisel peab hakkama alati helistama thumbs_down.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 19.07.2012 04:37:30 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:

tsitaat:
Microsoft is rumoured by well respected sources to be dropping the full retail version and be offering any person an OEM system builder version

Ja mis nali see on, et Retail versiooni ei tulegi?
Seega ühest arvutist teise liigutamisel peab hakkama alati helistama thumbs_down.gif


Aga mis sul sellest tux.gif

Tomorrow kirjutas:

Kurb tõsiasi on see, et ma ei võtaks ega hakkaks Win8 kasutama isegi siis, kui seda tasuta jagataks thumbs_down.gif

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2012 07:42:05 vasta tsitaadiga

jägaja, Infoks teistele icon_wink.gif
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 19.07.2012 09:31:22 vasta tsitaadiga

Pigem nii, et Home versioon tuleb OEM ja Proff tuleb ka Retailina.

Postitatud Sony Ericsson mobiililt
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2012 11:13:58 vasta tsitaadiga

Ma võtaks küll kui saaks tavakasutaja office kaasa.
OEM mind ei häiri.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dinkz
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.04.2008




sõnum 21.07.2012 21:07:57 vasta tsitaadiga

Kasutab keegi ATI HD3k seeria kaardiga ka W8?

Ei leia kohe üldse hästi toimivaid drivereid, enamikes mängudes kõik ruuduline. icon_sad.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 21.07.2012 21:19:25 vasta tsitaadiga

miks see bsod nii debiilikuks tehtud on?
_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Andium
HV veteran

liitunud: 16.08.2002




sõnum 22.07.2012 02:55:06 vasta tsitaadiga

madis888 kirjutas:
Ma kasutan windows xp-d ja olen ka sellega rahul.
Ei saa üldse aru, milleks on tehtud mingid vistad, seitsmed ja kaheksad.

Win XP jääb tänapäeva rauale jalgu., ei suuda hallata ning piirab võimsamaid pille nagu RAM, HDD jne suurused. CPU core kasutus, uuemad seadmed. ise kasutan ka win xpd aga utlen win 7 on paris normul. 8 on siis metro lisaks.

_________________
Olen alati ühel arvamusel inimestega, kes minuga nõustuvad.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marie
HV Guru
Marie

liitunud: 23.06.2003




sõnum 22.07.2012 05:39:15 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Win XP jääb tänapäeva rauale jalgu., ei suuda hallata ning piirab võimsamaid pille nagu RAM, HDD jne suurused. CPU core kasutus, uuemad seadmed. ise kasutan ka win xpd aga utlen win 7 on paris normul. 8 on siis metro lisaks.

Kasutan, XP, Vista, W7, W8 kõik samal raual, mingit vahet riistvara jõudlusel pole, vaat, et XP on neist kõige paremini riistvara jõudlust oskavas kasutuses, on olemas ka 64bit XP ja see on eriti kiire ja võimekas, ainuke probleem 64bit XP puhul on programmide ühilduvus ja riistvarale draiverite leidmine, endal ka need mured kõik lahendatud. Vista, W7 ja W8 on ainult just oma kaasas olevate draiverite ja netist pakutavate draiveri toe pärast kõigile meeltmõõda, ei pea mingi IT spetsialist olema, iga W7 omanik tunneb, et on nüüd kõva tegija, kuna oskab ise W7 paigaldada, kui mingi draiver jääbki paigaldamatta, siis enamasti on see vähe oluline, peaasi, et nett ja graafika töötavad, isegi Windows 8 võrdlevas teemas oli üks suur targutaja kes väitis, et W8 Aero puudub ja kõik on kandiline, kõik see puudus aga tulenes graafika kaardi draiverite puudumisest, nii-et nii kõvad tegijad need suured Windows 7 ülistajad siis on, kui väike draiverite probleem, siis kohe juhe koos.

_________________
CPU Power (Watt) icon_sad.gif Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W thumbs_down.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2012 05:51:12 vasta tsitaadiga

Marie kirjutas:
Windows 8 võrdlevas teemas oli üks suur targutaja kes väitis, et W8 Aero puudub ja kõik on kandiline, kõik see puudus aga tulenes graafika kaardi draiverite puudumisest

doh.gif . Ma olen vist öelnud, et Win8 lõppversioonis tuleb veel UI muudatusi aga see pole sinu ajusagarasse veel kinnistunud vist. Lõppversioonis Aero kui selline puudub. Kandiline on kõik sellepärast, et MS on otsustanud sellise disaiini millegipärast teha. Nende meelest on see õhuline ja preemium icon_lol.gif . Puuduva driveriga pole siin midagi pistmist, sest suvalisel rondil mis Vista/Win7 jooksutab ja nõuetele vastab toimib Aero ka sisseehitatud driveriga.
Marie kirjutas:
nii-et nii kõvad tegijad need suured Windows 7 ülistajad siis on, kui väike draiverite probleem, siis kohe juhe koos.

Teadmiseks, et ma muutsin ise driveri faile, et Inteli võrkar korralikult toimima saada. Ja ka driverite leidmisega pole mul probleeme.

XP 64 kiitmine on veel eriti naljakas siinkohal.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 22.07.2012 06:51:54 vasta tsitaadiga

Eks kellel Aerot vaja, see võtab Desktop UI. Mind ennast häirib tiba see, et Desktopis ei saa Aerot välja lülitada. Ja otsi vajadusel jälle m6nda häkki, et Aerot kinni keerata.

Postitatud Sony Ericsson mobiililt
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andium
HV veteran

liitunud: 16.08.2002




sõnum 22.07.2012 12:00:41 vasta tsitaadiga

Marie, Sa vaatad kodukasutaja silmade läbi. Sinu arvutid pole juu mingid kõvad tegijad. Kodukasutaja aruvti. Tava kasutajad võivad isegi DOS voi win 95 oma asju teha, vahet ei ole juu. Mina näiteks kasutan tihti Notepadi oma asjade kirjutamiseks icon_smile.gif. Kontori tarkvara rakendused ei vaja mingeid vingeid PCsi. Need, kes tegelevad meedia ja muude rakendustega tunnevad erinevust.
Erinevus on suur, kas arvuti oskab kasutada CPU coresid ja seda mõistlikult jagada. draiverid ei muuda OS limiite suuremaks.
Win XP 64 bit on samuti suured piirangud peal võrreldes Win 7ga. sa mõtled kindlasti Win XP 32bit 4GB ja näed 3GBna, ning Win XP 64 max 128GB.

Aga nüüd asjast. Kas seda Aerot on võimalik muuta ikoonideks nagu Androidil on? Kas seal on mingid template voi themes nagu windowsil? Kellel win 8 on arvutis, võiks uurida.

Ei ole huvitatud nendest tetrise klotsidest.

_________________
Olen alati ühel arvamusel inimestega, kes minuga nõustuvad.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2012 13:02:00 vasta tsitaadiga

Andium kirjutas:
Kas seda Aerot on võimalik muuta ikoonideks nagu Androidil on?
Ei ole huvitatud nendest tetrise klotsidest.

Metrot ehk siiski? Ma usun, et M$ on kõvasti vaeva näinud, et UI oleks oma kandiliste klotsidega Androidist ja OSX'ist/iOS'ist eristuv, seega ära vaikimisi seadete alt küll mingeid ümara servaga tetriseklotse otsi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andium
HV veteran

liitunud: 16.08.2002




sõnum 22.07.2012 14:14:35 vasta tsitaadiga

rex, jep, metro.
_________________
Olen alati ühel arvamusel inimestega, kes minuga nõustuvad.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2012 17:56:34 vasta tsitaadiga

Panin enda töömasinale kah Win8 ja Office 2013 peale
(testmasinates jooksutan win8't juba pikemat aega, seega võõras ei ole). Peale poolt päeva töötegemist võin öelda, et sobivad nii WIn8 kui Office 2013 kontoritööks ideaalselt. TUleb lihtsalt veidi quick launch bari kasutada koos win+d/e/r shortcuttidega ja polegi väga metrosse asja icon_smile.gif

_________________
..||..
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2012 18:08:06 vasta tsitaadiga

flake, selle kohta öeldakse - "Kes tahab, see saab alati". icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tonis
HV vaatleja

liitunud: 04.06.2004




sõnum 23.07.2012 18:08:59 vasta tsitaadiga

http://www.theregister.co.uk/2012/07/23/gartner_windows_8_review/

Lõpuks ütleb mõni suurfirmade seas autoriteetne asutus ka selle välja, et Win 8 oma metroga imeb desktopil.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2012 18:18:45 vasta tsitaadiga

+ töömeil on outlookis, isiklik meil on Mail appis... sotsiaalvõrgustikud "People" appis.. ehk siis töö ja eraelu kah kenasti lahus..
_________________
..||..
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marie
HV Guru
Marie

liitunud: 23.06.2003




sõnum 23.07.2012 18:32:37 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Sa vaatad kodukasutaja silmade läbi. Sinu arvutid pole juu mingid kõvad tegijad. ....

Kodukasutuses on valdavalt kõvemad - paremad arvutid kui kusagil töökohtadel.
Mis puutub mälu piirangusse, siis 64bit XP puhul unudtas Microsoft mälupiirangu panemata, Windows 7 puhul sai see viga kõrvaldatud

_________________
CPU Power (Watt) icon_sad.gif Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W thumbs_down.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows 8 ja 8.1 (arutelu ja probleemid) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 37, 38, 39 ... 160, 161, 162  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.