Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Tarkvara »  Opera ja kõik tema probleemid ning lahendused märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 29, 30, 31 ... 35, 36, 37  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2012 16:43:59 vasta tsitaadiga

ahto42 kirjutas:
Mul siiski mõnikord aknaid vahetades jääb kõvaketast pikalt ketrama.

vb mälu vähe ja pikenduseks kasutatakse pagefile'i ning sp minnakse ketta kallale?
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ahto42
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2012 11:35:38 vasta tsitaadiga

1gb ram ja P4 2,4ghz, kodus läpakal sama ram, aga 1.7ghz
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar00
HV Guru
kaspar00

liitunud: 06.07.2003




sõnum 10.07.2012 14:35:58 vasta tsitaadiga

kaspar00 kirjutas:
viimasel ajal on nii, et operaga nt youtubeis muusikat kuulates ja samal ajal mõnes teises tab-is vähegi mahukamat lehte skrollides vms hakkab heli hakkima (prose kasutus 100%), muidu võiks ju lahjat arvutit süüdistada aga varem seda probleemi polnud või kui muusika panna ie-s hoopis mängima siis võib ka operaga kus iganes ja mida iganes teha ja ikka jääb asi sujuvaks icon_neutral.gif


pole sama muret kellelgi lahjema arvuti peal? kui taskmanageris pluginwrapperile või mis ta oligi normalist kõrgema prioriteedi annan siis probleem kaob.
nii ei saa teha et sellel protsessil alati kõrgem prioriteet oleks?
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2012 15:03:03 vasta tsitaadiga

kaspar00 kirjutas:
kaspar00 kirjutas:
viimasel ajal on nii, et operaga nt youtubeis muusikat kuulates ja samal ajal mõnes teises tab-is vähegi mahukamat lehte skrollides vms hakkab heli hakkima (prose kasutus 100%), muidu võiks ju lahjat arvutit süüdistada aga varem seda probleemi polnud või kui muusika panna ie-s hoopis mängima siis võib ka operaga kus iganes ja mida iganes teha ja ikka jääb asi sujuvaks icon_neutral.gif


pole sama muret kellelgi lahjema arvuti peal? kui taskmanageris pluginwrapperile või mis ta oligi normalist kõrgema prioriteedi annan siis probleem kaob.
nii ei saa teha et sellel protsessil alati kõrgem prioriteet oleks?

Mitte päris sinu küsimuse vastus aga mõtteid:
Nüüd, kus Opera 12 on väljas võiksid proovida hw accelerationit peale panna
1) vt mida opera:gpu leht näitab su kaardi kohta, kas supported
2) http://my.opera.com/desktopteam/blog/2012/04/20/update-on-hardware-acceleration-in-opera-12
Samuti on mõte,et keera smooth scrolling maha.

E: Välistamaks konfiviga võiksid proovida ka operat teisele "uue profiiliga" installida. Selle jaoks pärast installeri allalaadimist vali options ja kirjuta mingi muu asukoht lõppu, nt Opera test ja vaata, kas selle instantsiga ka antud probleem esineb.
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar00
HV Guru
kaspar00

liitunud: 06.07.2003




sõnum 10.07.2012 23:14:35 vasta tsitaadiga

KillerXP kirjutas:
[
Mitte päris sinu küsimuse vastus aga mõtteid:
Nüüd, kus Opera 12 on väljas võiksid proovida hw accelerationit peale panna
1) vt mida opera:gpu leht näitab su kaardi kohta, kas supported
2) http://my.opera.com/desktopteam/blog/2012/04/20/update-on-hardware-acceleration-in-opera-12
Samuti on mõte,et keera smooth scrolling maha.

E: Välistamaks konfiviga võiksid proovida ka operat teisele "uue profiiliga" installida. Selle jaoks pärast installeri allalaadimist vali options ja kirjuta mingi muu asukoht lõppu, nt Opera test ja vaata, kas selle instantsiga ka antud probleem esineb.


head mõtted olid icon_biggrin.gif
ma seni olin vaid flashi seadetest hw accelerationit sisse välja lülitand aga seda et opera config all ka vastav koht on ei teadnudki...
igaljuhul panin sisse ja nüüd kõik tiptop, (eitea miks ta alati ei võiks by def olla et sees?) kusjuures polnud õnneks isegi smooth scrollingut vaja maha võtta, töötab ka koos sellega nüüd kõik icon_cool.gif
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2012 00:14:09 vasta tsitaadiga

hw acceleration pole ametlikult välja kuulutatud, see alles testfaasis. Üldiselt toimib päris hästi aga eks buge ole ka ja ei taheta pooliku asjaga lärmi lüüa. Konkurentide tihe uuenduste kogus sunnib aga versioone uuendama pisut sagedamini, kui nad tahaksid ja seega oli vaja 12.00 välja saada ilmselt. Üks hetk öeldi ka opera devide poolt välja, et nende enda liides on niivõrd optimeeritud, et osadel kasutajatel hoopiski muudab hw acceleration kogemuse aeglasemaks.

http://my.opera.com/desktopteam/blog/2012/06/14/twelve-under-the-hood-improvements-in-opera-12
tsitaat:
Experimental Hardware Acceleration and WebGL
Opera 12 contains experimental support for full hardware acceleration and WebGL. While the stability and performance depends on the OS, drivers and graphics card, it is already available for testing. Enabling opera:config#UserPrefs|EnableWebGL allows you to test WebGL content and enabling opera:config#UserPrefs|EnableHardwareAcceleration makes not only the web page but the whole user interface being render via the graphics card. By accessing opera:gpu you can check the current status of Hardware Acceleration and WebGL. Using opera:config#UserPrefs|Preferredrenderer you can switch between OpenGL (0) and DirectX (1).


Ma sain just teada, et DirectX võimalus on ka olemas. Peaks läpakal proovima, sest OpenGL väidetavalt 4500MHD peal ei toimi icon_razz.gif
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ahto42
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2012 09:29:25 vasta tsitaadiga

Praegu võtsin FF kasutusele. Tundub, et see meeldib mu kolmele masinale paremini, Olen igasugu settinguid uurinud ja proovinud, aga pärast paarikümmend minutit kasutamist tõmbab masina kooma.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maakas1
HV kasutaja
maakas1

liitunud: 18.03.2004




sõnum 13.07.2012 14:47:59 vasta tsitaadiga

Torkasin WebGL peale ja HD2000 töötab (P G620 prose sees) nagu vana mees.
Eks sõltub jah spetsiifiliselt masinast, kus paremini funkab, aga siin tegi küll elu kiiremaks.
Ühes masinas veel crashib ja hakib videoid, aga peab vist pigem riistvara süüdistama.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar00
HV Guru
kaspar00

liitunud: 06.07.2003




sõnum 22.07.2012 00:26:08 vasta tsitaadiga

kuidas sellest "newer opera on võimalik, yes no" aknast vabaneda igal avamisel kui ma ei taha uut?
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2012 00:58:57 vasta tsitaadiga

kaspar00 kirjutas:
kuidas sellest "newer opera on võimalik, yes no" aknast vabaneda igal avamisel kui ma ei taha uut?

1) Võta opera konfist maha automaatne update. Ilmselt piisab, kui seadetest advanced -> security alt uuendus maha võtta. Ma ise näppisin otse opera:config alt mõningaid seadeid.
2) Kustuta update cache, mis on juba alla laetud. See paikneb su temp kaustas (W7 %userprofile%\AppData\Local\Temp kaustas CProgram FilesOpera kustuta)

Endal oli sama probleem. Kasutan 12.01 snapshotti ja üritab 12.50 peale panna uuendusega. Ei taha veel nii ebastabiilse buildi peale minna. Sinu posti peale viitsisin kätte võtta ja selle uuenduse teate eemaldada ning need 2 sammu toimisid.
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar00
HV Guru
kaspar00

liitunud: 06.07.2003




sõnum 22.07.2012 01:27:00 vasta tsitaadiga

tänud, norm, ma seal configis juba möllasingi aga jah, cachega tuli ka asjad ette võtta muidu polnud kasu
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laurman
Kreisi kasutaja
Laurman

liitunud: 08.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2012 20:15:19 vasta tsitaadiga

Kui mul on blogid rss-feedis, kas ma saan need kuidagi mugavalt teise arvutisse kolida?
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2012 12:18:33 vasta tsitaadiga

[lauri] kirjutas:
Kui mul on blogid rss-feedis, kas ma saan need kuidagi mugavalt teise arvutisse kolida?
Peaks piisama opera mail kausta ümber kopeerimisest uute arvutisse.

EDIT: Pisut irooniat
Spoiler Spoiler Spoiler


EDIT 02.08.12: Opera 12.01 tuli täna välja - security and bugfixes siis teemaks.

Kusjuures üks pisut lollakas mõte aga äkki toimiks. Nimelt võiks hakata reportima site probleme erinevatel lehtedel, mis pakuvad ID kaardiga sisselogimist.
http://www.id.ee/index.php?id=30230
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laurman
Kreisi kasutaja
Laurman

liitunud: 08.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2012 14:05:26 vasta tsitaadiga

Keegi ei tea, kuidas thinkpadil horizontal scrolling tööle saada? Mujal töötab hästi aga Opera ei allu.
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maakas1
HV kasutaja
maakas1

liitunud: 18.03.2004




sõnum 27.08.2012 11:54:55 vasta tsitaadiga

KillerXP, Mõte on hea. Olen vahel ikka raporteerinud ja üsna kiiresti on ka korda tehtud. Viimati oli nt. probleem, et opera on oma JS suhtes jäik ja nt. google API ei tohtinud asuda scriptis valel kohal vms. Saidi omanik tegi sedapuhku ise korda, aga edasiste probleemide vältimiseks oleks muidugi Opera teamil mugavam ka natuke asja muuta.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2012 13:12:38 vasta tsitaadiga

Opera 12.01. üleval TABi all olevale real ja aadressi rea vaheleisele alale hiire rullikuga vajutades loobib TABi rea suureks. Kuidas sellest lahti saab? Tahad tabi kinni panna vajutad liiga alla läheb asi suureks.
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mihhkel
HV veteran
mihhkel

liitunud: 16.11.2004




sõnum 27.08.2012 15:58:48 vasta tsitaadiga

iir, paremklõps suvalisel kaardil - Kohanda - Luba pisipildid kaartidel (linnuke eest ära).
_________________
...
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2012 15:59:51 vasta tsitaadiga

thumbs_up.gif
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NightStriker
HV veteran

liitunud: 24.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2012 16:51:13 vasta tsitaadiga

thumbs_up.gif See pisipiltide tõmblemine käis juba pinda.

Kellelgil veel Operaga Hotmaili Outlook ei tööta? Peale sisselogimis akent ei ole võimalik isegi välja logida. Muudest liigutustetest rääkimata.
Hotmaili hotmaili keskkond töötab probleemideta (üks @hotmail aadress on endiselt hotmaili keskkonnas). Hotmaili Outook keskkond ei reageeri peale sisselogimist mitte millelegi (teine @hotmail konto avastas ennast outlookis ja on sinna nagu keevitatud). Isegi väljalogimiseks tuleb oodata, et sessioon aeguks ja ise ennast välja lööks.

_________________
Allverelaev sukeldub määramata ajaks...
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2012 17:27:05 vasta tsitaadiga

radist87 kirjutas:
thumbs_up.gif See pisipiltide tõmblemine käis juba pinda.

Kellelgil veel Operaga Hotmaili Outlook ei tööta? Peale sisselogimis akent ei ole võimalik isegi välja logida. Muudest liigutustetest rääkimata.
Hotmaili hotmaili keskkond töötab probleemideta (üks @hotmail aadress on endiselt hotmaili keskkonnas). Hotmaili Outook keskkond ei reageeri peale sisselogimist mitte millelegi (teine @hotmail konto avastas ennast outlookis ja on sinna nagu keevitatud). Isegi väljalogimiseks tuleb oodata, et sessioon aeguks ja ise ennast välja lööks.

kõiki hotmaili kontosid võid ja on soovitatav kasutada nüüdsest outllook.com keskkonnas, kus ei tohiks enam probleeme olla alates 12.01-st.
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NightStriker
HV veteran

liitunud: 24.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2012 18:00:37 vasta tsitaadiga

Versioon 12.01 on peal, aga outlooki keskkond ei tööta. Peale sisselogimist viskab avalehe lahti ja seal midagi teha pole võimalik. Võimalik on teha meilide ette linnukesi ja lehte kerida. Ülejäänud nupud ja viled kas jäävadki mõtlema ilma midagi tegemata, või ei reageeri üldse minu lähenemiskatsetele.
Kõiki hotmaili kontosid võin, aga ei soovi kasutada outlook.com keskkonnas, kui see selline käkk on.
Hotmaili enda keskkond töötab nagu muiste. Ilma probleemideta. Kahjuks ei anna outlooki keskkond valida, kas soovin hotmaili keskkonda tagasi suunduda.

_________________
Allverelaev sukeldub määramata ajaks...
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2012 23:51:44 vasta tsitaadiga

Probleem, ei saa gmaili sisse logida. Viskab ette mingi Unable to complete secure transaction
Lahendust kh on?

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2012 14:09:21 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Probleem, ei saa gmaili sisse logida. Viskab ette mingi Unable to complete secure transaction
Lahendust kh on?


Ei ole sellist probleemi. Äkki oli sul öösel ajutiselt mingi kala?
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2012 16:32:38 vasta tsitaadiga

Vaata miks ta ei luba, seal on täpsustused juures - nt kehtivusaeg, probleemid suunamistega jne. Sageli on tegu lihtsalt ajutise probleemiga. Vajuta selle aadressiriba ees olevale "asjale" icon_lol.gif mis näitab seda krüpto staatust vms. Ei teagi kuidas nimetada.
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marli1
Kreisi kasutaja
marli1

liitunud: 16.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2012 18:01:20 vasta tsitaadiga

Millegipärast ei tööta http://otse.err.ee/raadio2/ minu Operas...
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 09.09.2012 20:48:40 vasta tsitaadiga

marli1 kirjutas:
Millegipärast ei tööta http://otse.err.ee/raadio2/ minu Operas...

Minul töötab ilusti.

_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marli1
Kreisi kasutaja
marli1

liitunud: 16.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2012 08:33:46 vasta tsitaadiga

Ka minul töötab nüüd- kusjuures terve eelmine nädal ja kahes erinevas arvutis ei töötanud kogu see err.ee "otse" link
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karmalaks
HV kasutaja
Karmalaks

liitunud: 23.05.2011




sõnum 05.10.2012 23:02:53 vasta tsitaadiga

Uuendasin 11.11 pealt 12.02-le ja aadressiribalt kadus Home ikoon,kuidas selle tagasi saaks?
_________________
Igasugust: http://www.youtube.com/user/RunningOtacon?feature=mhee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar00
HV Guru
kaspar00

liitunud: 06.07.2003




sõnum 05.10.2012 23:05:38 vasta tsitaadiga

paremklikk tabide kandis, customize - appearane - buttons - browser ?
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karmalaks
HV kasutaja
Karmalaks

liitunud: 23.05.2011




sõnum 05.10.2012 23:10:32 vasta tsitaadiga

kaspar00 kirjutas:
paremklikk tabide kandis, customize - appearane - buttons - browser ?

Ole tänatud thumbs_up.gif

_________________
Igasugust: http://www.youtube.com/user/RunningOtacon?feature=mhee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Corwin
Kreisi kasutaja
Corwin

liitunud: 01.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2012 18:18:40 vasta tsitaadiga

Hetkel mul opera versioon 11.64.
Pikemalt juba tahab uuendada v. 12.
Aga updeitides ütleb järgneva teate : Failed to write log file, Error code 31
Guugeldades ka nagu absoluutselt targemaks ei saanud.
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 106
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
asjameez
Kreisi kasutaja
asjameez

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2012 18:45:46 vasta tsitaadiga

12.02 ei saa jQuery 1.8.0 hakkama.

http://my.opera.com/community/forums/topic.dml?id=1513672

1.8.2 näib samuti mitte töötavat.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lukksepp
HV veteran
Lukksepp

liitunud: 12.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2012 22:11:51 vasta tsitaadiga

12.11 kuidagi veiderdab nagu icon_rolleyes.gif vahest jookseb kokku jne. Proovisin unistallida ja siis puhtale peale panna, enne oli upgrade'itud vms icon_lol.gif
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crypto
Kreisi kasutaja
crypto

liitunud: 05.03.2005




sõnum 14.12.2012 17:59:17 vasta tsitaadiga

kellelgi veel opera+youtube jamab. Mul selline jama, kui youtube'is full screeni panen, siis esc'iga tagasi väikseks ei saa, ega ka alt small playerit vajutades, sama ka topelt klikk. Ainuke asi, millega saan full screenist välja on f11. icon_rolleyes.gif
_________________
61. Logistikapataljoni võitleja
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 16.12.2012 18:01:58 vasta tsitaadiga

Opera 12.11 ja kõik toimib ilusti. thumbs_up.gif
_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2012 18:10:58 vasta tsitaadiga

Version 12.11
Build 1661
Platform Win32
System Windows XP

Ei ole selliseid anomaaliaid täheldanud. Samas olen täheldanud, et YouTube'is jääb üpris tihti see mummukestega ring (kui videot laeb) video taasesitusel video peale töllerdama. Aitab, kui panna taasesitus korraks pausile.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crypto
Kreisi kasutaja
crypto

liitunud: 05.03.2005




sõnum 17.12.2012 01:38:58 vasta tsitaadiga

Ei tea, mingi kahtlane anomaalia oli... peale arvuti restarti hakkas kenasti jälle tööle. Seda laadimisringide ette jäämist on mul kah olnud.
_________________
61. Logistikapataljoni võitleja
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 17.12.2012 03:41:58 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Samas olen täheldanud, et YouTube'is jääb üpris tihti see mummukestega ring (kui videot laeb) video taasesitusel video peale töllerdama. Aitab, kui panna taasesitus korraks pausile.
Esineb ka teiste brauseritega.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lnxab
HV kasutaja
lnxab

liitunud: 26.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2012 22:06:49 vasta tsitaadiga

kanal 2 videod ei mängi veebilehel... chromega mängivad ilusti. milles võib asi olla?
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003




sõnum 20.12.2012 22:13:01 vasta tsitaadiga

block content...
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lnxab
HV kasutaja
lnxab

liitunud: 26.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2012 01:02:53 vasta tsitaadiga

ei ole midagi blokitud
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xpander
HV veteran
xpander

liitunud: 24.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2012 18:25:28 vasta tsitaadiga

adblock -> pause ja töötab. kui adblock aktiveeritud siis lihtsalt hall taust ja kogu muusika.
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Linux Gaming Videos: Xpander69
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maakas1
HV kasutaja
maakas1

liitunud: 18.03.2004




sõnum 27.12.2012 13:59:35 vasta tsitaadiga

Kui keegi kasutab sisseehitet block content nuppu, siis aktiveerige see ja details alt kustutage reeglid ära. Reporteri lehel ja mõnel veel (tv3play vist) tuleb reklaame kustutada block content ja shift + klõps nõmedal bänneril. Muidu kaob kogu aktiivne flash content vastu taevast.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laurman
Kreisi kasutaja
Laurman

liitunud: 08.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2012 12:49:04 vasta tsitaadiga

Kellelgi veel näitab viimane Opera Next (1707) youtube videote asemel mujal veebikeskkonnas peale youtube ainult musti kaste?
Adblocki disablemine ei aidanud ja extendtube settingute resetimine samuti mitte icon_neutral.gif
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2012 18:02:16 vasta tsitaadiga

Laurman kirjutas:
Kellelgi veel näitab viimane Opera Next (1707) youtube videote asemel mujal veebikeskkonnas peale youtube ainult musti kaste?
Adblocki disablemine ei aidanud ja extendtube settingute resetimine samuti mitte icon_neutral.gif


1707 on 12.12 lõppversioon ja sellega probleeme endal ei ole.
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Longero
HV veteran

liitunud: 04.02.2011




sõnum 07.01.2013 20:01:56 vasta tsitaadiga

Kasutate te 32bit v 64bit Operat, kas 64bit Operaga on rohkem probleeme?
_________________
Win ISO'd ja uuendused
Artiklid jagatud
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rait
Kreisi kasutaja
rait

liitunud: 28.01.2004




sõnum 07.01.2013 23:48:37 vasta tsitaadiga

Longero kirjutas:
Kasutate te 32bit v 64bit Operat, kas 64bit Operaga on rohkem probleeme?


Browser identification

Opera/9.80 (Windows NT 6.1; WOW64) Presto/2.12.388 Version/12.11


Opera platvormiks näitab 32-bit. Aga kõik töötab nii, et mühiseb.

Edit:

Lasin 64bit peale. Proovin.

_________________
raidi suu ei valeta!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xpander
HV veteran
xpander

liitunud: 24.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2013 16:44:27 vasta tsitaadiga

64bit
kuigi ma ei tea kas see reaalselt ka on 64 või kasutab 32bit librareid.

toimib edukalt igatahes

_________________
Linux Gaming Videos: Xpander69
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2013 19:46:08 vasta tsitaadiga

õhtulehe galerii ei tööta. midagi blokitud ka pole...
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rait
Kreisi kasutaja
rait

liitunud: 28.01.2004




sõnum 08.01.2013 23:48:11 vasta tsitaadiga

Nii, minu lühike testperiood on läbi ning uninstallitud see 64bit versioon. Täielik jõudlusepuudus tekkis. Videod hakivad alguses, mitu tab-i lahti tehes jookseb not respondingusse ja scrollides ka hakib. Vähemalt minu setupi jaoks tundub liig olevat. icon_sad.gif
_________________
raidi suu ei valeta!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Tarkvara »  Opera ja kõik tema probleemid ning lahendused mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 29, 30, 31 ... 35, 36, 37  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.