|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
KillerXP
HV Guru

liitunud: 18.11.2002
|
09.07.2012 16:43:59
|
|
|
| ahto42 kirjutas: |
| Mul siiski mõnikord aknaid vahetades jääb kõvaketast pikalt ketrama. |
vb mälu vähe ja pikenduseks kasutatakse pagefile'i ning sp minnakse ketta kallale?
|
|
| Kommentaarid: 98 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ahto42
HV kasutaja
liitunud: 26.08.2003
|
10.07.2012 11:35:38
|
|
|
| 1gb ram ja P4 2,4ghz, kodus läpakal sama ram, aga 1.7ghz
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaspar00
HV Guru

liitunud: 06.07.2003
|
10.07.2012 14:35:58
|
|
|
| kaspar00 kirjutas: |
viimasel ajal on nii, et operaga nt youtubeis muusikat kuulates ja samal ajal mõnes teises tab-is vähegi mahukamat lehte skrollides vms hakkab heli hakkima (prose kasutus 100%), muidu võiks ju lahjat arvutit süüdistada aga varem seda probleemi polnud või kui muusika panna ie-s hoopis mängima siis võib ka operaga kus iganes ja mida iganes teha ja ikka jääb asi sujuvaks  |
pole sama muret kellelgi lahjema arvuti peal? kui taskmanageris pluginwrapperile või mis ta oligi normalist kõrgema prioriteedi annan siis probleem kaob.
nii ei saa teha et sellel protsessil alati kõrgem prioriteet oleks?
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillerXP
HV Guru

liitunud: 18.11.2002
|
10.07.2012 15:03:03
|
|
|
| kaspar00 kirjutas: |
| kaspar00 kirjutas: |
viimasel ajal on nii, et operaga nt youtubeis muusikat kuulates ja samal ajal mõnes teises tab-is vähegi mahukamat lehte skrollides vms hakkab heli hakkima (prose kasutus 100%), muidu võiks ju lahjat arvutit süüdistada aga varem seda probleemi polnud või kui muusika panna ie-s hoopis mängima siis võib ka operaga kus iganes ja mida iganes teha ja ikka jääb asi sujuvaks  |
pole sama muret kellelgi lahjema arvuti peal? kui taskmanageris pluginwrapperile või mis ta oligi normalist kõrgema prioriteedi annan siis probleem kaob.
nii ei saa teha et sellel protsessil alati kõrgem prioriteet oleks? |
Mitte päris sinu küsimuse vastus aga mõtteid:
Nüüd, kus Opera 12 on väljas võiksid proovida hw accelerationit peale panna
1) vt mida opera:gpu leht näitab su kaardi kohta, kas supported
2) http://my.opera.com/desktopteam/blog/2012/04/20/update-on-hardware-acceleration-in-opera-12
Samuti on mõte,et keera smooth scrolling maha.
E: Välistamaks konfiviga võiksid proovida ka operat teisele "uue profiiliga" installida. Selle jaoks pärast installeri allalaadimist vali options ja kirjuta mingi muu asukoht lõppu, nt Opera test ja vaata, kas selle instantsiga ka antud probleem esineb.
|
|
| Kommentaarid: 98 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaspar00
HV Guru

liitunud: 06.07.2003
|
10.07.2012 23:14:35
|
|
|
| KillerXP kirjutas: |
[
Mitte päris sinu küsimuse vastus aga mõtteid:
Nüüd, kus Opera 12 on väljas võiksid proovida hw accelerationit peale panna
1) vt mida opera:gpu leht näitab su kaardi kohta, kas supported
2) http://my.opera.com/desktopteam/blog/2012/04/20/update-on-hardware-acceleration-in-opera-12
Samuti on mõte,et keera smooth scrolling maha.
E: Välistamaks konfiviga võiksid proovida ka operat teisele "uue profiiliga" installida. Selle jaoks pärast installeri allalaadimist vali options ja kirjuta mingi muu asukoht lõppu, nt Opera test ja vaata, kas selle instantsiga ka antud probleem esineb. |
head mõtted olid
ma seni olin vaid flashi seadetest hw accelerationit sisse välja lülitand aga seda et opera config all ka vastav koht on ei teadnudki...
igaljuhul panin sisse ja nüüd kõik tiptop, (eitea miks ta alati ei võiks by def olla et sees?) kusjuures polnud õnneks isegi smooth scrollingut vaja maha võtta, töötab ka koos sellega nüüd kõik
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillerXP
HV Guru

liitunud: 18.11.2002
|
11.07.2012 00:14:09
|
|
|
hw acceleration pole ametlikult välja kuulutatud, see alles testfaasis. Üldiselt toimib päris hästi aga eks buge ole ka ja ei taheta pooliku asjaga lärmi lüüa. Konkurentide tihe uuenduste kogus sunnib aga versioone uuendama pisut sagedamini, kui nad tahaksid ja seega oli vaja 12.00 välja saada ilmselt. Üks hetk öeldi ka opera devide poolt välja, et nende enda liides on niivõrd optimeeritud, et osadel kasutajatel hoopiski muudab hw acceleration kogemuse aeglasemaks.
http://my.opera.com/desktopteam/blog/2012/06/14/twelve-under-the-hood-improvements-in-opera-12
| tsitaat: |
Experimental Hardware Acceleration and WebGL
Opera 12 contains experimental support for full hardware acceleration and WebGL. While the stability and performance depends on the OS, drivers and graphics card, it is already available for testing. Enabling opera:config#UserPrefs|EnableWebGL allows you to test WebGL content and enabling opera:config#UserPrefs|EnableHardwareAcceleration makes not only the web page but the whole user interface being render via the graphics card. By accessing opera:gpu you can check the current status of Hardware Acceleration and WebGL. Using opera:config#UserPrefs|Preferredrenderer you can switch between OpenGL (0) and DirectX (1). |
Ma sain just teada, et DirectX võimalus on ka olemas. Peaks läpakal proovima, sest OpenGL väidetavalt 4500MHD peal ei toimi
|
|
| Kommentaarid: 98 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ahto42
HV kasutaja
liitunud: 26.08.2003
|
12.07.2012 09:29:25
|
|
|
| Praegu võtsin FF kasutusele. Tundub, et see meeldib mu kolmele masinale paremini, Olen igasugu settinguid uurinud ja proovinud, aga pärast paarikümmend minutit kasutamist tõmbab masina kooma.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maakas1
HV kasutaja

liitunud: 18.03.2004
|
13.07.2012 14:47:59
|
|
|
Torkasin WebGL peale ja HD2000 töötab (P G620 prose sees) nagu vana mees.
Eks sõltub jah spetsiifiliselt masinast, kus paremini funkab, aga siin tegi küll elu kiiremaks.
Ühes masinas veel crashib ja hakib videoid, aga peab vist pigem riistvara süüdistama.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaspar00
HV Guru

liitunud: 06.07.2003
|
22.07.2012 00:26:08
|
|
|
| kuidas sellest "newer opera on võimalik, yes no" aknast vabaneda igal avamisel kui ma ei taha uut?
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillerXP
HV Guru

liitunud: 18.11.2002
|
22.07.2012 00:58:57
|
|
|
| kaspar00 kirjutas: |
| kuidas sellest "newer opera on võimalik, yes no" aknast vabaneda igal avamisel kui ma ei taha uut? |
1) Võta opera konfist maha automaatne update. Ilmselt piisab, kui seadetest advanced -> security alt uuendus maha võtta. Ma ise näppisin otse opera:config alt mõningaid seadeid.
2) Kustuta update cache, mis on juba alla laetud. See paikneb su temp kaustas (W7 %userprofile%\AppData\Local\Temp kaustas CProgram FilesOpera kustuta)
Endal oli sama probleem. Kasutan 12.01 snapshotti ja üritab 12.50 peale panna uuendusega. Ei taha veel nii ebastabiilse buildi peale minna. Sinu posti peale viitsisin kätte võtta ja selle uuenduse teate eemaldada ning need 2 sammu toimisid.
|
|
| Kommentaarid: 98 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaspar00
HV Guru

liitunud: 06.07.2003
|
22.07.2012 01:27:00
|
|
|
| tänud, norm, ma seal configis juba möllasingi aga jah, cachega tuli ka asjad ette võtta muidu polnud kasu
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Laurman
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.06.2007
|
23.07.2012 20:15:19
|
|
|
| Kui mul on blogid rss-feedis, kas ma saan need kuidagi mugavalt teise arvutisse kolida?
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillerXP
HV Guru

liitunud: 18.11.2002
|
02.08.2012 12:18:33
|
|
|
| [lauri] kirjutas: |
| Kui mul on blogid rss-feedis, kas ma saan need kuidagi mugavalt teise arvutisse kolida? |
Peaks piisama opera mail kausta ümber kopeerimisest uute arvutisse.
EDIT: Pisut irooniat
Spoiler 
EDIT 02.08.12: Opera 12.01 tuli täna välja - security and bugfixes siis teemaks.
Kusjuures üks pisut lollakas mõte aga äkki toimiks. Nimelt võiks hakata reportima site probleme erinevatel lehtedel, mis pakuvad ID kaardiga sisselogimist.
http://www.id.ee/index.php?id=30230
|
|
| Kommentaarid: 98 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Laurman
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.06.2007
|
18.08.2012 14:05:26
|
|
|
| Keegi ei tea, kuidas thinkpadil horizontal scrolling tööle saada? Mujal töötab hästi aga Opera ei allu.
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maakas1
HV kasutaja

liitunud: 18.03.2004
|
27.08.2012 11:54:55
|
|
|
| KillerXP, Mõte on hea. Olen vahel ikka raporteerinud ja üsna kiiresti on ka korda tehtud. Viimati oli nt. probleem, et opera on oma JS suhtes jäik ja nt. google API ei tohtinud asuda scriptis valel kohal vms. Saidi omanik tegi sedapuhku ise korda, aga edasiste probleemide vältimiseks oleks muidugi Opera teamil mugavam ka natuke asja muuta.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
27.08.2012 13:12:38
|
|
|
Opera 12.01. üleval TABi all olevale real ja aadressi rea vaheleisele alale hiire rullikuga vajutades loobib TABi rea suureks. Kuidas sellest lahti saab? Tahad tabi kinni panna vajutad liiga alla läheb asi suureks.
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mihhkel
HV veteran

liitunud: 16.11.2004
|
27.08.2012 15:58:48
|
|
|
iir, paremklõps suvalisel kaardil - Kohanda - Luba pisipildid kaartidel (linnuke eest ära).
_________________ ... |
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
27.08.2012 15:59:51
|
|
|
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NightStriker
HV veteran
liitunud: 24.07.2007
|
27.08.2012 16:51:13
|
|
|
See pisipiltide tõmblemine käis juba pinda.
Kellelgil veel Operaga Hotmaili Outlook ei tööta? Peale sisselogimis akent ei ole võimalik isegi välja logida. Muudest liigutustetest rääkimata.
Hotmaili hotmaili keskkond töötab probleemideta (üks @hotmail aadress on endiselt hotmaili keskkonnas). Hotmaili Outook keskkond ei reageeri peale sisselogimist mitte millelegi (teine @hotmail konto avastas ennast outlookis ja on sinna nagu keevitatud). Isegi väljalogimiseks tuleb oodata, et sessioon aeguks ja ise ennast välja lööks.
_________________ Allverelaev sukeldub määramata ajaks... |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillerXP
HV Guru

liitunud: 18.11.2002
|
27.08.2012 17:27:05
|
|
|
| radist87 kirjutas: |
See pisipiltide tõmblemine käis juba pinda.
Kellelgil veel Operaga Hotmaili Outlook ei tööta? Peale sisselogimis akent ei ole võimalik isegi välja logida. Muudest liigutustetest rääkimata.
Hotmaili hotmaili keskkond töötab probleemideta (üks @hotmail aadress on endiselt hotmaili keskkonnas). Hotmaili Outook keskkond ei reageeri peale sisselogimist mitte millelegi (teine @hotmail konto avastas ennast outlookis ja on sinna nagu keevitatud). Isegi väljalogimiseks tuleb oodata, et sessioon aeguks ja ise ennast välja lööks. |
kõiki hotmaili kontosid võid ja on soovitatav kasutada nüüdsest outllook.com keskkonnas, kus ei tohiks enam probleeme olla alates 12.01-st.
|
|
| Kommentaarid: 98 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NightStriker
HV veteran
liitunud: 24.07.2007
|
27.08.2012 18:00:37
|
|
|
Versioon 12.01 on peal, aga outlooki keskkond ei tööta. Peale sisselogimist viskab avalehe lahti ja seal midagi teha pole võimalik. Võimalik on teha meilide ette linnukesi ja lehte kerida. Ülejäänud nupud ja viled kas jäävadki mõtlema ilma midagi tegemata, või ei reageeri üldse minu lähenemiskatsetele.
Kõiki hotmaili kontosid võin, aga ei soovi kasutada outlook.com keskkonnas, kui see selline käkk on.
Hotmaili enda keskkond töötab nagu muiste. Ilma probleemideta. Kahjuks ei anna outlooki keskkond valida, kas soovin hotmaili keskkonda tagasi suunduda.
_________________ Allverelaev sukeldub määramata ajaks... |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
08.09.2012 23:51:44
|
|
|
Probleem, ei saa gmaili sisse logida. Viskab ette mingi Unable to complete secure transaction
Lahendust kh on?
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
09.09.2012 14:09:21
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
Probleem, ei saa gmaili sisse logida. Viskab ette mingi Unable to complete secure transaction
Lahendust kh on? |
Ei ole sellist probleemi. Äkki oli sul öösel ajutiselt mingi kala?
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillerXP
HV Guru

liitunud: 18.11.2002
|
09.09.2012 16:32:38
|
|
|
Vaata miks ta ei luba, seal on täpsustused juures - nt kehtivusaeg, probleemid suunamistega jne. Sageli on tegu lihtsalt ajutise probleemiga. Vajuta selle aadressiriba ees olevale "asjale" mis näitab seda krüpto staatust vms. Ei teagi kuidas nimetada.
|
|
| Kommentaarid: 98 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marli1
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.01.2004
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AJ
HV Guru

liitunud: 03.02.2005
|
09.09.2012 20:48:40
|
|
|
Minul töötab ilusti.
_________________ Küsige mida tahate, me vastame mida tahame. |
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marli1
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.01.2004
|
10.09.2012 08:33:46
|
|
|
| Ka minul töötab nüüd- kusjuures terve eelmine nädal ja kahes erinevas arvutis ei töötanud kogu see err.ee "otse" link
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Karmalaks
HV kasutaja

liitunud: 23.05.2011
|
|
| tagasi üles |
|
 |
kaspar00
HV Guru

liitunud: 06.07.2003
|
05.10.2012 23:05:38
|
|
|
| paremklikk tabide kandis, customize - appearane - buttons - browser ?
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Karmalaks
HV kasutaja

liitunud: 23.05.2011
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Corwin
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.01.2005
|
07.10.2012 18:18:40
|
|
|
Hetkel mul opera versioon 11.64.
Pikemalt juba tahab uuendada v. 12.
Aga updeitides ütleb järgneva teate : Failed to write log file, Error code 31
Guugeldades ka nagu absoluutselt targemaks ei saanud.
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
106 |
|
| tagasi üles |
|
 |
asjameez
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.12.2006

|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lukksepp
HV veteran

liitunud: 12.03.2006
|
29.11.2012 22:11:51
|
|
|
12.11 kuidagi veiderdab nagu vahest jookseb kokku jne. Proovisin unistallida ja siis puhtale peale panna, enne oli upgrade'itud vms
|
|
| Kommentaarid: 105 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
crypto
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.03.2005
|
14.12.2012 17:59:17
|
|
|
kellelgi veel opera+youtube jamab. Mul selline jama, kui youtube'is full screeni panen, siis esc'iga tagasi väikseks ei saa, ega ka alt small playerit vajutades, sama ka topelt klikk. Ainuke asi, millega saan full screenist välja on f11.
_________________ 61. Logistikapataljoni võitleja |
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AJ
HV Guru

liitunud: 03.02.2005
|
16.12.2012 18:01:58
|
|
|
Opera 12.11 ja kõik toimib ilusti.
_________________ Küsige mida tahate, me vastame mida tahame. |
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 750 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
563 |
|
| tagasi üles |
|
 |
crypto
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.03.2005
|
17.12.2012 01:38:58
|
|
|
Ei tea, mingi kahtlane anomaalia oli... peale arvuti restarti hakkas kenasti jälle tööle. Seda laadimisringide ette jäämist on mul kah olnud.
_________________ 61. Logistikapataljoni võitleja |
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
17.12.2012 03:41:58
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
| Samas olen täheldanud, et YouTube'is jääb üpris tihti see mummukestega ring (kui videot laeb) video taasesitusel video peale töllerdama. Aitab, kui panna taasesitus korraks pausile. |
Esineb ka teiste brauseritega.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lnxab
HV kasutaja

liitunud: 26.10.2006
|
20.12.2012 22:06:49
|
|
|
| kanal 2 videod ei mängi veebilehel... chromega mängivad ilusti. milles võib asi olla?
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ajuNolk
HV veteran

liitunud: 10.07.2003
|
20.12.2012 22:13:01
|
|
|
| block content...
|
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lnxab
HV kasutaja

liitunud: 26.10.2006
|
21.12.2012 01:02:53
|
|
|
| ei ole midagi blokitud
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xpander
HV veteran

liitunud: 24.10.2005
|
21.12.2012 18:25:28
|
|
|
adblock -> pause ja töötab. kui adblock aktiveeritud siis lihtsalt hall taust ja kogu muusika.
Spoiler 
_________________ Linux Gaming Videos: Xpander69 |
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maakas1
HV kasutaja

liitunud: 18.03.2004
|
27.12.2012 13:59:35
|
|
|
| Kui keegi kasutab sisseehitet block content nuppu, siis aktiveerige see ja details alt kustutage reeglid ära. Reporteri lehel ja mõnel veel (tv3play vist) tuleb reklaame kustutada block content ja shift + klõps nõmedal bänneril. Muidu kaob kogu aktiivne flash content vastu taevast.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Laurman
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.06.2007
|
30.12.2012 12:49:04
|
|
|
Kellelgi veel näitab viimane Opera Next (1707) youtube videote asemel mujal veebikeskkonnas peale youtube ainult musti kaste?
Adblocki disablemine ei aidanud ja extendtube settingute resetimine samuti mitte
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillerXP
HV Guru

liitunud: 18.11.2002
|
30.12.2012 18:02:16
|
|
|
| Laurman kirjutas: |
Kellelgi veel näitab viimane Opera Next (1707) youtube videote asemel mujal veebikeskkonnas peale youtube ainult musti kaste?
Adblocki disablemine ei aidanud ja extendtube settingute resetimine samuti mitte  |
1707 on 12.12 lõppversioon ja sellega probleeme endal ei ole.
|
|
| Kommentaarid: 98 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Longero
HV veteran
liitunud: 04.02.2011
|
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rait
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2004
|
07.01.2013 23:48:37
|
|
|
| Longero kirjutas: |
| Kasutate te 32bit v 64bit Operat, kas 64bit Operaga on rohkem probleeme? |
Browser identification
Opera/9.80 (Windows NT 6.1; WOW64) Presto/2.12.388 Version/12.11 |
Opera platvormiks näitab 32-bit. Aga kõik töötab nii, et mühiseb.
Edit:
Lasin 64bit peale. Proovin.
_________________ raidi suu ei valeta! |
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xpander
HV veteran

liitunud: 24.10.2005
|
08.01.2013 16:44:27
|
|
|
64bit
kuigi ma ei tea kas see reaalselt ka on 64 või kasutab 32bit librareid.
toimib edukalt igatahes
_________________ Linux Gaming Videos: Xpander69 |
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
08.01.2013 19:46:08
|
|
|
õhtulehe galerii ei tööta. midagi blokitud ka pole...
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rait
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2004
|
08.01.2013 23:48:11
|
|
|
Nii, minu lühike testperiood on läbi ning uninstallitud see 64bit versioon. Täielik jõudlusepuudus tekkis. Videod hakivad alguses, mitu tab-i lahti tehes jookseb not respondingusse ja scrollides ka hakib. Vähemalt minu setupi jaoks tundub liig olevat.
_________________ raidi suu ei valeta! |
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|