|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kas kavatsed osta D3: Reaper of Souls expansioni? |
| Jah |
|
52% |
[ 171 ] |
| Ei |
|
47% |
[ 154 ] |
|
| hääli kokku : 325 |
|
| autor |
|
Velociraptor
HV veteran

liitunud: 27.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vylx
HV kasutaja

liitunud: 19.06.2004
|
11.05.2012 16:16:28
|
|
|
| Mis selles CE karbis niiväga erilist peaks olema? Ostja saab mängus ka mingit eelist või ongi aint hunnik vidinaid/pudi-padi täis?
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Azatris
HV veteran

liitunud: 06.02.2006
|
11.05.2012 16:32:35
|
|
|
Minu arust CE tõeline väärtus on neis valgetes inglitiibades.
Aga siiski, not worth it, kui just mänge üle maailma ei casti.
DrZ, sweeping wind. Aga kas Guiding Light töötab üldsegi Breath of Heaveniga?
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aap14
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.09.2004
|
11.05.2012 16:34:56
|
|
|
Need viimased päevad enne release-i venivad ikka korralikult. Keegi targem juba Diablo 3 stiilis flash mängu on valmis teinud, et selle pealt enne release-i klikke teenida?
_________________ Slow is smooth and smooth is fast |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ObNixilis
HV kasutaja

liitunud: 02.06.2010
|
11.05.2012 17:00:03
|
|
|
| Need inglitiivad on eriti tobedad asjad minu arust.
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Leinö
HV veteran

liitunud: 07.05.2008
|
11.05.2012 17:09:24
|
|
|
| hmm, mida see guest pass endast kujutab?
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
11.05.2012 17:20:52
|
|
|
Ok, there is an official confirmation about guest passes from polish CM, Wuluxar:
http://eu.battle.net/d3/pl/forum/topic/3980578157?page=2#24
For those who don't know polish:
Wuluxar said that guest pass allow us to play only to Skeleton King quest (beta content only). We will not be able to go any further. There will be no time limit - we can play as long as we want and can start at midnight on 15.05.2012.
Those people who bought digital edition will not get a guest pass - it's only in box edition (standard and CE).
Progress in game will be saved, so when you attache you cd-key you will be able to play after Skeleton King content. You will not have to start from the beginning.
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
makaak
HV kasutaja
liitunud: 11.08.2006
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vasques
HV kasutaja

liitunud: 14.11.2006
|
11.05.2012 17:37:05
|
|
|
op wizard, saaks vaid sellise ...
_________________ Chuck Norris on juba 2 aastat surnud. Vikatimees kogub siiamaani julgust, et seda talle öelda. |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
irneH
HV vaatleja
liitunud: 28.03.2010
|
11.05.2012 18:28:00
|
|
|
| Nendega on võimalik teha ainult algseid builde. Kui Elective mode on enabled(või disabled?) võid panna skill slottidesse näiteks 2 või 3 primary attacki. Nii et võimalusi on tohutult. Minul ei tule küll see skill slottidesse paiknemine niimoodi, et primary attackist 1 skill, secondarist 1 jne.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Velociraptor
HV veteran

liitunud: 27.03.2004
|
11.05.2012 18:48:55
|
|
|
| ArchMage kirjutas: |
Minu arust CE tõeline väärtus on neis valgetes inglitiibades.
Aga siiski, not worth it, kui just mänge üle maailma ei casti.
DrZ, sweeping wind. Aga kas Guiding Light töötab üldsegi Breath of Heaveniga? |
Arvan et ikka, aga eks näeb Võimalusi, mida selle asemele võtta on palju.
| vasques kirjutas: |
op wizard, saaks vaid sellise ...
|
Mõtlesin kah oma maagile midagi sellist teha. Kui naked wizard runne tegin, siis diamondskin oli täielik lifesaver SK juures
_________________ 🕊 Kuruppo ぽ 🕊
https://www.last.fm/user/Ingvaarr |
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ak_47
HV kasutaja

liitunud: 12.07.2008
|
11.05.2012 18:54:50
|
|
|
Okei,
Progames.ee teatas, et on teinud ettetellimustega ülemüügi CE'le ning mina jäin sellest ilma
Kas on veel poode, kus seda võimalik ette tellida või siis kohapealt osta (vaatasin euronicsi näoraamatu pilti koos kõikide karpidega)
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006
|
|
| Kommentaarid: 267 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
218 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006
|
11.05.2012 19:52:26
|
|
|
| tsitaat: |
uest-728: when you want to play with a friend who is much lower level than you, are you stuck playing the furthest ACT or DIFFICULTY they have achieved?
JasonBender: To Guest-728 They can jump in to your game at a higher level (up to the highest difficulty they've achieved), even though they might miss story points. If the lower level player creates the game you will be limited to their story progress. You're not limited by ACT, but you are limited by DIFFICULTY.
Guest-224: Say for example that I am playing a high level character, but I want to play with my friend who only has a low level character. Will me joining his game ruin the experience for him because I could just blast through the content and make it too easy for him?
JayWilson: To Guest-224 You could blast him through the content, but his XP will be greatly diminished to the point that it's not very beneficial for your low level friend...unless he likes spoilers. But that's what Youtube is for.
Guest-503: Is "rushing" a character possible? Or are there some kind of restrictions that keep a player from getting to Nightmare/**bleep**/Inferno in a significantly shorter time period than usual.
JayWilson: To Guest-503 A higher level character can help you jump past content within a difficulty, but you get greatly diminished XP, so you really need to go through legitimately. We have hard level requirements for difficulty levels, though, so no shortcuts there. |
Natuke kasulikku infot.
_________________ Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga! |
|
| Kommentaarid: 267 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
218 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vutt
HV kasutaja
liitunud: 14.11.2003
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Eimar
HV vaatleja
liitunud: 26.01.2009
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006
|
|
| Kommentaarid: 267 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
218 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Snaxez
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
12.05.2012 09:34:24
|
|
|
Yogscast-i vennad on alati epic olnud
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lyth
HV kasutaja

liitunud: 29.02.2012
|
12.05.2012 09:38:38
|
|
|
| ArchMage kirjutas: |
Minu arust CE tõeline väärtus on neis valgetes inglitiibades.
Aga siiski, not worth it, kui just mänge üle maailma ei casti. |
No ikka ronin siia ja diablofansi kuigi tahaks igasuguseid spoilereid vältida. Igatahes, see Art book, on ikka nii epic, et... Isiklikult meeldib selliseid müütilisi tegelasi joonistada ja no see tase, kus Blizzardi kunstnikud omadega on... See on küll puhtalt minu isiklik arvamus, aga ostaksin selle art booki ilma tiibade, WoW'i petita, soundtrackita jne jne 100 euri eest. Nad tõesti joonistavad NII hästi!
edit: Kuigi oleksin nii ehk nii Diablot mängima hakanud, siis piisas sellest pildist ja olin müüdud.
http://eu.battle.net/d3/en/media/artwork/?view#/artwork-class-demonhunter02
viimati muutis Lyth 12.05.2012 09:56:36, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vasques
HV kasutaja

liitunud: 14.11.2006
|
12.05.2012 10:05:43
|
|
|
| Kristoferr kirjutas: |
Kas Frost novat saad spämmida? Või mille peale sa oma AP kulutad? Puha kaitse spellid ja üks AOE. Tundub väga low dps. |
... ja kui sina oled DH mu kõrval... Build oleks puhas tanky bait, samas 0AP vajav ray of frost, vajadusel blur asendada cold blooded-iga, teeks juba dammi ka (illustreeriv näide, millegipärast arvan et magel ei ole võimalik saada tankiks ja high dpsiks). Build on mõeldud dpsi kõrvale ja hoida vaenlane kas stunnis, slowis või siis enda peal 24/7, kriitilises situatsioonis on tp, vajadusel oma mehe juurde minna ja kõik stunnida ja slowda või siis low elu korral unstable anomaly lahti päästa.
Puudu oleks veel see skill
Spoiler 
EDIT: Kas itemitel on ka CDR, kui jah mis on maximum CDR. Hetkel frost nova CD 10.2 sekundit. Päris spammiks ei saa nimetada.
_________________ Chuck Norris on juba 2 aastat surnud. Vikatimees kogub siiamaani julgust, et seda talle öelda. |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lyth
HV kasutaja

liitunud: 29.02.2012
|
12.05.2012 10:10:12
|
|
|
Muide, üks "naljakas vahejuhtum". Oli 2011 detsember, kui ma endale puhkust valisin ja kuna mul otseselt mingeid erilisi plaane polnud, siis mõtlesin ,et võiks 14. maist alustada. 3 kuud hiljem sain release date'i teada.
Saatus? Ma arvan küll.
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
W!ngs
HV kasutaja

liitunud: 14.01.2010
|
12.05.2012 10:41:20
|
|
|
| Ega Diablo III standard edtiotion peale plaadi väga muud ei sisalda? Siis vist oleks juba targem key osta, kui Euronics pakub hetkel mängu 57€.
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Redikate
HV veteran

liitunud: 30.12.2005
|
12.05.2012 10:49:05
|
|
|
3 päeva jäänud!
Eelmine post sisaldas suurel kujul spoilereid seoses guide booki piltidega... nüüd on olemas ka kirjalikul kujul see info.
Hoiatan jälle, et tegu on suure spoileriga ning vaadata ainult omal vastutusel.
Spoiler 
NB: Siit spoilerist saadud infot arutagem palun ka spoilerites (vähemalt niikaua kuni mäng väljas ei ole!)
_________________ http://nodejs.org/
"I'm also a person. Programming is just one thing I do." |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lyth
HV kasutaja

liitunud: 29.02.2012
|
12.05.2012 10:55:54
|
|
|
Ära tee nii!!!
Selline isu on klikkida, aga siiani olen suutnud veel tagasi hoida.
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Redikate
HV veteran

liitunud: 30.12.2005
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Harald205
HV kasutaja
liitunud: 07.07.2003
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006
|
|
| Kommentaarid: 267 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
218 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vylx
HV kasutaja

liitunud: 19.06.2004
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillerXP
HV Guru

liitunud: 18.11.2002
|
12.05.2012 13:02:46
|
|
|
http://eu.battle.net/d3/en/blog/4410912/
If you've pre-downloaded the digital version of the game in EU English or German before 10:00 AM CEST (9:00 AM GMT) on Saturday May 12, you must obtain the new downloaders to be able to install properly once the game is released on May 15. We apologize for the inconvenience, and ask that you please let friends and acquaintances know so they can begin downloading the working installer that's now available.
EDIT: panen väikese täpsustuse juurde, et pole kogu installerit uuesti tirida Kristoferr tegelikult mainis järgnevas postituses ja ka lingid juurde
Whether you repair your previous install or download the entire game again, it's necessary to use this new downloader to install and play the game when it launches.
If you chose the correct directory only 50MB will need to be downloaded to fix your install, otherwise you'll re-download the entire ~7.6GB
UUS EU English Installer
UUS EU English Installer (Mac)
viimati muutis KillerXP 12.05.2012 13:18:36, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 98 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006
|
|
| Kommentaarid: 267 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
218 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Redikate
HV veteran

liitunud: 30.12.2005
|
12.05.2012 13:15:26
|
|
|
Panen igaksjuhuks spoilerisse, kuid midagi hullu ei ole imo, kuid kes tõesti tundlik, siis parem ärgu vaadaku.
Tegu on Diablo3 armory piltidega siis
Spoiler 
_________________ http://nodejs.org/
"I'm also a person. Programming is just one thing I do." |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006
|
|
| Kommentaarid: 267 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
218 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Redikate
HV veteran

liitunud: 30.12.2005
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
noonius
HV kasutaja

liitunud: 20.08.2002
|
12.05.2012 14:28:42
|
|
|
kas mingi vahe ka on, kumma kliendi tõmban?
Diablo-III-8370-enGB-Installer-downloader.exe
Diablo-III-8370-enUS-Installer-downloader.exe
account pani mulle default US versiooni
_________________
| tsitaat: |
Mingi paks pihv paugub siin
|
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Azatris
HV veteran

liitunud: 06.02.2006
|
12.05.2012 14:34:10
|
|
|
| Isiklikult on ebameeldiv, et nad viable'ks nad tegid jälle past normal.
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ObNixilis
HV kasutaja

liitunud: 02.06.2010
|
12.05.2012 15:24:03
|
|
|
| Kas keegi kes saab karbi südaööl kätte mulle guest passi tahaks anda?
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006
|
|
| Kommentaarid: 267 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
218 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vasques
HV kasutaja

liitunud: 14.11.2006
|
12.05.2012 17:20:33
|
|
|
| Kristoferr kirjutas: |
Keegi peale minu veel Aasia serveris end soojaks joosta kavatseb? Kell 18:01 siis meie aja järgi.  |
Hoian vist ikka 01.01 peale ennast, muidu eu serveri launchi ajal juba magan.... aga ei tea kas uni tuleb üldse reliisi päeval.
_________________ Chuck Norris on juba 2 aastat surnud. Vikatimees kogub siiamaani julgust, et seda talle öelda. |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Strom
HV vaatleja

liitunud: 11.11.2002
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006
|
12.05.2012 18:16:43
|
|
|
OK. Seda ma ei teadnud. Nu siis tuleb õhtul end sirgeks magada, et hommikuni vastu peaks.
E:
Aga ajaks ühe pundi kokku.
Teeme tingimuseks miinimum 5h mängu (1-6ni hommikul) ja pead olema võimeline rääkima raidcall chatis.
Sooviks järmisi rolle:
1. Barbar. (mida rohkem tanki moodi build, seda parem)
2. Summon/aoe WD. - minu roll.
3. DPS wizard. -- vasques
4 DPS munk/dh
Kes punti tahab, see quotib ja paneb oma kasutajanime kirja.
_________________ Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga! |
|
| Kommentaarid: 267 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
218 |
|
| tagasi üles |
|
 |
un3v3n
HV Guru

liitunud: 27.12.2001
|
12.05.2012 18:56:59
|
|
|
| Kristoferr kirjutas: |
OK. Seda ma ei teadnud. Nu siis tuleb õhtul end sirgeks magada, et hommikuni vastu peaks.
E:
Aga ajaks ühe pundi kokku.
Teeme tingimuseks miinimum 5h mängu (1-6ni hommikul) ja pead olema võimeline rääkima raidcall chatis.
Sooviks järmisi rolle:
1. Barbar. (mida rohkem tanki moodi build, seda parem)
2. Summon/aoe WD. - minu roll.
3. DPS wizard. -- vasques
4 DPS munk/dh
Kes punti tahab, see quotib ja paneb oma kasutajanime kirja.
 |
pead 15ndat silmas?
või igapäev 1st -6ni ?
|
|
| Kommentaarid: 344 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
303 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006
|
|
| Kommentaarid: 267 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
218 |
|
| tagasi üles |
|
 |
un3v3n
HV Guru

liitunud: 27.12.2001
|
12.05.2012 19:03:06
|
|
|
| Kristoferr kirjutas: |
| 15ndat ikka. Pikemaid plaane saab hiljem teha, kui rahvas regulaarselt raidcalli peaks kogunema hakkama. |
ma lööks kampa demon hunteriga.
Üritan esmaspäeval Gamestariga ühendust ka võtta ,et saakse ise järgi minna samapäev .. mailile nad ei suvatse vastata
|
|
| Kommentaarid: 344 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
303 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Azatris
HV veteran

liitunud: 06.02.2006
|
12.05.2012 19:25:07
|
|
|
Tahaks ka kellegagi kampa, aga enne 14:00 @ 15. mai ei ole võimalik mängida.
edit:// või tegelt... vist ongi nii parem, kui võtan üksinda rahulikult
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006
|
|
| Kommentaarid: 267 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
218 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cromaclear
HV kasutaja

liitunud: 02.04.2007
|
12.05.2012 19:44:28
|
|
|
| Kristoferr kirjutas: |
15ndat ikka. Pikemaid plaane saab hiljem teha, kui rahvas regulaarselt raidcalli peaks kogunema hakkama.
Mina ja wizard mängime ilmselt rohkem, kui 5h. Panin selle lihtsalt miinimumiks. |
Oleksin käpp
_________________ BF3 platoon : http://battlelog.battlefield.com/bf3/platoon/2832655240976803519/
BF3 nick : KrisRhazta |
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Azatris
HV veteran

liitunud: 06.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Velociraptor
HV veteran

liitunud: 27.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|