Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Diablo III märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 73, 74, 75 ... 294, 295, 296  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed osta D3: Reaper of Souls expansioni?
Jah
52%
 52%  [ 171 ]
Ei
47%
 47%  [ 154 ]
hääli kokku : 325

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Velociraptor
HV veteran
Velociraptor

liitunud: 27.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2012 16:16:04 vasta tsitaadiga

midagi sellist mby, mõtlen veel. Nagunii saab "respeccida" igakell, nii et vastavalt vajadusele icon_biggrin.gif
Võib ju teoreetiliselt mõelda milline build oleks hellis/infernos partyle kasulik, aga reaalselt näeb siis, kui aeg käes on icon_smile.gif

http://eu.battle.net/d3/en/calculator/monk#UWXdik!Zfd!cYbbba

_________________
🕊 Kuruppo ぽ 🕊
https://www.last.fm/user/Ingvaarr
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vylx
HV kasutaja
Vylx

liitunud: 19.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2012 16:16:28 vasta tsitaadiga

Mis selles CE karbis niiväga erilist peaks olema? Ostja saab mängus ka mingit eelist või ongi aint hunnik vidinaid/pudi-padi täis?
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Azatris
HV veteran
Azatris

liitunud: 06.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2012 16:32:35 vasta tsitaadiga

Minu arust CE tõeline väärtus on neis valgetes inglitiibades.
Aga siiski, not worth it, kui just mänge üle maailma ei casti.

DrZ, sweeping wind. icon_eek.gif Aga kas Guiding Light töötab üldsegi Breath of Heaveniga?
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aap14
Kreisi kasutaja
aap14

liitunud: 20.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2012 16:34:56 vasta tsitaadiga

Need viimased päevad enne release-i venivad ikka korralikult. Keegi targem juba Diablo 3 stiilis flash mängu on valmis teinud, et selle pealt enne release-i klikke teenida? icon_lol.gif
_________________
Slow is smooth and smooth is fast
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ObNixilis
HV kasutaja
ObNixilis

liitunud: 02.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2012 17:00:03 vasta tsitaadiga

Need inglitiivad on eriti tobedad asjad minu arust.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2012 17:08:18 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2012 17:09:24 vasta tsitaadiga

hmm, mida see guest pass endast kujutab?
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2012 17:20:52 vasta tsitaadiga

Ok, there is an official confirmation about guest passes from polish CM, Wuluxar:

http://eu.battle.net/d3/pl/forum/topic/3980578157?page=2#24

For those who don't know polish:

Wuluxar said that guest pass allow us to play only to Skeleton King quest (beta content only). We will not be able to go any further. There will be no time limit - we can play as long as we want and can start at midnight on 15.05.2012.

Those people who bought digital edition will not get a guest pass - it's only in box edition (standard and CE).

Progress in game will be saved, so when you attache you cd-key you will be able to play after Skeleton King content. You will not have to start from the beginning.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
makaak
HV kasutaja

liitunud: 11.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2012 17:35:56 vasta tsitaadiga

http://eu.battle.net/d3/en/calculator/barbarian#acSkiP!WdY!ZZbbYc

Kui fury genereerimise saaks >= 25 fury/sec, siis WotB peaks permanentne olema, huvitav kas see üldse võimalik on ja kui on kas siis see hilisemates raskusastmetes üldse hea on..
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vasques
HV kasutaja
vasques

liitunud: 14.11.2006




sõnum 11.05.2012 17:37:05 vasta tsitaadiga

op wizard, saaks vaid sellise ... icon_razz.gif

_________________
Chuck Norris on juba 2 aastat surnud. Vikatimees kogub siiamaani julgust, et seda talle öelda.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
irneH
HV vaatleja

liitunud: 28.03.2010




sõnum 11.05.2012 18:28:00 vasta tsitaadiga

Nendega on võimalik teha ainult algseid builde. Kui Elective mode on enabled(või disabled?) võid panna skill slottidesse näiteks 2 või 3 primary attacki. Nii et võimalusi on tohutult. Minul ei tule küll see skill slottidesse paiknemine niimoodi, et primary attackist 1 skill, secondarist 1 jne.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Velociraptor
HV veteran
Velociraptor

liitunud: 27.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2012 18:48:55 vasta tsitaadiga

ArchMage kirjutas:
Minu arust CE tõeline väärtus on neis valgetes inglitiibades.
Aga siiski, not worth it, kui just mänge üle maailma ei casti.

DrZ, sweeping wind. icon_eek.gif Aga kas Guiding Light töötab üldsegi Breath of Heaveniga?

Arvan et ikka, aga eks näeb icon_biggrin.gif Võimalusi, mida selle asemele võtta on palju.

vasques kirjutas:
op wizard, saaks vaid sellise ... icon_razz.gif

Mõtlesin kah oma maagile midagi sellist teha. Kui naked wizard runne tegin, siis diamondskin oli täielik lifesaver SK juures thumbs_up.gif

_________________
🕊 Kuruppo ぽ 🕊
https://www.last.fm/user/Ingvaarr
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ak_47
HV kasutaja
Ak_47

liitunud: 12.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2012 18:54:50 vasta tsitaadiga

Okei,


Progames.ee teatas, et on teinud ettetellimustega ülemüügi CE'le ning mina jäin sellest ilma icon_cry.gif

Kas on veel poode, kus seda võimalik ette tellida või siis kohapealt osta (vaatasin euronicsi näoraamatu pilti koos kõikide karpidega)
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2012 19:05:34 vasta tsitaadiga

Kas Frost novat saad spämmida? Või mille peale sa oma AP kulutad? icon_biggrin.gif Puha kaitse spellid ja üks AOE. Tundub väga low dps.
_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2012 19:52:26 vasta tsitaadiga

tsitaat:
uest-728: when you want to play with a friend who is much lower level than you, are you stuck playing the furthest ACT or DIFFICULTY they have achieved?
JasonBender: To Guest-728 They can jump in to your game at a higher level (up to the highest difficulty they've achieved), even though they might miss story points. If the lower level player creates the game you will be limited to their story progress. You're not limited by ACT, but you are limited by DIFFICULTY.
Guest-224: Say for example that I am playing a high level character, but I want to play with my friend who only has a low level character. Will me joining his game ruin the experience for him because I could just blast through the content and make it too easy for him?
JayWilson: To Guest-224 You could blast him through the content, but his XP will be greatly diminished to the point that it's not very beneficial for your low level friend...unless he likes spoilers. But that's what Youtube is for.
Guest-503: Is "rushing" a character possible? Or are there some kind of restrictions that keep a player from getting to Nightmare/**bleep**/Inferno in a significantly shorter time period than usual.
JayWilson: To Guest-503 A higher level character can help you jump past content within a difficulty, but you get greatly diminished XP, so you really need to go through legitimately. We have hard level requirements for difficulty levels, though, so no shortcuts there.



Natuke kasulikku infot. icon_smile.gif

_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vutt
HV kasutaja

liitunud: 14.11.2003




sõnum 12.05.2012 02:14:04 vasta tsitaadiga

Yogscast - Diablo III: Collector's Edition EPIC Unboxing
http://www.youtube.com/watch?v=Oymrqt3KKmk
icon_lol.gif
Suht isane unboxing tool peaks mainima...
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eimar
HV vaatleja

liitunud: 26.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2012 08:51:20 vasta tsitaadiga

kõik achievemendid täpsemalt icon_smile.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2012 09:28:33 vasta tsitaadiga

vutt kirjutas:
Yogscast - Diablo III: Collector's Edition EPIC Unboxing
http://www.youtube.com/watch?v=Oymrqt3KKmk
icon_lol.gif
Suht isane unboxing tool peaks mainima...


See mõõk oli küll icon_eek.gif . Sellisega läheks sõttagi. icon_biggrin.gif

---

Amazon teatas, et D3 on nende kõigi aegade müüduim mäng. Seda siis, ettetellimise näol. Mitte, et see üllatus oleks.

_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Snaxez
Kreisi kasutaja
Snaxez

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2012 09:34:24 vasta tsitaadiga

vutt kirjutas:
Yogscast - Diablo III: Collector's Edition EPIC Unboxing
http://www.youtube.com/watch?v=Oymrqt3KKmk
icon_lol.gif
Suht isane unboxing tool peaks mainima...
Yogscast-i vennad on alati epic olnud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lyth
HV kasutaja
Lyth

liitunud: 29.02.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2012 09:38:38 vasta tsitaadiga

ArchMage kirjutas:
Minu arust CE tõeline väärtus on neis valgetes inglitiibades.
Aga siiski, not worth it, kui just mänge üle maailma ei casti.


No ikka ronin siia ja diablofansi kuigi tahaks igasuguseid spoilereid vältida. Igatahes, see Art book, on ikka nii epic, et... Isiklikult meeldib selliseid müütilisi tegelasi joonistada ja no see tase, kus Blizzardi kunstnikud omadega on... See on küll puhtalt minu isiklik arvamus, aga ostaksin selle art booki ilma tiibade, WoW'i petita, soundtrackita jne jne 100 euri eest. Nad tõesti joonistavad NII hästi! icon_smile.gif

edit: Kuigi oleksin nii ehk nii Diablot mängima hakanud, siis piisas sellest pildist ja olin müüdud.
http://eu.battle.net/d3/en/media/artwork/?view#/artwork-class-demonhunter02


viimati muutis Lyth 12.05.2012 09:56:36, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vasques
HV kasutaja
vasques

liitunud: 14.11.2006




sõnum 12.05.2012 10:05:43 vasta tsitaadiga

Kristoferr kirjutas:
Kas Frost novat saad spämmida? Või mille peale sa oma AP kulutad? icon_biggrin.gif Puha kaitse spellid ja üks AOE. Tundub väga low dps.

... ja kui sina oled DH mu kõrval... Build oleks puhas tanky bait, samas 0AP vajav ray of frost, vajadusel blur asendada cold blooded-iga, teeks juba dammi ka (illustreeriv näide, millegipärast arvan et magel ei ole võimalik saada tankiks ja high dpsiks). Build on mõeldud dpsi kõrvale ja hoida vaenlane kas stunnis, slowis või siis enda peal 24/7, kriitilises situatsioonis on tp, vajadusel oma mehe juurde minna ja kõik stunnida ja slowda või siis low elu korral unstable anomaly lahti päästa.

Puudu oleks veel see skill
Spoiler Spoiler Spoiler



EDIT: Kas itemitel on ka CDR, kui jah mis on maximum CDR. Hetkel frost nova CD 10.2 sekundit. Päris spammiks ei saa nimetada.

_________________
Chuck Norris on juba 2 aastat surnud. Vikatimees kogub siiamaani julgust, et seda talle öelda.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lyth
HV kasutaja
Lyth

liitunud: 29.02.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2012 10:10:12 vasta tsitaadiga

Muide, üks "naljakas vahejuhtum". Oli 2011 detsember, kui ma endale puhkust valisin ja kuna mul otseselt mingeid erilisi plaane polnud, siis mõtlesin ,et võiks 14. maist alustada. 3 kuud hiljem sain release date'i teada.

Saatus? Ma arvan küll. icon_lol.gif
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
W!ngs
HV kasutaja
W!ngs

liitunud: 14.01.2010




sõnum 12.05.2012 10:41:20 vasta tsitaadiga

Ega Diablo III standard edtiotion peale plaadi väga muud ei sisalda? Siis vist oleks juba targem key osta, kui Euronics pakub hetkel mängu 57€.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2012 10:47:20 vasta tsitaadiga

Kas ettetellimisel on mingi eelis ka? Saab mingeid boonuseid?
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Redikate
HV veteran
Redikate

liitunud: 30.12.2005




sõnum 12.05.2012 10:49:05 vasta tsitaadiga

3 päeva jäänud!

Eelmine post sisaldas suurel kujul spoilereid seoses guide booki piltidega... nüüd on olemas ka kirjalikul kujul see info.
Hoiatan jälle, et tegu on suure spoileriga ning vaadata ainult omal vastutusel.

Spoiler Spoiler Spoiler


NB: Siit spoilerist saadud infot arutagem palun ka spoilerites (vähemalt niikaua kuni mäng väljas ei ole!)

_________________
http://nodejs.org/
"I'm also a person. Programming is just one thing I do."
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lyth
HV kasutaja
Lyth

liitunud: 29.02.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2012 10:55:54 vasta tsitaadiga

Ära tee nii!!! icon_biggrin.gif

Selline isu on klikkida, aga siiani olen suutnud veel tagasi hoida.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Redikate
HV veteran
Redikate

liitunud: 30.12.2005




sõnum 12.05.2012 11:06:30 vasta tsitaadiga

Seoses mu eelmises postis oleva infoga ühes teemas:
SPOILERS, ärge vaadake icon_biggrin.gif


Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
http://nodejs.org/
"I'm also a person. Programming is just one thing I do."
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Harald205
HV kasutaja

liitunud: 07.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2012 12:06:36 vasta tsitaadiga

[quote="Redikate"]Seoses mu eelmises postis oleva infoga ühes teemas:
SPOILERS, ärge vaadake icon_biggrin.gif


Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
www.tece.ee
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2012 12:27:10 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vylx
HV kasutaja
Vylx

liitunud: 19.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2012 12:41:30 vasta tsitaadiga

Kes veel pole classi välja valinud, siis jäi silma üks päris asjalik ülevaade:
http://www.youtube.com/watch?v=xPU-nx8DO9E
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2012 13:02:46 vasta tsitaadiga

http://eu.battle.net/d3/en/blog/4410912/
If you've pre-downloaded the digital version of the game in EU English or German before 10:00 AM CEST (9:00 AM GMT) on Saturday May 12, you must obtain the new downloaders to be able to install properly once the game is released on May 15. We apologize for the inconvenience, and ask that you please let friends and acquaintances know so they can begin downloading the working installer that's now available.

EDIT: panen väikese täpsustuse juurde, et pole kogu installerit uuesti tirida Kristoferr tegelikult mainis järgnevas postituses ja ka lingid juurde
Whether you repair your previous install or download the entire game again, it's necessary to use this new downloader to install and play the game when it launches.
If you chose the correct directory only 50MB will need to be downloaded to fix your install, otherwise you'll re-download the entire ~7.6GB


UUS EU English Installer
UUS EU English Installer (Mac)


viimati muutis KillerXP 12.05.2012 13:18:36, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2012 13:10:44 vasta tsitaadiga

Hah. Nali kuubis. Ma just üleeile tõmbasin.


E: tundub, et 50MB ringis tuleb ainult lisaks tõmmata. Pole hullu icon_smile.gif.

_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Redikate
HV veteran
Redikate

liitunud: 30.12.2005




sõnum 12.05.2012 13:15:26 vasta tsitaadiga

Panen igaksjuhuks spoilerisse, kuid midagi hullu ei ole imo, kuid kes tõesti tundlik, siis parem ärgu vaadaku.

Tegu on Diablo3 armory piltidega siis

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
http://nodejs.org/
"I'm also a person. Programming is just one thing I do."
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2012 13:31:14 vasta tsitaadiga

Küsimus. Kas follower on leveldamisel kasulik või pigem kahjulik? Ma mõtlen, et kas XP saab temaga jagatud või ei. Kui ei, siis kindlasti tasub tal kaasas hängida.
_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Redikate
HV veteran
Redikate

liitunud: 30.12.2005




sõnum 12.05.2012 14:24:40 vasta tsitaadiga

Juttu Mercidest on siin:
http://diablo3.diablowiki.net/Mercenaries

_________________
http://nodejs.org/
"I'm also a person. Programming is just one thing I do."
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
noonius
HV kasutaja
noonius

liitunud: 20.08.2002




sõnum 12.05.2012 14:28:42 vasta tsitaadiga

kas mingi vahe ka on, kumma kliendi tõmban?

Diablo-III-8370-enGB-Installer-downloader.exe
Diablo-III-8370-enUS-Installer-downloader.exe

account pani mulle default US versiooni

_________________
tsitaat:

Mingi paks pihv paugub siin
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Azatris
HV veteran
Azatris

liitunud: 06.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2012 14:34:10 vasta tsitaadiga

Isiklikult on ebameeldiv, et nad viable'ks nad tegid jälle past normal.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ObNixilis
HV kasutaja
ObNixilis

liitunud: 02.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2012 15:24:03 vasta tsitaadiga

Kas keegi kes saab karbi südaööl kätte mulle guest passi tahaks anda?
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2012 15:45:01 vasta tsitaadiga

Ei ole neil socketitel häda midagi, imo. Saab stätse oma äranägemise järgi korrigeerida. icon_smile.gif
_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vasques
HV kasutaja
vasques

liitunud: 14.11.2006




sõnum 12.05.2012 17:20:33 vasta tsitaadiga

Kristoferr kirjutas:
Keegi peale minu veel Aasia serveris end soojaks joosta kavatseb? Kell 18:01 siis meie aja järgi. icon_smile.gif


Hoian vist ikka 01.01 peale ennast, muidu eu serveri launchi ajal juba magan.... aga ei tea kas uni tuleb üldse reliisi päeval.

_________________
Chuck Norris on juba 2 aastat surnud. Vikatimees kogub siiamaani julgust, et seda talle öelda.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Strom
HV vaatleja
Strom

liitunud: 11.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2012 17:34:21 vasta tsitaadiga

Kristoferr kirjutas:
Keegi peale minu veel Aasia serveris end soojaks joosta kavatseb? Kell 18:01 siis meie aja järgi. icon_smile.gif

Ja kuidas sa seda teha kavatsed?

"We’ll be turning on Global Play when the game has launched in all regions." - http://eu.battle.net/d3/en/blog/4371302/Launch_Day_Preparation_Guide-11_05_2012#blog
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2012 18:16:43 vasta tsitaadiga

OK. Seda ma ei teadnud. Nu siis tuleb õhtul end sirgeks magada, et hommikuni vastu peaks.

E:

Aga ajaks ühe pundi kokku.
Teeme tingimuseks miinimum 5h mängu (1-6ni hommikul) ja pead olema võimeline rääkima raidcall chatis.
Sooviks järmisi rolle:

1. Barbar. (mida rohkem tanki moodi build, seda parem)
2. Summon/aoe WD. - minu roll.
3. DPS wizard. -- vasques
4 DPS munk/dh

Kes punti tahab, see quotib ja paneb oma kasutajanime kirja.

icon_smile.gif

_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
un3v3n
HV Guru


liitunud: 27.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2012 18:56:59 vasta tsitaadiga

Kristoferr kirjutas:
OK. Seda ma ei teadnud. Nu siis tuleb õhtul end sirgeks magada, et hommikuni vastu peaks.

E:

Aga ajaks ühe pundi kokku.
Teeme tingimuseks miinimum 5h mängu (1-6ni hommikul) ja pead olema võimeline rääkima raidcall chatis.
Sooviks järmisi rolle:

1. Barbar. (mida rohkem tanki moodi build, seda parem)
2. Summon/aoe WD. - minu roll.
3. DPS wizard. -- vasques
4 DPS munk/dh

Kes punti tahab, see quotib ja paneb oma kasutajanime kirja.

icon_smile.gif





pead 15ndat silmas?
või igapäev 1st -6ni ?
Kommentaarid: 344 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2012 19:01:23 vasta tsitaadiga

15ndat ikka. Pikemaid plaane saab hiljem teha, kui rahvas regulaarselt raidcalli peaks kogunema hakkama.
Mina ja wizard mängime ilmselt rohkem, kui 5h. Panin selle lihtsalt miinimumiks.

_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
un3v3n
HV Guru


liitunud: 27.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2012 19:03:06 vasta tsitaadiga

Kristoferr kirjutas:
15ndat ikka. Pikemaid plaane saab hiljem teha, kui rahvas regulaarselt raidcalli peaks kogunema hakkama.



ma lööks kampa demon hunteriga.
Üritan esmaspäeval Gamestariga ühendust ka võtta ,et saakse ise järgi minna samapäev .. mailile nad ei suvatse vastata icon_sad.gif
Kommentaarid: 344 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Azatris
HV veteran
Azatris

liitunud: 06.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2012 19:25:07 vasta tsitaadiga

Tahaks ka kellegagi kampa, aga enne 14:00 @ 15. mai ei ole võimalik mängida.

edit:// või tegelt... vist ongi nii parem, kui võtan üksinda rahulikult
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2012 19:28:58 vasta tsitaadiga

Tule, aga raidcalli. Kui tuleb isu kellegagi koos mängida, siis saab seal kohe kokku rääkida icon_smile.gif .
_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cromaclear
HV kasutaja
Cromaclear

liitunud: 02.04.2007




sõnum 12.05.2012 19:44:28 vasta tsitaadiga

Kristoferr kirjutas:
15ndat ikka. Pikemaid plaane saab hiljem teha, kui rahvas regulaarselt raidcalli peaks kogunema hakkama.
Mina ja wizard mängime ilmselt rohkem, kui 5h. Panin selle lihtsalt miinimumiks.

Oleksin käpp thumbs_up.gif

_________________
BF3 platoon : http://battlelog.battlefield.com/bf3/platoon/2832655240976803519/
BF3 nick : KrisRhazta
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Azatris
HV veteran
Azatris

liitunud: 06.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2012 23:48:41 vasta tsitaadiga

Kas see postitati siia? Video nimega "What is Diablo III?"
Spoiler Spoiler Spoiler

Näitab ka sekundeid ennenägematuid alasi ja mobe. thumbs_up.gif

minispoiler:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Velociraptor
HV veteran
Velociraptor

liitunud: 27.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2012 23:57:39 vasta tsitaadiga

Miks sa sellist asja arvaksid ?
_________________
🕊 Kuruppo ぽ 🕊
https://www.last.fm/user/Ingvaarr
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Diablo III mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 73, 74, 75 ... 294, 295, 296  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.