Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Jalgrattavaatlus [esimeses postituses info lukkude & varguste kohta] märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 37, 38, 39 ... 189, 190, 191  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kasutad rattakiivrit?
Kasutan.
44%
 44%  [ 88 ]
Plaanin kasutama hakata, kui ... (täpsistan teemas)
8%
 8%  [ 16 ]
Ei kasuta, sest kiivriga pole enam lahe
21%
 21%  [ 42 ]
Ei kasuta, sest ... (täpsustan teemas)
25%
 25%  [ 50 ]
hääli kokku : 196

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2012 17:12:56 vasta tsitaadiga

LiivaneLord kirjutas:
Ho Ho, no krt, sellist ratast tahaks küll, mis 30 000 km peale ei vaja ühtegi uut ketti, lohvi ega pöida. Kas see ikka hooldusvaba on? Ei viitsiks küll iga aasta määrima hakata või hoolduse eest maksta.
Ei tasu siis nii tugeva jõuga suruda et ketid juppideks lendavad icon_razz.gif

Ja miks õhkkumme nii palju kulub? Vast ei kuluks, kui sõidutee ääred igasugu stta täis poleks. 2 korda suutnud knopka taolise eseme kummi kinni sõita ning 1 korra naela leidnud kummist.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2012 17:33:07 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:

Ja miks õhkkumme nii palju kulub? Vast ei kuluks, kui sõidutee ääred igasugu stta täis poleks. 2 korda suutnud knopka taolise eseme kummi kinni sõita ning 1 korra naela leidnud kummist.

Word. Eelmine aasta pidin 4 korda õhkkummi vahetama.
Mingi eriti terav okas, kruvi ja siis see monstrum:
Spoiler Spoiler Spoiler

See viimane sundis ka uue väliskummi ostma, kuna auk jäi liiga suur ja hakkas liiva sisse koguma, mistõttu võttis ka veel neljanda õhkkummi kaasa. icon_mad.gif
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inca
HV Guru
inca

liitunud: 02.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2012 12:15:57 vasta tsitaadiga

Niisiis oma rattaga pole probleeme. Aga tahaks naise cruiserit tiba taastada. Oskab keegi stiilsete rataste juppide poodi soovitada? Kust saaks pruunist nahast laiu sadulaid ja käepidemeid, pakiraame, korve ja muud säärast.
_________________
KASS
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007



Online
sõnum 14.04.2012 13:17:16 vasta tsitaadiga

Hawaii Expressis müüakse Classic ja Schwinn rattaid. Vast on siis juppe ka.
_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 14.04.2012 14:56:01 vasta tsitaadiga

kas see möga ka töötab mis on aerosoolipudelis ja lased ventiilist sisse kui auk tuleb õhukummi.
müüakse selliseid asju, aga on keegi proovinud?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2012 14:57:33 vasta tsitaadiga

ajutine lahendus
_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inca
HV Guru
inca

liitunud: 02.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2012 15:17:47 vasta tsitaadiga

Hawaii ei viitsi asju tellida, lisaks pole neil kataloogi. Nad ei suutnud Schwinni originaalrehvigi hankida.
_________________
KASS
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2012 19:26:05 vasta tsitaadiga

Heh, päris lahe.
Spoiler Spoiler Spoiler

http://www.splinterbike.co.uk
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2012 19:42:47 vasta tsitaadiga

link :: Rise of the Mamils (middle-aged men in lycra)

Kes pole veel MAMIL'itega kursis (või pole veel teadvustanud) siis viidatud artiklis on neist pikemalt juttu. Üks võimalik MAMILiks saamise lugu on film "American Beauty".
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2012 14:01:25 vasta tsitaadiga

haigo kirjutas:
ivokas kirjutas:
Kas neid rattatoolide kinnitusi, mis raami külge käivad, müüakse eraldi ka icon_question.gif

Jah. Mis tool?

Mingi Bellelli tool, kuni 22kg.

_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 15.04.2012 15:03:56 vasta tsitaadiga

Avasin ka siis selle aasta hooaja
_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ViskeRelv
HV Guru
ViskeRelv

liitunud: 24.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2012 15:30:06 vasta tsitaadiga

Märtsi keskpaigast saati juba jalgrattaga ringi vuranud icon_biggrin.gif
Oleks vaja uut jalgratast.
Kas http://www.rademar.ee/?id=1628&category_id=3&product_id=178 ja http://www.hawaii.ee/index.php?id=86665&product=1481 on oma hinda väärt?

Enamasti sõidan koju-tööle-koju. Aga aeg-ajalt tahan ka metsavahel, raskel maastikul, ringi vurada.
Või oskab keegi midagi asjalikumat soovitada. Hinnapiir kuni 500€
Kommentaarid: 188 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 168
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MelesMeles
HV Guru

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2012 15:52:20 vasta tsitaadiga

Tööle-koju sõidad mööda asfalti? Kui pikk ots?
_________________
Allkiri
Kommentaarid: 268 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 194
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ViskeRelv
HV Guru
ViskeRelv

liitunud: 24.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2012 15:53:30 vasta tsitaadiga

Asfalt, umbes 3km üks ots.
Kommentaarid: 188 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 168
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MelesMeles
HV Guru

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2012 15:57:35 vasta tsitaadiga

Kui üle poole sõitudest on tööle-koju asfaldil, siis pigem siledamate rehvidega maastikuratas või veel parem, 29" ratas, või hübriid. Kui metsa vahel möllamine on tähtsam, siis maastikuratas.

edit - http://www.rademar.ee/?id=1628&category_id=127&product_id=534 ?

_________________
Allkiri
Kommentaarid: 268 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 194
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007



Online
sõnum 15.04.2012 16:08:53 vasta tsitaadiga

Mida sellest arvate? http://www.author.ee/horizon.htm

Ja kas odavamal mudelil http://www.author.ee/compact.htm on palju kehvemad komponendid?
See on kergem kui kallim variant ja ilma esiamordita, mis selles hinnaklassis on vist isegi hea asi.

_________________
Müüa igasugu asju


viimati muutis von Wu 15.04.2012 16:13:14, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
StarLight
HV veteran

liitunud: 09.06.2004




sõnum 15.04.2012 16:09:31 vasta tsitaadiga

Nendest viimastest väljapakututest on Scott gramm parema configa. Reaalselt raskele maastikule ei sobi neis tegelikult mitte ükski .
_________________
Make no mistake. Despite every good thing i've ever done... I'm still a bad person
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lotharius
rallisibul
Lotharius

liitunud: 06.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2012 22:44:38 vasta tsitaadiga

Täna sai Tartus Jänese matkarada sõidetud icon_cool.gif Pärast üritasin teiselt poolt tagasi ka jõuda, aga too kallas oli ikka nii jube, et ilma kalipsota poleks seal miskit teha olnud ja ma üle vöö ei tahtnud solberdada ka.



Edit: krt ei tea, miks ta nüüd need järsku PNG piltidena laadis uploadi icon_confused.gif Aga noh väikestelt ka juba olukord näha

_________________
Geek it til it MHz
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 18.04.2012 22:04:14 vasta tsitaadiga

Keegi teab öelda kas kusagil netist Eesti jalgrattateede kaarte pole võimalik vaadata? Peamiselt pakub huvi just see, kas oleks võimalik kusagile punkti planeerida sõitu nii, et enamus teekonnast kulgeks mööda normaalset rattateed.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 19.04.2012 10:04:17 vasta tsitaadiga

Lotharius kirjutas:
Täna sai Tartus Jänese matkarada sõidetud icon_cool.gif Pärast üritasin teiselt poolt tagasi ka jõuda, aga too kallas oli ikka nii jube, et ilma kalipsota poleks seal miskit teha olnud ja ma üle vöö ei tahtnud solberdada ka.



Edit: krt ei tea, miks ta nüüd need järsku PNG piltidena laadis uploadi icon_confused.gif Aga noh väikestelt ka juba olukord näha


ma sügisel korra sõitsin seal, see tee on väga lühike. kui vanasti sai täitsa sillani välja, siis nüüd on suur kraav vahel ja eramaade sildid.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lotharius
rallisibul
Lotharius

liitunud: 06.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2012 10:41:03 vasta tsitaadiga

vipu kirjutas:
Lotharius kirjutas:
Täna sai Tartus Jänese matkarada sõidetud icon_cool.gif Pärast üritasin teiselt poolt tagasi ka jõuda, aga too kallas oli ikka nii jube, et ilma kalipsota poleks seal miskit teha olnud ja ma üle vöö ei tahtnud solberdada ka.



Edit: krt ei tea, miks ta nüüd need järsku PNG piltidena laadis uploadi icon_confused.gif Aga noh väikestelt ka juba olukord näha


ma sügisel korra sõitsin seal, see tee on väga lühike. kui vanasti sai täitsa sillani välja, siis nüüd on suur kraav vahel ja eramaade sildid.


No kuna see rada jääb selle kaldavööndi sisse, kus liikuda või päevasel ajal, siis ma ignoreerisin neid silte ja panin edasi. Kraavid muidugi segasid, aga väike solberdamine ja sai ka neist üle. Kokku ma sain igatahes 25km ringi (alustasin Raatuse tänavalt)

_________________
Geek it til it MHz
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2012 17:14:11 vasta tsitaadiga

Ma ei mäleta, millal viimati sain järgnevaga samaväärset või paremat reklaami: icon_razz.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

Plakat oleks võinud ainult rullis olla, et sellest seinal paremat vaadet saada. icon_razz.gif icon_biggrin.gif

PS! Huvitav, et piltidel olevatel ratastel puudub ketaspidur. Mingi teistmoodi v-pidur on, kuigi ega ma ei tea võistlusratastest mitte halligi. icon_confused.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
explode
Kreisi kasutaja
explode

liitunud: 13.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2012 21:19:32 vasta tsitaadiga

maanteeratastel üldiselt polegi ketaspidureid.
_________________
E30
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mario20031
Kreisi kasutaja
mario20031

liitunud: 21.10.2003




sõnum 20.04.2012 10:25:27 vasta tsitaadiga

nothing important

viimati muutis mario20031 19.08.2012 01:17:45, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
explode
Kreisi kasutaja
explode

liitunud: 13.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.04.2012 16:07:04 vasta tsitaadiga

a-pidur? mis see on?
või mõtlesid v-pidurit?

_________________
E30
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lauri0112
HV veteran
Lauri0112

liitunud: 03.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.04.2012 16:28:18 vasta tsitaadiga

Kas A pidur polnud mitte V piduri eelkäija?
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haigo
HV veteran
haigo

liitunud: 05.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.04.2012 17:37:16 vasta tsitaadiga

http://sheldonbrown.com/canti-trad.html
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mario20031
Kreisi kasutaja
mario20031

liitunud: 21.10.2003




sõnum 20.04.2012 17:58:27 vasta tsitaadiga

nothing important

viimati muutis mario20031 19.08.2012 01:17:34, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
explode
Kreisi kasutaja
explode

liitunud: 13.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.04.2012 20:23:31 vasta tsitaadiga

jälle targem. thumbs_up.gif
_________________
E30
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.04.2012 20:31:29 vasta tsitaadiga

See maastikuratas, mis mul praegu on, kui selle üle 10-aasta tagasi ostsin, siis sellel olid peal A-pidurid. Umbes säärased, nagu eelviimati lingiti -> http://sheldonbrown.com/harris/images/brc531.jpg
Väga sitad olid. Ma ei saa sellest aru, kuidas selliseid asju kasutada saab, kuna mehaaniline pidurdusjõud kaob igale poole laiali. V-piduri puhul läheb kogu kangilt antav jõud pidurdamisele, aga A-piduri puhul kaob jõud tõmbamisele ning ülejäänud jääb siis klotside pressimisele vastu pöida. Ma ei oska füüsikat hästi selgitada, aga pildilt võib ise seda aru saada.

Eks klotsid ja pöiad olid ka ebakvaliteetsed, aga igatahes vihmaga pidurid puudust täielikult (nullilähedane) ning kuivaga oli nii, kuidas juhtus. Esimese piduriga sai ainult pidurdada.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jyrisa
HV veteran

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.04.2012 21:12:05 vasta tsitaadiga

LiivaneLord kirjutas:
Esimese piduriga sai ainult pidurdada.

Aga siis on kõik korras ju... mis neist tagumistest ikka nühkida.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.04.2012 21:18:47 vasta tsitaadiga

Maanteeratta peal on täiesti piisavad siiamaani olnud, pidurdavad kah hästi. Pigem oli seal mingi muu probleem sel juhul.
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.04.2012 21:42:51 vasta tsitaadiga

maatriks, eks praegu ikka paremad materjalid ja kvaliteetsemad. Minu oma oli odav p*sk. Ja nagu mario näitas, siis neid A-pidureid on täiustatud, et kogu jõud kuluks pidurdamisele. Minu oma oli lihtsalt tross ühelt poolt teisele poole ja keskel oli konksutaoline asi, mille küljes oli tross kangi külge.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fukiku
Kreisi kasutaja
Fukiku

liitunud: 06.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.04.2012 22:09:37 vasta tsitaadiga

LiivaneLord kirjutas:
maatriks, eks praegu ikka paremad materjalid ja kvaliteetsemad. Minu oma oli odav p*sk. Ja nagu mario näitas, siis neid A-pidureid on täiustatud, et kogu jõud kuluks pidurdamisele. Minu oma oli lihtsalt tross ühelt poolt teisele poole ja keskel oli konksutaoline asi, mille küljes oli tross kangi külge.
Need, mille pilti sina näitad, ei ole A-pidurid, vaid V-pidurite varajane arengustaadium enne kui praeguse versioonini jõuti.

Võrdle http://en.wikipedia.org/wiki/Bicycle_brake_systems#Side-pull_calliper_brakes vs http://en.wikipedia.org/wiki/Bicycle_brake_systems#Traditional_cantilever_brakes

_________________
Foxic is just a simple fox
Enne kui sa küsid oma küsimuse - küsi seda vannipardilt! Rangelt soovitatav enne programmeerimise alafoorumisse uue teema tegemist.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kassmees
Kreisi kasutaja
Kassmees

liitunud: 02.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2012 00:28:39 vasta tsitaadiga

Odava otsa V-pidurid tahavad väga täpset regullimist. Kui leiad asendi, kus pidur töötab kenasti, siis võib juhtuda, et juba 1 mm kõrvalekaldumist klotsi või piduriõla poolt kaotab igasuguse pidamise. Kui piduriõlgade puksid hakkavad loksuma, siis ainult klotside vahetus ei aita, on vaja välja vahetada terve pidur.
V-piduritest eelistan selliseid, millel klots käib piduriõla külge keermega, mitte selle rõveda auguga poldi abil. Keermega klotse on lihtsam regullida. Oma tõukerattale panin eelmisel suvel just taolised pidurid, kuna eelmistega oli ilgelt palju jamamist. Nüüd võtab kuiva ilmaga nii hästi, et saab tagaratta õhku tõsta.
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2012 06:50:22 vasta tsitaadiga

Kassmees kirjutas:
Odava otsa V-pidurid tahavad väga täpset regullimist. Kui leiad asendi, kus pidur töötab kenasti, siis võib juhtuda, et juba 1 mm kõrvalekaldumist klotsi või piduriõla poolt kaotab igasuguse pidamise. Kui piduriõlgade puksid hakkavad loksuma, siis ainult klotside vahetus ei aita, on vaja välja vahetada terve pidur.
V-piduritest eelistan selliseid, millel klots käib piduriõla külge keermega, mitte selle rõveda auguga poldi abil. Keermega klotse on lihtsam regullida. Oma tõukerattale panin eelmisel suvel just taolised pidurid, kuna eelmistega oli ilgelt palju jamamist. Nüüd võtab kuiva ilmaga nii hästi, et saab tagaratta õhku tõsta.

Isegi A piduriga saab taguotsa õhku lasta. icon_rolleyes.gif Suurt rolli ilmselt mängivad ikka piduriklotsid. Uued on sellised kummist, mis igale poole kinni hakkab. Vanaksläinud on aga enammasti rõvedad plastikud, mis mitte kuhugi haakuda ei taha.

_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kassmees
Kreisi kasutaja
Kassmees

liitunud: 02.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2012 01:33:35 vasta tsitaadiga

Klotsid määravad tõesti mõndagi. Kehvad klotsid ei hakka tööle, olgu muu kola kasvõi tehnika viimane sõna. Kuid kehvas seisus, logisevad pidurid kipuvad häidki klotse asjatult kulutama.
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2012 10:05:41 vasta tsitaadiga

Eile ajasin maastikuratta kah keldrist välja. Seisnud teine pea kaks aastat, mõtlesin kogu aeg, et sellega ühe käega ebamugavam sõita, kui linnarattaga. Ei olnud hullu midagi, kannatas pedaalida küll. Metsa hullama muidugi esialgu ei lähe.
_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2012 18:04:48 vasta tsitaadiga

ivokas, aga roller? Miks see keldris seisab?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 26.04.2012 21:23:47 vasta tsitaadiga

Täna oli selline situatsioon, et ega see, et sa sõidad männimetsas mööda kitsede ja inimeste sissetallatud rada, ei tähenda, et sa ei või auto alla jääda. Üks hull suutis oma minivanni tüüpi asja ümber männipuu kõveraks keerata.
_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2012 22:26:46 vasta tsitaadiga

LiivaneLord kirjutas:
ivokas, aga roller? Miks see keldris seisab?

Gaasikätt asendan millega?

_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007



Online
sõnum 26.04.2012 22:30:32 vasta tsitaadiga

Tõstad gaasitrossi ja -käepideme teisele poole. Kui käsikäigud on, siis muidugi ei saa.
Kuigi ühe käega 45km/h sõitmine võib ohtlik olla. E: st. ongi.

_________________
Müüa igasugu asju


viimati muutis von Wu 26.04.2012 22:31:53, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2012 22:30:34 vasta tsitaadiga

Vaata... nii boss ma nüüd ka pole, et motoriseeritud liiklusvahendit (kaherattalist) ühe käega juhtida.
_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!


viimati muutis ivokas 26.04.2012 22:31:15, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2012 22:30:38 vasta tsitaadiga

Gaasi saab väga lihtsalt ka jalaga anda... Jupid leiduvad igast normaalsest majapidamisest või garagest
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2012 22:34:48 vasta tsitaadiga

Ei aitäh. Ei taha päris sandiks saada. Aitab praegusest küll.
_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2012 23:17:34 vasta tsitaadiga

Ühe käega on väga nadi jalgrattaga sõita. Käsi väsib paari kilomeetriga nii ära, et üsna piin on sõita. Eilegi tulin töölt, kaenla all olid kast uute arvutijuppidega. Väga raske oli sõita.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 26.04.2012 23:20:47 vasta tsitaadiga

siis sõida käed lahti, ükskord sai igavusest miski 5km maha vändatud sedasi icon_razz1.gif
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tiim
HV veteran
Tiim

liitunud: 11.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2012 23:28:26 vasta tsitaadiga

ma enam käed lahti ei saa sõita, ennem peab esivelje ära sirgeks laskma teha...paps otsustas autoga kõveraks sõita..palju selline asi maksta üldse võib?

E: et siis tegu mitte vene rattaga, vaid nö: maastikurattaga

_________________
mida sa vahid mu allkirja, AHV raisk
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HellWalKeR
HV kasutaja
HellWalKeR

liitunud: 20.11.2006




sõnum 26.04.2012 23:29:37 vasta tsitaadiga

Mind võeti maha käed lahti sõitmise eest. Oleks siis maanteel sõitnud aga suvaline kõrvaltee icon_neutral.gif
Õnneks trahvi ei tehtud - pidin vastama küsimusele, et "millal võib käsi olla lenksust eemaldatud" ning sain suulise hoiatuse...
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2012 23:31:35 vasta tsitaadiga

LiivaneLord kirjutas:
Ühe käega on väga nadi jalgrattaga sõita. Käsi väsib paari kilomeetriga nii ära, et üsna piin on sõita. Eilegi tulin töölt, kaenla all olid kast uute arvutijuppidega. Väga raske oli sõita.

Naljavend icon_biggrin.gif ma eelmine suvi tegin jutti 60km otsa mööda kruusateid. Arvutikasti küll jah ei viitsind kaasa tassida...

_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Jalgrattavaatlus [esimeses postituses info lukkude & varguste kohta] mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 37, 38, 39 ... 189, 190, 191  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.