Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X360/PS3] Battlefield 3 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 17, 18, 19  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
S.I.L.L.U
HV veteran


liitunud: 26.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2012 12:59:01 vasta tsitaadiga

Kas ainuke variant 1000 ticketiga serverit leida on arvata serveri nime järgi?

Serveri infost ei selgu selline asi mitte kuskilt ja searchida samuti ticketite järgi ei saa ju?
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Xen0n
HV kasutaja

liitunud: 10.03.2009




sõnum 07.04.2012 16:12:24 vasta tsitaadiga

10.10.10 kirjutas:
HÕmm, ise olen mingi 3-4 1000+ ticketiga mängu teinud ja siiani pole freezinud...

Ju see on siis ainult Xboxi probleem.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d6nn
HV vaatleja

liitunud: 23.03.2011




sõnum 08.04.2012 11:20:15 vasta tsitaadiga

avastasin eile sellise serveri nagu LeegionEst, keegi võtab süü omaks? icon_smile.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EstBeast
HV veteran
EstBeast

liitunud: 04.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2012 11:42:17 vasta tsitaadiga

See on ps3.planet.ee foorumikasutajate poolt tehtud eesti server 30neks päevaks. icon_smile.gif
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 6 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d6nn
HV vaatleja

liitunud: 23.03.2011




sõnum 08.04.2012 19:36:13 vasta tsitaadiga

väga äss algatus sel juhul thumbs_up.gif kiidan heaks!!!
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2012 21:36:58 vasta tsitaadiga

Nojah, normal server... Igatahes PS3 peal probleeme hetkel pole, tundub, et Xkastil on ainult jama hetkel. Tegin just 2 tundi 1000 ticket mängu ja toimis ilust, vahepeal oli lääg ja lennukid seisid õhus, siis oli jube kerge lennuki kuulipildujaga neid maha võtta.
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mustmees50
HV vaatleja

liitunud: 18.01.2012




sõnum 11.04.2012 19:29:08 vasta tsitaadiga

Kas Xboxi versiooniga tuleb ka tasuta live kaasa?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Milenko
HV kasutaja
Milenko

liitunud: 11.11.2008




sõnum 11.04.2012 21:27:13 vasta tsitaadiga

mustmees50 kirjutas:
Kas Xboxi versiooniga tuleb ka tasuta live kaasa?


Tasuta live? Kui mõtled neid 48h tasuta Live koode siis ei tohiks. Pead ikka ise GOLD memberiks end tegema.
Online pass on aga iga uue BF3 karbi sees sind ootamas, millega saad BF online mängida. (GOLD account'iga)
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ar7sova
HV kasutaja

liitunud: 23.01.2010




sõnum 11.04.2012 21:42:42 vasta tsitaadiga

Hei,on keegi xboxile serveri rentinud,plaaninud?
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 2 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
atliner
HV kasutaja

liitunud: 01.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2012 23:54:30 vasta tsitaadiga

on tekkinud probleem MP's, kõikidesse masinatesse istudes hakkab masin kohe tagurpidi sõitma...mis värk on
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EstBeast
HV veteran
EstBeast

liitunud: 04.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2012 23:58:47 vasta tsitaadiga

See on lõks!!! icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 6 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
atliner
HV kasutaja

liitunud: 01.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2012 00:03:17 vasta tsitaadiga

varem toimis kõik ok...nyyyd mingi jama ei saa ühegi masinaga sõita...ainult tagurpidi
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Milenko
HV kasutaja
Milenko

liitunud: 11.11.2008




sõnum 12.04.2012 02:30:43 vasta tsitaadiga

ar7sova kirjutas:
Hei,on keegi xboxile serveri rentinud,plaaninud?


Jep server olemas, mis siis?
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2012 06:25:16 vasta tsitaadiga

atliner, nupud ei pane pange?


Milenko, viska serveri nimi ka siis siia, mis sellest serverist muidu kasu on?
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Milenko
HV kasutaja
Milenko

liitunud: 11.11.2008




sõnum 19.04.2012 21:06:57 vasta tsitaadiga

Leinö kirjutas:
Milenko, viska serveri nimi ka siis siia, mis sellest serverist muidu kasu on?


Server sai paar päeva tagasi läbi, sai v6etud nädalaks prooviks.
Kasu on see, et keegi M ei saa sind lampi välja kickida ja saad mängida oma lemmik mape niipalju kui tahad kellega tahad.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
S.I.L.L.U
HV veteran


liitunud: 26.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2012 22:46:26 vasta tsitaadiga

Kust serverist eestlasi üldse leida? icon_smile.gif
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Milenko
HV kasutaja
Milenko

liitunud: 11.11.2008




sõnum 20.04.2012 22:51:03 vasta tsitaadiga

S.I.L.L.U kirjutas:
Kust serverist eestlasi üldse leida? icon_smile.gif


Ei teagi kas kindlat kohta on, siin seal mängitakse icon_smile.gif

---------

Mõtlesingi miks see värdjas asi nii powerful on ja kõik sellega ringi jooksevad...

Link
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2012 03:36:08 vasta tsitaadiga

Milenko, mai saanud pihta nüüd icon_razz.gif Kui ma kasutan seda M26 MASS-i siis mida ma tegema pean, et see über relv oleks? See on nagu secondary weapon ja sellele ei saa ju mingeid lisasi lisada?
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2012 08:31:09 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
Milenko, mai saanud pihta nüüd icon_razz.gif Kui ma kasutan seda M26 MASS-i siis mida ma tegema pean, et see über relv oleks? See on nagu secondary weapon ja sellele ei saa ju mingeid lisasi lisada?


M26 on lisarelv, mida saab ka pearelva külge panna underbarrel lisaga. Medic klassil valid näiteks selle G3A3, lisadeks paned underbarrel, heavy barrel, sihik ükskõik ja kolmandast slotis valid M26 massi!
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jules
HV veteran
jules

liitunud: 04.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2012 11:31:55 vasta tsitaadiga

kui aru ei saa, siis järelikult ei ole vaja ka kasutada!

"nää-näää, kuidas ma seda OP relva kasutada saan, ma muidu pussyass, näää-nääää" doh.gif
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2012 12:21:05 vasta tsitaadiga

jules, icon_lol.gif ei mulle meeldivad shotgunid jne kuna koridorides nendega suht hea ringi trollida ja tahan teada kuidas mõni asi mängus töötab. DefXtreme, thanks! Kas see tähendab nagu oleks see grenade launcher pea relva küljes? Ehk siis kui ma valin underslugi siis saan kolmandas lahtris valida erinevate lisade asmel relvi ka? icon_razz.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jules
HV veteran
jules

liitunud: 04.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2012 18:50:54 vasta tsitaadiga

esimest päeva mängid?

kui AR'ile valid raili (kõigile relvadele ei saa nii külge panna, ilmselgetel põhjustel), siis GL või M26 on sul relva külles. kui seda ei vali, siis on see eraldi relvana sul käes. midagi lisaks ei saa.
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Milenko
HV kasutaja
Milenko

liitunud: 11.11.2008




sõnum 21.04.2012 19:56:48 vasta tsitaadiga

Jep, õige jutt ja kui GL või M26 on sul relvaküljes siis nendele switchimine pearelvast on palju kiirem.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d6nn
HV vaatleja

liitunud: 23.03.2011




sõnum 22.04.2012 12:24:13 vasta tsitaadiga

tere, mul on väike pakkumine mängjatele PS3 peal: nimelt mina ja paar kaaslast mängime koos squad rushi (4 v 4) ja kui keegi sooviks võistelda/ühineda meiega oleks super. andke teada mis arvate. ühesõnaga kui leiduks 4 inimest kes moodustaksid squadi ja tõsiselt mängu võtaksid, kirjutage siia. või midagi sellist:D
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WindWalks
HV vaatleja
WindWalks

liitunud: 14.03.2010




sõnum 24.04.2012 15:23:57 vasta tsitaadiga

Võite lisada Miku911(xbox gamertag).
Olen muidu vanakooli pc shooterite mängija seega k/d just kõige parem pole, kuid siiski ilmselt rahuldav arvestades, et olen ainult paar kuud mänginud lives.

http://battlelog.battlefield.com/bf3/soldier/Miku911/stats/274524652/xbox/

_________________
"Kes tasa sõuab - sel mädanevad aerud ära"
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2012 17:41:25 vasta tsitaadiga


Link

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kitsing15
HV vaatleja

liitunud: 26.04.2012




sõnum 26.04.2012 21:05:32 vasta tsitaadiga

Terekest !

Kas keegi xboxi peal bf3 soovib koos teha ?
Lisage mind.
Gamertag : Estoniandriver

icon_razz.gificon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Y2K
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.06.2004




sõnum 02.05.2012 11:03:30 vasta tsitaadiga

Viskan oma Gamertagi kah siis: m2llermees


Millalgi võiks suurema sõja teha, nii et enamus tiimist on eetlased.
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d6nn
HV vaatleja

liitunud: 23.03.2011




sõnum 02.05.2012 19:55:33 vasta tsitaadiga

jälgi siis ndv lõuna ja õhtu paiku Est leegioni serverit, seal väga tihti 50% mängjatest eestlased... thumbs_up.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jules
HV veteran
jules

liitunud: 04.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2012 16:43:40 vasta tsitaadiga

double xp weekend
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
T4
HV kasutaja

liitunud: 13.05.2004




sõnum 12.05.2012 21:24:15 vasta tsitaadiga

Kas selle tv missile jaoks midagi erilist ka veel vaja teha? Asi unlockitud ja ei saa seda kusagilt valida gunnerile (puudub valikutest) ja kasutada ka ei saa seetõttu.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markxy10
HV kasutaja
Markxy10

liitunud: 27.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2012 22:25:52 vasta tsitaadiga

T4, see k'ib gunnerile kolmandasse slotti. Sinna, kus muidu on guided missile/rocket. Midagi peale selle unlockimise tegema ei pea. Kas sul on helikoptri service star ikka käes?
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
T4
HV kasutaja

liitunud: 13.05.2004




sõnum 13.05.2012 08:41:13 vasta tsitaadiga

Service star käes pole aga järgmist serverit proovides oli asi olemas (oli järjekorras #3). icon_wink.gif


E: my bad, tundub et servicestar käes. järgmise täheni mingi 60k punkti.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.05.2012 21:32:46 vasta tsitaadiga

kellelgi viskab iga 60 minuti tagant mängust välja? lost connection to the session.
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
euforia
Kreisi kasutaja
euforia

liitunud: 26.02.2004




sõnum 14.05.2012 08:49:06 vasta tsitaadiga

iir kirjutas:
kellelgi viskab iga 60 minuti tagant mängust välja? lost connection to the session.

PS3'e peal jooksis eile õhtul küll veatult.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jules
HV veteran
jules

liitunud: 04.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2012 10:31:39 vasta tsitaadiga

iir kirjutas:
kellelgi viskab iga 60 minuti tagant mängust välja? lost connection to the session.


mis nat sul on?
kui mul on nat3, siis probleeme pole.
kui panen nat2, siis nagu kellavärk. esimesest mängust 10-15 minutit ja DC, peale seda mängi palju jaksad.
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2012 11:07:53 vasta tsitaadiga

iir kirjutas:
kellelgi viskab iga 60 minuti tagant mängust välja? lost connection to the session.


endal oli see PS3 ühenduse kadumine tingitud ruuterist mis vahetas IP'd iga suvalise aja tagant (ühesõnaga ühendus katkes), ruuteri softi viga. samas teised seadmed kodus ei teinud sellest välja eriti, tänu PS3 katkemisele hakkasingi asja uurima.
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2012 12:04:57 vasta tsitaadiga

Nat2 ja iga 60 minuti takka lost connection.
20:28
21:28
22:28
Lost connection to session...
Eelmine kuu oli iga 50 min tagant sama asi. Siis BC2 oli ka sama asi, täpselt 60 min ja välja, siis hakkas tööle ja nüüd töötas pikalt ja eile hakkas jälle pihta.
aise, Mis tegid?

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2012 14:35:20 vasta tsitaadiga

esialgu läks ruuterile dd-wrt soft, hiljem tuli ruuteril uuem versioon ja viisi poodi tagasi vana. mul üle wifi kõik liiklus. ma ei tea milline sul see võrgu topoloogia on, et rohkem aidata.
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
S.I.L.L.U
HV veteran


liitunud: 26.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2012 21:43:03 vasta tsitaadiga

Premium soetatud ja nüüd ootan CQ´e thumbs_up.gif
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10.10.10
Kreisi kasutaja
10.10.10

liitunud: 10.10.2010




sõnum 06.06.2012 14:54:09 vasta tsitaadiga

Huvitav, kas PS3-mel saab ka osta kuidagi "mujalt" odavalt premium , nagu PC vendadel õnnestus?

Teha teine konto kuhugi indiasse ja voila? ...

Edit: Hetkel sai siis "india" konto tehtud ja näitab premiumi hinnaks 1900ruupiat ehk 22£. Vaatan lükkan psn kaardi kontole külge ja kas saab osta või mitte.

Aga tekkis küsimus, kui ma ühe kontoga ostan selle premiumi, kas siis vaid selle "india" kontoga saan mängida või saan ka tavakontoga mis Uk-s regatud mängida?

_________________
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.06.2012 15:07:50 vasta tsitaadiga

S.I.L.L.U kirjutas:
Premium soetatud ja nüüd ootan CQ´e thumbs_up.gif

Mis sa ootad, ega ta ise su juurde ei tule. Ma tõmbasin eile ära juba.
icon_biggrin.gif

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EstBeast
HV veteran
EstBeast

liitunud: 04.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.06.2012 15:29:53 vasta tsitaadiga

10.10.10 kirjutas:
Huvitav, kas PS3-mel saab ka osta kuidagi "mujalt" odavalt premium , nagu PC vendadel õnnestus?

Teha teine konto kuhugi indiasse ja voila? ...

Edit: Hetkel sai siis "india" konto tehtud ja näitab premiumi hinnaks 1900ruupiat ehk 22£. Vaatan lükkan psn kaardi kontole külge ja kas saab osta või mitte.

Aga tekkis küsimus, kui ma ühe kontoga ostan selle premiumi, kas siis vaid selle "india" kontoga saan mängida või saan ka tavakontoga mis Uk-s regatud mängida?

Tuletan meelde DLC on region locked, aka kui india DLC siis india mäng ka.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 6 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.06.2012 15:33:20 vasta tsitaadiga

Imelikud kaardid on, nagu COD mängiks, samas jällegi lõbus, kõik on nii vööras midagi aru ei saa kus mis on. Ise ootan seda sõidukite DLC thumbs_up.gif
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10.10.10
Kreisi kasutaja
10.10.10

liitunud: 10.10.2010




sõnum 06.06.2012 16:08:38 vasta tsitaadiga

EstBeast kirjutas:
10.10.10 kirjutas:
Huvitav, kas PS3-mel saab ka osta kuidagi "mujalt" odavalt premium , nagu PC vendadel õnnestus?

Teha teine konto kuhugi indiasse ja voila? ...

Edit: Hetkel sai siis "india" konto tehtud ja näitab premiumi hinnaks 1900ruupiat ehk 22£. Vaatan lükkan psn kaardi kontole külge ja kas saab osta või mitte.

Aga tekkis küsimus, kui ma ühe kontoga ostan selle premiumi, kas siis vaid selle "india" kontoga saan mängida või saan ka tavakontoga mis Uk-s regatud mängida?

Tuletan meelde DLC on region locked, aka kui india DLC siis india mäng ka.


Emm, aga kuidas PC vennad saavad?

_________________
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.06.2012 19:08:27 vasta tsitaadiga

GQ on päris huvitav. Uus mäng on, Gun master, alustad püstoliga ja ja kui saad kaks killi saad võimsama relva, krt Magnumiga on ülirõve neid kahte killi saada icon_smile.gif

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markxy10
HV kasutaja
Markxy10

liitunud: 27.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.06.2012 19:25:35 vasta tsitaadiga

kraanajuhtide gameplay
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
S.I.L.L.U
HV veteran


liitunud: 26.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.06.2012 19:54:12 vasta tsitaadiga

iir kirjutas:
S.I.L.L.U kirjutas:
Premium soetatud ja nüüd ootan CQ´e thumbs_up.gif

Mis sa ootad, ega ta ise su juurde ei tule. Ma tõmbasin eile ära juba.
icon_biggrin.gif


Ma xkasti peal, seal veel ei saanud eile õhtul mängida.
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Milenko
HV kasutaja
Milenko

liitunud: 11.11.2008




sõnum 06.06.2012 21:41:48 vasta tsitaadiga

xboxile tuleb 12 juunil kui sul on Premium, kui mitte siis pead vist veel 2 nädalat ootama icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
S.I.L.L.U
HV veteran


liitunud: 26.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2012 00:27:27 vasta tsitaadiga

Kahjuks jah, oota ja oota icon_cool.gif icon_smile.gif
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X360/PS3] Battlefield 3 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 17, 18, 19  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.