|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
28.03.2012 13:57:34
Võitlus ACTA pärast algab uuesti: nüüd! |
|
|
Kui seni oli ACTA-teema päevakorrast poolteiseks aastaks maas, kuni Euroopa Kohus selle kohta midagi otsustab, siis nüüd on selge, et Euroopa Parlament teeb otsuse juunis Euroopa Kohut ära ootamata.
Pärast aasta algul poliitikuid üllatanud massilisi ACTA-vastaseid proteste üle Euroopa otsustas Euroopa Komisjon, mis on olnud peamine ELi ACTAt tagant tõukav organ, saata ACTA kohta päringu Euroopa Kohtusse. See oleks vähemalt poolteiseks aastaks aja maha võtnud. Kuigi ACTA läbirääkimisi juhtinud ELi kaubandusvolinik Karel De Gucht sellest veebruaris teatas, pole seda ametlikult seni tehtud.
Loe edasi Eesti Ekspressist.
_________________ Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine |
|
| tagasi üles |
|
 |
neros
HV Guru

liitunud: 26.11.2003
|
28.03.2012 14:01:53
|
|
|
Nii väga tahetakse seda läbi suruda siis
Ega siis midagi. Eks protestid lähevad kõvemaks nüüdsest. Loodame, et rohkem juriste kes asjast midagi jagavad, on rahva poolel.
_________________ GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt. |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
28.03.2012 14:24:46
|
|
|
Väike täpsustus - võitlus EL-is käib selle nimel, et kas EL, koos oma riikidega osaleb ACTA-s või ei.
Ja kui ei osale, siis pannakse ACTA tööle ülejäänud n-ö ACTA-riikide vahel, USA-ga alates ja Jaapaniga lõpetades.
------------------
Mingites ACTA-seletuskirjades on see kirjas, kusagil peaks ehk ka ehk mingi link säilinud olema.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
EstBeast
HV veteran

liitunud: 04.12.2008
|
28.03.2012 15:20:22
|
|
|
| Hull mõte sellel ACTA-l, keelaku samahästi interneti kasutamine ära...debiilikud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
maxtor1
HV veteran

liitunud: 06.02.2007
|
28.03.2012 15:36:50
|
|
|
| Mõte on suur, kaotada ära ''liigne'' info liikumine ja kahmida kokku kõik võimalik raha (ka võimatu soovitavalt)
|
|
| tagasi üles |
|
 |
RCC
HV Guru

liitunud: 03.12.2003
|
28.03.2012 16:00:47
|
|
|
Vist tuleb sellega nõustuda, sest vaatamata sellele, et esitame kõlavaid uudiseid sellest kuidas oleme oma Internetikiirustega esirinnas, ja meil on igalpool nutma ajav 3g, siis tegelikult 65% terriitooriumist on Internetiga katmata. Lõpptulemus on see, et peale mail.ee ja postimehe ju nagunii midagi vaadata ei saa, sest see 15GB kuus on naljanumber algusest saati. järelikult las see akta tulla ja loodetavasti lõpetab see piinad nende pulkadega. Siis astume 18 aastat tagasi ja pole meile seda välisühendust kah rohkem vaja kui 128 kbps "leased line"
_________________ Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti |
|
| tagasi üles |
|
 |
WAV
HV veteran
liitunud: 02.03.2010
|
28.03.2012 16:17:26
|
|
|
Põhiline häda ongi sellest, et Internet on tänaseks saanud maailmas massitarbevahendiks. Kui oleks olukord selline nagu oli Internet 15 aastat tagasi, siis ilmselt poleks nii palju regulatsioonide pealesurumist.
Järelikult, vaja on luua totaalselt uus sidepidamismeetod (veel parem meetodid), millele praegused suure tuhinaga tekitatavad regulatsioonid ei kohaldu. See meetod/keskkond peaks olema ka selline, mida iga suvaline tahtja ei oskaks/suudaks endale hankida ja millega ei kaasneks mingit meedia ja karjade kaasajooksmise haipi. Sel juhul ei pälviks see laiemat huvi ja jääks niiöelda vaatlusorbiidilt kõrvale.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
borru
HV veteran

liitunud: 21.12.2003
|
28.03.2012 17:52:25
|
|
|
| Jänkide "teerull" pandi jälle käima.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
EstBeast
HV veteran

liitunud: 04.12.2008
|
28.03.2012 17:59:19
|
|
|
| Tea, kas see käib siia teema alla aga igatahes seoses ACTAga pandi Megaupload kinni vms. & seda siis USA poolt, mis see USA on nii vinge riik et võib teiste riikide kodanikke kohutlikult karistada? Või suunati kohalikust kohtust USA kohtusse vms?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| tagasi üles |
|
 |
EstBeast
HV veteran

liitunud: 04.12.2008
|
28.03.2012 18:09:43
|
|
|
| Tanel Et seoses Copyright'iga võeti maha vms?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Osiris
HV Guru

liitunud: 12.08.2002
|
28.03.2012 18:14:29
|
|
|
| EstBeast kirjutas: |
| Tanel Et seoses Copyright'iga võeti maha vms? |
Ilmselt oli selles asi, et idee kuidas autorile suuremat raha saaks maksta - ei meeldinud autorikaitsele ja nii likvideeriti see oht ära. Oli see megabbox vms nime all. Kus oleks pakutud autorilt otse lõpptarbijale teenust. Autoriröövikutel oleks papp jäänud saamata ja....
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| tagasi üles |
|
 |
euforia
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.02.2004
|
28.03.2012 18:58:27
|
|
|
| tsitaat: |
| website called Megabox that looked like it had the potential to completely transform music distribution, and even find a way to pay musicians in the process. |
Ilusti sõnastatud
|
|
| tagasi üles |
|
 |
The Man
HV kasutaja

liitunud: 20.01.2010
|
28.03.2012 19:10:46
|
|
|
Uskuge jah igasuguseid vandenõuteooriaid, mitte seda, et tüübid lihtsalt labaselt kühveldasid omale piraga pappi kokku.
_________________ Press A to disagree.
<Too late!> |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
28.03.2012 19:31:48
|
|
|
| Dotcom hetkel võitlebki usinalt nüüd valitsuse vastu, et ümber lükata MPAA/RIAA väited, et Megaupload ei lange DMCA Safe Harbor'i jne asjade alla.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
iceincube
HV veteran

liitunud: 18.11.2005
|
28.03.2012 19:41:05
|
|
|
| The Man kirjutas: |
| Uskuge jah igasuguseid vandenõuteooriaid, mitte seda, et tüübid lihtsalt labaselt kühveldasid omale piraga pappi kokku. |
Tihtilugu "vandenõu teooriad" on tegelikult reaalsed teooriad.
Pane end korra nende inimeste rolli kes seal keissis osalesid ja mõtle mis sa teeks.
Mu moraal küll ei luba, aga usun, et saadaks samuti dotcom'ile pahandused kaela kui kuuleks, et ta kavatseb minu turusektorisse tulla.
Jättes moraal välja on see lihtsalt äriline ära tegemine ning pole mingi "vandenõu". Lisaks realistlik.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
woox2k
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.03.2009

|
28.03.2012 19:44:52
|
|
|
| euforia kirjutas: |
| tsitaat: |
| website called Megabox that looked like it had the potential to completely transform music distribution, and even find a way to pay musicians in the process. |
Ilusti sõnastatud |
Aga just siit tulebki probleem ju, kes nendele vahemeestele maksab siis kes praegu suurema osa tulust tasku panevad. Muusikutel pole niikuinii midagi kunagi selliste asjade vastu olnud. Pigem need vahemehed hakkavad mõistma, et tänu internetile saavad muusikud ise oma muusikat müüa ja rekaamida, vahemeeste tähtsus kahaneb ja raha jääb saamata... kahjuks nendel veel võimu on midagi ette võtta!
ACTA jms. seoses natuke vandenõud kah. Muidugi tahetakse nett kogu täiega kokkuvõttes kinni keerata, kuna siiani oli ju jube lihtne inimesi kontrollida läbi tihedalt filtreeritud meedia... interneti tulekuga muutus see järjest raskemaks ja suure üllatusena neile on inimesed järsku teisiti mõtlema hakanud!
_________________ Mess with the best, die like the rest! |
|
| tagasi üles |
|
 |
The Man
HV kasutaja

liitunud: 20.01.2010
|
28.03.2012 20:08:11
|
|
|
Ma olen neid 1-click-hostijaid kasutanud ja MU oli kindlasti selline, mille linke leidis väga lihtsalt ning linke ei kustutatud kuigi hoolsalt. Varem oli rapidshare hea, kuid nad läksid failide kustutamisega karmiks. Ka fileserve/filesonic olid suht normaalsed. Maksid oma 7-10$ ära ja said pea maksimaalse kiirusega juurdepääsu kõigile, mida hing ihaldas. Kogu business keerles selle ümber, et veidi pappi tilgutada üleslaadijatele ja müüa premium teenust allalaadijatele, lisaks kindlasti reklaamirahad tasuta tirijate pealt.
MIlle poolest oleks megabox olnud muusikatööstusele ohtlikum, kui näiteks Bandcamp, mis on aastaid juba olemas?
_________________ Press A to disagree.
<Too late!> |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
29.03.2012 03:45:17
|
|
|
See pilt...
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| tagasi üles |
|
 |
punktiir
HV Guru
liitunud: 20.07.2004
|
29.03.2012 04:17:43
|
|
|
Kas te tõesti arvate et pööblite võitlus acta vastu annab mingit tulemust? see võetakse vastu üle teie laiba kah
Ma üha rohkem ja rohkem hakkan tundma et oleks mõttekam ehk pooldajate suunaga liituda. neil vähemalt võit käes.
lihtsalt mängitakse rahva lollitamiseks seda mängu hetkel.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
entr0cks
HV kasutaja

liitunud: 01.08.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Leinö
HV veteran

liitunud: 07.05.2008
|
29.03.2012 08:39:39
|
|
|
Hakkab jälle pihta.
btw,
Aleksi kiri tõi väga hea pointi välja.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
namstoop
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
29.03.2012 09:01:17
|
|
|
| punktiir kirjutas: |
Kas te tõesti arvate et pööblite võitlus acta vastu annab mingit tulemust? see võetakse vastu üle teie laiba kah
Ma üha rohkem ja rohkem hakkan tundma et oleks mõttekam ehk pooldajate suunaga liituda. neil vähemalt võit käes.
lihtsalt mängitakse rahva lollitamiseks seda mängu hetkel. |
no aga mine liitu siis, mida iganes see tähendab. Mitte ära soiu sama asja igas vastavas teemas
_________________ verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon. |
|
| tagasi üles |
|
 |
juhan1000
HV vaatleja
liitunud: 20.05.2007
|
29.03.2012 09:15:59
|
|
|
| punktiir kirjutas: |
Kas te tõesti arvate et pööblite võitlus acta vastu annab mingit tulemust? see võetakse vastu üle teie laiba kah
Ma üha rohkem ja rohkem hakkan tundma et oleks mõttekam ehk pooldajate suunaga liituda. neil vähemalt võit käes. |
Sorry aga see on üsna mannetu mõtteviis. Halamine stiilis "mis ma ikka võitlen, niikuinii tehakse ära" on isetäituv ennustus.
Kui tahta midagi muuta, siis tuleb ka jalad tagumiku alt välja võtta ja tegutseda, sest tegutsemine on ainus asi, mis siin maailmas reaalseid muutusi toob.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Kruvi
HV kasutaja
liitunud: 12.09.2003
|
29.03.2012 09:57:53
|
|
|
| punktiir kirjutas: |
Kas te tõesti arvate et pööblite võitlus acta vastu annab mingit tulemust? see võetakse vastu üle teie laiba kah
Ma üha rohkem ja rohkem hakkan tundma et oleks mõttekam ehk pooldajate suunaga liituda. neil vähemalt võit käes.
|
Jalgpalli vist päris hea vaadata siis, eluaeg olnud põhimõtetega mingi meeskonna toetaja ning kui nad siis mingis mängus kaotamas on otsustad võitjate poolele üle minna?
Vahet pole kas võitlus on kaotatud või mitte, võidelda tuleb sellegi poolest ning kindlasti sellest tugevalt ja jõuliselt teada anda.
Minu meelest oli väga heaks märgiks see, et ACTA protest Eestis oli kui õigesti kuulsin siiamaani suurem mis korraldatud.
Ja üle-euroopalise protesti laine valguses on näha, et neid vastaseid on väga väga palju.
Ülalpostitatud kiri muidugi rusikas silma auku
|
|
| tagasi üles |
|
 |
neros
HV Guru

liitunud: 26.11.2003
|
29.03.2012 10:03:04
|
|
|
| Kruvi kirjutas: |
| punktiir kirjutas: |
Kas te tõesti arvate et pööblite võitlus acta vastu annab mingit tulemust? see võetakse vastu üle teie laiba kah
Ma üha rohkem ja rohkem hakkan tundma et oleks mõttekam ehk pooldajate suunaga liituda. neil vähemalt võit käes.
|
Jalgpalli vist päris hea vaadata siis, eluaeg olnud põhimõtetega mingi meeskonna toetaja ning kui nad siis mingis mängus kaotamas on otsustad võitjate poolele üle minna?
Vahet pole kas võitlus on kaotatud või mitte, võidelda tuleb sellegi poolest ning kindlasti sellest tugevalt ja jõuliselt teada anda.
Minu meelest oli väga heaks märgiks see, et ACTA protest Eestis oli kui õigesti kuulsin siiamaani suurem mis korraldatud.
Ja üle-euroopalise protesti laine valguses on näha, et neid vastaseid on väga väga palju.
Ülalpostitatud kiri muidugi rusikas silma auku  |
Tegelikult võiks saatana advokaati mängida ja öelda: "mis kasu ma kaotajate poolel võitlemise eest saan? pigem toetan võitjaid!"
_________________ GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt. |
|
| tagasi üles |
|
 |
yxtom
HV kasutaja

liitunud: 30.05.2007
|
29.03.2012 10:57:49
|
|
|
| punktiir kirjutas: |
Kas te tõesti arvate et pööblite võitlus acta vastu annab mingit tulemust? see võetakse vastu üle teie laiba kah
Ma üha rohkem ja rohkem hakkan tundma et oleks mõttekam ehk pooldajate suunaga liituda. neil vähemalt võit käes.
lihtsalt mängitakse rahva lollitamiseks seda mängu hetkel. |
miks selline suhtumine tuleb tuttav ette... hmm. Umbs sama meel oli hiljuti ka tuntud eesti ajalehe peatoimetaja.
Kui "liitud" nö. "pooldajatega" ei võida sa muhvigi! kaotad aga väga-väga palju.
Millest see küll tuleb... "orjarahvas" on ikka no nii sitaks vingelt sisse pekstud, et isegi jõuga ei aja selga enam sirgu või?
Mis tähendab, et kui me oleme väiksed sis peaks mokk töllakil pealt vaatama? ja mida iganes kördiga nõus olema mis su ette lükatakase? mis krt!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| tagasi üles |
|
 |
margus1000
Lõuapoolik


liitunud: 28.05.2003
|
29.03.2012 12:01:55
|
|
|
Kuigi punktiiri mõttekäiku omaks võtta ei suuda, saan sellest veidikene aru. Ise me ju tahtsime ACTA-t Tekkis selline huvitav mõttekäik. Kui meil on seaduslikult valitud valitsus, kes on pukki pandud rahva rõhuva enamuse soovil ja viib seega täide rahva rõhuva enamuse tahet, siis on ju ACTA kui selline rahva rõhuva enamuse tahe ja soov. Kõik kes valitsusparteisid toetasid, andsid neile blankovolituse läbi viia poliitikat, mis nende huve esindaks. Selles valguses on ACTA vastasus lihtsalt minuskulaarse vähemuse katse oma tahtmist kogu rahva enamusele peale suruda, sest enamus oli ju valimistel kõige poolt mida antud valitsus teeb, seega sisuliselt ka ACTA poolt. Kui pea kogu eesti rahvas oli ACTA poolt, siis kas on moraalne ja isamaaline selle tahte vastu minna? Äkki on ACTA vastased Vene mõjuagendid? Savisaare pooldajad? Midagi veel hullemat?
_________________ God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can, and wisdom always to tell the difference. |
|
| tagasi üles |
|
 |
EagerFish
HV vaatleja

liitunud: 08.11.2011
|
29.03.2012 12:22:42
|
|
|
Tehniliselt on nagu kõik JOKK, aga reaalsus on see ju, et igat otsust mis valitud tegema hakkavad, ei saa me ette näha ja teada. Mis oleks valimistulemused olnud siis kui oleksime teadnud, et Ansip on ACTA poolt tulevikus? Valimised ja demokraatia on nagunii üks teater mis rahvast tegevuses hoiavad, et suuremas pildis mõelda ei jõuaks.
Spoiler 
Tegelikult paragrahv 62 meie põhiseaduses nagunii kaotab kogu mõtte enne valimisi antud lubadustel.
Võib võimetu tunne olla küll, aga ise usun, et piisava surve korral peab lõpuks ka inimeste soovi kuulama.
_________________ give.ee - klientidele, kes hindavad disaini |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kruvi
HV kasutaja
liitunud: 12.09.2003
|
29.03.2012 12:50:15
|
|
|
| margus1000 kirjutas: |
Kuigi punktiiri mõttekäiku omaks võtta ei suuda, saan sellest veidikene aru. Ise me ju tahtsime ACTA-t Tekkis selline huvitav mõttekäik. Kui meil on seaduslikult valitud valitsus, kes on pukki pandud rahva rõhuva enamuse soovil ja viib seega täide rahva rõhuva enamuse tahet, siis on ju ACTA kui selline rahva rõhuva enamuse tahe ja soov. Kõik kes valitsusparteisid toetasid, andsid neile blankovolituse läbi viia poliitikat, mis nende huve esindaks. Selles valguses on ACTA vastasus lihtsalt minuskulaarse vähemuse katse oma tahtmist kogu rahva enamusele peale suruda, sest enamus oli ju valimistel kõige poolt mida antud valitsus teeb, seega sisuliselt ka ACTA poolt. Kui pea kogu eesti rahvas oli ACTA poolt, siis kas on moraalne ja isamaaline selle tahte vastu minna? Äkki on ACTA vastased Vene mõjuagendid? Savisaare pooldajad? Midagi veel hullemat? |
Mõttekäik õige aga teatavasti on meil valimised suletud nimekirja alusel, seega sina võid valida kedagi hästi toredat ja ausat või siis nagu meil tehakse siis kedagi hästi tuntud häältekogujat, kuid lõpuks valitsusse jõuavad ikkagi erakonna poolt ise valitud esinumbrid.
Seega võid kasvõi lolliks end hääletada kuid kui Reform soovib esiotsa Ansipit siis pole midagi teha.
Teine probleem on kahjuks see, et mõistlikku kampa meil kahjuks kuidagi kohe kombineerida ei anna ning nagu ka EagerFish lisas siis igal juhul ei suuda keegi kellelegi häält andes ette näha otsuseid mida see isik kas iseseisvalt või partei suunitlusel tegema hakkab.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| tagasi üles |
|
 |
entr0cks
HV kasutaja

liitunud: 01.08.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
margus1000
Lõuapoolik


liitunud: 28.05.2003
|
29.03.2012 14:30:51
|
|
|
Esiteks peaks nagu ikka ära mainima, et meil ole valimisi. Need mida valimisteks nimetatakse, on tegelikult hääletamised. Probleem ongi suures osas selles, et kasti juures saab käia ka sedasorti rahvas, kes valimistel ja hääletamistel vahet teha ei oska ja neid on kahjuks enamus.
Probleemi lahendus oleks ju lihtne. Esiteks on vaja taastada valimised ehk siis otsedemokraatia. Eesti on nii väike riik, et otsedemokraatia toimiks ikka väga hästi. Teiseks peaks pöörama tähelepanu valijate kvaliteedile. Kui autojuhtimiseks on vaja oma oskusi tõestada, samuti relvakandmiseks või töökohad kus nõutakse teatud haridustaset (ehe diskrimineerimine, kas pole ), siis see kuhu liigub riik järgmiste aastate jooksul, seal saab iga loll ja idioot oma sõna kaasa öelda. Minu meelest on sel juhul tuksiminek sisse programmeeritud. Permanentselt pees ja ei ole isegi mingit võimalust, et asi sealt välja tuleb. Kui valija peaks oma mõtlemisvõimet ja teadmisi samuti tõestama, siis tõuseks ka valikute kvaliteet.
Kumbki neist meetmetest ei toimi üksinda. Kui sisse viia üks, siis teise muutmatajätmine nullib igasuguse kasu ühest. Koos suudaksid nad edukalt lahendada praegu meie ees seisvad probleemid. Valijad, kes suudavad teha kvaliteetseid otsuseid ning teisest küljest tõelised valimised, mis sel juhul võimaldaks seada otsese vastutuse valitule. Mis saaks valesti minna?
_________________ God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can, and wisdom always to tell the difference. |
|
| tagasi üles |
|
 |
punktiir
HV Guru
liitunud: 20.07.2004
|
29.03.2012 14:32:17
|
|
|
mu point on lihtsalt selles, et lihtinimesi ei kuula mitte keegi. seda on ennegi nähtud Ja kõige hullem on see, et need kes neid lolle otsuseid teevad valitakse ikka ja jälle pukki tagasi
Ma olen lihtsalt väsinud, sellest kuidas lihtinimestega mängitakse. Küll ikka otsitakse haigeid viise kuidas raha lüpsta või mingit kontrolli inimese üle saada. J amitte kusagilt ei paista seda valgust, et lõpuks läeb kõik hästi. Oli ju tore hurraa tundus juba et tunneli lõpus see valgus paistis ja nüüd siis uued uudised. võtab tuju täitsa ära kui lugeda mis toimub ümberringi.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
iceincube
HV veteran

liitunud: 18.11.2005
|
29.03.2012 14:40:06
|
|
|
Kaotada poliitikute valimine, tuua sisse iddede ja vaadete valimine.
Poliitikud saavad suunda muuta- idee ja vaade ei saa
punktiir, Oled siis midagi ikka teinud selle heaks, et sinu(rahva) sõna kuulda võetaks?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
The Man
HV kasutaja

liitunud: 20.01.2010
|
29.03.2012 19:35:07
|
|
|
| PlatoonSgtElias kirjutas: |
See pilt...
 |
Digitaalne piraatkoopia filmist on selle vaataja jaoks täpselt sama palju väärt, kui originaal. Vaatad üht või teist, vahet ei ole, oma ainukese eesmärgi täidavad mõlemad täpselt ühtemoodi. Sisse skännitud raha on selle omaja jaoks väärtusetu, seda ei saa kasutada maksevahendina. Seega on see mõttetu ja loll võrdlus.
_________________ Press A to disagree.
<Too late!> |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jänes
HV kasutaja
liitunud: 16.11.2003
|
29.03.2012 21:42:01
|
|
|
| The Man kirjutas: |
| PlatoonSgtElias kirjutas: |
See pilt...
 |
Digitaalne piraatkoopia filmist on selle vaataja jaoks täpselt sama palju väärt, kui originaal. Vaatad üht või teist, vahet ei ole, oma ainukese eesmärgi täidavad mõlemad täpselt ühtemoodi. Sisse skännitud raha on selle omaja jaoks väärtusetu, seda ei saa kasutada maksevahendina. Seega on see mõttetu ja loll võrdlus. |
Et kui vaatad filmi oma mobla ekraanilt või kinos koos selele vastava heliga, siis on tegelikult tegu ühe ja sama asjaga, mis annab õiguse selle eest ka sama tasu nõuda ?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
haha20
HV kasutaja
liitunud: 29.04.2003
|
29.03.2012 21:58:26
|
|
|
Kas tõesti ei leita sama raha eest prioriteetsemat projekti, mis vajaks seda raha,
mis läheb ACTA seaduse loomiseks ja hiljem seaduse uuendamiseks
ja veel hiljem seaduse täitmiseks ja peale seda ka seaduse täitmise kontrollimiseks.
Digitaalne raha ja otse ilma vahendajateta autorilt digikauba ost võiks toimida paremini.
Näiteks võiks olla 1 korralik e-market, kust saab kõike regiooni kaupa osta nagu Androidi market.
See ACTA ei ole lahendus, vähemalt mina ei usu seda.
Ja kui ongi, siis millisete alternatiivsete lahenduste arvelt see raha võetakse ?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
The Man
HV kasutaja

liitunud: 20.01.2010
|
29.03.2012 22:45:38
|
|
|
| Jänes kirjutas: |
| Et kui vaatad filmi oma mobla ekraanilt või kinos koos selele vastava heliga, siis on tegelikult tegu ühe ja sama asjaga, mis annab õiguse selle eest ka sama tasu nõuda ? |
Straw man
_________________ Press A to disagree.
<Too late!> |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jänes
HV kasutaja
liitunud: 16.11.2003
|
30.03.2012 07:36:03
|
|
|
| The Man kirjutas: |
| Jänes kirjutas: |
| Et kui vaatad filmi oma mobla ekraanilt või kinos koos selele vastava heliga, siis on tegelikult tegu ühe ja sama asjaga, mis annab õiguse selle eest ka sama tasu nõuda ? |
Straw man |
Kui mulle oli suunatud, siis ma inglise keelt ei jäga. Guugli tõlge andis selle vastuse :
Õled mees on osa argument ja on mitteametlik eksitus põhineb ekslikul vastase positsiooni. [1] To "rünnata õled mees" on luua illusiooni, kes on ümber lükatud väide, asendades selle pinnapealselt sarnased veel unequivalent juhtmõtteks ("õled mees"), ja ümber lükata seda, ilma kunagi tegelikult vaidlustas algasendisse.
Ei tea mis õled mees-t sa räägid !
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Mnator
HV Guru
liitunud: 18.10.2007
|
30.03.2012 09:05:44
|
|
|
| Jänes kirjutas: |
| The Man kirjutas: |
| PlatoonSgtElias kirjutas: |
See pilt...
 |
Digitaalne piraatkoopia filmist on selle vaataja jaoks täpselt sama palju väärt, kui originaal. Vaatad üht või teist, vahet ei ole, oma ainukese eesmärgi täidavad mõlemad täpselt ühtemoodi. Sisse skännitud raha on selle omaja jaoks väärtusetu, seda ei saa kasutada maksevahendina. Seega on see mõttetu ja loll võrdlus. |
Et kui vaatad filmi oma mobla ekraanilt või kinos koos selele vastava heliga, siis on tegelikult tegu ühe ja sama asjaga, mis annab õiguse selle eest ka sama tasu nõuda ? |
See on ju su oma viga, kui sa kinno ei lähe soovitud helitaustaga seda vaatama
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003

|
|
| tagasi üles |
|
 |
Anton
HV veteran

liitunud: 18.07.2002
|
30.03.2012 11:56:26
|
|
|
| Soovitaks näha puude taga ka metsa. Kõik see jututeemaks olev meediaautorite kaitse on jäämäe veepeale osa. Tegelik saatan peitub aga hoopis mujal, millest täna ei räägita. See on geneetiliselt muundatud taimede omandiõiguse kaitse. See äri on 10 aasta pärast miljon korda suurem, kui kogu meediaäri kokku. Täna jah "harjutatakse" muusikateoste ja filmide peal ja palutakse meil kooris nutta, et miks Lote tegijad ei saa piisavalt? pappi. Lisaks saab ka seda saatana internetti selle najal peedistada. Ei lase see saatanas demokraatial korralikult võimule pääseda. Kümne aasta pärast aga oleme suuresti juba suurkorporatsioonide orjad, kuna muud võimalust polegi enam järgi jäänud! Kuna muundatud taimed on väidetavalt igasugu asjade kindlad, siis keelatakse tavataimed (kui potentsiaalsed haigusetekitaajad ja kandjad) ära. Muide USA-s on juba mõndades kohtades sedasi tehtud, et sa oma peenramaal (küll linnas) ei tohi miskeid kurke, tomateid, kartulaid kasvatada. lisaks annavd muundatud taimed võimaluse sisestada sööjatesse vajadusel erilisi aineid nii viiruste, kui nanoosakestena. tundub küll nagu vandenõuteooria, kuid ui kas või osa sellest osutub õigeks (olen kindel), siis on tegu millegi piisavalt hirmuäratavaga.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
woox2k
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.03.2009

|
30.03.2012 17:40:49
|
|
|
Esiteks: Keegi lahke võiks ära seletada, kuidas selline asi isegi teoorias võimalik on?... isegi kui maha tõmmata välislingid jms. siis ju riikidesisene võrk toimib ju ikka edasi ja eriti muud ei kaota kui ligipääsu välismaa lehtedele. (jutt siis täielikust interneti kinni keeramisest)
Teiseks: Isegi kui see oleks tõsi, siis teeks see meil (ACTA teemal) asja ainult hullemaks, kuna siis saaks öelda, et ACTA ka selliste asjade vastu aitab võidelda. Kibestunud "facebooki" kasutajad oleks kohe nõus sellega, kuna nad ju terve päev ilma selleta istunud ja vihased.
_________________ Mess with the best, die like the rest! |
|
| tagasi üles |
|
 |
|