Nt: lähed mängima mingit EA mängu, küsib sult EA account infot ning et sa siis sisse logiks (NFS:HP's oli see featuur) logid sisse, voila. Kas ta seda ka BF3 alguses küsis ma ei mäleta, kui sul on EA konto olemas peaks ta ka su PSN kontoga seotud olema. Niisiis kui sul on olemas EA konto siis peaks sa sellega saama Battlelogi kah ju.
ja Battlefieldi kommun on ikka Nii iga paari päeva tagant saan kirja kus tänatakse/kiidetakse hea tegutsemise eest. Eile sai mu ego 100x boosti kui sain voice messege Xboxi world rank 1 käest kes tänas, et ma teda ja ta squadi tohutult revivesin
Mul tundub, et mul on parem jällegi Eks see oleneb telekast ka suuresti. _________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
ja arvatavasti ei saa konsooli peal text chati ka kasutada...
E: Mis teil longest headshot on? Ma olen kuskil saand 892 m, mis on arusaamatu, sest just istusin Caspianis torni otsas ja oli raskusi viimases Rushi pesas vaenlaste nägemisega. Ps3 peal siis, 360 peal on vist parem graafika, kuidas seal nähtavus on? _________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
894m Firestromi mapis vene baasist usakate baasi juures olevatesse mägedesse, konsooliks on PS3. Üle 800m on väga raske vastast näha. Xboxi peal on sama jama. Sõber lasi 1038m xboxi peal. Vastast ei näinud, sihtis baasis olevat kopterit.
Close Quarters
Get up close and personal
Battlefield 3: Close Quarters is a themed expansion pack bringing the team play of Battlefield 3 to tight indoor environments. The frantic close quarters infantry combat is amplified by unprecedented high definition destruction, new ways to play, more weapons and added persistence.
Release:
June 2012
This fall will also bring the expansion pack Battlefield 3: Armored Kill. Featuring all-out vehicle warfare with new tanks, ATV’s, and mobile artillery, it also includes the biggest map in Battlefield history. Come winter, it is time for the fourth expansion pack Battlefield 3: End Game.
Ootan seda sõidukite lisapakki. See esimene tundub olevat selline MW stiilis jookse ja pauguta. Ja veel suurem kaart koos sõidukitega? ohoh, juba praegu on nt Wake island jube kaart, jookse ühest saare otsast teise või kükita ühe lipu juures. Loodetavasti on ikka massiliselt liikumisvahendeid, mitte 2 tanki ja 2 jeepi. Rohkem rahvast oleks vaja sellise kaardi jaoks.
Ei tea kas uuest Bad Companyst pole uudist? Tehakse üldse? _________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
terv, keegi oskab öelda miks mul ALATI disconnectib ühe korra sessiooni ajal serverist peale mõnda aega mängimist. peale seda ühte disconnecti ja joinin uuesti enam probleemi pole, aga alati ühe korra disc....
Kas flash suppressorit kasutades peale laskmist oled minimapil nähtav ?
http://battlefield.wikia.com/wiki/Flash_suppressor
Unlike the suppressor, the flash suppressor has no effect on hiding yourself from enemies on the minimap when you shoot, so you will still appear as on an enemy minimap while you fire.
Kas flash suppressorit kasutades peale laskmist oled minimapil nähtav ?
http://battlefield.wikia.com/wiki/Flash_suppressor
Unlike the suppressor, the flash suppressor has no effect on hiding yourself from enemies on the minimap when you shoot, so you will still appear as on an enemy minimap while you fire.
Kas flash suppressorit kasutades peale laskmist oled minimapil nähtav ?
http://battlefield.wikia.com/wiki/Flash_suppressor
Unlike the suppressor, the flash suppressor has no effect on hiding yourself from enemies on the minimap when you shoot, so you will still appear as on an enemy minimap while you fire.
Tänud!
Pole tänu väärt
Ise ei supressorit ega flash supressorit ei kasuta kuna see mõjutab täpsust ja kuuli kiirust, aga teinekord kui mingi paarikümne kotkaga tegelane maha võtab ja siis tema kill camist on näha, et poiss supressorit kasutab, siis paneb kukalt sügama küll, et äkki see ikka on millegi poolest hea.
terv, keegi oskab öelda miks mul ALATI disconnectib ühe korra sessiooni ajal serverist peale mõnda aega mängimist. peale seda ühte disconnecti ja joinin uuesti enam probleemi pole, aga alati ühe korra disc....
NAT2, pane 3 ja enam ei disconneti.
samas coop siis sõbraga enam ei õnnestu.
njaa, RPG + explosion perk ja pidu võib alata:) _________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
PSN storest saab ilma kaardita osta, poest tuleb PSN kaart osta. Sony centeris on müügil, roca al mare mingis mängupoes on müügil, 20 ja 50 euri maksavad kaardid. _________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Mul igatahes on hakanud mingid anomaaliad toimuma. Esimese minuti kuni 30 minuti jooksul viskab alati serverist välja, lost conn with EA servers (vb kick kuna pole ühtegi kick messaget näinud veel).
Teiseks ja palju häirivam on mäng jookseb kokku koos PS3-ga. Ainuke asi mida teha annab on vajuta mäng kinni nupust ja laeb uuesti üles. Kas kuumeneb üle vms, lahti veel teha ei saa, garantiid paar nädalat jäänud.
Ehk on kellelgi samalaadseid sümptomeid ja veel parem kui ravitav oleks.
Endal esineb samuti kokkujooksmisi (vast 10x on ikka juba olnud). Eriti tihti juhtub just mängu käima panemisel, kui all paremal "loading" on. Jookseb kinni ja ainukene võimalus PS3 välja lülitada. Harva on juhtunud ka kui mängu ajal kinni oleks jooksnud (korra-paar).
Minu teada see pigem mängu kui PS3 enda viga.
Tööle pannes jääb vahest Loading kiri alla nurka põlema, muidu vilgub. Siis tuleb välja lülitada. Mängus tuleb kuidas kunagi disconnect. Vahest iga tund vahest ei tule mitu päeva. _________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Endal toimib Pole veel kordagi kokkujooksmist esinenud. _________________ Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Endal esineb samuti kokkujooksmisi (vast 10x on ikka juba olnud). Eriti tihti juhtub just mängu käima panemisel, kui all paremal "loading" on. Jookseb kinni ja ainukene võimalus PS3 välja lülitada. Harva on juhtunud ka kui mängu ajal kinni oleks jooksnud (korra-paar).
Minu teada see pigem mängu kui PS3 enda viga.
Minul aitas sama mure vastu see:
Lepa kirjutas:
Viimased update'd keerasid miskit tuksi jah, omal sama keiss. Tegin SELLE õpetuse järgi update re-installi
Ei mäletagi millal viimati loadingu ajal kinni jooksis - seega oli ikka PS3 viimase update kala, mitte mängu viga. Tasub proovida
See on tehtud, ei mõjund. Sul Slim või Fat? Mu vana konsool hakkab vista ajale jalgu jääma. _________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Vana paks sai mingi aeg tagasi välja vahetatud jah, nüüd 320 Slim. Kusjuures fat pidas minu käes end probleemivabalt ülal, ostjal aga oli rõõmu 1,5 kuud ja oligi ülo majas. Ehk siis kui on korras fat, tasuks see võimalusel siiski ümber vahetada? Lõputult ei saa ju ükski asi kesta... eriti paksude üldist varem-või-hiljem-ülode tendentsi silmas pidade.
Ei taha seda uut. Kusjuures eile panin mängu tööle ja korras, loading kiri põleb all nurgas. Jälle kinni konsool... Siis maandusin lennukiga kuskile metsa, jooksis kokku ja viskas serverist välja. Ja enam samasse serverisse tagasi ei saand, ütleb, et ei saa ühendada kontrolli oma neti ühendust. Teise mängu sain kohe. Tavaliselt viskabki siis välja, kui mingi hull äktsioon käib, nt ümberringi toimusid plahvatused ja mingi maja lagunes ära, siis jooksis ka kokku. _________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kas keegi mängib seda mängu ka läbikodukino? Mõtlen kas heli ongi sellel mängul absurd või konsooli ja ressiiveri viga?
Mõtlen ,et heli jah kõik vägev aga kui mehed eespool aga räägivad läbi tagumiste kõlarite pole see normaalne:D Dialoog ja jutt kõik ilusasti jällegi keskkõlarist. _________________ Müüa kõiksuguseid mööblitarvikuid.
FB: Autoinglid- Premium püsivahatamine/poleerimine/keraamika/mobiilne pesu.
Kas keegi mängib seda mängu ka läbikodukino? Mõtlen kas heli ongi sellel mängul absurd või konsooli ja ressiiveri viga?
Mõtlen ,et heli jah kõik vägev aga kui mehed eespool aga räägivad läbi tagumiste kõlarite pole see normaalne:D Dialoog ja jutt kõik ilusasti jällegi keskkõlarist.
Tundub nagu sul oleks receiver valesti seadistatud aga päris kindel ei ole, kuna ise kuulan heli läbi teleri kõlarite.
Kas keegi mängib seda mängu ka läbikodukino? Mõtlen kas heli ongi sellel mängul absurd või konsooli ja ressiiveri viga?
Mõtlen ,et heli jah kõik vägev aga kui mehed eespool aga räägivad läbi tagumiste kõlarite pole see normaalne:D Dialoog ja jutt kõik ilusasti jällegi keskkõlarist.
Tundub nagu sul oleks receiver valesti seadistatud aga päris kindel ei ole, kuna ise kuulan heli läbi teleri kõlarite.
Ressiiverit ei saa valesti häälestada. Saab muuta vaid vähe heli kõlasi. Aga ressiiver ilusti BF3 poolt antaval dolby peal. _________________ Müüa kõiksuguseid mööblitarvikuid.
FB: Autoinglid- Premium püsivahatamine/poleerimine/keraamika/mobiilne pesu.
Mul on 5.1 (vahest 6.1 kui viitsin lülida) ja kõne tuleb sealt kus peab. MP mõtled ikka? Ma suudan ikka ilusti hääle poole jooksta. Ja kuulen kus kandis tank müriseb majade vahel. _________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Mul on 5.1 (vahest 6.1 kui viitsin lülida) ja kõne tuleb sealt kus peab. MP mõtled ikka? Ma suudan ikka ilusti hääle poole jooksta. Ja kuulen kus kandis tank müriseb majade vahel.
Mis see MP on? _________________ Müüa kõiksuguseid mööblitarvikuid.
FB: Autoinglid- Premium püsivahatamine/poleerimine/keraamika/mobiilne pesu.
Ei no vahet pole ju kas MP voi story mode. Heli on ju heli ja taga kõlarid nagu liialt võimendatud kuigi teatud dialoogid on ikkagi läbi keskkõlari,saa siis aru mis toimetab aga kui näiteks liigun koos sõduritega ja nad minust eespool siis nende jutt tuleb tagakõlaritest jne. _________________ Müüa kõiksuguseid mööblitarvikuid.
FB: Autoinglid- Premium püsivahatamine/poleerimine/keraamika/mobiilne pesu.
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.