Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X360/PS3] Battlefield 3 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 17, 18, 19  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
EstBeast
HV veteran
EstBeast

liitunud: 04.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2012 17:40:34 vasta tsitaadiga

Attack Heli - sebi hea piloot, ise roni gunneri istmele ja conquestis peaks väga ilusti saama selle ribboni thumbs_up.gif
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 6 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10.10.10
Kreisi kasutaja
10.10.10

liitunud: 10.10.2010




sõnum 27.02.2012 01:23:11 vasta tsitaadiga

No jama küll, mis moodi seda battlelogi kontot saab? PSN olemas aga sellega ju ei luba sinna sisse logida?
_________________
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EstBeast
HV veteran
EstBeast

liitunud: 04.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2012 01:53:08 vasta tsitaadiga

EA konto peab olemas olema minu teada. Sellega see battlelog seotud on vms
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 6 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10.10.10
Kreisi kasutaja
10.10.10

liitunud: 10.10.2010




sõnum 27.02.2012 02:11:50 vasta tsitaadiga

Paluks selgemalt lahti seletada...
_________________
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EstBeast
HV veteran
EstBeast

liitunud: 04.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2012 02:26:00 vasta tsitaadiga

Nt: lähed mängima mingit EA mängu, küsib sult EA account infot ning et sa siis sisse logiks (NFS:HP's oli see featuur) logid sisse, voila. Kas ta seda ka BF3 alguses küsis ma ei mäleta, kui sul on EA konto olemas peaks ta ka su PSN kontoga seotud olema. Niisiis kui sul on olemas EA konto siis peaks sa sellega saama Battlelogi kah ju.

Muide üks Battlelogi sarnane sait:
http://bf3stats.com/stats_ps3/worlduk
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 6 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Milenko
HV kasutaja
Milenko

liitunud: 11.11.2008




sõnum 28.02.2012 21:47:41 vasta tsitaadiga

Pumbaga oskate tanki maha võtta? Ma ka ei osanud aga peale selle video vaatamist on teised lood icon_biggrin.gif


Link



ja Battlefieldi kommun on ikka thumbs_up.gif Nii iga paari päeva tagant saan kirja kus tänatakse/kiidetakse hea tegutsemise eest. Eile sai mu ego 100x boosti kui sain voice messege Xboxi world rank 1 käest kes tänas, et ma teda ja ta squadi tohutult revivesin icon_smile.gif
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tann84
HV kasutaja
tann84

liitunud: 30.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2012 22:16:01 vasta tsitaadiga

Huvitav mul küll BF3 nii hea pildiga pole, kui siin videos icon_neutral.gif
_________________
PSN: karl877
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2012 22:18:34 vasta tsitaadiga

Mul tundub, et mul on parem jällegi icon_biggrin.gif Eks see oleneb telekast ka suuresti.
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2012 22:19:04 vasta tsitaadiga

tann84 kirjutas:
Huvitav mul küll BF3 nii hea pildiga pole, kui siin videos icon_neutral.gif
Irw, kas video alguses tooltipid [mouse]Pitch ja [LMB]Fire ei anna juba teada, et tegu PC versiooniga mängust?
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2012 00:54:32 vasta tsitaadiga

ja arvatavasti ei saa konsooli peal text chati ka kasutada...

E: Mis teil longest headshot on? Ma olen kuskil saand 892 m, mis on arusaamatu, sest just istusin Caspianis torni otsas ja oli raskusi viimases Rushi pesas vaenlaste nägemisega. Ps3 peal siis, 360 peal on vist parem graafika, kuidas seal nähtavus on?

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madisle
HV vaatleja

liitunud: 29.04.2009




sõnum 06.03.2012 18:08:32 vasta tsitaadiga

894m Firestromi mapis vene baasist usakate baasi juures olevatesse mägedesse, konsooliks on PS3. Üle 800m on väga raske vastast näha. Xboxi peal on sama jama. Sõber lasi 1038m xboxi peal. Vastast ei näinud, sihtis baasis olevat kopterit.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kr1s
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2012 20:11:52 vasta tsitaadiga

Kust oleks kõige odavam hetkel xboxile mängu soetada?
Või kellelgi ehk vedeleb ülearu ?

_________________
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2012 15:32:22 vasta tsitaadiga

Close Quarters
Get up close and personal
Battlefield 3: Close Quarters is a themed expansion pack bringing the team play of Battlefield 3 to tight indoor environments. The frantic close quarters infantry combat is amplified by unprecedented high definition destruction, new ways to play, more weapons and added persistence.

Release:
June 2012


This fall will also bring the expansion pack Battlefield 3: Armored Kill. Featuring all-out vehicle warfare with new tanks, ATV’s, and mobile artillery, it also includes the biggest map in Battlefield history. Come winter, it is time for the fourth expansion pack Battlefield 3: End Game.


http://www.battlefield.com/battlefield3/1/close-quarters

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10.10.10
Kreisi kasutaja
10.10.10

liitunud: 10.10.2010




sõnum 08.03.2012 16:47:33 vasta tsitaadiga

Äärmiselt lahe thumbs_up.gif
_________________
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2012 17:31:02 vasta tsitaadiga

Ootan seda sõidukite lisapakki. See esimene tundub olevat selline MW stiilis jookse ja pauguta. Ja veel suurem kaart koos sõidukitega? ohoh, juba praegu on nt Wake island jube kaart, jookse ühest saare otsast teise või kükita ühe lipu juures. Loodetavasti on ikka massiliselt liikumisvahendeid, mitte 2 tanki ja 2 jeepi. Rohkem rahvast oleks vaja sellise kaardi jaoks.
Ei tea kas uuest Bad Companyst pole uudist? Tehakse üldse?

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EstBeast
HV veteran
EstBeast

liitunud: 04.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2012 18:42:17 vasta tsitaadiga

See samune custom lobby värk pidi ju konsoolidele tulema, tähendab see seda, et saab 1000 ticketiga mänge nautida?

iir, Ma arvan, et tehakse mingi uus osa, mitte Bad Company ega BF4 vaid midagi muud, tea kas üldse selle gen konsoolidele see uus BF tuleks üldse.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 6 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d6nn
HV vaatleja

liitunud: 23.03.2011




sõnum 09.03.2012 15:05:49 vasta tsitaadiga

terv, keegi oskab öelda miks mul ALATI disconnectib ühe korra sessiooni ajal serverist peale mõnda aega mängimist. peale seda ühte disconnecti ja joinin uuesti enam probleemi pole, aga alati ühe korra disc....
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
T4
HV kasutaja

liitunud: 13.05.2004




sõnum 09.03.2012 18:25:57 vasta tsitaadiga

Kas flash suppressorit kasutades peale laskmist oled minimapil nähtav ?
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
euforia
Kreisi kasutaja
euforia

liitunud: 26.02.2004




sõnum 09.03.2012 19:11:39 vasta tsitaadiga

T4 kirjutas:
Kas flash suppressorit kasutades peale laskmist oled minimapil nähtav ?

http://battlefield.wikia.com/wiki/Flash_suppressor
Unlike the suppressor, the flash suppressor has no effect on hiding yourself from enemies on the minimap when you shoot, so you will still appear as on an enemy minimap while you fire.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
T4
HV kasutaja

liitunud: 13.05.2004




sõnum 09.03.2012 19:36:42 vasta tsitaadiga

euforia kirjutas:
T4 kirjutas:
Kas flash suppressorit kasutades peale laskmist oled minimapil nähtav ?

http://battlefield.wikia.com/wiki/Flash_suppressor
Unlike the suppressor, the flash suppressor has no effect on hiding yourself from enemies on the minimap when you shoot, so you will still appear as on an enemy minimap while you fire.


Tänud!
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
euforia
Kreisi kasutaja
euforia

liitunud: 26.02.2004




sõnum 09.03.2012 20:17:07 vasta tsitaadiga

T4 kirjutas:
euforia kirjutas:
T4 kirjutas:
Kas flash suppressorit kasutades peale laskmist oled minimapil nähtav ?

http://battlefield.wikia.com/wiki/Flash_suppressor
Unlike the suppressor, the flash suppressor has no effect on hiding yourself from enemies on the minimap when you shoot, so you will still appear as on an enemy minimap while you fire.


Tänud!

Pole tänu väärt icon_wink.gif
Ise ei supressorit ega flash supressorit ei kasuta kuna see mõjutab täpsust ja kuuli kiirust, aga teinekord kui mingi paarikümne kotkaga tegelane maha võtab ja siis tema kill camist on näha, et poiss supressorit kasutab, siis paneb kukalt sügama küll, et äkki see ikka on millegi poolest hea.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jules
HV veteran
jules

liitunud: 04.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2012 21:04:41 vasta tsitaadiga

d6nn kirjutas:
terv, keegi oskab öelda miks mul ALATI disconnectib ühe korra sessiooni ajal serverist peale mõnda aega mängimist. peale seda ühte disconnecti ja joinin uuesti enam probleemi pole, aga alati ühe korra disc....


NAT2, pane 3 ja enam ei disconneti.
samas coop siis sõbraga enam ei õnnestu.

endal sama.
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2012 08:20:33 vasta tsitaadiga

Täna PS3-le patch.

http://battlefield.ee/node/86
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kohv
HV kasutaja
Kohv

liitunud: 04.07.2009




sõnum 13.03.2012 20:15:18 vasta tsitaadiga


Link

_________________
PSN: Kurjam
Twitter: @Vahtra
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2012 20:19:25 vasta tsitaadiga

njaa, RPG + explosion perk ja pidu võib alata:)
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d6nn
HV vaatleja

liitunud: 23.03.2011




sõnum 17.03.2012 16:59:59 vasta tsitaadiga

kas b2k saab osta ainult psn storest krediitkaardiga, retail versiooni vist konsoolidele pole...?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
S.I.L.L.U
HV veteran


liitunud: 26.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2012 18:24:46 vasta tsitaadiga

d6nn kirjutas:
kas b2k saab osta ainult psn storest krediitkaardiga, retail versiooni vist konsoolidele pole...?


Limited Edition on koos B2K´ga.


(Xbox 360´le vähemalt)
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EstBeast
HV veteran
EstBeast

liitunud: 04.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2012 18:29:25 vasta tsitaadiga

PS3-le samuti limited editioniga kaasas.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 6 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d6nn
HV vaatleja

liitunud: 23.03.2011




sõnum 17.03.2012 20:08:49 vasta tsitaadiga

okei, kuna mul juba bf3 (mitte LE) , siis ainult krediitkaardiga. mul endal krediitkaarti pole, aga kas on võimalik kuidagi seb virtuaalkaardiga osta?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
T4
HV kasutaja

liitunud: 13.05.2004




sõnum 17.03.2012 20:49:49 vasta tsitaadiga

SEB virtuaal peaks ka töötama, ja 1 variant oleks punkte osta ja siis kontole kanda kuna b2k ps stores müügil.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2012 21:06:30 vasta tsitaadiga

PSN storest saab ilma kaardita osta, poest tuleb PSN kaart osta. Sony centeris on müügil, roca al mare mingis mängupoes on müügil, 20 ja 50 euri maksavad kaardid.
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d6nn
HV vaatleja

liitunud: 23.03.2011




sõnum 17.03.2012 21:59:07 vasta tsitaadiga

anii, seda ma ei teadnudki, nii teebki siis. tänud
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
T4
HV kasutaja

liitunud: 13.05.2004




sõnum 18.03.2012 13:47:58 vasta tsitaadiga

Mul igatahes on hakanud mingid anomaaliad toimuma. Esimese minuti kuni 30 minuti jooksul viskab alati serverist välja, lost conn with EA servers (vb kick kuna pole ühtegi kick messaget näinud veel).

Teiseks ja palju häirivam on mäng jookseb kokku koos PS3-ga. Ainuke asi mida teha annab on vajuta mäng kinni nupust ja laeb uuesti üles. Kas kuumeneb üle vms, lahti veel teha ei saa, garantiid paar nädalat jäänud.

Ehk on kellelgi samalaadseid sümptomeid ja veel parem kui ravitav oleks.

kopp.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kiriE
HV kasutaja
kiriE

liitunud: 20.07.2003




sõnum 18.03.2012 16:22:38 vasta tsitaadiga

Endal esineb samuti kokkujooksmisi (vast 10x on ikka juba olnud). Eriti tihti juhtub just mängu käima panemisel, kui all paremal "loading" on. Jookseb kinni ja ainukene võimalus PS3 välja lülitada. Harva on juhtunud ka kui mängu ajal kinni oleks jooksnud (korra-paar).
Minu teada see pigem mängu kui PS3 enda viga.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2012 16:31:13 vasta tsitaadiga

PC-l samad jamad. Küll lambist disconnectib kui ka loading tekst jookseb kokku ja task managerist peab sulgema mängu. See EA/mängu probleem.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2012 17:43:15 vasta tsitaadiga

Tööle pannes jääb vahest Loading kiri alla nurka põlema, muidu vilgub. Siis tuleb välja lülitada. Mängus tuleb kuidas kunagi disconnect. Vahest iga tund vahest ei tule mitu päeva.
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2012 18:40:22 vasta tsitaadiga

Endal toimib thumbs_up.gif Pole veel kordagi kokkujooksmist esinenud.
_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
S.I.L.L.U
HV veteran


liitunud: 26.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2012 21:14:54 vasta tsitaadiga

Pole ka endal mingit jama kunagi olnud icon_smile.gif (X360)
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lepa
Kreisi kasutaja
Lepa

liitunud: 28.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2012 21:44:29 vasta tsitaadiga

kiriE kirjutas:
Endal esineb samuti kokkujooksmisi (vast 10x on ikka juba olnud). Eriti tihti juhtub just mängu käima panemisel, kui all paremal "loading" on. Jookseb kinni ja ainukene võimalus PS3 välja lülitada. Harva on juhtunud ka kui mängu ajal kinni oleks jooksnud (korra-paar).
Minu teada see pigem mängu kui PS3 enda viga.

Minul aitas sama mure vastu see:
Lepa kirjutas:
Viimased update'd keerasid miskit tuksi jah, omal sama keiss. Tegin SELLE õpetuse järgi update re-installi

Ei mäletagi millal viimati loadingu ajal kinni jooksis - seega oli ikka PS3 viimase update kala, mitte mängu viga. Tasub proovida thumbs_up.gif
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2012 21:47:01 vasta tsitaadiga

See on tehtud, ei mõjund. Sul Slim või Fat? Mu vana konsool hakkab vista ajale jalgu jääma.
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lepa
Kreisi kasutaja
Lepa

liitunud: 28.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2012 22:48:44 vasta tsitaadiga

Vana paks sai mingi aeg tagasi välja vahetatud jah, nüüd 320 Slim. Kusjuures fat pidas minu käes end probleemivabalt ülal, ostjal aga oli rõõmu 1,5 kuud ja oligi ülo majas. Ehk siis kui on korras fat, tasuks see võimalusel siiski ümber vahetada? Lõputult ei saa ju ükski asi kesta... eriti paksude üldist varem-või-hiljem-ülode tendentsi silmas pidade.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2012 12:27:09 vasta tsitaadiga

Ei taha seda uut. Kusjuures eile panin mängu tööle ja korras, loading kiri põleb all nurgas. Jälle kinni konsool... Siis maandusin lennukiga kuskile metsa, jooksis kokku ja viskas serverist välja. Ja enam samasse serverisse tagasi ei saand, ütleb, et ei saa ühendada kontrolli oma neti ühendust. Teise mängu sain kohe. Tavaliselt viskabki siis välja, kui mingi hull äktsioon käib, nt ümberringi toimusid plahvatused ja mingi maja lagunes ära, siis jooksis ka kokku.
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ristokru
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.11.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2012 14:21:36 vasta tsitaadiga

Kas keegi mängib seda mängu ka läbikodukino? Mõtlen kas heli ongi sellel mängul absurd või konsooli ja ressiiveri viga?
Mõtlen ,et heli jah kõik vägev aga kui mehed eespool aga räägivad läbi tagumiste kõlarite pole see normaalne:D Dialoog ja jutt kõik ilusasti jällegi keskkõlarist.

_________________
Müüa kõiksuguseid mööblitarvikuid.
FB: Autoinglid- Premium püsivahatamine/poleerimine/keraamika/mobiilne pesu.
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
meiemees2
HV kasutaja

liitunud: 22.02.2008




sõnum 21.03.2012 18:27:22 vasta tsitaadiga

ristokru kirjutas:
Kas keegi mängib seda mängu ka läbikodukino? Mõtlen kas heli ongi sellel mängul absurd või konsooli ja ressiiveri viga?
Mõtlen ,et heli jah kõik vägev aga kui mehed eespool aga räägivad läbi tagumiste kõlarite pole see normaalne:D Dialoog ja jutt kõik ilusasti jällegi keskkõlarist.


Tundub nagu sul oleks receiver valesti seadistatud aga päris kindel ei ole, kuna ise kuulan heli läbi teleri kõlarite.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ristokru
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.11.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2012 18:34:48 vasta tsitaadiga

meiemees2 kirjutas:
ristokru kirjutas:
Kas keegi mängib seda mängu ka läbikodukino? Mõtlen kas heli ongi sellel mängul absurd või konsooli ja ressiiveri viga?
Mõtlen ,et heli jah kõik vägev aga kui mehed eespool aga räägivad läbi tagumiste kõlarite pole see normaalne:D Dialoog ja jutt kõik ilusasti jällegi keskkõlarist.


Tundub nagu sul oleks receiver valesti seadistatud aga päris kindel ei ole, kuna ise kuulan heli läbi teleri kõlarite.


Ressiiverit ei saa valesti häälestada. Saab muuta vaid vähe heli kõlasi. Aga ressiiver ilusti BF3 poolt antaval dolby peal.

_________________
Müüa kõiksuguseid mööblitarvikuid.
FB: Autoinglid- Premium püsivahatamine/poleerimine/keraamika/mobiilne pesu.
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2012 18:43:46 vasta tsitaadiga

Mul on 5.1 (vahest 6.1 kui viitsin lülida) ja kõne tuleb sealt kus peab. MP mõtled ikka? Ma suudan ikka ilusti hääle poole jooksta. Ja kuulen kus kandis tank müriseb majade vahel.
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ristokru
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.11.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2012 19:35:10 vasta tsitaadiga

iir kirjutas:
Mul on 5.1 (vahest 6.1 kui viitsin lülida) ja kõne tuleb sealt kus peab. MP mõtled ikka? Ma suudan ikka ilusti hääle poole jooksta. Ja kuulen kus kandis tank müriseb majade vahel.


Mis see MP on?

_________________
Müüa kõiksuguseid mööblitarvikuid.
FB: Autoinglid- Premium püsivahatamine/poleerimine/keraamika/mobiilne pesu.
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markxy10
HV kasutaja
Markxy10

liitunud: 27.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2012 20:02:28 vasta tsitaadiga

ristokru, multiplayer. Kui ei pira saad ka seda mängida.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ristokru
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.11.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2012 20:06:28 vasta tsitaadiga

Ei no vahet pole ju kas MP voi story mode. Heli on ju heli ja taga kõlarid nagu liialt võimendatud kuigi teatud dialoogid on ikkagi läbi keskkõlari,saa siis aru mis toimetab aga kui näiteks liigun koos sõduritega ja nad minust eespool siis nende jutt tuleb tagakõlaritest jne.
_________________
Müüa kõiksuguseid mööblitarvikuid.
FB: Autoinglid- Premium püsivahatamine/poleerimine/keraamika/mobiilne pesu.
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2012 21:57:45 vasta tsitaadiga

ristokru, kindel, et kõlarid õieti ühendatud on?
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X360/PS3] Battlefield 3 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 17, 18, 19  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.