|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
RCC
HV Guru

liitunud: 03.12.2003
|
16.03.2012 10:47:05
|
|
|
oma maal võid teha mis tahad, kaeva või terved kerad kaablit maasse. asi pole võsapetsis, vaid älion teab täpselt et kui NEMAD seda teeks, teeniks nad ropu papi, kui SINA seda teeks, ei teeniks nad sittagi. kuna antud näites on kasutada vaskkaabel - on see tavaline VMOHBU - TL , ja seal võid otsad isegi sina ära ühendada. aga poliitika on poliitika. nii et otsi keegi kes sulle tegeliku tõe ütleb ja kes on nõus töö mustalt ära tegema, kuigi kahtlen, et see eriti õnnestub.
_________________ Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti |
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
16.03.2012 19:13:13
|
|
|
RCC, just nii keeruline on 300 meetrit kaablit mööda maad vedada või üritada Eesti Energiaga kokkuleppele saada, et olemasolevad elektripostid ikka püsti jääksid. Soovita nüüd internetti, mis on internet.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RCC
HV Guru

liitunud: 03.12.2003
|
16.03.2012 19:15:35
|
|
|
soovitan minna infonet.ee kodulehele ja asuda aegsasti kotti pakkima, türilt sa ei peagi vist kaugele minema, viimati sai seal jõgevalt allapoole sõita - tamsalus isegi.
kui mägi ei tule muhamedi juurde siis peab muhamed mäe juurde minema
_________________ Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti |
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
16.03.2012 19:17:27
|
|
|
| RCC kirjutas: |
soovitan minna infonet.ee kodulehele ja asuda aegsasti kotti pakkima, türilt sa ei peagi vist kaugele minema, viimati sai seal jõgevalt allapoole sõita - tamsalus isegi.
kui mägi ei tule muhamedi juurde siis peab muhamed mäe juurde minema |
Kusjuures ega midagi targemat ei oodanudki.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RCC
HV Guru

liitunud: 03.12.2003
|
16.03.2012 19:24:11
|
|
|
no mida sa siis ootasid?et saatest x-machines tulevad suured masinad ja tõmbavad sulle kaabli otse sõle 36 tänavalt, ei kahjuks nii need asjad ei käi jah.
_________________ Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti |
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
16.03.2012 19:27:23
|
|
|
RCC, aga mina tean, kuidas asi käib: kui tarvis palju sikutada, siis Elisa Mint, kui vaja head kiirust, siis EMT ja kuskile sinna vahepeale jääb Tele2. Seda loomulikult väga üldistavalt.
"Kus häda kõige suurem, seal abi kõige lähem!"
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RCC
HV Guru

liitunud: 03.12.2003
|
16.03.2012 19:48:00
|
|
|
kui on tarvis palju sikutada siis on , ma ei oskagi pakkuda sulle kohe peast. üks 100gigane link tuleb siis muretseda, siis saad palju sikutada, umbes selle arvestusega et 10 TB tunnis. sest mindil on ju torrent päeval kinni. ja kiiruse osas sõltuvalt kohtadest on neil kõik sama.
_________________ Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti |
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
17.03.2012 00:02:11
|
|
|
Torrent ei peagi lahti olema.
Aga, kui 3,5G-st väljumise vältimiseks mingeid muud valikuid pole, kui mingi infohulga pidev laadimine, siis milliseid võimalusi siinkohal on? Kui arvestada, et 8 tunni raadio kuulamise maht on umbes 600 mega ja arvuti on avatud päevas 16 tundi, on kuu tarbimine üle 30 GB. On sel ikka mõtet? Äkki on võimalik mingi skript teha, mis väikest andmehulka vahendab?
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RCC
HV Guru

liitunud: 03.12.2003
|
17.03.2012 00:19:12
|
|
|
torrent on missioonikriitiline programm, nagu visa kaardiserver või atlanta union bank. see peab töötama 24h ja isegi siis kui tehakse süsteem mainteaanset. vott. ei olegi võimalusi, rohkem kui kolida
või ostad raadio.
_________________ Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti |
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
17.03.2012 00:27:09
|
|
|
RCC, ole ükskord vait ja topi see kaabel omale *.*. See on siin Elisa mobiilse interneti teema ja kui sulle see ei meeldi, siis teema allosas on , mille abil saad omal selle teema ära peita.
Midagi asjalikku sa siin ei räägi.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RCC
HV Guru

liitunud: 03.12.2003
|
17.03.2012 09:45:27
|
|
|
mina räägin küll, aga su reaktsioonist aga järeldan, et ega sulle seee mint ei meeldi, aga kuna ma teisi lahendusi kah ei viitsi otsida, siis käin ja vingutan viiulit edasi. et kohukesed on sul transrasvaga, elik taimerasvaga, mul on aga loomse rasvaga.
_________________ Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti |
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DarkSky
HV kasutaja

liitunud: 06.01.2008
|
17.03.2012 11:22:20
|
|
|
| RCC kirjutas: |
| DarkSky kirjutas: |
| LiivaneLord kirjutas: |
DarkSky, kui peaks juhtuma, et tõesti ei saa, siis lennutan sulle linnulennult oma interneti sinu õuele.  |
No sul ju Elisa Mint, samahästi võin ju ise ka selle võtta.
Tegelt nõme küll et mingi 400 m eemal külakeskuse majadesse jookseb korralik vasktelefoniliin ja sealt edasi peab Elion paljuks uut kaablit minuni vedada :S |
kelle maa see 400m on? kui sinu enda, milles probleem, vea ise ära. |
Enamus sellest maast kuulub mu vanematele, väike jupp ka vallale ja vist õige väike jupp ka korteriühistule kelle maja seinal jaotuskapp asub. Eile Elionist taas helistati et nemad veaks ka mulle uue korraliku kaabli kui suudan EE-le augu pähe rääkida et nad postid püsti jätaks kus ka praegune sideliin asub. Varuvariant oleks ka Wifi suundantennide kasutamine ja neti saamine õhu kaudu ühelt minu lähedal külakeskuses elavalt HV kasutajalt, seejuures täitsa reaalselt oleks võimalik luua isegi suundantennide otsenähtavus teineteise suhtes (kaugus linnulennult umbes 400 m). Huvitav kui kvaliteetse ühenduse sel juhul saaks?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
17.03.2012 11:31:36
|
|
|
Kas siin mõni Elisas töötav ja siseinfot omav tegelane ka vahest liigub.
Kui liigub, siis võiks avaldada vihjeid, et kuidas Elisal edeneb MIMO-toega 3,75G võrgu väljaarendamine.
--------------------------------
Tekkis väike idee võtta mõni MIMO-valmisolekuga 3,5G / 3,75G modem ja siis katsetada, et kas saab topelt-kiiruse / või sinna lähedale kiiruse kätte.
A la, et kui mul on 2 megabitti kiirus, siis MIMO-kaasabil peaks see kasvama teoreetiliselt kusagile 3,6-4 megabiti peale ilma paketti vahetamata kiirema vastu.
Ja mis linki puutub taolise MIMO võimaluste kohta, siis ühe vastava lingi tõin juba eespool.
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
est11
Mees metsast
liitunud: 20.01.2012
|
17.03.2012 11:39:19
|
|
|
| elisa mint ja töötab normaalselt, ilmselt siin pole niipalju kasutajaid.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RCC
HV Guru

liitunud: 03.12.2003
|
17.03.2012 12:25:42
|
|
|
tahanteada, kas sinu eesmärgiks on saada reaalset kiirust mingi ülesande täitmiseks, või lihtsalt teha päevast päeva speedtesti?
katseta, et pane torrentist midagi tõmbama ja saadki teada palju sul kiirust on, - ah et päeval ei saa?! no siis järelikult kiirus puudub ja on null. lihtne ju
_________________ Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti |
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MaXakas
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2004
|
17.03.2012 16:04:52
|
|
|
Kes päeval torrenti käima ei saa on n00b L33tz0r h4xX0r saab torrenti vabalt elisa otsas 24/7 jooksutada, segajaks vaid mahupiirang.
_________________ There is no such thing as allkiri! |
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hendrik32
HV Guru
liitunud: 09.01.2007
|
17.03.2012 16:33:07
|
|
|
| MaXakas kirjutas: |
Kes päeval torrenti käima ei saa on n00b L33tz0r h4xX0r saab torrenti vabalt elisa otsas 24/7 jooksutada, segajaks vaid mahupiirang. |
Ja kuidas siis kodanik " L33tz0r h4xX0r" saab selle torrenit päeval käima, nii et kiirus ikka normaalne ka oleks?
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MaXakas
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2004
|
17.03.2012 18:34:00
|
|
|
Ei viitsi enam siin tutoriale kirjutada... Tehtud seda siin üksjagu... Aga märksõnaks on TOR. Azureus ehk Vuze ja TOR kompott toimib ilusti. Hea torrenti korral tõmbab masti looka
_________________ There is no such thing as allkiri! |
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
17.03.2012 18:35:06
|
|
|
| MaXakas kirjutas: |
Kes päeval torrenti käima ei saa on n00b L33tz0r h4xX0r saab torrenti vabalt elisa otsas 24/7 jooksutada, segajaks vaid mahupiirang. |
Nii ongi. Seepärast räägin, et rcc ei tea, mida räägib. Aga noh, las ta targutab edasi.
3,5G osas on kellelgi mingeid ideid? Tahaks pidevat liini.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
17.03.2012 21:21:58
|
|
|
| Torrentid ei vaja jah mingit tori. Kunagi proovisin, aga kuna selle programmi mõttele ma pihta ei saanud, siis pole seda rohkem ka kasutanud.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MaXakas
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2004
|
17.03.2012 21:37:45
|
|
|
lkits, õigesti seadistades ei jookse torrent üle TORi vaid ainult trackeri liiklus Ja see on väga minimaalne, kui elisa poolt blokeeritud
_________________ There is no such thing as allkiri! |
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
17.03.2012 22:41:51
|
|
|
| MaXakas kirjutas: |
Kes päeval torrenti käima ei saa on n00b L33tz0r h4xX0r saab torrenti vabalt elisa otsas 24/7 jooksutada, segajaks vaid mahupiirang. |
Aga miks mitte seda Elisa kannatlikkuse piiride kompamise asemel öösel jooksutada? On vaja kindlasti KOHE kõik kätte saada? IT-foorumis käiv inimene võiks siiski võrgukoormuse mõistliku jagamise osas ise ka missioonitundlik olla, mitte iga hinna eest egoistlikku tõbrast mängida.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MaXakas
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2004
|
17.03.2012 22:55:25
|
|
|
| rex kirjutas: |
| MaXakas kirjutas: |
Kes päeval torrenti käima ei saa on n00b L33tz0r h4xX0r saab torrenti vabalt elisa otsas 24/7 jooksutada, segajaks vaid mahupiirang. |
Aga miks mitte seda Elisa kannatlikkuse piiride kompamise asemel öösel jooksutada? On vaja kindlasti KOHE kõik kätte saada? IT-foorumis käiv inimene võiks siiski võrgukoormuse mõistliku jagamise osas ise ka missioonitundlik olla, mitte iga hinna eest egoistlikku tõbrast mängida. |
Aga kust sa tead, et ma egoistlikku tõbrast mängin? Ise endale kehtestatud 1Mb/s piirang on mul torrenti-programmis, et jätkuks netiraadiole, sinutorule ja teistele kasutajatele. Aga kui tahaks, saaks 7Mb/s lasta
_________________ There is no such thing as allkiri! |
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RCC
HV Guru

liitunud: 03.12.2003
|
17.03.2012 23:07:45
|
|
|
kui ma tahaks, saaks ma 700GB/s lasta, ja lasen kah, mõnuga.
_________________ Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti |
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
17.03.2012 23:14:17
|
|
|
| RCC, aga lase siis rahulikult kõige mõnusamalt edasi ning oma repliikide jaoks otsi vastav teema, mitte ära uhkusta siin. Ainus, kes siin müügimees on, tundud olema sina.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
netmaster
HV kasutaja

liitunud: 21.08.2004
|
17.03.2012 23:19:36
|
|
|
| tsitaat: |
| IT-foorumis käiv inimene võiks siiski võrgukoormuse mõistliku jagamise osas ise ka missioonitundlik olla, mitte iga hinna eest egoistlikku tõbrast mängida. |
kui nii jätkata, siis vanaks jäädes hakkad sa käima ukselt uksele, inimesi tülitamas, et miks nad on egoistlikud tõprad ja ei sure õigeaegselt, koormates niimoodi sotsiaalsüsteemi! Kui riik üldiselt ei saa oma kodanike iivet suurtes piirides reguleerida ja raha ei tule kuskilt juurde, siis Elisa saab oma klientide arvu suurepäraselt reguleerida ja ka võrgu üldine läbilaskevõime on täiesti nende endi teha. Selle asemel, et siin kaaskannatajaid siunata, mine löö Elisa uks vaibaks ja küsi - mida nad endast õige mõtlevad. Samuti võiksid lisada, et sinu jaoks on Internet facebook, torrent ja paljad naised, ning et sa oled täiesti terve mees ja tahad seda kõike saada, ja soovitavalt enne, kui isu üle läheb. Kui keegi su hädades süüdi on, siis on see teenusepakkuja, kes on end totaalselt lõhki müünud, aga ei taha seda tunnistada.
lugedes ükspäev seda uudist
| tsitaat: |
| Analüüsist selgus, et 2011. aastal suurenes mobiilse andmeside maht kolm korda, jõudes 1 miljoni GB kuus. Mobiilse interneti kasutajate arv kasvas mullu kaks korda - jõudes 300 tuhande kasutajani. |
kui ajakirjanik midagi sassi ei ajanud, siis on see küll masendav. Isegi tillukesete (traadita) ISP'ide "käibed" on 3-5TB päevas, ja 300000 kasutajaga võrgus, 1TB/kuus, siis on seda netti seal ikka küll väga vähe.
viimati muutis netmaster 17.03.2012 23:27:48, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RCC
HV Guru

liitunud: 03.12.2003
|
17.03.2012 23:20:47
|
|
|
liivane see kui sul viinamarjad hapud on ei ole mina süüdi jah mina olengi turvamees, aga aitäh soovituse eest, võid omale teise foorumi otsida.
_________________ Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti |
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
17.03.2012 23:48:08
|
|
|
RCC, mina ei vaja teist foorumit, sina vajad teist teemat, kus saad mõõtu võtta endasugustega. Sa oled mõõtmetelt suur, kes üritab isekalt oma mingit haiget vajadust väiksemate peal rahuldada.
Ma ei leia muud põhjust, miks sa ikka veel siin oled ja oma kaabli koos terase kiirusega ära unustad.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RCC
HV Guru

liitunud: 03.12.2003
|
18.03.2012 00:05:22
|
|
|
no aga sind peab ju kuidagi lohutama, ise kurdad et teenus vilets aga alternatiivid ei meeldi. - jälle äda, siis tuleb olla rahul sellega mis on, ehk konstanteerida fakti, et ei olegi nagu midagi. ja pole sa nii väike midagi, vaatamata sellele et ma olen mõõtmatu, mitte suur.
_________________ Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti |
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ewur
HV veteran

liitunud: 17.02.2004
|
18.03.2012 00:10:07
|
|
|
| LiivaneLord kirjutas: |
3,5G osas on kellelgi mingeid ideid? Tahaks pidevat liini.  |
Sellest on siin teemas "lugematuid" kordi kirjutatud , kus sa olnud oled?
Aga kaks ideed on. Esiteks pingimine käsklusega "ping neti.ee -t" (ilma sulgudeta ja ei pea just neti.ee olema).
Või siis firefoxi lisa: http://reloadevery.mozdev.org/
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
18.03.2012 00:15:36
|
|
|
| tahanteada kirjutas: |
Panin täna siis tarkvaraliselt lukku Huawei E1752 ja see istub siis HSPA-s kinni.
Ja ping, mis on nii 35-50 näitab taas selgelt, et ka HSPA-s pole eriti tarbijaid olemas.
------------------------------------
Nii, et vandenõu-teooria või mitte, aga jääb mulje, et nendesamade, kasutamata HSPA ja HDSPA ressurrsidel kurikuulus, viimasel ajal reklaamitav "kogu maa katmine kiire 3,5G internetiga" ellu viiakse.
Aga ootan ikka põnevusega, et Elisa tehnika-juhid tulevad ja ausalt ära räägivad, et mis toimub.
Juhul kui julgevad ja veel kõrgemad ülemused seda omakorda ära ei keela. |
Sinult küsiti vist mingi kümmekond korda, et kuidas sa seda tegid, aga mitte kordagi ei andnud vastust. Kas sa hoiad firmasaladust?
ewur, pingimine ei aita. Kui tuli on sinine ehk 3G ja panen pingi siis ei ühenda 3,5G-sse ehk HSPA peale. Lisaks, ei jaksa neid lehti läbi lapata, ammugi mitte tahanteada pikki habemejutte.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
18.03.2012 01:04:50
|
|
|
LiivaneLord: Järgmine tapeet-teema oli siis see, mida sa vist silmas pead. Ning kus lammutatakse MIMO-toega USB-modemit ja siis üritatakse, et kas saadakse topelt-kiirusele lähedane kiirus kätte.
Thread: E1820 External Antenna Connector
http://mybroadband.co.za/vb/showthread.php/276198-E1820-External-Antenna-Connector
PS: Olen seda ka varem kuulnud, et taolisi katseid tehakse, aga netist näppu jäänutest on see siis selline põhjalikum teemakäsitlus.
Nii, et edu uurimisel.
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
18.03.2012 09:06:45
|
|
|
tahanteada, misasja? Mul pole vaja antenni, mul on see juba olemas ja ühendatud. Sa rääkisid mingist tarkvaralisest lahendusest, mis hoiab sind 3,5G-s. Sa proovisid seda küll teistsuguse pulgaga, aga äkki toimib minu omaga ka.
Tahaks teada, mis see lahendus oli. Äkki saab sealt edasi arendada.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
18.03.2012 09:47:16
|
|
|
LiivaneLord: Aga seda olen ju poole aasta jooksul kirjutanud mitmeid kordi, et püsivalt hoiab tarkvaraliselt 3,5G-s selline asi nagu netiraadio. Aga ma olen nagunii suur raadiokuulaja, siis on ka loogiline, et raadio taustaks olemas on.
Aga mitme antenniga möllamine annab selle, et kui ISP võrgus on olemas 3,75G, siis saab ka MIMO-modemi ajada samuti 3,75G-sse tööle ja väidetavalt püsibki siis modem ise ka kogu aeg 3,75G-s, mitte ei loobita 3G ja 3,75G vahel.
See ongi see, mida tahaks kunagi proovida, et kas Elisal on 3,75G olemas ja kas selle ka kätte saab ja kuidas värk sel juhul toimib.
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RCC
HV Guru

liitunud: 03.12.2003
|
18.03.2012 10:09:31
|
|
|
pseudoprobleem, pulgaga kaasa tulev programm võimaldab seadistada kas ainult 3g või soovitavatavlt 3g. aga kui kõik kuulavad mingeid netiraadioid, siis on selge, et võrk ülekoormatud ja ei tööta
_________________ Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti |
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
18.03.2012 14:57:09
|
|
|
| LiivaneLord kirjutas: |
Sinult küsiti vist mingi kümmekond korda, et kuidas sa seda tegid, aga mitte kordagi ei andnud vastust. Kas sa hoiad firmasaladust?
ewur, pingimine ei aita. Kui tuli on sinine ehk 3G ja panen pingi siis ei ühenda 3,5G-sse ehk HSPA peale. Lisaks, ei jaksa neid lehti läbi lapata, ammugi mitte tahanteada pikki habemejutte.  |
Mul lükkab küll pingimine üsna kiirelt pingi sadade ms-de pealt 30-50 kanti, mis peaks HSPA-d tähendama. Tulukese kohta ei oska öelda, kuna kasutan telefoni.
Samas ajaks, kui netti mõnda aega ei kasuta, pole jälle suurt pointi HSPA ressurssi endale kahmata. Me võime ju soovida, et ISP rajaks võrgu valemi järgi klientide arv korda igaühele lubatud max kiirus, kuid kas me oleks ka valmis selle eest kordades rohkem maksma? Vaevalt...
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
18.03.2012 16:10:53
|
|
|
Ikka ei saa aru, mis siin nii keerulist on - ühes mingi suvalise brouseri aknas jookseb interneti-raadio pidevalt ja siis mingis teises aknas või browseris surfan jms.
Momendil jookseb netiraadio Firefoxis ja ise surfan Operaga. Aga võin suvaliselt ka ümber muuta.
Ning sellest lihtviiisilisest ja alati töötavast võttest kirjutasin juba kusagil aasta 2011 veebruaris või isegi jaanuaris.
--------------------
Seda lihtsalt asja, kas värk püsib või ei püsi, näeb ju ka sajast kohast:
- tulukese värv
- igasuguste dial-up programmide teade, et kas on (näiteks) HSPA (+) (HSPA+ minu modemi korral näiteks) või on WCDMA.
jne...
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vana_urr
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.06.2007
|
18.03.2012 18:30:58
|
|
|
| rex kirjutas: |
| LiivaneLord kirjutas: |
Sinult küsiti vist mingi kümmekond korda, et kuidas sa seda tegid, aga mitte kordagi ei andnud vastust. Kas sa hoiad firmasaladust?
ewur, pingimine ei aita. Kui tuli on sinine ehk 3G ja panen pingi siis ei ühenda 3,5G-sse ehk HSPA peale. Lisaks, ei jaksa neid lehti läbi lapata, ammugi mitte tahanteada pikki habemejutte.  |
Mul lükkab küll pingimine üsna kiirelt pingi sadade ms-de pealt 30-50 kanti, mis peaks HSPA-d tähendama. Tulukese kohta ei oska öelda, kuna kasutan telefoni.
Samas ajaks, kui netti mõnda aega ei kasuta, pole jälle suurt pointi HSPA ressurssi endale kahmata. Me võime ju soovida, et ISP rajaks võrgu valemi järgi klientide arv korda igaühele lubatud max kiirus, kuid kas me oleks ka valmis selle eest kordades rohkem maksma? Vaevalt... |
ISP valmidus on seda teha on väiksem osa võrrandist. Raadioresurss ongi üle müümise peale ehitatud, seda lihtsalt pole nii palju.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
18.03.2012 21:52:23
|
|
|
Raadio on mõttetu asi minu jaoks. Ja ühes kuus moodustaks see meeletu mahu. 3,5G pole nüüd nii oluline.
Eks uurin vaikselt edasi ...
EDIT: Üks mõte oli, et võiks iga 3 sekundi tagant ühendada mingi veebiaadressiga. Sellisel juhul peaks see programm olema väike ning seda peaks saama minimeerida süsteemisalve vms.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
18.03.2012 23:02:49
|
|
|
miks vana hea pingimine enam ei sobi?
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
19.03.2012 00:25:23
|
|
|
| Hiid, sest see lihtsalt ei toimi.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
19.03.2012 00:50:00
|
|
|
ei toimi milleks?
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hendrik32
HV Guru
liitunud: 09.01.2007
|
19.03.2012 01:03:17
|
|
|
| Hiid kirjutas: |
ei toimi milleks?  |
Selleks, et hoida ühendus pidevalt HSPA+ peal.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
masterGTX
HV vaatleja
liitunud: 26.02.2009
|
19.03.2012 01:08:33
|
|
|
ma pole aru saanud milleks se peab kogu aeg üldse olema HSPA?eriti kui netti ei kasuta ja tegeled millegi muuga
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
19.03.2012 01:26:55
|
|
|
Hiid, milleks? Netipulk ei püsi 3,5G võrgus, ongi kogu mure.
Anyway - sattusin ühe programmi otsa, mis teoreetiliselt kasutab 0,1 KB/sek, praktikas näitab mobile partner üles- ja allalaadimiskiirust 1-1,5 KB/sek ning ühendus on pidevalt HSPA. Kuna programm on tasuta ning mingi itaallase tehtud, siis ei tea usaldada seda avalikult foorumis postitada, aga kes on huvitatud proovima, võib küsida.
Nüüd on ainult mure, et programmil puudub see seadistus, et see käivitumisel automaatselt alustaks töötamist. Praegu tuleb eraldi nuppu vajutada. Vaatab, äkki on võimalik programmi kuidagiviisi kräkkida.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
19.03.2012 08:18:24
|
|
|
mul on pandud pingima, et ühendus ei katkeks, aga HSPAs on ta mul niigi, sest on sätestatud olema ainult selles.
Kui ülekoormus mastis läheb meeletuks, siis hakkavad paketid kaduma ja neti kasutamine muutub võimatuks. Mõne videoklipi vaatamisest ma ei räägigi...
Nii kõigi kolme operaatoriga-korduvalt proovitud.
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
19.03.2012 09:08:31
|
|
|
Ei oska öelda, mis teil toimub, et pidev neti-tegevus teil modemeid pidevalt HSPA-s (HSPA+) ei hoia.
Mul pole mitte ühegi enda Huawei modemiga (3tk neid momendil) seda probleemi, et kui näiteks Vikerraadio tööle panen, et siis kuulatava saate ajal loobitaks ühendust WCDMA ja HSPA vahel. Kogu aeg püsib ühtmoodi HSPA-s.
-------------------------
Kordan siis veel kord üle põhitingimuse, see netitegevus peab olema pidev ja vahe tegevuste vahel ei tohi olla pikem kui "ooteaeg", sest kui on pikem, siis viskab Elisa ühenduse ringi WCDMA-sse. Silma järgi vaadatna on see ooteaeg mingid mõned sekundid.
Aga see on muidu huvitav küll, kuidas Elisa kohe ise väga tahab, et tema WCDMA oleks silmini ülekoormatud, hoides HSPA-modemeid WCDMA-s ja sundides liiklust läbi selle koormatud WCDMA. Selle asemel, et teha serverite tarkvarades mõned pisimuudatused ja hoida HSPA-modemid kogu aeg HSPA-s ning vähendades sellega WCDMA-koormust.
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|