Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Elisa mobiilne internet märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 106, 107, 108 ... 235, 236, 237  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2012 10:47:05 vasta tsitaadiga

oma maal võid teha mis tahad, kaeva või terved kerad kaablit maasse. asi pole võsapetsis, vaid älion teab täpselt et kui NEMAD seda teeks, teeniks nad ropu papi, kui SINA seda teeks, ei teeniks nad sittagi. kuna antud näites on kasutada vaskkaabel - on see tavaline VMOHBU - TL , ja seal võid otsad isegi sina ära ühendada. aga poliitika on poliitika. nii et otsi keegi kes sulle tegeliku tõe ütleb ja kes on nõus töö mustalt ära tegema, kuigi kahtlen, et see eriti õnnestub.
_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2012 19:13:13 vasta tsitaadiga

RCC, just nii keeruline on 300 meetrit kaablit mööda maad vedada või üritada Eesti Energiaga kokkuleppele saada, et olemasolevad elektripostid ikka püsti jääksid. icon_confused.gif Soovita nüüd internetti, mis on internet.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2012 19:15:35 vasta tsitaadiga

soovitan minna infonet.ee kodulehele ja asuda aegsasti kotti pakkima, türilt sa ei peagi vist kaugele minema, viimati sai seal jõgevalt allapoole sõita - tamsalus isegi.
kui mägi ei tule muhamedi juurde siis peab muhamed mäe juurde minema

_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2012 19:17:27 vasta tsitaadiga

RCC kirjutas:
soovitan minna infonet.ee kodulehele ja asuda aegsasti kotti pakkima, türilt sa ei peagi vist kaugele minema, viimati sai seal jõgevalt allapoole sõita - tamsalus isegi.
kui mägi ei tule muhamedi juurde siis peab muhamed mäe juurde minema

Kusjuures ega midagi targemat ei oodanudki. icon_lol.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2012 19:24:11 vasta tsitaadiga

no mida sa siis ootasid?et saatest x-machines tulevad suured masinad ja tõmbavad sulle kaabli otse sõle 36 tänavalt, ei kahjuks nii need asjad ei käi jah.
_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2012 19:27:23 vasta tsitaadiga

RCC, aga mina tean, kuidas asi käib: kui tarvis palju sikutada, siis Elisa Mint, kui vaja head kiirust, siis EMT ja kuskile sinna vahepeale jääb Tele2. Seda loomulikult väga üldistavalt.

"Kus häda kõige suurem, seal abi kõige lähem!" icon_wink.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2012 19:48:00 vasta tsitaadiga

kui on tarvis palju sikutada siis on , ma ei oskagi pakkuda sulle kohe peast. üks 100gigane link tuleb siis muretseda, siis saad palju sikutada, umbes selle arvestusega et 10 TB tunnis. sest mindil on ju torrent päeval kinni. ja kiiruse osas sõltuvalt kohtadest on neil kõik sama.
_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2012 00:02:11 vasta tsitaadiga

Torrent ei peagi lahti olema.

Aga, kui 3,5G-st väljumise vältimiseks mingeid muud valikuid pole, kui mingi infohulga pidev laadimine, siis milliseid võimalusi siinkohal on? Kui arvestada, et 8 tunni raadio kuulamise maht on umbes 600 mega ja arvuti on avatud päevas 16 tundi, on kuu tarbimine üle 30 GB. On sel ikka mõtet? Äkki on võimalik mingi skript teha, mis väikest andmehulka vahendab?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2012 00:19:12 vasta tsitaadiga

torrent on missioonikriitiline programm, nagu visa kaardiserver või atlanta union bank. see peab töötama 24h ja isegi siis kui tehakse süsteem mainteaanset. vott. ei olegi võimalusi, rohkem kui kolida
või ostad raadio.

_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2012 00:27:09 vasta tsitaadiga

RCC, ole ükskord vait ja topi see kaabel omale *.*. icon_evil.gif See on siin Elisa mobiilse interneti teema ja kui sulle see ei meeldi, siis teema allosas on , mille abil saad omal selle teema ära peita.

Midagi asjalikku sa siin ei räägi.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2012 09:45:27 vasta tsitaadiga

mina räägin küll, aga su reaktsioonist aga järeldan, et ega sulle seee mint ei meeldi, aga kuna ma teisi lahendusi kah ei viitsi otsida, siis käin ja vingutan viiulit edasi. et kohukesed on sul transrasvaga, elik taimerasvaga, mul on aga loomse rasvaga.
_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DarkSky
HV kasutaja
DarkSky

liitunud: 06.01.2008




sõnum 17.03.2012 11:22:20 vasta tsitaadiga

RCC kirjutas:
DarkSky kirjutas:
LiivaneLord kirjutas:
DarkSky, kui peaks juhtuma, et tõesti ei saa, siis lennutan sulle linnulennult oma interneti sinu õuele. icon_wink.gif icon_biggrin.gif


No sul ju Elisa Mint, samahästi võin ju ise ka selle võtta.
Tegelt nõme küll et mingi 400 m eemal külakeskuse majadesse jookseb korralik vasktelefoniliin ja sealt edasi peab Elion paljuks uut kaablit minuni vedada :S


kelle maa see 400m on? kui sinu enda, milles probleem, vea ise ära.


Enamus sellest maast kuulub mu vanematele, väike jupp ka vallale ja vist õige väike jupp ka korteriühistule kelle maja seinal jaotuskapp asub. Eile Elionist taas helistati et nemad veaks ka mulle uue korraliku kaabli kui suudan EE-le augu pähe rääkida et nad postid püsti jätaks kus ka praegune sideliin asub. Varuvariant oleks ka Wifi suundantennide kasutamine ja neti saamine õhu kaudu ühelt minu lähedal külakeskuses elavalt HV kasutajalt, seejuures täitsa reaalselt oleks võimalik luua isegi suundantennide otsenähtavus teineteise suhtes (kaugus linnulennult umbes 400 m). Huvitav kui kvaliteetse ühenduse sel juhul saaks?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 17.03.2012 11:31:36 vasta tsitaadiga

Kas siin mõni Elisas töötav ja siseinfot icon_smile.gif omav tegelane ka vahest liigub.
Kui liigub, siis võiks avaldada vihjeid, et kuidas Elisal edeneb MIMO-toega 3,75G võrgu väljaarendamine.
--------------------------------
Tekkis väike idee võtta mõni MIMO-valmisolekuga 3,5G / 3,75G modem ja siis katsetada, et kas saab topelt-kiiruse / või sinna lähedale kiiruse kätte.
A la, et kui mul on 2 megabitti kiirus, siis MIMO-kaasabil peaks see kasvama teoreetiliselt kusagile 3,6-4 megabiti peale ilma paketti vahetamata kiirema vastu.

Ja mis linki puutub taolise MIMO võimaluste kohta, siis ühe vastava lingi tõin juba eespool.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
est11
Mees metsast

liitunud: 20.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2012 11:39:19 vasta tsitaadiga

elisa mint ja töötab normaalselt, ilmselt siin pole niipalju kasutajaid.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2012 12:25:42 vasta tsitaadiga

tahanteada, kas sinu eesmärgiks on saada reaalset kiirust mingi ülesande täitmiseks, või lihtsalt teha päevast päeva speedtesti?
katseta, et pane torrentist midagi tõmbama ja saadki teada palju sul kiirust on, - ah et päeval ei saa?! no siis järelikult kiirus puudub ja on null. lihtne ju

_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
MaXakas
Kreisi kasutaja
MaXakas

liitunud: 16.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2012 16:04:52 vasta tsitaadiga

Kes päeval torrenti käima ei saa on n00b icon_lol.gif L33tz0r h4xX0r saab torrenti vabalt elisa otsas 24/7 jooksutada, segajaks vaid mahupiirang.
_________________
There is no such thing as allkiri!
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 17.03.2012 16:33:07 vasta tsitaadiga

MaXakas kirjutas:
Kes päeval torrenti käima ei saa on n00b icon_lol.gif L33tz0r h4xX0r saab torrenti vabalt elisa otsas 24/7 jooksutada, segajaks vaid mahupiirang.

Ja kuidas siis kodanik " L33tz0r h4xX0r" saab selle torrenit päeval käima, nii et kiirus ikka normaalne ka oleks?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaXakas
Kreisi kasutaja
MaXakas

liitunud: 16.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2012 18:34:00 vasta tsitaadiga

Ei viitsi enam siin tutoriale kirjutada... Tehtud seda siin üksjagu... Aga märksõnaks on TOR. Azureus ehk Vuze ja TOR kompott toimib ilusti. Hea torrenti korral tõmbab masti looka thumbs_up.gif monkey.gif
_________________
There is no such thing as allkiri!
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2012 18:35:06 vasta tsitaadiga

MaXakas kirjutas:
Kes päeval torrenti käima ei saa on n00b icon_lol.gif L33tz0r h4xX0r saab torrenti vabalt elisa otsas 24/7 jooksutada, segajaks vaid mahupiirang.

thumbs_up.gif Nii ongi. icon_wink.gif Seepärast räägin, et rcc ei tea, mida räägib. Aga noh, las ta targutab edasi.

3,5G osas on kellelgi mingeid ideid? icon_razz.gif Tahaks pidevat liini. icon_razz.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2012 21:05:50 vasta tsitaadiga

No kurat - palun ärge jooksutage torrentit üle TOR'i. Väga haige, kui sellist süsteemi nii labasel meetodil koormatakse.
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2012 21:21:58 vasta tsitaadiga

Torrentid ei vaja jah mingit tori. Kunagi proovisin, aga kuna selle programmi mõttele ma pihta ei saanud, siis pole seda rohkem ka kasutanud.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaXakas
Kreisi kasutaja
MaXakas

liitunud: 16.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2012 21:37:45 vasta tsitaadiga

lkits, õigesti seadistades ei jookse torrent üle TORi vaid ainult trackeri liiklus icon_exclaim.gif Ja see on väga minimaalne, kui elisa poolt blokeeritud
_________________
There is no such thing as allkiri!
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2012 22:41:51 vasta tsitaadiga

MaXakas kirjutas:
Kes päeval torrenti käima ei saa on n00b icon_lol.gif L33tz0r h4xX0r saab torrenti vabalt elisa otsas 24/7 jooksutada, segajaks vaid mahupiirang.

Aga miks mitte seda Elisa kannatlikkuse piiride kompamise asemel öösel jooksutada? On vaja kindlasti KOHE kõik kätte saada? IT-foorumis käiv inimene võiks siiski võrgukoormuse mõistliku jagamise osas ise ka missioonitundlik olla, mitte iga hinna eest egoistlikku tõbrast mängida.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaXakas
Kreisi kasutaja
MaXakas

liitunud: 16.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2012 22:55:25 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
MaXakas kirjutas:
Kes päeval torrenti käima ei saa on n00b icon_lol.gif L33tz0r h4xX0r saab torrenti vabalt elisa otsas 24/7 jooksutada, segajaks vaid mahupiirang.

Aga miks mitte seda Elisa kannatlikkuse piiride kompamise asemel öösel jooksutada? On vaja kindlasti KOHE kõik kätte saada? IT-foorumis käiv inimene võiks siiski võrgukoormuse mõistliku jagamise osas ise ka missioonitundlik olla, mitte iga hinna eest egoistlikku tõbrast mängida.

Aga kust sa tead, et ma egoistlikku tõbrast mängin? Ise endale kehtestatud 1Mb/s piirang on mul torrenti-programmis, et jätkuks netiraadiole, sinutorule ja teistele kasutajatele. Aga kui tahaks, saaks 7Mb/s lasta monkey.gif

_________________
There is no such thing as allkiri!
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2012 23:07:45 vasta tsitaadiga

kui ma tahaks, saaks ma 700GB/s lasta, ja lasen kah, mõnuga.
_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2012 23:14:17 vasta tsitaadiga

RCC, aga lase siis rahulikult kõige mõnusamalt edasi ning oma repliikide jaoks otsi vastav teema, mitte ära uhkusta siin. Ainus, kes siin müügimees on, tundud olema sina.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netmaster
HV kasutaja
netmaster

liitunud: 21.08.2004




sõnum 17.03.2012 23:19:36 vasta tsitaadiga

tsitaat:
IT-foorumis käiv inimene võiks siiski võrgukoormuse mõistliku jagamise osas ise ka missioonitundlik olla, mitte iga hinna eest egoistlikku tõbrast mängida.


kui nii jätkata, siis vanaks jäädes hakkad sa käima ukselt uksele, inimesi tülitamas, et miks nad on egoistlikud tõprad ja ei sure õigeaegselt, koormates niimoodi sotsiaalsüsteemi! Kui riik üldiselt ei saa oma kodanike iivet suurtes piirides reguleerida ja raha ei tule kuskilt juurde, siis Elisa saab oma klientide arvu suurepäraselt reguleerida ja ka võrgu üldine läbilaskevõime on täiesti nende endi teha. Selle asemel, et siin kaaskannatajaid siunata, mine löö Elisa uks vaibaks ja küsi - mida nad endast õige mõtlevad. Samuti võiksid lisada, et sinu jaoks on Internet facebook, torrent ja paljad naised, ning et sa oled täiesti terve mees ja tahad seda kõike saada, ja soovitavalt enne, kui isu üle läheb. Kui keegi su hädades süüdi on, siis on see teenusepakkuja, kes on end totaalselt lõhki müünud, aga ei taha seda tunnistada.

lugedes ükspäev seda uudist
tsitaat:
Analüüsist selgus, et 2011. aastal suurenes mobiilse andmeside maht kolm korda, jõudes 1 miljoni GB kuus. Mobiilse interneti kasutajate arv kasvas mullu kaks korda - jõudes 300 tuhande kasutajani.


kui ajakirjanik midagi sassi ei ajanud, siis on see küll masendav. Isegi tillukesete (traadita) ISP'ide "käibed" on 3-5TB päevas, ja 300000 kasutajaga võrgus, 1TB/kuus, siis on seda netti seal ikka küll väga vähe.


viimati muutis netmaster 17.03.2012 23:27:48, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2012 23:19:46 vasta tsitaadiga

netmaster kirjutas:
...Kui keegi su hädades süüdi on, siis on see teenusepakkuja, kes on end totaalselt lõhki müünud, aga ei taha seda tunnistada.
+1
Ja ongi nii! Teenusepakkuja on ennast nii katki pakkunud enda piiramatute mahtudega ja idiootlike kiiruse piirangutega...
Isiklikult usun, et varsti on süsteem, kus saad näiteks 1MB/min laadida vms.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee


viimati muutis LKits 17.03.2012 23:21:30, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2012 23:20:47 vasta tsitaadiga

liivane see kui sul viinamarjad hapud on ei ole mina süüdi jah mina olengi turvamees, aga aitäh soovituse eest, võid omale teise foorumi otsida.
_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2012 23:48:08 vasta tsitaadiga

RCC, mina ei vaja teist foorumit, sina vajad teist teemat, kus saad mõõtu võtta endasugustega. Sa oled mõõtmetelt suur, kes üritab isekalt oma mingit haiget vajadust väiksemate peal rahuldada. icon_lol.gif

Ma ei leia muud põhjust, miks sa ikka veel siin oled ja oma kaabli koos terase kiirusega ära unustad. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2012 00:05:22 vasta tsitaadiga

no aga sind peab ju kuidagi lohutama, ise kurdad et teenus vilets aga alternatiivid ei meeldi. - jälle äda, siis tuleb olla rahul sellega mis on, ehk konstanteerida fakti, et ei olegi nagu midagi. ja pole sa nii väike midagi, vaatamata sellele et ma olen mõõtmatu, mitte suur.
_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2012 00:10:07 vasta tsitaadiga

LiivaneLord kirjutas:
3,5G osas on kellelgi mingeid ideid? icon_razz.gif Tahaks pidevat liini. icon_razz.gif

Sellest on siin teemas "lugematuid" kordi kirjutatud icon_smile.gif , kus sa olnud oled?
Aga kaks ideed on. Esiteks pingimine käsklusega "ping neti.ee -t" (ilma sulgudeta ja ei pea just neti.ee olema).
Või siis firefoxi lisa: http://reloadevery.mozdev.org/
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2012 00:15:36 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
Panin täna siis tarkvaraliselt lukku Huawei E1752 ja see istub siis HSPA-s kinni.

Ja ping, mis on nii 35-50 näitab taas selgelt, et ka HSPA-s pole eriti tarbijaid olemas.
------------------------------------
Nii, et vandenõu-teooria või mitte, aga jääb mulje, et nendesamade, kasutamata HSPA ja HDSPA ressurrsidel kurikuulus, viimasel ajal reklaamitav "kogu maa katmine kiire 3,5G internetiga" ellu viiakse.

Aga ootan ikka põnevusega, et Elisa tehnika-juhid tulevad ja ausalt ära räägivad, et mis toimub. icon_smile.gif
Juhul kui julgevad ja veel kõrgemad ülemused seda omakorda ära ei keela.

Sinult küsiti vist mingi kümmekond korda, et kuidas sa seda tegid, aga mitte kordagi ei andnud vastust. Kas sa hoiad firmasaladust?

ewur, pingimine ei aita. Kui tuli on sinine ehk 3G ja panen pingi siis ei ühenda 3,5G-sse ehk HSPA peale. Lisaks, ei jaksa neid lehti läbi lapata, ammugi mitte tahanteada pikki habemejutte. icon_sad.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 18.03.2012 01:04:50 vasta tsitaadiga

LiivaneLord: Järgmine tapeet-teema oli siis see, mida sa vist silmas pead. Ning kus lammutatakse MIMO-toega USB-modemit ja siis üritatakse, et kas saadakse topelt-kiirusele lähedane kiirus kätte.
Thread: E1820 External Antenna Connector
http://mybroadband.co.za/vb/showthread.php/276198-E1820-External-Antenna-Connector

PS: Olen seda ka varem kuulnud, et taolisi katseid tehakse, aga netist näppu jäänutest on see siis selline põhjalikum teemakäsitlus.
Nii, et edu uurimisel. icon_cool.gif
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2012 09:06:45 vasta tsitaadiga

tahanteada, misasja? Mul pole vaja antenni, mul on see juba olemas ja ühendatud. Sa rääkisid mingist tarkvaralisest lahendusest, mis hoiab sind 3,5G-s. Sa proovisid seda küll teistsuguse pulgaga, aga äkki toimib minu omaga ka.

Tahaks teada, mis see lahendus oli. Äkki saab sealt edasi arendada. icon_razz.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 18.03.2012 09:47:16 vasta tsitaadiga

LiivaneLord: Aga seda olen ju poole aasta jooksul kirjutanud mitmeid kordi, et püsivalt hoiab tarkvaraliselt 3,5G-s selline asi nagu netiraadio. Aga ma olen nagunii suur raadiokuulaja, siis on ka loogiline, et raadio taustaks olemas on.

Aga mitme antenniga möllamine annab selle, et kui ISP võrgus on olemas 3,75G, siis saab ka MIMO-modemi ajada samuti 3,75G-sse tööle ja väidetavalt püsibki siis modem ise ka kogu aeg 3,75G-s, mitte ei loobita 3G ja 3,75G vahel.
See ongi see, mida tahaks kunagi proovida, et kas Elisal on 3,75G olemas ja kas selle ka kätte saab ja kuidas värk sel juhul toimib.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2012 10:09:31 vasta tsitaadiga

pseudoprobleem, pulgaga kaasa tulev programm võimaldab seadistada kas ainult 3g või soovitavatavlt 3g. aga kui kõik kuulavad mingeid netiraadioid, siis on selge, et võrk ülekoormatud ja ei tööta
_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2012 14:57:09 vasta tsitaadiga

LiivaneLord kirjutas:
Sinult küsiti vist mingi kümmekond korda, et kuidas sa seda tegid, aga mitte kordagi ei andnud vastust. Kas sa hoiad firmasaladust?

ewur, pingimine ei aita. Kui tuli on sinine ehk 3G ja panen pingi siis ei ühenda 3,5G-sse ehk HSPA peale. Lisaks, ei jaksa neid lehti läbi lapata, ammugi mitte tahanteada pikki habemejutte. icon_sad.gif

Mul lükkab küll pingimine üsna kiirelt pingi sadade ms-de pealt 30-50 kanti, mis peaks HSPA-d tähendama. Tulukese kohta ei oska öelda, kuna kasutan telefoni.

Samas ajaks, kui netti mõnda aega ei kasuta, pole jälle suurt pointi HSPA ressurssi endale kahmata. Me võime ju soovida, et ISP rajaks võrgu valemi järgi klientide arv korda igaühele lubatud max kiirus, kuid kas me oleks ka valmis selle eest kordades rohkem maksma? Vaevalt...
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 18.03.2012 16:10:53 vasta tsitaadiga

Ikka ei saa aru, mis siin nii keerulist on icon_biggrin.gif - ühes mingi suvalise brouseri aknas jookseb interneti-raadio pidevalt ja siis mingis teises aknas või browseris surfan jms.
Momendil jookseb netiraadio Firefoxis ja ise surfan Operaga. Aga võin suvaliselt ka ümber muuta.

Ning sellest lihtviiisilisest ja alati töötavast võttest kirjutasin juba kusagil aasta 2011 veebruaris või isegi jaanuaris.
--------------------
Seda lihtsalt asja, kas värk püsib või ei püsi, näeb ju ka sajast kohast:
- tulukese värv
- igasuguste dial-up programmide teade, et kas on (näiteks) HSPA (+) (HSPA+ minu modemi korral näiteks) või on WCDMA.
jne...
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vana_urr
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.06.2007




sõnum 18.03.2012 18:30:58 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
LiivaneLord kirjutas:
Sinult küsiti vist mingi kümmekond korda, et kuidas sa seda tegid, aga mitte kordagi ei andnud vastust. Kas sa hoiad firmasaladust?

ewur, pingimine ei aita. Kui tuli on sinine ehk 3G ja panen pingi siis ei ühenda 3,5G-sse ehk HSPA peale. Lisaks, ei jaksa neid lehti läbi lapata, ammugi mitte tahanteada pikki habemejutte. icon_sad.gif

Mul lükkab küll pingimine üsna kiirelt pingi sadade ms-de pealt 30-50 kanti, mis peaks HSPA-d tähendama. Tulukese kohta ei oska öelda, kuna kasutan telefoni.

Samas ajaks, kui netti mõnda aega ei kasuta, pole jälle suurt pointi HSPA ressurssi endale kahmata. Me võime ju soovida, et ISP rajaks võrgu valemi järgi klientide arv korda igaühele lubatud max kiirus, kuid kas me oleks ka valmis selle eest kordades rohkem maksma? Vaevalt...


ISP valmidus on seda teha on väiksem osa võrrandist. Raadioresurss ongi üle müümise peale ehitatud, seda lihtsalt pole nii palju.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2012 21:52:23 vasta tsitaadiga

Raadio on mõttetu asi minu jaoks. Ja ühes kuus moodustaks see meeletu mahu. 3,5G pole nüüd nii oluline.

Eks uurin vaikselt edasi ...

EDIT: Üks mõte oli, et võiks iga 3 sekundi tagant ühendada mingi veebiaadressiga. Sellisel juhul peaks see programm olema väike ning seda peaks saama minimeerida süsteemisalve vms.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2012 23:02:49 vasta tsitaadiga

miks vana hea pingimine enam ei sobi? icon_rolleyes.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2012 00:25:23 vasta tsitaadiga

Hiid, sest see lihtsalt ei toimi.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2012 00:50:00 vasta tsitaadiga

ei toimi milleks? icon_rolleyes.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 19.03.2012 01:03:17 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
ei toimi milleks? icon_rolleyes.gif

Selleks, et hoida ühendus pidevalt HSPA+ peal.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masterGTX
HV vaatleja

liitunud: 26.02.2009




sõnum 19.03.2012 01:08:33 vasta tsitaadiga

ma pole aru saanud milleks se peab kogu aeg üldse olema HSPA?eriti kui netti ei kasuta ja tegeled millegi muuga icon_neutral.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2012 01:26:55 vasta tsitaadiga

Hiid, milleks? Netipulk ei püsi 3,5G võrgus, ongi kogu mure.

Anyway - sattusin ühe programmi otsa, mis teoreetiliselt kasutab 0,1 KB/sek, praktikas näitab mobile partner üles- ja allalaadimiskiirust 1-1,5 KB/sek ning ühendus on pidevalt HSPA. icon_cool.gif Kuna programm on tasuta ning mingi itaallase tehtud, siis ei tea usaldada seda avalikult foorumis postitada, aga kes on huvitatud proovima, võib küsida. icon_wink.gif

Nüüd on ainult mure, et programmil puudub see seadistus, et see käivitumisel automaatselt alustaks töötamist. Praegu tuleb eraldi nuppu vajutada. icon_confused.gif Vaatab, äkki on võimalik programmi kuidagiviisi kräkkida.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2012 08:18:24 vasta tsitaadiga

mul on pandud pingima, et ühendus ei katkeks, aga HSPAs on ta mul niigi, sest on sätestatud olema ainult selles.
Kui ülekoormus mastis läheb meeletuks, siis hakkavad paketid kaduma ja neti kasutamine muutub võimatuks. Mõne videoklipi vaatamisest ma ei räägigi...
Nii kõigi kolme operaatoriga-korduvalt proovitud.

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 19.03.2012 09:08:31 vasta tsitaadiga

Ei oska öelda, mis teil toimub, et pidev neti-tegevus teil modemeid pidevalt HSPA-s (HSPA+) ei hoia. icon_cool.gif
Mul pole mitte ühegi enda Huawei modemiga (3tk neid momendil) seda probleemi, et kui näiteks Vikerraadio tööle panen, et siis kuulatava saate ajal loobitaks ühendust WCDMA ja HSPA vahel. Kogu aeg püsib ühtmoodi HSPA-s.
-------------------------
Kordan siis veel kord üle põhitingimuse, see netitegevus peab olema pidev ja vahe tegevuste vahel ei tohi olla pikem kui "ooteaeg", sest kui on pikem, siis viskab Elisa ühenduse ringi WCDMA-sse. Silma järgi vaadatna on see ooteaeg mingid mõned sekundid.

Aga see on muidu huvitav küll, kuidas Elisa kohe ise väga tahab, et tema WCDMA oleks silmini ülekoormatud, hoides HSPA-modemeid WCDMA-s ja sundides liiklust läbi selle koormatud WCDMA. icon_smile.gif Selle asemel, et teha serverite tarkvarades mõned pisimuudatused ja hoida HSPA-modemid kogu aeg HSPA-s ning vähendades sellega WCDMA-koormust.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2012 10:17:07 vasta tsitaadiga

Minul isiklikult piisab näiteks pidevast pingimisest. Mõned ütlevad, et neile ei piisa, sest aktiivsus on liiga väike.
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Elisa mobiilne internet mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 106, 107, 108 ... 235, 236, 237  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.