Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows 7 (arutelu ja probleemid) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 305, 306, 307 ... 372, 373, 374  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
poroloon
HV kasutaja
poroloon

liitunud: 25.07.2010




sõnum 18.03.2012 18:12:10 vasta tsitaadiga

ollev kirjutas:
http://www.addictivetips.com/windows-tips/allocate-ntfs-permissions-easily-with-ntfs-permissions-tool/

Download viib mingile kilikeelsele lehele, kust suutsin klikkida veel linke, mis viisid veel hullemate ja arusaamatumate kilikeelsete lehtede peale; muidugi mõista programmi kätte ei saanud. icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ollev
HV kasutaja

liitunud: 16.01.2011




sõnum 18.03.2012 18:51:56 vasta tsitaadiga

https://skydrive.live.com/?cid=3b4394edea1d4d20&id=3B4394EDEA1D4D20!134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2012 19:05:22 vasta tsitaadiga

poroloon, ära pahanda, aga tundub, et kui sa isegi seda suht lihtsasti leitavad proget kätte ei saa, siis parem ära jama asjadega, millest jõud üle ei käi. icon_wink.gif

Vaeva vähendamiseks - http://www.upload.ee/files/2173161/NPTx86x64v1-54685.zip.html

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
poroloon
HV kasutaja
poroloon

liitunud: 25.07.2010




sõnum 18.03.2012 20:01:02 vasta tsitaadiga

kui ma oleksin asjatundja, siis ma ei hädaldaks siin.
Nii, sain selle programmi lahti ja igal pool on hallid "mullid" ja nende taga ------, mitte kusagil pole rohelisi, kollaseid, punaseid, nagu piltidel on näha. Kui proovin muuta permissionit (need värvid seal menüüs ka näha), siis ei muutu mitte midagi, kõik on endine.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kusti85
Tavaline kasutaja

liitunud: 11.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2012 20:06:28 vasta tsitaadiga

poroloon kirjutas:
kui ma oleksin asjatundja, siis ma ei hädaldaks siin.
Nii, sain selle programmi lahti ja igal pool on hallid "mullid" ja nende taga ------, mitte kusagil pole rohelisi, kollaseid, punaseid, nagu piltidel on näha. Kui proovin muuta permissionit (need värvid seal menüüs ka näha), siis ei muutu mitte midagi, kõik on endine.

Pakun huupi, aga kõlab nagu sa poleks programmi administraatorina avanud. Kui jah, siis proovi.

_________________
Rockmuusikateemaline viktoriin Tallinnas - https://www.facebook.com/groups/rocktoriintallinn/
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2012 20:10:34 vasta tsitaadiga

poroloon, tee uus admini õigustega Windowsi konto ja proovi selle kaudu. Proovi ka Safe modes.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
poroloon
HV kasutaja
poroloon

liitunud: 25.07.2010




sõnum 19.03.2012 12:29:55 vasta tsitaadiga

Proovisin, mitte kui midagi ei mõju, mitte ükski asi! icon_eek.gif
proovisin "run as admin"
proovisin safe mode
proovisin Administrator konto alt...
Igal juhul on need mullid hallid, taga on ------ ja "set to allow" nupp ei tee mitte kui midagi. Kui palju klõbistada, siis vahel märkasin, et nagu 0,1 sekundiks vilksatas see hall mullike roheliseks, aga siis ikka endiselt hall edasi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2012 12:36:37 vasta tsitaadiga

poroloon, kummaline. :S

Võta lahti ühe probleemse faili properties ning ava security vaheleht ning tee sellest pilt ja näita meile kah.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SurfData
HV Guru
SurfData

liitunud: 19.05.2006




sõnum 19.03.2012 12:45:06 vasta tsitaadiga

Tüütan järjekordselt asjaga mida olen kasutanud nii XP all kui vista all aga nüüd tahaks ka win 7 all icon_smile.gif

Asjal siis nimeks grouping ja seda alates siis, kui on 20+ instantsi lahti. Hetkel on tehtud põmst nagu vistas, aga see win 7 all ei toimi:

HKEY_CURRENT_USER\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\Advanced

TaskbarGroupSize

mul on selleks pandud 20, aga ta ei toimi nagu vistas...kui mul on taskbari propertisest pandud never combine ei tee midagi, aga kui panen näiteks combine when taskbar is full, siis ta groupib ära ka sellised kus on ainult 12 akent lahti

vistas ei olnud when taskbar is full...sellel win 7 ala pole muud varianti

ma tahan et ta ainult 20+ lahti oleva aknaga asjad groupiks ära
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
poroloon
HV kasutaja
poroloon

liitunud: 25.07.2010




sõnum 19.03.2012 14:56:19 vasta tsitaadiga

LiivaneLord kirjutas:
poroloon, kummaline. :S

Võta lahti ühe probleemse faili properties ja ava security vaheleht ja tee sellest pilt ja näita meile kah.




Tegin pildid probleemsest kaustast, sest tundub, et probleem on kaustas, mitte failides. Kaust (ja kogu F ketas, vist ka E) ei lase sinna kopeerida pildifaile ega ka juba olemasolevaid faile copy/paste dubleerida!

Mingi imelik "Account Unknown" on seal, varem seda polnud, see tekkis viimaste päevade katsetuste käigus.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2012 15:35:37 vasta tsitaadiga

Seda kontot eemaldada pole proovinud? -> http://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/windows_vista-security/unable-to-remove-account-unknown-getting-error-you/8d01c84d-4bda-4a42-9425-53818eb1af21
Aga muidugi kui probleem oli juba enne selle konto olemasolu, siis pole vahet.

Kui su eesmärk on ainult faile kopeerida ning tulevikus pole õigused olulised, siis võid oma arvuti bootida üles plaadi pealt näiteks mingi linux live plaadiga või kirjutad plaani peale Hiren's bootCD ja käivitad sealt miniXP. Sedasi peaksid saama kopeeritud.

Pakutakse ka mingit õiguste lähtestamise käsku -> http://social.technet.microsoft.com/Forums/en/w7itprosecurity/thread/d09a393b-68df-43de-9f31-735f83242497
Ise pole muidugi proovinud. icon_sad.gif

Samuti uuri, mida Event Vieweri logid räägivad. Just errors ja warnings.

Enne, kui hakkad õigustega veel mässama, varunda süsteemiväliselt oma failid vajalikesse kohtadesse.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2012 15:40:50 vasta tsitaadiga

Aga vana head chkdsk /f oled proovinud?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bitCON
Aeg Maha 2n

liitunud: 12.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2012 23:17:01 vasta tsitaadiga

mul vaja win7 MBR üle kirjutada (GRUBist vaja lahti saada). kas win8-ga saaks seda teha kui USB peale lasta ? kui ei, siis kust ma win7 võtan?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2012 23:34:01 vasta tsitaadiga

---

viimati muutis Etz 19.03.2012 23:38:58, muudetud 3 korda
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2012 23:34:18 vasta tsitaadiga

Nitrub kirjutas:
mul vaja win7 MBR üle kirjutada (GRUBist vaja lahti saada). kas win8-ga saaks seda teha kui USB peale lasta ? kui ei, siis kust ma win7 võtan?

command promti:
bootrec /FixBoot
bootrec /FixMbr

emb-kumb ei aita?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bitCON
Aeg Maha 2n

liitunud: 12.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2012 02:05:44 vasta tsitaadiga

sain korda asjad.

muide, kui mul kunagi läpakale windowsi clean install vaja teha on, siis tõmban netist win7 iso ja sisestan läpaka alt koodi ja vsjoo? on legaalne nii või mismoodi?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2012 02:18:02 vasta tsitaadiga

Nitrub, täiesti legaalne, peaasi, et ei tõmba alla mingit cräkitud Windowsit.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vihane
HV kasutaja
vihane

liitunud: 30.01.2006




sõnum 20.03.2012 14:21:44 vasta tsitaadiga

Tervist.

Tekkis probleem ja sellest tulenevalt küsimus, läppari peale suudeti ajada kohvi pritsemeid
mis lühistasid natukene klavi ära ja nüüd on trükkides kombo a2, s3, d4, f5 jne.(vajutad tähe peale ja ta viskab numbri järgi)

Plaanis asi varsti remonti viia aga kas ei leiduks mingit programmi juppi mis lülitaks välja numbrid ?
Et saaks need paar päeva normaalselt toimida läppari taga ja oma asju ajada ilma, et peaks backspace vajutama peale igat tähte. thumbs_down.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 20.03.2012 14:25:42 vasta tsitaadiga

Selle programmi nimi on klaviatuuri viivitamatu remont
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2012 14:31:31 vasta tsitaadiga

vihane kirjutas:
Tervist.

Tekkis probleem ja sellest tulenevalt küsimus, läppari peale suudeti ajada kohvi pritsemeid
mis lühistasid natukene klavi ära ja nüüd on trükkides kombo a2, s3, d4, f5 jne.(vajutad tähe peale ja ta viskab numbri järgi)

Plaanis asi varsti remonti viia aga kas ei leiduks mingit programmi juppi mis lülitaks välja numbrid ?
Et saaks need paar päeva normaalselt toimida läppari taga ja oma asju ajada ilma, et peaks backspace vajutama peale igat tähte. thumbs_down.gif

Võta lahti, pese puhtaks, kuivata ära, kui tööle ei hakka siis telli uus. Kombod tekivad, sest liinid on sees lühises.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vihane
HV kasutaja
vihane

liitunud: 30.01.2006




sõnum 20.03.2012 14:48:59 vasta tsitaadiga

sukelduja, hea meelega võtaks aga läppar on tüdruku oma ja teine kardab, et sellega juhtub midagi,
ei ole ise ka garantii tingimustega eriti kursis, klaviatuur ise lahti võtta rikub ka tingimusi ?
Samas kui esindusse viia on see kahju isetekitatud ja garantii ei lähe läbi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2012 19:06:59 vasta tsitaadiga

vihane, ära klaviatuuri ise võtma hakka. Selleks pead arvatavasti pealmise korpuse poole maha võtma ja selleks on vaja teadmisi ja oskusi. Plastmassid lähevad kergesti ka katki.

Lihtsalt minu soovitus.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2012 09:27:16 vasta tsitaadiga

vihane kirjutas:
sukelduja, hea meelega võtaks aga läppar on tüdruku oma ja teine kardab, et sellega juhtub midagi,
ei ole ise ka garantii tingimustega eriti kursis, klaviatuur ise lahti võtta rikub ka tingimusi ?
Samas kui esindusse viia on see kahju isetekitatud ja garantii ei lähe läbi.

Vedeliku pealevalamine on ka klassikaline isetekitatud kahju ja sellega lõpeb tavaliselt ka garantii. Uuri internetis arvuti tüübi järgi, tavaliselt on youtubes või tootja koduleheküljel lahtivõtmise videod saadaval.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2012 18:35:09 vasta tsitaadiga

Google otsing: <arvutimudel> service manual
_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sama123
HV veteran

liitunud: 20.03.2009




sõnum 25.03.2012 18:33:53 vasta tsitaadiga

Win 7 x64 ja vanemate printerite draiverid on üks peavalu.....kunagi ei tea millise draivuga käima läheb kui üldse läheb.Loomulikult siis kui updates ei tule õiget tüüpi.HP deskjet 1280 töötas 1220C draivudega kuni lakkas töötamast,sain veel korraks tööle ja kõik.HP Designjet 500 aga mitte kuidagi,ei lähe ligilähedaste numbritega printerite draiveritega tööle,lehte ainult rullist lõikab.......juba loobusin ja LPT juhtme võtsin tagant (üldiselt sellest pordist läheb paremini kui USB-st) ja ~15min pärast näitab,et õige draiver installitud!Kust kurat ta selle leidis!Ja hakkas USB pordist tööle.A1 rullplotter on suht kallis asi ja kui vaja siis ainult selle pärast tuleb x32 systeme ja XP-d kasutada.Mis ime läbi leidis plotter õige draiveri kui updates ei olnud?HP kodulehel ka ei ole,ainult vista x64 ja kõik.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2012 20:12:48 vasta tsitaadiga

sama123, mis see printer sul ongi?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dzombe
HV kasutaja

liitunud: 17.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2012 20:16:42 vasta tsitaadiga

sukelduja kirjutas:
vihane kirjutas:
sukelduja, hea meelega võtaks aga läppar on tüdruku oma ja teine kardab, et sellega juhtub midagi,
ei ole ise ka garantii tingimustega eriti kursis, klaviatuur ise lahti võtta rikub ka tingimusi ?
Samas kui esindusse viia on see kahju isetekitatud ja garantii ei lähe läbi.

Vedeliku pealevalamine on ka klassikaline isetekitatud kahju ja sellega lõpeb tavaliselt ka garantii. Uuri internetis arvuti tüübi järgi, tavaliselt on youtubes või tootja koduleheküljel lahtivõtmise videod saadaval.

Laptop tasub siiski viia garantiiremonti, kus klaviatuur vahetatakse. Kui seda vedelikku just läbi ei lainetanud, ei katke mingi garantii ülejäänud detailidele.

_________________
--
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sama123
HV veteran

liitunud: 20.03.2009




sõnum 25.03.2012 21:12:10 vasta tsitaadiga

LiivaneLord kirjutas:
sama123, mis see printer sul ongi?


Designjet 500 A1 plotter tegi sellist imelikku nalja.Printeri loetelus: HP Designjet 500 24 HP
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2012 21:40:43 vasta tsitaadiga

sama123, ava Internet Exploreriga link -> http://catalog.update.microsoft.com/v7/site/Search.aspx?q=Designjet%20500
Seal on draiverid. Vaata, et arhitektuur oleks amd64. Proovi neid. Mingi 3 esimest lehte on Windows 7 jaoks, teised on vanemad.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sama123
HV veteran

liitunud: 20.03.2009




sõnum 25.03.2012 23:46:33 vasta tsitaadiga

Tänan.Hetkel küll IE-ga ei õnnestunud allalaadida aga leian vea.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SurfData
HV Guru
SurfData

liitunud: 19.05.2006




sõnum 26.03.2012 11:16:48 vasta tsitaadiga

*BUMP*


SurfData kirjutas:
Tüütan järjekordselt asjaga mida olen kasutanud nii XP all kui vista all aga nüüd tahaks ka win 7 all icon_smile.gif

Asjal siis nimeks grouping ja seda alates siis, kui on 20+ instantsi lahti. Hetkel on tehtud põmst nagu vistas, aga see win 7 all ei toimi:

HKEY_CURRENT_USER\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\Advanced

TaskbarGroupSize

mul on selleks pandud 20, aga ta ei toimi nagu vistas...kui mul on taskbari propertisest pandud never combine ei tee midagi, aga kui panen näiteks combine when taskbar is full, siis ta groupib ära ka sellised kus on ainult 12 akent lahti

vistas ei olnud when taskbar is full...sellel win 7 ala pole muud varianti

ma tahan et ta ainult 20+ lahti oleva aknaga asjad groupiks ära
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2012 11:32:44 vasta tsitaadiga

SurfData, google on võõrsõna? -> "windows 7 TaskbarGroupSize"

http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_features_removed_in_Windows_7#Taskbar

"The configurable registry option TaskbarGroupSize, which allowed fine-grained control over taskbar grouping[17] under previous Windows versions is not supported. In Windows 7, users can only configure to either combine buttons, not combine or combine when the taskbar is full."

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
poroloon
HV kasutaja
poroloon

liitunud: 25.07.2010




sõnum 26.03.2012 14:45:14 vasta tsitaadiga

sukelduja kirjutas:
Aga vana head chkdsk /f oled proovinud?

See jama käib mul üle ajude, tunnistan üles.


Proovisin järele, et pildifaile ei saa ka sealt (F: ketas) välja kopeerida, näiteks desktopile. Mitte kumbagi pidi ei toimi. Muid faile nagu sain kopeerida, kuigi kõiki failitüüpe muidugi ei katsetanud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SurfData
HV Guru
SurfData

liitunud: 19.05.2006




sõnum 26.03.2012 14:53:50 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
SurfData, google on võõrsõna? -> "windows 7 TaskbarGroupSize"

http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_features_removed_in_Windows_7#Taskbar

"The configurable registry option TaskbarGroupSize, which allowed fine-grained control over taskbar grouping[17] under previous Windows versions is not supported. In Windows 7, users can only configure to either combine buttons, not combine or combine when the taskbar is full."


noh, lootsin, et äkki on miski "sügavam" registri hack vms olemas, kui aga asi nii on nagu praegu, siis on nutune icon_cry.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2012 17:57:07 vasta tsitaadiga

poroloon kirjutas:
sukelduja kirjutas:
Aga vana head chkdsk /f oled proovinud?

See jama käib mul üle ajude, tunnistan üles.


Proovisin järele, et pildifaile ei saa ka sealt (F: ketas) välja kopeerida, näiteks desktopile. Mitte kumbagi pidi ei toimi. Muid faile nagu sain kopeerida, kuigi kõiki failitüüpe muidugi ei katsetanud.

Edasi oleks tulnud vajutada "Y" klahvi ja seejärel "Enter" klahvi ning oleks edasi toimetanud.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sandvik
HV kasutaja
sandvik

liitunud: 23.02.2006




sõnum 27.03.2012 09:48:08 vasta tsitaadiga

Oleks vaja läpakale teha Clean install .Kas ma võin seda teha microsofti lehelt kunagi saadud Win 7 HP sp1 plaadiga ja aktiveeride oma läpaka põhja all oleva võtmega.Või pean seda siiski tegema kaasas oleva Win 7 HP Recovery plaadiga.
Lihtsalt ei viitsiks nende uuenduste allalaadimisega jamada kuna istun mobiil interneti otsas.
Tänud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2012 10:06:33 vasta tsitaadiga

sandvik, SP1 plaadiga thumbs_up.gif
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sandvik
HV kasutaja
sandvik

liitunud: 23.02.2006




sõnum 27.03.2012 10:43:20 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
sandvik, SP1 plaadiga thumbs_up.gif


Tänud.
Et ei teki mingeid litsentsi jamasid.
Muide avastasin et tal on mingi taastus partition ka kõvaketta peal.Kuidas seda käivitada.
F10-ga avaneb mingisugune Win setup.exe ja all mingi käsurida kuhu peab arvatavasti mingi käsu kirjutama.
Aga mida icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aldios
HV kasutaja
aldios

liitunud: 25.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2012 17:11:43 vasta tsitaadiga

Pane siia teemasse "digitalriver" otsingusse ja tiri koos sp1-ega puhas iso ja kasuta seda usb installika tegemiseks http://www.microsoftstore.com/store/msstore/html/pbPage.Help_Win7_usbdvd_dwnTool
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi©
Piiratud kasutaja
Taavi©

liitunud: 28.08.2006




sõnum 29.03.2012 09:12:14 vasta tsitaadiga

Küsimus:
Kuidas saaks panna "by default" peale läpakal "Fn+" ehk siis, et ei kasutaks F5, F9 või F11 vaid nupule vajutades töötaks juba siis kas ekraan heledamaks/tumedamaks või võrk välja/sisse, nö tagurpidi originaalile, vajutades Fn+F5 siis teeks refreshi.

_________________
Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 31.03.2012 09:55:20 vasta tsitaadiga



kas seda tühja akna probleemi saab vaid reinstalliga lahendada? või on mõni võimalus veel.
tagasi üles
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2012 10:44:08 vasta tsitaadiga

olavsu1, Taaskäivitust oled proovinud?. Aitab sarnase probleemi korral kui WU tühi aken on.
Ma tean küll kuidas offline installil käsureaga neid asju sisse/välja lülida aga pole kindel, kas ja kuidas see online installil toimib.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 31.03.2012 11:26:33 vasta tsitaadiga

Tomorrow, taaskäivitus pole aidanud. googeldamisega leitud lahendused pole Samuti aidanud.
tagasi üles
ollev
HV kasutaja

liitunud: 16.01.2011




sõnum 31.03.2012 14:28:14 vasta tsitaadiga

http://www.raymond.cc/blog/fix-blank-or-empty-list-in-vista-turn-windows-features-on-or-off-optionalfeaturesexe/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2012 17:35:38 vasta tsitaadiga

olavsu1, Siis proovi kasutaja ollev antud lingi lahendust. Lugesin selle läbi ja tundub asjalik thumbs_up.gif
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2012 17:40:57 vasta tsitaadiga

Mul oli kunagi täpselt sama probleem Vistaga. Ollev mainitud lingi abil sain selle korda, kuid seda artiklit peab hoolikalt lugema, sest registris asjade liigsel kustutamisel hakkab esinema muid probleeme.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 31.03.2012 22:40:59 vasta tsitaadiga

jõudsin selleni

Spoiler Spoiler Spoiler


edasi ei lasta midagi teha.
tagasi üles
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2012 23:21:46 vasta tsitaadiga

olavsu1, oh kui vähe probleeme. icon_smile.gif

Kõigepealt alusta sellest, et tee süsteemitaastepunkt ehk system restore point. See on hädavajalik samm.

Nii, sul on kaks rida:
tsitaat:
Package_for_KB2585542_SP1~31bf3856ad364e35~amd64~~6.1.1.3
Package_for_KB2585542~31bf3856ad364e35~amd64~~6.1.1.3

Sa pead otsima neid ridu registris, asukohaga HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Component Based Servicing\Packages\

Seal on hästi palju neid üksusi. Sa pead kustutama need, mis vastavad TÄPSELT ülalmainitud sõnedele. Saad kasutada registris ka otsingut. Kahjuks ma ei oska öelda, kas kumbagi neist esineb seal üks või mitu korda, aga eeldatavasti vist ainult ühe korra. Seega pead registrist kustutama ainult kaks üksust, millede nimi kattub ülalmainitutega.

AGA, sa ei saa neid kustutada. Selleks, et kustutada, loe juhendeid sealt -> http://www.raymond.cc/blog/full-control-permission-to-delete-or-edit-restricted-windows-registry/ Mul pole mõtet neid sulle üle korrata, kuna kõik seal kenasti kirjas.

Kui oled need kaks üles leidnud ja edukalt kustutanud, tee arvutile restart ja vaata, kas funktsioonid on nähtavad.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 31.03.2012 23:54:57 vasta tsitaadiga

kus alles jonnis vasta, kuid tundub et õnnestus.
tagasi üles
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2012 00:20:28 vasta tsitaadiga

olavsu1, tundus, et õnnestus või õnnestus? Kui nimekiri on ees, siis õnnestus, kui mitte, siis ei õnnestunud. Kui aga näha on ainult poolt nimekirja, siis õnnestus pool. icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows 7 (arutelu ja probleemid) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 305, 306, 307 ... 372, 373, 374  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.