|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
poroloon
HV kasutaja

liitunud: 25.07.2010
|
18.03.2012 18:12:10
|
|
|
Download viib mingile kilikeelsele lehele, kust suutsin klikkida veel linke, mis viisid veel hullemate ja arusaamatumate kilikeelsete lehtede peale; muidugi mõista programmi kätte ei saanud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ollev
HV kasutaja
liitunud: 16.01.2011
|
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
|
| tagasi üles |
|
 |
poroloon
HV kasutaja

liitunud: 25.07.2010
|
18.03.2012 20:01:02
|
|
|
kui ma oleksin asjatundja, siis ma ei hädaldaks siin.
Nii, sain selle programmi lahti ja igal pool on hallid "mullid" ja nende taga ------, mitte kusagil pole rohelisi, kollaseid, punaseid, nagu piltidel on näha. Kui proovin muuta permissionit (need värvid seal menüüs ka näha), siis ei muutu mitte midagi, kõik on endine.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
kusti85
Tavaline kasutaja
liitunud: 11.11.2007
|
18.03.2012 20:06:28
|
|
|
| poroloon kirjutas: |
kui ma oleksin asjatundja, siis ma ei hädaldaks siin.
Nii, sain selle programmi lahti ja igal pool on hallid "mullid" ja nende taga ------, mitte kusagil pole rohelisi, kollaseid, punaseid, nagu piltidel on näha. Kui proovin muuta permissionit (need värvid seal menüüs ka näha), siis ei muutu mitte midagi, kõik on endine. |
Pakun huupi, aga kõlab nagu sa poleks programmi administraatorina avanud. Kui jah, siis proovi.
_________________ Rockmuusikateemaline viktoriin Tallinnas - https://www.facebook.com/groups/rocktoriintallinn/
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER |
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
18.03.2012 20:10:34
|
|
|
| poroloon, tee uus admini õigustega Windowsi konto ja proovi selle kaudu. Proovi ka Safe modes.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
poroloon
HV kasutaja

liitunud: 25.07.2010
|
19.03.2012 12:29:55
|
|
|
Proovisin, mitte kui midagi ei mõju, mitte ükski asi!
proovisin "run as admin"
proovisin safe mode
proovisin Administrator konto alt...
Igal juhul on need mullid hallid, taga on ------ ja "set to allow" nupp ei tee mitte kui midagi. Kui palju klõbistada, siis vahel märkasin, et nagu 0,1 sekundiks vilksatas see hall mullike roheliseks, aga siis ikka endiselt hall edasi.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
19.03.2012 12:36:37
|
|
|
poroloon, kummaline. :S
Võta lahti ühe probleemse faili properties ning ava security vaheleht ning tee sellest pilt ja näita meile kah.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
SurfData
HV Guru

liitunud: 19.05.2006
|
19.03.2012 12:45:06
|
|
|
Tüütan järjekordselt asjaga mida olen kasutanud nii XP all kui vista all aga nüüd tahaks ka win 7 all
Asjal siis nimeks grouping ja seda alates siis, kui on 20+ instantsi lahti. Hetkel on tehtud põmst nagu vistas, aga see win 7 all ei toimi:
HKEY_CURRENT_USER\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\Advanced
TaskbarGroupSize
mul on selleks pandud 20, aga ta ei toimi nagu vistas...kui mul on taskbari propertisest pandud never combine ei tee midagi, aga kui panen näiteks combine when taskbar is full, siis ta groupib ära ka sellised kus on ainult 12 akent lahti
vistas ei olnud when taskbar is full...sellel win 7 ala pole muud varianti
ma tahan et ta ainult 20+ lahti oleva aknaga asjad groupiks ära
|
|
| tagasi üles |
|
 |
poroloon
HV kasutaja

liitunud: 25.07.2010
|
19.03.2012 14:56:19
|
|
|
| LiivaneLord kirjutas: |
poroloon, kummaline. :S
Võta lahti ühe probleemse faili properties ja ava security vaheleht ja tee sellest pilt ja näita meile kah. |
Tegin pildid probleemsest kaustast, sest tundub, et probleem on kaustas, mitte failides. Kaust (ja kogu F ketas, vist ka E) ei lase sinna kopeerida pildifaile ega ka juba olemasolevaid faile copy/paste dubleerida!
Mingi imelik "Account Unknown" on seal, varem seda polnud, see tekkis viimaste päevade katsetuste käigus.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
sukelduja
HV Guru

liitunud: 14.06.2007
|
19.03.2012 15:40:50
|
|
|
| Aga vana head chkdsk /f oled proovinud?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
bitCON
Aeg Maha 2n
liitunud: 12.11.2005
|
19.03.2012 23:17:01
|
|
|
| mul vaja win7 MBR üle kirjutada (GRUBist vaja lahti saada). kas win8-ga saaks seda teha kui USB peale lasta ? kui ei, siis kust ma win7 võtan?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
19.03.2012 23:34:01
|
|
|
---
viimati muutis Etz 19.03.2012 23:38:58, muudetud 3 korda |
|
| tagasi üles |
|
 |
Look Right
Anna vin

liitunud: 05.02.2007
|
19.03.2012 23:34:18
|
|
|
| Nitrub kirjutas: |
| mul vaja win7 MBR üle kirjutada (GRUBist vaja lahti saada). kas win8-ga saaks seda teha kui USB peale lasta ? kui ei, siis kust ma win7 võtan? |
command promti:
bootrec /FixBoot
bootrec /FixMbr
emb-kumb ei aita?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
bitCON
Aeg Maha 2n
liitunud: 12.11.2005
|
20.03.2012 02:05:44
|
|
|
sain korda asjad.
muide, kui mul kunagi läpakale windowsi clean install vaja teha on, siis tõmban netist win7 iso ja sisestan läpaka alt koodi ja vsjoo? on legaalne nii või mismoodi?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
20.03.2012 02:18:02
|
|
|
| Nitrub, täiesti legaalne, peaasi, et ei tõmba alla mingit cräkitud Windowsit.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
vihane
HV kasutaja

liitunud: 30.01.2006
|
20.03.2012 14:21:44
|
|
|
Tervist.
Tekkis probleem ja sellest tulenevalt küsimus, läppari peale suudeti ajada kohvi pritsemeid
mis lühistasid natukene klavi ära ja nüüd on trükkides kombo a2, s3, d4, f5 jne.(vajutad tähe peale ja ta viskab numbri järgi)
Plaanis asi varsti remonti viia aga kas ei leiduks mingit programmi juppi mis lülitaks välja numbrid ?
Et saaks need paar päeva normaalselt toimida läppari taga ja oma asju ajada ilma, et peaks backspace vajutama peale igat tähte.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Mnator
HV Guru
liitunud: 18.10.2007
|
20.03.2012 14:25:42
|
|
|
| Selle programmi nimi on klaviatuuri viivitamatu remont
|
|
| tagasi üles |
|
 |
sukelduja
HV Guru

liitunud: 14.06.2007
|
20.03.2012 14:31:31
|
|
|
| vihane kirjutas: |
Tervist.
Tekkis probleem ja sellest tulenevalt küsimus, läppari peale suudeti ajada kohvi pritsemeid
mis lühistasid natukene klavi ära ja nüüd on trükkides kombo a2, s3, d4, f5 jne.(vajutad tähe peale ja ta viskab numbri järgi)
Plaanis asi varsti remonti viia aga kas ei leiduks mingit programmi juppi mis lülitaks välja numbrid ?
Et saaks need paar päeva normaalselt toimida läppari taga ja oma asju ajada ilma, et peaks backspace vajutama peale igat tähte.  |
Võta lahti, pese puhtaks, kuivata ära, kui tööle ei hakka siis telli uus. Kombod tekivad, sest liinid on sees lühises.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
vihane
HV kasutaja

liitunud: 30.01.2006
|
20.03.2012 14:48:59
|
|
|
sukelduja, hea meelega võtaks aga läppar on tüdruku oma ja teine kardab, et sellega juhtub midagi,
ei ole ise ka garantii tingimustega eriti kursis, klaviatuur ise lahti võtta rikub ka tingimusi ?
Samas kui esindusse viia on see kahju isetekitatud ja garantii ei lähe läbi.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
20.03.2012 19:06:59
|
|
|
vihane, ära klaviatuuri ise võtma hakka. Selleks pead arvatavasti pealmise korpuse poole maha võtma ja selleks on vaja teadmisi ja oskusi. Plastmassid lähevad kergesti ka katki.
Lihtsalt minu soovitus.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
sukelduja
HV Guru

liitunud: 14.06.2007
|
21.03.2012 09:27:16
|
|
|
| vihane kirjutas: |
sukelduja, hea meelega võtaks aga läppar on tüdruku oma ja teine kardab, et sellega juhtub midagi,
ei ole ise ka garantii tingimustega eriti kursis, klaviatuur ise lahti võtta rikub ka tingimusi ?
Samas kui esindusse viia on see kahju isetekitatud ja garantii ei lähe läbi. |
Vedeliku pealevalamine on ka klassikaline isetekitatud kahju ja sellega lõpeb tavaliselt ka garantii. Uuri internetis arvuti tüübi järgi, tavaliselt on youtubes või tootja koduleheküljel lahtivõtmise videod saadaval.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
21.03.2012 18:35:09
|
|
|
Google otsing: <arvutimudel> service manual
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| tagasi üles |
|
 |
sama123
HV veteran
liitunud: 20.03.2009
|
25.03.2012 18:33:53
|
|
|
| Win 7 x64 ja vanemate printerite draiverid on üks peavalu.....kunagi ei tea millise draivuga käima läheb kui üldse läheb.Loomulikult siis kui updates ei tule õiget tüüpi.HP deskjet 1280 töötas 1220C draivudega kuni lakkas töötamast,sain veel korraks tööle ja kõik.HP Designjet 500 aga mitte kuidagi,ei lähe ligilähedaste numbritega printerite draiveritega tööle,lehte ainult rullist lõikab.......juba loobusin ja LPT juhtme võtsin tagant (üldiselt sellest pordist läheb paremini kui USB-st) ja ~15min pärast näitab,et õige draiver installitud!Kust kurat ta selle leidis!Ja hakkas USB pordist tööle.A1 rullplotter on suht kallis asi ja kui vaja siis ainult selle pärast tuleb x32 systeme ja XP-d kasutada.Mis ime läbi leidis plotter õige draiveri kui updates ei olnud?HP kodulehel ka ei ole,ainult vista x64 ja kõik.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
25.03.2012 20:12:48
|
|
|
| sama123, mis see printer sul ongi?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
dzombe
HV kasutaja
liitunud: 17.01.2003
|
25.03.2012 20:16:42
|
|
|
| sukelduja kirjutas: |
| vihane kirjutas: |
sukelduja, hea meelega võtaks aga läppar on tüdruku oma ja teine kardab, et sellega juhtub midagi,
ei ole ise ka garantii tingimustega eriti kursis, klaviatuur ise lahti võtta rikub ka tingimusi ?
Samas kui esindusse viia on see kahju isetekitatud ja garantii ei lähe läbi. |
Vedeliku pealevalamine on ka klassikaline isetekitatud kahju ja sellega lõpeb tavaliselt ka garantii. Uuri internetis arvuti tüübi järgi, tavaliselt on youtubes või tootja koduleheküljel lahtivõtmise videod saadaval. |
Laptop tasub siiski viia garantiiremonti, kus klaviatuur vahetatakse. Kui seda vedelikku just läbi ei lainetanud, ei katke mingi garantii ülejäänud detailidele.
_________________ -- |
|
| tagasi üles |
|
 |
sama123
HV veteran
liitunud: 20.03.2009
|
25.03.2012 21:12:10
|
|
|
| LiivaneLord kirjutas: |
| sama123, mis see printer sul ongi? |
Designjet 500 A1 plotter tegi sellist imelikku nalja.Printeri loetelus: HP Designjet 500 24 HP
|
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
sama123
HV veteran
liitunud: 20.03.2009
|
25.03.2012 23:46:33
|
|
|
| Tänan.Hetkel küll IE-ga ei õnnestunud allalaadida aga leian vea.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
SurfData
HV Guru

liitunud: 19.05.2006
|
26.03.2012 11:16:48
|
|
|
*BUMP*
| SurfData kirjutas: |
Tüütan järjekordselt asjaga mida olen kasutanud nii XP all kui vista all aga nüüd tahaks ka win 7 all
Asjal siis nimeks grouping ja seda alates siis, kui on 20+ instantsi lahti. Hetkel on tehtud põmst nagu vistas, aga see win 7 all ei toimi:
HKEY_CURRENT_USER\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\Advanced
TaskbarGroupSize
mul on selleks pandud 20, aga ta ei toimi nagu vistas...kui mul on taskbari propertisest pandud never combine ei tee midagi, aga kui panen näiteks combine when taskbar is full, siis ta groupib ära ka sellised kus on ainult 12 akent lahti
vistas ei olnud when taskbar is full...sellel win 7 ala pole muud varianti
ma tahan et ta ainult 20+ lahti oleva aknaga asjad groupiks ära |
|
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
26.03.2012 11:32:44
|
|
|
SurfData, google on võõrsõna? -> "windows 7 TaskbarGroupSize"
http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_features_removed_in_Windows_7#Taskbar
"The configurable registry option TaskbarGroupSize, which allowed fine-grained control over taskbar grouping[17] under previous Windows versions is not supported. In Windows 7, users can only configure to either combine buttons, not combine or combine when the taskbar is full."
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| tagasi üles |
|
 |
poroloon
HV kasutaja

liitunud: 25.07.2010
|
26.03.2012 14:45:14
|
|
|
| sukelduja kirjutas: |
| Aga vana head chkdsk /f oled proovinud? |
See jama käib mul üle ajude, tunnistan üles.
Proovisin järele, et pildifaile ei saa ka sealt (F: ketas) välja kopeerida, näiteks desktopile. Mitte kumbagi pidi ei toimi. Muid faile nagu sain kopeerida, kuigi kõiki failitüüpe muidugi ei katsetanud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
SurfData
HV Guru

liitunud: 19.05.2006
|
26.03.2012 14:53:50
|
|
|
noh, lootsin, et äkki on miski "sügavam" registri hack vms olemas, kui aga asi nii on nagu praegu, siis on nutune
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
26.03.2012 17:57:07
|
|
|
| poroloon kirjutas: |
| sukelduja kirjutas: |
| Aga vana head chkdsk /f oled proovinud? |
See jama käib mul üle ajude, tunnistan üles.
Proovisin järele, et pildifaile ei saa ka sealt (F: ketas) välja kopeerida, näiteks desktopile. Mitte kumbagi pidi ei toimi. Muid faile nagu sain kopeerida, kuigi kõiki failitüüpe muidugi ei katsetanud. |
Edasi oleks tulnud vajutada "Y" klahvi ja seejärel "Enter" klahvi ning oleks edasi toimetanud.
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| tagasi üles |
|
 |
sandvik
HV kasutaja

liitunud: 23.02.2006
|
27.03.2012 09:48:08
|
|
|
Oleks vaja läpakale teha Clean install .Kas ma võin seda teha microsofti lehelt kunagi saadud Win 7 HP sp1 plaadiga ja aktiveeride oma läpaka põhja all oleva võtmega.Või pean seda siiski tegema kaasas oleva Win 7 HP Recovery plaadiga.
Lihtsalt ei viitsiks nende uuenduste allalaadimisega jamada kuna istun mobiil interneti otsas.
Tänud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
sandvik
HV kasutaja

liitunud: 23.02.2006
|
27.03.2012 10:43:20
|
|
|
| Tomorrow kirjutas: |
sandvik, SP1 plaadiga  |
Tänud.
Et ei teki mingeid litsentsi jamasid.
Muide avastasin et tal on mingi taastus partition ka kõvaketta peal.Kuidas seda käivitada.
F10-ga avaneb mingisugune Win setup.exe ja all mingi käsurida kuhu peab arvatavasti mingi käsu kirjutama.
Aga mida
|
|
| tagasi üles |
|
 |
aldios
HV kasutaja

liitunud: 25.03.2009
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi©
Piiratud kasutaja

liitunud: 28.08.2006
|
29.03.2012 09:12:14
|
|
|
Küsimus:
Kuidas saaks panna "by default" peale läpakal "Fn+" ehk siis, et ei kasutaks F5, F9 või F11 vaid nupule vajutades töötaks juba siis kas ekraan heledamaks/tumedamaks või võrk välja/sisse, nö tagurpidi originaalile, vajutades Fn+F5 siis teeks refreshi.
_________________ Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta |
|
| tagasi üles |
|
 |
olavsu1
külaline
|
31.03.2012 09:55:20
|
|
|
kas seda tühja akna probleemi saab vaid reinstalliga lahendada? või on mõni võimalus veel.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
31.03.2012 10:44:08
|
|
|
olavsu1, Taaskäivitust oled proovinud?. Aitab sarnase probleemi korral kui WU tühi aken on.
Ma tean küll kuidas offline installil käsureaga neid asju sisse/välja lülida aga pole kindel, kas ja kuidas see online installil toimib.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
olavsu1
külaline
|
31.03.2012 11:26:33
|
|
|
| Tomorrow, taaskäivitus pole aidanud. googeldamisega leitud lahendused pole Samuti aidanud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ollev
HV kasutaja
liitunud: 16.01.2011
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
31.03.2012 17:40:57
|
|
|
| Mul oli kunagi täpselt sama probleem Vistaga. Ollev mainitud lingi abil sain selle korda, kuid seda artiklit peab hoolikalt lugema, sest registris asjade liigsel kustutamisel hakkab esinema muid probleeme.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
olavsu1
külaline
|
31.03.2012 22:40:59
|
|
|
jõudsin selleni
Spoiler 
=================================
Checking System Update Readiness.
Binary Version 6.1.7601.21645
Package Version 14.0
2012-03-31 21:55
Checking Windows Servicing Packages
Checking Package Manifests and Catalogs
(f) CBS MUM Corrupt 0x80070026 servicing\Packages\Package_for_KB2585542_SP1~31bf3856ad364e35~amd64~~6.1.1.3.mum Line 1: X*
(f) CBS MUM Corrupt 0x80070026 servicing\Packages\Package_for_KB2585542~31bf3856ad364e35~amd64~~6.1.1.3.mum Line 1: X
Checking Package Watchlist
Checking Component Watchlist
Checking Packages
Checking Component Store
Summary:
Seconds executed: 554
Found 2 errors
CBS MUM Corrupt Total count: 2
Unavailable repair files:
servicing\packages\Package_for_KB2585542_SP1~31bf3856ad364e35~amd64~~6.1.1.3.mum
servicing\packages\Package_for_KB2585542~31bf3856ad364e35~amd64~~6.1.1.3.mum
servicing\packages\Package_for_KB2585542_SP1~31bf3856ad364e35~amd64~~6.1.1.3.cat
servicing\packages\Package_for_KB2585542~31bf3856ad364e35~amd64~~6.1.1.3.cat
|
edasi ei lasta midagi teha.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
31.03.2012 23:21:46
|
|
|
olavsu1, oh kui vähe probleeme.
Kõigepealt alusta sellest, et tee süsteemitaastepunkt ehk system restore point. See on hädavajalik samm.
Nii, sul on kaks rida:
| tsitaat: |
Package_for_KB2585542_SP1~31bf3856ad364e35~amd64~~6.1.1.3
Package_for_KB2585542~31bf3856ad364e35~amd64~~6.1.1.3 |
Sa pead otsima neid ridu registris, asukohaga HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Component Based Servicing\Packages\
Seal on hästi palju neid üksusi. Sa pead kustutama need, mis vastavad TÄPSELT ülalmainitud sõnedele. Saad kasutada registris ka otsingut. Kahjuks ma ei oska öelda, kas kumbagi neist esineb seal üks või mitu korda, aga eeldatavasti vist ainult ühe korra. Seega pead registrist kustutama ainult kaks üksust, millede nimi kattub ülalmainitutega.
AGA, sa ei saa neid kustutada. Selleks, et kustutada, loe juhendeid sealt -> http://www.raymond.cc/blog/full-control-permission-to-delete-or-edit-restricted-windows-registry/ Mul pole mõtet neid sulle üle korrata, kuna kõik seal kenasti kirjas.
Kui oled need kaks üles leidnud ja edukalt kustutanud, tee arvutile restart ja vaata, kas funktsioonid on nähtavad.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
olavsu1
külaline
|
31.03.2012 23:54:57
|
|
|
| kus alles jonnis vasta, kuid tundub et õnnestus.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
01.04.2012 00:20:28
|
|
|
olavsu1, tundus, et õnnestus või õnnestus? Kui nimekiri on ees, siis õnnestus, kui mitte, siis ei õnnestunud. Kui aga näha on ainult poolt nimekirja, siis õnnestus pool.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|