|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
15.03.2012 23:16:30
|
|
|
| eeromees kirjutas: |
| Oskab ehk keegi veel selle müsteeriumi lahti harutada, et kui panen oma messed-up IMEIga aparaadile 2.3.4 ametliku peale, siis telefon toimib igati ja kui panen ametliku ICS-i, siis SIM-kaarti ei tunnista ja telefoni tema põhieesmärgil kasutada ei saa. Miks nii? |
V6imlen ka sellega hetkel, Tundub p2risti raske Selle taastamine olema. Ykski siiani katsetatud variantidest ei toimib. Eestis muidu telefon töötab Aga norras mitte.
Huvi p2Rästale t2itsa kysiks, paljudel flashijatel yldse efs folder backupitud on? Ei osanud aimatagi et selline jama võiks tulla.
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Germo7
HV vaatleja
liitunud: 28.05.2003
|
15.03.2012 23:36:35
|
|
|
| xxlmaster kirjutas: |
| eeromees kirjutas: |
| Oskab ehk keegi veel selle müsteeriumi lahti harutada, et kui panen oma messed-up IMEIga aparaadile 2.3.4 ametliku peale, siis telefon toimib igati ja kui panen ametliku ICS-i, siis SIM-kaarti ei tunnista ja telefoni tema põhieesmärgil kasutada ei saa. Miks nii? |
V6imlen ka sellega hetkel, Tundub p2risti raske Selle taastamine olema. Ykski siiani katsetatud variantidest ei toimib. Eestis muidu telefon töötab Aga norras mitte.
Huvi p2Rästale t2itsa kysiks, paljudel flashijatel yldse efs folder backupitud on? Ei osanud aimatagi et selline jama võiks tulla.  |
Eelmise telefoniga oli mul igaks juhuks efs folder backupitud... Aga S2-ga ple peale org ICS peale panemisega läbi Kies-ga midagi teinud..
_________________ Samsung Galaxy Spica, S2, S4, S5, S6 Edge, S8 |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eeromees
HV kasutaja
liitunud: 10.03.2005
|
16.03.2012 00:28:04
|
|
|
Njah, kui saaks ka ise Kiesi kaudu uuendatud, siis oleks üsna häppi. Ja mul samuti kõik võimalikud väljapakutud IMEI remondivariandid läbi proovitud - ei miskit Ju peab sammud sättima remondikeskuse poole. Või siis leppima 2.3.4-ga...
_________________ PSN: eestimees |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sammalhabe
HV vaatleja

liitunud: 05.11.2001
|
16.03.2012 11:06:19
|
|
|
Kes oskab lühidalt seletada kuidas saaks ICSi asemel 2.3.4 versiooni tagasi. Olen nüüd paar päeva uut tarkvara kasutanud ja see ei lähe ikka mitte. Ruutida pole vaja, mulle piisab originaal tarkvara ilusti.
Six enne viitas originaal tarkvara asukohale ja failile aga mis sellega edasi?
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eeromees
HV kasutaja
liitunud: 10.03.2005
|
16.03.2012 12:28:36
|
|
|
Selle lased Odiniga peale PDA akna kaudu ja kogu lugu.
_________________ PSN: eestimees |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Six
HV veteran
liitunud: 28.09.2002
|
16.03.2012 12:30:45
|
|
|
Odiniga lase peale. Õpetus siin.
Odini saad sealt samast või siit.
| Sammalhabe kirjutas: |
Kes oskab lühidalt seletada kuidas saaks ICSi asemel 2.3.4 versiooni tagasi. Olen nüüd paar päeva uut tarkvara kasutanud ja see ei lähe ikka mitte. Ruutida pole vaja, mulle piisab originaal tarkvara ilusti.
Six enne viitas originaal tarkvara asukohale ja failile aga mis sellega edasi? |
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eltso
HV veteran

liitunud: 03.02.2010
|
16.03.2012 12:35:00
|
|
|
Järjest tuleb amtliku ics-i peal custom romme välja Ei jõua nii kiiresti proovida
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Six
HV veteran
liitunud: 28.09.2002
|
16.03.2012 12:46:12
|
|
|
Oleks väga tänulik, kui keegi mõnest custom rommist,millel on cifs tugi (nt SpeedMod kerneliga), cifs.ko mooduli välja tõstaks ja kuhugi üles riputaks.
| eltso kirjutas: |
Järjest tuleb amtliku ics-i peal custom romme välja Ei jõua nii kiiresti proovida  |
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ercs
HV vaatleja
liitunud: 09.08.2004
|
16.03.2012 13:14:17
|
|
|
| isiklik kirjutas: |
Lisaks veel üsna tihti telefon hangub mõneks ajaks. Näiteks täna hakkasin helistama ühele kontaktile, libistasin sõrme paremale ja... pimedus... vaikus... ühelegi klahvile ei reageeri, umbes poole minuti pärast tuli pilt ette tagasi ja hakkas numbrit valima.
|
Peale uuenduse tegemist oli probleem, et kui hakkasin kontakte vaatama, kerisin üles-alla, siis telefon üsna pea täpselt niimoodi hangus pooleks minutiks ja lõpuks viskas veateate. Leidsin lahenduse: installisin Skype appi maha ja uuesti peale, peale seda kontaktide hangumise anomaaliat pole enam täheldanud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
heff
HV veteran
liitunud: 18.11.2007
|
16.03.2012 16:52:19
|
|
|
| eltso kirjutas: |
Järjest tuleb amtliku ics-i peal custom romme välja Ei jõua nii kiiresti proovida  |
Just nii : D
Proovin ise Bezke ICS-i, eile sai just eelmine versioon peale lastud kui avastasin, et loetud tunnid hiljem pidi 4.0 välja tulema. Eks hiljem proovib. 3.0 igatahes istub hästi. Pure ICS ROM oli muidu väga hea, aga väga suur miinus, kui default browser crashib
Huvitav proovida
|
|
| Kommentaarid: 105 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madest
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.08.2002
|
16.03.2012 18:41:22
|
|
|
| dno kes siin kurdavad aga ilmselt custom rommide kasutajad aga mulle tundub see 4.0 ikka palju kiirem kui eelmine 2.3
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heff
HV veteran
liitunud: 18.11.2007
|
16.03.2012 20:09:00
|
|
|
| Well valdavalt on isegi custom 2.3 romid kiiremad kui stockid, rääkimata siis 4.0 romidest.
|
|
| Kommentaarid: 105 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
isiklik
HV kasutaja
liitunud: 29.11.2003
|
16.03.2012 21:18:51
|
|
|
Google Play ütleb mitmete rakenduste kohta - INSTALLED, kuigi ma panin 2.3.4 tagasi ja ühtegi rakendust installitud pole ja installida ei luba.
Kuidas saan need uuesti installida?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Six
HV veteran
liitunud: 28.09.2002
|
16.03.2012 21:33:39
|
|
|
Factory reset äkki abiks.
| isiklik kirjutas: |
Google Play ütleb mitmete rakenduste kohta - INSTALLED, kuigi ma panin 2.3.4 tagasi ja ühtegi rakendust installitud pole ja installida ei luba.
Kuidas saan need uuesti installida? |
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
isiklik
HV kasutaja
liitunud: 29.11.2003
|
16.03.2012 22:28:59
|
|
|
| Six kirjutas: |
Factory reset äkki abiks.
| isiklik kirjutas: |
Google Play ütleb mitmete rakenduste kohta - INSTALLED, kuigi ma panin 2.3.4 tagasi ja ühtegi rakendust installitud pole ja installida ei luba.
Kuidas saan need uuesti installida? |
|
Kui ma just panin 2.3.4 softi tagasi?
Google Play veebiversioon nüüd juba ütleb, et mul pole ühtegi telefoni, et rakendusi installida. Samas telegoni kaudu saab rakendusi installida. Kummaline
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Sammalhabe
HV vaatleja

liitunud: 05.11.2001
|
17.03.2012 00:54:46
|
|
|
Tänud Six, panin vana 2.3.4 tagasi sinu õpetuse järgi ja sain oma tööks vajalikud kõne logid uuesti tagasi nii nagu vanasti oli, kõik töötab jälle hästi ja peaaegu kõik tuli backupist tagasi. Välja arvatud osad SMSid mis tulid tagasi telefoni ostust (suvest) kuni novembrini, huvitav kuhu novembrist kuni praeguseni SMSid kadusid, need pole ka olulised, põhiliselt parkimise teated aga kummaline, et SMS backup oli poolik?
Igaljuhul, kui peaks kunagi kohtuma, siis minu poolt.
Loodame, et ma pole ainuke kes vanamoodsatest kõne logidest puudust tundis ja ehk kodanikud googles teevad selle osa ikka ka 4.0 tarkvaras korda, ei tahaks jääda ju alatiseks vana tarkvara peale.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eltso
HV veteran

liitunud: 03.02.2010
|
17.03.2012 02:29:42
|
|
|
Endal hetkel mingi omega misiganesrom ja kiirus on parem kui stock ics-l, samas on nii mõnigi lambi crash tulnud mis mulle väga ei istu.
Ootan millal nüüd checkrom enda versiooni välja laseb Sellel omegal on ka mingi oma kitchen app, aga seal on suhteliselt vähe ja lahjad asjad, tahaks midagi taolist nagu REVOHD-l oli.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pistong
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.08.2004
|
17.03.2012 17:45:04
|
|
|
Kas kuidagi on võimalik ametlikult ilma garantiitingimusi rikkumata ka ICS telefonist Gingerbreadiks downgradega?
ICS upgrade sai läbi Kiesi tehtud ja suure põnevusega oodatud, aga tulemusteks boot loop, ülekuumenemine ja aku drain (mõne tunniga 100%-lt 20%-le)
_________________ ayo one two one two |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Germo7
HV vaatleja
liitunud: 28.05.2003
|
17.03.2012 19:41:13
|
|
|
| pistong kirjutas: |
Kas kuidagi on võimalik ametlikult ilma garantiitingimusi rikkumata ka ICS telefonist Gingerbreadiks downgradega?
ICS upgrade sai läbi Kiesi tehtud ja suure põnevusega oodatud, aga tulemusteks boot loop, ülekuumenemine ja aku drain (mõne tunniga 100%-lt 20%-le)  |
Kies-il endal võiks olla selline variant ,et saab ka downgradeda!
A kas kellelgi org ICS-iga nii on ,et taustapilti ei saa vahetada...vahet ple kas seda teha galeriist või taustapiltide galeriist - iga kord jookseb galerii kokku ja pilti vahetada ei saa.. Ainuke mida teha saan on liikuvate tauatapiltide vahetamine!
_________________ Samsung Galaxy Spica, S2, S4, S5, S6 Edge, S8 |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
woo456
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.07.2006
|
17.03.2012 20:25:21
|
|
|
| pistong kirjutas: |
Kas kuidagi on võimalik ametlikult ilma garantiitingimusi rikkumata ka ICS telefonist Gingerbreadiks downgradega?
ICS upgrade sai läbi Kiesi tehtud ja suure põnevusega oodatud, aga tulemusteks boot loop, ülekuumenemine ja aku drain (mõne tunniga 100%-lt 20%-le)  |
Peaks saama nii, et lased ODINiga gingerbread stocki peale tagasi. Flashimise counter stock firmware'iga ei suurene.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Germo7
HV vaatleja
liitunud: 28.05.2003
|
17.03.2012 20:34:04
|
|
|
Teen Factory reseti ära ja kui ikka telefon uimab siis tuleb Odiniga kallale minna
E: nii palju oli sellest vähemalt kasu ,et taustapilte saab jälle vahetada!
E2: seda rõõmu oli ainult päevaks!
_________________ Samsung Galaxy Spica, S2, S4, S5, S6 Edge, S8
viimati muutis Germo7 18.03.2012 17:19:53, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
andres635
HV vaatleja
liitunud: 17.01.2010
|
17.03.2012 20:35:27
|
|
|
Mina olen vist üks vähestest kes ICS on rahul,telefon läks kiiremaks,menüüd loogilisemad,kõik toimib veatult!
Ainuke asi oli see,et läbi Kiesi pidin uuendama hommiku vara,õhtuti oli võimatu isegi Kiesi avada,kasutajaid oli meeleltult,uuendamine jooksis kinni pidevalt.
_________________ Minult saad soodsalt Fenestra puit-alumiinium aknad info: andres.aju@fenestra.ee 5017635 |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Six
HV veteran
liitunud: 28.09.2002
|
17.03.2012 20:40:27
|
|
|
Muidu võib ka rahul olla, ainult akukasutus on kõvasti suurem.
Hakkame aga tihedamini laadima...
| andres635 kirjutas: |
Mina olen vist üks vähestest kes ICS on rahul,telefon läks kiiremaks,menüüd loogilisemad,kõik toimib veatult!
Ainuke asi oli see,et läbi Kiesi pidin uuendama hommiku vara,õhtuti oli võimatu isegi Kiesi avada,kasutajaid oli meeleltult,uuendamine jooksis kinni pidevalt. |
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
17.03.2012 21:05:15
|
|
|
| Tundub, et aku näitaja kukub just kasutamise ajal kiirelt, samas ootereziimis riiulil eriti ei kuku, võrreldes siis vana gingeriga. Muidu rahul.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eltso
HV veteran

liitunud: 03.02.2010
|
17.03.2012 21:09:28
|
|
|
Mina olen teine vähestest kes on asjaga rahul
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
woo456
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.07.2006
|
17.03.2012 22:01:21
|
|
|
eltso, ma olen kolmas siis Mõned bugid küll on, aga noh ma ei ootagi siukselt esmareleasilt eriti rohkem. Kõige kurvemaks teeb ainult see, et LauncherPro ei taha töötada ICS'i peal mul. Akuga on minul nii, et kui enne laadisin iga õhtu, laen nüüd ka iga õhtu.
Esimene asi, mida märkasin, oli see, et boot animation on sujuvam
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eZ
HV kasutaja

liitunud: 06.02.2007
|
17.03.2012 22:24:09
|
|
|
| woo456, Proovi Nova või Apex Launcherit, need palju asjalikumad minuarust.
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eltso
HV veteran

liitunud: 03.02.2010
|
18.03.2012 09:45:53
|
|
|
| Ma ostsin ka mingil hetkel nova ära, aga hetkel on kasutusel apex, vähem võimalusi, aga tundub kuidagi sujuvam.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaur23
HV Guru
liitunud: 29.04.2003
|
18.03.2012 11:54:34
|
|
|
Alguses olin ka ICS rahul, kuid viimastel päevadel on hakanud hanguma suvalistes kohtades (2x kontaktides; pildigaleriis ja internetis). 2.3.4 polnud kordagi sellist asja nagu hangumine. Ei mõistnud teiste probleeme, aga nüüd küll
_________________ seesama |
|
| Kommentaarid: 349 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
308 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Germo7
HV vaatleja
liitunud: 28.05.2003
|
18.03.2012 12:37:54
|
|
|
Taustapilti sain siis ühe päeva peale tehase reseti vahetada ja nüüd on probleem tagasi...
_________________ Samsung Galaxy Spica, S2, S4, S5, S6 Edge, S8 |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SilQ
HV Guru

liitunud: 19.10.2006
|
18.03.2012 14:39:40
|
|
|
| Six kirjutas: |
Muidu võib ka rahul olla, ainult akukasutus on kõvasti suurem.
Hakkame aga tihedamini laadima...
| andres635 kirjutas: |
Mina olen vist üks vähestest kes ICS on rahul,telefon läks kiiremaks,menüüd loogilisemad,kõik toimib veatult!
Ainuke asi oli see,et läbi Kiesi pidin uuendama hommiku vara,õhtuti oli võimatu isegi Kiesi avada,kasutajaid oli meeleltult,uuendamine jooksis kinni pidevalt. |
|
Ma olen kõigega rahul, aku kestab kauem, telefon on oluliselt kiirem, mugavam kasutada. Kõik seaded toimivad, buge pole avastanud.
Väga hea edasi minek.
|
|
| Kommentaarid: 251 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
215 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Germo7
HV vaatleja
liitunud: 28.05.2003
|
18.03.2012 15:12:47
|
|
|
| SilQ kirjutas: |
| Six kirjutas: |
Muidu võib ka rahul olla, ainult akukasutus on kõvasti suurem.
Hakkame aga tihedamini laadima...
| andres635 kirjutas: |
Mina olen vist üks vähestest kes ICS on rahul,telefon läks kiiremaks,menüüd loogilisemad,kõik toimib veatult!
Ainuke asi oli see,et läbi Kiesi pidin uuendama hommiku vara,õhtuti oli võimatu isegi Kiesi avada,kasutajaid oli meeleltult,uuendamine jooksis kinni pidevalt. |
|
Ma olen kõigega rahul, aku kestab kauem, telefon on oluliselt kiirem, mugavam kasutada. Kõik seaded toimivad, buge pole avastanud.
Väga hea edasi minek. |
Huvitav millest see tuleb ,et osadel läks telefon aeglasemaks ja aeg-ajalt esineb ka bug-e ning teistel ple ühtegi bug-i ja telefon on kiirem? Nagu ma aru olen saanud nii seda kui ka teisi foorumeid lugedes ,et enamusel muutus tel siiski aeglasemaks...a millest see erinevus tuleb? ??
_________________ Samsung Galaxy Spica, S2, S4, S5, S6 Edge, S8 |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Araablane
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.07.2008
|
18.03.2012 15:32:05
|
|
|
Päris suur teema nii et küsin pigem sedasi, kui kaua kestab Galaxy-l aku kui lihtsalt muusika kuulata päev läbi ja videosid vaadata, ilma 3G-ta.
Kui kaua 3G sisselülitatult kestab?
Võitsin endale sama telefoni nüüd olen kahe vahel kas jätta alles või mitte, praegu kasutan väga odava otsa androidi ning millestki puudust nagu ei tunne.
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vants...
HV vaatleja

liitunud: 25.10.2011
|
18.03.2012 16:37:07
|
|
|
| Soovitage, kas osta Galaxy S2 või Galaxy Nexus?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Six
HV veteran
liitunud: 28.09.2002
|
18.03.2012 16:50:39
|
|
|
Aga milles probleem - telefon on ju olemas - kuula muusikat ja vaata videot ilma 3G-ta ja siis koos 3G-ga.
Saadki teada kaua aku kestab.
| Araablane kirjutas: |
Päris suur teema nii et küsin pigem sedasi, kui kaua kestab Galaxy-l aku kui lihtsalt muusika kuulata päev läbi ja videosid vaadata, ilma 3G-ta.
Kui kaua 3G sisselülitatult kestab?
Võitsin endale sama telefoni nüüd olen kahe vahel kas jätta alles või mitte, praegu kasutan väga odava otsa androidi ning millestki puudust nagu ei tunne. |
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siinus
HV Guru

liitunud: 20.01.2007
|
18.03.2012 16:52:24
|
|
|
milliseid custom romme mõistlik proovida oleks ics valikus?
Ütlen ära, et GB'dest on RevoHD kõige meelepärasem.
Täna uuendasin V4'lt V6'le.
_________________ suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
viimati muutis siinus 18.03.2012 16:53:28, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SilQ
HV Guru

liitunud: 19.10.2006
|
18.03.2012 16:52:31
|
|
|
Spoiler 
| Germo7 kirjutas: |
| SilQ kirjutas: |
| Six kirjutas: |
Muidu võib ka rahul olla, ainult akukasutus on kõvasti suurem.
Hakkame aga tihedamini laadima...
| andres635 kirjutas: |
Mina olen vist üks vähestest kes ICS on rahul,telefon läks kiiremaks,menüüd loogilisemad,kõik toimib veatult!
Ainuke asi oli see,et läbi Kiesi pidin uuendama hommiku vara,õhtuti oli võimatu isegi Kiesi avada,kasutajaid oli meeleltult,uuendamine jooksis kinni pidevalt. |
|
Ma olen kõigega rahul, aku kestab kauem, telefon on oluliselt kiirem, mugavam kasutada. Kõik seaded toimivad, buge pole avastanud.
Väga hea edasi minek. |
Huvitav millest see tuleb ,et osadel läks telefon aeglasemaks ja aeg-ajalt esineb ka bug-e ning teistel ple ühtegi bug-i ja telefon on kiirem? Nagu ma aru olen saanud nii seda kui ka teisi foorumeid lugedes ,et enamusel muutus tel siiski aeglasemaks...a millest see erinevus tuleb? ?? |
Raske öelda millest või kuidas see kiiruse vahe tuleb. Aga menüüde vaheline liikumine ja rakenduste avamine on ikka oluliselt kiirem.
Aku vastupidavuse kohapealt arvan ma lihtsalt seda, et ma ei kasuta telefoni mängude mängimiseks. Peal on olnud ICS 4 päeva, varem toimu laadimine üle päeva siis nüüdseks pidas 3 päeva. Vara veel muidugi öelda aga isiklikult tundub et aku kestab kauem.
|
|
| Kommentaarid: 251 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
215 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Araablane
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.07.2008
|
18.03.2012 17:03:31
|
|
|
| Six kirjutas: |
Aga milles probleem - telefon on ju olemas - kuula muusikat ja vaata videot ilma 3G-ta ja siis koos 3G-ga.
Saadki teada kaua aku kestab.
| Araablane kirjutas: |
Päris suur teema nii et küsin pigem sedasi, kui kaua kestab Galaxy-l aku kui lihtsalt muusika kuulata päev läbi ja videosid vaadata, ilma 3G-ta.
Kui kaua 3G sisselülitatult kestab?
Võitsin endale sama telefoni nüüd olen kahe vahel kas jätta alles või mitte, praegu kasutan väga odava otsa androidi ning millestki puudust nagu ei tunne. |
|
Ei näe mõtet lahti kakkuda kinnist pakendit et lihtsalt proovida aku kestvust.
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eltso
HV veteran

liitunud: 03.02.2010
|
18.03.2012 17:06:19
|
|
|
Paljud ilmselt ei ole korralikku resetti teinud ja sellest ka probleemid. Minul ilma resetita oli ka teatavaid tõrkeid, aga kui panin uuesti ja enne seda tegin kõik puhtaks, siis läks asi väga palju kenamaks
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Germo7
HV vaatleja
liitunud: 28.05.2003
|
18.03.2012 17:26:15
|
|
|
| eltso kirjutas: |
Paljud ilmselt ei ole korralikku resetti teinud ja sellest ka probleemid. Minul ilma resetita oli ka teatavaid tõrkeid, aga kui panin uuesti ja enne seda tegin kõik puhtaks, siis läks asi väga palju kenamaks  |
Tehtud Factory reset! Sellest oli niipalju kasu ,et sain ühe päeva taustapilte vahetada - nüüd jälle "galerii" jookseb kokku.. ja need viited kui nt "helistajat" avada ei kadunud kuhugi...seda ei esine iga kord aga nt 4 korrast ühega ootab mingi 1-2 sec ning alles siis avab..ja seda suvaliste programmidega...
_________________ Samsung Galaxy Spica, S2, S4, S5, S6 Edge, S8 |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
18.03.2012 17:59:47
|
|
|
Germo7, igaks juhuks küsin.
Ega mingit OC ja voldi muutmis programmi ei kasuta?
_________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€ |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heff
HV veteran
liitunud: 18.11.2007
|
18.03.2012 18:41:28
|
|
|
| Vants... kirjutas: |
| Soovitage, kas osta Galaxy S2 või Galaxy Nexus? |
Oleneb kõige rohkem ilmselt sellest, kumb suuruse poolest sobib paremini. Mulle tundub Nexus liiga suur oma 4.65" ekraaniga, aga S2 4.3" ekraan on täpselt paras. Samas eks resolutsioon ka erinev neil, nexusel lausa 720p, mis annab päris korraliku pikslihulga. S2-l peaks ka kaamera pisut parem olema (8MP vs 5MP). S2-l on ka kaasas Samsungi enda versioon Androidist koos Samsungi appide ja muu kolaga. Kellele pluss, kellele miinus. Nexusel seevastu saab "puhta" androidi, mis IMO on tunduvalt parem kasutada. Aga alati saab custom rome peale lajatada ja nii panna S2-le ka Samsungi kolast vaba versiooni, ise tegin nii ja olen rahul.
Ise võtaks Nexuse, kui oleks mõistlikuma ekraanisuurusega. Praegune 4.65" on liiga lahmakas. Muidugi eks ta ole harjumise asi, 3.5" ekraani pealt tulles tundus ka 4.3" suur.
|
|
| Kommentaarid: 105 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jann1
HV Guru

liitunud: 03.12.2005
|
18.03.2012 20:21:39
|
|
|
| Avastasin just et minu mobla kaamerale on tekkinud ka see pink spot ja kohe päris märgatav :S :S kuidas ma saan sellest lahti? on keegi uurind?
|
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
128 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siinus
HV Guru

liitunud: 20.01.2007
|
18.03.2012 20:27:26
|
|
|
kusjuures, kui ma praegu vaatasin, siis on minu omal ka mingi sarnane kala. valget paberit pildistades on keskkoht suht kole
edit: või siis ma reageerin liiga üle ja kujutan seda ette
_________________ suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu, |
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
18.03.2012 20:28:47
|
|
|
| minul käis millalgi telefon garantiis ja peale seda tekkis kaameraklaasi alla mingi sodi. ilmselt on ka mul fotodel varsti pink spot.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jann1
HV Guru

liitunud: 03.12.2005
|
18.03.2012 20:28:55
|
|
|
| djpvx, ei kujuta ette, senini ma ka ei märganud kuni nüüd hakkasin ajaviiteks shokolaadi pildistama ja siis märkasin et heledal taustal on fucking roosa laik :S mida varem 100% polnud.
|
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
128 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siinus
HV Guru

liitunud: 20.01.2007
|
18.03.2012 20:31:56
|
|
|
eks homme päevavalguses vaatab. Ma suht päev otsa ekraani vahtind, vb on silmad segi läind. Aga väga hull mul ei tundugi.
_________________ suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu, |
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Germo7
HV vaatleja
liitunud: 28.05.2003
|
18.03.2012 20:59:22
|
|
|
| kjaups kirjutas: |
Germo7, igaks juhuks küsin.
Ega mingit OC ja voldi muutmis programmi ei kasuta? |
Ei kasuta!
E: Ja roosa laigu omanikele teadmiseks,et garantii on senini ainuke lahendus probleemile.. - ja seegi ple veel kindel kas nad ikka seal selle kaamere mooduli ära vahetavad või saad vastuse "viga ei tuvastatud"!
Siit foorumist üks kasutaja pidi mõned päevad tagasi sellega garantiisse minema..seni pole ta tagasisidet andund meile.. Tõenäoliselt kahe nädala pärast saame teada kuidas tal läks...
Aga sellise koodiga saab vaadata milline kaamera moodul sul on : *#34971539# ja sealt valid "Isp ver Check"
Ja roosa laigu omanikel peaks seal seisma siis : Fujitsu
_________________ Samsung Galaxy Spica, S2, S4, S5, S6 Edge, S8 |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siinus
HV Guru

liitunud: 20.01.2007
|
18.03.2012 21:07:04
|
|
|
| Germo7 kirjutas: |
Aga sellise koodiga saab vaadata milline kaamera moodul sul on : *#34971539# ja sealt valid "Isp ver Check"
Ja roosa laigu omanikel peaks seal seisma siis : Fujitsu |
mingit muud võimalust pole? mul mingit asja ette ei tule. kui koodi sisestan, siis peale # vajutamist läheb rida tühjaks ja ei midagist.
Liiga ära häkkind oma telefoni?
Garantiiga läheb mul ka raskeks veidi. Flash count on 6. Vaevalt enam mingi jig aitab
_________________ suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu, |
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jann1
HV Guru

liitunud: 03.12.2005
|
18.03.2012 21:08:26
|
|
|
| mul viskab ka tühjaks.
|
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
128 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|