Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung I9100 Galaxy S II märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 57, 58, 59 ... 141, 142, 143  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2012 23:16:30 vasta tsitaadiga

eeromees kirjutas:
Oskab ehk keegi veel selle müsteeriumi lahti harutada, et kui panen oma messed-up IMEIga aparaadile 2.3.4 ametliku peale, siis telefon toimib igati ja kui panen ametliku ICS-i, siis SIM-kaarti ei tunnista ja telefoni tema põhieesmärgil kasutada ei saa. Miks nii?

V6imlen ka sellega hetkel, Tundub p2risti raske Selle taastamine olema. Ykski siiani katsetatud variantidest ei toimib. Eestis muidu telefon töötab Aga norras mitte.
Huvi p2Rästale t2itsa kysiks, paljudel flashijatel yldse efs folder backupitud on? Ei osanud aimatagi et selline jama võiks tulla. icon_neutral.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Germo7
HV vaatleja

liitunud: 28.05.2003




sõnum 15.03.2012 23:36:35 vasta tsitaadiga

xxlmaster kirjutas:
eeromees kirjutas:
Oskab ehk keegi veel selle müsteeriumi lahti harutada, et kui panen oma messed-up IMEIga aparaadile 2.3.4 ametliku peale, siis telefon toimib igati ja kui panen ametliku ICS-i, siis SIM-kaarti ei tunnista ja telefoni tema põhieesmärgil kasutada ei saa. Miks nii?

V6imlen ka sellega hetkel, Tundub p2risti raske Selle taastamine olema. Ykski siiani katsetatud variantidest ei toimib. Eestis muidu telefon töötab Aga norras mitte.
Huvi p2Rästale t2itsa kysiks, paljudel flashijatel yldse efs folder backupitud on? Ei osanud aimatagi et selline jama võiks tulla. icon_neutral.gif


Eelmise telefoniga oli mul igaks juhuks efs folder backupitud... Aga S2-ga ple peale org ICS peale panemisega läbi Kies-ga midagi teinud.. icon_biggrin.gif

_________________
Samsung Galaxy Spica, S2, S4, S5, S6 Edge, S8
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eeromees
HV kasutaja

liitunud: 10.03.2005




sõnum 16.03.2012 00:28:04 vasta tsitaadiga

Njah, kui saaks ka ise Kiesi kaudu uuendatud, siis oleks üsna häppi. Ja mul samuti kõik võimalikud väljapakutud IMEI remondivariandid läbi proovitud - ei miskit icon_sad.gif Ju peab sammud sättima remondikeskuse poole. Või siis leppima 2.3.4-ga...
_________________
PSN: eestimees
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sammalhabe
HV vaatleja
Sammalhabe

liitunud: 05.11.2001




sõnum 16.03.2012 11:06:19 vasta tsitaadiga

Kes oskab lühidalt seletada kuidas saaks ICSi asemel 2.3.4 versiooni tagasi. Olen nüüd paar päeva uut tarkvara kasutanud ja see ei lähe ikka mitte. Ruutida pole vaja, mulle piisab originaal tarkvara ilusti.
Six enne viitas originaal tarkvara asukohale ja failile aga mis sellega edasi?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eeromees
HV kasutaja

liitunud: 10.03.2005




sõnum 16.03.2012 12:28:36 vasta tsitaadiga

Selle lased Odiniga peale PDA akna kaudu ja kogu lugu.
_________________
PSN: eestimees
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran

liitunud: 28.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2012 12:30:45 vasta tsitaadiga

Odiniga lase peale. Õpetus siin.
Odini saad sealt samast või siit.

Sammalhabe kirjutas:
Kes oskab lühidalt seletada kuidas saaks ICSi asemel 2.3.4 versiooni tagasi. Olen nüüd paar päeva uut tarkvara kasutanud ja see ei lähe ikka mitte. Ruutida pole vaja, mulle piisab originaal tarkvara ilusti.
Six enne viitas originaal tarkvara asukohale ja failile aga mis sellega edasi?
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eltso
HV veteran
eltso

liitunud: 03.02.2010




sõnum 16.03.2012 12:35:00 vasta tsitaadiga

Järjest tuleb amtliku ics-i peal custom romme välja icon_smile.gif Ei jõua nii kiiresti proovida icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran

liitunud: 28.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2012 12:46:12 vasta tsitaadiga

Oleks väga tänulik, kui keegi mõnest custom rommist,millel on cifs tugi (nt SpeedMod kerneliga), cifs.ko mooduli välja tõstaks ja kuhugi üles riputaks.

eltso kirjutas:
Järjest tuleb amtliku ics-i peal custom romme välja icon_smile.gif Ei jõua nii kiiresti proovida icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ercs
HV vaatleja

liitunud: 09.08.2004




sõnum 16.03.2012 13:14:17 vasta tsitaadiga

isiklik kirjutas:

Lisaks veel üsna tihti telefon hangub mõneks ajaks. Näiteks täna hakkasin helistama ühele kontaktile, libistasin sõrme paremale ja... pimedus... vaikus... ühelegi klahvile ei reageeri, umbes poole minuti pärast tuli pilt ette tagasi ja hakkas numbrit valima.



Peale uuenduse tegemist oli probleem, et kui hakkasin kontakte vaatama, kerisin üles-alla, siis telefon üsna pea täpselt niimoodi hangus pooleks minutiks ja lõpuks viskas veateate. Leidsin lahenduse: installisin Skype appi maha ja uuesti peale, peale seda kontaktide hangumise anomaaliat pole enam täheldanud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heff
HV veteran

liitunud: 18.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2012 16:52:19 vasta tsitaadiga

eltso kirjutas:
Järjest tuleb amtliku ics-i peal custom romme välja icon_smile.gif Ei jõua nii kiiresti proovida icon_biggrin.gif
Just nii : D
Proovin ise Bezke ICS-i, eile sai just eelmine versioon peale lastud kui avastasin, et loetud tunnid hiljem pidi 4.0 välja tulema. Eks hiljem proovib. 3.0 igatahes istub hästi. Pure ICS ROM oli muidu väga hea, aga väga suur miinus, kui default browser crashib thumbs_down.gif
Huvitav proovida icon_razz.gif
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madest
Kreisi kasutaja
madest

liitunud: 02.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2012 18:41:22 vasta tsitaadiga

dno kes siin kurdavad aga ilmselt custom rommide kasutajad aga mulle tundub see 4.0 ikka palju kiirem kui eelmine 2.3
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heff
HV veteran

liitunud: 18.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2012 20:09:00 vasta tsitaadiga

Well valdavalt on isegi custom 2.3 romid kiiremad kui stockid, rääkimata siis 4.0 romidest.
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
isiklik
HV kasutaja

liitunud: 29.11.2003




sõnum 16.03.2012 21:18:51 vasta tsitaadiga

Google Play ütleb mitmete rakenduste kohta - INSTALLED, kuigi ma panin 2.3.4 tagasi ja ühtegi rakendust installitud pole ja installida ei luba.

Kuidas saan need uuesti installida?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran

liitunud: 28.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2012 21:33:39 vasta tsitaadiga

Factory reset äkki abiks.

isiklik kirjutas:
Google Play ütleb mitmete rakenduste kohta - INSTALLED, kuigi ma panin 2.3.4 tagasi ja ühtegi rakendust installitud pole ja installida ei luba.

Kuidas saan need uuesti installida?
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
isiklik
HV kasutaja

liitunud: 29.11.2003




sõnum 16.03.2012 22:28:59 vasta tsitaadiga

Six kirjutas:
Factory reset äkki abiks.

isiklik kirjutas:
Google Play ütleb mitmete rakenduste kohta - INSTALLED, kuigi ma panin 2.3.4 tagasi ja ühtegi rakendust installitud pole ja installida ei luba.

Kuidas saan need uuesti installida?


Kui ma just panin 2.3.4 softi tagasi?

Google Play veebiversioon nüüd juba ütleb, et mul pole ühtegi telefoni, et rakendusi installida. Samas telegoni kaudu saab rakendusi installida. Kummaline
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sammalhabe
HV vaatleja
Sammalhabe

liitunud: 05.11.2001




sõnum 17.03.2012 00:54:46 vasta tsitaadiga

Tänud Six, panin vana 2.3.4 tagasi sinu õpetuse järgi ja sain oma tööks vajalikud kõne logid uuesti tagasi nii nagu vanasti oli, kõik töötab jälle hästi ja peaaegu kõik tuli backupist tagasi. Välja arvatud osad SMSid mis tulid tagasi telefoni ostust (suvest) kuni novembrini, huvitav kuhu novembrist kuni praeguseni SMSid kadusid, need pole ka olulised, põhiliselt parkimise teated aga kummaline, et SMS backup oli poolik? icon_smile.gif
Igaljuhul, kui peaks kunagi kohtuma, siis beer_yum.gif minu poolt.

Loodame, et ma pole ainuke kes vanamoodsatest kõne logidest puudust tundis ja ehk kodanikud googles teevad selle osa ikka ka 4.0 tarkvaras korda, ei tahaks jääda ju alatiseks vana tarkvara peale.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eltso
HV veteran
eltso

liitunud: 03.02.2010




sõnum 17.03.2012 02:29:42 vasta tsitaadiga

Endal hetkel mingi omega misiganesrom ja kiirus on parem kui stock ics-l, samas on nii mõnigi lambi crash tulnud mis mulle väga ei istu.
Ootan millal nüüd checkrom enda versiooni välja laseb icon_smile.gif Sellel omegal on ka mingi oma kitchen app, aga seal on suhteliselt vähe ja lahjad asjad, tahaks midagi taolist nagu REVOHD-l oli.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistong
Kreisi kasutaja
pistong

liitunud: 06.08.2004




sõnum 17.03.2012 17:45:04 vasta tsitaadiga

Kas kuidagi on võimalik ametlikult ilma garantiitingimusi rikkumata ka ICS telefonist Gingerbreadiks downgradega?
ICS upgrade sai läbi Kiesi tehtud ja suure põnevusega oodatud, aga tulemusteks boot loop, ülekuumenemine ja aku drain (mõne tunniga 100%-lt 20%-le) thumbs_down.gif

_________________
ayo one two one two
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Germo7
HV vaatleja

liitunud: 28.05.2003




sõnum 17.03.2012 19:41:13 vasta tsitaadiga

pistong kirjutas:
Kas kuidagi on võimalik ametlikult ilma garantiitingimusi rikkumata ka ICS telefonist Gingerbreadiks downgradega?
ICS upgrade sai läbi Kiesi tehtud ja suure põnevusega oodatud, aga tulemusteks boot loop, ülekuumenemine ja aku drain (mõne tunniga 100%-lt 20%-le) thumbs_down.gif


Kies-il endal võiks olla selline variant ,et saab ka downgradeda! icon_biggrin.gif

A kas kellelgi org ICS-iga nii on ,et taustapilti ei saa vahetada...vahet ple kas seda teha galeriist või taustapiltide galeriist - iga kord jookseb galerii kokku ja pilti vahetada ei saa.. Ainuke mida teha saan on liikuvate tauatapiltide vahetamine! icon_smile.gif

_________________
Samsung Galaxy Spica, S2, S4, S5, S6 Edge, S8
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woo456
Kreisi kasutaja
woo456

liitunud: 23.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2012 20:25:21 vasta tsitaadiga

pistong kirjutas:
Kas kuidagi on võimalik ametlikult ilma garantiitingimusi rikkumata ka ICS telefonist Gingerbreadiks downgradega?
ICS upgrade sai läbi Kiesi tehtud ja suure põnevusega oodatud, aga tulemusteks boot loop, ülekuumenemine ja aku drain (mõne tunniga 100%-lt 20%-le) thumbs_down.gif

Peaks saama nii, et lased ODINiga gingerbread stocki peale tagasi. Flashimise counter stock firmware'iga ei suurene.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Germo7
HV vaatleja

liitunud: 28.05.2003




sõnum 17.03.2012 20:34:04 vasta tsitaadiga

Teen Factory reseti ära ja kui ikka telefon uimab siis tuleb Odiniga kallale minna icon_smile.gif

E: nii palju oli sellest vähemalt kasu ,et taustapilte saab jälle vahetada! icon_smile.gif
E2: seda rõõmu oli ainult päevaks! icon_smile.gif

_________________
Samsung Galaxy Spica, S2, S4, S5, S6 Edge, S8


viimati muutis Germo7 18.03.2012 17:19:53, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andres635
HV vaatleja

liitunud: 17.01.2010




sõnum 17.03.2012 20:35:27 vasta tsitaadiga

Mina olen vist üks vähestest kes ICS on rahul,telefon läks kiiremaks,menüüd loogilisemad,kõik toimib veatult!
Ainuke asi oli see,et läbi Kiesi pidin uuendama hommiku vara,õhtuti oli võimatu isegi Kiesi avada,kasutajaid oli meeleltult,uuendamine jooksis kinni pidevalt.

_________________
Minult saad soodsalt Fenestra puit-alumiinium aknad info: andres.aju@fenestra.ee 5017635
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran

liitunud: 28.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2012 20:40:27 vasta tsitaadiga

Muidu võib ka rahul olla, ainult akukasutus on kõvasti suurem.
Hakkame aga tihedamini laadima...

andres635 kirjutas:
Mina olen vist üks vähestest kes ICS on rahul,telefon läks kiiremaks,menüüd loogilisemad,kõik toimib veatult!
Ainuke asi oli see,et läbi Kiesi pidin uuendama hommiku vara,õhtuti oli võimatu isegi Kiesi avada,kasutajaid oli meeleltult,uuendamine jooksis kinni pidevalt.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2012 21:05:15 vasta tsitaadiga

Tundub, et aku näitaja kukub just kasutamise ajal kiirelt, samas ootereziimis riiulil eriti ei kuku, võrreldes siis vana gingeriga. Muidu rahul.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eltso
HV veteran
eltso

liitunud: 03.02.2010




sõnum 17.03.2012 21:09:28 vasta tsitaadiga

Mina olen teine vähestest kes on asjaga rahul icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woo456
Kreisi kasutaja
woo456

liitunud: 23.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2012 22:01:21 vasta tsitaadiga

eltso, ma olen kolmas siis icon_biggrin.gif Mõned bugid küll on, aga noh ma ei ootagi siukselt esmareleasilt eriti rohkem. Kõige kurvemaks teeb ainult see, et LauncherPro ei taha töötada ICS'i peal mul. Akuga on minul nii, et kui enne laadisin iga õhtu, laen nüüd ka iga õhtu.
Esimene asi, mida märkasin, oli see, et boot animation on sujuvam icon_lol.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eZ
HV kasutaja
eZ

liitunud: 06.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2012 22:24:09 vasta tsitaadiga

woo456, Proovi Nova või Apex Launcherit, need palju asjalikumad minuarust.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eltso
HV veteran
eltso

liitunud: 03.02.2010




sõnum 18.03.2012 09:45:53 vasta tsitaadiga

Ma ostsin ka mingil hetkel nova ära, aga hetkel on kasutusel apex, vähem võimalusi, aga tundub kuidagi sujuvam.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaur23
HV Guru

liitunud: 29.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2012 11:54:34 vasta tsitaadiga

Alguses olin ka ICS rahul, kuid viimastel päevadel on hakanud hanguma suvalistes kohtades (2x kontaktides; pildigaleriis ja internetis). 2.3.4 polnud kordagi sellist asja nagu hangumine. Ei mõistnud teiste probleeme, aga nüüd küll icon_sad.gif
_________________
seesama
Kommentaarid: 349 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Germo7
HV vaatleja

liitunud: 28.05.2003




sõnum 18.03.2012 12:37:54 vasta tsitaadiga

Taustapilti sain siis ühe päeva peale tehase reseti vahetada ja nüüd on probleem tagasi... okse.gif
_________________
Samsung Galaxy Spica, S2, S4, S5, S6 Edge, S8
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 18.03.2012 14:39:40 vasta tsitaadiga

Six kirjutas:
Muidu võib ka rahul olla, ainult akukasutus on kõvasti suurem.
Hakkame aga tihedamini laadima...

andres635 kirjutas:
Mina olen vist üks vähestest kes ICS on rahul,telefon läks kiiremaks,menüüd loogilisemad,kõik toimib veatult!
Ainuke asi oli see,et läbi Kiesi pidin uuendama hommiku vara,õhtuti oli võimatu isegi Kiesi avada,kasutajaid oli meeleltult,uuendamine jooksis kinni pidevalt.


Ma olen kõigega rahul, aku kestab kauem, telefon on oluliselt kiirem, mugavam kasutada. Kõik seaded toimivad, buge pole avastanud.
Väga hea edasi minek.
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 215
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Germo7
HV vaatleja

liitunud: 28.05.2003




sõnum 18.03.2012 15:12:47 vasta tsitaadiga

SilQ kirjutas:
Six kirjutas:
Muidu võib ka rahul olla, ainult akukasutus on kõvasti suurem.
Hakkame aga tihedamini laadima...

andres635 kirjutas:
Mina olen vist üks vähestest kes ICS on rahul,telefon läks kiiremaks,menüüd loogilisemad,kõik toimib veatult!
Ainuke asi oli see,et läbi Kiesi pidin uuendama hommiku vara,õhtuti oli võimatu isegi Kiesi avada,kasutajaid oli meeleltult,uuendamine jooksis kinni pidevalt.


Ma olen kõigega rahul, aku kestab kauem, telefon on oluliselt kiirem, mugavam kasutada. Kõik seaded toimivad, buge pole avastanud.
Väga hea edasi minek.


Huvitav millest see tuleb ,et osadel läks telefon aeglasemaks ja aeg-ajalt esineb ka bug-e ning teistel ple ühtegi bug-i ja telefon on kiirem? Nagu ma aru olen saanud nii seda kui ka teisi foorumeid lugedes ,et enamusel muutus tel siiski aeglasemaks...a millest see erinevus tuleb? ??

_________________
Samsung Galaxy Spica, S2, S4, S5, S6 Edge, S8
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Araablane
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2012 15:32:05 vasta tsitaadiga

Päris suur teema nii et küsin pigem sedasi, kui kaua kestab Galaxy-l aku kui lihtsalt muusika kuulata päev läbi ja videosid vaadata, ilma 3G-ta.
Kui kaua 3G sisselülitatult kestab?

Võitsin endale sama telefoni nüüd olen kahe vahel kas jätta alles või mitte, praegu kasutan väga odava otsa androidi ning millestki puudust nagu ei tunne.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vants...
HV vaatleja
Vants...

liitunud: 25.10.2011




sõnum 18.03.2012 16:37:07 vasta tsitaadiga

Soovitage, kas osta Galaxy S2 või Galaxy Nexus?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran

liitunud: 28.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2012 16:50:39 vasta tsitaadiga

Aga milles probleem - telefon on ju olemas - kuula muusikat ja vaata videot ilma 3G-ta ja siis koos 3G-ga.
Saadki teada kaua aku kestab.

Araablane kirjutas:
Päris suur teema nii et küsin pigem sedasi, kui kaua kestab Galaxy-l aku kui lihtsalt muusika kuulata päev läbi ja videosid vaadata, ilma 3G-ta.
Kui kaua 3G sisselülitatult kestab?

Võitsin endale sama telefoni nüüd olen kahe vahel kas jätta alles või mitte, praegu kasutan väga odava otsa androidi ning millestki puudust nagu ei tunne.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 18.03.2012 16:52:24 vasta tsitaadiga

milliseid custom romme mõistlik proovida oleks ics valikus?

Ütlen ära, et GB'dest on RevoHD kõige meelepärasem.
Täna uuendasin V4'lt V6'le.

_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,


viimati muutis siinus 18.03.2012 16:53:28, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 18.03.2012 16:52:31 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler


Raske öelda millest või kuidas see kiiruse vahe tuleb. Aga menüüde vaheline liikumine ja rakenduste avamine on ikka oluliselt kiirem.
Aku vastupidavuse kohapealt arvan ma lihtsalt seda, et ma ei kasuta telefoni mängude mängimiseks. Peal on olnud ICS 4 päeva, varem toimu laadimine üle päeva siis nüüdseks pidas 3 päeva. Vara veel muidugi öelda aga isiklikult tundub et aku kestab kauem.
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 215
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Araablane
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2012 17:03:31 vasta tsitaadiga

Six kirjutas:
Aga milles probleem - telefon on ju olemas - kuula muusikat ja vaata videot ilma 3G-ta ja siis koos 3G-ga.
Saadki teada kaua aku kestab.

Araablane kirjutas:
Päris suur teema nii et küsin pigem sedasi, kui kaua kestab Galaxy-l aku kui lihtsalt muusika kuulata päev läbi ja videosid vaadata, ilma 3G-ta.
Kui kaua 3G sisselülitatult kestab?

Võitsin endale sama telefoni nüüd olen kahe vahel kas jätta alles või mitte, praegu kasutan väga odava otsa androidi ning millestki puudust nagu ei tunne.


Ei näe mõtet lahti kakkuda kinnist pakendit et lihtsalt proovida aku kestvust. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eltso
HV veteran
eltso

liitunud: 03.02.2010




sõnum 18.03.2012 17:06:19 vasta tsitaadiga

Paljud ilmselt ei ole korralikku resetti teinud ja sellest ka probleemid. Minul ilma resetita oli ka teatavaid tõrkeid, aga kui panin uuesti ja enne seda tegin kõik puhtaks, siis läks asi väga palju kenamaks thumbs_up.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Germo7
HV vaatleja

liitunud: 28.05.2003




sõnum 18.03.2012 17:26:15 vasta tsitaadiga

eltso kirjutas:
Paljud ilmselt ei ole korralikku resetti teinud ja sellest ka probleemid. Minul ilma resetita oli ka teatavaid tõrkeid, aga kui panin uuesti ja enne seda tegin kõik puhtaks, siis läks asi väga palju kenamaks thumbs_up.gif


Tehtud Factory reset! Sellest oli niipalju kasu ,et sain ühe päeva taustapilte vahetada - nüüd jälle "galerii" jookseb kokku.. ja need viited kui nt "helistajat" avada ei kadunud kuhugi...seda ei esine iga kord aga nt 4 korrast ühega ootab mingi 1-2 sec ning alles siis avab..ja seda suvaliste programmidega...

_________________
Samsung Galaxy Spica, S2, S4, S5, S6 Edge, S8
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2012 17:59:47 vasta tsitaadiga

Germo7, igaks juhuks küsin.
Ega mingit OC ja voldi muutmis programmi ei kasuta?

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heff
HV veteran

liitunud: 18.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2012 18:41:28 vasta tsitaadiga

Vants... kirjutas:
Soovitage, kas osta Galaxy S2 või Galaxy Nexus?
Oleneb kõige rohkem ilmselt sellest, kumb suuruse poolest sobib paremini. Mulle tundub Nexus liiga suur oma 4.65" ekraaniga, aga S2 4.3" ekraan on täpselt paras. Samas eks resolutsioon ka erinev neil, nexusel lausa 720p, mis annab päris korraliku pikslihulga. S2-l peaks ka kaamera pisut parem olema (8MP vs 5MP). S2-l on ka kaasas Samsungi enda versioon Androidist koos Samsungi appide ja muu kolaga. Kellele pluss, kellele miinus. Nexusel seevastu saab "puhta" androidi, mis IMO on tunduvalt parem kasutada. Aga alati saab custom rome peale lajatada ja nii panna S2-le ka Samsungi kolast vaba versiooni, ise tegin nii ja olen rahul.
Ise võtaks Nexuse, kui oleks mõistlikuma ekraanisuurusega. Praegune 4.65" on liiga lahmakas. Muidugi eks ta ole harjumise asi, 3.5" ekraani pealt tulles tundus ka 4.3" suur.
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jann1
HV Guru
Jann1

liitunud: 03.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2012 20:21:39 vasta tsitaadiga

Avastasin just et minu mobla kaamerale on tekkinud ka see pink spot ja kohe päris märgatav :S :S kuidas ma saan sellest lahti? on keegi uurind?
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 18.03.2012 20:27:26 vasta tsitaadiga

kusjuures, kui ma praegu vaatasin, siis on minu omal ka mingi sarnane kala. valget paberit pildistades on keskkoht suht kole

edit: või siis ma reageerin liiga üle ja kujutan seda ette

_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2012 20:28:47 vasta tsitaadiga

minul käis millalgi telefon garantiis ja peale seda tekkis kaameraklaasi alla mingi sodi. ilmselt on ka mul fotodel varsti pink spot.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jann1
HV Guru
Jann1

liitunud: 03.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2012 20:28:55 vasta tsitaadiga

djpvx, ei kujuta ette, senini ma ka ei märganud kuni nüüd hakkasin ajaviiteks shokolaadi pildistama ja siis märkasin et heledal taustal on fucking roosa laik :S mida varem 100% polnud.
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 18.03.2012 20:31:56 vasta tsitaadiga

eks homme päevavalguses vaatab. Ma suht päev otsa ekraani vahtind, vb on silmad segi läind. Aga väga hull mul ei tundugi.
_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Germo7
HV vaatleja

liitunud: 28.05.2003




sõnum 18.03.2012 20:59:22 vasta tsitaadiga

kjaups kirjutas:
Germo7, igaks juhuks küsin.
Ega mingit OC ja voldi muutmis programmi ei kasuta?


Ei kasuta! icon_smile.gif

E: Ja roosa laigu omanikele teadmiseks,et garantii on senini ainuke lahendus probleemile.. - ja seegi ple veel kindel kas nad ikka seal selle kaamere mooduli ära vahetavad või saad vastuse "viga ei tuvastatud"! icon_smile.gif
Siit foorumist üks kasutaja pidi mõned päevad tagasi sellega garantiisse minema..seni pole ta tagasisidet andund meile.. Tõenäoliselt kahe nädala pärast saame teada kuidas tal läks...
Aga sellise koodiga saab vaadata milline kaamera moodul sul on : *#34971539# ja sealt valid "Isp ver Check"
Ja roosa laigu omanikel peaks seal seisma siis : Fujitsu

_________________
Samsung Galaxy Spica, S2, S4, S5, S6 Edge, S8
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 18.03.2012 21:07:04 vasta tsitaadiga

Germo7 kirjutas:
Aga sellise koodiga saab vaadata milline kaamera moodul sul on : *#34971539# ja sealt valid "Isp ver Check"
Ja roosa laigu omanikel peaks seal seisma siis : Fujitsu

mingit muud võimalust pole? mul mingit asja ette ei tule. kui koodi sisestan, siis peale # vajutamist läheb rida tühjaks ja ei midagist.
Liiga ära häkkind oma telefoni?

Garantiiga läheb mul ka raskeks veidi. Flash count on 6. Vaevalt enam mingi jig aitab

_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Jann1
HV Guru
Jann1

liitunud: 03.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2012 21:08:26 vasta tsitaadiga

mul viskab ka tühjaks.
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung I9100 Galaxy S II mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 57, 58, 59 ... 141, 142, 143  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.