Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows 7 (arutelu ja probleemid) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 302, 303, 304 ... 372, 373, 374  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2012 00:32:50 vasta tsitaadiga

Siim159 kirjutas:
Aga siiski keegi oskaks aidata sellega, et peale igat interneti katkestust (s.h arvuti (taas)käivitamisel) internetiühendus puudub (arvuti ruuteriga on ühendatud küll, kuid nö browseriga vms ei saa ühendust). Et ajutiselt ühendada ära, peab minema IPv4 sätetesse ja sinna toksima sisse kasvõi suvalise IP kombinatsiooni. Kui arvuti on selle IP nö ära tuvastanud ehk mittetöötavaks, siis peab uuesti IPv4 sätetesse minema ja valida selle valiku, et ta automaatselt valiks ise IP jms, mille järel alles saabub internetiühendus. Kui internetiühendus katkestatakse ja uuesti soovitakse ühendatakse, siis peab jälle sama protsessi läbima.

ja kes pakub sulle yhendust?
ja läbi mille pakutakse yhendust?
(lisa informatsioon on alati "liiast" thumbs_up.gif )

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 05.02.2012 00:35:45 vasta tsitaadiga

egas keegi ei ole sättinud ruuterisse piirangut, et uued masinad (mac aadressid) tuleb registreerida? lõhnab küll sellejärgi

ikkagi küsi oma starmani tehnikult seda.
tagasi üles
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2012 00:43:11 vasta tsitaadiga

Teenuspakkujaks on Starman.
Ning mõtled, mis ruuter on, jah? Buffalo Wireless-G 125 High Speed.

Samuti igaksjuhuks ütlen uuesti ka seda, et teistel on net olemas ning samuti ka enda teise läppariga nii kaabli kui ka wifiga on internetiühendus ilusti olemas.

olavsu1, Seda ma ise ei oska öelda... Üks päev käis Starmani tehnik siin, kuna internetiühendus takerdus mitmed päevad, kuid enam seda pole olnud (k.a nendel, kellega interneti jagan). Vb tõesti ta seal midagi muutis, kuid mis pärast ta oleks seda pidanud tegema? Kui keegi ei oska lahendust pakkuda, siis peab vast jah tehniku igaksjuhuks välja kutsuma ja vaatama, ehk hoopis ruuteri vms viga.
//Kas seda saab muidu Starmani klienditugi ka vaadata või ainult tehnik, kes kohale kutsutud?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 05.02.2012 12:54:51 vasta tsitaadiga

turvalisuse huvides keeratakse värk sedasi et võrgule saavad ligi vaid registreeritud masinad. on olemas igasugu pätte. mõned neist varastavad üle wifi teiste makstud interneti ühendust.


Siim159, sa pead oma võrguadminnile ütlema et sul on teine arvuti veel ja et tahad sellega interneti pääseda.

olin ise samas olukorras ühes firmas arvuteid parandades. seal lasi ruuter (või modem) internetile ligi vaid valitud masinaid. enda läppariga nägin vaid gatewayd ja sealt ühenduse statistika lehte. Tee mis tahad, ei saa võõra masinaga netist draivereid kätte.
tagasi üles
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2012 13:09:32 vasta tsitaadiga

Aga kui see oleks, et registeeritud masinad saavad ainult võrku ühendada, siis ma ei saaks praegu mitte kuidagi selle läppariga nets ju olla. Lihtsalt pean uuesti IPv4 sätetest valima, et ta automaatselt IP ja asjad valiksid.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 05.02.2012 13:21:41 vasta tsitaadiga

Siim159, sellekohta ütleks külaline ja toores jõud. Praegu oled nagu külaline ja lunid endale ühendust, ruuter annabki korraks ühenduse ja kui ühenduse katkestad, lööb ruuter ühenduse kinni(külaline läks ära) ja pead uuesti protsessi läbima.


säti windowsi energiasäästu suvandid selliseks, et windows ise võrku lahti ei ühendaks.
tagasi üles
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2012 20:21:57 vasta tsitaadiga

Sain vist korda... Võtsin Network Connection Detailsist vajalikud andmed ja sisestasin need IPv4 sätetesse. Enam ära ühendus vist ei kao, vähemalt hetkel tundub.

Tänud igatahes teile ikkagi,
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 05.02.2012 20:51:53 vasta tsitaadiga

Siim159, kuhu sa siis neid enne sisetasid kui see saladus pole?
tagasi üles
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2012 21:12:23 vasta tsitaadiga

Enne ma ei sisestanudki sinna midagi... Võhik nagu ma olen, ei osanud arvatagi, et neid andmeid peab sinna toppima icon_biggrin.gif Enne lihtsalt pidin kogu aeg muutma automaatsete sätete muutmise peale, et netti saaks,
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 06.02.2012 00:17:42 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Enne lihtsalt pidin kogu aeg muutma automaatsete sätete muutmise peale, et netti saaks,



noh, aga sa oleks võinud jättagi automaatsete sätete peale icon_razz.gif

huvitavat lugemist mitmeks päevaks : http://landfield.pri.ee/Windows_7/Win7_Network_1.html#raudvara
tagasi üles
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2012 00:24:17 vasta tsitaadiga

Kui ma oleksingi jätnud automaatsete sätete peale, siis oleks peale igat neti taasühendamist (k.a arvuti käivitamist) kadunud jälle net ära jne.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 06.02.2012 00:52:12 vasta tsitaadiga

ja staatiliseks sättides (kirjutades ise vajalikud numbrid IPv4 seadetesse) laseb ligi? siis on ikkagi ruuter pahade seadetega.
tagasi üles
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2012 21:01:03 vasta tsitaadiga

Siis laseb jah ligi. Aga igatahes nüüd net nii wifi kui ka kaabliga olemas ja ei raatsi hakata muud enam sorkima:D

Kuid tulen uue probleemiga... Nimelt, nüüd peale formatit on arvuti bootimine imelikult aeglaseks läinud. Eelneva poole minuti asemel käivitab arvuti ennast umbes 1+ minutit. Olen nii Disk Cleanupi teinud (ka CCleaneriga), Disk Defragmenteriga läbi tõmmanud ning üleliigset pahna ka pole arvutis. Samuti kõik Windows Updated tehtud ning ka draiverid tunduvad korras olevat.
Ehk keegi oskab mõnda lahendust pakkuda?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2012 22:06:42 vasta tsitaadiga

Siim159, Vaata mis programmid startupis on ja proovi Soluto nimelist proge thumbs_up.gif
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2012 22:21:43 vasta tsitaadiga

Mida täpsemalt ma seal Solutos vaatama/tegema pean?

Samuti starupis ka ei leia midagi, mis oleks ebaoluline ja võib arvutit aeglustada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2012 02:08:20 vasta tsitaadiga

Siim159 kirjutas:
Mida täpsemalt ma seal Solutos vaatama/tegema pean?

Samuti starupis ka ei leia midagi, mis oleks ebaoluline ja võib arvutit aeglustada.

"Startup"-i all mõtled seda, et oled järgi vaadanud msconfig-s ja services.msc-s?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 07.02.2012 12:53:58 vasta tsitaadiga

oeh.

www.hot.ee/olavsu1/report.html


ei teagi mida arvata...
tagasi üles
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2012 00:12:01 vasta tsitaadiga

olavsu1 kirjutas:
oeh.

www.hot.ee/olavsu1/report.html


ei teagi mida arvata...

Arvatavasti rasked probleemid sul. icon_wink.gif icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 08.02.2012 12:52:58 vasta tsitaadiga

LiivaneLord kirjutas:
olavsu1 kirjutas:
oeh.

www.hot.ee/olavsu1/report.html


ei teagi mida arvata...

Arvatavasti rasked probleemid sul. icon_wink.gif icon_biggrin.gif


paistab jah, täna on lahedam, toas on 2 kraadi sooja. arvuti käivitus suurema jonnita.
tagasi üles
sama123
HV veteran

liitunud: 20.03.2009




sõnum 10.02.2012 02:56:05 vasta tsitaadiga

Järsku tekkis imelik viga:word;exel ja outlook-is win7x64 all hiirekursor väriseb ja nii tugevalt,et on raskusi kirjutamisega.Samas aga programmid toimivad.Kas viga windowsis või offices?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 10.02.2012 09:45:49 vasta tsitaadiga

Kõige esimese asjana võiks teist hiirt proovida
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2012 11:34:04 vasta tsitaadiga

kes siis hiirekursoriga kirjutab? icon_eek.gif
_________________
There is no place like 127.0.0.1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 10.02.2012 11:42:55 vasta tsitaadiga

Renka kirjutas:
kes siis hiirekursoriga kirjutab? icon_eek.gif
Ta võib kirjutada mingites hiegrolüüfides character mapi kaasabil.............
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 10.02.2012 16:15:08 vasta tsitaadiga

sama123, puhasta hiire sensor ära. Endal on seda probleemi tekitanud tolm hiire sensori ees.
tagasi üles
sama123
HV veteran

liitunud: 20.03.2009




sõnum 10.02.2012 20:54:04 vasta tsitaadiga

Renka kirjutas:
kes siis hiirekursoriga kirjutab? icon_eek.gif


Hiires ei ole küsimus,ka teise hiirega sama.Lihtsalt nii väriseb,et ei saa hiirega juhtida.Nüüd ka outlook jookseb vahetavahel kinni,vaatasin office 2007-l SP3 peal,peaks piisama?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 10.02.2012 22:36:14 vasta tsitaadiga

sama123, proovi mingi ühevärvilist tausta. mõned hiired ei taha puidumustri ega värviliste piltide peal töötada.

palliga hiiresid ju enam ei ole...
tagasi üles
Azatris
HV veteran
Azatris

liitunud: 06.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 12.02.2012 16:25:44 vasta tsitaadiga

Kas on kuidagi võimalik nii, et 1 fail on kahes kohas? Et kui ma nt salvestan ühe faili ära, siis teises kohas sama fail muudab ennast kohe peale seda vastavalt esimese muutustele?
See tähendab seda, et kui teist faili muudetakse, siis esimene ei tohiks muutuda. Lihtsalt, et teine oleks pidevalt esimese koopia, read-only vm.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2012 16:49:40 vasta tsitaadiga

ArchMage, Fail 1 ei saa olla read-only kui sa tahad, et Fail 2 muudatused sinna kirjutataks ja asi sünkroonis oleks. Iseasi kui vastav programm või käsk võtab sünkrooni ajaks read-only lipu maha thumbs_up.gif
Windowsi siseselt vast Robocopy (käsurea põhine) ja Task Scheduler (graafiline) suudaksid koostöös seda teha. Aga lihtsam vast mingi kolmanda osapoole proge.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 12.02.2012 17:26:14 vasta tsitaadiga

Tomorrow, saab küll. oleneb kelle jaoks ta read only on. sätid sünkroniseeriva rakenduse Fail 1 omanikuks ja jätad vaid omanikule kirjutamis õiguse ehk Fail 1 kehtib chmod 644
tagasi üles
andree
HV kasutaja

liitunud: 17.10.2010




sõnum 12.02.2012 22:21:14 vasta tsitaadiga

Kas Windows 7 puhul on igasuguste registripuhastajate kasutamine mõistlik, näit. CCleaner? On neist mingit reaalset kasu ja kui siis millist kasutada?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2012 22:23:58 vasta tsitaadiga

Ise ühe errori lahendamiseks pidin ka CCleanerit kasutama (registry repair vms). Samuti saab sellega ka mittevajalike faile jm pahna arvuti kiiremaks tegemiseks ära kustutada.
Nii et reaalset kasu on ikka sellel.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 12.02.2012 23:49:44 vasta tsitaadiga

andree, arvan et ikka on kasu. windows on ikka windows, mitte unix või linux...
tagasi üles
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2012 02:26:28 vasta tsitaadiga

CCleaner on väga hää asi. Kustutab mõttetud asjad ära ning ka registrit on võimalik puhastada. icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 13.02.2012 09:40:12 vasta tsitaadiga

Aga igal juhul tuleb üle vaadata, et mida kustutatakse. Muidu võib pärast vigumist liigagi palju olla icon_lol.gif icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2012 09:54:52 vasta tsitaadiga

Mnator, Jep. Vaikimisi tahab see kustudada ka brauseri sessiooni,küpsised jms. Pole siis mingi ime kui brauser uuesti lahti teha on sisselogimised ära unustatud ja eelnevalt lahti olnud lehed peab taastama käsitsi.
Seega enne esimest jooksutamist tasub sätted hoolega läbi vaadata thumbs_up.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Plumbum
HV vaatleja

liitunud: 16.02.2009




sõnum 13.02.2012 10:30:33 vasta tsitaadiga

olavsu1 kirjutas:
sama123, proovi mingi ühevärvilist tausta. mõned hiired ei taha puidumustri ega värviliste piltide peal töötada.

palliga hiiresid ju enam ei ole...


Kuidas on seotud töölaua taust ja hiirekursori liikumine ekraanil? Et kui panen palja naise taustaks siis kursor muudkui võdiseb tissi peal ja ongi nii?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 13.02.2012 11:27:48 vasta tsitaadiga

Plumbum kirjutas:
olavsu1 kirjutas:
sama123, proovi mingi ühevärvilist tausta. mõned hiired ei taha puidumustri ega värviliste piltide peal töötada.

palliga hiiresid ju enam ei ole...


Kuidas on seotud töölaua taust ja hiirekursori liikumine ekraanil? Et kui panen palja naise taustaks siis kursor muudkui võdiseb tissi peal ja ongi nii?



ma pidasin silmas hiirealust või matti. sensori jaoks on see taust. ka kui hiir naisepeale asetada siis kursor võdisebki, nahk on karvane ja karvad segavad sensori tööd.
tagasi üles
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2012 11:38:56 vasta tsitaadiga

Plumbum kirjutas:
olavsu1 kirjutas:
sama123, proovi mingi ühevärvilist tausta. mõned hiired ei taha puidumustri ega värviliste piltide peal töötada.

palliga hiiresid ju enam ei ole...


Kuidas on seotud töölaua taust ja hiirekursori liikumine ekraanil? Et kui panen palja naise taustaks siis kursor muudkui võdiseb tissi peal ja ongi nii?

ot:
Tee oma allkiri korda. Ületab lubatud mõõte!
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=858992#858992

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2012 20:34:24 vasta tsitaadiga

Mnator kirjutas:
Aga igal juhul tuleb üle vaadata, et mida kustutatakse. Muidu võib pärast vigumist liigagi palju olla icon_lol.gif icon_wink.gif

Samas registri puhastamise osas pole CC-ga kunagi mingeid probleeme esinenud tagantjärele thumbs_up.gif ! Erinevalt paljudest teistest taolistest progedest, mida pika aja jooksul kasutatud/proovitud icon_smile.gif .
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mhei
HV kasutaja
mhei

liitunud: 03.12.2009




sõnum 14.02.2012 21:51:39 vasta tsitaadiga

vabandan juba ette ära, teema tuleb korra XP põhiline,kuna ei leia mitte ühtegi kohta läbi otsingu..... icon_neutral.gif
kas XPl on võimalik (nagu win7-mel) igal asjal läbi häälekaardi maha keerata?
point siis selles,et lapsel meeldib oma sidil mingeid flash mänge mängida ja seal ei saa MUTE peale panna,win 7-mel saab selle hääle ikooni peal maha võtta aga XPl pole ma seda leidnud.....
ise ma kasutan chromet muusika kuulamiseks ja laps FFi,FFi tahaks kuidagi mute peale saada et sealt enam piiksu ka läbi ei tulex.... tegemist siis läppariga...
sry kui liiga segaselt kribasin....... icon_redface.gif

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2012 22:37:03 vasta tsitaadiga

See kõik on puhtuse huvides. Kui kasutate paroolide salvestamist, siis väike klikk ja oled taas sisse logitud ja küpsis olemas.

Põhimõtteliselt võib jah prügikasti ja küpsiste kustutamise ära keelata. icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2012 13:20:40 vasta tsitaadiga

mhei, selline võimalus on vaid W7-l olemas. Vanematest toetas seda ka Vista.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 16.02.2012 14:48:27 vasta tsitaadiga

kunagi kasutasin mingit flash mute proget. Täpsemalt ei mäleta, kas sai brauseripõhiselt või mitte
_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
arvutisõber
HV veteran
arvutisõber

liitunud: 01.08.2002




sõnum 16.02.2012 23:42:31 vasta tsitaadiga

Live Movie Maker ei kuva "create custom settings" valikut, mis tuleks teha? Pluginate hulgast ei leidnud ka midagi sellist, mis võiks aidata ja kokku on saadaval ainult 4 pluginat.
Selles videos on see valik näha: http://www.youtube.com/watch?v=SVEXUM9ZtKs

_________________
...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killerwave
HV Guru
Killerwave

liitunud: 05.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2012 19:10:00 vasta tsitaadiga

Tekkinud probleem win installiga. Nimelt sai uus emaplaat jm ostetud kuid win setupis keeldub uut partitsiooni tegemast, andes veateatel koodi 0x8004240f. Samuti kippus karjuma et dvd lugeja draiverid puudu(jälle- eelmine kord lahendasin selle teise arvuti puhul sellega et võtsin käesolevast arvutist dvd lugeja ja installisin sellega, aga hetkel ei tööta ka selle dvd lugejaga enam).

Edit: sain partitsioonid tehtud lisa iso boot programmiga, kuid nüüd ta keeldub taas sinna peale installeerumast. Valin partitsiooni installiks, kuid ütleb et ei saa ut teha ega olemasolevat leida seega ei insalleeru...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2012 19:10:49 vasta tsitaadiga

Killerwave, Need DVD lugejad on jah üks paras rämps. Küll lagunevad ära,küll ei loeta sealt alati kõike välja jne. Mina viskasin platvormivahetusega lugeja üldse nahhui ja kobisin USB pulkadele üle thumbs_up.gif
ODD is dead icon_exclaim.gif

Mis puutub probleemi, siis oled kasutanud mingit kolmanda osapoole proge formaatimiseks ja partitsioonide tegemiseks?
Võimalik, et partitsioonitabel on vussis täiega. Kõige kindlam üritada kogu ketas puhtaks formaatida kasvõi kolmanda osapoole progega ja siis üritada windowsi enda vahenditega vajalikud pardid teha.

Kui see kah ei toimi, siis vb vaja tootja utiliidiga lasta 0 fill teha, et nullidega üle kirjutada (low level format).
Mingi lingi leidsin kah: http://www.techpavan.com/2009/03/24/0x8004240f-windows-vista-partition-error-complete-solution/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killerwave
HV Guru
Killerwave

liitunud: 05.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2012 19:49:45 vasta tsitaadiga

Probleem lahendatud, ma kasutasin jah kolmanda osapoole programme, siis kui probleem tekkis. Lõppkokkuvõttes pidin terve ketta partitsioonid ära kustutama ja uuesti tegema ja seda viimast win setupis. Algul ma üritasin säilitada osa infot mis teisel partitsioonil oli aga see selleks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Napsi
HV kasutaja
Napsi

liitunud: 01.02.2007




sõnum 20.02.2012 05:55:14 vasta tsitaadiga

Enne pole kohanud nii et enne ise näppides küsin siin üle.
Arvutil 2 kasutajat admin ja piiratud kasutaja.
Adminil kadus stardi alt arvuti väljalülitamine ja muu mis seal oli, alles on ainult vahetada kasutajat ja väljalogimine, piiratud kasutajal kõik alles.
Kuidas seda saab taastada ?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2012 09:08:16 vasta tsitaadiga

Napsi kirjutas:
Enne pole kohanud nii et enne ise näppides küsin siin üle.
Arvutil 2 kasutajat admin ja piiratud kasutaja.
Adminil kadus stardi alt arvuti väljalülitamine ja muu mis seal oli, alles on ainult vahetada kasutajat ja väljalogimine, piiratud kasutajal kõik alles.
Kuidas seda saab taastada ?

Ega registri kallal pole käinud või mõnda proge sinna kallale lasknud?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Plumbum
HV vaatleja

liitunud: 16.02.2009




sõnum 20.02.2012 09:35:50 vasta tsitaadiga

Group policy editor - Run ja gpedit.msc

User Configuration
└Administrative Templates
  └Start Menu and Taskbar

Ja seal "Remove and Prevent Access to the Shut Down command" peaks olema not configured või disabled.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows 7 (arutelu ja probleemid) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 302, 303, 304 ... 372, 373, 374  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.