|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
05.02.2012 00:32:50
|
|
|
| Siim159 kirjutas: |
| Aga siiski keegi oskaks aidata sellega, et peale igat interneti katkestust (s.h arvuti (taas)käivitamisel) internetiühendus puudub (arvuti ruuteriga on ühendatud küll, kuid nö browseriga vms ei saa ühendust). Et ajutiselt ühendada ära, peab minema IPv4 sätetesse ja sinna toksima sisse kasvõi suvalise IP kombinatsiooni. Kui arvuti on selle IP nö ära tuvastanud ehk mittetöötavaks, siis peab uuesti IPv4 sätetesse minema ja valida selle valiku, et ta automaatselt valiks ise IP jms, mille järel alles saabub internetiühendus. Kui internetiühendus katkestatakse ja uuesti soovitakse ühendatakse, siis peab jälle sama protsessi läbima. |
ja kes pakub sulle yhendust?
ja läbi mille pakutakse yhendust?
(lisa informatsioon on alati "liiast" )
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| tagasi üles |
|
 |
olavsu1
külaline
|
05.02.2012 00:35:45
|
|
|
egas keegi ei ole sättinud ruuterisse piirangut, et uued masinad (mac aadressid) tuleb registreerida? lõhnab küll sellejärgi
ikkagi küsi oma starmani tehnikult seda.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
05.02.2012 00:43:11
|
|
|
Teenuspakkujaks on Starman.
Ning mõtled, mis ruuter on, jah? Buffalo Wireless-G 125 High Speed.
Samuti igaksjuhuks ütlen uuesti ka seda, et teistel on net olemas ning samuti ka enda teise läppariga nii kaabli kui ka wifiga on internetiühendus ilusti olemas.
olavsu1, Seda ma ise ei oska öelda... Üks päev käis Starmani tehnik siin, kuna internetiühendus takerdus mitmed päevad, kuid enam seda pole olnud (k.a nendel, kellega interneti jagan). Vb tõesti ta seal midagi muutis, kuid mis pärast ta oleks seda pidanud tegema? Kui keegi ei oska lahendust pakkuda, siis peab vast jah tehniku igaksjuhuks välja kutsuma ja vaatama, ehk hoopis ruuteri vms viga.
//Kas seda saab muidu Starmani klienditugi ka vaadata või ainult tehnik, kes kohale kutsutud?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
olavsu1
külaline
|
05.02.2012 12:54:51
|
|
|
turvalisuse huvides keeratakse värk sedasi et võrgule saavad ligi vaid registreeritud masinad. on olemas igasugu pätte. mõned neist varastavad üle wifi teiste makstud interneti ühendust.
Siim159, sa pead oma võrguadminnile ütlema et sul on teine arvuti veel ja et tahad sellega interneti pääseda.
olin ise samas olukorras ühes firmas arvuteid parandades. seal lasi ruuter (või modem) internetile ligi vaid valitud masinaid. enda läppariga nägin vaid gatewayd ja sealt ühenduse statistika lehte. Tee mis tahad, ei saa võõra masinaga netist draivereid kätte.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
05.02.2012 13:09:32
|
|
|
| Aga kui see oleks, et registeeritud masinad saavad ainult võrku ühendada, siis ma ei saaks praegu mitte kuidagi selle läppariga nets ju olla. Lihtsalt pean uuesti IPv4 sätetest valima, et ta automaatselt IP ja asjad valiksid.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
olavsu1
külaline
|
05.02.2012 13:21:41
|
|
|
Siim159, sellekohta ütleks külaline ja toores jõud. Praegu oled nagu külaline ja lunid endale ühendust, ruuter annabki korraks ühenduse ja kui ühenduse katkestad, lööb ruuter ühenduse kinni(külaline läks ära) ja pead uuesti protsessi läbima.
säti windowsi energiasäästu suvandid selliseks, et windows ise võrku lahti ei ühendaks.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
05.02.2012 20:21:57
|
|
|
Sain vist korda... Võtsin Network Connection Detailsist vajalikud andmed ja sisestasin need IPv4 sätetesse. Enam ära ühendus vist ei kao, vähemalt hetkel tundub.
Tänud igatahes teile ikkagi,
|
|
| tagasi üles |
|
 |
olavsu1
külaline
|
05.02.2012 20:51:53
|
|
|
| Siim159, kuhu sa siis neid enne sisetasid kui see saladus pole?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
05.02.2012 21:12:23
|
|
|
Enne ma ei sisestanudki sinna midagi... Võhik nagu ma olen, ei osanud arvatagi, et neid andmeid peab sinna toppima Enne lihtsalt pidin kogu aeg muutma automaatsete sätete muutmise peale, et netti saaks,
|
|
| tagasi üles |
|
 |
olavsu1
külaline
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
06.02.2012 00:24:17
|
|
|
| Kui ma oleksingi jätnud automaatsete sätete peale, siis oleks peale igat neti taasühendamist (k.a arvuti käivitamist) kadunud jälle net ära jne.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
olavsu1
külaline
|
06.02.2012 00:52:12
|
|
|
| ja staatiliseks sättides (kirjutades ise vajalikud numbrid IPv4 seadetesse) laseb ligi? siis on ikkagi ruuter pahade seadetega.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
06.02.2012 21:01:03
|
|
|
Siis laseb jah ligi. Aga igatahes nüüd net nii wifi kui ka kaabliga olemas ja ei raatsi hakata muud enam sorkima:D
Kuid tulen uue probleemiga... Nimelt, nüüd peale formatit on arvuti bootimine imelikult aeglaseks läinud. Eelneva poole minuti asemel käivitab arvuti ennast umbes 1+ minutit. Olen nii Disk Cleanupi teinud (ka CCleaneriga), Disk Defragmenteriga läbi tõmmanud ning üleliigset pahna ka pole arvutis. Samuti kõik Windows Updated tehtud ning ka draiverid tunduvad korras olevat.
Ehk keegi oskab mõnda lahendust pakkuda?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
06.02.2012 22:21:43
|
|
|
Mida täpsemalt ma seal Solutos vaatama/tegema pean?
Samuti starupis ka ei leia midagi, mis oleks ebaoluline ja võib arvutit aeglustada.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ewur
HV veteran

liitunud: 17.02.2004
|
07.02.2012 02:08:20
|
|
|
| Siim159 kirjutas: |
Mida täpsemalt ma seal Solutos vaatama/tegema pean?
Samuti starupis ka ei leia midagi, mis oleks ebaoluline ja võib arvutit aeglustada. |
"Startup"-i all mõtled seda, et oled järgi vaadanud msconfig-s ja services.msc-s?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
olavsu1
külaline
|
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
08.02.2012 00:12:01
|
|
|
Arvatavasti rasked probleemid sul.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
olavsu1
külaline
|
08.02.2012 12:52:58
|
|
|
| LiivaneLord kirjutas: |
Arvatavasti rasked probleemid sul.  |
paistab jah, täna on lahedam, toas on 2 kraadi sooja. arvuti käivitus suurema jonnita.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
sama123
HV veteran
liitunud: 20.03.2009
|
10.02.2012 02:56:05
|
|
|
| Järsku tekkis imelik viga:word;exel ja outlook-is win7x64 all hiirekursor väriseb ja nii tugevalt,et on raskusi kirjutamisega.Samas aga programmid toimivad.Kas viga windowsis või offices?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Mnator
HV Guru
liitunud: 18.10.2007
|
10.02.2012 09:45:49
|
|
|
| Kõige esimese asjana võiks teist hiirt proovida
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
10.02.2012 11:34:04
|
|
|
kes siis hiirekursoriga kirjutab?
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mnator
HV Guru
liitunud: 18.10.2007
|
10.02.2012 11:42:55
|
|
|
| Renka kirjutas: |
kes siis hiirekursoriga kirjutab?  |
Ta võib kirjutada mingites hiegrolüüfides character mapi kaasabil.............
|
|
| tagasi üles |
|
 |
olavsu1
külaline
|
10.02.2012 16:15:08
|
|
|
| sama123, puhasta hiire sensor ära. Endal on seda probleemi tekitanud tolm hiire sensori ees.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
sama123
HV veteran
liitunud: 20.03.2009
|
10.02.2012 20:54:04
|
|
|
| Renka kirjutas: |
kes siis hiirekursoriga kirjutab?  |
Hiires ei ole küsimus,ka teise hiirega sama.Lihtsalt nii väriseb,et ei saa hiirega juhtida.Nüüd ka outlook jookseb vahetavahel kinni,vaatasin office 2007-l SP3 peal,peaks piisama?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
olavsu1
külaline
|
10.02.2012 22:36:14
|
|
|
sama123, proovi mingi ühevärvilist tausta. mõned hiired ei taha puidumustri ega värviliste piltide peal töötada.
palliga hiiresid ju enam ei ole...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Azatris
HV veteran

liitunud: 06.02.2006

|
12.02.2012 16:25:44
|
|
|
Kas on kuidagi võimalik nii, et 1 fail on kahes kohas? Et kui ma nt salvestan ühe faili ära, siis teises kohas sama fail muudab ennast kohe peale seda vastavalt esimese muutustele?
See tähendab seda, et kui teist faili muudetakse, siis esimene ei tohiks muutuda. Lihtsalt, et teine oleks pidevalt esimese koopia, read-only vm.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
12.02.2012 16:49:40
|
|
|
ArchMage, Fail 1 ei saa olla read-only kui sa tahad, et Fail 2 muudatused sinna kirjutataks ja asi sünkroonis oleks. Iseasi kui vastav programm või käsk võtab sünkrooni ajaks read-only lipu maha
Windowsi siseselt vast Robocopy (käsurea põhine) ja Task Scheduler (graafiline) suudaksid koostöös seda teha. Aga lihtsam vast mingi kolmanda osapoole proge.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
olavsu1
külaline
|
12.02.2012 17:26:14
|
|
|
| Tomorrow, saab küll. oleneb kelle jaoks ta read only on. sätid sünkroniseeriva rakenduse Fail 1 omanikuks ja jätad vaid omanikule kirjutamis õiguse ehk Fail 1 kehtib chmod 644
|
|
| tagasi üles |
|
 |
andree
HV kasutaja
liitunud: 17.10.2010
|
12.02.2012 22:21:14
|
|
|
| Kas Windows 7 puhul on igasuguste registripuhastajate kasutamine mõistlik, näit. CCleaner? On neist mingit reaalset kasu ja kui siis millist kasutada?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
12.02.2012 22:23:58
|
|
|
Ise ühe errori lahendamiseks pidin ka CCleanerit kasutama (registry repair vms). Samuti saab sellega ka mittevajalike faile jm pahna arvuti kiiremaks tegemiseks ära kustutada.
Nii et reaalset kasu on ikka sellel.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
olavsu1
külaline
|
12.02.2012 23:49:44
|
|
|
| andree, arvan et ikka on kasu. windows on ikka windows, mitte unix või linux...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
13.02.2012 02:26:28
|
|
|
CCleaner on väga hää asi. Kustutab mõttetud asjad ära ning ka registrit on võimalik puhastada.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Mnator
HV Guru
liitunud: 18.10.2007
|
13.02.2012 09:40:12
|
|
|
Aga igal juhul tuleb üle vaadata, et mida kustutatakse. Muidu võib pärast vigumist liigagi palju olla
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Plumbum
HV vaatleja
liitunud: 16.02.2009
|
13.02.2012 10:30:33
|
|
|
| olavsu1 kirjutas: |
sama123, proovi mingi ühevärvilist tausta. mõned hiired ei taha puidumustri ega värviliste piltide peal töötada.
palliga hiiresid ju enam ei ole... |
Kuidas on seotud töölaua taust ja hiirekursori liikumine ekraanil? Et kui panen palja naise taustaks siis kursor muudkui võdiseb tissi peal ja ongi nii?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
olavsu1
külaline
|
13.02.2012 11:27:48
|
|
|
| Plumbum kirjutas: |
| olavsu1 kirjutas: |
sama123, proovi mingi ühevärvilist tausta. mõned hiired ei taha puidumustri ega värviliste piltide peal töötada.
palliga hiiresid ju enam ei ole... |
Kuidas on seotud töölaua taust ja hiirekursori liikumine ekraanil? Et kui panen palja naise taustaks siis kursor muudkui võdiseb tissi peal ja ongi nii? |
ma pidasin silmas hiirealust või matti. sensori jaoks on see taust. ka kui hiir naisepeale asetada siis kursor võdisebki, nahk on karvane ja karvad segavad sensori tööd.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ewur
HV veteran

liitunud: 17.02.2004
|
13.02.2012 20:34:24
|
|
|
| Mnator kirjutas: |
Aga igal juhul tuleb üle vaadata, et mida kustutatakse. Muidu võib pärast vigumist liigagi palju olla  |
Samas registri puhastamise osas pole CC-ga kunagi mingeid probleeme esinenud tagantjärele ! Erinevalt paljudest teistest taolistest progedest, mida pika aja jooksul kasutatud/proovitud .
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mhei
HV kasutaja

liitunud: 03.12.2009
|
14.02.2012 21:51:39
|
|
|
vabandan juba ette ära, teema tuleb korra XP põhiline,kuna ei leia mitte ühtegi kohta läbi otsingu.....
kas XPl on võimalik (nagu win7-mel) igal asjal läbi häälekaardi maha keerata?
point siis selles,et lapsel meeldib oma sidil mingeid flash mänge mängida ja seal ei saa MUTE peale panna,win 7-mel saab selle hääle ikooni peal maha võtta aga XPl pole ma seda leidnud.....
ise ma kasutan chromet muusika kuulamiseks ja laps FFi,FFi tahaks kuidagi mute peale saada et sealt enam piiksu ka läbi ei tulex.... tegemist siis läppariga...
sry kui liiga segaselt kribasin.......
_________________ ツ |
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
14.02.2012 22:37:03
|
|
|
See kõik on puhtuse huvides. Kui kasutate paroolide salvestamist, siis väike klikk ja oled taas sisse logitud ja küpsis olemas.
Põhimõtteliselt võib jah prügikasti ja küpsiste kustutamise ära keelata.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Ollaz
HV veteran

liitunud: 04.01.2008
|
16.02.2012 13:20:40
|
|
|
| mhei, selline võimalus on vaid W7-l olemas. Vanematest toetas seda ka Vista.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
siinus
HV Guru

liitunud: 20.01.2007
|
16.02.2012 14:48:27
|
|
|
kunagi kasutasin mingit flash mute proget. Täpsemalt ei mäleta, kas sai brauseripõhiselt või mitte
_________________ suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu, |
|
| tagasi üles |
|
 |
arvutisõber
HV veteran

liitunud: 01.08.2002
|
16.02.2012 23:42:31
|
|
|
Live Movie Maker ei kuva "create custom settings" valikut, mis tuleks teha? Pluginate hulgast ei leidnud ka midagi sellist, mis võiks aidata ja kokku on saadaval ainult 4 pluginat.
Selles videos on see valik näha: http://www.youtube.com/watch?v=SVEXUM9ZtKs
_________________ ... |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killerwave
HV Guru

liitunud: 05.01.2005
|
18.02.2012 19:10:00
|
|
|
Tekkinud probleem win installiga. Nimelt sai uus emaplaat jm ostetud kuid win setupis keeldub uut partitsiooni tegemast, andes veateatel koodi 0x8004240f. Samuti kippus karjuma et dvd lugeja draiverid puudu(jälle- eelmine kord lahendasin selle teise arvuti puhul sellega et võtsin käesolevast arvutist dvd lugeja ja installisin sellega, aga hetkel ei tööta ka selle dvd lugejaga enam).
Edit: sain partitsioonid tehtud lisa iso boot programmiga, kuid nüüd ta keeldub taas sinna peale installeerumast. Valin partitsiooni installiks, kuid ütleb et ei saa ut teha ega olemasolevat leida seega ei insalleeru...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
18.02.2012 19:10:49
|
|
|
Killerwave, Need DVD lugejad on jah üks paras rämps. Küll lagunevad ära,küll ei loeta sealt alati kõike välja jne. Mina viskasin platvormivahetusega lugeja üldse nahhui ja kobisin USB pulkadele üle
ODD is dead
Mis puutub probleemi, siis oled kasutanud mingit kolmanda osapoole proge formaatimiseks ja partitsioonide tegemiseks?
Võimalik, et partitsioonitabel on vussis täiega. Kõige kindlam üritada kogu ketas puhtaks formaatida kasvõi kolmanda osapoole progega ja siis üritada windowsi enda vahenditega vajalikud pardid teha.
Kui see kah ei toimi, siis vb vaja tootja utiliidiga lasta 0 fill teha, et nullidega üle kirjutada (low level format).
Mingi lingi leidsin kah: http://www.techpavan.com/2009/03/24/0x8004240f-windows-vista-partition-error-complete-solution/
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Killerwave
HV Guru

liitunud: 05.01.2005
|
18.02.2012 19:49:45
|
|
|
| Probleem lahendatud, ma kasutasin jah kolmanda osapoole programme, siis kui probleem tekkis. Lõppkokkuvõttes pidin terve ketta partitsioonid ära kustutama ja uuesti tegema ja seda viimast win setupis. Algul ma üritasin säilitada osa infot mis teisel partitsioonil oli aga see selleks.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Napsi
HV kasutaja

liitunud: 01.02.2007
|
20.02.2012 05:55:14
|
|
|
Enne pole kohanud nii et enne ise näppides küsin siin üle.
Arvutil 2 kasutajat admin ja piiratud kasutaja.
Adminil kadus stardi alt arvuti väljalülitamine ja muu mis seal oli, alles on ainult vahetada kasutajat ja väljalogimine, piiratud kasutajal kõik alles.
Kuidas seda saab taastada ?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
20.02.2012 09:08:16
|
|
|
| Napsi kirjutas: |
Enne pole kohanud nii et enne ise näppides küsin siin üle.
Arvutil 2 kasutajat admin ja piiratud kasutaja.
Adminil kadus stardi alt arvuti väljalülitamine ja muu mis seal oli, alles on ainult vahetada kasutajat ja väljalogimine, piiratud kasutajal kõik alles.
Kuidas seda saab taastada ? |
Ega registri kallal pole käinud või mõnda proge sinna kallale lasknud?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Plumbum
HV vaatleja
liitunud: 16.02.2009
|
20.02.2012 09:35:50
|
|
|
Group policy editor - Run ja gpedit.msc
User Configuration
└Administrative Templates
└Start Menu and Taskbar
Ja seal "Remove and Prevent Access to the Shut Down command" peaks olema not configured või disabled.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|