|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
nexus
HV veteran

liitunud: 18.04.2007
|
|
| tagasi üles |
|
 |
TT
HV Guru
liitunud: 30.11.2001
|
13.02.2012 12:37:02
|
|
|
See ei ole vabandus! See ei ole peaminister!
_________________ Things ThaT You own end up Owning you! |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| tagasi üles |
|
 |
guardv
HV veteran

liitunud: 15.04.2004
|
13.02.2012 12:48:18
|
|
|
on ikka tegelene, veel õigustab ennast
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
13.02.2012 12:49:26
|
|
|
see ei ole ilmselt isegi temakirjutatud ju... imestate ?
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TT
HV Guru
liitunud: 30.11.2001
|
13.02.2012 12:50:40
|
|
|
| rmc kirjutas: |
see ei ole ilmselt isegi temakirjutatud ju... imestate ?  |
Tema või mitte, kuid antud teemale mitte sobiv vastus.
_________________ Things ThaT You own end up Owning you! |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
13.02.2012 12:51:47
|
|
|
Loodetavasti on tal sinna Kanada maratonile üheotsapilet
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
13.02.2012 12:54:04
|
|
|
TT, minujaoks on näiteks oluline, et peaminister oleks inimlähedane inimene, kes oskab asju otse ja omadega inimestele selgeks teha, nendega rääkida ja kõike muud... mõttetut häma ja robotlikku möla oskavad kõik tekitada.
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TT
HV Guru
liitunud: 30.11.2001
|
13.02.2012 12:56:25
|
|
|
| rmc kirjutas: |
| TT, minujaoks on näiteks oluline, et peaminister oleks inimlähedane inimene, kes oskab asju otse ja omadega inimestele selgeks teha, nendega rääkida ja kõike muud... mõttetut häma ja robotlikku möla oskavad kõik tekitada. |
Nõus. Antud kodanik pole seda minu mäletamist mööda väga olnud. Alustas selliste leebete naljadega, mis sujuvalt järjest enam ja enam mõnitasid erinevaid sihtgruppe. Päris jupp aega on reaalsustaju kadunud ja ei oma adekvaatset pilti mis Eestis rahva tasandil toimub.
_________________ Things ThaT You own end up Owning you! |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
13.02.2012 13:03:26
|
|
|
ta on kasutanud seda mõnitamist ja "nalju" populistlikul eesmärgil ja talupojad on seda võid mõnuga helpinud kaa.. minuga ei ole see kunagi läbi läinud, sest see on demagoogiline võte.
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tiirP
HV Guru

liitunud: 07.01.2005
|
|
| tagasi üles |
|
 |
alliance
The Transporter

liitunud: 23.11.2004
|
13.02.2012 15:58:56
|
|
|
Me kõik kahetseme, härra Ansip. Võid kindel olla.
_________________ --- |
|
| tagasi üles |
|
 |
guardv
HV veteran

liitunud: 15.04.2004
|
13.02.2012 16:23:19
|
|
|
| alliance kirjutas: |
| Me kõik kahetseme, härra Ansip. Võid kindel olla. |
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tiirP
HV Guru

liitunud: 07.01.2005
|
13.02.2012 18:51:11
|
|
|
| Kuidas vabandada nii, et ei vabanda üldse?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
fallout3
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.04.2005
|
13.02.2012 21:34:10
|
|
|
| Cofy kirjutas: |
| Kuidas vabandada nii, et ei vabanda üldse? |
Mul on kahju, ma vabandan ja kahetsen, et sa nii loll oled?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tiirP
HV Guru

liitunud: 07.01.2005
|
13.02.2012 21:45:59
|
|
|
fallout3, sul on hea õpetaja olnud
|
|
| tagasi üles |
|
 |
greaper
HV kasutaja

liitunud: 27.06.2005
|
13.02.2012 22:14:24
|
|
|
Huvitav kas on möni sektor ka veel eestis kuhu meie valitsus s*ttunud ei ole? Esialgu said tavakodanikud, siis kiideti takka ja öigustati, siis said ametiyhingud, oldi vait, siis said tööandjad ja haigekassa ja öpetajad, tekkis juba nurinat ja nüüd saavad siis IT ja kaubandusvaldkond ja kisa juba päris suur. Päris hea küll kui Ref nüüd selle ACTA läbi surub ja tänu sellele vene ja hiina transiit täiesti ära kukuvad. Vähemalt lotte tegijad saavad oma 27 000 euri kätte (mitte, et need tuhended pirajad poleks tänu tömmatud koopiale olnud sunnitud laste palvel ostma lotte komme ja tasse ja nukke ja riideid ja jalanöusid ja körsikuid ja rosinaid jne jne jne ja sellega pisut rohkem kui 27 000 tegijatele teeninud). Igatahes väga hale on vaadata meie nn poliitilist eliiti, krt mujal maailmas astuvad poliitikud kiiruseyletamise eest tagasi, meil söima kuidas tahad, söida kellest tahes yle korralda mida iganes ja köik on jokk. Krt praeguse valitsusega asjade ajamine on nagu tuviga male mängimine, yksköik kui hästi sa malet oskad, siis tuvi ajab nupud ymber s*tub laua peale ja kakerdab ise nagu vöitja ringi.
_________________ Psychologists usually attribute belief in conspiracy theories to a number of psychopathological conditions such as paranoia, schizotypy, narcissism, and insecure attachment, or to a form of cognitive bias called "illusory pattern perception". |
|
| tagasi üles |
|
 |
olavsu1
külaline
|
13.02.2012 22:34:49
|
|
|
| tsitaat: |
Teisisõnu tekib ACTA vastuvõtmisel väike grupp ülimõjuvõimsaid isikuid, kes ei allu reaalselt demokraatlikele soovidele ning kelle ära ostmiseks luuakse suurfirmadele tugev majanduslik ajend.
|
Jabur väide. Miks peaksid globaalsed suurfirmad ise endid äraostma? kui nad täiesti ise loovad ACTA-komitee.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
13.02.2012 22:46:20
|
|
|
| rmc kirjutas: |
| ta on kasutanud seda mõnitamist ja "nalju" populistlikul eesmärgil ja talupojad on seda võid mõnuga helpinud kaa.. minuga ei ole see kunagi läbi läinud, sest see on demagoogiline võte. |
ainukesed, kes seda võid mõnuga helbivad on seltsimees ansip ise ja need tolad, kes temaga suures saalis kaasa naerda lagistavad ja peale plaksutavad.
olemas ja loetud, kaanest kaaneni. mida enam aeg edasi, seda enam mulle tundub, et autoriks pole mitte Hr. Juur, vaid riigikogu ise ja kõik, mis seal kirjas, ei ole nali, vaid valus tõde sellest, mis riigikogus tegelikult toimub.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
15.02.2012 16:42:50
|
|
|
| See sama randpere nimeline seltsimees mõmises ka reporteris vist mõned päevad tagasi acta teemal. Kokkuvõtteks sain tema jutust niipalju aru, et tema oleks vägagi rahul, kui acta vastu võetaks ja õigustas s.m. ansipi sõnavõttu.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
MatchMaker
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2007
|
|
| tagasi üles |
|
 |
guardv
HV veteran

liitunud: 15.04.2004
|
15.02.2012 20:08:50
|
|
|
USKUMATU! , sellele mehele pole miski püha peale isakeste käskude, et see asi tuleb eestis ära teha ja kõik! Aga noh pärast ütleb ilmselt jälle, et tema ei tea midagi ta oli sellel ajal ämma juures ja valijad jälle sillas!
"Inimesed on viidud eksiteele" - andruse sõnad reporteris
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
15.02.2012 20:14:33
|
|
|
Parim Ansipi-nali tundus olevat see, et ACTA on pai-pai ja hea, aga vot see USA-kate SOPA on ikka paha-paha.
Huvitav, kas Ansip veel seda siis ei tea, et USA-kad jälle ütlevad, et ACTA on palju pahem tegelane, kui SOPA ja PIPA kahekesi kokku on.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Mafia
HV veteran

liitunud: 02.11.2005
|
15.02.2012 23:55:14
|
|
|
Ansip on üks suur nalja number BS jutt et inimesed ajasid ACTA SOPA-ga segamini, no mai tea...
_________________ Bawse |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
16.02.2012 15:03:22
|
|
|
| tahanteada kirjutas: |
Parim Ansipi-nali tundus olevat see, et ACTA on pai-pai ja hea, aga vot see USA-kate SOPA on ikka paha-paha.
Huvitav, kas Ansip veel seda siis ei tea, et USA-kad jälle ütlevad, et ACTA on palju pahem tegelane, kui SOPA ja PIPA kahekesi kokku on. |
ma nüüd ei ole viimaste asjadega end kurssi viinud, ent see on küll hea lähenemine. POLIITILINE SKILL KÕRGEIMAL TASEMEL! HÄMA!
see tüüp on häiriv, a hariva jutuga:
http://www.youtube.com/watch?v=EFf5DXdTCYk
edit: vaatasin nüüd alles neid küsimute videoid ja no, minuarust, on iva siin: http://www.youtube.com/watch?v=MWQYUYNoJO4&t=7m26s
muu osa oli täiesti tavaline häma.. muarust teevad nii pooldajad ja vastased väga suure vea, mis on üleüldine tendents.. laskuda äärmustesse... õhtuleht paisutab asju täie hooga üle ja siis ansip paisutab teises suunas täie hooga üle.. ei või rääkida asjast otse ja omadega... muidu ei keela acta põllumajandust ära ja seemnete istutamist, ent minuarust on vale usas kehtiv poliitika, kus väljaarendatud sorti ostes ja sealt ise seemneid tootes ei tohi neid istutada, vaid pead uued seemned ostma. see on JAMA. ja seda soodustab acta seemnete osas. vastik lihtsalt.
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TxT
HV vaatleja
liitunud: 24.08.2005
|
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
16.02.2012 15:33:48
|
|
|
| rmc kirjutas: |
| tahanteada kirjutas: |
Parim Ansipi-nali tundus olevat see, et ACTA on pai-pai ja hea, aga vot see USA-kate SOPA on ikka paha-paha.
Huvitav, kas Ansip veel seda siis ei tea, et USA-kad jälle ütlevad, et ACTA on palju pahem tegelane, kui SOPA ja PIPA kahekesi kokku on. |
ma nüüd ei ole viimaste asjadega end kurssi viinud, ent see on küll hea lähenemine. POLIITILINE SKILL KÕRGEIMAL TASEMEL! HÄMA!
see tüüp on häiriv, a hariva jutuga:
http://www.youtube.com/watch?v=EFf5DXdTCYk
edit: vaatasin nüüd alles neid küsimute videoid ja no, minuarust, on iva siin: http://www.youtube.com/watch?v=MWQYUYNoJO4&t=7m26s
muu osa oli täiesti tavaline häma.. muarust teevad nii pooldajad ja vastased väga suure vea, mis on üleüldine tendents.. laskuda äärmustesse... õhtuleht paisutab asju täie hooga üle ja siis ansip paisutab teises suunas täie hooga üle.. ei või rääkida asjast otse ja omadega... muidu ei keela acta põllumajandust ära ja seemnete istutamist, ent minuarust on vale usas kehtiv poliitika, kus väljaarendatud sorti ostes ja sealt ise seemneid tootes ei tohi neid istutada, vaid pead uued seemned ostma. see on JAMA. ja seda soodustab acta seemnete osas. vastik lihtsalt. |
siis sm. ansip ütles täitsa õieti ju, et tuleb acta ja teeb seda, millega laar hakkamaei saand.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Mizz
HV kasutaja

liitunud: 18.09.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
kriss2
HV vaatleja

liitunud: 30.11.2009
|
20.02.2012 15:27:17
|
|
|
Eesti poliitikud on alati USA'le perse pugenud, poleks USA seda vastu võtnud poleks Eesti ka kunagi seda vastu võtnud. Probleem on selles, et meie poliitikutel pole endil aju vaid teevad vaid seda mida teised teevad, need poliitikud kes selle poolt on, on täiesti ebapädevad interneti ja müügi ja kõige taolise kohta mida see leping nii palju mõjutab. Ning see jätab mind arvamusele, et nemad ei tohiks vastu võtta asju mida nad tegelikult ei mõista.
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
margus1000
Lõuapoolik


liitunud: 28.05.2003
|
20.02.2012 15:40:13
|
|
|
| rmc kirjutas: |
| tahanteada kirjutas: |
Parim Ansipi-nali tundus olevat see, et ACTA on pai-pai ja hea, aga vot see USA-kate SOPA on ikka paha-paha.
Huvitav, kas Ansip veel seda siis ei tea, et USA-kad jälle ütlevad, et ACTA on palju pahem tegelane, kui SOPA ja PIPA kahekesi kokku on. |
ma nüüd ei ole viimaste asjadega end kurssi viinud, ent see on küll hea lähenemine. POLIITILINE SKILL KÕRGEIMAL TASEMEL! HÄMA!
see tüüp on häiriv, a hariva jutuga:
http://www.youtube.com/watch?v=EFf5DXdTCYk
edit: vaatasin nüüd alles neid küsimute videoid ja no, minuarust, on iva siin: http://www.youtube.com/watch?v=MWQYUYNoJO4&t=7m26s
muu osa oli täiesti tavaline häma.. muarust teevad nii pooldajad ja vastased väga suure vea, mis on üleüldine tendents.. laskuda äärmustesse... õhtuleht paisutab asju täie hooga üle ja siis ansip paisutab teises suunas täie hooga üle.. ei või rääkida asjast otse ja omadega... muidu ei keela acta põllumajandust ära ja seemnete istutamist, ent minuarust on vale usas kehtiv poliitika, kus väljaarendatud sorti ostes ja sealt ise seemneid tootes ei tohi neid istutada, vaid pead uued seemned ostma. see on JAMA. ja seda soodustab acta seemnete osas. vastik lihtsalt. |
On selline tore firma nagu Monsanto. Teevad igasugu kihvte seemneid. Külvad maha, ei kasva seal kohal enam umbrohi ja kahjur sureb ära, no lausa lust kohe põllumehel. Ainukene trikk - see seeme kannab head vilja, kuid järglasi ei anna. Nüüd tahavad vaikselt teha asja sedapidi, et kui kasvatad Monsanto seemneid, on sinuga kõik korras. Kui kasvatad tavalist, mis ka järglasi annab, siis seda tohib ka, kui sa võtad kõik tõendid ja ära tõestad, et pole kahjulik kraam ja mis kõik veel. Vot mine ja tõesta Ametnik ütleb lihtsalt - aga äkki, siis võid oma saagi endale sinnasamusesse pista.
_________________ God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can, and wisdom always to tell the difference. |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
20.02.2012 16:46:42
|
|
|
| margus1000 kirjutas: |
| rmc kirjutas: |
| tahanteada kirjutas: |
Parim Ansipi-nali tundus olevat see, et ACTA on pai-pai ja hea, aga vot see USA-kate SOPA on ikka paha-paha.
Huvitav, kas Ansip veel seda siis ei tea, et USA-kad jälle ütlevad, et ACTA on palju pahem tegelane, kui SOPA ja PIPA kahekesi kokku on. |
ma nüüd ei ole viimaste asjadega end kurssi viinud, ent see on küll hea lähenemine. POLIITILINE SKILL KÕRGEIMAL TASEMEL! HÄMA!
see tüüp on häiriv, a hariva jutuga:
http://www.youtube.com/watch?v=EFf5DXdTCYk
edit: vaatasin nüüd alles neid küsimute videoid ja no, minuarust, on iva siin: http://www.youtube.com/watch?v=MWQYUYNoJO4&t=7m26s
muu osa oli täiesti tavaline häma.. muarust teevad nii pooldajad ja vastased väga suure vea, mis on üleüldine tendents.. laskuda äärmustesse... õhtuleht paisutab asju täie hooga üle ja siis ansip paisutab teises suunas täie hooga üle.. ei või rääkida asjast otse ja omadega... muidu ei keela acta põllumajandust ära ja seemnete istutamist, ent minuarust on vale usas kehtiv poliitika, kus väljaarendatud sorti ostes ja sealt ise seemneid tootes ei tohi neid istutada, vaid pead uued seemned ostma. see on JAMA. ja seda soodustab acta seemnete osas. vastik lihtsalt. |
On selline tore firma nagu Monsanto. Teevad igasugu kihvte seemneid. Külvad maha, ei kasva seal kohal enam umbrohi ja kahjur sureb ära, no lausa lust kohe põllumehel. Ainukene trikk - see seeme kannab head vilja, kuid järglasi ei anna. Nüüd tahavad vaikselt teha asja sedapidi, et kui kasvatad Monsanto seemneid, on sinuga kõik korras. Kui kasvatad tavalist, mis ka järglasi annab, siis seda tohib ka, kui sa võtad kõik tõendid ja ära tõestad, et pole kahjulik kraam ja mis kõik veel. Vot mine ja tõesta Ametnik ütleb lihtsalt - aga äkki, siis võid oma saagi endale sinnasamusesse pista. |
| ot: |
| Lisaks siia veel omaltpoolt, et Monsanto ei luba oma seemneid erapooletutel laboritel testida, vaid testida tohivad nad ainult ise (fox guarding the hen house). Samas siiski osad uuringud, mis on labi viidud on vagagi kysitavate tulemustega, just korvalmojude osas. Samuti seebitavad FDA-d, et USA-e ei laheks mingil juhul labi see, et hakatakse toitudele peale markima, kas need on toodetud GMO toorainetest voi mitte (kui inimesed ainult teada saaks, mida nad omale suhu topivad, kel seda veel vaja!?). Viimane uudis andis teada, et Monsanto valdib oma tooliste sooklas GMO toorainetest tehtud toite... rohkem kysimusi pole. |
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
20.02.2012 16:51:14
|
|
|
Aga pole hullu, mida või keda Ansip kiitnud või laitnud on.
Igatahes lubatakse 31. märts, 2012. kogu "Interneti-nimeline kupatus Põhja lasta, nagu parve laskmine Kevades".
Siis on oodatud helge tulevik käes, pole ei õekesi SOPA-t, PIPA-t, ACTA-t enam olemas.
Anonymous threatens to DDOS root Internet servers
The threat from the hacktivist group is unlikely to be successful, said an expert
By Jeremy KirkFebruary 20, 2012 12:19 AM
http://www.computerworld.com/s/article/9224404/Anonymous_threatens_to_DDOS_root_Internet_servers
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
20.02.2012 16:55:52
|
|
|
Suht poinless üritus arvestades, et juurserverist tehakse päringuid üliharva ning valdavalt on DNS kirjed oluliselt lähemal cacheserverites dubleeritud
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
20.02.2012 16:56:33
|
|
|
| SKG kirjutas: |
Spoiler 
| margus1000 kirjutas: |
| rmc kirjutas: |
| tahanteada kirjutas: |
Parim Ansipi-nali tundus olevat see, et ACTA on pai-pai ja hea, aga vot see USA-kate SOPA on ikka paha-paha.
Huvitav, kas Ansip veel seda siis ei tea, et USA-kad jälle ütlevad, et ACTA on palju pahem tegelane, kui SOPA ja PIPA kahekesi kokku on. |
ma nüüd ei ole viimaste asjadega end kurssi viinud, ent see on küll hea lähenemine. POLIITILINE SKILL KÕRGEIMAL TASEMEL! HÄMA!
see tüüp on häiriv, a hariva jutuga:
http://www.youtube.com/watch?v=EFf5DXdTCYk
edit: vaatasin nüüd alles neid küsimute videoid ja no, minuarust, on iva siin: http://www.youtube.com/watch?v=MWQYUYNoJO4&t=7m26s
muu osa oli täiesti tavaline häma.. muarust teevad nii pooldajad ja vastased väga suure vea, mis on üleüldine tendents.. laskuda äärmustesse... õhtuleht paisutab asju täie hooga üle ja siis ansip paisutab teises suunas täie hooga üle.. ei või rääkida asjast otse ja omadega... muidu ei keela acta põllumajandust ära ja seemnete istutamist, ent minuarust on vale usas kehtiv poliitika, kus väljaarendatud sorti ostes ja sealt ise seemneid tootes ei tohi neid istutada, vaid pead uued seemned ostma. see on JAMA. ja seda soodustab acta seemnete osas. vastik lihtsalt. |
On selline tore firma nagu Monsanto. Teevad igasugu kihvte seemneid. Külvad maha, ei kasva seal kohal enam umbrohi ja kahjur sureb ära, no lausa lust kohe põllumehel. Ainukene trikk - see seeme kannab head vilja, kuid järglasi ei anna. Nüüd tahavad vaikselt teha asja sedapidi, et kui kasvatad Monsanto seemneid, on sinuga kõik korras. Kui kasvatad tavalist, mis ka järglasi annab, siis seda tohib ka, kui sa võtad kõik tõendid ja ära tõestad, et pole kahjulik kraam ja mis kõik veel. Vot mine ja tõesta Ametnik ütleb lihtsalt - aga äkki, siis võid oma saagi endale sinnasamusesse pista. |
| ot: |
| Lisaks siia veel omaltpoolt, et Monsanto ei luba oma seemneid erapooletutel laboritel testida, vaid testida tohivad nad ainult ise (fox guarding the hen house). Samas siiski osad uuringud, mis on labi viidud on vagagi kysitavate tulemustega, just korvalmojude osas. Samuti seebitavad FDA-d, et USA-e ei laheks mingil juhul labi see, et hakatakse toitudele peale markima, kas need on toodetud GMO toorainetest voi mitte (kui inimesed ainult teada saaks, mida nad omale suhu topivad, kel seda veel vaja!?). Viimane uudis andis teada, et Monsanto valdib oma tooliste sooklas GMO toorainetest tehtud toite... rohkem kysimusi pole. |
|
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
20.02.2012 17:06:26
|
|
|
Spoiler 
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
20.02.2012 17:18:14
|
|
|
Väike OT: Aga on näha, et internetti hakatakse märtsis kõvasti maha tapma.
Huvitav, kas Eesti internet ikka jääb Ansipi käsul ellu ja ei saadeta IT-tapamajja.
Kõmu või või Must Huumor või mitte, jäi näppu - lugege ja otsustage ise:
FACEBOOK WILL END ON MARCH 15th, 2012!
Posted on Sunday, February 19th, 2012 By J.B. Smitts
http://weeklyworldnews.com/headlines/27321/facebook-will-end-on-march-15th/
|
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
20.02.2012 17:23:14
|
|
|
| tahanteada kirjutas: |
Väike OT: Aga on näha, et internetti hakatakse märtsis kõvasti maha tapma.
Huvitav, kas Eesti internet ikka jääb Ansipi käsul ellu ja ei saadeta IT-tapamajja.
Kõmu või või Must Huumor või mitte, jäi näppu - lugege ja otsustage ise:
FACEBOOK WILL END ON MARCH 15th, 2012!
Posted on Sunday, February 19th, 2012 By J.B. Smitts
http://weeklyworldnews.com/headlines/27321/facebook-will-end-on-march-15th/ |
Antud juhul on tegu nalja-uudiste portaaliga.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
20.02.2012 17:30:04
|
|
|
Edit: unustasin enne lisada, et huvitav on vaadata, kuidas varasem uudis "Facebooki kinnilöömisest" on viimastel päevadel uuesti ringlema saadetud.
Ja pool internetti on täis küsimust stiilis: "Oi, kas tõesti pannakse FB kinni".
|
|
| tagasi üles |
|
 |
margus1000
Lõuapoolik


liitunud: 28.05.2003
|
20.02.2012 17:56:58
|
|
|
Küsiks Ansipi sõnadega: millest selline hüsteeria? Twitter jääb ju alles.
_________________ God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can, and wisdom always to tell the difference. |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
20.02.2012 18:07:41
|
|
|
Igatahes on tore uudiseid lugeda, kõik värsked, paaripäevased uudised puha pajatavad märtsikuust aastal 2012.
Aga igavaks läheb, kui ainult 3 suurt "hävingut" toimub.
FB-st on mul sügav savi , peaasi, et Ansip suudab Eesti ja HV päästa nii FBi eest 8-dal märtsil ja Anonymouse eest 31. märsil.
----------------------------------------
Anonymouste enda väike selgitus väikseks lisaks kah:
Anonymous didn’t state how long the Internet would be unavailable, only that it could last mere hours, or extend out for days. “No matter what, it will be global,” the group concludes. “It will be known.”
Threat to shut down internet on March 31st
Posted by admin on February 20, 2012
http://hotnaijanews.com/2012/02/20/threat-to-shut-down-internet-on-march-31st/
|
|
| tagasi üles |
|
 |
alliance
The Transporter

liitunud: 23.11.2004
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mTim
HV Guru

liitunud: 19.10.2004
|
21.02.2012 02:34:13
|
|
|
| tsitaat: |
"If you shut down our power grid, maybe we will put a missile down one of your smokestacks," said a military official.
|
Selleasemel, et valmistuda, et sellist asja ei juhtu on nad pmtslt valmis juba vastulööki andma?
Umbes selline mulje jääb küll.
Varsti sildistatakse valitsusvastased protestijad ka terroristideks
_________________ Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
21.02.2012 09:28:33
|
|
|
Vene foorumis on 31. märtsi teemale hea pealkiri pandud:
Конец света не за горами. Уже 31 марта))) Эх, заживем...!)
http://blog.fontanka.ru/posts/94869/
----------------------------------
mTim: Eks ennetav rünnak on sõdades tihti väga kasulik olnud.
Ainult nüüd paugutatakse mürsu-kahurite asemel Biti-kahureid.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
WAV
HV veteran
liitunud: 02.03.2010
|
21.02.2012 10:19:04
|
|
|
Poola otsustas ACTA ratifitseerimisest loobuda
http://m.delfi.ee/maailm/article.php?id=63949733
"Ei astuta samme selle ratifitseerimiseks..."
"Peaminister tunnistas, et eksis, kui vastuolulist lepet toetas..."
"Pöördus Euroopa parlamendi Euroopa rahvapartei fraktsiooni poole, et see lõpetaks ACTA toetamise selle praegusel kujul ning intellektuaalse omandi küsimustele lähenetaks uuest vaatepunktist..."
Vot see on sirge seljaga peaminister!
Kas see käik saab nüüd murranguks edasistes arengutes?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
fallout3
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.04.2005
|
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
21.02.2012 12:49:17
|
|
|
"Peaminister tunnistas, et eksis, kui vastuolulist lepet toetas..."
Huvitav kas Eestis ka selline asi võimalik on?
_________________ Tsensuur HinnaVaatluse foorumis |
|
| tagasi üles |
|
 |
Liil6u
HV veteran

liitunud: 11.05.2010
|
21.02.2012 13:00:50
|
|
|
| maatriks kirjutas: |
"Peaminister tunnistas, et eksis, kui vastuolulist lepet toetas..."
Huvitav kas Eestis ka selline asi võimalik on? |
Vaevalt. Siin proovitakse ikka enne vassida kõvasti ja loodetakse,et inimene unustab.
_________________ Parem Hilja, kui Helga. |
|
| tagasi üles |
|
 |
Uhuu
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2004
|
21.02.2012 16:20:02
|
|
|
Pigem seletatakse hiljem, et tegelikult olete te seemnete söömisest segased, kuna saite kogu jutust valesti aru...
_________________ Windows ei ole viirus, viirus teeb midagi... |
|
| tagasi üles |
|
 |
|