Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Pealtkuulamine ja tsensuur, NSA, ACTA, DMCA, GDPR... »  Ansip võrdleb ACTAt seagripiga: millest selline hüsteeria? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
nexus
HV veteran
nexus

liitunud: 18.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2012 12:26:28 vasta tsitaadiga

http://www.delfi.ee/news/paevauudised/eesti/peaminister-ansipi-avaldus-kas-ma-kahetsen-jah-ma-kahetsen.d?id=63911115

Ansip kahetseb icon_biggrin.gif .

tsitaat:

Paljude kurvastuseks olen endiselt seisukohal, et Eesti liitumine ACTAga on mõistlik. Argumenteeritud väitlus sel teemal on vajalik ja loodan väga, et ka võimalik.


Tema loodab icon_evil.gif
Miks see ei peaks olema võimalik?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
TT
HV Guru

liitunud: 30.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2012 12:37:02 vasta tsitaadiga

See ei ole vabandus! See ei ole peaminister!
_________________
Things ThaT You own end up Owning you!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2012 12:47:15 vasta tsitaadiga

Peaministrile mittekohane vastus icon_idea.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
guardv
HV veteran
guardv

liitunud: 15.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2012 12:48:18 vasta tsitaadiga

on ikka tegelene, veel õigustab ennast icon_evil.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2012 12:49:26 vasta tsitaadiga

see ei ole ilmselt isegi temakirjutatud ju... imestate ? icon_biggrin.gif
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TT
HV Guru

liitunud: 30.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2012 12:50:40 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
see ei ole ilmselt isegi temakirjutatud ju... imestate ? icon_biggrin.gif


Tema või mitte, kuid antud teemale mitte sobiv vastus.

_________________
Things ThaT You own end up Owning you!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2012 12:51:47 vasta tsitaadiga

Loodetavasti on tal sinna Kanada maratonile üheotsapilet icon_evil.gif
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2012 12:54:04 vasta tsitaadiga

TT, minujaoks on näiteks oluline, et peaminister oleks inimlähedane inimene, kes oskab asju otse ja omadega inimestele selgeks teha, nendega rääkida ja kõike muud... mõttetut häma ja robotlikku möla oskavad kõik tekitada.
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TT
HV Guru

liitunud: 30.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2012 12:56:25 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
TT, minujaoks on näiteks oluline, et peaminister oleks inimlähedane inimene, kes oskab asju otse ja omadega inimestele selgeks teha, nendega rääkida ja kõike muud... mõttetut häma ja robotlikku möla oskavad kõik tekitada.


Nõus. Antud kodanik pole seda minu mäletamist mööda väga olnud. Alustas selliste leebete naljadega, mis sujuvalt järjest enam ja enam mõnitasid erinevaid sihtgruppe. Päris jupp aega on reaalsustaju kadunud ja ei oma adekvaatset pilti mis Eestis rahva tasandil toimub.

_________________
Things ThaT You own end up Owning you!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2012 13:03:26 vasta tsitaadiga

ta on kasutanud seda mõnitamist ja "nalju" populistlikul eesmärgil ja talupojad on seda võid mõnuga helpinud kaa.. minuga ei ole see kunagi läbi läinud, sest see on demagoogiline võte.
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2012 13:17:42 vasta tsitaadiga

Kes pole veel lugenud, soovitan - nalja, kui palju:
"Teie kallis peaminister" - Mart Juur
Apollo: http://www.apollo.ee/product.php/0769958
Rahvaraamat: http://pood.rahvaraamat.ee/raamatud/teie_kallis_peaminister/616053

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tiirP
HV Guru
tiirP

liitunud: 07.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2012 13:24:17 vasta tsitaadiga

http://vikerraadio.err.ee/kuulaotse

Mäggi räägib Ansipist
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alliance
The Transporter
alliance

liitunud: 23.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2012 15:58:56 vasta tsitaadiga

Me kõik kahetseme, härra Ansip. Võid kindel olla.
_________________
---
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
guardv
HV veteran
guardv

liitunud: 15.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2012 16:23:19 vasta tsitaadiga

alliance kirjutas:
Me kõik kahetseme, härra Ansip. Võid kindel olla.


thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiirP
HV Guru
tiirP

liitunud: 07.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2012 18:51:11 vasta tsitaadiga

Kuidas vabandada nii, et ei vabanda üldse?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fallout3
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2012 21:34:10 vasta tsitaadiga

Cofy kirjutas:
Kuidas vabandada nii, et ei vabanda üldse?

Mul on kahju, ma vabandan ja kahetsen, et sa nii loll oled?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiirP
HV Guru
tiirP

liitunud: 07.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2012 21:45:59 vasta tsitaadiga

fallout3, sul on hea õpetaja olnud icon_biggrin.gif thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
greaper
HV kasutaja
greaper

liitunud: 27.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2012 22:14:24 vasta tsitaadiga

Huvitav kas on möni sektor ka veel eestis kuhu meie valitsus s*ttunud ei ole? Esialgu said tavakodanikud, siis kiideti takka ja öigustati, siis said ametiyhingud, oldi vait, siis said tööandjad ja haigekassa ja öpetajad, tekkis juba nurinat ja nüüd saavad siis IT ja kaubandusvaldkond ja kisa juba päris suur. Päris hea küll kui Ref nüüd selle ACTA läbi surub ja tänu sellele vene ja hiina transiit täiesti ära kukuvad. Vähemalt lotte tegijad saavad oma 27 000 euri kätte (mitte, et need tuhended pirajad poleks tänu tömmatud koopiale olnud sunnitud laste palvel ostma lotte komme ja tasse ja nukke ja riideid ja jalanöusid ja körsikuid ja rosinaid jne jne jne ja sellega pisut rohkem kui 27 000 tegijatele teeninud). Igatahes väga hale on vaadata meie nn poliitilist eliiti, krt mujal maailmas astuvad poliitikud kiiruseyletamise eest tagasi, meil söima kuidas tahad, söida kellest tahes yle korralda mida iganes ja köik on jokk. Krt praeguse valitsusega asjade ajamine on nagu tuviga male mängimine, yksköik kui hästi sa malet oskad, siis tuvi ajab nupud ymber s*tub laua peale ja kakerdab ise nagu vöitja ringi.
_________________
Psychologists usually attribute belief in conspiracy theories to a number of psychopathological conditions such as paranoia, schizotypy, narcissism, and insecure attachment, or to a form of cognitive bias called "illusory pattern perception".
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 13.02.2012 22:34:49 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Teisisõnu tekib ACTA vastuvõtmisel väike grupp ülimõjuvõimsaid isikuid, kes ei allu reaalselt demokraatlikele soovidele ning kelle ära ostmiseks luuakse suurfirmadele tugev majanduslik ajend.


Jabur väide. Miks peaksid globaalsed suurfirmad ise endid äraostma? kui nad täiesti ise loovad ACTA-komitee.
tagasi üles
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 13.02.2012 22:46:20 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
ta on kasutanud seda mõnitamist ja "nalju" populistlikul eesmärgil ja talupojad on seda võid mõnuga helpinud kaa.. minuga ei ole see kunagi läbi läinud, sest see on demagoogiline võte.
ainukesed, kes seda võid mõnuga helbivad on seltsimees ansip ise ja need tolad, kes temaga suures saalis kaasa naerda lagistavad ja peale plaksutavad.

lkits kirjutas:
Kes pole veel lugenud, soovitan - nalja, kui palju:
"Teie kallis peaminister" - Mart Juur
Apollo: http://www.apollo.ee/product.php/0769958
Rahvaraamat: http://pood.rahvaraamat.ee/raamatud/teie_kallis_peaminister/616053
olemas ja loetud, kaanest kaaneni. mida enam aeg edasi, seda enam mulle tundub, et autoriks pole mitte Hr. Juur, vaid riigikogu ise ja kõik, mis seal kirjas, ei ole nali, vaid valus tõde sellest, mis riigikogus tegelikult toimub.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2012 15:19:07 vasta tsitaadiga

Täna liitus seltskonnaga ka Randpere, võrdustades Riigikogu infotunnis Paetile küsitud küsimuses ACTA vastased Läti Swedbank pangapaanika tekitajatega.
Minu arvates on tegemist Eesti rahva mõnitamisega icon_idea.gif

Stenogrammid tekivad siia: http://www.riigikogu.ee/?op=steno&stcommand=stenogramm&date=1329300300

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 15.02.2012 16:42:50 vasta tsitaadiga

See sama randpere nimeline seltsimees mõmises ka reporteris vist mõned päevad tagasi acta teemal. Kokkuvõtteks sain tema jutust niipalju aru, et tema oleks vägagi rahul, kui acta vastu võetaks ja õigustas s.m. ansipi sõnavõttu.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2012 19:44:22 vasta tsitaadiga

Ansip soovib endiselt ACTAga esimesel võimalusel liituda
http://www.reporter.ee/2012/02/15/ansip-soovib-acta-heakskiitmist-esimesel-voimalusel/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
guardv
HV veteran
guardv

liitunud: 15.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2012 20:08:50 vasta tsitaadiga

MatchMaker kirjutas:
Ansip soovib endiselt ACTAga esimesel võimalusel liituda
http://www.reporter.ee/2012/02/15/ansip-soovib-acta-heakskiitmist-esimesel-voimalusel/


USKUMATU! icon_evil.gif thumbs_down.gif , sellele mehele pole miski püha peale isakeste käskude, et see asi tuleb eestis ära teha ja kõik! Aga noh pärast ütleb ilmselt jälle, et tema ei tea midagi ta oli sellel ajal ämma juures ja valijad jälle sillas! icon_lol.gif thumbs_up.gif

"Inimesed on viidud eksiteele" - andruse sõnad reporteris icon_neutral.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 15.02.2012 20:14:33 vasta tsitaadiga

Parim Ansipi-nali tundus olevat see, et ACTA on pai-pai ja hea, aga vot see USA-kate SOPA on ikka paha-paha. icon_smile.gif beer_yum.gif

Huvitav, kas Ansip veel seda siis ei tea, et USA-kad jälle ütlevad, et ACTA on palju pahem tegelane, kui SOPA ja PIPA kahekesi kokku on.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mafia
HV veteran
Mafia

liitunud: 02.11.2005




sõnum 15.02.2012 23:55:14 vasta tsitaadiga

Ansip on üks suur nalja number icon_biggrin.gif BS jutt et inimesed ajasid ACTA SOPA-ga segamini, no mai tea...
_________________
Bawse
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2012 15:03:22 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
Parim Ansipi-nali tundus olevat see, et ACTA on pai-pai ja hea, aga vot see USA-kate SOPA on ikka paha-paha. icon_smile.gif beer_yum.gif

Huvitav, kas Ansip veel seda siis ei tea, et USA-kad jälle ütlevad, et ACTA on palju pahem tegelane, kui SOPA ja PIPA kahekesi kokku on.


ma nüüd ei ole viimaste asjadega end kurssi viinud, ent see on küll hea lähenemine. POLIITILINE SKILL KÕRGEIMAL TASEMEL! HÄMA!
see tüüp on häiriv, a hariva jutuga:

http://www.youtube.com/watch?v=EFf5DXdTCYk


edit: vaatasin nüüd alles neid küsimute videoid ja no, minuarust, on iva siin: http://www.youtube.com/watch?v=MWQYUYNoJO4&t=7m26s

muu osa oli täiesti tavaline häma.. muarust teevad nii pooldajad ja vastased väga suure vea, mis on üleüldine tendents.. laskuda äärmustesse... õhtuleht paisutab asju täie hooga üle ja siis ansip paisutab teises suunas täie hooga üle.. ei või rääkida asjast otse ja omadega... muidu ei keela acta põllumajandust ära ja seemnete istutamist, ent minuarust on vale usas kehtiv poliitika, kus väljaarendatud sorti ostes ja sealt ise seemneid tootes ei tohi neid istutada, vaid pead uued seemned ostma. see on JAMA. ja seda soodustab acta seemnete osas. vastik lihtsalt.

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TxT
HV vaatleja

liitunud: 24.08.2005




sõnum 16.02.2012 15:09:54 vasta tsitaadiga

Näide USA praktikatest:

http://science.slashdot.org/story/12/02/15/1956248/300k-organic-farmers-to-sue-monsanto-for-seed-patent-claims
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 16.02.2012 15:33:48 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
tahanteada kirjutas:
Parim Ansipi-nali tundus olevat see, et ACTA on pai-pai ja hea, aga vot see USA-kate SOPA on ikka paha-paha. icon_smile.gif beer_yum.gif

Huvitav, kas Ansip veel seda siis ei tea, et USA-kad jälle ütlevad, et ACTA on palju pahem tegelane, kui SOPA ja PIPA kahekesi kokku on.


ma nüüd ei ole viimaste asjadega end kurssi viinud, ent see on küll hea lähenemine. POLIITILINE SKILL KÕRGEIMAL TASEMEL! HÄMA!
see tüüp on häiriv, a hariva jutuga:

http://www.youtube.com/watch?v=EFf5DXdTCYk


edit: vaatasin nüüd alles neid küsimute videoid ja no, minuarust, on iva siin: http://www.youtube.com/watch?v=MWQYUYNoJO4&t=7m26s

muu osa oli täiesti tavaline häma.. muarust teevad nii pooldajad ja vastased väga suure vea, mis on üleüldine tendents.. laskuda äärmustesse... õhtuleht paisutab asju täie hooga üle ja siis ansip paisutab teises suunas täie hooga üle.. ei või rääkida asjast otse ja omadega... muidu ei keela acta põllumajandust ära ja seemnete istutamist, ent minuarust on vale usas kehtiv poliitika, kus väljaarendatud sorti ostes ja sealt ise seemneid tootes ei tohi neid istutada, vaid pead uued seemned ostma. see on JAMA. ja seda soodustab acta seemnete osas. vastik lihtsalt.
siis sm. ansip ütles täitsa õieti ju, et tuleb acta ja teeb seda, millega laar hakkamaei saand.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mizz
HV kasutaja
Mizz

liitunud: 18.09.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2012 16:20:03 vasta tsitaadiga

http://www.guardian.co.uk/technology/2012/feb/15/acta-loses-more-support-europe
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kriss2
HV vaatleja
kriss2

liitunud: 30.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2012 15:27:17 vasta tsitaadiga

Eesti poliitikud on alati USA'le perse pugenud, poleks USA seda vastu võtnud poleks Eesti ka kunagi seda vastu võtnud. Probleem on selles, et meie poliitikutel pole endil aju vaid teevad vaid seda mida teised teevad, need poliitikud kes selle poolt on, on täiesti ebapädevad interneti ja müügi ja kõige taolise kohta mida see leping nii palju mõjutab. Ning see jätab mind arvamusele, et nemad ei tohiks vastu võtta asju mida nad tegelikult ei mõista.
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margus1000
Lõuapoolik
Lõuapoolik
margus1000

liitunud: 28.05.2003




sõnum 20.02.2012 15:40:13 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
tahanteada kirjutas:
Parim Ansipi-nali tundus olevat see, et ACTA on pai-pai ja hea, aga vot see USA-kate SOPA on ikka paha-paha. icon_smile.gif beer_yum.gif

Huvitav, kas Ansip veel seda siis ei tea, et USA-kad jälle ütlevad, et ACTA on palju pahem tegelane, kui SOPA ja PIPA kahekesi kokku on.


ma nüüd ei ole viimaste asjadega end kurssi viinud, ent see on küll hea lähenemine. POLIITILINE SKILL KÕRGEIMAL TASEMEL! HÄMA!
see tüüp on häiriv, a hariva jutuga:

http://www.youtube.com/watch?v=EFf5DXdTCYk


edit: vaatasin nüüd alles neid küsimute videoid ja no, minuarust, on iva siin: http://www.youtube.com/watch?v=MWQYUYNoJO4&t=7m26s

muu osa oli täiesti tavaline häma.. muarust teevad nii pooldajad ja vastased väga suure vea, mis on üleüldine tendents.. laskuda äärmustesse... õhtuleht paisutab asju täie hooga üle ja siis ansip paisutab teises suunas täie hooga üle.. ei või rääkida asjast otse ja omadega... muidu ei keela acta põllumajandust ära ja seemnete istutamist, ent minuarust on vale usas kehtiv poliitika, kus väljaarendatud sorti ostes ja sealt ise seemneid tootes ei tohi neid istutada, vaid pead uued seemned ostma. see on JAMA. ja seda soodustab acta seemnete osas. vastik lihtsalt.


On selline tore firma nagu Monsanto. Teevad igasugu kihvte seemneid. Külvad maha, ei kasva seal kohal enam umbrohi ja kahjur sureb ära, no lausa lust kohe põllumehel. Ainukene trikk - see seeme kannab head vilja, kuid järglasi ei anna. Nüüd tahavad vaikselt teha asja sedapidi, et kui kasvatad Monsanto seemneid, on sinuga kõik korras. Kui kasvatad tavalist, mis ka järglasi annab, siis seda tohib ka, kui sa võtad kõik tõendid ja ära tõestad, et pole kahjulik kraam ja mis kõik veel. Vot mine ja tõesta icon_lol.gif Ametnik ütleb lihtsalt - aga äkki, siis võid oma saagi endale sinnasamusesse pista.

_________________
God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can, and wisdom always to tell the difference.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2012 16:46:42 vasta tsitaadiga

margus1000 kirjutas:
rmc kirjutas:
tahanteada kirjutas:
Parim Ansipi-nali tundus olevat see, et ACTA on pai-pai ja hea, aga vot see USA-kate SOPA on ikka paha-paha. icon_smile.gif beer_yum.gif

Huvitav, kas Ansip veel seda siis ei tea, et USA-kad jälle ütlevad, et ACTA on palju pahem tegelane, kui SOPA ja PIPA kahekesi kokku on.


ma nüüd ei ole viimaste asjadega end kurssi viinud, ent see on küll hea lähenemine. POLIITILINE SKILL KÕRGEIMAL TASEMEL! HÄMA!
see tüüp on häiriv, a hariva jutuga:

http://www.youtube.com/watch?v=EFf5DXdTCYk


edit: vaatasin nüüd alles neid küsimute videoid ja no, minuarust, on iva siin: http://www.youtube.com/watch?v=MWQYUYNoJO4&t=7m26s

muu osa oli täiesti tavaline häma.. muarust teevad nii pooldajad ja vastased väga suure vea, mis on üleüldine tendents.. laskuda äärmustesse... õhtuleht paisutab asju täie hooga üle ja siis ansip paisutab teises suunas täie hooga üle.. ei või rääkida asjast otse ja omadega... muidu ei keela acta põllumajandust ära ja seemnete istutamist, ent minuarust on vale usas kehtiv poliitika, kus väljaarendatud sorti ostes ja sealt ise seemneid tootes ei tohi neid istutada, vaid pead uued seemned ostma. see on JAMA. ja seda soodustab acta seemnete osas. vastik lihtsalt.


On selline tore firma nagu Monsanto. Teevad igasugu kihvte seemneid. Külvad maha, ei kasva seal kohal enam umbrohi ja kahjur sureb ära, no lausa lust kohe põllumehel. Ainukene trikk - see seeme kannab head vilja, kuid järglasi ei anna. Nüüd tahavad vaikselt teha asja sedapidi, et kui kasvatad Monsanto seemneid, on sinuga kõik korras. Kui kasvatad tavalist, mis ka järglasi annab, siis seda tohib ka, kui sa võtad kõik tõendid ja ära tõestad, et pole kahjulik kraam ja mis kõik veel. Vot mine ja tõesta icon_lol.gif Ametnik ütleb lihtsalt - aga äkki, siis võid oma saagi endale sinnasamusesse pista.

ot:
Lisaks siia veel omaltpoolt, et Monsanto ei luba oma seemneid erapooletutel laboritel testida, vaid testida tohivad nad ainult ise (fox guarding the hen house). Samas siiski osad uuringud, mis on labi viidud on vagagi kysitavate tulemustega, just korvalmojude osas. Samuti seebitavad FDA-d, et USA-e ei laheks mingil juhul labi see, et hakatakse toitudele peale markima, kas need on toodetud GMO toorainetest voi mitte (kui inimesed ainult teada saaks, mida nad omale suhu topivad, kel seda veel vaja!?). Viimane uudis andis teada, et Monsanto valdib oma tooliste sooklas GMO toorainetest tehtud toite... rohkem kysimusi pole.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 20.02.2012 16:51:14 vasta tsitaadiga

Aga pole hullu, mida või keda Ansip kiitnud või laitnud on.
Igatahes lubatakse 31. märts, 2012. kogu "Interneti-nimeline kupatus Põhja lasta, nagu parve laskmine Kevades". icon_smile.gif
Siis on oodatud helge tulevik käes, pole ei õekesi SOPA-t, PIPA-t, ACTA-t enam olemas. icon_cool.gif

Anonymous threatens to DDOS root Internet servers
The threat from the hacktivist group is unlikely to be successful, said an expert
By Jeremy KirkFebruary 20, 2012 12:19 AM

http://www.computerworld.com/s/article/9224404/Anonymous_threatens_to_DDOS_root_Internet_servers
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 20.02.2012 16:55:52 vasta tsitaadiga

Suht poinless üritus arvestades, et juurserverist tehakse päringuid üliharva ning valdavalt on DNS kirjed oluliselt lähemal cacheserverites dubleeritud
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2012 16:56:33 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler

ot:
Lisaks siia veel omaltpoolt, et Monsanto ei luba oma seemneid erapooletutel laboritel testida, vaid testida tohivad nad ainult ise (fox guarding the hen house). Samas siiski osad uuringud, mis on labi viidud on vagagi kysitavate tulemustega, just korvalmojude osas. Samuti seebitavad FDA-d, et USA-e ei laheks mingil juhul labi see, et hakatakse toitudele peale markima, kas need on toodetud GMO toorainetest voi mitte (kui inimesed ainult teada saaks, mida nad omale suhu topivad, kel seda veel vaja!?). Viimane uudis andis teada, et Monsanto valdib oma tooliste sooklas GMO toorainetest tehtud toite... rohkem kysimusi pole.


ot:
FDAs on omad vennad pukis http://nofoolshere.blogspot.com/2012/02/tell-obama-to-cease-fda-ties-to.html

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2012 17:06:26 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
ot:
FDAs on omad vennad pukis http://nofoolshere.blogspot.com/2012/02/tell-obama-to-cease-fda-ties-to.html

Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 20.02.2012 17:18:14 vasta tsitaadiga

Väike OT: Aga on näha, et internetti hakatakse märtsis kõvasti maha tapma. icon_smile.gif
Huvitav, kas Eesti internet ikka jääb Ansipi käsul ellu ja ei saadeta IT-tapamajja. icon_smile.gif

Kõmu või või Must Huumor või mitte, jäi näppu - lugege ja otsustage ise: icon_smile.gif
FACEBOOK WILL END ON MARCH 15th, 2012!
Posted on Sunday, February 19th, 2012 By J.B. Smitts
http://weeklyworldnews.com/headlines/27321/facebook-will-end-on-march-15th/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2012 17:23:14 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
Väike OT: Aga on näha, et internetti hakatakse märtsis kõvasti maha tapma. icon_smile.gif
Huvitav, kas Eesti internet ikka jääb Ansipi käsul ellu ja ei saadeta IT-tapamajja. icon_smile.gif

Kõmu või või Must Huumor või mitte, jäi näppu - lugege ja otsustage ise: icon_smile.gif
FACEBOOK WILL END ON MARCH 15th, 2012!
Posted on Sunday, February 19th, 2012 By J.B. Smitts
http://weeklyworldnews.com/headlines/27321/facebook-will-end-on-march-15th/

Antud juhul on tegu nalja-uudiste portaaliga.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 20.02.2012 17:30:04 vasta tsitaadiga

Edit: unustasin enne lisada, et huvitav on vaadata, kuidas varasem uudis "Facebooki kinnilöömisest" on viimastel päevadel uuesti ringlema saadetud.

Ja pool internetti on täis küsimust stiilis: "Oi, kas tõesti pannakse FB kinni". icon_cool.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margus1000
Lõuapoolik
Lõuapoolik
margus1000

liitunud: 28.05.2003




sõnum 20.02.2012 17:56:58 vasta tsitaadiga

Küsiks Ansipi sõnadega: millest selline hüsteeria? Twitter jääb ju alles.
_________________
God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can, and wisdom always to tell the difference.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 20.02.2012 18:07:41 vasta tsitaadiga

Igatahes on tore uudiseid lugeda, kõik värsked, paaripäevased uudised puha pajatavad märtsikuust aastal 2012.
Aga igavaks läheb, kui ainult 3 suurt "hävingut" toimub. icon_cool.gif

FB-st on mul sügav savi icon_cool.gif , peaasi, et Ansip suudab Eesti ja HV päästa nii FBi eest 8-dal märtsil ja Anonymouse eest 31. märsil. icon_smile.gif beer_yum.gif
----------------------------------------
Anonymouste enda väike selgitus väikseks lisaks kah:
Anonymous didn’t state how long the Internet would be unavailable, only that it could last mere hours, or extend out for days. “No matter what, it will be global,” the group concludes. “It will be known.”

Threat to shut down internet on March 31st
Posted by admin on February 20, 2012
http://hotnaijanews.com/2012/02/20/threat-to-shut-down-internet-on-march-31st/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alliance
The Transporter
alliance

liitunud: 23.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2012 02:09:03 vasta tsitaadiga

http://www.circleid.com/posts/20120215_anonymous_plans_to_go_after_dns_root_servers/
_________________
---
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2012 02:34:13 vasta tsitaadiga

tsitaat:

"If you shut down our power grid, maybe we will put a missile down one of your smokestacks," said a military official.


Selleasemel, et valmistuda, et sellist asja ei juhtu on nad pmtslt valmis juba vastulööki andma? icon_biggrin.gif
Umbes selline mulje jääb küll.

Varsti sildistatakse valitsusvastased protestijad ka terroristideks thumbs_up.gif

_________________
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 21.02.2012 09:28:33 vasta tsitaadiga

Vene foorumis on 31. märtsi teemale hea pealkiri pandud: icon_smile.gif

Конец света не за горами. Уже 31 марта))) Эх, заживем...!)
http://blog.fontanka.ru/posts/94869/
----------------------------------
mTim: Eks ennetav rünnak on sõdades tihti väga kasulik olnud.
Ainult nüüd paugutatakse mürsu-kahurite asemel Biti-kahureid.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WAV
HV veteran

liitunud: 02.03.2010




sõnum 21.02.2012 10:19:04 vasta tsitaadiga

Poola otsustas ACTA ratifitseerimisest loobuda

http://m.delfi.ee/maailm/article.php?id=63949733

"Ei astuta samme selle ratifitseerimiseks..."
"Peaminister tunnistas, et eksis, kui vastuolulist lepet toetas..."
"Pöördus Euroopa parlamendi Euroopa rahvapartei fraktsiooni poole, et see lõpetaks ACTA toetamise selle praegusel kujul ning intellektuaalse omandi küsimustele lähenetaks uuest vaatepunktist..."


Vot see on sirge seljaga peaminister!
Kas see käik saab nüüd murranguks edasistes arengutes?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fallout3
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2012 12:30:07 vasta tsitaadiga

thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2012 12:49:17 vasta tsitaadiga

"Peaminister tunnistas, et eksis, kui vastuolulist lepet toetas..."

Huvitav kas Eestis ka selline asi võimalik on?

_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Liil6u
HV veteran
Liil6u

liitunud: 11.05.2010




sõnum 21.02.2012 13:00:50 vasta tsitaadiga

maatriks kirjutas:
"Peaminister tunnistas, et eksis, kui vastuolulist lepet toetas..."

Huvitav kas Eestis ka selline asi võimalik on?


Vaevalt. Siin proovitakse ikka enne vassida kõvasti ja loodetakse,et inimene unustab.

_________________
Parem Hilja, kui Helga.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Uhuu
HV kasutaja
Uhuu

liitunud: 08.04.2004




sõnum 21.02.2012 16:20:02 vasta tsitaadiga

Pigem seletatakse hiljem, et tegelikult olete te seemnete söömisest segased, kuna saite kogu jutust valesti aru...
_________________
Windows ei ole viirus, viirus teeb midagi...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Pealtkuulamine ja tsensuur, NSA, ACTA, DMCA, GDPR... »  Ansip võrdleb ACTAt seagripiga: millest selline hüsteeria? mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.