|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| tagasi üles |
|
 |
KoldK
HV veteran

liitunud: 05.07.2011
|
12.02.2012 11:34:34
|
|
|
| Õige jutt!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
margus1000
Lõuapoolik


liitunud: 28.05.2003
|
12.02.2012 12:10:33
|
|
|
Minult saaks ta plussi siis, kui ta julgeks seda Andrjuhhale ka avalikult näkku öelda. Looda sa ... Nagu Tsahkna, keksib kuskil Delfis - mina käisin ka, mina ütlesin ka, andke hääled mulle. Eks see klouni amet ongi selline vahedal teral kõndimine - pead rahvale nalja tegema, ilma, et suured onud pahandaks.
_________________ God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can, and wisdom always to tell the difference.
viimati muutis margus1000 12.02.2012 12:37:30, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wordmc9
HV Guru
liitunud: 09.07.2006
|
12.02.2012 12:33:28
|
|
|
Myts maha
|
|
| tagasi üles |
|
 |
kännuämmelg
HV Guru

liitunud: 27.08.2002
|
12.02.2012 13:04:42
|
|
|
| margus1000 kirjutas: |
| Minult saaks ta plussi siis, kui ta julgeks seda Andrjuhhale ka avalikult näkku öelda. Looda sa ... Nagu Tsahkna, keksib kuskil Delfis - mina käisin ka, mina ütlesin ka, andke hääled mulle. Eks see klouni amet ongi selline vahedal teral kõndimine - pead rahvale nalja tegema, ilma, et suured onud pahandaks. |
Kaasaegsed rahvamehed on jah iduni poliitikud- Katsuvad kenakesti küüneotsaga jää paksust ja astuvad sammu alles siis, kui on kindel, et alus ei varise.
Ehk siis õige rahvamehena oleks võinud oma arvamuse öelda siis, kui asi suure kella külge pandi (kümned tuhanded acta-vastaseid rahva hääli on juba pikemat aega antud teemat pildl hoidnud), mitte siis, kui rahvsuvahelisele meediale teema huvi pakkuma hakkab.
Sama on lähiminevikust näha ka nii elamislubade teemast, kui Toobali lugemishuvist.
Ega ka muud poliitikud just algatusega hiilga, pigem lähevad massiga kaasa korjavad odavat populaarsust
|
|
| tagasi üles |
|
 |
margus1000
Lõuapoolik


liitunud: 28.05.2003
|
12.02.2012 13:35:00
|
|
|
Tsitaat, mis näitab, millise mulli kloun järjekordselt püsti pani - "ACTAga liitumise või mitteliitumise kohta president seisukohta ei võtnud, vaid leidis, et info- ja internetivabadust tuleb kasutada parimal moel." Tõlge eesti keelde oleks järgmine - ma ei julge midagi arvata, aga ma olen selline nunnu ja ärge mind ka ära unustage. Ja rahvas läheb pöördesse - tubli, tegi häält, mis siis et see oli lihtsalt selgrootu "määä".
Kole on aeg, kuhu me oleme jõudnud.
_________________ God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can, and wisdom always to tell the difference. |
|
| tagasi üles |
|
 |
oksakoor
HV kasutaja

liitunud: 16.07.2009
|
12.02.2012 13:36:20
|
|
|
Hakkab looma
|
|
| tagasi üles |
|
 |
alliance
The Transporter

liitunud: 23.11.2004
|
12.02.2012 13:43:29
|
|
|
ei tea jah mis ta põeb, teine ametiaeg võiks ju ometi suuremat vabadust parteidest anda
_________________ --- |
|
| tagasi üles |
|
 |
entr0cks
HV kasutaja

liitunud: 01.08.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
12.02.2012 16:56:18
|
|
|
| margus1000 kirjutas: |
Tsitaat, mis näitab, millise mulli kloun järjekordselt püsti pani - "ACTAga liitumise või mitteliitumise kohta president seisukohta ei võtnud, vaid leidis, et info- ja internetivabadust tuleb kasutada parimal moel." Tõlge eesti keelde oleks järgmine - ma ei julge midagi arvata, aga ma olen selline nunnu ja ärge mind ka ära unustage. Ja rahvas läheb pöördesse - tubli, tegi häält, mis siis et see oli lihtsalt selgrootu "määä".
Kole on aeg, kuhu me oleme jõudnud. |
Nõus jah, nii hiline ja ei midagi ütlev sõnavõtt on rohkem enese näitamiseks. Kus ta varem oli?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
guardv
HV veteran

liitunud: 15.04.2004
|
12.02.2012 20:26:02
|
|
|
| margus1000 kirjutas: |
| Minult saaks ta plussi siis, kui ta julgeks seda Andrjuhhale ka avalikult näkku öelda. Looda sa ... Nagu Tsahkna, keksib kuskil Delfis - mina käisin ka, mina ütlesin ka, andke hääled mulle. Eks see klouni amet ongi selline vahedal teral kõndimine - pead rahvale nalja tegema, ilma, et suured onud pahandaks. |
just! eriti läbinähtav oli see keigar tsahkna reporteris, vennike käiski tegelikult piilumas mis seisukohta võtta ja randpere ka samasugune kloun, silus andruse sõnavõttu ... tõsine parteisabarakk
|
|
| tagasi üles |
|
 |
stayout
HV vaatleja
liitunud: 22.04.2006
|
12.02.2012 20:39:29
|
|
|
Olen eelnevalt postitatud kasutaja margusega täielikult ühel meelel. Aga samas peame arusaama, et president ei saa päris nii teravalt ka haukuda. Tema on see, kes esindab meie riiki ja peab enda esinduslikkust (kui palju tal seda nüüd on, on igaühe enda hinnata) ikkagi hoidma - "big brother" is watching you know . Jälle on riigis olukord selline, et ignoreerida ei ole hea ja samas jutuga pole soovitatav päris puusse ka panna, muidu on äkki "kutsud" väljas. Mõlemat pidi ei ole win-win temale (nagu see oleks mingi loto ).
|
|
| tagasi üles |
|
 |
guardv
HV veteran

liitunud: 15.04.2004
|
12.02.2012 21:25:49
|
|
|
| stayout kirjutas: |
Olen eelnevalt postitatud kasutaja margusega täielikult ühel meelel. Aga samas peame arusaama, et president ei saa päris nii teravalt ka haukuda. Tema on see, kes esindab meie riiki ja peab enda esinduslikkust (kui palju tal seda nüüd on, on igaühe enda hinnata) ikkagi hoidma - "big brother" is watching you know . Jälle on riigis olukord selline, et ignoreerida ei ole hea ja samas jutuga pole soovitatav päris puusse ka panna, muidu on äkki "kutsud" väljas. Mõlemat pidi ei ole win-win temale (nagu see oleks mingi loto ). |
Sellisel juhul pole Eestile üldse presidenti vaja, sisutuid soovitusi jagada ja nn arutleda antud teema üle võib ka iga joodik külapoe kõrval viinapudel taskus!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
margus1000
Lõuapoolik


liitunud: 28.05.2003
|
12.02.2012 21:27:00
|
|
|
| guardv kirjutas: |
| stayout kirjutas: |
Olen eelnevalt postitatud kasutaja margusega täielikult ühel meelel. Aga samas peame arusaama, et president ei saa päris nii teravalt ka haukuda. Tema on see, kes esindab meie riiki ja peab enda esinduslikkust (kui palju tal seda nüüd on, on igaühe enda hinnata) ikkagi hoidma - "big brother" is watching you know . Jälle on riigis olukord selline, et ignoreerida ei ole hea ja samas jutuga pole soovitatav päris puusse ka panna, muidu on äkki "kutsud" väljas. Mõlemat pidi ei ole win-win temale (nagu see oleks mingi loto ). |
Sellisel juhul pole Eestile üldse presidenti vaja, soovitusi jagada ja arutleda antud teema üle võib ka iga joodik külapoe kõrval viinapudel käes! |
Kusjuures külajoodikul ON seisukoht ja ta JULGEB soovitusi jagada, mitte nagu Eesti esikloun, kes julgeb ainult mök-mök teha ja mulli ajada. Närvi ei aja mitte see kikilipsuga tolgus, sealt ei ole midagi oodata, parteide kelgunöör nagu ta on, aga just nimelt see, kui meil on kodanikke, kes peavad normaalseks, et riigi president ei julge välja öelda arvamust asjade kohta mis tema riigis toimuvad. Praegune kloun või mitte, presidendil võiks tema riigis toimuva kohta mingi seisukoht olla, muidu pole teda tõepoolest vaja.
_________________ God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can, and wisdom always to tell the difference. |
|
| tagasi üles |
|
 |
guardv
HV veteran

liitunud: 15.04.2004
|
12.02.2012 21:28:37
|
|
|
täiesti nõus
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
12.02.2012 22:41:29
|
|
|
| ot: |
| margus1000 kirjutas: |
| Kusjuures külajoodikul ON seisukoht ja ta JULGEB soovitusi jagada, mitte nagu Eesti esikloun, kes julgeb ainult mök-mök teha ja mulli ajada |
kurb, et need joodikud siin foorumis osa ei võta. Küll on saadud kõiksugu poliitika-majandus ja teistes teemades riigi kirujailt uuritud et kuidas peaks tegema aga tüüpvastus on, et miks tema peaks midagi välja pakkuma kui seda võiks teha õppinud asjapulgad |
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| tagasi üles |
|
 |
tiirP
HV Guru

liitunud: 07.01.2005
|
13.02.2012 00:21:26
|
|
|
Praegune president ei oma mitte mingit võimu poliitikas, kuid arvamuse avaldamine nõuab ka samme.
Võimalik, et see avaldatu on hoopis Evelini seisukoht
|
|
| tagasi üles |
|
 |
guardv
HV veteran

liitunud: 15.04.2004
|
13.02.2012 01:06:08
|
|
|
toomas hendrikul ju seal selleks lausa 13 nõuniku kõrgeima palga peal, ta ise saab rahulikult edasi raua mihkliga põnevaid mussilinke meili teel vahetada seni kuni acta tal selle võimaluse ära võtab ja siis saab jersey kutt aru, et midagi läks vist valesti krt
|
|
| tagasi üles |
|
 |
revo1
HV kasutaja

liitunud: 22.06.2009
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Helbeke
HV kasutaja

liitunud: 05.01.2002
|
13.02.2012 08:05:37
|
|
|
Ansip on ju Tartust.
_________________ i like my sugar with coffe and cream |
|
| tagasi üles |
|
 |
tiirP
HV Guru

liitunud: 07.01.2005
|
13.02.2012 10:12:10
|
|
|
Randpere sõnavõtud on kurtidele kõrvadele ma loodan. Ta on isiklikult välja käinud, et pole pädev ACTA teemal.
Kuid Шнур iseloomustab nii Randperet, kui Ilvest.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
margus1000
Lõuapoolik


liitunud: 28.05.2003
|
13.02.2012 11:16:43
|
|
|
| Ho Ho kirjutas: |
| ot: |
| margus1000 kirjutas: |
| Kusjuures külajoodikul ON seisukoht ja ta JULGEB soovitusi jagada, mitte nagu Eesti esikloun, kes julgeb ainult mök-mök teha ja mulli ajada |
kurb, et need joodikud siin foorumis osa ei võta. Küll on saadud kõiksugu poliitika-majandus ja teistes teemades riigi kirujailt uuritud et kuidas peaks tegema aga tüüpvastus on, et miks tema peaks midagi välja pakkuma kui seda võiks teha õppinud asjapulgad |
|
Palju kurvem on see, et kolmelauselisest postist suudetakse ära lugeda ainult esimene ja siis mõeldakse ise ülejäänu juurde (lihtsam kui lõpuni lugeda) ning näägutamine hakkab pihta. Võimetus lõpuni lugeda ja süveneda, see paistab olevat Eestis väga laialdaselt levinud.
_________________ God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can, and wisdom always to tell the difference. |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
13.02.2012 11:34:00
|
|
|
margus1000, kui arvasid et ei lugenud su toda postitust lõpuni ja poindist aru ei saanud siis eksid. Lihtsalt see lause sobis väga hästi kirjeldama seda olukorda kus siin rahvas pidevalt vingub ja viriseb aga ise ei suuda midagi adekvaatset välja pakkuda.
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| tagasi üles |
|
 |
guardv
HV veteran

liitunud: 15.04.2004
|
13.02.2012 11:36:10
|
|
|
| Ho Ho kirjutas: |
| margus1000, kui arvasid et ei lugenud su toda postitust lõpuni ja poindist aru ei saanud siis eksid. Lihtsalt see lause sobis väga hästi kirjeldama seda olukorda kus siin rahvas pidevalt vingub ja viriseb aga ise ei suuda midagi adekvaatset välja pakkuda. |
see oli nüüd küll kohatu lause , nagu andrus laseks kellelgi midagi üldse kellelgi välja pakkuda, sama kehtib jänki kohta.
viimati muutis guardv 13.02.2012 11:37:22, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
13.02.2012 11:37:21
|
|
|
Heh, guardv, loe ikka siis too postitus ka ilusti lõpuni läbi mida margus1000 tsiteeris, Ansipist ei olnud seal küll juttu
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| tagasi üles |
|
 |
margus1000
Lõuapoolik


liitunud: 28.05.2003
|
13.02.2012 11:39:19
|
|
|
| Ho Ho kirjutas: |
| margus1000, kui arvasid et ei lugenud su toda postitust lõpuni ja poindist aru ei saanud siis eksid. Lihtsalt see lause sobis väga hästi kirjeldama seda olukorda kus siin rahvas pidevalt vingub ja viriseb aga ise ei suuda midagi adekvaatset välja pakkuda. |
Loodetavasti lugesid siis välja ka selge soovituse, kuidas president, praegune või ükskõik milline, peaks adekvaatselt käituma ?
Paistab, et "külajoodikud" on HV-sse jõudnud
_________________ God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can, and wisdom always to tell the difference. |
|
| tagasi üles |
|
 |
madest
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.08.2002
|
|
| tagasi üles |
|
 |
guardv
HV veteran

liitunud: 15.04.2004
|
13.02.2012 12:15:43
|
|
|
kahju, et ta on endine nõunik
|
|
| tagasi üles |
|
 |
salakokk
HV vaatleja
liitunud: 08.04.2004
|
05.04.2012 15:51:42
|
|
|
| Kõige lihtsam lahendus on sotsidelt valimiste ajal nõuda lubadust ACTA õigustühiseks kuulutamiseks. Juba see ressurss, mis teenusepakkujal selle elluviimiseks kulub ja teenuse ostjal kinni tuleb maksta, on piisav argument. Juba aastaid toimib meil automaatne kõnetuvastus (kõik kõned salvestatakse jooksvalt puhvriga kui tuvastatakse näiteks sõna "amfetamiin", siis kõne läheb faili) ja nüüd ka pedofiilide püüdmine. Ma usun, et sellest piisab. Keerulisem on lugu muidugi siis, kui ACTA-s välja toodud asjad on lihtsalt reaalsuse õigusjärgseks kuulutamine. KAPO-l on tegelikult kogu aeg olnud õigus kontrollida mida iganes, nõuda mille iganes salvestamist ja teenusepakkujal ei ole olnud õigust sellest iitsatada. Kohtu luba, süüdistust, ega isegi kahtlustust ei ole selleks kunagi vaja olnud, KAPO-l on lihtsalt sellised õigused.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
margus1000
Lõuapoolik


liitunud: 28.05.2003
|
05.04.2012 15:57:52
|
|
|
A mis need sotsid siia puutuvad? Sotsid muretsevad ikka homoabielude ja zookvootide pärast. Nüüd on nende repertuaar veel laienenud. Üks sots just kilas, et meil on rohkem sallivust vaja, näiteks rohkem mõistmist ja arusaamist 9 aastase tüdruku vägistajale ja tapjale. ACTA läheb sotside maailmapildiga ilusti kokku - kõiki peab sallima, välja arvatud neid, kes ei mõtle nii nagu nemad. Sotsidele oleks nuhkimissüsteem vägivallaaparaadi toetuseks hädasti vajalik.
_________________ God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can, and wisdom always to tell the difference. |
|
| tagasi üles |
|
 |
guardv
HV veteran

liitunud: 15.04.2004
|
05.04.2012 16:55:03
|
|
|
| margus1000 kirjutas: |
| A mis need sotsid siia puutuvad? Sotsid muretsevad ikka homoabielude ja zookvootide pärast. Nüüd on nende repertuaar veel laienenud. Üks sots just kilas, et meil on rohkem sallivust vaja, näiteks rohkem mõistmist ja arusaamist 9 aastase tüdruku vägistajale ja tapjale. ACTA läheb sotside maailmapildiga ilusti kokku - kõiki peab sallima, välja arvatud neid, kes ei mõtle nii nagu nemad. Sotsidele oleks nuhkimissüsteem vägivallaaparaadi toetuseks hädasti vajalik. |
|
|
| tagasi üles |
|
 |
salakokk
HV vaatleja
liitunud: 08.04.2004
|
05.04.2012 17:45:41
|
|
|
| Point on lihtsalt selles, et nemad on need, kes järgmistel valimistel võidavad ja saavad midagi korda saata. Ma ei saa aru kuidas sotsid ja vägivald siin seostuvad. Tahaks seda sotsi tsitaati vägistaja kohta näha. Pede ei ole ka a priori pedofiil. Täiskasvanud saavad isikliku maailmapildi alusel omavahelistes asjades milleski kokku leppida, laps on konkreetselt ohver. Sookvoodid on meie riigis rohkem ühe üksildase daami rida, ma ei usu, et Mikser seda asja tegelikult väga tõsiselt võtab. Ta ju näeb, et reaalselt see asi on üle võlli, naised ei hakka ju tegelikult raskeid asju tõstma ja kaevandustes tervistkahjustatavat tööd tegema. Või loobuma haige lapsega koju jäämast. Sealt vahed tulevad.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
margus1000
Lõuapoolik


liitunud: 28.05.2003
|
05.04.2012 20:09:11
|
|
|
Kui sotsid võimule saavad ja oma lubatud maksutõusud läbi suruvad, paneb see ennekõike ettevõtlusele laastava paugu ja toob kaasa veelgi suureneva tööpuuduse, mis omakorda toob kaasa plahvatuslikult kasvava viletsuse. Sellist jama meie kliimas ilma vägivallata kaane all ei hoia, sest puu all lihtsalt elada ei saa. Lisaks igasugu muud huvitavad maksutõusud, mis otseselt isikut kui sellist löövad, pluss inflatsioon, mille kohta sotsid ei oska möö ega böö öelda, seega sellega nad ei arvesta ega ka tegele. Õnne valem on lihtne - võtame inimestelt raha ära ja hakkame seda laiali jagama. Ainult nagu iga jagamise juures, asi kipub jagamisel iseenesest oluliselt kokku kuivama. Punasel poliitlimukal on lõug rasvane ja kõik ülejäänud - kui raha ei ole, siis raha ei ole. Muidugi saab ka suuri välisvõlgasid teha, mille saaks lastele-lastelastele edasi pärandada. Minu meelest lihtsalt isesorti lapsekupeldamine, muud midagi.
Viimastel aastatel on sotside maailmavaade sobinud kokku ükskõik millise erakonnaga, kes aga ainult soojad kohad peesitamiseks loob. Ainus maailmavaateline sõnum, mis on muutumatuks jäänud, on toetus homodele ja zookvoodid. Mitte ühe naise suust.
Muide peale ühinemist vene erakonnaga, ütles värske sotside aseesimees, et mingit nõukogude okupatsiooni pole olnud. Öelduna aseesimehe suust, peaks see siis erakonna ametlik seisukoht olema.
Suhtumine rahvuslusse ja rahvusriiki on seal erakonnas suht selge. Aastast 2004 käivad nad Narvas punalippude ja punaste plakatitega 1. maid tähistamas. Igal aastal. Pole vist midagi kahtpidi mõelda.
Muide kas sa ise makse maksad? Ära seda raha ringikeerutamisega segi aja, nagu näiteks riigiametniku maksud või parteiline töökoht, kus raha riigieelarvest tuleb. Ma ei taha arvata. Teiste inimeste vara jagavad enamasti need kerge käega, kes selle väevõimuga ära on võtnud - vargad, röövlid, sotsid, kommunistid.
_________________ God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can, and wisdom always to tell the difference. |
|
| tagasi üles |
|
 |
Smith
HV veteran

liitunud: 25.08.2002
|
08.04.2012 06:47:45
|
|
|
Sotsid on liiga lollid selleks, et tegelikult võimule saada. Tanki nad võidakse ju natukeseks ajaks lükata, pärast hea öelda, et "näe mikser tegi".
_________________ Only the Central Computer knows the truth |
|
| tagasi üles |
|
 |
margus1000
Lõuapoolik


liitunud: 28.05.2003
|
08.04.2012 20:42:09
|
|
|
Aga kui palju kurja nad selle ajaga jõuavad teha? Kui maksutõusud kiirendatud korras läbi lükatakse, on seda kahju pea võimatu heastada enne uusi valimisi. Nelja aastaga on võimalik riik praktiliselt hävitada.
Mikser oli kunagi Savisaare poolprofi-köögikombain. Juba tollel ajal oli mehel kombeks nii mõndagi huvitavat suust välja ajada. Nüüd upitati etteotsa ja tema ajab ainult ümmargust mulli a-la viie rikkama hulka või misiganes hetke publikule meele järgi on. Tegeliku programmiga tulevad alumised mehed välja ja see on kole.
_________________ God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can, and wisdom always to tell the difference. |
|
| tagasi üles |
|
 |
iceincube
HV veteran

liitunud: 18.11.2005
|
10.04.2012 15:14:37
|
|
|
Meie valitsusel pole kas mune vastu olla sellele või on kuskilt siiski raha mängus.
Mingi ümmarguse asja ajamine ajab ikka nii närvi- peaaegu mitte ükski poliitik ei oma mune konkreetselt öelda kuidas asi on ja olema peaks.
Ollakse poliitiliselt korrektsed alati- mitte midagi konkreetselt lubamata ning välja ütlemata. Selgroogu niiet tapab.
Minumeelest on tegu jagatud vastutuse probleemiga. Kui on palju inimesi ühe asja kalla, siis lõpuks ei vastutagi keegi tulemuse eest.
Ma pole sellest poliitika virrvarrist ühtegi selget sõnumit saanud. Raske üldse järgida kus see tulema peaks ning kes seda ütleb.
Kedagi pole süüdistada ka otseselt.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
margus1000
Lõuapoolik


liitunud: 28.05.2003
|
10.04.2012 22:48:25
|
|
|
Ikka on süüdistada, ennast Orjakari ronib iga nelja aasta järel kasti juurde, võtab paberi kus kirjas - KÕIGEGA NÕUS - ja annab sellele allkirja. Peabki tuksis olema, sest kui loll inimrämps on kõigega nõus, siis paremaksminek on nagu välistatud.
Vaja oleks valimisi, otseseid, majoritaarseid, valitule vastutust seadvaid. Vaja oleks valijate ringi koomale tõmmata, igaüks ei pea saama riigi suundumistes kaasa rääkida, kui tal puuduvad vajalikud teadmised ja mõtlemisvõime. Ühesõnaga, vaja oleks demokraatiat selle sõna otseses tähenduses.
_________________ God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can, and wisdom always to tell the difference. |
|
| tagasi üles |
|
 |
kännuämmelg
HV Guru

liitunud: 27.08.2002
|
10.04.2012 22:52:43
|
|
|
| margus1000 kirjutas: |
| ..Ühesõnaga, vaja oleks demokraatiat selle sõna otseses tähenduses. |
õige demokraatia saab toimida ainult autokraatlikus ühiskonnas
|
|
| tagasi üles |
|
 |
guardv
HV veteran

liitunud: 15.04.2004
|
11.04.2012 08:26:07
|
|
|
| margus1000 kirjutas: |
Ikka on süüdistada, ennast Orjakari ronib iga nelja aasta järel kasti juurde, võtab paberi kus kirjas - KÕIGEGA NÕUS - ja annab sellele allkirja. Peabki tuksis olema, sest kui loll inimrämps on kõigega nõus, siis paremaksminek on nagu välistatud.
Vaja oleks valimisi, otseseid, majoritaarseid, valitule vastutust seadvaid. Vaja oleks valijate ringi koomale tõmmata, igaüks ei pea saama riigi suundumistes kaasa rääkida, kui tal puuduvad vajalikud teadmised ja mõtlemisvõime. Ühesõnaga, vaja oleks demokraatiat selle sõna otseses tähenduses. |
päris nii need asjad ka pole, paistab et sa ei tea üldse mis tähendab sõna demokraatia? demokraatia on rahva valitsus ehk valitsus mille valib rahvas ja kui seda ei saa valida rahvas, vaid teatud osa rahvast?
| margus1000 kirjutas: |
| "Vaja oleks valijate ringi koomale tõmmata, igaüks ei pea saama riigi suundumistes kaasa rääkida" |
pole see enam demokraatia ei otseses ega ka kaudses mõttes! Tee endale lihtsad asjad/mõisted enne selgeks kui siin sõna võtad ja nn "geniaalseid ideid" pritsima hakkad
|
|
| tagasi üles |
|
 |
margus1000
Lõuapoolik


liitunud: 28.05.2003
|
12.04.2012 23:37:44
|
|
|
Ükskõik kui erinevaid sorte sitta sa kokku ei segaks, saia ei saa. Riigi elus kaasarääkimisega on minu meelest nagu autojuhtimisega, kvaliteet on tähtsam kui kvantiteet. Kuni ikka rooli otse hoida ei oska, siis liiklusesse asja ei tohiks olla.
Aga see hurra, hõissa, keskpõrandale kokku - see suhtumine viibki asjad põhja. Kuniks lollid saavad asjade üle otsustada, siis tarka sellest midagi välja ei saa tulla, olgu neid lolle palju tahes. Mõistuse puudumist ei saa massiga kompenseerida. Üks "põhimõistetest", mis tuleks ehk läbi mõelda.
Kutsu endale kari narkomaane koju ja lase neil kuu aega otsustada, kuidas sa elama peaksid, siis tule oma "põhimõisteid" seletama.
Muide veel põhimõistetest. Demokraatia kui sõna koha pealt sa nagu midagi jagad, aga seda et meil sellisel kujul demokraatia puudub, see nagu kohale ei jõua Siis on ikkagi "põhimõisted" paigast ära. Valida rahvas, valida osa rahvast, blaa-blaa-blaa. Praegu ei vali see rahvas midagi, rahvas lihtsalt hääletab. Valik tehakse mujal. Ja selles on süüdi just "rahvas", sest suurem osa isegi ei suuda seda aduda, aga muudkui "valib". Lollikeste häälte najal saabki ainult jama püsida.
_________________ God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can, and wisdom always to tell the difference. |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
13.04.2012 00:23:34
|
|
|
| margus1000 kirjutas: |
Muide veel põhimõistetest. Demokraatia kui sõna koha pealt sa nagu midagi jagad, aga seda et meil sellisel kujul demokraatia puudub, see nagu kohale ei jõua Siis on ikkagi "põhimõisted" paigast ära. Valida rahvas, valida osa rahvast, blaa-blaa-blaa. Praegu ei vali see rahvas midagi, rahvas lihtsalt hääletab. Valik tehakse mujal. Ja selles on süüdi just "rahvas", sest suurem osa isegi ei suuda seda aduda, aga muudkui "valib". Lollikeste häälte najal saabki ainult jama püsida. |
Nagu Meerikamaal praegu kombeks sarkastitseda - Presidental Selections 2012
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|