Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Pealtkuulamine ja tsensuur, NSA, ACTA, DMCA, GDPR... »  Ilves: valitsus peaks ACTA osas kuulama meie IT-inimesi märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2012 11:26:31 Ilves: valitsus peaks ACTA osas kuulama meie IT-inimesi vasta tsitaadiga


President Toomas Hendrik Ilves ütles, et ACTA temaatika vajab demokraatlikule riigile kohast arutelu, milles arvestatakse rahva ja IT-ekspertide arvamustega ja mis on vaba poliitikute üleolevast suhtumisest.

Loe edasi Postimehest.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KoldK
HV veteran
KoldK

liitunud: 05.07.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2012 11:34:34 vasta tsitaadiga

Õige jutt!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2012 11:47:41 vasta tsitaadiga

thumbs_up.gif
_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2012 11:53:55 vasta tsitaadiga

Nuh tubli Ilves! Plusspunkt lõpuks ka sulle!

Advokaadid ja IT spetsialistid on need, kes peaks selle lepingu grupiviisiliselt läbi süüvima enne, kui mõni agar sellele alla kirjutama läheb.

_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margus1000
Lõuapoolik
Lõuapoolik
margus1000

liitunud: 28.05.2003




sõnum 12.02.2012 12:10:33 vasta tsitaadiga

Minult saaks ta plussi siis, kui ta julgeks seda Andrjuhhale ka avalikult näkku öelda. Looda sa ... Nagu Tsahkna, keksib kuskil Delfis - mina käisin ka, mina ütlesin ka, andke hääled mulle. Eks see klouni amet ongi selline vahedal teral kõndimine - pead rahvale nalja tegema, ilma, et suured onud pahandaks.
_________________
God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can, and wisdom always to tell the difference.


viimati muutis margus1000 12.02.2012 12:37:30, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Wordmc9
HV Guru

liitunud: 09.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2012 12:33:28 vasta tsitaadiga

Myts maha icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kännuämmelg
HV Guru
kännuämmelg

liitunud: 27.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2012 13:04:42 vasta tsitaadiga

margus1000 kirjutas:
Minult saaks ta plussi siis, kui ta julgeks seda Andrjuhhale ka avalikult näkku öelda. Looda sa ... Nagu Tsahkna, keksib kuskil Delfis - mina käisin ka, mina ütlesin ka, andke hääled mulle. Eks see klouni amet ongi selline vahedal teral kõndimine - pead rahvale nalja tegema, ilma, et suured onud pahandaks.

Kaasaegsed rahvamehed on jah iduni poliitikud- Katsuvad kenakesti küüneotsaga jää paksust ja astuvad sammu alles siis, kui on kindel, et alus ei varise.
Ehk siis õige rahvamehena oleks võinud oma arvamuse öelda siis, kui asi suure kella külge pandi (kümned tuhanded acta-vastaseid rahva hääli on juba pikemat aega antud teemat pildl hoidnud), mitte siis, kui rahvsuvahelisele meediale teema huvi pakkuma hakkab.
Sama on lähiminevikust näha ka nii elamislubade teemast, kui Toobali lugemishuvist.
Ega ka muud poliitikud just algatusega hiilga, pigem lähevad massiga kaasa korjavad odavat populaarsust thumbs_down.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margus1000
Lõuapoolik
Lõuapoolik
margus1000

liitunud: 28.05.2003




sõnum 12.02.2012 13:35:00 vasta tsitaadiga

Tsitaat, mis näitab, millise mulli kloun järjekordselt püsti pani - "ACTAga liitumise või mitteliitumise kohta president seisukohta ei võtnud, vaid leidis, et info- ja internetivabadust tuleb kasutada parimal moel." Tõlge eesti keelde oleks järgmine - ma ei julge midagi arvata, aga ma olen selline nunnu ja ärge mind ka ära unustage. Ja rahvas läheb pöördesse - tubli, tegi häält, mis siis et see oli lihtsalt selgrootu "määä".
Kole on aeg, kuhu me oleme jõudnud.

_________________
God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can, and wisdom always to tell the difference.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
oksakoor
HV kasutaja
oksakoor

liitunud: 16.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2012 13:36:20 vasta tsitaadiga

Hakkab looma thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alliance
The Transporter
alliance

liitunud: 23.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2012 13:43:29 vasta tsitaadiga

ei tea jah mis ta põeb, teine ametiaeg võiks ju ometi suuremat vabadust parteidest anda
_________________
---
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
entr0cks
HV kasutaja
entr0cks

liitunud: 01.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2012 16:08:52 vasta tsitaadiga

Väga positiivne!
Hakkame IT alaseks Šveitsiks? Ehk hakatakse meile ka kolima?
Kui me saame selle võitlusega hakkama võib olla annab see meile päris hea hüppe ka majanduses.
Kerge optimist icon_lol.gif

_________________
VULTR - proovimiseks krediiti - igasugu serveri/pilve teenuseid, üldiselt suhteliselt parem jõudlus
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2012 16:56:18 vasta tsitaadiga

margus1000 kirjutas:
Tsitaat, mis näitab, millise mulli kloun järjekordselt püsti pani - "ACTAga liitumise või mitteliitumise kohta president seisukohta ei võtnud, vaid leidis, et info- ja internetivabadust tuleb kasutada parimal moel." Tõlge eesti keelde oleks järgmine - ma ei julge midagi arvata, aga ma olen selline nunnu ja ärge mind ka ära unustage. Ja rahvas läheb pöördesse - tubli, tegi häält, mis siis et see oli lihtsalt selgrootu "määä".
Kole on aeg, kuhu me oleme jõudnud.

Nõus jah, nii hiline ja ei midagi ütlev sõnavõtt on rohkem enese näitamiseks. Kus ta varem oli?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
guardv
HV veteran
guardv

liitunud: 15.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2012 20:26:02 vasta tsitaadiga

margus1000 kirjutas:
Minult saaks ta plussi siis, kui ta julgeks seda Andrjuhhale ka avalikult näkku öelda. Looda sa ... Nagu Tsahkna, keksib kuskil Delfis - mina käisin ka, mina ütlesin ka, andke hääled mulle. Eks see klouni amet ongi selline vahedal teral kõndimine - pead rahvale nalja tegema, ilma, et suured onud pahandaks.


just! thumbs_up.gif eriti läbinähtav oli see keigar tsahkna reporteris, vennike käiski tegelikult piilumas mis seisukohta võtta ja randpere ka samasugune kloun, silus andruse sõnavõttu ... tõsine parteisabarakk thumbs_down.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
stayout
HV vaatleja

liitunud: 22.04.2006




sõnum 12.02.2012 20:39:29 vasta tsitaadiga

Olen eelnevalt postitatud kasutaja margusega täielikult ühel meelel. Aga samas peame arusaama, et president ei saa päris nii teravalt ka haukuda. Tema on see, kes esindab meie riiki ja peab enda esinduslikkust (kui palju tal seda nüüd on, on igaühe enda hinnata) ikkagi hoidma - "big brother" is watching you know icon_smile.gif. Jälle on riigis olukord selline, et ignoreerida ei ole hea ja samas jutuga pole soovitatav päris puusse ka panna, muidu on äkki "kutsud" väljas. Mõlemat pidi ei ole win-win temale (nagu see oleks mingi loto icon_mad.gif).
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
guardv
HV veteran
guardv

liitunud: 15.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2012 21:25:49 vasta tsitaadiga

stayout kirjutas:
Olen eelnevalt postitatud kasutaja margusega täielikult ühel meelel. Aga samas peame arusaama, et president ei saa päris nii teravalt ka haukuda. Tema on see, kes esindab meie riiki ja peab enda esinduslikkust (kui palju tal seda nüüd on, on igaühe enda hinnata) ikkagi hoidma - "big brother" is watching you know icon_smile.gif. Jälle on riigis olukord selline, et ignoreerida ei ole hea ja samas jutuga pole soovitatav päris puusse ka panna, muidu on äkki "kutsud" väljas. Mõlemat pidi ei ole win-win temale (nagu see oleks mingi loto icon_mad.gif).


Sellisel juhul pole Eestile üldse presidenti vaja, sisutuid soovitusi jagada ja nn arutleda antud teema üle võib ka iga joodik külapoe kõrval viinapudel taskus!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margus1000
Lõuapoolik
Lõuapoolik
margus1000

liitunud: 28.05.2003




sõnum 12.02.2012 21:27:00 vasta tsitaadiga

guardv kirjutas:
stayout kirjutas:
Olen eelnevalt postitatud kasutaja margusega täielikult ühel meelel. Aga samas peame arusaama, et president ei saa päris nii teravalt ka haukuda. Tema on see, kes esindab meie riiki ja peab enda esinduslikkust (kui palju tal seda nüüd on, on igaühe enda hinnata) ikkagi hoidma - "big brother" is watching you know icon_smile.gif. Jälle on riigis olukord selline, et ignoreerida ei ole hea ja samas jutuga pole soovitatav päris puusse ka panna, muidu on äkki "kutsud" väljas. Mõlemat pidi ei ole win-win temale (nagu see oleks mingi loto icon_mad.gif).


Sellisel juhul pole Eestile üldse presidenti vaja, soovitusi jagada ja arutleda antud teema üle võib ka iga joodik külapoe kõrval viinapudel käes!


Kusjuures külajoodikul ON seisukoht ja ta JULGEB soovitusi jagada, mitte nagu Eesti esikloun, kes julgeb ainult mök-mök teha ja mulli ajada. Närvi ei aja mitte see kikilipsuga tolgus, sealt ei ole midagi oodata, parteide kelgunöör nagu ta on, aga just nimelt see, kui meil on kodanikke, kes peavad normaalseks, et riigi president ei julge välja öelda arvamust asjade kohta mis tema riigis toimuvad. Praegune kloun või mitte, presidendil võiks tema riigis toimuva kohta mingi seisukoht olla, muidu pole teda tõepoolest vaja.

_________________
God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can, and wisdom always to tell the difference.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
guardv
HV veteran
guardv

liitunud: 15.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2012 21:28:37 vasta tsitaadiga

täiesti nõus thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 12.02.2012 22:41:29 vasta tsitaadiga

ot:
margus1000 kirjutas:
Kusjuures külajoodikul ON seisukoht ja ta JULGEB soovitusi jagada, mitte nagu Eesti esikloun, kes julgeb ainult mök-mök teha ja mulli ajada
kurb, et need joodikud siin foorumis osa ei võta. Küll on saadud kõiksugu poliitika-majandus ja teistes teemades riigi kirujailt uuritud et kuidas peaks tegema aga tüüpvastus on, et miks tema peaks midagi välja pakkuma kui seda võiks teha õppinud asjapulgad

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiirP
HV Guru
tiirP

liitunud: 07.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2012 00:21:26 vasta tsitaadiga

Praegune president ei oma mitte mingit võimu poliitikas, kuid arvamuse avaldamine nõuab ka samme.
Võimalik, et see avaldatu on hoopis Evelini seisukoht icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
guardv
HV veteran
guardv

liitunud: 15.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2012 01:06:08 vasta tsitaadiga

toomas hendrikul ju seal selleks lausa 13 nõuniku kõrgeima palga peal, ta ise saab rahulikult edasi raua mihkliga põnevaid mussilinke meili teel vahetada seni kuni acta tal selle võimaluse ära võtab icon_lol.gif ja siis saab jersey kutt aru, et midagi läks vist valesti krt thumbs_down.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
revo1
HV kasutaja
revo1

liitunud: 22.06.2009




sõnum 13.02.2012 02:04:30 vasta tsitaadiga

Spetsialist räägib : http://www.e24.ee/736716/randpere-actaga-uhinemine-toob-eestile-head/

Kuna valimised plaanis? Võiks juba erakonda vahetada, või teha uue erakonna "IT"

http://i0.kym-cdn.com/photos/images/original/000/126/314/3cd8a33a.png?1306264975

Sorry, kui kellegi tundeid riivan, kas selliseid idioodid tulevad ainult Tallinnast või mulle tundub , et Tartus ei lasta igat tsorti nii tebiilset juttu ajama...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Helbeke
HV kasutaja
Helbeke

liitunud: 05.01.2002




sõnum 13.02.2012 08:05:37 vasta tsitaadiga

Ansip on ju Tartust.
_________________
i like my sugar with coffe and cream
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiirP
HV Guru
tiirP

liitunud: 07.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2012 10:12:10 vasta tsitaadiga

revo1 kirjutas:
Spetsialist räägib : http://www.e24.ee/736716/randpere-actaga-uhinemine-toob-eestile-head/

Randpere sõnavõtud on kurtidele kõrvadele ma loodan. Ta on isiklikult välja käinud, et pole pädev ACTA teemal.
Kuid Шнур iseloomustab nii Randperet, kui Ilvest.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margus1000
Lõuapoolik
Lõuapoolik
margus1000

liitunud: 28.05.2003




sõnum 13.02.2012 11:16:43 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
ot:
margus1000 kirjutas:
Kusjuures külajoodikul ON seisukoht ja ta JULGEB soovitusi jagada, mitte nagu Eesti esikloun, kes julgeb ainult mök-mök teha ja mulli ajada
kurb, et need joodikud siin foorumis osa ei võta. Küll on saadud kõiksugu poliitika-majandus ja teistes teemades riigi kirujailt uuritud et kuidas peaks tegema aga tüüpvastus on, et miks tema peaks midagi välja pakkuma kui seda võiks teha õppinud asjapulgad


Palju kurvem on see, et kolmelauselisest postist suudetakse ära lugeda ainult esimene ja siis mõeldakse ise ülejäänu juurde (lihtsam kui lõpuni lugeda) ning näägutamine hakkab pihta. Võimetus lõpuni lugeda ja süveneda, see paistab olevat Eestis väga laialdaselt levinud.

_________________
God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can, and wisdom always to tell the difference.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 13.02.2012 11:34:00 vasta tsitaadiga

margus1000, kui arvasid et ei lugenud su toda postitust lõpuni ja poindist aru ei saanud siis eksid. Lihtsalt see lause sobis väga hästi kirjeldama seda olukorda kus siin rahvas pidevalt vingub ja viriseb aga ise ei suuda midagi adekvaatset välja pakkuda.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
guardv
HV veteran
guardv

liitunud: 15.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2012 11:36:10 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
margus1000, kui arvasid et ei lugenud su toda postitust lõpuni ja poindist aru ei saanud siis eksid. Lihtsalt see lause sobis väga hästi kirjeldama seda olukorda kus siin rahvas pidevalt vingub ja viriseb aga ise ei suuda midagi adekvaatset välja pakkuda.


see oli nüüd küll kohatu lause icon_rolleyes.gif , nagu andrus laseks kellelgi midagi üldse kellelgi välja pakkuda, sama kehtib jänki kohta.


viimati muutis guardv 13.02.2012 11:37:22, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 13.02.2012 11:37:21 vasta tsitaadiga

Heh, guardv, loe ikka siis too postitus ka ilusti lõpuni läbi mida margus1000 tsiteeris, Ansipist ei olnud seal küll juttu icon_smile.gif
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margus1000
Lõuapoolik
Lõuapoolik
margus1000

liitunud: 28.05.2003




sõnum 13.02.2012 11:39:19 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
margus1000, kui arvasid et ei lugenud su toda postitust lõpuni ja poindist aru ei saanud siis eksid. Lihtsalt see lause sobis väga hästi kirjeldama seda olukorda kus siin rahvas pidevalt vingub ja viriseb aga ise ei suuda midagi adekvaatset välja pakkuda.


Loodetavasti lugesid siis välja ka selge soovituse, kuidas president, praegune või ükskõik milline, peaks adekvaatselt käituma ?

Paistab, et "külajoodikud" on HV-sse jõudnud icon_lol.gif

_________________
God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can, and wisdom always to tell the difference.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
madest
Kreisi kasutaja
madest

liitunud: 02.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2012 12:11:35 vasta tsitaadiga

Endine peaministri nõunik IT alal härra Viik kas piisavalt autoriteetne IT inimene kelle häält kuulda võtta
http://arvamus.postimees.ee/735834/linnar-viik-liidriroll-kohustab/
http://uudised.err.ee/?06244373
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
guardv
HV veteran
guardv

liitunud: 15.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2012 12:15:43 vasta tsitaadiga

kahju, et ta on endine nõunik icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salakokk
HV vaatleja

liitunud: 08.04.2004




sõnum 05.04.2012 15:51:42 vasta tsitaadiga

Kõige lihtsam lahendus on sotsidelt valimiste ajal nõuda lubadust ACTA õigustühiseks kuulutamiseks. Juba see ressurss, mis teenusepakkujal selle elluviimiseks kulub ja teenuse ostjal kinni tuleb maksta, on piisav argument. Juba aastaid toimib meil automaatne kõnetuvastus (kõik kõned salvestatakse jooksvalt puhvriga kui tuvastatakse näiteks sõna "amfetamiin", siis kõne läheb faili) ja nüüd ka pedofiilide püüdmine. Ma usun, et sellest piisab. Keerulisem on lugu muidugi siis, kui ACTA-s välja toodud asjad on lihtsalt reaalsuse õigusjärgseks kuulutamine. KAPO-l on tegelikult kogu aeg olnud õigus kontrollida mida iganes, nõuda mille iganes salvestamist ja teenusepakkujal ei ole olnud õigust sellest iitsatada. Kohtu luba, süüdistust, ega isegi kahtlustust ei ole selleks kunagi vaja olnud, KAPO-l on lihtsalt sellised õigused.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margus1000
Lõuapoolik
Lõuapoolik
margus1000

liitunud: 28.05.2003




sõnum 05.04.2012 15:57:52 vasta tsitaadiga

A mis need sotsid siia puutuvad? Sotsid muretsevad ikka homoabielude ja zookvootide pärast. Nüüd on nende repertuaar veel laienenud. Üks sots just kilas, et meil on rohkem sallivust vaja, näiteks rohkem mõistmist ja arusaamist 9 aastase tüdruku vägistajale ja tapjale. ACTA läheb sotside maailmapildiga ilusti kokku - kõiki peab sallima, välja arvatud neid, kes ei mõtle nii nagu nemad. Sotsidele oleks nuhkimissüsteem vägivallaaparaadi toetuseks hädasti vajalik.
_________________
God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can, and wisdom always to tell the difference.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
guardv
HV veteran
guardv

liitunud: 15.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2012 16:55:03 vasta tsitaadiga

margus1000 kirjutas:
A mis need sotsid siia puutuvad? Sotsid muretsevad ikka homoabielude ja zookvootide pärast. Nüüd on nende repertuaar veel laienenud. Üks sots just kilas, et meil on rohkem sallivust vaja, näiteks rohkem mõistmist ja arusaamist 9 aastase tüdruku vägistajale ja tapjale. ACTA läheb sotside maailmapildiga ilusti kokku - kõiki peab sallima, välja arvatud neid, kes ei mõtle nii nagu nemad. Sotsidele oleks nuhkimissüsteem vägivallaaparaadi toetuseks hädasti vajalik.


thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salakokk
HV vaatleja

liitunud: 08.04.2004




sõnum 05.04.2012 17:45:41 vasta tsitaadiga

Point on lihtsalt selles, et nemad on need, kes järgmistel valimistel võidavad ja saavad midagi korda saata. Ma ei saa aru kuidas sotsid ja vägivald siin seostuvad. Tahaks seda sotsi tsitaati vägistaja kohta näha. Pede ei ole ka a priori pedofiil. Täiskasvanud saavad isikliku maailmapildi alusel omavahelistes asjades milleski kokku leppida, laps on konkreetselt ohver. Sookvoodid on meie riigis rohkem ühe üksildase daami rida, ma ei usu, et Mikser seda asja tegelikult väga tõsiselt võtab. Ta ju näeb, et reaalselt see asi on üle võlli, naised ei hakka ju tegelikult raskeid asju tõstma ja kaevandustes tervistkahjustatavat tööd tegema. Või loobuma haige lapsega koju jäämast. Sealt vahed tulevad.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margus1000
Lõuapoolik
Lõuapoolik
margus1000

liitunud: 28.05.2003




sõnum 05.04.2012 20:09:11 vasta tsitaadiga

Kui sotsid võimule saavad ja oma lubatud maksutõusud läbi suruvad, paneb see ennekõike ettevõtlusele laastava paugu ja toob kaasa veelgi suureneva tööpuuduse, mis omakorda toob kaasa plahvatuslikult kasvava viletsuse. Sellist jama meie kliimas ilma vägivallata kaane all ei hoia, sest puu all lihtsalt elada ei saa. Lisaks igasugu muud huvitavad maksutõusud, mis otseselt isikut kui sellist löövad, pluss inflatsioon, mille kohta sotsid ei oska möö ega böö öelda, seega sellega nad ei arvesta ega ka tegele. Õnne valem on lihtne - võtame inimestelt raha ära ja hakkame seda laiali jagama. Ainult nagu iga jagamise juures, asi kipub jagamisel iseenesest oluliselt kokku kuivama. Punasel poliitlimukal on lõug rasvane ja kõik ülejäänud - kui raha ei ole, siis raha ei ole. Muidugi saab ka suuri välisvõlgasid teha, mille saaks lastele-lastelastele edasi pärandada. Minu meelest lihtsalt isesorti lapsekupeldamine, muud midagi.
Viimastel aastatel on sotside maailmavaade sobinud kokku ükskõik millise erakonnaga, kes aga ainult soojad kohad peesitamiseks loob. Ainus maailmavaateline sõnum, mis on muutumatuks jäänud, on toetus homodele ja zookvoodid. Mitte ühe naise suust.
Muide peale ühinemist vene erakonnaga, ütles värske sotside aseesimees, et mingit nõukogude okupatsiooni pole olnud. Öelduna aseesimehe suust, peaks see siis erakonna ametlik seisukoht olema.
Suhtumine rahvuslusse ja rahvusriiki on seal erakonnas suht selge. Aastast 2004 käivad nad Narvas punalippude ja punaste plakatitega 1. maid tähistamas. Igal aastal. Pole vist midagi kahtpidi mõelda.
Muide kas sa ise makse maksad? Ära seda raha ringikeerutamisega segi aja, nagu näiteks riigiametniku maksud või parteiline töökoht, kus raha riigieelarvest tuleb. Ma ei taha arvata. Teiste inimeste vara jagavad enamasti need kerge käega, kes selle väevõimuga ära on võtnud - vargad, röövlid, sotsid, kommunistid.

_________________
God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can, and wisdom always to tell the difference.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Smith
HV veteran
Smith

liitunud: 25.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2012 06:47:45 vasta tsitaadiga

Sotsid on liiga lollid selleks, et tegelikult võimule saada. Tanki nad võidakse ju natukeseks ajaks lükata, pärast hea öelda, et "näe mikser tegi".
_________________
Only the Central Computer knows the truth
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margus1000
Lõuapoolik
Lõuapoolik
margus1000

liitunud: 28.05.2003




sõnum 08.04.2012 20:42:09 vasta tsitaadiga

Aga kui palju kurja nad selle ajaga jõuavad teha? Kui maksutõusud kiirendatud korras läbi lükatakse, on seda kahju pea võimatu heastada enne uusi valimisi. Nelja aastaga on võimalik riik praktiliselt hävitada.
Mikser oli kunagi Savisaare poolprofi-köögikombain. Juba tollel ajal oli mehel kombeks nii mõndagi huvitavat suust välja ajada. Nüüd upitati etteotsa ja tema ajab ainult ümmargust mulli a-la viie rikkama hulka või misiganes hetke publikule meele järgi on. Tegeliku programmiga tulevad alumised mehed välja ja see on kole.

_________________
God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can, and wisdom always to tell the difference.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
iceincube
HV veteran
iceincube

liitunud: 18.11.2005




sõnum 10.04.2012 15:14:37 vasta tsitaadiga

Meie valitsusel pole kas mune vastu olla sellele või on kuskilt siiski raha mängus.

Mingi ümmarguse asja ajamine ajab ikka nii närvi- peaaegu mitte ükski poliitik ei oma mune konkreetselt öelda kuidas asi on ja olema peaks.
Ollakse poliitiliselt korrektsed alati- mitte midagi konkreetselt lubamata ning välja ütlemata. Selgroogu niiet tapab.

Minumeelest on tegu jagatud vastutuse probleemiga. Kui on palju inimesi ühe asja kalla, siis lõpuks ei vastutagi keegi tulemuse eest.
Ma pole sellest poliitika virrvarrist ühtegi selget sõnumit saanud. Raske üldse järgida kus see tulema peaks ning kes seda ütleb.
Kedagi pole süüdistada ka otseselt. thumbs_down.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margus1000
Lõuapoolik
Lõuapoolik
margus1000

liitunud: 28.05.2003




sõnum 10.04.2012 22:48:25 vasta tsitaadiga

Ikka on süüdistada, ennast icon_lol.gif Orjakari ronib iga nelja aasta järel kasti juurde, võtab paberi kus kirjas - KÕIGEGA NÕUS - ja annab sellele allkirja. Peabki tuksis olema, sest kui loll inimrämps on kõigega nõus, siis paremaksminek on nagu välistatud.
Vaja oleks valimisi, otseseid, majoritaarseid, valitule vastutust seadvaid. Vaja oleks valijate ringi koomale tõmmata, igaüks ei pea saama riigi suundumistes kaasa rääkida, kui tal puuduvad vajalikud teadmised ja mõtlemisvõime. Ühesõnaga, vaja oleks demokraatiat selle sõna otseses tähenduses.

_________________
God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can, and wisdom always to tell the difference.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kännuämmelg
HV Guru
kännuämmelg

liitunud: 27.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.04.2012 22:52:43 vasta tsitaadiga

margus1000 kirjutas:
..Ühesõnaga, vaja oleks demokraatiat selle sõna otseses tähenduses.

icon_lol.gif õige demokraatia saab toimida ainult autokraatlikus ühiskonnas
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
guardv
HV veteran
guardv

liitunud: 15.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2012 08:26:07 vasta tsitaadiga

margus1000 kirjutas:
Ikka on süüdistada, ennast icon_lol.gif Orjakari ronib iga nelja aasta järel kasti juurde, võtab paberi kus kirjas - KÕIGEGA NÕUS - ja annab sellele allkirja. Peabki tuksis olema, sest kui loll inimrämps on kõigega nõus, siis paremaksminek on nagu välistatud.
Vaja oleks valimisi, otseseid, majoritaarseid, valitule vastutust seadvaid. Vaja oleks valijate ringi koomale tõmmata, igaüks ei pea saama riigi suundumistes kaasa rääkida, kui tal puuduvad vajalikud teadmised ja mõtlemisvõime. Ühesõnaga, vaja oleks demokraatiat selle sõna otseses tähenduses.


päris nii need asjad ka pole, paistab et sa ei tea üldse mis tähendab sõna demokraatia? demokraatia on rahva valitsus ehk valitsus mille valib rahvas ja kui seda ei saa valida rahvas, vaid teatud osa rahvast?
margus1000 kirjutas:
"Vaja oleks valijate ringi koomale tõmmata, igaüks ei pea saama riigi suundumistes kaasa rääkida"
pole see enam demokraatia ei otseses ega ka kaudses mõttes! Tee endale lihtsad asjad/mõisted enne selgeks kui siin sõna võtad ja nn "geniaalseid ideid" pritsima hakkad icon_evil.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margus1000
Lõuapoolik
Lõuapoolik
margus1000

liitunud: 28.05.2003




sõnum 12.04.2012 23:37:44 vasta tsitaadiga

Ükskõik kui erinevaid sorte sitta sa kokku ei segaks, saia ei saa. Riigi elus kaasarääkimisega on minu meelest nagu autojuhtimisega, kvaliteet on tähtsam kui kvantiteet. Kuni ikka rooli otse hoida ei oska, siis liiklusesse asja ei tohiks olla.
Aga see hurra, hõissa, keskpõrandale kokku - see suhtumine viibki asjad põhja. Kuniks lollid saavad asjade üle otsustada, siis tarka sellest midagi välja ei saa tulla, olgu neid lolle palju tahes. Mõistuse puudumist ei saa massiga kompenseerida. Üks "põhimõistetest", mis tuleks ehk läbi mõelda.
Kutsu endale kari narkomaane koju ja lase neil kuu aega otsustada, kuidas sa elama peaksid, siis tule oma "põhimõisteid" seletama.

Muide veel põhimõistetest. Demokraatia kui sõna koha pealt sa nagu midagi jagad, aga seda et meil sellisel kujul demokraatia puudub, see nagu kohale ei jõua icon_eek.gif Siis on ikkagi "põhimõisted" paigast ära. Valida rahvas, valida osa rahvast, blaa-blaa-blaa. Praegu ei vali see rahvas midagi, rahvas lihtsalt hääletab. Valik tehakse mujal. Ja selles on süüdi just "rahvas", sest suurem osa isegi ei suuda seda aduda, aga muudkui "valib". Lollikeste häälte najal saabki ainult jama püsida.

_________________
God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can, and wisdom always to tell the difference.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2012 00:23:34 vasta tsitaadiga

margus1000 kirjutas:
Muide veel põhimõistetest. Demokraatia kui sõna koha pealt sa nagu midagi jagad, aga seda et meil sellisel kujul demokraatia puudub, see nagu kohale ei jõua icon_eek.gif Siis on ikkagi "põhimõisted" paigast ära. Valida rahvas, valida osa rahvast, blaa-blaa-blaa. Praegu ei vali see rahvas midagi, rahvas lihtsalt hääletab. Valik tehakse mujal. Ja selles on süüdi just "rahvas", sest suurem osa isegi ei suuda seda aduda, aga muudkui "valib". Lollikeste häälte najal saabki ainult jama püsida.

Nagu Meerikamaal praegu kombeks sarkastitseda - Presidental Selections 2012
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Pealtkuulamine ja tsensuur, NSA, ACTA, DMCA, GDPR... »  Ilves: valitsus peaks ACTA osas kuulama meie IT-inimesi
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.