Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Star Wars: The Old Republic märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 18, 19, 20 ... 22, 23, 24  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2012 22:43:47 vasta tsitaadiga

greendef kirjutas:
Hakkasin Sith warrior alti tegema ja probleem ilmnes juba enne level 5-te. Sorcereridel väidetavalt samamoodi probleemi solo leveldamise käigus praktiliselt ei esine.


Seda räägitakse väga palju jah, et Sith Warril on ikka eriti räigelt see bug seljas. Endal on instades ikka päris tihti olukorrad, kus lasen oma suurima DPSi abilityd ära ja need lähevad lihtsalt tühja.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Priido
Kreisi kasutaja
Priido

liitunud: 20.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2012 22:59:36 vasta tsitaadiga

Ma ei ole kohe kindlasti mitte mingi keyboard turner. Olen mänginud erinevaid MMO'sid sellisel tasemel millest ehk sina öösiti unistad. Olen täheldanud sellist asja et kui taod kümme korda gcd jooksul mingit spelli siis see tõesti vahel ei tööta - lahendus, ära tao oma keyboardi nii palju. No ausalt ka kui minna ühest MMO-st teise siis ei saa ju oodata et peab samamoodi number 2 taguma 10 korda sekundis. Proovi järele. Aga sinusuguse class ongi alati underpowered ja bugged ja kõik teised klassid ongi overpowered, sest siin on tegu learn to play issuega. Aga noh ütlen veelkord et kui mäng jookseb 10 fps siis mis seal imestada et knockback tuleb 10 seki hiljem ja nutt ja hala tagantjärgi. Virise oma fps probleemide pärast praegu ja jäta ülejäänd nutt selleks ajaks kui arvuti vähe paremas seisukorras, kui siis üldse enam selliseid "vigu" ilmneb.

ja palun seleta mulle ikkagi ära mis see sind kotib kui su arvuti niigi vaevalt mängu jooksutab? Ehk siis taod järjekordselt kellegi teise quotesid googlest.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
greendef
HV kasutaja
greendef

liitunud: 05.08.2004




sõnum 12.01.2012 23:04:39 vasta tsitaadiga

Priido, reaalselt siiski on responsiveness probleem mängus olemas. Eriti hästi tuleb see välja olukordades, kus tegevuse animatsioon on pikem kui GCD. GCD on läbi saanud, eelmise actioni animatsioon veel mängib. Vajutad järgmise tegevuse nuppu, GCD aktiveerub(mõnikord läheb ka järgnev ability cooldowni peale), aga midagi ei juhtu.

Scart muidugi viriseb tihti ka olematute probleemide peale, seega on mõnikord tõesti lihtsam eeldada, et ta leiutab mingit asjatut hapet kokku.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Imperia
HV vaatleja
Imperia

liitunud: 02.08.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2012 23:07:58 vasta tsitaadiga

Kelle poole Ahto Citys nii Empire kui Republic poolel guildi sooviga pöörduda?
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2012 23:17:46 vasta tsitaadiga

Priido kirjutas:
Virise oma fps probleemide pärast praegu ja jäta ülejäänd nutt selleks ajaks kui arvuti vähe paremas seisukorras, kui siis üldse enam selliseid "vigu" ilmneb.


Ma soovitaks sul päris soojalt piixu käia. Kui 580GTXidega mehed mängivad PVPs 15 FPSiga, siis ei, asi ei ole arvutites. Või on järsku TOR nii kõva mäng, et nõuab 590GTXe Quad-SLIs?
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Priido
Kreisi kasutaja
Priido

liitunud: 20.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2012 23:21:22 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Priido kirjutas:
Virise oma fps probleemide pärast praegu ja jäta ülejäänd nutt selleks ajaks kui arvuti vähe paremas seisukorras, kui siis üldse enam selliseid "vigu" ilmneb.


Ma soovitaks sul päris soojalt <b>piixu</b> käia. Kui 580GTXidega mehed mängivad PVPs 15 FPSiga, siis ei, asi ei ole arvutites. Või on järsku TOR nii kõva mäng, et nõuab 590GTXe Quad-SLIs?


Ei, mootor, millel SWTOR jookseb nõuab hoopis kõva protsessorit, aga seda peaks ju sinusugune googeldaja ikka teadma.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kikaskilla
HV kasutaja
kikaskilla

liitunud: 29.02.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2012 23:21:56 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Priido kirjutas:
Virise oma fps probleemide pärast praegu ja jäta ülejäänd nutt selleks ajaks kui arvuti vähe paremas seisukorras, kui siis üldse enam selliseid "vigu" ilmneb.


Ma soovitaks sul päris soojalt <b>piixu</b> käia. Kui 580GTXidega mehed mängivad PVPs 15 FPSiga, siis ei, asi ei ole arvutites. Või on järsku TOR nii kõva mäng, et nõuab 590GTXe Quad-SLIs?


Samas, on minul 6870'nega 80-120 fps wz'des ja Republic Fleedis. Kõik settingud max muidugi.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2012 23:28:33 vasta tsitaadiga

Priido kirjutas:

Ei, mootor, millel SWTOR jookseb nõuab hoopis kõva protsessorit, aga seda peaks ju sinusugune googeldaja ikka teadma.


4 giga+ i5d on meie ajal nõrgad prosed või kasvõi minu enda 3700mhz peal AMDi quad? Nihhuijaa, mida kõike täna HVst ka teada ei saa.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nardae
HV kasutaja

liitunud: 02.05.2004




sõnum 12.01.2012 23:33:15 vasta tsitaadiga

endal gtx 460, fps 80.
pole kunagi lääganud.

ability delaid pole tähele pannud, isegi kui on olukordi kus seda esineb siis pole seganud.

_________________
Anar kaluva tielyanna!
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2012 23:36:18 vasta tsitaadiga

nardae kirjutas:
endal gtx 460, fps 80.
pole kunagi lääganud.

ability delaid pole tähele pannud, isegi kui on olukordi kus seda esineb siis pole seganud.


460GTXid on kaardid, mille puhul pole peaaegu kunagi räägitud FPSi või läägiprobleemidest.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Priido
Kreisi kasutaja
Priido

liitunud: 20.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2012 23:45:47 vasta tsitaadiga

Ma esialgu oma arvutil mängisin integreeritud videoga, seejärelt panin peale vana gt 8600. Hetkel on GTX 570. Ei ütleks et Swtoris midagi muutunud on videode vahetamise tagajärjel. Sõbral on i5 ja samuti 4gb ram, probleeme pole, olen ise mänginud seal arvutis ja jookseb suurepäraselt, ilma SSD kettata.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mafia
HV veteran
Mafia

liitunud: 02.11.2005




sõnum 13.01.2012 01:51:19 vasta tsitaadiga

New sh*t http://www.gametrailers.com/video/rise-of-star-wars/725676 icon_biggrin.gif

Spoiler Spoiler Spoiler


1.1 Update tuleb järgmine nädal icon_exclaim.gif
RPS intervjuu developeriga: http://www.rockpapershotgun.com/2012/01/12/interview-biowares-james-ohlen-on-swtor/
Lisaks järgmise nädala updatile räägitakse veel kaugemast tulevikust, Märtsis lubatakse väga suurt patchi, mis sisaldab uut planeeti jms lisaks muidugi ka hulgaliselt bug fixe icon_razz1.gif

_________________
Bawse
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2012 01:55:54 vasta tsitaadiga

Mafia kirjutas:
New sh*t http://www.gametrailers.com/video/rise-of-star-wars/725676 icon_biggrin.gif


Õnneks on videos High tekstuurid, mida mängus ei ole thumbs_up.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
D3vil.ee
HV kasutaja

liitunud: 29.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2012 16:56:19 vasta tsitaadiga

Samas seal videos on näha, kuidas asi nõka-nõka läägib oma high-texturetega
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xmaster
HV kasutaja
xmaster

liitunud: 08.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2012 21:24:48 vasta tsitaadiga

D3vil.ee kirjutas:
Samas seal videos on näha, kuidas asi nõka-nõka läägib oma high-texturetega


ei leia sellist kohta, ilmselt su arvuti ei jäksa flash videot sujuvalt jooksutada.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ifi
HV kasutaja

liitunud: 18.01.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2012 19:51:13 vasta tsitaadiga

andsin kah kiusatusele alla ja ostsin ära.

aktiveerimisprotsess -> üsna porno. ei tahtnud mu kaarti ega seb virtuali vastu võtta...
graafiliselt ok selle kohta, mis ta on aga jube bugine. teema klippides puude põõsaste varjud on nagu epileptiline rops icon_exclaim.gif
mängu poolest on siiani täitsa lõbus. esselsi flashpoint ainuke mis tehtud, aga meeldis küll see sõnaõiguse rollimine..tegi niimõnegi hetke koomiliseks icon_biggrin.gif
craftimine on huvitavalt lahendatud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madest
Kreisi kasutaja
madest

liitunud: 02.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2012 11:31:40 vasta tsitaadiga

Kõik instad heroikus cleared ja normalis EV - ei näe et peale pisibugide mingid mad nerfi kuskil vaja oleks
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Outset
HV vaatleja

liitunud: 20.12.2011




sõnum 16.01.2012 17:41:36 vasta tsitaadiga

Keegi game time müüb?
Saatke ps vms.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Teaq
HV vaatleja

liitunud: 20.09.2009




sõnum 16.01.2012 20:26:08 vasta tsitaadiga

Andsin ka kiusatusele järele ning ostsin ikka ära. Hetkel tõmbab 10gb veel. Plaan empire poolele minna kuid ei tea, mis classi teha. Eestlased asusid mis serveris?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
estplayer
HV kasutaja

liitunud: 15.10.2008




sõnum 16.01.2012 20:43:12 vasta tsitaadiga

Ahto City serveris.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
D3vil.ee
HV kasutaja

liitunud: 29.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2012 13:55:18 vasta tsitaadiga

xmaster kirjutas:
D3vil.ee kirjutas:
Samas seal videos on näha, kuidas asi nõka-nõka läägib oma high-texturetega


ei leia sellist kohta, ilmselt su arvuti ei jäksa flash videot sujuvalt jooksutada.


0:58
1:04

Seal, kus aktiivsem ja suurem combat on. Samas mõni sekund hiljem tulev kaader, kus on vähem liikumist on jälle märgatavalt sujuvam.
Ära nüüd IT-tuge küll kuhugi pakkuma mine, kui arvad, et asi minu masina flashis on.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mafia
HV veteran
Mafia

liitunud: 02.11.2005




sõnum 18.01.2012 14:23:32 vasta tsitaadiga

Teeks siis küsitluse vms, palju uuendavad veel oma subi icon_razz1.gif

Ise, uuendan 1 kuu kindlasti veel icon_biggrin.gif

_________________
Bawse
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2012 14:39:48 vasta tsitaadiga

Mafia kirjutas:
Teeks siis küsitluse vms, palju uuendavad veel oma subi icon_razz1.gif

Ise, uuendan 1 kuu kindlasti veel icon_biggrin.gif


Ise uuendaks, aga firma suhtumine ja olemus välistavad selle. Minu 30 päeva hakkas 20ndal detsembril juba jooksma, ehkki ette oli nähtud kahe päeva pikkune grace periood. Minu 30 päeva hakkas jooksma, ehkki ma polnud oma subi "aktiveerinud" ehk minult on konkreetselt üle ööpäeva mänguaega lihtsalt varastatud (minu krediitkaardid neile ei sobinud ja sain alles sõbra PPga järgmisel päeval aktiveeritud) ja hetkel on juba konto halduse lehel mänguaja pikkuseks 0 päeva ehk alla ööpäeva. Mängu eelarve oli üle 100 milli, aga support on Indiast, ei oska inglise keelt ja EA hakkas mõtlema uue klienditoekeskuse peale alles siis, kui TOR oli juba launchinud ja neid "üllatas" abivajajate hulk.

Sellistele mina lihtsalt raha ei anna.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maska
HV kasutaja

liitunud: 04.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2012 15:51:00 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Mafia kirjutas:
Teeks siis küsitluse vms, palju uuendavad veel oma subi icon_razz1.gif

Ise, uuendan 1 kuu kindlasti veel icon_biggrin.gif


Ise uuendaks, aga firma suhtumine ja olemus välistavad selle. Minu 30 päeva hakkas 20ndal detsembril juba jooksma, ehkki ette oli nähtud kahe päeva pikkune grace periood. Minu 30 päeva hakkas jooksma, ehkki ma polnud oma subi "aktiveerinud" ehk minult on konkreetselt üle ööpäeva mänguaega lihtsalt varastatud (minu krediitkaardid neile ei sobinud ja sain alles sõbra PPga järgmisel päeval aktiveeritud) ja hetkel on juba konto halduse lehel mänguaja pikkuseks 0 päeva ehk alla ööpäeva. Mängu eelarve oli üle 100 milli, aga support on Indiast, ei oska inglise keelt ja EA hakkas mõtlema uue klienditoekeskuse peale alles siis, kui TOR oli juba launchinud ja neid "üllatas" abivajajate hulk.

Sellistele mina lihtsalt raha ei anna.


Oo super! Siis võib järgmise characteri isegi Ahto Citysse teha ja eestlastega koos mängimist proovida icon_smile.gif
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2012 15:55:43 vasta tsitaadiga

Ma ei teadnudki, et ma nii mõjuvõimas olen, et inimestel teatud serveritesse rollimise välistan.

/egopaitamine.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jonathan19
HV kasutaja
jonathan19

liitunud: 13.11.2011




sõnum 18.01.2012 16:05:33 vasta tsitaadiga

rumal küsimus aga kas seal nagu selliseid robesid ja hoodi ka on, et saab täiesti sith olla nagu mingi darth sidious SWs
sest kavatsen osta ja huvist küsin
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2012 16:36:01 vasta tsitaadiga

jonathan19 kirjutas:
rumal küsimus aga kas seal nagu selliseid robesid ja hoodi ka on, et saab täiesti sith olla nagu mingi darth sidious SWs
sest kavatsen osta ja huvist küsin


Saad. Lisaks on mängus terve ladu oranže juppe ehk selliseid, mille puhul itemil pole statte(need paned ise modifikatsioonidega külge) ja saad luua just sellise välimuse, nagu soovid.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jonathan19
HV kasutaja
jonathan19

liitunud: 13.11.2011




sõnum 18.01.2012 16:45:58 vasta tsitaadiga

aga veel üks: kas seal eraldi maailmad eraldi klassidele ka alguses?
sest kui keegi archlordi pelanud, siis seal alguses olid orkid ja inimesed eraldi nagu, ja siis hakkasid rändama vms.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2012 19:50:52 vasta tsitaadiga

jonathan19 kirjutas:
aga veel üks: kas seal eraldi maailmad eraldi klassidele ka alguses?
sest kui keegi archlordi pelanud, siis seal alguses olid orkid ja inimesed eraldi nagu, ja siis hakkasid rändama vms.


Eraldi algusplaneedid on jagatud klasside vahel. Näiteks Impeeriumi poolel alustavad Sith Warr ja Sith Inquisitor Korribanil ja Imperial Agent ning Bounty Hunter Huttal. Lvl10 kandis lastakse kõik kokku ning sinna peaks jõudma ~3 tunni mänguajaga.
---

Õnneks oli tänane patch 1.1 ainult totaalne katastroof. Eks näis, millised rollbackid tulema hakkavad öö jooksul.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
qbiC
HV vaatleja
qbiC

liitunud: 15.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2012 20:15:25 vasta tsitaadiga

Oleks pakkuda üks account 20'ga, gametime peaks olema nädala jagu.. Soovijal paluks PS'ida.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xpander
HV veteran
xpander

liitunud: 24.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2012 01:29:28 vasta tsitaadiga

lol sain privaat sõnumi mmorpg.com'is

"This is Danny Wojcicki, the guy who claimed SWTOR was worth a 6 out of 10. I was recently let go of the MMORPG.com staff indirectly for this review of SWTOR, but I hope you enjoy it anyway!

Main Link: http://www.mmorpg.com/gamelist.cfm/game/367/view/forums/thread/337972/Danny-Wojcicki-6-out-of-10.html
Alternate Link: http://www.swtor.com/community/showthread.php?t=173289 "


wtf?

_________________
Linux Gaming Videos: Xpander69
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dvx
HV vaatleja

liitunud: 06.11.2010




sõnum 19.01.2012 11:56:29 vasta tsitaadiga

Sai veel keegi e-maili infoga Founder tiitli ja medali kohta?
Natuke jäi segaseks kriteeriad selle kohta.. Kas peab krediit kaardiga billima vähemalt 1 kuu ja siis vähemalt 1 kuu game time aega samuti ostma?
Või piisab ainult ühest viisist? Swedpanki krediit kaarti nad vastu ei võta siis tuleb vist SEB panga virtuaal kaardiga kallale minna..
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
T6nu
HV vaatleja

liitunud: 31.08.2006




sõnum 19.01.2012 12:30:46 vasta tsitaadiga

Pead lihtsalt enne 19. Märtsi vähemalt 1 kuu mänguaega ostma. Vahet pole kas sub või timecard.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2012 13:31:09 vasta tsitaadiga

irw, nii et kuu peale launchi on neil vaja juba absurdsete asjadega mängijaid subima meelitada.
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
joulukas
Kreisi kasutaja
joulukas

liitunud: 02.12.2001




sõnum 19.01.2012 14:38:38 vasta tsitaadiga

Mul ka jama, et Swedi kaarti ei taha letti võtta ... PayPaliga on üks teine vaidlus pooleli ... on kogemusi kas SEB virtuaalkaart töötab?
_________________
HinnaVaatlus liituja nr. 285
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rumpy
HV vaatleja

liitunud: 25.11.2011




sõnum 19.01.2012 15:29:28 vasta tsitaadiga

Kas Ahto City empire poole peal regulaarseid raidimisi/hc'd vmt ka toimub? Olen õhtuti eesti guildidele /who teinud, aga pole nagu näinud, et üle paari-kolme inimese kunagi online oleks olnud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karvane
HV kasutaja

liitunud: 26.07.2004




sõnum 19.01.2012 15:53:44 vasta tsitaadiga

Kerge ammendumise tunne on küll peal mänguga. Mu sniper hakkab vaikselt stoorit lõpetama, lvl 43, kuid ei ole enam erilist usku, et mäng vägagi paremaks läheb, tn story läbi ja teen veel paar mind huvitavat klassi stoori poolest ära ja siis vist kõik, kui midagi väga head ei tule välja.

Mind ennast tuleb häirima just see endgame, mis on masendav item grind ja open world pvp on ka hetkel suht ühepoolne. BW peab ennast kokku võtma või hiljemalt aprilliks dropivad nende subid oluliselt (game + 60 day GTC saavad läbi).

Mängida on fun, ma üldse ei eita seda, eriti seltskonnas, aga raske on alati leida tuttavaid, kes on täpselt samal kaugusel kui sina. Ühega sai Alderaani algust tehtud ühe õhtu, mõnus läbijooksmine, aga järgmine päev ta ei saanud logida ja ma olin juba hooga ees temast ja sama contenti taas läbi teha väga ei kisu. Ehk veel heroicud teeks läbi, aga koos mängimine.. dunno. Eks siis venib ka natukene cut-scene kohad, eriti veel, kui on mõni kaaslane holo-calliga sees ning ei saa valida mingis conversationi lõigus vastust.. tuleb oodata timeouti.

Meil ka kolmekesi toonid keda me paar korda nädalas 3-4h mängime reegliga, et ainult koos ja on fun, kuid just see järjekordne questide ära andmine ja uute võtmine mis ära tüütab.

Liivakasti elemente oleks hädasti vaja siia mängu, et ta oleks funnib, ma täiesti kujutan ette, et annan otsad, kui lvl50na vaja hakata viimase paari planeedi dailysid tegema, et geari saada või siis vaadata nõksuvat pvp pilti, elades teadmises, et kevadel ostetav ivy bridge prosega arvuti ei tule ka grammigi leevendama seda FPSi probleemi.

LFG puudumine tundus alguses hea ideena, tead küll, rahvas õpib teineteist tundma chattides jne, kuid probleem on just dailydes, mida BW ka ise toetab, et näe, tee üks või teine heroic ära ja saad veel lisaexpi täiega, ning siis on general chat fleetis igasuguseid LFG'sid täis. Ei ole mingit sotsialiseerumis, kuna selle jaoks pole seal kanalis ka võimalus.

Mõtted mängul head, kuid teostus vajab veel pool aastat küpsemist. Kes iganes veel ostab mängu, siis parimal juhul pane krediit kaart kuu ajase subscriptioniga sappa, kuid vaata siis natukene mängu ja mõtle, kas oled valmis korrutama sama asja uuesti ja uuesti.

Ma ise tulen eve'ist ja loomulikult on seal endgame hoopis midagi teistsugust, kuid ma oskasin oodata, et tor on midagi wowi laadset, kuid et ta just selline igava lõppmänguga on, mis juba peale kuu ajast mängimist kopa ette viskab, siis seda ma ei oodanud.

Veel vaadata, et äkki tõega on lvl 50 dailyd funnimad guildikaaslastega, kuna kõik on juba siis samal tasemel ja pole enam nagu edasi liikund teistega võrreldes.

Tuli tiba negatiivsema alatooniga jutt, kui ma tahtsin, kuid nii ta on. Mäng on fun, aga kui sa vihkad kordamist, siis seda hakkab seal palju olema.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xpander
HV veteran
xpander

liitunud: 24.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2012 15:59:58 vasta tsitaadiga

Dvx kirjutas:
Sai veel keegi e-maili infoga Founder tiitli ja medali kohta?
Natuke jäi segaseks kriteeriad selle kohta.. Kas peab krediit kaardiga billima vähemalt 1 kuu ja siis vähemalt 1 kuu game time aega samuti ostma?
Või piisab ainult ühest viisist? Swedpanki krediit kaarti nad vastu ei võta siis tuleb vist SEB panga virtuaal kaardiga kallale minna..


lol ma sain ka selle maili kuigi ma pole mängu ostnudki ega mänginud. noh ok BETA mängisin veidi.
mõni lehekülg tagasi tehtud minu poolne ennustust paistab et läheb siiski täppi

_________________
Linux Gaming Videos: Xpander69
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel_
HV vaatleja

liitunud: 02.04.2011




sõnum 19.01.2012 18:21:43 vasta tsitaadiga

Ma nüüd veidi segaduses.
Ostsin nüüd omale selle ilusa karbi. Redeemisin selle product registration code'i aga ikka mänigda ei saa. Mis ma pean nüüd eraldi game time code'i juurde ostma v kuidas?
Vabandan, kui loll küsimus. See on mu esimene MMORPG, puhtalt SW fännluse tõttu
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2012 18:22:24 vasta tsitaadiga

Mihkel_ kirjutas:
Ma nüüd veidi segaduses.
Ostsin nüüd omale selle ilusa karbi. Redeemisin selle product registration code'i aga ikka mänigda ei saa. Mis ma pean nüüd eraldi game time code'i juurde ostma v kuidas?
Vabandan, kui loll küsimus. See on mu esimene MMORPG, puhtalt SW fännluse tõttu


Sa pead aktiveerima oma subscriptioni. Ehk siis sisse lööma kas oma krediitkaardi andmed või ostma 60 päeva mänguajakaardi.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zpsy
HV veteran
zpsy

liitunud: 21.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2012 19:49:52 vasta tsitaadiga

Ning kui näiteks 60 päeva kaardi aktiveerid on kokku 90 päeva.
Kommentaarid: 825 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 587
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Val81
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2012 20:00:34 vasta tsitaadiga

joulukas kirjutas:
Mul ka jama, et Swedi kaarti ei taha letti võtta ... PayPaliga on üks teine vaidlus pooleli ... on kogemusi kas SEB virtuaalkaart töötab?


SEB virtuaalkaart on toiminud mul kõikide neti ostude puhul! ja samuti paypalis.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mafia
HV veteran
Mafia

liitunud: 02.11.2005




sõnum 20.01.2012 02:14:25 vasta tsitaadiga

Upcoming shiiz icon_biggrin.gif

http://www.swtor.com/media/trailers/coming-star-wars-old-republic

_________________
Bawse
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madest
Kreisi kasutaja
madest

liitunud: 02.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2012 03:21:37 vasta tsitaadiga

karvane kirjutas:
Mind ennast tuleb häirima just see endgame, mis on masendav item grind

Mida sa grindid seal ? ma olen kõik tier jupid raidist dropina saanud. Ainuke mida ma kujutan ette on äkki implant ja ear slotid dailydest ? Kui loodad bäädzidest kokku saada siis on suhtkoht unistus jah aga need ongi rohkem selleks kui sul massive unluck on loodi jagamisel.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel_
HV vaatleja

liitunud: 02.04.2011




sõnum 20.01.2012 12:45:52 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Mihkel_ kirjutas:
Ma nüüd veidi segaduses.
Ostsin nüüd omale selle ilusa karbi. Redeemisin selle product registration code'i aga ikka mänigda ei saa. Mis ma pean nüüd eraldi game time code'i juurde ostma v kuidas?
Vabandan, kui loll küsimus. See on mu esimene MMORPG, puhtalt SW fännluse tõttu


Sa pead aktiveerima oma subscriptioni. Ehk siis sisse lööma kas oma krediitkaardi andmed või ostma 60 päeva mänguajakaardi.


Tänan!

Minu cc'd nad ka ei aktsepteeri. Peab siis ka Paypali tegema vist
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kikaskilla
HV kasutaja
kikaskilla

liitunud: 29.02.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2012 13:33:58 vasta tsitaadiga

Võid proovida panna oma riigiks soomet. Siis peaks töötama
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sirius4k
HV veteran
sirius4k

liitunud: 25.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2012 14:21:33 vasta tsitaadiga

Legacy süsteem jäi arusaamatuks ja tiba kahtlane tundub.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ifi
HV kasutaja

liitunud: 18.01.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2012 19:50:38 vasta tsitaadiga

Val81 kirjutas:
joulukas kirjutas:
Mul ka jama, et Swedi kaarti ei taha letti võtta ... PayPaliga on üks teine vaidlus pooleli ... on kogemusi kas SEB virtuaalkaart töötab?


SEB virtuaalkaart on toiminud mul kõikide neti ostude puhul! ja samuti paypalis.


mul ei võtnud ei swedi kaarti (millega mängu mmogast oststin) ega SEB virtuali. paypaliga läks läbi.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2012 21:37:31 vasta tsitaadiga

Kes mängida ei kavatse, kontrollige oma kontod üle. Minu poolt eemaldatud PP konto on automaagiliselt ilmunud billingu alla tagasi aktiivse maksevahendina icon_evil.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Val81
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2012 22:51:14 vasta tsitaadiga

niih sai siis ära ostetud! tuleb see kaka ära proovida äkki on hea icon_cool.gif

Tellitud sai siit: http://www.onlinekeystore.com 44.61 euri visaga makstes, key sai kohe kätte ei mingeid probleeme icon_smile.gif
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Star Wars: The Old Republic mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 18, 19, 20 ... 22, 23, 24  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.