|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
12.01.2012 22:43:47
|
|
|
| greendef kirjutas: |
| Hakkasin Sith warrior alti tegema ja probleem ilmnes juba enne level 5-te. Sorcereridel väidetavalt samamoodi probleemi solo leveldamise käigus praktiliselt ei esine. |
Seda räägitakse väga palju jah, et Sith Warril on ikka eriti räigelt see bug seljas. Endal on instades ikka päris tihti olukorrad, kus lasen oma suurima DPSi abilityd ära ja need lähevad lihtsalt tühja.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Priido
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.08.2005
|
12.01.2012 22:59:36
|
|
|
Ma ei ole kohe kindlasti mitte mingi keyboard turner. Olen mänginud erinevaid MMO'sid sellisel tasemel millest ehk sina öösiti unistad. Olen täheldanud sellist asja et kui taod kümme korda gcd jooksul mingit spelli siis see tõesti vahel ei tööta - lahendus, ära tao oma keyboardi nii palju. No ausalt ka kui minna ühest MMO-st teise siis ei saa ju oodata et peab samamoodi number 2 taguma 10 korda sekundis. Proovi järele. Aga sinusuguse class ongi alati underpowered ja bugged ja kõik teised klassid ongi overpowered, sest siin on tegu learn to play issuega. Aga noh ütlen veelkord et kui mäng jookseb 10 fps siis mis seal imestada et knockback tuleb 10 seki hiljem ja nutt ja hala tagantjärgi. Virise oma fps probleemide pärast praegu ja jäta ülejäänd nutt selleks ajaks kui arvuti vähe paremas seisukorras, kui siis üldse enam selliseid "vigu" ilmneb.
ja palun seleta mulle ikkagi ära mis see sind kotib kui su arvuti niigi vaevalt mängu jooksutab? Ehk siis taod järjekordselt kellegi teise quotesid googlest.
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
greendef
HV kasutaja

liitunud: 05.08.2004
|
12.01.2012 23:04:39
|
|
|
Priido, reaalselt siiski on responsiveness probleem mängus olemas. Eriti hästi tuleb see välja olukordades, kus tegevuse animatsioon on pikem kui GCD. GCD on läbi saanud, eelmise actioni animatsioon veel mängib. Vajutad järgmise tegevuse nuppu, GCD aktiveerub(mõnikord läheb ka järgnev ability cooldowni peale), aga midagi ei juhtu.
Scart muidugi viriseb tihti ka olematute probleemide peale, seega on mõnikord tõesti lihtsam eeldada, et ta leiutab mingit asjatut hapet kokku.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Imperia
HV vaatleja

liitunud: 02.08.2011
|
12.01.2012 23:07:58
|
|
|
| Kelle poole Ahto Citys nii Empire kui Republic poolel guildi sooviga pöörduda?
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
12.01.2012 23:17:46
|
|
|
| Priido kirjutas: |
| Virise oma fps probleemide pärast praegu ja jäta ülejäänd nutt selleks ajaks kui arvuti vähe paremas seisukorras, kui siis üldse enam selliseid "vigu" ilmneb. |
Ma soovitaks sul päris soojalt piixu käia. Kui 580GTXidega mehed mängivad PVPs 15 FPSiga, siis ei, asi ei ole arvutites. Või on järsku TOR nii kõva mäng, et nõuab 590GTXe Quad-SLIs?
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Priido
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.08.2005
|
12.01.2012 23:21:22
|
|
|
| Scart kirjutas: |
| Priido kirjutas: |
| Virise oma fps probleemide pärast praegu ja jäta ülejäänd nutt selleks ajaks kui arvuti vähe paremas seisukorras, kui siis üldse enam selliseid "vigu" ilmneb. |
Ma soovitaks sul päris soojalt <b>piixu</b> käia. Kui 580GTXidega mehed mängivad PVPs 15 FPSiga, siis ei, asi ei ole arvutites. Või on järsku TOR nii kõva mäng, et nõuab 590GTXe Quad-SLIs? |
Ei, mootor, millel SWTOR jookseb nõuab hoopis kõva protsessorit, aga seda peaks ju sinusugune googeldaja ikka teadma.
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kikaskilla
HV kasutaja

liitunud: 29.02.2008
|
12.01.2012 23:21:56
|
|
|
| Scart kirjutas: |
| Priido kirjutas: |
| Virise oma fps probleemide pärast praegu ja jäta ülejäänd nutt selleks ajaks kui arvuti vähe paremas seisukorras, kui siis üldse enam selliseid "vigu" ilmneb. |
Ma soovitaks sul päris soojalt <b>piixu</b> käia. Kui 580GTXidega mehed mängivad PVPs 15 FPSiga, siis ei, asi ei ole arvutites. Või on järsku TOR nii kõva mäng, et nõuab 590GTXe Quad-SLIs? |
Samas, on minul 6870'nega 80-120 fps wz'des ja Republic Fleedis. Kõik settingud max muidugi.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
12.01.2012 23:28:33
|
|
|
| Priido kirjutas: |
Ei, mootor, millel SWTOR jookseb nõuab hoopis kõva protsessorit, aga seda peaks ju sinusugune googeldaja ikka teadma. |
4 giga+ i5d on meie ajal nõrgad prosed või kasvõi minu enda 3700mhz peal AMDi quad? Nihhuijaa, mida kõike täna HVst ka teada ei saa.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nardae
HV kasutaja
liitunud: 02.05.2004
|
12.01.2012 23:33:15
|
|
|
endal gtx 460, fps 80.
pole kunagi lääganud.
ability delaid pole tähele pannud, isegi kui on olukordi kus seda esineb siis pole seganud.
_________________ Anar kaluva tielyanna! |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
12.01.2012 23:36:18
|
|
|
| nardae kirjutas: |
endal gtx 460, fps 80.
pole kunagi lääganud.
ability delaid pole tähele pannud, isegi kui on olukordi kus seda esineb siis pole seganud. |
460GTXid on kaardid, mille puhul pole peaaegu kunagi räägitud FPSi või läägiprobleemidest.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Priido
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.08.2005
|
12.01.2012 23:45:47
|
|
|
| Ma esialgu oma arvutil mängisin integreeritud videoga, seejärelt panin peale vana gt 8600. Hetkel on GTX 570. Ei ütleks et Swtoris midagi muutunud on videode vahetamise tagajärjel. Sõbral on i5 ja samuti 4gb ram, probleeme pole, olen ise mänginud seal arvutis ja jookseb suurepäraselt, ilma SSD kettata.
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mafia
HV veteran

liitunud: 02.11.2005
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
13.01.2012 01:55:54
|
|
|
Õnneks on videos High tekstuurid, mida mängus ei ole
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
D3vil.ee
HV kasutaja
liitunud: 29.06.2003
|
13.01.2012 16:56:19
|
|
|
| Samas seal videos on näha, kuidas asi nõka-nõka läägib oma high-texturetega
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xmaster
HV kasutaja

liitunud: 08.03.2004
|
14.01.2012 21:24:48
|
|
|
| D3vil.ee kirjutas: |
| Samas seal videos on näha, kuidas asi nõka-nõka läägib oma high-texturetega |
ei leia sellist kohta, ilmselt su arvuti ei jäksa flash videot sujuvalt jooksutada.
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ifi
HV kasutaja
liitunud: 18.01.2011
|
15.01.2012 19:51:13
|
|
|
andsin kah kiusatusele alla ja ostsin ära.
aktiveerimisprotsess -> üsna porno. ei tahtnud mu kaarti ega seb virtuali vastu võtta...
graafiliselt ok selle kohta, mis ta on aga jube bugine. teema klippides puude põõsaste varjud on nagu epileptiline rops
mängu poolest on siiani täitsa lõbus. esselsi flashpoint ainuke mis tehtud, aga meeldis küll see sõnaõiguse rollimine..tegi niimõnegi hetke koomiliseks
craftimine on huvitavalt lahendatud
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madest
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.08.2002
|
16.01.2012 11:31:40
|
|
|
| Kõik instad heroikus cleared ja normalis EV - ei näe et peale pisibugide mingid mad nerfi kuskil vaja oleks
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Outset
HV vaatleja
liitunud: 20.12.2011
|
16.01.2012 17:41:36
|
|
|
Keegi game time müüb?
Saatke ps vms.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Teaq
HV vaatleja
liitunud: 20.09.2009
|
16.01.2012 20:26:08
|
|
|
| Andsin ka kiusatusele järele ning ostsin ikka ära. Hetkel tõmbab 10gb veel. Plaan empire poolele minna kuid ei tea, mis classi teha. Eestlased asusid mis serveris?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
estplayer
HV kasutaja
liitunud: 15.10.2008
|
16.01.2012 20:43:12
|
|
|
| Ahto City serveris.
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
D3vil.ee
HV kasutaja
liitunud: 29.06.2003
|
18.01.2012 13:55:18
|
|
|
| xmaster kirjutas: |
| D3vil.ee kirjutas: |
| Samas seal videos on näha, kuidas asi nõka-nõka läägib oma high-texturetega |
ei leia sellist kohta, ilmselt su arvuti ei jäksa flash videot sujuvalt jooksutada. |
0:58
1:04
Seal, kus aktiivsem ja suurem combat on. Samas mõni sekund hiljem tulev kaader, kus on vähem liikumist on jälle märgatavalt sujuvam.
Ära nüüd IT-tuge küll kuhugi pakkuma mine, kui arvad, et asi minu masina flashis on.
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mafia
HV veteran

liitunud: 02.11.2005
|
18.01.2012 14:23:32
|
|
|
Teeks siis küsitluse vms, palju uuendavad veel oma subi
Ise, uuendan 1 kuu kindlasti veel
_________________ Bawse |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
18.01.2012 14:39:48
|
|
|
| Mafia kirjutas: |
Teeks siis küsitluse vms, palju uuendavad veel oma subi
Ise, uuendan 1 kuu kindlasti veel  |
Ise uuendaks, aga firma suhtumine ja olemus välistavad selle. Minu 30 päeva hakkas 20ndal detsembril juba jooksma, ehkki ette oli nähtud kahe päeva pikkune grace periood. Minu 30 päeva hakkas jooksma, ehkki ma polnud oma subi "aktiveerinud" ehk minult on konkreetselt üle ööpäeva mänguaega lihtsalt varastatud (minu krediitkaardid neile ei sobinud ja sain alles sõbra PPga järgmisel päeval aktiveeritud) ja hetkel on juba konto halduse lehel mänguaja pikkuseks 0 päeva ehk alla ööpäeva. Mängu eelarve oli üle 100 milli, aga support on Indiast, ei oska inglise keelt ja EA hakkas mõtlema uue klienditoekeskuse peale alles siis, kui TOR oli juba launchinud ja neid "üllatas" abivajajate hulk.
Sellistele mina lihtsalt raha ei anna.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maska
HV kasutaja
liitunud: 04.05.2008
|
18.01.2012 15:51:00
|
|
|
| Scart kirjutas: |
| Mafia kirjutas: |
Teeks siis küsitluse vms, palju uuendavad veel oma subi
Ise, uuendan 1 kuu kindlasti veel  |
Ise uuendaks, aga firma suhtumine ja olemus välistavad selle. Minu 30 päeva hakkas 20ndal detsembril juba jooksma, ehkki ette oli nähtud kahe päeva pikkune grace periood. Minu 30 päeva hakkas jooksma, ehkki ma polnud oma subi "aktiveerinud" ehk minult on konkreetselt üle ööpäeva mänguaega lihtsalt varastatud (minu krediitkaardid neile ei sobinud ja sain alles sõbra PPga järgmisel päeval aktiveeritud) ja hetkel on juba konto halduse lehel mänguaja pikkuseks 0 päeva ehk alla ööpäeva. Mängu eelarve oli üle 100 milli, aga support on Indiast, ei oska inglise keelt ja EA hakkas mõtlema uue klienditoekeskuse peale alles siis, kui TOR oli juba launchinud ja neid "üllatas" abivajajate hulk.
Sellistele mina lihtsalt raha ei anna. |
Oo super! Siis võib järgmise characteri isegi Ahto Citysse teha ja eestlastega koos mängimist proovida
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
18.01.2012 15:55:43
|
|
|
Ma ei teadnudki, et ma nii mõjuvõimas olen, et inimestel teatud serveritesse rollimise välistan.
/egopaitamine.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jonathan19
HV kasutaja

liitunud: 13.11.2011
|
18.01.2012 16:05:33
|
|
|
rumal küsimus aga kas seal nagu selliseid robesid ja hoodi ka on, et saab täiesti sith olla nagu mingi darth sidious SWs
sest kavatsen osta ja huvist küsin
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
18.01.2012 16:36:01
|
|
|
| jonathan19 kirjutas: |
rumal küsimus aga kas seal nagu selliseid robesid ja hoodi ka on, et saab täiesti sith olla nagu mingi darth sidious SWs
sest kavatsen osta ja huvist küsin |
Saad. Lisaks on mängus terve ladu oranže juppe ehk selliseid, mille puhul itemil pole statte(need paned ise modifikatsioonidega külge) ja saad luua just sellise välimuse, nagu soovid.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jonathan19
HV kasutaja

liitunud: 13.11.2011
|
18.01.2012 16:45:58
|
|
|
aga veel üks: kas seal eraldi maailmad eraldi klassidele ka alguses?
sest kui keegi archlordi pelanud, siis seal alguses olid orkid ja inimesed eraldi nagu, ja siis hakkasid rändama vms.
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
18.01.2012 19:50:52
|
|
|
| jonathan19 kirjutas: |
aga veel üks: kas seal eraldi maailmad eraldi klassidele ka alguses?
sest kui keegi archlordi pelanud, siis seal alguses olid orkid ja inimesed eraldi nagu, ja siis hakkasid rändama vms. |
Eraldi algusplaneedid on jagatud klasside vahel. Näiteks Impeeriumi poolel alustavad Sith Warr ja Sith Inquisitor Korribanil ja Imperial Agent ning Bounty Hunter Huttal. Lvl10 kandis lastakse kõik kokku ning sinna peaks jõudma ~3 tunni mänguajaga.
---
Õnneks oli tänane patch 1.1 ainult totaalne katastroof. Eks näis, millised rollbackid tulema hakkavad öö jooksul.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
qbiC
HV vaatleja

liitunud: 15.08.2003
|
18.01.2012 20:15:25
|
|
|
| Oleks pakkuda üks account 20'ga, gametime peaks olema nädala jagu.. Soovijal paluks PS'ida.
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xpander
HV veteran

liitunud: 24.10.2005
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dvx
HV vaatleja
liitunud: 06.11.2010
|
19.01.2012 11:56:29
|
|
|
Sai veel keegi e-maili infoga Founder tiitli ja medali kohta?
Natuke jäi segaseks kriteeriad selle kohta.. Kas peab krediit kaardiga billima vähemalt 1 kuu ja siis vähemalt 1 kuu game time aega samuti ostma?
Või piisab ainult ühest viisist? Swedpanki krediit kaarti nad vastu ei võta siis tuleb vist SEB panga virtuaal kaardiga kallale minna..
|
|
| tagasi üles |
|
 |
T6nu
HV vaatleja
liitunud: 31.08.2006
|
19.01.2012 12:30:46
|
|
|
| Pead lihtsalt enne 19. Märtsi vähemalt 1 kuu mänguaega ostma. Vahet pole kas sub või timecard.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
19.01.2012 13:31:09
|
|
|
| irw, nii et kuu peale launchi on neil vaja juba absurdsete asjadega mängijaid subima meelitada.
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
joulukas
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.12.2001
|
19.01.2012 14:38:38
|
|
|
Mul ka jama, et Swedi kaarti ei taha letti võtta ... PayPaliga on üks teine vaidlus pooleli ... on kogemusi kas SEB virtuaalkaart töötab?
_________________ HinnaVaatlus liituja nr. 285 |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rumpy
HV vaatleja
liitunud: 25.11.2011
|
19.01.2012 15:29:28
|
|
|
| Kas Ahto City empire poole peal regulaarseid raidimisi/hc'd vmt ka toimub? Olen õhtuti eesti guildidele /who teinud, aga pole nagu näinud, et üle paari-kolme inimese kunagi online oleks olnud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
karvane
HV kasutaja
liitunud: 26.07.2004
|
19.01.2012 15:53:44
|
|
|
Kerge ammendumise tunne on küll peal mänguga. Mu sniper hakkab vaikselt stoorit lõpetama, lvl 43, kuid ei ole enam erilist usku, et mäng vägagi paremaks läheb, tn story läbi ja teen veel paar mind huvitavat klassi stoori poolest ära ja siis vist kõik, kui midagi väga head ei tule välja.
Mind ennast tuleb häirima just see endgame, mis on masendav item grind ja open world pvp on ka hetkel suht ühepoolne. BW peab ennast kokku võtma või hiljemalt aprilliks dropivad nende subid oluliselt (game + 60 day GTC saavad läbi).
Mängida on fun, ma üldse ei eita seda, eriti seltskonnas, aga raske on alati leida tuttavaid, kes on täpselt samal kaugusel kui sina. Ühega sai Alderaani algust tehtud ühe õhtu, mõnus läbijooksmine, aga järgmine päev ta ei saanud logida ja ma olin juba hooga ees temast ja sama contenti taas läbi teha väga ei kisu. Ehk veel heroicud teeks läbi, aga koos mängimine.. dunno. Eks siis venib ka natukene cut-scene kohad, eriti veel, kui on mõni kaaslane holo-calliga sees ning ei saa valida mingis conversationi lõigus vastust.. tuleb oodata timeouti.
Meil ka kolmekesi toonid keda me paar korda nädalas 3-4h mängime reegliga, et ainult koos ja on fun, kuid just see järjekordne questide ära andmine ja uute võtmine mis ära tüütab.
Liivakasti elemente oleks hädasti vaja siia mängu, et ta oleks funnib, ma täiesti kujutan ette, et annan otsad, kui lvl50na vaja hakata viimase paari planeedi dailysid tegema, et geari saada või siis vaadata nõksuvat pvp pilti, elades teadmises, et kevadel ostetav ivy bridge prosega arvuti ei tule ka grammigi leevendama seda FPSi probleemi.
LFG puudumine tundus alguses hea ideena, tead küll, rahvas õpib teineteist tundma chattides jne, kuid probleem on just dailydes, mida BW ka ise toetab, et näe, tee üks või teine heroic ära ja saad veel lisaexpi täiega, ning siis on general chat fleetis igasuguseid LFG'sid täis. Ei ole mingit sotsialiseerumis, kuna selle jaoks pole seal kanalis ka võimalus.
Mõtted mängul head, kuid teostus vajab veel pool aastat küpsemist. Kes iganes veel ostab mängu, siis parimal juhul pane krediit kaart kuu ajase subscriptioniga sappa, kuid vaata siis natukene mängu ja mõtle, kas oled valmis korrutama sama asja uuesti ja uuesti.
Ma ise tulen eve'ist ja loomulikult on seal endgame hoopis midagi teistsugust, kuid ma oskasin oodata, et tor on midagi wowi laadset, kuid et ta just selline igava lõppmänguga on, mis juba peale kuu ajast mängimist kopa ette viskab, siis seda ma ei oodanud.
Veel vaadata, et äkki tõega on lvl 50 dailyd funnimad guildikaaslastega, kuna kõik on juba siis samal tasemel ja pole enam nagu edasi liikund teistega võrreldes.
Tuli tiba negatiivsema alatooniga jutt, kui ma tahtsin, kuid nii ta on. Mäng on fun, aga kui sa vihkad kordamist, siis seda hakkab seal palju olema.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xpander
HV veteran

liitunud: 24.10.2005
|
19.01.2012 15:59:58
|
|
|
| Dvx kirjutas: |
Sai veel keegi e-maili infoga Founder tiitli ja medali kohta?
Natuke jäi segaseks kriteeriad selle kohta.. Kas peab krediit kaardiga billima vähemalt 1 kuu ja siis vähemalt 1 kuu game time aega samuti ostma?
Või piisab ainult ühest viisist? Swedpanki krediit kaarti nad vastu ei võta siis tuleb vist SEB panga virtuaal kaardiga kallale minna.. |
lol ma sain ka selle maili kuigi ma pole mängu ostnudki ega mänginud. noh ok BETA mängisin veidi.
mõni lehekülg tagasi tehtud minu poolne ennustust paistab et läheb siiski täppi
_________________ Linux Gaming Videos: Xpander69 |
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mihkel_
HV vaatleja
liitunud: 02.04.2011
|
19.01.2012 18:21:43
|
|
|
Ma nüüd veidi segaduses.
Ostsin nüüd omale selle ilusa karbi. Redeemisin selle product registration code'i aga ikka mänigda ei saa. Mis ma pean nüüd eraldi game time code'i juurde ostma v kuidas?
Vabandan, kui loll küsimus. See on mu esimene MMORPG, puhtalt SW fännluse tõttu
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
19.01.2012 18:22:24
|
|
|
| Mihkel_ kirjutas: |
Ma nüüd veidi segaduses.
Ostsin nüüd omale selle ilusa karbi. Redeemisin selle product registration code'i aga ikka mänigda ei saa. Mis ma pean nüüd eraldi game time code'i juurde ostma v kuidas?
Vabandan, kui loll küsimus. See on mu esimene MMORPG, puhtalt SW fännluse tõttu |
Sa pead aktiveerima oma subscriptioni. Ehk siis sisse lööma kas oma krediitkaardi andmed või ostma 60 päeva mänguajakaardi.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zpsy
HV veteran

liitunud: 21.06.2009
|
19.01.2012 19:49:52
|
|
|
| Ning kui näiteks 60 päeva kaardi aktiveerid on kokku 90 päeva.
|
|
| Kommentaarid: 825 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
587 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Val81
HV kasutaja
liitunud: 01.12.2006
|
19.01.2012 20:00:34
|
|
|
| joulukas kirjutas: |
| Mul ka jama, et Swedi kaarti ei taha letti võtta ... PayPaliga on üks teine vaidlus pooleli ... on kogemusi kas SEB virtuaalkaart töötab? |
SEB virtuaalkaart on toiminud mul kõikide neti ostude puhul! ja samuti paypalis.
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mafia
HV veteran

liitunud: 02.11.2005
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madest
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.08.2002
|
20.01.2012 03:21:37
|
|
|
| karvane kirjutas: |
| Mind ennast tuleb häirima just see endgame, mis on masendav item grind |
Mida sa grindid seal ? ma olen kõik tier jupid raidist dropina saanud. Ainuke mida ma kujutan ette on äkki implant ja ear slotid dailydest ? Kui loodad bäädzidest kokku saada siis on suhtkoht unistus jah aga need ongi rohkem selleks kui sul massive unluck on loodi jagamisel.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mihkel_
HV vaatleja
liitunud: 02.04.2011
|
20.01.2012 12:45:52
|
|
|
| Scart kirjutas: |
| Mihkel_ kirjutas: |
Ma nüüd veidi segaduses.
Ostsin nüüd omale selle ilusa karbi. Redeemisin selle product registration code'i aga ikka mänigda ei saa. Mis ma pean nüüd eraldi game time code'i juurde ostma v kuidas?
Vabandan, kui loll küsimus. See on mu esimene MMORPG, puhtalt SW fännluse tõttu |
Sa pead aktiveerima oma subscriptioni. Ehk siis sisse lööma kas oma krediitkaardi andmed või ostma 60 päeva mänguajakaardi. |
Tänan!
Minu cc'd nad ka ei aktsepteeri. Peab siis ka Paypali tegema vist
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kikaskilla
HV kasutaja

liitunud: 29.02.2008
|
20.01.2012 13:33:58
|
|
|
| Võid proovida panna oma riigiks soomet. Siis peaks töötama
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sirius4k
HV veteran

liitunud: 25.09.2005
|
20.01.2012 14:21:33
|
|
|
| Legacy süsteem jäi arusaamatuks ja tiba kahtlane tundub.
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ifi
HV kasutaja
liitunud: 18.01.2011
|
20.01.2012 19:50:38
|
|
|
| Val81 kirjutas: |
| joulukas kirjutas: |
| Mul ka jama, et Swedi kaarti ei taha letti võtta ... PayPaliga on üks teine vaidlus pooleli ... on kogemusi kas SEB virtuaalkaart töötab? |
SEB virtuaalkaart on toiminud mul kõikide neti ostude puhul! ja samuti paypalis. |
mul ei võtnud ei swedi kaarti (millega mängu mmogast oststin) ega SEB virtuali. paypaliga läks läbi.
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
20.01.2012 21:37:31
|
|
|
Kes mängida ei kavatse, kontrollige oma kontod üle. Minu poolt eemaldatud PP konto on automaagiliselt ilmunud billingu alla tagasi aktiivse maksevahendina
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Val81
HV kasutaja
liitunud: 01.12.2006
|
20.01.2012 22:51:14
|
|
|
niih sai siis ära ostetud! tuleb see kaka ära proovida äkki on hea
Tellitud sai siit: http://www.onlinekeystore.com 44.61 euri visaga makstes, key sai kohe kätte ei mingeid probleeme
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|