Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  ModiKomp.ee märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 19, 20, 21 ... 24, 25, 26  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
ModiKomP
HV kasutaja
ModiKomP

liitunud: 01.06.2005




sõnum 31.12.2011 12:11:22 vasta tsitaadiga

WAV kirjutas:
ModiKomP kirjutas:
Tehas saadab pikale lainele, ütleb palun põõrdauge kohaliku müüa pole see on päris kindel, see on tiesti loogiline ka see pole nende rida üdse, ei maksa segamini ajad eri programme mis teevad tehased oma reitingtõstmiseks, ned on eri asiad!
Ku tahad ketta tagasi sada siis jääd ka rahastilma!
Alla kahe aasta ära mine küsimagi see pole tehasemure! Selleks on euro sedused ja väljapole ned ei kehti icon_cool.gif

See oli siinkohal küll teie poolt väga väga rumal jutt...

Ma arvan et ei olnud rumal jutt, seda tõestab isegi sinu kirjapandu et sa ca 15 korda ei saanud aru et ei suhtle tehasega vaid keskladudega kes on kõrgeim indstants meie seaduseruumis, kellele on antud kõik volitused meie seaduseruumis toimivaks.
Tehas ei puutu üldse teemaga kokku, nende asi on tootmine ja vigadest õppimine.
Tehasest tuleval kaubale lendaks seaduseruumi vahetusel maksud, muud jamad selga, garantiigi võib olla erinev.
Siinkohal eluline näide: Inime ostis ketta ja sõitis sinna juutide maale. Aga ketas läks kattki, helistas palusin pöörduda kohaliku esindaja pole mida ka tegi, vastuseks sai jah garantii on aga meie seda vahetada ei saa, sest see ei laiene siia. Et vahetad oleks pidanud saatma Eestise võisis samuti Europa esindajale. Ostiski sealt uue sest see tuli talle odavam ja kiirem.

Mirc kirjutas:
ModiKomP kirjutas:
Ühtegi teksti pole mudetud pooleaastajooksul

Kusjuures on ikka küll!
Kui praegu ilutseb seal tekst:


Saa pole mulle selleteemalist kirja saatnudki ma arvan et muutusud lihtsalt tähelepanelikumaks, muud midagi, mis on ju positiivne. icon_smile.gif Kordan tekste pole mudetud ja see on ilmselt vajadusel tõestatav!

_________________
Lugupidamine
http://www.modikomp.ee/soodus/
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
WAV
HV veteran

liitunud: 02.03.2010




sõnum 31.12.2011 12:45:09 vasta tsitaadiga

ModiKomP kirjutas:
Ma arvan et ei olnud rumal jutt, seda tõestab isegi sinu kirjapandu et sa ca 15 korda ei saanud aru et ei suhtle tehasega vaid keskladudega kes on kõrgeim indstants meie seaduseruumis, kellele on antud kõik volitused meie seaduseruumis toimivaks. Tehas ei puutu üldse teemaga kokku, nende asi on tootmine ja vigadest õppimine. Tehasest tuleval kaubale lendaks seaduseruumi vahetusel maksud, muud jamad selga, garantiigi võib olla erinev.

Palun lõpeta pahatahtlik hämamine! Oleks tegemist veel mõne suurema teadatuntud müügiketi suvalise müügisaali müügimehega, siis võiks sellist juttu veel andestada, kuid spetsiifilisema arvutifirma esindajalt seda kuulda on juba päris imelik. Kas püütakse enda prohmakat saamatult kaitsta või mis?

Võta palun lahti Seagate või WesternDigitali veebileht ja loe, mida seal RMA protseduuri kohta kirjutatakse.

Saates oma kõvaketta selle RMA kaudu tehase lähimasse resertifitseerimis-keskusesse, ei puutu hulgilaod ega Eesti seadusruum enam asja. Saadetis liigub Euroliidu siseselt otse kulleriga (või postiteenusega) minu käest tehase resertifitseerimiskeskusesse ja sealt kulleriga uuesti mulle ukse taha.

Kui teile mõne kliendi poolt tuuakse järgmine kord mõni katkine kõvaketas, siis palun võtke veebist vastava tootja RMA lehekülg ette, kontrollige sealt asukoharegiooni ja ketta seerianumbri alusel, et kettal on hetkel kehtiv tehasegarantii ja siis vormistage RMA. Saate sealt koodi ja aadressilabeli kuhu saata ning saatkegi siis see ilusti sissepakitud ketas sinna riiki kuhu labelil ette nähtud. Siis ootate nädal-paar (olenevalt kulleri kiirusest) ja teile tuuakse kätte asendusketas.

Kas tõesti pole varem sellest midagi kuulnud, lugupeetud härrad ModiKomP'ist???
(Ka siinsamas HV foorumis on mitmeid teemasid, kus foorumlased jaganud oma kogemusi kõvaketaste RMA kasutamisega).
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirc
HV kasutaja
Mirc

liitunud: 18.08.2010




sõnum 31.12.2011 13:43:02 vasta tsitaadiga

Ma ei hakka vaidlema. Te leiate alati, et teil õigus ja mina kui klient(endine) on rumal.
Kahju, et ma varem ei teinud printscreeni ega täielikust "garantiiasendusest" copy/paste.
Lihtsalt mainisin ära, et peale minu olukorda ja minu teksti on sinna garantii lehele ilmunud minu tsitaat, mille ma HinnaVaatlusele esitasin.

Ma olen seda garantii lehte lugenud mitu korda ja märkasin seda muutust üsna peale minu tarbijakaitse tsitaati, mille ma siia foorumisse välja tõin.
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=6826268&highlight=#6826268 sealt teemast võetud see lause.

Mitte kõige värskem, aga seal on endine teema, nii nagu mina mäletan: http://web.archive.org/web/20100914204859/http://www.modikomp.ee/garantii/
Ühesõnaga, Bla-Bla jutt...

Lihtsalt võiksite tunnistada. Jah, võtsime teie tekstist tsitaadi, mis oli tarbijakaitse kirjas ja lisasime enda kodulehele.
Ei ole mõtet vastu suruda. Tuleb välja, et mina, kui klient(endine) tean Teie tingimusi(garantiist) rohkem, kui Teie ise.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ooliver
HV kasutaja
ooliver

liitunud: 03.01.2012




sõnum 05.01.2012 14:21:28 vasta tsitaadiga

Ei jõua küll kõike juttu läbi lugeda aga minu arvamus ModiKompist on OK , hinnad on küll sutsu kõrge võitu aga jah pildid kõik on olemas ja kaup tuleb ka ruttu kohale icon_smile.gif
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010




sõnum 07.01.2012 22:09:05 vasta tsitaadiga

Keegi mulle sooduskupongi ei viitsi anda? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.01.2012 00:25:27 vasta tsitaadiga

Siim159 kirjutas:
Keegi mulle sooduskupongi ei viitsi anda? icon_biggrin.gif

Uuel nädalal vb üks jääb üle. Pole kindel.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
staffer
HV vaatleja

liitunud: 13.07.2009




sõnum 11.01.2012 17:12:32 vasta tsitaadiga

Erilise kiirusega need vennad küll ei hiilga. Kaup pidi saabuma lattu 09.01. Selge siis. Tellisin ära ja arvestasin, et ehk 10.01.saab asi SmartPosti ja 11.01 juba mulle masinasse, aga tegelikkus on midagi muud. Täna so.11.01 siis selgus, kaup jõudis 09.01 alles nende Soome partneri lattu! Sealt 4 päeva Eestisse ja siis millalgi minu poole. Pole midagi öelda, tõelised kiirreageerijad.

Veidi kirjavahetust siia juurde: (lugeda alt üles)

Modikomp 2012-01-11 13:39:53:
Ja tarneaeg hakkab jooksma peale seda kuupäeva icon_wink.gif
Modikomp 2012-01-11 13:30:34:
see seal on soome ladu ja homme kohal, ja siis posti
Klient 2012-01-11 12:02:46:
Haloo! Toode pidi Teie lattu saabuma 09.01. Täna on juba 11.01 aga ei mingit liikumist. Milles asi? Tervitades:
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.01.2012 18:03:13 vasta tsitaadiga

*Muudetud*

viimati muutis Tomorrow 12.01.2012 19:29:20, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
staffer
HV vaatleja

liitunud: 13.07.2009




sõnum 12.01.2012 17:32:07 vasta tsitaadiga

Asjad korras!

Ja tegelikult...

Klienditeenindus on parim, mida ma Eestis näinud olen, täpsed ja kiired vastused küsimustele jne... Edu ja hoidke sama taset!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ModiKomP
HV kasutaja
ModiKomP

liitunud: 01.06.2005




sõnum 17.01.2012 23:27:35 vasta tsitaadiga

Mirc kirjutas:
Ma ei hakka vaidlema. Te leiate alati, et teil õigus ja mina kui klient(endine) on rumal.
Kahju, et ma varem ei teinud printscreeni ega täielikust "garantiiasendusest" copy/paste.
Lihtsalt mainisin ära, et peale minu olukorda ja minu teksti on sinna garantii lehele ilmunud minu tsitaat, mille ma HinnaVaatlusele esitasin.

Ma olen seda garantii lehte lugenud mitu korda ja märkasin seda muutust üsna peale minu tarbijakaitse tsitaati, mille ma siia foorumisse välja tõin.
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=6826268&highlight=#6826268 sealt teemast võetud see lause.

Mitte kõige värskem, aga seal on endine teema, nii nagu mina mäletan: http://web.archive.org/web/20100914204859/http://www.modikomp.ee/garantii/
Ühesõnaga, Bla-Bla jutt...

Lihtsalt võiksite tunnistada. Jah, võtsime teie tekstist tsitaadi, mis oli tarbijakaitse kirjas ja lisasime enda kodulehele.
Ei ole mõtet vastu suruda. Tuleb välja, et mina, kui klient(endine) tean Teie tingimusi(garantiist) rohkem, kui Teie ise.


Mida sina ootasid, et kirjutan seaduse ringi, vaata Eesti normaalseid saite, kas leiad seaduskuulekust? Väga vähe, meil on see olemas ja Eestis tipptasemel: pla -pla sind ei huvita ilmselt ausus. Jah kahjuks ülelaskmine on äriedu, meil Eestis viimane asi, et kliendile pealelasta tahtlikulult toob edu näen seda iga päev kuidas see käib.

_________________
Lugupidamine
http://www.modikomp.ee/soodus/


viimati muutis ModiKomP 17.01.2012 23:42:13, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
robertzon
HV vaatleja

liitunud: 30.10.2010




sõnum 17.01.2012 23:33:20 vasta tsitaadiga

Ostsin kasti sealt poest, minu poolt on kõik 5+, hea suhtumine ning abivalmid. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elks
HV vaatleja

liitunud: 31.12.2009




sõnum 01.02.2012 20:26:23 vasta tsitaadiga

Kõik 5+. icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ReneDreier
HV veteran
ReneDreier

liitunud: 18.05.2007




sõnum 03.02.2012 18:36:58 vasta tsitaadiga

Ostsin ka stuffi, kaup on nagu alati TIP TOP thumbs_up.gif
Kommentaarid: 211 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 177
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010




sõnum 07.02.2012 17:21:45 vasta tsitaadiga

Tellisin sealt hiire hea hinna tõttu. Hetkel pole veel kohale tulnud, kuid loodetavasti kõik sujub nagu ka eelnevate tellitud toodetega.

Jama ainult selles, et päris paljud tooted on neid partneri laos, mille tõttu ka aega venib päev-kaks.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.02.2012 20:54:17 vasta tsitaadiga

Siim159 kirjutas:
Tellisin sealt hiire hea hinna tõttu. Hetkel pole veel kohale tulnud, kuid loodetavasti kõik sujub nagu ka eelnevate tellitud toodetega.

Jama ainult selles, et päris paljud tooted on neid partneri laos, mille tõttu ka aega venib päev-kaks.

Aga nii on ju praktiliselt iga e-poega.
Kommentaarid: 159 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 132
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010




sõnum 07.02.2012 21:02:57 vasta tsitaadiga

Nii palju, kui mina e-poodidega kokku puutunud olen, on enamus kaubast neil juba kohal ja saavad juba samal/järgmisel päeval seetõttu minu poole paki teele panna.

Aga no kui päev-kaks oodata rohkem toodet, mis on erinevalt teistest poodidest päris hea hinnaga, ei ole midagi hullu. Tasub ootamist. icon_wink.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 07.02.2012 21:06:36 vasta tsitaadiga

Lauri Kiissel, mingist vähegi suuremast kaubast, mida ka ostetakse, võiks ikka 1-2 toodet kohal olla.
Eriti kui tarneajad on kohati 14 päeva...

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.02.2012 21:18:22 vasta tsitaadiga

Kõige rohkem on hetkel kohal jahutuste ning kaablite kategooriate vidinaid, eks peab rääkima, et nende asemel pigem midagi suuremast kaubast võtta.
Kommentaarid: 159 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 132
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010




sõnum 08.02.2012 15:01:50 vasta tsitaadiga

Kaua tavaliselt partneri laost tellitud toode teieni jõuab? Esmaspäeval enda mäletamist mööda hommiku telliti toode ära.
Lubatud max transpordiaeg on homseni.

Kuna Smartposte tühjendatakse üldjuhul õhtuti, siis on loota, et täna saab veel teele panna ja lubatud transpordi viimasel päeval jõuab see mulle kohale? Tellimus on muidu 005482
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 08.02.2012 16:13:52 vasta tsitaadiga

Lauri Kiissel kirjutas:
Siim159 kirjutas:
Tellisin sealt hiire hea hinna tõttu. Hetkel pole veel kohale tulnud, kuid loodetavasti kõik sujub nagu ka eelnevate tellitud toodetega.

Jama ainult selles, et päris paljud tooted on neid partneri laos, mille tõttu ka aega venib päev-kaks.

Aga nii on ju praktiliselt iga e-poega.
Normaalne pood laseb laol otse kliendile saata, mitte ei telli kõigepealt endale kontorisse et sealt teist korda asi välja postitada.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 08.02.2012 16:54:05 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
Lauri Kiissel kirjutas:
Siim159 kirjutas:
Tellisin sealt hiire hea hinna tõttu. Hetkel pole veel kohale tulnud, kuid loodetavasti kõik sujub nagu ka eelnevate tellitud toodetega.

Jama ainult selles, et päris paljud tooted on neid partneri laos, mille tõttu ka aega venib päev-kaks.

Aga nii on ju praktiliselt iga e-poega.
Normaalne pood laseb laol otse kliendile saata, mitte ei telli kõigepealt endale kontorisse et sealt teist korda asi välja postitada.


Väga õige tähelepanek, kusjuures.
Ja modikomp pole ennast veel e-poena tituleerinud ka, et selle vabanduse taha peituda (mitte paha pärast muidugi!).

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010




sõnum 08.02.2012 17:21:06 vasta tsitaadiga

Jah, Modikompi juures on see üks suuremaid miinuseid. Liiga pikaks venib kauba kätte saamine seetõttu. thumbs_down.gif
Tundub, et ka täna ei saa kaupa nad teele panna ning homme selleks viimane päev. Oleks ikka pidanud kuskilt mujalt kas või veidikene kallimalt ära soetama, mis oleks mul juba ammu käes olnud. Aga no eks ootan selle 1-2 päeva veel ära. Pärast, kui tellimuse tühistan, siis äkki veel raha tagastamine ka venib pika peale ja probleemid venivad aina edasi ja suuremaks.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.02.2012 19:06:23 vasta tsitaadiga

Vabandan klientide ees, kes oma kaupa ootavad! Tellimustega tegelev isik oli koolitusel.
Siim159, reedeks peaksid ikka kätte saama.
Kommentaarid: 159 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 132
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010




sõnum 10.02.2012 15:31:05 vasta tsitaadiga

Sain ka täna siis hiire kätte. Kõik oli/on korralik, kui välja arvestada seda partneri lao veidike pikka venitamist.
Meeldib ka see, et näha ilusti tellitud toote protsessi ning hea kiire nö klienditeenindus. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.02.2012 10:26:02 vasta tsitaadiga

Siim159 kirjutas:
Nii palju, kui mina e-poodidega kokku puutunud olen, on enamus kaubast neil juba kohal ja saavad juba samal/järgmisel päeval seetõttu minu poole paki teele panna.

Niipalju kui mina kokku puutunud olen pole neil ühelgi midagi vähe kallimat üldse kohal (ainult mingid odavad kaablid jms) ja ooteajad on min 2 päeva. Aga vb ka minu viga. Ju siis tellin "valesid" asju icon_lol.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  ModiKomp.ee mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 19, 20, 21 ... 24, 25, 26  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.