|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Meshboy28
Kreisi kasutaja
liitunud: 08.12.2007
|
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
09.01.2012 18:30:09
|
|
|
Mul on nii olnud, et asi on välja saadetud, aga kirjas on et töötlemisel. Seal vahest juhtub.
Zavvi 3. jan saadetud asja sain täna kätte, neljas tööpäev siis vist.
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Meshboy28
Kreisi kasutaja
liitunud: 08.12.2007
|
09.01.2012 18:34:18
|
|
|
| iir kirjutas: |
Mul on nii olnud, et asi on välja saadetud, aga kirjas on et töötlemisel. Seal vahest juhtub.
Zavvi 3. jan saadetud asja sain täna kätte, neljas tööpäev siis vist. |
Loodan väga, et nii on. Kusjuures endal ka 3. jaanuaril tellitud.
_________________ Futurist |
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ramones
HV Guru

liitunud: 09.07.2004
|
09.01.2012 19:17:22
|
|
|
iir, Meshboy28, Minulgi nii juhtunud, et staatuseks on "awaiting dispatch" vms. aga mul juba asi juba riiulis.
UK-st üle pika aja rekordajaga pakk - 3 päeva. Reedel läks posti, täna käes
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ristokru
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.11.2008
|
10.01.2012 20:50:16
|
|
|
| Ramones kirjutas: |
iir, Meshboy28, Minulgi nii juhtunud, et staatuseks on "awaiting dispatch" vms. aga mul juba asi juba riiulis.
UK-st üle pika aja rekordajaga pakk - 3 päeva. Reedel läks posti, täna käes  |
Mis ime läbi nii kiirelt saate:D Mul nii zavvist kui gamest min.10 päeva vist olnud:D Nüüd testime shopto-d ka.
Muide game.co.uk pidi üks hullemaid kohtasi olema kust tellida,et kui midagi juhtub siis võidki rahast tagasi unistada;)
_________________ Müüa kõiksuguseid mööblitarvikuid.
FB: Autoinglid- Premium püsivahatamine/poleerimine/keraamika/mobiilne pesu. |
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Meshboy28
Kreisi kasutaja
liitunud: 08.12.2007
|
10.01.2012 23:26:10
|
|
|
| ristokru kirjutas: |
| Ramones kirjutas: |
iir, Meshboy28, Minulgi nii juhtunud, et staatuseks on "awaiting dispatch" vms. aga mul juba asi juba riiulis.
UK-st üle pika aja rekordajaga pakk - 3 päeva. Reedel läks posti, täna käes  |
Mis ime läbi nii kiirelt saate:D Mul nii zavvist kui gamest min.10 päeva vist olnud:D Nüüd testime shopto-d ka.
Muide game.co.uk pidi üks hullemaid kohtasi olema kust tellida,et kui midagi juhtub siis võidki rahast tagasi unistada;) |
Mul endal pole gamest tellides probleeme küll olnud ja raha ilusti tagastatud, kui kirjutad neile oma probleemist.
Endal oli just zavviga probleem, kui pea ligi 2 nädalat oli status awaiting dispatch. Nüüd siis täna staatus muutus ja kirjas oli, et välja saadetud.
_________________ Futurist |
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ristokru
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.11.2008
|
11.01.2012 17:13:59
|
|
|
| tsitaat: |
Mul endal pole gamest tellides probleeme küll olnud ja raha ilusti tagastatud, kui kirjutad neile oma probleemist
Endal oli just zavviga probleem, kui pea ligi 2 nädalat oli status awaiting dispatch. Nüüd siis täna staatus muutus ja kirjas oli, et välja saadetud. |
See zavvi puhul täitsa tavaline. Mul on ka seal õle kuu seisnud ootes ja siis lõpukls pannakse teele või tühistatakse. suht absurd tegelt.
samas saan aru kui vaatad ise algul ,et kaua aega võtab aga kui kirjas ,et läheb teele 24h jooksul aga siis ootad kuu,see pole normaalne.
Aga mänge me tahame ju odavamalt,seega pole ka midagi viriseda
_________________ Müüa kõiksuguseid mööblitarvikuid.
FB: Autoinglid- Premium püsivahatamine/poleerimine/keraamika/mobiilne pesu. |
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
11.01.2012 17:31:36
|
|
|
| tsitaat: |
kui kirjas ,et läheb teele 24h jooksul aga siis ootad kuu,see pole normaalne
|
Ei ole tõesti - klienditoega tuleks ikka varem suhelda...
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tom-D
HV veteran

liitunud: 05.02.2006
|
12.01.2012 18:27:55
|
|
|
| ristokru kirjutas: |
| Muide game.co.uk pidi üks hullemaid kohtasi olema kust tellida,et kui midagi juhtub siis võidki rahast tagasi unistada;) |
Vastupidi, Game on vähemalt minu puhul ainuke, kellega asjad alati korda saavad, raha antakse alati tagasi ja mingit hämamist pole ka siiani toimunud. Väga viisakad klienditeenindajad kellega on meeldiv suhelda ja kes leiavad alati sinule kui kliendile soodsa lahendi. Viimased pakid on ka jälle 3-5 päevaga ära tulnud ja reward süsteem on muidugi üle prahi.
|
|
| Kommentaarid: 174 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eddvin
HV kasutaja

liitunud: 28.08.2008
|
12.01.2012 19:40:39
|
|
|
| kas Shopto.net'ist tellides maksab post 10.75€? üritan Forza 4 tellida ja pakub ainult first class delivery't
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hondaa
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.02.2007
|
12.01.2012 19:55:28
|
|
|
| ristokru kirjutas: |
| Muide game.co.uk pidi üks hullemaid kohtasi olema kust tellida,et kui midagi juhtub siis võidki rahast tagasi unistada;) |
Game-ist tellitud PS3 pult läks katki, saadeti uus asemele ilma, et oleks pidanud tõestama, et see nende pult üldse. Katkise pidin muidu neile tagasi saatma. Klienditeenindus oli sõbralik ja viisakas. Raha võibolla tõesti ei saa tagasi, aga asjast ilma ka ei jää.
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Saabu
HV kasutaja

liitunud: 30.07.2008
|
12.01.2012 19:56:05
|
|
|
| eddvin kirjutas: |
| kas Shopto.net'ist tellides maksab post 10.75€? üritan Forza 4 tellida ja pakub ainult first class delivery't |
Tellisin ka forza 4 shoptost ja sain küll 3.XX euriga.
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ristokru
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.11.2008
|
12.01.2012 22:29:11
|
|
|
| Tom-D kirjutas: |
| ristokru kirjutas: |
| Muide game.co.uk pidi üks hullemaid kohtasi olema kust tellida,et kui midagi juhtub siis võidki rahast tagasi unistada;) |
Vastupidi, Game on vähemalt minu puhul ainuke, kellega asjad alati korda saavad, raha antakse alati tagasi ja mingit hämamist pole ka siiani toimunud. Väga viisakad klienditeenindajad kellega on meeldiv suhelda ja kes leiavad alati sinule kui kliendile soodsa lahendi. Viimased pakid on ka jälle 3-5 päevaga ära tulnud ja reward süsteem on muidugi üle prahi. |
See reward card pidi töötama ju ainult uk-s? Ma Tellin pidevalt gamest ja ei mingit rewardi. Äkki keegi oskab rääkida kuidas sellega siis täpsemalt lood on?
_________________ Müüa kõiksuguseid mööblitarvikuid.
FB: Autoinglid- Premium püsivahatamine/poleerimine/keraamika/mobiilne pesu. |
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flacko
Joonistusmaniakk!

liitunud: 02.03.2006
|
12.01.2012 22:41:29
|
|
|
Minul töötab küll reward kaart, pidi eesti aadressi panema ja kaart saadeti sulle postkasti. Siis linkisin selle kaardi koodi GAMEga. Ma tegin selle mingi 2-3a tagasi.
_________________ Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend! |
|
| Kommentaarid: 199 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anisse
HV kasutaja
liitunud: 25.11.2003
|
13.01.2012 02:09:55
|
|
|
usaldan Game.co.uk kõige rohkem - ok saatmise aeg ei ole päris see.
Sai 12.dets tellitud 1 mäng shopto.net, 1 zavvi.com (saabudes oligi ümbriku peal 22€ hoiatus - et kui oleks üle siis toll võtnuks ühendust) ja 1 game.co.uk - shoptost ja zavvist oli enne jõule pakk postkastis, gamest oli pakk postkastis jõulude ja aastavahetuse vahelisel nädalal.
Ja reward kaart täitsa töötab - jaanuari algul lasin 2 mängu tellimuselt maha võtta 6£. Kaarti ennast kasutan raamatu järjehoidjana
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ristokru
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.11.2008
|
13.01.2012 12:31:39
|
|
|
| Flacko kirjutas: |
| Minul töötab küll reward kaart, pidi eesti aadressi panema ja kaart saadeti sulle postkasti. Siis linkisin selle kaardi koodi GAMEga. Ma tegin selle mingi 2-3a tagasi. |
Tegin ka nüüd kaardi ära aga mingist linlkimisest pole juttugi,niikui maksin kaadi eest ,näitas ,et kaart olemas ja arvutas punkte juba uue mängu tellimisel. Hetkel küll ei näita veel midagi,eks näeb siis mingi ajapärast kas registreeris midagi.
_________________ Müüa kõiksuguseid mööblitarvikuid.
FB: Autoinglid- Premium püsivahatamine/poleerimine/keraamika/mobiilne pesu. |
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aise
HV Guru

liitunud: 02.10.2003
|
13.01.2012 12:42:06
|
|
|
| mis sa sest kaardist teed kui see eesti aadressiga ei toimi.....
|
|
| Kommentaarid: 189 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Meshboy28
Kreisi kasutaja
liitunud: 08.12.2007
|
13.01.2012 13:24:02
|
|
|
Viimane kord igatahes oli game.co.uk-s see reward cardi süsteem teistmoodi kui vanasti. Tuli ise sisse tippida palju punkte maha võtta. Vanasti andis valikutes ise valida, aga töötab 100% see kaardi süsteem ja minul on ta seotud eestiga.
_________________ Futurist |
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aise
HV Guru

liitunud: 02.10.2003
|
13.01.2012 13:33:00
|
|
|
| mul ka toimis enne seda kodulehe ära pedereerimist, praegu on seal ~10£ peal ja mitte kuidagi ei saa seda kasutada, supporti olen ka 2 kirja saatnud aga kasu 0.
|
|
| Kommentaarid: 189 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Meshboy28
Kreisi kasutaja
liitunud: 08.12.2007
|
13.01.2012 17:42:55
|
|
|
| aise kirjutas: |
| mul ka toimis enne seda kodulehe ära pedereerimist, praegu on seal ~10£ peal ja mitte kuidagi ei saa seda kasutada, supporti olen ka 2 kirja saatnud aga kasu 0. |
No minul igatahes töötas niimoodi viimati.
Lähed Your Basket, kus siis mäng on lisatud ja sealt checkout ja allpool on Items ja kaks valikut, kus on Gift Code ja teine valik Enter the £value of points to apply to this order.
Sinna teise lahtrisse tuleb siis panna su reward cardi punkte, kui palju sa siis ise soovid panna ja järgmisena klikid update ja peaks juba olemas olema.
Natuke segane on, aga midagi rasket seal küll pole. Mul igatahes töötab ilusti ja viimatigi kasutasin reward pointse. Ainult vaata oma accoundist järgi, palju sul punkte on ja vastavalt soovile, siis lisad, kas kõik või teatud summa.
Sellega ma olen tõesti nõus, et vanasti oli seal palju mugavam ja lihtsam neid valikuid teha. Nüüd on nii ära susserdatud seal, et tõesti segadusse ajab.
_________________ Futurist
viimati muutis Meshboy28 13.01.2012 17:44:02, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aise
HV Guru

liitunud: 02.10.2003
|
13.01.2012 17:43:44
|
|
|
irw, screenshotti ei tahtnud mulle teha punaste ringidega? ma ei teadnudki, et ma nii loll olen, et ei oska sinna kasti seda punktide summat panna
kahjuks tuleb sealt lehelt edasi minnes teade, et ei saa kasutada reward punkte bla-bla-bla.
|
|
| Kommentaarid: 189 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Meshboy28
Kreisi kasutaja
liitunud: 08.12.2007
|
13.01.2012 17:55:26
|
|
|
| aise kirjutas: |
irw, screenshotti ei tahtnud mulle teha punaste ringidega? ma ei teadnudki, et ma nii loll olen, et ei oska sinna kasti seda punktide summat panna
kahjuks tuleb sealt lehelt edasi minnes teade, et ei saa kasutada reward punkte bla-bla-bla. |
Ei oska rohkem aidata kahjuks, aga vaata, et sa sinna ei pane summa naelades, vaid ikka pointsides. Seda saad oma accoundist vaadata ja reward cardi valikust.
Ja teine asi, mis paljud ja ka ennastki on selle uue leheküljega segadusse ajanud. Kui checkout teed, siis linnuke ette saatmiskuludele View delivery options and costs. Seda ei pane tähele alati ja ise olen sellega päris palju närve söönud
_________________ Futurist |
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aise
HV Guru

liitunud: 02.10.2003
|
13.01.2012 19:30:27
|
|
|
| dziises lase olla juba. praegu pulli pärast proovisin teha preorder suvalisele asjale ja nii kui sinna pointside väljala ükskõik mis numbri paned ja update vajutad tuleb mingi generic error ja vsjo. viimased asjad kõik shopto'st tellinud ja game konto läheb kustutamisele üldse.
|
|
| Kommentaarid: 189 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tom-D
HV veteran

liitunud: 05.02.2006
|
13.01.2012 19:57:51
|
|
|
| aise, siis on sul tõesti midagi valesti, minu kaart toimib ka veatult, nii ennem kodulehe uuendust kui ka pärast seda.
|
|
| Kommentaarid: 174 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d-scorpion
HV kasutaja

liitunud: 09.06.2008
|
13.01.2012 20:10:51
|
|
|
| ristokru kirjutas: |
| Ramones kirjutas: |
iir, Meshboy28, Minulgi nii juhtunud, et staatuseks on "awaiting dispatch" vms. aga mul juba asi juba riiulis.
UK-st üle pika aja rekordajaga pakk - 3 päeva. Reedel läks posti, täna käes  |
Mis ime läbi nii kiirelt saate:D Mul nii zavvist kui gamest min.10 päeva vist olnud:D Nüüd testime shopto-d ka.
Muide game.co.uk pidi üks hullemaid kohtasi olema kust tellida,et kui midagi juhtub siis võidki rahast tagasi unistada;) |
Endal ükskord 1 mäng oli pakist puudu ja kohe kui kirja saatsin saadeti uus teele
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ECMadis
HV kasutaja

liitunud: 23.08.2010
|
13.01.2012 20:43:48
|
|
|
| Mis on zavvi email, kuhu saaks kirja saata, et oma faking reklaami mulle ei spämmiks ? Kõik maha keeratud nagu aga ikka jookseb koguaeg seda.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aivo80
HV veteran

liitunud: 07.02.2008
|
13.01.2012 21:37:31
|
|
|
| Ei suuda siit leida, et kuidas lahendasite täpitähtede probleemi UK poodidega? Kahel sõbral nimes/aadressis meie kõverikud ja ei saa tellida zavvist ega gamest.
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ramones
HV Guru

liitunud: 09.07.2004
|
13.01.2012 21:42:15
|
|
|
| aivo80, ä > a; ö > o; õ > o; ü > u. Postiindeks õige on, siis jõuab kohale ikka.
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aivo80
HV veteran

liitunud: 07.02.2008
|
14.01.2012 12:51:13
|
|
|
| Nad proovisid ka nii, aga mingil hetkel lihtsalt tühistati tellimus ära
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ristokru
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.11.2008
|
14.01.2012 13:00:39
|
|
|
| aivo80 kirjutas: |
| Nad proovisid ka nii, aga mingil hetkel lihtsalt tühistati tellimus ära |
Vaevalt ,et selle pärast,äkki oli mäng liialt suur vms? Mul korra tühistatud ja just selle pärast ,et active sport vms oli liialt suur. Aga mul nt. Püünsi kirjutatud pyynsi ja ikka tuleb kohale.
_________________ Müüa kõiksuguseid mööblitarvikuid.
FB: Autoinglid- Premium püsivahatamine/poleerimine/keraamika/mobiilne pesu. |
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
j2mm
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.10.2008
|
14.01.2012 13:07:10
|
|
|
| ECMadis kirjutas: |
| Mis on zavvi email, kuhu saaks kirja saata, et oma faking reklaami mulle ei spämmiks ? Kõik maha keeratud nagu aga ikka jookseb koguaeg seda. |
Use the Unsubscribe button...
(Olen kuulnud, et töötab)
|
|
| Kommentaarid: 88 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tom-D
HV veteran

liitunud: 05.02.2006
|
14.01.2012 15:06:15
|
|
|
| eddvin kirjutas: |
| kas Shopto.net'ist tellides maksab post 10.75€? üritan Forza 4 tellida ja pakub ainult first class delivery't |
Mul sama jama, tahtsin kaks mängu tellida kogusummas £16 ja pakub ainult first class deliverit, mille maksumus on £9.05 per game ehk siis kahe mängu transport kokku £18.10. Tavapärast £3 transporti enam valikus ei ole.
|
|
| Kommentaarid: 174 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pluuto
HV kasutaja
liitunud: 21.07.2008
|
14.01.2012 15:45:43
|
|
|
| Sooviks Logitech Force GT rooli omale osta netist, keegi oskab odavat kohta soovitada?
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
14.01.2012 17:57:44
|
|
|
| Tom-D kirjutas: |
| eddvin kirjutas: |
| kas Shopto.net'ist tellides maksab post 10.75€? üritan Forza 4 tellida ja pakub ainult first class delivery't |
Mul sama jama, tahtsin kaks mängu tellida kogusummas £16 ja pakub ainult first class deliverit, mille maksumus on £9.05 per game ehk siis kahe mängu transport kokku £18.10. Tavapärast £3 transporti enam valikus ei ole. |
Proovisin ka huvi pärast ja tõesti nii; aasta alguses veel oli võimalus odavam postitus valida...
Ühesõnaga mõttetu koht tellimiseks
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Emper
HV kasutaja

liitunud: 29.09.2004
|
15.01.2012 18:14:10
|
|
|
Testisin ka enda kontoga.
Sama keiss. Kahju.
Shopto oli igati sobiv pood, kuid £9-ne tranport muudab enamustel juhtudel tellimise mõttetuks.
Peab Game.co.uk peale lootma jääma nüüdsest.
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
15.01.2012 18:39:50
|
|
|
Delivery to Latvia 8.99 Finland samuti, Estonia 11.25. Eestlased tegid külma neile?
Lisaks ei saa enam sisse logida,
Your default account setting for password expiry is set to 1 month, therefore you are now due to reset your password. Please enter your e-mail address below and follow the instructions.
Mingit emaili ei tule...
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Emper
HV kasutaja

liitunud: 29.09.2004
|
15.01.2012 18:46:42
|
|
|
| iir kirjutas: |
...
Your default account setting for password expiry is set to 1 month, therefore you are now due to reset your password. Please enter your e-mail address below and follow the instructions.
Mingit emaili ei tule... |
Tegin selle paroolivahetamise protseduuri just läbi.
Meil saabus ca 1 minutiga. Äkki spämmifilter kinni napsand.
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tom-D
HV veteran

liitunud: 05.02.2006
|
15.01.2012 18:48:02
|
|
|
| Tuleb, pead ootama lihtsalt, mina ootasin ~5h enda e-maili. Ja siis tuli neid mitu tk korraga. Kui kohe tahad siis kliki sinna "forgot password" lingile, trüki sinna oma e-mail, mul tuli sellega kohe läbi ja muutsin selle kaudu parooli ära.
|
|
| Kommentaarid: 174 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
16.01.2012 01:31:18
|
|
|
| njaa... shopto transport on küll huumor kuubis. Ise olen viimasel ajal gamestationist tellima hakanud, game'i uus leht on nii vastukarva kuidagi..
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kalluka
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.04.2009
|
16.01.2012 09:35:29
|
|
|
Täna sai game.co.uk-st tellitud kraami. Dealextremest tellitud ning ka ebayst.
Tekkis üks küsimus teile. Ise asun Soomes ja kui isegi oleks mingi megaheadiil, kas tasuks inglise amazonist teleka tellimine ära?
edit:
http://www.tigerdirect.com/ Nii aasta või kaks tagasi sai uuritud ja nad Euroopasse ei saatnud. Nüüd kui ostad midagi ja checkouti lähed siis seal kõik maailma riigid saadaval. Kas mul õigus, et saadavad nüüd ülemaailma?
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
16.01.2012 11:39:49
|
|
|
Soome saadavad suurema tõenäosusga kui eestisse. Kui sa oled juba seal kus adre kirjas, siis peale next vajutamist näed kohe ära kas saadavad või mitte. Sama teleka puhul mõni müüa saada, mõni mitt. Asju ei müü vaod amazon
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kalluka
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.04.2009
|
16.01.2012 15:50:43
|
|
|
| Seda küll mitte. Ma mõtlen just seda, kas tahetakse lisamakse ka. Oleks ju jube tobe maksta UK maksud pluss Soome/Eesti maksud.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ristokru
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.11.2008
|
16.01.2012 15:52:29
|
|
|
| kalluka kirjutas: |
| Seda küll mitte. Ma mõtlen just seda, kas tahetakse lisamakse ka. Oleks ju jube tobe maksta UK maksud pluss Soome/Eesti maksud. |
Mis maksud? EU ju.
_________________ Müüa kõiksuguseid mööblitarvikuid.
FB: Autoinglid- Premium püsivahatamine/poleerimine/keraamika/mobiilne pesu. |
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Saabu
HV kasutaja

liitunud: 30.07.2008
|
16.01.2012 19:43:57
|
|
|
Kui tahan osta Shoptost Xbox Live Gold 12 Month Instant Code siis utleb:
Due to the limited availability of digital stock and problems with attempted fraud we have had to block
purchases of digital products from customers who have not had an active card on our system for more than 30 days.
You currently have 13 days purchase history.
If you have recently updated your card or have not purchased with your current card you
will be unable to purchase an instant code at this time.
Mis valesti / mis peaks tegema ?
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
16.01.2012 20:06:24
|
|
|
| tsitaat: |
Mis valesti / mis peaks tegema ?
|
Mujalt ostma
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kalluka
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.04.2009
|
16.01.2012 20:22:07
|
|
|
| Kaua teil tavaliselt gamest asjad tulnud on?
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tom-D
HV veteran

liitunud: 05.02.2006
|
16.01.2012 20:34:02
|
|
|
Ma olen kulda ostnud kas maximuscards-ist või konsoolid.com-ist, kus 12 kuud maksab 39€.
kalluka, Viimasel ajal ca 5-7 päeva.
|
|
| Kommentaarid: 174 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Saabu
HV kasutaja

liitunud: 30.07.2008
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ristokru
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.11.2008
|
17.01.2012 10:49:02
|
|
|
No mina ei mõista kuidas kõigil nii kiirelt pakid tulevad:D
Isegi shoptost tuli mul 9 päeva. Game min. 12 päeva jne.
_________________ Müüa kõiksuguseid mööblitarvikuid.
FB: Autoinglid- Premium püsivahatamine/poleerimine/keraamika/mobiilne pesu. |
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|