Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [MUU] Välismaa netipoed & tellimine märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 70, 71, 72 ... 85, 86, 87  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Meshboy28
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2012 18:29:53 vasta tsitaadiga

iir kirjutas:
Ja mis zavvi vastas su küsimise peale, mis toimub? Mulle on nad ise meili saatnud, kui välja ei lähe õigel ajal ja vabandavad.


Selline kiri tuli mu küsimuse peale " Miks nii kaua aega võtab mu tellitud mängu väljastamisega" Ma ei tahtnud isegi canceldada.

Spoiler Spoiler Spoiler



Siiamaani on staatus: awaiting despatch

_________________
Futurist


viimati muutis Meshboy28 09.01.2012 18:32:57, muudetud 5 korda
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2012 18:30:09 vasta tsitaadiga

Mul on nii olnud, et asi on välja saadetud, aga kirjas on et töötlemisel. Seal vahest juhtub.
Zavvi 3. jan saadetud asja sain täna kätte, neljas tööpäev siis vist.

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Meshboy28
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2012 18:34:18 vasta tsitaadiga

iir kirjutas:
Mul on nii olnud, et asi on välja saadetud, aga kirjas on et töötlemisel. Seal vahest juhtub.
Zavvi 3. jan saadetud asja sain täna kätte, neljas tööpäev siis vist.


Loodan väga, et nii on. Kusjuures endal ka 3. jaanuaril tellitud. icon_smile.gif

_________________
Futurist
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2012 19:17:22 vasta tsitaadiga

iir, Meshboy28, Minulgi nii juhtunud, et staatuseks on "awaiting dispatch" vms. aga mul juba asi juba riiulis.

UK-st üle pika aja rekordajaga pakk - 3 päeva. Reedel läks posti, täna käes thumbs_up.gif
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ristokru
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.11.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2012 20:50:16 vasta tsitaadiga

Ramones kirjutas:
iir, Meshboy28, Minulgi nii juhtunud, et staatuseks on "awaiting dispatch" vms. aga mul juba asi juba riiulis.

UK-st üle pika aja rekordajaga pakk - 3 päeva. Reedel läks posti, täna käes thumbs_up.gif


Mis ime läbi nii kiirelt saate:D Mul nii zavvist kui gamest min.10 päeva vist olnud:D Nüüd testime shopto-d ka.
Muide game.co.uk pidi üks hullemaid kohtasi olema kust tellida,et kui midagi juhtub siis võidki rahast tagasi unistada;)

_________________
Müüa kõiksuguseid mööblitarvikuid.
FB: Autoinglid- Premium püsivahatamine/poleerimine/keraamika/mobiilne pesu.
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Meshboy28
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2012 23:26:10 vasta tsitaadiga

ristokru kirjutas:
Ramones kirjutas:
iir, Meshboy28, Minulgi nii juhtunud, et staatuseks on "awaiting dispatch" vms. aga mul juba asi juba riiulis.

UK-st üle pika aja rekordajaga pakk - 3 päeva. Reedel läks posti, täna käes thumbs_up.gif


Mis ime läbi nii kiirelt saate:D Mul nii zavvist kui gamest min.10 päeva vist olnud:D Nüüd testime shopto-d ka.
Muide game.co.uk pidi üks hullemaid kohtasi olema kust tellida,et kui midagi juhtub siis võidki rahast tagasi unistada;)


Mul endal pole gamest tellides probleeme küll olnud ja raha ilusti tagastatud, kui kirjutad neile oma probleemist.
Endal oli just zavviga probleem, kui pea ligi 2 nädalat oli status awaiting dispatch. Nüüd siis täna staatus muutus ja kirjas oli, et välja saadetud.

_________________
Futurist
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ristokru
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.11.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2012 17:13:59 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Mul endal pole gamest tellides probleeme küll olnud ja raha ilusti tagastatud, kui kirjutad neile oma probleemist
Endal oli just zavviga probleem, kui pea ligi 2 nädalat oli status awaiting dispatch. Nüüd siis täna staatus muutus ja kirjas oli, et välja saadetud.


See zavvi puhul täitsa tavaline. Mul on ka seal õle kuu seisnud ootes ja siis lõpukls pannakse teele või tühistatakse. suht absurd tegelt.
samas saan aru kui vaatad ise algul ,et kaua aega võtab aga kui kirjas ,et läheb teele 24h jooksul aga siis ootad kuu,see pole normaalne.
Aga mänge me tahame ju odavamalt,seega pole ka midagi viriseda icon_biggrin.gif

_________________
Müüa kõiksuguseid mööblitarvikuid.
FB: Autoinglid- Premium püsivahatamine/poleerimine/keraamika/mobiilne pesu.
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2012 17:31:36 vasta tsitaadiga

tsitaat:

kui kirjas ,et läheb teele 24h jooksul aga siis ootad kuu,see pole normaalne

Ei ole tõesti - klienditoega tuleks ikka varem suhelda...

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tom-D
HV veteran
Tom-D

liitunud: 05.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2012 18:27:55 vasta tsitaadiga

ristokru kirjutas:
Muide game.co.uk pidi üks hullemaid kohtasi olema kust tellida,et kui midagi juhtub siis võidki rahast tagasi unistada;)


Vastupidi, Game on vähemalt minu puhul ainuke, kellega asjad alati korda saavad, raha antakse alati tagasi ja mingit hämamist pole ka siiani toimunud. Väga viisakad klienditeenindajad kellega on meeldiv suhelda ja kes leiavad alati sinule kui kliendile soodsa lahendi. Viimased pakid on ka jälle 3-5 päevaga ära tulnud ja reward süsteem on muidugi üle prahi.
Kommentaarid: 174 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eddvin
HV kasutaja
eddvin

liitunud: 28.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2012 19:40:39 vasta tsitaadiga

kas Shopto.net'ist tellides maksab post 10.75€? üritan Forza 4 tellida ja pakub ainult first class delivery't
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hondaa
Kreisi kasutaja
hondaa

liitunud: 09.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2012 19:55:28 vasta tsitaadiga

ristokru kirjutas:
Muide game.co.uk pidi üks hullemaid kohtasi olema kust tellida,et kui midagi juhtub siis võidki rahast tagasi unistada;)

Game-ist tellitud PS3 pult läks katki, saadeti uus asemele ilma, et oleks pidanud tõestama, et see nende pult üldse. Katkise pidin muidu neile tagasi saatma. Klienditeenindus oli sõbralik ja viisakas. Raha võibolla tõesti ei saa tagasi, aga asjast ilma ka ei jää.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Saabu
HV kasutaja
Saabu

liitunud: 30.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2012 19:56:05 vasta tsitaadiga

eddvin kirjutas:
kas Shopto.net'ist tellides maksab post 10.75€? üritan Forza 4 tellida ja pakub ainult first class delivery't


Tellisin ka forza 4 shoptost ja sain küll 3.XX euriga.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ristokru
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.11.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2012 22:29:11 vasta tsitaadiga

Tom-D kirjutas:
ristokru kirjutas:
Muide game.co.uk pidi üks hullemaid kohtasi olema kust tellida,et kui midagi juhtub siis võidki rahast tagasi unistada;)


Vastupidi, Game on vähemalt minu puhul ainuke, kellega asjad alati korda saavad, raha antakse alati tagasi ja mingit hämamist pole ka siiani toimunud. Väga viisakad klienditeenindajad kellega on meeldiv suhelda ja kes leiavad alati sinule kui kliendile soodsa lahendi. Viimased pakid on ka jälle 3-5 päevaga ära tulnud ja reward süsteem on muidugi üle prahi.


See reward card pidi töötama ju ainult uk-s? Ma Tellin pidevalt gamest ja ei mingit rewardi. Äkki keegi oskab rääkida kuidas sellega siis täpsemalt lood on?

_________________
Müüa kõiksuguseid mööblitarvikuid.
FB: Autoinglid- Premium püsivahatamine/poleerimine/keraamika/mobiilne pesu.
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 12.01.2012 22:41:29 vasta tsitaadiga

Minul töötab küll reward kaart, pidi eesti aadressi panema ja kaart saadeti sulle postkasti. Siis linkisin selle kaardi koodi GAMEga. Ma tegin selle mingi 2-3a tagasi.
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Anisse
HV kasutaja

liitunud: 25.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2012 02:09:55 vasta tsitaadiga

usaldan Game.co.uk kõige rohkem - ok saatmise aeg ei ole päris see.

Sai 12.dets tellitud 1 mäng shopto.net, 1 zavvi.com (saabudes oligi ümbriku peal 22€ hoiatus - et kui oleks üle siis toll võtnuks ühendust) ja 1 game.co.uk - shoptost ja zavvist oli enne jõule pakk postkastis, gamest oli pakk postkastis jõulude ja aastavahetuse vahelisel nädalal.

Ja reward kaart täitsa töötab - jaanuari algul lasin 2 mängu tellimuselt maha võtta 6£. Kaarti ennast kasutan raamatu järjehoidjana icon_smile.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ristokru
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.11.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2012 12:31:39 vasta tsitaadiga

Flacko kirjutas:
Minul töötab küll reward kaart, pidi eesti aadressi panema ja kaart saadeti sulle postkasti. Siis linkisin selle kaardi koodi GAMEga. Ma tegin selle mingi 2-3a tagasi.


Tegin ka nüüd kaardi ära aga mingist linlkimisest pole juttugi,niikui maksin kaadi eest ,näitas ,et kaart olemas ja arvutas punkte juba uue mängu tellimisel. Hetkel küll ei näita veel midagi,eks näeb siis mingi ajapärast kas registreeris midagi.

_________________
Müüa kõiksuguseid mööblitarvikuid.
FB: Autoinglid- Premium püsivahatamine/poleerimine/keraamika/mobiilne pesu.
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2012 12:42:06 vasta tsitaadiga

mis sa sest kaardist teed kui see eesti aadressiga ei toimi.....
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Meshboy28
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2012 13:24:02 vasta tsitaadiga

Viimane kord igatahes oli game.co.uk-s see reward cardi süsteem teistmoodi kui vanasti. Tuli ise sisse tippida palju punkte maha võtta. Vanasti andis valikutes ise valida, aga töötab 100% see kaardi süsteem ja minul on ta seotud eestiga.
_________________
Futurist
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2012 13:33:00 vasta tsitaadiga

mul ka toimis enne seda kodulehe ära pedereerimist, praegu on seal ~10£ peal ja mitte kuidagi ei saa seda kasutada, supporti olen ka 2 kirja saatnud aga kasu 0.
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Meshboy28
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2012 17:42:55 vasta tsitaadiga

aise kirjutas:
mul ka toimis enne seda kodulehe ära pedereerimist, praegu on seal ~10£ peal ja mitte kuidagi ei saa seda kasutada, supporti olen ka 2 kirja saatnud aga kasu 0.


No minul igatahes töötas niimoodi viimati.
Lähed Your Basket, kus siis mäng on lisatud ja sealt checkout ja allpool on Items ja kaks valikut, kus on Gift Code ja teine valik Enter the £value of points to apply to this order.
Sinna teise lahtrisse tuleb siis panna su reward cardi punkte, kui palju sa siis ise soovid panna ja järgmisena klikid update ja peaks juba olemas olema.

Natuke segane on, aga midagi rasket seal küll pole. Mul igatahes töötab ilusti ja viimatigi kasutasin reward pointse. Ainult vaata oma accoundist järgi, palju sul punkte on ja vastavalt soovile, siis lisad, kas kõik või teatud summa.

Sellega ma olen tõesti nõus, et vanasti oli seal palju mugavam ja lihtsam neid valikuid teha. Nüüd on nii ära susserdatud seal, et tõesti segadusse ajab.

_________________
Futurist


viimati muutis Meshboy28 13.01.2012 17:44:02, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2012 17:43:44 vasta tsitaadiga

irw, screenshotti ei tahtnud mulle teha punaste ringidega? ma ei teadnudki, et ma nii loll olen, et ei oska sinna kasti seda punktide summat panna thumbs_up.gif icon_lol.gif
kahjuks tuleb sealt lehelt edasi minnes teade, et ei saa kasutada reward punkte bla-bla-bla.
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Meshboy28
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2012 17:55:26 vasta tsitaadiga

aise kirjutas:
irw, screenshotti ei tahtnud mulle teha punaste ringidega? ma ei teadnudki, et ma nii loll olen, et ei oska sinna kasti seda punktide summat panna thumbs_up.gif icon_lol.gif
kahjuks tuleb sealt lehelt edasi minnes teade, et ei saa kasutada reward punkte bla-bla-bla.


Ei oska rohkem aidata kahjuks, aga vaata, et sa sinna ei pane summa naelades, vaid ikka pointsides. Seda saad oma accoundist vaadata ja reward cardi valikust.

Ja teine asi, mis paljud ja ka ennastki on selle uue leheküljega segadusse ajanud. Kui checkout teed, siis linnuke ette saatmiskuludele View delivery options and costs. Seda ei pane tähele alati ja ise olen sellega päris palju närve söönud icon_smile.gif

_________________
Futurist
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2012 19:30:27 vasta tsitaadiga

dziises lase olla juba. praegu pulli pärast proovisin teha preorder suvalisele asjale ja nii kui sinna pointside väljala ükskõik mis numbri paned ja update vajutad tuleb mingi generic error ja vsjo. viimased asjad kõik shopto'st tellinud ja game konto läheb kustutamisele üldse.
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tom-D
HV veteran
Tom-D

liitunud: 05.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2012 19:57:51 vasta tsitaadiga

aise, siis on sul tõesti midagi valesti, minu kaart toimib ka veatult, nii ennem kodulehe uuendust kui ka pärast seda.
Kommentaarid: 174 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d-scorpion
HV kasutaja
d-scorpion

liitunud: 09.06.2008




sõnum 13.01.2012 20:10:51 vasta tsitaadiga

ristokru kirjutas:
Ramones kirjutas:
iir, Meshboy28, Minulgi nii juhtunud, et staatuseks on "awaiting dispatch" vms. aga mul juba asi juba riiulis.

UK-st üle pika aja rekordajaga pakk - 3 päeva. Reedel läks posti, täna käes thumbs_up.gif


Mis ime läbi nii kiirelt saate:D Mul nii zavvist kui gamest min.10 päeva vist olnud:D Nüüd testime shopto-d ka.
Muide game.co.uk pidi üks hullemaid kohtasi olema kust tellida,et kui midagi juhtub siis võidki rahast tagasi unistada;)


Endal ükskord 1 mäng oli pakist puudu ja kohe kui kirja saatsin saadeti uus teele icon_smile.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ECMadis
HV kasutaja
ECMadis

liitunud: 23.08.2010




sõnum 13.01.2012 20:43:48 vasta tsitaadiga

Mis on zavvi email, kuhu saaks kirja saata, et oma faking reklaami mulle ei spämmiks ? Kõik maha keeratud nagu aga ikka jookseb koguaeg seda.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aivo80
HV veteran
aivo80

liitunud: 07.02.2008




sõnum 13.01.2012 21:37:31 vasta tsitaadiga

Ei suuda siit leida, et kuidas lahendasite täpitähtede probleemi UK poodidega? Kahel sõbral nimes/aadressis meie kõverikud ja ei saa tellida zavvist ega gamest.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2012 21:42:15 vasta tsitaadiga

aivo80, ä > a; ö > o; õ > o; ü > u. Postiindeks õige on, siis jõuab kohale ikka.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aivo80
HV veteran
aivo80

liitunud: 07.02.2008




sõnum 14.01.2012 12:51:13 vasta tsitaadiga

Nad proovisid ka nii, aga mingil hetkel lihtsalt tühistati tellimus ära
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ristokru
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.11.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2012 13:00:39 vasta tsitaadiga

aivo80 kirjutas:
Nad proovisid ka nii, aga mingil hetkel lihtsalt tühistati tellimus ära


Vaevalt ,et selle pärast,äkki oli mäng liialt suur vms? Mul korra tühistatud ja just selle pärast ,et active sport vms oli liialt suur. Aga mul nt. Püünsi kirjutatud pyynsi ja ikka tuleb kohale.

_________________
Müüa kõiksuguseid mööblitarvikuid.
FB: Autoinglid- Premium püsivahatamine/poleerimine/keraamika/mobiilne pesu.
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
j2mm
Kreisi kasutaja
j2mm

liitunud: 28.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2012 13:07:10 vasta tsitaadiga

ECMadis kirjutas:
Mis on zavvi email, kuhu saaks kirja saata, et oma faking reklaami mulle ei spämmiks ? Kõik maha keeratud nagu aga ikka jookseb koguaeg seda.

Use the Unsubscribe button...

(Olen kuulnud, et töötab)
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tom-D
HV veteran
Tom-D

liitunud: 05.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2012 15:06:15 vasta tsitaadiga

eddvin kirjutas:
kas Shopto.net'ist tellides maksab post 10.75€? üritan Forza 4 tellida ja pakub ainult first class delivery't


Mul sama jama, tahtsin kaks mängu tellida kogusummas £16 ja pakub ainult first class deliverit, mille maksumus on £9.05 per game ehk siis kahe mängu transport kokku £18.10. Tavapärast £3 transporti enam valikus ei ole.
Kommentaarid: 174 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pluuto
HV kasutaja

liitunud: 21.07.2008




sõnum 14.01.2012 15:45:43 vasta tsitaadiga

Sooviks Logitech Force GT rooli omale osta netist, keegi oskab odavat kohta soovitada?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2012 17:57:44 vasta tsitaadiga

Tom-D kirjutas:
eddvin kirjutas:
kas Shopto.net'ist tellides maksab post 10.75€? üritan Forza 4 tellida ja pakub ainult first class delivery't

Mul sama jama, tahtsin kaks mängu tellida kogusummas £16 ja pakub ainult first class deliverit, mille maksumus on £9.05 per game ehk siis kahe mängu transport kokku £18.10. Tavapärast £3 transporti enam valikus ei ole.

Proovisin ka huvi pärast ja tõesti nii; aasta alguses veel oli võimalus odavam postitus valida...
Ühesõnaga mõttetu koht tellimiseks thumbs_down.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Emper
HV kasutaja
Emper

liitunud: 29.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2012 18:14:10 vasta tsitaadiga

Testisin ka enda kontoga.
Sama keiss. Kahju.

Shopto oli igati sobiv pood, kuid £9-ne tranport muudab enamustel juhtudel tellimise mõttetuks.
Peab Game.co.uk peale lootma jääma nüüdsest.
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2012 18:39:50 vasta tsitaadiga

Delivery to Latvia 8.99 Finland samuti, Estonia 11.25. Eestlased tegid külma neile?
Lisaks ei saa enam sisse logida,
Your default account setting for password expiry is set to 1 month, therefore you are now due to reset your password. Please enter your e-mail address below and follow the instructions.
Mingit emaili ei tule...

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Emper
HV kasutaja
Emper

liitunud: 29.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2012 18:46:42 vasta tsitaadiga

iir kirjutas:
...
Your default account setting for password expiry is set to 1 month, therefore you are now due to reset your password. Please enter your e-mail address below and follow the instructions.
Mingit emaili ei tule...


Tegin selle paroolivahetamise protseduuri just läbi.
Meil saabus ca 1 minutiga. Äkki spämmifilter kinni napsand.
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tom-D
HV veteran
Tom-D

liitunud: 05.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2012 18:48:02 vasta tsitaadiga

Tuleb, pead ootama lihtsalt, mina ootasin ~5h enda e-maili. Ja siis tuli neid mitu tk korraga. Kui kohe tahad siis kliki sinna "forgot password" lingile, trüki sinna oma e-mail, mul tuli sellega kohe läbi ja muutsin selle kaudu parooli ära.
Kommentaarid: 174 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2012 01:31:18 vasta tsitaadiga

njaa... shopto transport on küll huumor kuubis. Ise olen viimasel ajal gamestationist tellima hakanud, game'i uus leht on nii vastukarva kuidagi..
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalluka
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.04.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2012 09:35:29 vasta tsitaadiga

Täna sai game.co.uk-st tellitud kraami. Dealextremest tellitud ning ka ebayst.
Tekkis üks küsimus teile. Ise asun Soomes ja kui isegi oleks mingi megaheadiil, kas tasuks inglise amazonist teleka tellimine ära?
edit:
http://www.tigerdirect.com/ Nii aasta või kaks tagasi sai uuritud ja nad Euroopasse ei saatnud. Nüüd kui ostad midagi ja checkouti lähed siis seal kõik maailma riigid saadaval. Kas mul õigus, et saadavad nüüd ülemaailma?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2012 11:39:49 vasta tsitaadiga

Soome saadavad suurema tõenäosusga kui eestisse. Kui sa oled juba seal kus adre kirjas, siis peale next vajutamist näed kohe ära kas saadavad või mitte. Sama teleka puhul mõni müüa saada, mõni mitt. Asju ei müü vaod amazon
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalluka
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.04.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2012 15:50:43 vasta tsitaadiga

Seda küll mitte. Ma mõtlen just seda, kas tahetakse lisamakse ka. Oleks ju jube tobe maksta UK maksud pluss Soome/Eesti maksud.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ristokru
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.11.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2012 15:52:29 vasta tsitaadiga

kalluka kirjutas:
Seda küll mitte. Ma mõtlen just seda, kas tahetakse lisamakse ka. Oleks ju jube tobe maksta UK maksud pluss Soome/Eesti maksud.


Mis maksud? EU ju.

_________________
Müüa kõiksuguseid mööblitarvikuid.
FB: Autoinglid- Premium püsivahatamine/poleerimine/keraamika/mobiilne pesu.
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Saabu
HV kasutaja
Saabu

liitunud: 30.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2012 19:43:57 vasta tsitaadiga

Kui tahan osta Shoptost Xbox Live Gold 12 Month Instant Code siis utleb:

Due to the limited availability of digital stock and problems with attempted fraud we have had to block
purchases of digital products from customers who have not had an active card on our system for more than 30 days.
You currently have 13 days purchase history.
If you have recently updated your card or have not purchased with your current card you
will be unable to purchase an instant code at this time.

Mis valesti / mis peaks tegema ?
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2012 20:06:24 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Mis valesti / mis peaks tegema ?

Mujalt ostma icon_lol.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2012 20:06:43 vasta tsitaadiga

Saabu, ostma siit http://www.konsoolipood.eu/index.php/mangukonsoolide-tarvikud-odavad-playstation-xbox-wii-psp-3ds-nds-nintendo/xbox-360-tarvikud-odavad-live-eesti.html
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalluka
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.04.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2012 20:22:07 vasta tsitaadiga

Kaua teil tavaliselt gamest asjad tulnud on?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tom-D
HV veteran
Tom-D

liitunud: 05.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2012 20:34:02 vasta tsitaadiga

Ma olen kulda ostnud kas maximuscards-ist või konsoolid.com-ist, kus 12 kuud maksab 39€.

kalluka, Viimasel ajal ca 5-7 päeva.
Kommentaarid: 174 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Saabu
HV kasutaja
Saabu

liitunud: 30.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2012 21:40:33 vasta tsitaadiga

Aga miks siis sealt osta ei saa ? Tundub et sealt ikka k6ige k6ige odavam.

E: Kas sealt tuleb kaardina v6i kohe emailile koodina ?
http://www.amazon.co.uk/Xbox-LIVE-Gold-12-Month-Membership/dp/B000B5KMSE/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1326739142&sr=8-1
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ristokru
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.11.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2012 10:49:02 vasta tsitaadiga

No mina ei mõista kuidas kõigil nii kiirelt pakid tulevad:D
Isegi shoptost tuli mul 9 päeva. Game min. 12 päeva jne.

_________________
Müüa kõiksuguseid mööblitarvikuid.
FB: Autoinglid- Premium püsivahatamine/poleerimine/keraamika/mobiilne pesu.
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [MUU] Välismaa netipoed & tellimine mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 70, 71, 72 ... 85, 86, 87  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.