Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 3 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 280, 281, 282 ... 522, 523, 524  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 05.01.2012 12:29:41 vasta tsitaadiga

Küll kunagi tuleb thumbs_up.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busta
HV veteran
busta

liitunud: 10.10.2003




sõnum 05.01.2012 12:43:19 vasta tsitaadiga

eile nägin veel ühte huvitavat asja, kus paar kolm meest kõndisid rahva kohal metros. nagu rauteede kohal, lae all ja panid seal c4'jasid ja tapsod kõiki. surma sain siis näitas kuidas nad nähtamatul tasandil tegutsesid seal võlvi all, muidu neid alt näha ei olnud
mingi uus viis petmiseks
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2012 13:21:44 vasta tsitaadiga

Statsid tulevad siis üle, kui surma saad mängus. Kui saad disconnecti või mäng lihtsalt crashib, siis ei tule statsid üle.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killerwave
HV Guru
Killerwave

liitunud: 05.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2012 13:49:37 vasta tsitaadiga

patrick615 kirjutas:
Statsid tulevad siis üle, kui surma saad mängus. Kui saad disconnecti või mäng lihtsalt crashib, siis ei tule statsid üle.


tulevad ikka.
siis ei ole mul üle tulnud kui battlelog mind ise välja logib mängimise ajal kuigi ringi saan selles keskonnas sellegi poolest liikuda, lihtsalt erinevad tõrked tekivad erinevate vidinate kasutamisel(ala voice, joining party jne) mille järel ta karjub et logi sisse. Sel juhul ei tule tõesti need punktid üle ja ma aegajalt mängides ikka jälgin BL seisukorda.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
antti22
HV kasutaja

liitunud: 10.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2012 13:52:58 vasta tsitaadiga

Ma sain ka eile kicki ühest infantry servust kui metros sniperdades olin poole peal oma 24-se killstreakiga mille taga oli ainult 1 surm (kõige alguses kohe). Visati välja ilma põhjuseta, et järelikult cheater kui selline KDR on. Läksin tagasi, teise meeskonda ja viskasin lühikese ajaga veel 7 killi otsa koos ühe surmaga icon_razz.gif . Natuke nõme kuidas nii suur hulk cheatereid rikub mängu kõigi jaoks ära ning siis kui natuke paremini läheb, siis kohe arvatakse et järjekordne cheater.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2012 14:00:23 vasta tsitaadiga

Leinö kirjutas:
Kas nänn ja punktid siis battlelogi ei tule kui kicki saad või disconnectib?
Peaks ikka tulema ju..

kui sain autokicki 3TK pärast siis hiljem punktid tulid ikka sellest roundist.
kui disconectib "game session removed" vms. siis ei saanud.

busta kirjutas:
eile nägin veel ühte huvitavat asja, kus paar kolm meest kõndisid rahva kohal metros. nagu rauteede kohal, lae all ja panid seal c4'jasid ja tapsod kõiki.

olen ka seda kogenud. kuigi HC killcami pole siis ja ei saanud aru kust see tuli aga nähtamatu c4 plahvatas pidevalt ühes kohas.

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 05.01.2012 14:05:21 vasta tsitaadiga

busta kirjutas:
eile nägin veel ühte huvitavat asja, kus paar kolm meest kõndisid rahva kohal metros. nagu rauteede kohal, lae all ja panid seal c4'jasid ja tapsod kõiki. surma sain siis näitas kuidas nad nähtamatul tasandil tegutsesid seal võlvi all, muidu neid alt näha ei olnud
mingi uus viis petmiseks


MAV glitch

Link
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ronn
HV kasutaja

liitunud: 01.03.2005




sõnum 05.01.2012 15:06:14 vasta tsitaadiga

Kas relvade kohta on kuskil rohkem infot?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
X-Tream99
HV kasutaja

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2012 15:17:22 vasta tsitaadiga

Okei tundub, et hiirega annab täiesti sõita kopteriga. Tegin just mõnusa roundi, suutsin terve aja õhus püsida, alla ei lastud ning ka 3 itemit unlockida, päris nice icon_smile.gif. Lennukiga samas ei kannata ikka üldse sõita hiirega icon_razz.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2012 15:24:58 vasta tsitaadiga

Kavatsen nüüd mõned tunnid BF3 mängida, niiet kui keegi veel kuskil praegu mängib, kutsuge mind kah icon_wink.gif Kui pole mind veel lisanud, siis Battlelogis kasutaja Vintario
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Napsi
HV kasutaja
Napsi

liitunud: 01.02.2007




sõnum 05.01.2012 15:35:29 vasta tsitaadiga

5 kills in DPV Jeep
Kus kohas seda saab ?
Proovinud erinevatega masinatega ja tapnud kuid juurde ei tule
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2012 15:36:57 vasta tsitaadiga

kharg islandil olid need minuteada.
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2012 15:39:45 vasta tsitaadiga

Napsi, roadkill-DPV jeebi relv-kõrvalistujana täristad BTK-s
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Napsi
HV kasutaja
Napsi

liitunud: 01.02.2007




sõnum 05.01.2012 15:41:00 vasta tsitaadiga

Leinö kirjutas:
Napsi, roadkill-DPV jeebi relv-kõrvalistujana täristad BTK-s

Oota siis ei pea laskma masina relvast vaid enda omast või ?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2012 15:43:04 vasta tsitaadiga

Napsi kirjutas:
Leinö kirjutas:
Napsi, roadkill-DPV jeebi relv-kõrvalistujana täristad BTK-s

Oota siis ei pea laskma masina relvast vaid enda omast või ?



Ei masinal on kah relvad peal. Kundel on kuulipildur ja katusel kah. Valid, kas tapad kedagi kuulipildurist või teed dpv-ga roadkilli.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tonsor
Kreisi kasutaja
Tonsor

liitunud: 24.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2012 15:44:16 vasta tsitaadiga

Ei, peab ikkagi alla sõitma vastase või siis kuulipildujaga.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Napsi
HV kasutaja
Napsi

liitunud: 01.02.2007




sõnum 05.01.2012 15:45:20 vasta tsitaadiga

patrick615 kirjutas:
Napsi kirjutas:
Leinö kirjutas:
Napsi, roadkill-DPV jeebi relv-kõrvalistujana täristad BTK-s

Oota siis ei pea laskma masina relvast vaid enda omast või ?



Ei masinal on kah relvad peal. Kundel on kuulipildur ja katusel kah. Valid, kas tapad kedagi kuulipildurist või teed dpv-ga roadkilli.

Imelik siis.
Lihtsalt selle masinaga mis rongi juures on tapsin umbes 20 matsi juba kokku.
See mis mäe otsas on tapsin kah umbes 10-15 tükki.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2012 15:54:18 vasta tsitaadiga

see ei loe kus ta seisab. DPV saab siis kui us käes oli lipp (igatahes ainult ühel poolel on see) ja ära tunneb selle järgi, et tal toru(raam) on üle kuulipilduja.
_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tonsor
Kreisi kasutaja
Tonsor

liitunud: 24.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2012 15:55:05 vasta tsitaadiga

Wake Islandil on DPV masinad, ise tegin seal mingi minutiga ära.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jonathan19
HV kasutaja
jonathan19

liitunud: 13.11.2011




sõnum 05.01.2012 16:19:21 vasta tsitaadiga

vaikselt sõltuvust tunnistama, sai 5ni pelatud ja kell 14.56 tõusin üles....
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zpsy
HV veteran
zpsy

liitunud: 21.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2012 16:22:00 vasta tsitaadiga

Napsi kirjutas:
5 kills in DPV Jeep
Kus kohas seda saab ?
Proovinud erinevatega masinatega ja tapnud kuid juurde ei tule

Või siis Gulf of Oman.
Kommentaarid: 825 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 587
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2012 16:53:06 vasta tsitaadiga

jonathan19 kirjutas:
vaikselt sõltuvust tunnistama, sai 5ni pelatud ja kell 14.56 tõusin üles....

icon_lol.gif

_________________
icon_arrow.gif "Mõtle kriitiliselt"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Killerwave
HV Guru
Killerwave

liitunud: 05.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2012 17:17:38 vasta tsitaadiga

Tegin paar mängu taas, esimesed vist sel aastal. Enivei maru kiirelt läheb käes ära skill kuigi sama kiirelt tuleb ka tagasi. Maru palju on vingujaid kes arvavad et neil alati õigus. Ise kipun ka vastu ütlema kuigi tean et trolle ei tasu sööta icon_confused.gif B2K mappidel lagi kuidagi rohkem. Muudab mänguelamuse mitte väga nauditavaks.

Ehk õhtapoole viitsib keegi koostööd teha?
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bush
Kreisi kasutaja
bush

liitunud: 14.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2012 17:36:27 vasta tsitaadiga

Mul savi kas tulevad üle või ei tule. Ei mängi punktide vaid kogemuse pärast. Isegi suvalt alt+f4-ja pannud kui ei viitsi enam. Mingi punnide pärast põdeda on küll väga debiilne.
_________________
>OSTA ÕLUT
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olxter
HV kasutaja
olxter

liitunud: 21.12.2005




sõnum 05.01.2012 17:40:32 vasta tsitaadiga

DPV kille saab hästi Wake Islandil, kui sõita pagiga vaenlaste käes olevasse baasi kopteri juurde. need viis õnnelikku, kes kangsti kopteri või AA peale tahavad saada leiab hõlpsasti. hoidku jumal ainult, et sa squadis sellel ajal pole, muidu on sekundiga mingi vant auto roolis ja sõidab sellega kurat teab kuhu.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2012 17:58:57 vasta tsitaadiga

Killerwave kirjutas:

Ehk õhtapoole viitsib keegi koostööd teha?


Mul mikrit ei ole, kui seda mõtled, aga muidu võiks ikka koos midagi proovida.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nimetu112
HV kasutaja

liitunud: 06.08.2008




sõnum 05.01.2012 19:21:20 vasta tsitaadiga

Ma olen kõik punnid ja unlockid kätte saand ikka VA juhul kui server ise crashib. Noobgunil unlockisin fragi nii moodi 3 korda. AGa jah, suht pohh, sest peamised relvad mis kasutan on olemas ja väga ei koti mis rank mu nime ees on
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2012 19:31:18 vasta tsitaadiga

Mõnus. pole varem crashinud, aga nüüd
"Game disconnected: you were kicked by PunkBuster. Stated reason: PunkBuster kicked player 'Vintario' (for 0 minutes) ... RESTRICTION: Corrupt Module List"
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pisipoisu
HV kasutaja
pisipoisu

liitunud: 01.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2012 19:33:47 vasta tsitaadiga

See viimane on server crash. Sain ka seda just "enda" serveris ja vaatasin, et kõik kasutajad said crashi.
_________________
Impossible is nothing.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zpsy
HV veteran
zpsy

liitunud: 21.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2012 19:34:16 vasta tsitaadiga

Clover kirjutas:
Mõnus. pole varem crashinud, aga nüüd
"Game disconnected: you were kicked by PunkBuster. Stated reason: PunkBuster kicked player 'Vintario' (for 0 minutes) ... RESTRICTION: Corrupt Module List"

Endal tuli just sama. Varem pole olnud.
Kommentaarid: 825 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 587
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sven
Kreisi kasutaja
Sven

liitunud: 27.04.2007




sõnum 05.01.2012 19:36:25 vasta tsitaadiga

Sain ühe ekstra BF3 EU key, kes tahab saab 25€ kätte!
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2012 19:45:58 vasta tsitaadiga

Mis serveris mängisite, et just tuli sama? icon_biggrin.gif

Samas ma vaatan, et enam ei saa ka teistesse serveritesse sisse, loadimisel pidevalt viskab sama veateate, tõesti loodab, et asi pole ainult minu mängus.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caarel123
HV veteran
caarel123

liitunud: 14.12.2006




sõnum 05.01.2012 19:50:46 vasta tsitaadiga

siinpoolgi esimest korda selline veateade..... icon_biggrin.gif 2min tagasi tuli.. mingis vene servus mängisin ja nüüd saan kohe punkbustr eroori kui sisse lähen
_________________
Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole!
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
smurfar
Kreisi kasutaja
smurfar

liitunud: 15.02.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2012 19:53:23 vasta tsitaadiga

PB paneb täiega näkku jah- mul tuli just sama põhjus..
_________________
Parandan lõhutud küttepuid. Hind kokkuleppel
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 106
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mutiq
HV kasutaja

liitunud: 22.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2012 19:57:21 vasta tsitaadiga

zpsy kirjutas:
Clover kirjutas:
Mõnus. pole varem crashinud, aga nüüd
"Game disconnected: you were kicked by PunkBuster. Stated reason: PunkBuster kicked player 'Vintario' (for 0 minutes) ... RESTRICTION: Corrupt Module List"

Endal tuli just sama. Varem pole olnud.

Sama siin
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2012 20:01:10 vasta tsitaadiga

Mis sidearmi keegi kasutab ? Endal truu ja ustav M1911 endiselt abiks, kui keegi reloadi ajal ootamatult kõmmutama kukub.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ShaoKahn
HV veteran
ShaoKahn

liitunud: 28.08.2009




sõnum 05.01.2012 20:02:21 vasta tsitaadiga

mis graafikaga te mängite BF3?
näteks mina panen 1920x1080, Ultra, MSAA OFF, HBAO. minimalne fps 48. taveliselt 60

_________________
müün steam cdkeys.
Kommentaarid: 347 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 296
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
smurfar
Kreisi kasutaja
smurfar

liitunud: 15.02.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2012 20:03:27 vasta tsitaadiga

viimase aja lemmik on G18. Muidu kasutan MP443 või M1911-te..
_________________
Parandan lõhutud küttepuid. Hind kokkuleppel
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 106
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2012 20:07:46 vasta tsitaadiga

ShaoKahn kirjutas:
mis graafikaga te mängite BF3?
näteks mina panen 1920x1080, Ultra, MSAA OFF, HBAO. minimalne fps 48. taveliselt 60


Kahjuks ise pean low peal mängima enda läppariga, mis profiilis olemas ning fps on üldjuhul 20-25. Oleks võimalus, soetaks endale mõne normaalse lauaarvuti juurde.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Estnx
HV Guru
Estnx

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2012 20:22:54 vasta tsitaadiga

http://battlelog.battlefield.com/bf3/servers/show/3494c7a7-e291-403e-9348-4be8a7b43bd5/p0mp-Full-Metal-Metro-35k-ticket-8h-Idle-Braindamage/

IRW 35000 ticetit icon_biggrin.gif

Pool päeva läheb ikka võitluseks ära icon_biggrin.gif
Kui mitte rohkem!

_________________
Just see vidin, mida sa oled otsinud...
Kommentaarid: 241 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tonsor
Kreisi kasutaja
Tonsor

liitunud: 24.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2012 20:27:27 vasta tsitaadiga

heretic666 kirjutas:
Mis sidearmi keegi kasutab ?

G18 supressed vaieldamatult parim.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kromosoom
HV kasutaja

liitunud: 25.02.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2012 20:47:18 vasta tsitaadiga

Ma kasutan 93R, lähedalt niidab päris hästi, aga veidike suurema vahemaa pealt ei saa sellega kohe üldse pihta icon_smile.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zpsy
HV veteran
zpsy

liitunud: 21.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2012 20:47:29 vasta tsitaadiga

smurfar kirjutas:
viimase aja lemmik on G18. Muidu kasutan MP443 või M1911-te..

Endale kah meeldib G18 kõige rohkem viimasel ajal.
Kommentaarid: 825 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 587
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caarel123
HV veteran
caarel123

liitunud: 14.12.2006




sõnum 05.01.2012 21:09:44 vasta tsitaadiga

võiks tulla juba serverid kus hud ja minimap täielikult puuduvad ja 2-3 kuuli niidab. headshot muidugi 1 kuuliga
_________________
Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole!
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killerwave
HV Guru
Killerwave

liitunud: 05.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2012 21:14:37 vasta tsitaadiga

caarel123 kirjutas:
võiks tulla juba serverid kus hud ja minimap täielikult puuduvad ja 2-3 kuuli niidab. headshot muidugi 1 kuuliga


Kuid oleks olemas ülevaade siiski palju täis salvesid alles ja muud suuremat moona. Ma ei saadaks lahingusse sõdurit kes seda jälgida ei suuda.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2012 21:24:30 vasta tsitaadiga

caarel123 kirjutas:
võiks tulla juba serverid kus hud ja minimap täielikult puuduvad ja 2-3 kuuli niidab. headshot muidugi 1 kuuliga

ega omadel siniseid tage peakohal. siis oleks lõbus alles.

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caarel123
HV veteran
caarel123

liitunud: 14.12.2006




sõnum 05.01.2012 21:26:40 vasta tsitaadiga

Nu, mhmh siis saaks peale igat 10min kicki TK eest icon_biggrin.gif
_________________
Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole!
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ronn
HV kasutaja

liitunud: 01.03.2005




sõnum 05.01.2012 21:38:07 vasta tsitaadiga

Kas kuskil on täpsemalt kirjeldatud relvade parameetreid, nagu Bad Comanis oli?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busta
HV veteran
busta

liitunud: 10.10.2003




sõnum 05.01.2012 21:53:41 vasta tsitaadiga

ronn, https://docs.google.com/spreadsheet/lv?key=0Ag42gMGK9WrwdHRfa0JhdW9TR1E0bjBueWVSQjc0V0E&f=true&noheader=true&gid=0



Estnx, IRW 35000 ticetit icon_biggrin.gif ------>>ei mäng on nii ebastabiilne viimasel ajal icon_biggrin.gif juhtuks nii pikas roundis kõigest tehtust ilma jääma icon_biggrin.gif vaevalt andeks annaksin icon_biggrin.gif eelistan 300 ticetit hetkel icon_smile.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zpsy
HV veteran
zpsy

liitunud: 21.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2012 21:59:01 vasta tsitaadiga


Link

"RIP to all the brave soldiers who lost their lives.. then respawned in the next couple of seconds."
icon_lol.gif
Kommentaarid: 825 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 587
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 3 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 280, 281, 282 ... 522, 523, 524  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.