Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  G70/71 ehk GF7800/7900/7600 seeria teema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 146, 147, 148
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2009 20:41:54 vasta tsitaadiga

Tunnen kaasa icon_eek.gif . Ja arvasin et 7800 GTX , kuna sul profiilis see kaart icon_razz.gif .
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 25.04.2009 20:50:58 vasta tsitaadiga

Heineken kirjutas:
Tunnen kaasa icon_eek.gif . Ja arvasin et 7800 GTX , kuna sul profiilis see kaart icon_razz.gif .

Smokingu kaart oli. icon_wink.gif

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2009 21:23:34 vasta tsitaadiga

Aa , miks ma ennem selle peale ei tulnud doh.gif .
Nojah , eelneva omaniku nimi ja tulemus sobivad kokku icon_razz.gif .
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kristjan*
Kreisi kasutaja
kristjan*

liitunud: 18.08.2008




sõnum 23.08.2009 05:46:32 vasta tsitaadiga

GPU-Z näitab järgmist "pci-e x16 @ x2", perf tundub samas normaalne olevat nii, et kas see ongi siis x2 või on see mingi bug?
**
Graafikakaardiks on 7800GTX ning see istub DFI Ultra-D NF4 teises (alumises) PCI-E pesas.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HighEnd
HV veteran
HighEnd

liitunud: 24.03.2007




sõnum 23.08.2009 15:22:45 vasta tsitaadiga

kristjan*, ma ei tea kas selline asi võimalik aga vt kas mängimise ajal on ka x2. Vb mingi vahetab kiirust kui rohkem jõudu vaja on icon_biggrin.gif icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kristjan*
Kreisi kasutaja
kristjan*

liitunud: 18.08.2008




sõnum 26.08.2009 18:09:12 vasta tsitaadiga

Hehe, see on püsivalt @ x2. Ma ei oska nagu hinnata ka, et kas see peaks paremini töötama või mitte, sest kaart esimest korda käes.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 26.08.2009 18:16:08 vasta tsitaadiga

HighEnd, Selline asi ei tohik olla võimalik ega see prose pole kus speedstep peal.. Pane kaart õigesse pessa kõige ülemisse icon_rolleyes.gif
tsitaat:
By default, the lane configuration is set to x16/x2 for x16 slots but the infamous pencil trick will change it to a x8/x8 configuration.

Alumine ongi siis defis x2 ja kaotad päris märgatavalt vast..
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kristjan*
Kreisi kasutaja
kristjan*

liitunud: 18.08.2008




sõnum 26.08.2009 18:26:28 vasta tsitaadiga

Ülemine pesa ei tööta üldse, panen kaardi sisse, aga pilti ette ei tule. Emaplaadi manualist/BIOSest ei leidnud selle kohta midagi asjalikku? Mis teha? icon_neutral.gif
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
abeek
HV vaatleja

liitunud: 22.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2009 10:07:06 vasta tsitaadiga

kaardiks CGNX-G766 Club3d GF7600GT
Sain ta draivereid vahetates töölegi üheks õhtuks, aga järmisel hommikul startides tööd enam ei teinud.
Ainult vent käib ringi, aga kuskilt aknast kaarti näha pole.
Otsisin aga ei leidnud, seetõttu ehk keegi oskab abi anda, kust otsida andmeid, mis abiks, et saaks kaarti testida (nii testri kui ka tarkvaraga)?
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mazdagti
HV veteran
mazdagti

liitunud: 28.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2009 10:12:20 vasta tsitaadiga

Nii endiselt probleem 7900Gs C3D kaardiga TV out must-valge. Kas on emaplaadist võimalik et SLI plate mpuhul peab kaart olema mingis kindlas pesas? Plateks DFI LanParty nF4 SLI-DR. Pildi edastamiseks on see punane/sinine/roheline juhtmekimp. Pildi võtab ette ainult must-valgena. Draiverid täpsustan veel üle aga minu mäletamist mööda olid G-Xtreme või miskit sarnast.

Draiveriks on XTreme-G 174.16 XP 32-bit

_________________
No ikka täitsa kagu nukas!

FB Volvokodu, diagnostikaabi Võrumaal.
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
minake
HV veteran
minake

liitunud: 08.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2011 12:26:03 vasta tsitaadiga

vana teema aga kaevax siiski selle yles, asi selles, et sai s6bra k2est üks vana kaart 7900 GT muretsetud, kysimus j2rgmine, et kas on keegi sellele ise jahutust teinud ja kuidas 6nnestus? poest pole m6tet osta uut jahutust kuna see on kallim kui kaart ise a stock jahutus on sellel kaardil p2ris l2rmakas... v6i osta m6ni vana 7800GTX v6i 7900GTX mis katki ja panna selle jahutus sinna? sobix see yldse muidugi on juba teine teema... icon_rolleyes.gif nii, et kellel kogemusi jagage icon_razz1.gif
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Firefly
HV Guru
Firefly

liitunud: 26.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2011 14:06:30 vasta tsitaadiga

minake, ühele 7. seeria kaardile tõmbasin kaablivitsadega AMD inbox jahuti peale ja käras küll. Mul on muidu kodus üks 7900GT heatpipidega passiivjahus, et kui sul mõni sõber Tartus liikuda saab siis nelipaki eest saad koos (vigase)kaardiga endale.
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
minake
HV veteran
minake

liitunud: 08.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2011 15:13:34 vasta tsitaadiga

Firefly kirjutas:
minake, ühele 7. seeria kaardile tõmbasin kaablivitsadega AMD inbox jahuti peale ja käras küll. Mul on muidu kodus üks 7900GT heatpipidega passiivjahus, et kui sul mõni sõber Tartus liikuda saab siis nelipaki eest saad koos (vigase)kaardiga endale.


v2ga hea pakkumine, uurin asja annan sulle hiljem teada icon_smile.gif
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Overkilla
HV veteran

liitunud: 11.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2011 23:14:57 vasta tsitaadiga

Tõstaks teema ellu sellise küsimusega: vedeles 7950GT, panin arvutisse sisse, et oleks 2 kaarti - 7950GT ja GT430, lootsin, et äkki saab 4. seeria panna füüsikat arvutama, 7950 näitab pilti ja annab video SCART-i. Emaplaat nForce4 SLI kiibiga. Praegu aga ainult 1 kaart toob pildi ette. Kas on mõtet loota, et see vana masin töötaks uut moodi?
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sant
HV veteran


liitunud: 04.08.2003




sõnum 24.08.2011 09:55:22 vasta tsitaadiga

Jah töötab ikka. Sa vist pead nvidia control panelist käsitsi füüsika selle kaardi peale panema, muidu on füüsika auto peal - ise otsustab kus ja mida.
Muidu lahja kaart on phüsxsi jaoks: http://www.hardwarecanucks.com/forum/hardware-canucks-reviews/36968-asus-geforce-gt-430-1gb-review-13.html

_________________
So, at the end of the day, after I have butchered all the nvidiots all around me, standing alone in a pool of blood surrounded by the corpses of my victims, a horrible truth reveals itself to me: I am an amd\ati fänboy...and I must do my dark masters bidding, for I am damned for all eternity...
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Overkilla
HV veteran

liitunud: 11.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2011 09:59:13 vasta tsitaadiga

Kusjuures nvidia control panel näitab ainult, et 7950GT on masinas ning füüsika arvutamise valikut polegi enam.
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sant
HV veteran


liitunud: 04.08.2003




sõnum 24.08.2011 10:25:10 vasta tsitaadiga

Hmm, vaata kas kaart olemas device manageri alt, kui olemas siis reinstall driver ja mitu restarti ja siis phüsixsi pakk otsa, kui ikka pole siis kui win xp tee extended display gt430-le, vaata kas aitab, võib proovida ka monitor kaardile taha panna.
_________________
So, at the end of the day, after I have butchered all the nvidiots all around me, standing alone in a pool of blood surrounded by the corpses of my victims, a horrible truth reveals itself to me: I am an amd\ati fänboy...and I must do my dark masters bidding, for I am damned for all eternity...
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Overkilla
HV veteran

liitunud: 11.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2011 14:19:05 vasta tsitaadiga

Dev.mgmt. all on ka ainult 1 kaart. Ma kardan, et nForce4 SLI ei võimalda 2 erinevat kaarti korraga kasutada. Ainult 7950 näitab pilti, GT430 aga täiesti tühi.
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 24.08.2011 16:40:06 vasta tsitaadiga

nF4 SLI võimaldab küll SLI-d kasutada aga jään vastuse võlgu selles osas kui kaks erinevat kaarti on mis pole SLI-s.
Uusimad driverid ikka kasutusel?

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sant
HV veteran


liitunud: 04.08.2003




sõnum 24.08.2011 20:19:33 vasta tsitaadiga

Mul oli kunagi nf4 sli plaadil gtx 260 ja 8800gt ja töötasid win xp 32 all. Pane gt430-le monitor taha ja kui ka pärast restarti win kaarti leida ei proovi siis ei oskagi enam midagi öelda.
_________________
So, at the end of the day, after I have butchered all the nvidiots all around me, standing alone in a pool of blood surrounded by the corpses of my victims, a horrible truth reveals itself to me: I am an amd\ati fänboy...and I must do my dark masters bidding, for I am damned for all eternity...
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Overkilla
HV veteran

liitunud: 11.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2011 16:51:51 vasta tsitaadiga

sant kirjutas:
Mul oli kunagi nf4 sli plaadil gtx 260 ja 8800gt ja töötasid win xp 32 all. Pane gt430-le monitor taha ja kui ka pärast restarti win kaarti leida ei proovi siis ei oskagi enam midagi öelda.
SLI oli "enabled" või lihtsalt kaardid sisse ja töötas? Kasutan ka XP 32Bit.
Proovisin ainult GT430 teises pesas ja ka ei võta pilti ette, ainult esimeses pesas töötab.
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sant
HV veteran


liitunud: 04.08.2003




sõnum 25.08.2011 17:06:47 vasta tsitaadiga

Sli ei tööta nii ja pold enabled, kasutasin rehkendamiseks icon_biggrin.gif
tsitaat:

Proovisin ainult GT430 teises pesas ja ka ei võta pilti ette, ainult esimeses pesas töötab.

nii ei peagi töötama... vist.
Kui sul 7950GT teises pesas samuti ei tööta - win ei ürita teda installida (samal ajal kui gt430 on ülemises pesas) siis võib emaplaat pool pees olla.
Mul oli kunagi korra 7900 gs ja 8800gt arvutis, huvi pärast panin et näha kas mõlemad hakkavad tööle, ja hakkasid thumbs_up.gif
Extended display 7900 gs-le ja näitas pilti kah beer_yum.gif

_________________
So, at the end of the day, after I have butchered all the nvidiots all around me, standing alone in a pool of blood surrounded by the corpses of my victims, a horrible truth reveals itself to me: I am an amd\ati fänboy...and I must do my dark masters bidding, for I am damned for all eternity...
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Overkilla
HV veteran

liitunud: 11.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2011 16:35:16 vasta tsitaadiga

SLI keelasin ära ning mõlemad kaardid olemas, pilt ka ees. GT430 Phsyx jaoks. Tänud.

Aga GT430 töötab PCIe 1x ribalaiusel, on see piisav?
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sant
HV veteran


liitunud: 04.08.2003




sõnum 31.08.2011 21:08:39 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Aga GT430 töötab PCIe 1x ribalaiusel, on see piisav?


Põhimõtselt pole piisav, aga samas on mõlemad kaardi piisavalt nõrgad, et kas on tuntav vahe ei oska öelda.
Kui sul metro 2033 pole siis tõmba demo ja mängi seda füüsika on ja füüsika off, ja anna teada kuidas oli, et kas on mingit tuntavat vahet fpsil.
Onupoistele kui aitasin budget arvuti sisu soetada, siis gts 450(x16) + 8600 gts(x4) phüsixs lahendusega pold tuntavat vahet kui mängida metrot füüsikaga või ilma. Seal on füüsikaga liikuvad kaltsud, rohkem tükke lendab ja rohkem suitsu on.
Üldiselt on see imelik et sul sli plaadil on teine kaart x1 kiiruse peal, väga imelik.

_________________
So, at the end of the day, after I have butchered all the nvidiots all around me, standing alone in a pool of blood surrounded by the corpses of my victims, a horrible truth reveals itself to me: I am an amd\ati fänboy...and I must do my dark masters bidding, for I am damned for all eternity...
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caramis
HV Guru
caramis

liitunud: 19.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 09.10.2011 02:48:33 vasta tsitaadiga

võimalik, et see jutt on kuskilt siit läbi käinud, aga kuna teema on pea 300 lehte suur, siis loodan, et saan siiski vastuse hoolimata oma laiskusest icon_biggrin.gif
nimelt on mõttes soetada endale vanakooli kaart, täpsemalt 7900GTS, GT või GTX. paraku aga ei oska ma midagi teha, sest kuulsin, et 7900 kaardid on altid ülekuumenema ja oma töö artifaktidega lõpetama. on see nii? kui jah, siis kuidas seda vältida? icon_razz.gif
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Degwees
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2011 18:59:55 vasta tsitaadiga

Endal oli kunagi 7800GTX, mis peaks sama kuum olema, kuid viga eriti polnud. Endal oli Accelero X1 peal, loadis üle 50C ei läinud icon_razz.gif. Stock cooleri kohta öelda ei oska, kõige parem vast mingi uus jahutus osta.

Samas kui ostad juba mingit odavat kaarti, siis vaata uuemad analooge. 8600GT näiteks on nõks parema perfiga ja dx10-ga. Maksavad ehk mingi 20€...
Kommentaarid: 111 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 12.10.2011 21:21:19 vasta tsitaadiga

Endal oli 7900GTX kunagi ja stock jahutusega üle ei kuumenenud.Seda siis koos overclockiga veel thumbs_up.gif
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vanapapi
HV vaatleja
Vanapapi

liitunud: 25.11.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2011 14:52:12 vasta tsitaadiga

Sugulasel viskas BattleField 2'e kinni(pilt jäi ette ja mitte midagi ei saanud teha). Kas asi võib olla temperatuuris(loadis üle 90C).
Ja kas videokaardi fan peabki raskemini liikuma kui protsessori oma, kui näpuga lükata?
Videokaardiks on 7600GT. Kas see normaalne ja asi on hoopis muus? (Intel Celeron 430, üle 70C ei lähe ja 2GB RAM, Windows Vista).
Ise mõtlesin, et arvuti peab hirmus tolmune olema, võtsin lahti ja paistis üsna puhas.(Tegin puhtamaks, kuid ei aidanud)
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sant
HV veteran


liitunud: 04.08.2003




sõnum 26.12.2011 00:32:19 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Ja kas videokaardi fan peabki raskemini liikuma kui protsessori oma, kui näpuga lükata?

Ei pea, ja vana vent mis on sisse töötanud peaks vabalt käima. 90c tundub paljuvõitu nii lahja kaardi kohta, aga ega ma täpselt tea.
Vanapapi, Iseenesest see on päris karm arvuti millega BattleField 2'e vihtuda. Vista ka peal ja puha icon_eek.gif
Arvuti jooksis kinni ja on surnud või? Uus mäng võib nõuda uusi drivereid, kui need proovitud siis selles viga ei ole.

_________________
So, at the end of the day, after I have butchered all the nvidiots all around me, standing alone in a pool of blood surrounded by the corpses of my victims, a horrible truth reveals itself to me: I am an amd\ati fänboy...and I must do my dark masters bidding, for I am damned for all eternity...
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HighEnd
HV veteran
HighEnd

liitunud: 24.03.2007




sõnum 26.12.2011 00:54:51 vasta tsitaadiga

Vanapapi, mul oli kunagi ammu 7600GT stock jahutusega, mängisin sellega Crysist kui see välja tuli 3h 120kraadi juures siis põles kaart maha. Mingi takisti tuli ära vahetada siis töötas edasi icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Vanapapi
HV vaatleja
Vanapapi

liitunud: 25.11.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2011 19:03:57 vasta tsitaadiga

sant kirjutas:
tsitaat:

Ja kas videokaardi fan peabki raskemini liikuma kui protsessori oma, kui näpuga lükata?

Ei pea, ja vana vent mis on sisse töötanud peaks vabalt käima. 90c tundub paljuvõitu nii lahja kaardi kohta, aga ega ma täpselt tea.
Vanapapi, Iseenesest see on päris karm arvuti millega BattleField 2'e vihtuda. Vista ka peal ja puha icon_eek.gif
Arvuti jooksis kinni ja on surnud või? Uus mäng võib nõuda uusi drivereid, kui need proovitud siis selles viga ei ole.

Ega ta surnud ei ole, pidi lihtsalt hard reseti tegema. Ja ega ta nii halb ka ei ole, ise pelasin ATI 9550 ja P4 2.4GHZ kunagi ilma suurte probleemideta (XP).
Vent küll eriti vabalt ei käinud... võibolla asi selles.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 18.01.2012 02:55:56 vasta tsitaadiga

Selline mure et elukaaslase arvuti teeb sellist vigurit nüüd viimased 2 kuud et arvutit käivitades viskab ekraani siniseid ja rohelisi triipe täis nagu matrix screen oleks vms icon_biggrin.gif Arvuti on suht vana AMD Athlon 3200XP (2,0GHZ) mälu on mingi 1gb ja videokaart on siis Nvidia 7900GS ja peal on Windows Vista. et kas on võimalik et videokaart on väsinud ? ja vahest töötab päev otsa ja midagi ei juhtu aga viimasel ajal nüüd lihtsalt nagu netis olles kiilub kinni ja monitor nagu viskab pildi mustaks vms nagu oleks välja lülitatud ? Monitori viga see vast ei saa olla sest proovisin enda kasti taga ja monitor töötas korralikult...


Sellel arvutil on integreeritud video ka et kuidas ma saaks selle tööle ? Kas peab biosist midagi tegema või kuidas ? icon_rolleyes.gif


edit: Võtsin siis kaardi välja arvutist ja pärast kui arvuti uuesti käivitasin siis lõi mingi kirja ette et press any key to boot disk vms :S läksin siis BIOS settingutesse oma lolli aruga et äkki peab seal midagi muutma et ta kasutaks integreeritud kaarti mingi nvidia nforce 6 on emalplaat on ASUS A8N-VM aga ei osanud seal midagi teha icon_sad.gif Tahtsin siis uuesti Windovs Vistat peale panna aga ta ei lase ütleb et mingi fail on puudu vms :S Krdi jama mõtlesin et kannatab veel olla aga ei saa icon_confused.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caramis
HV Guru
caramis

liitunud: 19.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 18.01.2012 14:41:58 vasta tsitaadiga

võimalik, et ka lihtsalt videokaabel molu ja kaardi vahel oli katkise varjestusega, et häireid sisse loopis. teine variant on, et liiga kõrge temperatuur on oma töö kaardiga teinud. kolmas variant, et emaplaat on läbi. erinevaid komponente vahetades saad teada, milles asi, lauaarvutiga on see lihtne thumbs_up.gif
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 18.01.2012 23:36:44 vasta tsitaadiga

jah aga ma ise arvan ja üks sõber ütles ka et see kaart Club 3D Nvidia 7900GS on omadega õhtal,suht vana kaart on ka juba mingi 6 aastat... Võtsin selle kaardi välja kastist siis kuna sellel arvutil on integreeritud videokaart... kuna kunagi kui see arvuit sia ostetud siis töötas ilma videokaardita ka aga nüüd on hoopis millegi prast windows peetis ja ütleb mulle veateateks disk read error siis icon_neutral.gif

See arvuti on niivõrd vana et pole seal mõtet küll mingeid juppe ostma hakata ja vahetama paras prügikasti visata icon_confused.gif Esiaalgu vaatan kas saan siis kasvõi uuesti windows xp peale panna mis selle arvutiga algeslt kaasas oli.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sant
HV veteran


liitunud: 04.08.2003




sõnum 19.01.2012 06:19:58 vasta tsitaadiga

Gap, mul on barton 2500+, agp kaardid, 1 pci-e kaart, ddr mälud, ja paar vana toidet. Kui see sobib siis mingil hetkel võime kokku saada ja proovida, ketast otseselt ei ole anda.
Asun tallinnas lasnas.

_________________
So, at the end of the day, after I have butchered all the nvidiots all around me, standing alone in a pool of blood surrounded by the corpses of my victims, a horrible truth reveals itself to me: I am an amd\ati fänboy...and I must do my dark masters bidding, for I am damned for all eternity...
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 20.01.2012 14:36:01 vasta tsitaadiga

Ma ei tea häbi niimoodi tüli teha icon_redface.gif Ma siin võtsin selle kaardi välja ja ühendasin monitori selle vga juhtmega siis et sellel emalplaadil on integreeritud videokaart nagu mainsin siis ta peaks nagu töötama ju ? Ma ei saa aru kui võtsin videokaardi ära siis miks Windows peeti läks ja mulle erroreid loopima hakkas....


Proovisin siis enda Windows 7 32 bit op süsteemi installida ,eelnevalt sain nagu vist isegi ketta puhtaks st format aga ei lase millegipärast lõpuni installeerida windowsi :S teeb mingi 70% ära siis teeb restardi ja üles bootimisel tuleb selline kiri et : windows\system32\config\system status 0xc00000e9 you need to restart (reboot) your computer using the installation disc. If you do not restart your computer from the disc, the option to repair your computer. Windows failed to load because the system registry file is missing, or corrupt.

Ma võtsin küll elus esimest korda videokaardi arvutis välja ei saanud ju kuidagi viga teha emalplaadile või mis tahes jupile ? arvuti lülitasin välja,tõmbasin kaardilt selle toitejuhtme ära siis ühe kruvi keerasin lahti ja natuke nagu pidin kangutama jõuga kaart on ikka päris tugevalt seal pesas aga omaarust ma nüüd millelegi viga ei saanud teha või sain ? icon_neutral.gif Toitplokk on selle arvutil Fortron 500W Bluestorm 2 .et suht uus eelmine aasta sai paigaldatud kui vana codegen maha suri icon_biggrin.gif ok sry ot
Ma ei saa aru kui oleks emalplaat pees siis ei võta arvuti üldse ju pilti ette ?


edit: ma neid repaire ja kõike proovisin aga need ei tee miskit korda ja ma ei saa aru mis installation disci ta mul soovitab mul on ju Win 7 plaat lugejas ?
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  G70/71 ehk GF7800/7900/7600 seeria teema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 146, 147, 148
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.