|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Heineken
HV Guru
liitunud: 09.06.2008
|
25.04.2009 20:41:54
|
|
|
Tunnen kaasa . Ja arvasin et 7800 GTX , kuna sul profiilis see kaart .
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
25.04.2009 20:50:58
|
|
|
| Heineken kirjutas: |
Tunnen kaasa . Ja arvasin et 7800 GTX , kuna sul profiilis see kaart . |
Smokingu kaart oli.
_________________ Ära siia kliki |
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Heineken
HV Guru
liitunud: 09.06.2008
|
25.04.2009 21:23:34
|
|
|
Aa , miks ma ennem selle peale ei tulnud .
Nojah , eelneva omaniku nimi ja tulemus sobivad kokku .
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kristjan*
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.08.2008
|
23.08.2009 05:46:32
|
|
|
GPU-Z näitab järgmist "pci-e x16 @ x2", perf tundub samas normaalne olevat nii, et kas see ongi siis x2 või on see mingi bug?
**
Graafikakaardiks on 7800GTX ning see istub DFI Ultra-D NF4 teises (alumises) PCI-E pesas.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HighEnd
HV veteran

liitunud: 24.03.2007
|
23.08.2009 15:22:45
|
|
|
kristjan*, ma ei tea kas selline asi võimalik aga vt kas mängimise ajal on ka x2. Vb mingi vahetab kiirust kui rohkem jõudu vaja on
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kristjan*
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.08.2008
|
26.08.2009 18:09:12
|
|
|
| Hehe, see on püsivalt @ x2. Ma ei oska nagu hinnata ka, et kas see peaks paremini töötama või mitte, sest kaart esimest korda käes.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omgwtf
HV Guru

liitunud: 23.10.2006
|
26.08.2009 18:16:08
|
|
|
HighEnd, Selline asi ei tohik olla võimalik ega see prose pole kus speedstep peal.. Pane kaart õigesse pessa kõige ülemisse
| tsitaat: |
| By default, the lane configuration is set to x16/x2 for x16 slots but the infamous pencil trick will change it to a x8/x8 configuration. |
Alumine ongi siis defis x2 ja kaotad päris märgatavalt vast..
|
|
| Kommentaarid: 155 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kristjan*
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.08.2008
|
26.08.2009 18:26:28
|
|
|
Ülemine pesa ei tööta üldse, panen kaardi sisse, aga pilti ette ei tule. Emaplaadi manualist/BIOSest ei leidnud selle kohta midagi asjalikku? Mis teha?
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
abeek
HV vaatleja
liitunud: 22.01.2004
|
27.08.2009 10:07:06
|
|
|
kaardiks CGNX-G766 Club3d GF7600GT
Sain ta draivereid vahetates töölegi üheks õhtuks, aga järmisel hommikul startides tööd enam ei teinud.
Ainult vent käib ringi, aga kuskilt aknast kaarti näha pole.
Otsisin aga ei leidnud, seetõttu ehk keegi oskab abi anda, kust otsida andmeid, mis abiks, et saaks kaarti testida (nii testri kui ka tarkvaraga)?
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mazdagti
HV veteran

liitunud: 28.05.2005
|
31.08.2009 10:12:20
|
|
|
Nii endiselt probleem 7900Gs C3D kaardiga TV out must-valge. Kas on emaplaadist võimalik et SLI plate mpuhul peab kaart olema mingis kindlas pesas? Plateks DFI LanParty nF4 SLI-DR. Pildi edastamiseks on see punane/sinine/roheline juhtmekimp. Pildi võtab ette ainult must-valgena. Draiverid täpsustan veel üle aga minu mäletamist mööda olid G-Xtreme või miskit sarnast.
Draiveriks on XTreme-G 174.16 XP 32-bit
_________________ No ikka täitsa kagu nukas!
FB Volvokodu, diagnostikaabi Võrumaal. |
|
| Kommentaarid: 154 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
136 |
|
| tagasi üles |
|
 |
minake
HV veteran

liitunud: 08.04.2003
|
17.01.2011 12:26:03
|
|
|
vana teema aga kaevax siiski selle yles, asi selles, et sai s6bra k2est üks vana kaart 7900 GT muretsetud, kysimus j2rgmine, et kas on keegi sellele ise jahutust teinud ja kuidas 6nnestus? poest pole m6tet osta uut jahutust kuna see on kallim kui kaart ise a stock jahutus on sellel kaardil p2ris l2rmakas... v6i osta m6ni vana 7800GTX v6i 7900GTX mis katki ja panna selle jahutus sinna? sobix see yldse muidugi on juba teine teema... nii, et kellel kogemusi jagage
|
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Firefly
HV Guru

liitunud: 26.02.2004
|
17.01.2011 14:06:30
|
|
|
| minake, ühele 7. seeria kaardile tõmbasin kaablivitsadega AMD inbox jahuti peale ja käras küll. Mul on muidu kodus üks 7900GT heatpipidega passiivjahus, et kui sul mõni sõber Tartus liikuda saab siis nelipaki eest saad koos (vigase)kaardiga endale.
|
|
| Kommentaarid: 152 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
minake
HV veteran

liitunud: 08.04.2003
|
17.01.2011 15:13:34
|
|
|
| Firefly kirjutas: |
| minake, ühele 7. seeria kaardile tõmbasin kaablivitsadega AMD inbox jahuti peale ja käras küll. Mul on muidu kodus üks 7900GT heatpipidega passiivjahus, et kui sul mõni sõber Tartus liikuda saab siis nelipaki eest saad koos (vigase)kaardiga endale. |
v2ga hea pakkumine, uurin asja annan sulle hiljem teada
|
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Overkilla
HV veteran
liitunud: 11.04.2004
|
23.08.2011 23:14:57
|
|
|
| Tõstaks teema ellu sellise küsimusega: vedeles 7950GT, panin arvutisse sisse, et oleks 2 kaarti - 7950GT ja GT430, lootsin, et äkki saab 4. seeria panna füüsikat arvutama, 7950 näitab pilti ja annab video SCART-i. Emaplaat nForce4 SLI kiibiga. Praegu aga ainult 1 kaart toob pildi ette. Kas on mõtet loota, et see vana masin töötaks uut moodi?
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
80 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sant
HV veteran

liitunud: 04.08.2003
|
24.08.2011 09:55:22
|
|
|
Jah töötab ikka. Sa vist pead nvidia control panelist käsitsi füüsika selle kaardi peale panema, muidu on füüsika auto peal - ise otsustab kus ja mida.
Muidu lahja kaart on phüsxsi jaoks: http://www.hardwarecanucks.com/forum/hardware-canucks-reviews/36968-asus-geforce-gt-430-1gb-review-13.html
_________________ So, at the end of the day, after I have butchered all the nvidiots all around me, standing alone in a pool of blood surrounded by the corpses of my victims, a horrible truth reveals itself to me: I am an amd\ati fänboy...and I must do my dark masters bidding, for I am damned for all eternity... |
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Overkilla
HV veteran
liitunud: 11.04.2004
|
24.08.2011 09:59:13
|
|
|
| Kusjuures nvidia control panel näitab ainult, et 7950GT on masinas ning füüsika arvutamise valikut polegi enam.
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
80 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sant
HV veteran

liitunud: 04.08.2003
|
24.08.2011 10:25:10
|
|
|
Hmm, vaata kas kaart olemas device manageri alt, kui olemas siis reinstall driver ja mitu restarti ja siis phüsixsi pakk otsa, kui ikka pole siis kui win xp tee extended display gt430-le, vaata kas aitab, võib proovida ka monitor kaardile taha panna.
_________________ So, at the end of the day, after I have butchered all the nvidiots all around me, standing alone in a pool of blood surrounded by the corpses of my victims, a horrible truth reveals itself to me: I am an amd\ati fänboy...and I must do my dark masters bidding, for I am damned for all eternity... |
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Overkilla
HV veteran
liitunud: 11.04.2004
|
24.08.2011 14:19:05
|
|
|
| Dev.mgmt. all on ka ainult 1 kaart. Ma kardan, et nForce4 SLI ei võimalda 2 erinevat kaarti korraga kasutada. Ainult 7950 näitab pilti, GT430 aga täiesti tühi.
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
80 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sant
HV veteran

liitunud: 04.08.2003
|
24.08.2011 20:19:33
|
|
|
Mul oli kunagi nf4 sli plaadil gtx 260 ja 8800gt ja töötasid win xp 32 all. Pane gt430-le monitor taha ja kui ka pärast restarti win kaarti leida ei proovi siis ei oskagi enam midagi öelda.
_________________ So, at the end of the day, after I have butchered all the nvidiots all around me, standing alone in a pool of blood surrounded by the corpses of my victims, a horrible truth reveals itself to me: I am an amd\ati fänboy...and I must do my dark masters bidding, for I am damned for all eternity... |
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Overkilla
HV veteran
liitunud: 11.04.2004
|
25.08.2011 16:51:51
|
|
|
| sant kirjutas: |
| Mul oli kunagi nf4 sli plaadil gtx 260 ja 8800gt ja töötasid win xp 32 all. Pane gt430-le monitor taha ja kui ka pärast restarti win kaarti leida ei proovi siis ei oskagi enam midagi öelda. |
SLI oli "enabled" või lihtsalt kaardid sisse ja töötas? Kasutan ka XP 32Bit.
Proovisin ainult GT430 teises pesas ja ka ei võta pilti ette, ainult esimeses pesas töötab.
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
80 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sant
HV veteran

liitunud: 04.08.2003
|
25.08.2011 17:06:47
|
|
|
Sli ei tööta nii ja pold enabled, kasutasin rehkendamiseks
| tsitaat: |
Proovisin ainult GT430 teises pesas ja ka ei võta pilti ette, ainult esimeses pesas töötab.
|
nii ei peagi töötama... vist.
Kui sul 7950GT teises pesas samuti ei tööta - win ei ürita teda installida (samal ajal kui gt430 on ülemises pesas) siis võib emaplaat pool pees olla.
Mul oli kunagi korra 7900 gs ja 8800gt arvutis, huvi pärast panin et näha kas mõlemad hakkavad tööle, ja hakkasid
Extended display 7900 gs-le ja näitas pilti kah
_________________ So, at the end of the day, after I have butchered all the nvidiots all around me, standing alone in a pool of blood surrounded by the corpses of my victims, a horrible truth reveals itself to me: I am an amd\ati fänboy...and I must do my dark masters bidding, for I am damned for all eternity... |
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Overkilla
HV veteran
liitunud: 11.04.2004
|
31.08.2011 16:35:16
|
|
|
SLI keelasin ära ning mõlemad kaardid olemas, pilt ka ees. GT430 Phsyx jaoks. Tänud.
Aga GT430 töötab PCIe 1x ribalaiusel, on see piisav?
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
80 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sant
HV veteran

liitunud: 04.08.2003
|
31.08.2011 21:08:39
|
|
|
| tsitaat: |
Aga GT430 töötab PCIe 1x ribalaiusel, on see piisav?
|
Põhimõtselt pole piisav, aga samas on mõlemad kaardi piisavalt nõrgad, et kas on tuntav vahe ei oska öelda.
Kui sul metro 2033 pole siis tõmba demo ja mängi seda füüsika on ja füüsika off, ja anna teada kuidas oli, et kas on mingit tuntavat vahet fpsil.
Onupoistele kui aitasin budget arvuti sisu soetada, siis gts 450(x16) + 8600 gts(x4) phüsixs lahendusega pold tuntavat vahet kui mängida metrot füüsikaga või ilma. Seal on füüsikaga liikuvad kaltsud, rohkem tükke lendab ja rohkem suitsu on.
Üldiselt on see imelik et sul sli plaadil on teine kaart x1 kiiruse peal, väga imelik.
_________________ So, at the end of the day, after I have butchered all the nvidiots all around me, standing alone in a pool of blood surrounded by the corpses of my victims, a horrible truth reveals itself to me: I am an amd\ati fänboy...and I must do my dark masters bidding, for I am damned for all eternity... |
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
caramis
HV Guru

liitunud: 19.09.2010

|
09.10.2011 02:48:33
|
|
|
võimalik, et see jutt on kuskilt siit läbi käinud, aga kuna teema on pea 300 lehte suur, siis loodan, et saan siiski vastuse hoolimata oma laiskusest
nimelt on mõttes soetada endale vanakooli kaart, täpsemalt 7900GTS, GT või GTX. paraku aga ei oska ma midagi teha, sest kuulsin, et 7900 kaardid on altid ülekuumenema ja oma töö artifaktidega lõpetama. on see nii? kui jah, siis kuidas seda vältida?
|
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
150 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Degwees
Kreisi kasutaja
liitunud: 10.02.2007
|
09.10.2011 18:59:55
|
|
|
Endal oli kunagi 7800GTX, mis peaks sama kuum olema, kuid viga eriti polnud. Endal oli Accelero X1 peal, loadis üle 50C ei läinud . Stock cooleri kohta öelda ei oska, kõige parem vast mingi uus jahutus osta.
Samas kui ostad juba mingit odavat kaarti, siis vaata uuemad analooge. 8600GT näiteks on nõks parema perfiga ja dx10-ga. Maksavad ehk mingi 20€...
|
|
| Kommentaarid: 111 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vanapapi
HV vaatleja

liitunud: 25.11.2011
|
25.12.2011 14:52:12
|
|
|
Sugulasel viskas BattleField 2'e kinni(pilt jäi ette ja mitte midagi ei saanud teha). Kas asi võib olla temperatuuris(loadis üle 90C).
Ja kas videokaardi fan peabki raskemini liikuma kui protsessori oma, kui näpuga lükata?
Videokaardiks on 7600GT. Kas see normaalne ja asi on hoopis muus? (Intel Celeron 430, üle 70C ei lähe ja 2GB RAM, Windows Vista).
Ise mõtlesin, et arvuti peab hirmus tolmune olema, võtsin lahti ja paistis üsna puhas.(Tegin puhtamaks, kuid ei aidanud)
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sant
HV veteran

liitunud: 04.08.2003
|
26.12.2011 00:32:19
|
|
|
| tsitaat: |
Ja kas videokaardi fan peabki raskemini liikuma kui protsessori oma, kui näpuga lükata?
|
Ei pea, ja vana vent mis on sisse töötanud peaks vabalt käima. 90c tundub paljuvõitu nii lahja kaardi kohta, aga ega ma täpselt tea.
Vanapapi, Iseenesest see on päris karm arvuti millega BattleField 2'e vihtuda. Vista ka peal ja puha
Arvuti jooksis kinni ja on surnud või? Uus mäng võib nõuda uusi drivereid, kui need proovitud siis selles viga ei ole.
_________________ So, at the end of the day, after I have butchered all the nvidiots all around me, standing alone in a pool of blood surrounded by the corpses of my victims, a horrible truth reveals itself to me: I am an amd\ati fänboy...and I must do my dark masters bidding, for I am damned for all eternity... |
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HighEnd
HV veteran

liitunud: 24.03.2007
|
26.12.2011 00:54:51
|
|
|
Vanapapi, mul oli kunagi ammu 7600GT stock jahutusega, mängisin sellega Crysist kui see välja tuli 3h 120kraadi juures siis põles kaart maha. Mingi takisti tuli ära vahetada siis töötas edasi
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vanapapi
HV vaatleja

liitunud: 25.11.2011
|
27.12.2011 19:03:57
|
|
|
| sant kirjutas: |
| tsitaat: |
Ja kas videokaardi fan peabki raskemini liikuma kui protsessori oma, kui näpuga lükata?
|
Ei pea, ja vana vent mis on sisse töötanud peaks vabalt käima. 90c tundub paljuvõitu nii lahja kaardi kohta, aga ega ma täpselt tea.
Vanapapi, Iseenesest see on päris karm arvuti millega BattleField 2'e vihtuda. Vista ka peal ja puha
Arvuti jooksis kinni ja on surnud või? Uus mäng võib nõuda uusi drivereid, kui need proovitud siis selles viga ei ole. |
Ega ta surnud ei ole, pidi lihtsalt hard reseti tegema. Ja ega ta nii halb ka ei ole, ise pelasin ATI 9550 ja P4 2.4GHZ kunagi ilma suurte probleemideta (XP).
Vent küll eriti vabalt ei käinud... võibolla asi selles.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gap
HV Guru

liitunud: 20.03.2006
|
18.01.2012 02:55:56
|
|
|
Selline mure et elukaaslase arvuti teeb sellist vigurit nüüd viimased 2 kuud et arvutit käivitades viskab ekraani siniseid ja rohelisi triipe täis nagu matrix screen oleks vms Arvuti on suht vana AMD Athlon 3200XP (2,0GHZ) mälu on mingi 1gb ja videokaart on siis Nvidia 7900GS ja peal on Windows Vista. et kas on võimalik et videokaart on väsinud ? ja vahest töötab päev otsa ja midagi ei juhtu aga viimasel ajal nüüd lihtsalt nagu netis olles kiilub kinni ja monitor nagu viskab pildi mustaks vms nagu oleks välja lülitatud ? Monitori viga see vast ei saa olla sest proovisin enda kasti taga ja monitor töötas korralikult...
Sellel arvutil on integreeritud video ka et kuidas ma saaks selle tööle ? Kas peab biosist midagi tegema või kuidas ?
edit: Võtsin siis kaardi välja arvutist ja pärast kui arvuti uuesti käivitasin siis lõi mingi kirja ette et press any key to boot disk vms :S läksin siis BIOS settingutesse oma lolli aruga et äkki peab seal midagi muutma et ta kasutaks integreeritud kaarti mingi nvidia nforce 6 on emalplaat on ASUS A8N-VM aga ei osanud seal midagi teha Tahtsin siis uuesti Windovs Vistat peale panna aga ta ei lase ütleb et mingi fail on puudu vms :S Krdi jama mõtlesin et kannatab veel olla aga ei saa
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
caramis
HV Guru

liitunud: 19.09.2010

|
18.01.2012 14:41:58
|
|
|
võimalik, et ka lihtsalt videokaabel molu ja kaardi vahel oli katkise varjestusega, et häireid sisse loopis. teine variant on, et liiga kõrge temperatuur on oma töö kaardiga teinud. kolmas variant, et emaplaat on läbi. erinevaid komponente vahetades saad teada, milles asi, lauaarvutiga on see lihtne
|
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
150 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gap
HV Guru

liitunud: 20.03.2006
|
18.01.2012 23:36:44
|
|
|
jah aga ma ise arvan ja üks sõber ütles ka et see kaart Club 3D Nvidia 7900GS on omadega õhtal,suht vana kaart on ka juba mingi 6 aastat... Võtsin selle kaardi välja kastist siis kuna sellel arvutil on integreeritud videokaart... kuna kunagi kui see arvuit sia ostetud siis töötas ilma videokaardita ka aga nüüd on hoopis millegi prast windows peetis ja ütleb mulle veateateks disk read error siis
See arvuti on niivõrd vana et pole seal mõtet küll mingeid juppe ostma hakata ja vahetama paras prügikasti visata Esiaalgu vaatan kas saan siis kasvõi uuesti windows xp peale panna mis selle arvutiga algeslt kaasas oli.
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sant
HV veteran

liitunud: 04.08.2003
|
19.01.2012 06:19:58
|
|
|
Gap, mul on barton 2500+, agp kaardid, 1 pci-e kaart, ddr mälud, ja paar vana toidet. Kui see sobib siis mingil hetkel võime kokku saada ja proovida, ketast otseselt ei ole anda.
Asun tallinnas lasnas.
_________________ So, at the end of the day, after I have butchered all the nvidiots all around me, standing alone in a pool of blood surrounded by the corpses of my victims, a horrible truth reveals itself to me: I am an amd\ati fänboy...and I must do my dark masters bidding, for I am damned for all eternity... |
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gap
HV Guru

liitunud: 20.03.2006
|
20.01.2012 14:36:01
|
|
|
Ma ei tea häbi niimoodi tüli teha Ma siin võtsin selle kaardi välja ja ühendasin monitori selle vga juhtmega siis et sellel emalplaadil on integreeritud videokaart nagu mainsin siis ta peaks nagu töötama ju ? Ma ei saa aru kui võtsin videokaardi ära siis miks Windows peeti läks ja mulle erroreid loopima hakkas....
Proovisin siis enda Windows 7 32 bit op süsteemi installida ,eelnevalt sain nagu vist isegi ketta puhtaks st format aga ei lase millegipärast lõpuni installeerida windowsi :S teeb mingi 70% ära siis teeb restardi ja üles bootimisel tuleb selline kiri et : windows\system32\config\system status 0xc00000e9 you need to restart (reboot) your computer using the installation disc. If you do not restart your computer from the disc, the option to repair your computer. Windows failed to load because the system registry file is missing, or corrupt.
Ma võtsin küll elus esimest korda videokaardi arvutis välja ei saanud ju kuidagi viga teha emalplaadile või mis tahes jupile ? arvuti lülitasin välja,tõmbasin kaardilt selle toitejuhtme ära siis ühe kruvi keerasin lahti ja natuke nagu pidin kangutama jõuga kaart on ikka päris tugevalt seal pesas aga omaarust ma nüüd millelegi viga ei saanud teha või sain ? Toitplokk on selle arvutil Fortron 500W Bluestorm 2 .et suht uus eelmine aasta sai paigaldatud kui vana codegen maha suri ok sry ot
Ma ei saa aru kui oleks emalplaat pees siis ei võta arvuti üldse ju pilti ette ?
edit: ma neid repaire ja kõike proovisin aga need ei tee miskit korda ja ma ei saa aru mis installation disci ta mul soovitab mul on ju Win 7 plaat lugejas ?
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|