Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Tarkvara »  Mozilla Firefox arutlus/probleemid. märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 112, 113, 114 ... 213, 214, 215  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2011 13:00:22 vasta tsitaadiga

Magic, ka 3.5 softiga?
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2011 15:31:17 vasta tsitaadiga

id-kaart töötab väga hästi 8'ga
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 11.12.2011 23:01:20 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
Magic, ka 3.5 softiga?

Ei teagi, mis peal on... pole süvenenud. Lihtsalt varem töötas, aga jah see ID teema jookseb vahepeal ka niisama kokku icon_confused.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2011 00:28:28 vasta tsitaadiga

Magic, proovi siis katsetuseks viimast, novembris ilmunud v3.5. Äkki aitab.
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 12.12.2011 00:38:53 vasta tsitaadiga

Tööle ma saanud alati, aga vahepeal jääb mulje nagu Nokia softiarendusest, kus uues versioonis vanad vead tagasi, mis 1 realease tagasi olid parandatud icon_lol.gif
Lihtsalt kohati paras oht see auto update icon_smile.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2011 00:42:24 vasta tsitaadiga

Kui id-kaarti tarkvarast räägid, siis sinna pidevalt funktsionaalsust lisandunud, ning aegajalt ikka juhtub, et uue asja tegemisel vana veidi 'mõraseks' läheb ja kannata saab...
Kõike ka automaattestidega kinni ei püüa.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 12.12.2011 01:35:09 vasta tsitaadiga

Versioonid vanemad kui 3.4 ei kõlba kassi saba allagi icon_rolleyes.gif
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 12.12.2011 10:17:36 vasta tsitaadiga

Magic, probleem on siiski ID-kaardi tarkvaras, süüdistad vale osapoolt.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2011 10:51:11 vasta tsitaadiga

Endal igatahes Firefox`iga nüüd lugu nii, et crashib kohe kui käivitada.
Sai profiil ära kustutadud, ikka sama seis, isegi safe mode ei aita, reinstall samuti mitte... icon_neutral.gif

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2011 12:36:49 vasta tsitaadiga

Etz, mina olen teinud vastupidist-profiili pole eal kustutanud, küll aga kustutan sel juhul installatsioonikausta koos failidega, uuesti installides on harilikult korda saanud.
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2011 12:55:35 vasta tsitaadiga

udusiil kirjutas:
Etz, mina olen teinud vastupidist-profiili pole eal kustutanud, küll aga kustutan sel juhul installatsioonikausta koos failidega, uuesti installides on harilikult korda saanud.


Proovitud, tolku erilist polnud...peale viimast ametlikku uuendust 8.0 peale, muutus kogu kompott mittetöötavaks.... eusa_think.gif
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2011 13:07:06 vasta tsitaadiga

Etz, eemalda mingi programmiga (nt Revo uninstaller) Firefox ja ID-kaardi tarkvara. Restart arvutile ning siis installi Firefox 8 ja seejärel ID-kaardi tarkvara. Siis võiks nigu toimida ... :S
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2011 13:17:58 vasta tsitaadiga

LiivaneLord kirjutas:
Etz, eemalda mingi programmiga (nt Revo uninstaller) Firefox ja ID-kaardi tarkvara. Restart arvutile ning siis installi Firefox 8 ja seejärel ID-kaardi tarkvara. Siis võiks nigu toimida ... :S


Ma ei usu, et Revo uninstaller miskit tarka Linuxiga teha oskaks... icon_lol.gif
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ollev
HV kasutaja

liitunud: 16.01.2011




sõnum 12.12.2011 13:30:06 vasta tsitaadiga

Kas on ikka firefoxi viimane versioon?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2011 13:32:40 vasta tsitaadiga

ollev kirjutas:
Kas on ikka firefoxi viimane versioon?


etz@xyz:~$firefox -version
Mozilla Firefox 8.0


Peaks nagu olema... icon_rolleyes.gif
Proovisin ka uusimat 9.0 betat, täpselt sama nali... icon_neutral.gif
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2011 10:57:06 vasta tsitaadiga

Mis distro see on? Debiani-põhine, st apt-ga? *buntu? Kui jah, siis:
apt purge firefox on proovitud? (sa ise ei maininud, seepärast küsin)
Profiili kustutasid firefox -profilemanager kaudu või kustutasid/nimetasid ringi kogu .mozilla kataloogi?
On mõni laiendus (lisaks *buntu ubufoxile) paigaldatud apt kaudu globaalselt? Mul on globaalse paigaldusega laiendustega endal ka varem jamasid esinenud, nii et olen neist loobunud ja kasutan ainult firefoxi enda laienduste haldurit - st kõik laiendused on kasutaja lokaalsed ja ainult vaikimisi firefoxiga seotud globaalsed laienduste paketid on peal (ubufox ja keelepakid jm).

Minul töötab kahe Kubuntu peal firefox 8 sama hästi kui 7

Ja veel üks asi - tuleb see firefox ubuntu repositooriumist või ppa-ga? Viimasel juhul eemalda ppa, purge firefox ja paigalda uuesti. Siin ja seal liikusid vahepeal juhised Ubuntu 11.10 peale hilinenud firefox 8.0 saamiseks ubuntu security ppa kaudu paigaldatava testversiooni paigaldamiseks. Sealt tuleb ikkagi testversioon, mitte stabiilne.

Või on see profiilis märgitud Debian? Sel juhul Ubuntu kohta käivad laused filtreeri välja icon_smile.gif

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.


viimati muutis Dogbert 14.12.2011 10:58:36, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2011 10:59:15 vasta tsitaadiga

Dogbert kirjutas:
Mis distro see on? Debiani-põhine, st apt-ga?
apt purge firefox on proovitud? (sa ise ei maininud, seepärast küsin)
Profiili kustutasid firefox -profilemanager kaudu või kustutasid/nimetasid ringi kogu .mozilla kataloogi?
On mõni laiendus (lisaks *buntu ubufoxile) paigaldatud apt kaudu globaalselt? Mul on globaalse paigaldusega laiendustega endal ka varem jamasid esinenud, nii et olen neist loobunud ja kasutan ainult firefoxi enda laienduste haldurit - st kõik laiendused on kasutaja lokaalsed ja ainult vaikimisi firefoxiga seotud globaalsed laienduste paketid on peal (ubufox ja keelepakid jm).

Minul töötab kahe Kubuntu peal firefox 8 sama hästi kui 7


Proovitud...sittagi kasu polnud, rookisin lisaks veel käsitsi maha ka kõik mis firefoxiga vähegi seondub...
Pmst, sain küll tööle, aga kui asi kas või korra sulgeda, taastub algne seis...ehk siis crashib otse käivitamisel.
Ühtegi extensionit installitud hetkel pole (ei globaalset, ega lokaalset), profiil on puhas ja uus, loodud läbi "profilemanageri".

Terminalist käivitades ühtegi viga samuti ei anna, nii et minu mõistus on igatahes otsas, hetkel kasutan Chromiumi seetõttu... icon_neutral.gif

Installitud on jah ikka üle aptitude ja ametlikust repost...sai proovitud ka käsitsi tarballist paigaldust, tulemus oli täpselt sama...

Tööl on jah, ubuntu...koduse debianiga sellist janti igatahes pole... icon_rolleyes.gif


viimati muutis Etz 14.12.2011 10:59:47, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2011 10:59:56 vasta tsitaadiga

aga proovi igaks juhuks
mv ~/.mozilla ~/mozilla.old

Ega mul gnome ega unity varianti pole praegu proovida ka, kde peal on OK igatahes. Mingit compiz-värki pole peal või on välja lülitatud?

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.


viimati muutis Dogbert 14.12.2011 11:03:41, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2011 11:00:39 vasta tsitaadiga

Dogbert kirjutas:
aga proovi igaks juhuks
rm -fr ~/.mozilla


icon_lol.gif icon_lol.gif

Nagu seda poleks juba tehtud icon_wink.gif

Etz kirjutas:
...sittagi kasu polnud, rookisin lisaks veel käsitsi maha ka kõik mis firefoxiga vähegi seondub...
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2011 11:07:43 vasta tsitaadiga

Selge pilt, ma igaks juhuks küsisin.
Ei oska ka rohkem midagi välja pakkuda.
syslog on ka muidugi üle vaadatud, ma parem ei küsi icon_smile.gif

....
Seda veel, et kas on teisi Linuxi kasutajakontosid ka seal masinas ja kuidas nende all on - kas läheb käima või ka crashib?

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2011 12:34:18 vasta tsitaadiga

Dogbert kirjutas:
Selge pilt, ma igaks juhuks küsisin.
Ei oska ka rohkem midagi välja pakkuda.
syslog on ka muidugi üle vaadatud, ma parem ei küsi icon_smile.gif

....
Seda veel, et kas on teisi Linuxi kasutajakontosid ka seal masinas ja kuidas nende all on - kas läheb käima või ka crashib?


Sellega selline lugu, et mingit vahet pole, millise konto alt käivitada.
Tõsi küll, lisa konto sai tehtud peale selle jama ilmnemist... icon_rolleyes.gif

Syslog samuti midagi põnevat ei näita, nii et täielik müstika...

Suure tõenäosusega on midagi süsteemselt katki (Ubuntu puhul ei imesta, eriti kui on 6 korda dist-upgrade saanud) ja asja parandab ainult re-install, seekord siis Debiani peale icon_smile.gif
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2011 13:29:46 vasta tsitaadiga

X ei anna logisse miskit imelikku?
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2011 13:34:39 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
X ei anna logisse miskit imelikku?


Ei midagis ellist, millest kinni võtta, all seems normal... icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 15.12.2011 05:13:18 vasta tsitaadiga

Etz, Õnneks järgmise nädala teisipäeval tuleb 9.0
Võimalik, et tegelik pakk muutub allalaetavaks juba nädalavahetusel nagu see varem on mõni kord olnud.

Vb 9.0-ga on rohkem õnne thumbs_up.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2011 10:19:14 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
Etz, Õnneks järgmise nädala teisipäeval tuleb 9.0
Võimalik, et tegelik pakk muutub allalaetavaks juba nädalavahetusel nagu see varem on mõni kord olnud.

Vb 9.0-ga on rohkem õnne thumbs_up.gif


9.0b igatahes asja targemaks ei teinud icon_cry.gif
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 15.12.2011 10:42:29 vasta tsitaadiga

Nii, et 7.0.1 toimib ja 8.0.1 ei toimi?
Suht müstika aga kui v7 toimib ja v8 ei toimi, siis tasuks vaadata mida v8-s muudeti. Võimalik, et üks neist muutustest on süüdi icon_wink.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2011 10:50:35 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
Nii, et 7.0.1 toimib ja 8.0.1 ei toimi?
Suht müstika aga kui v7 toimib ja v8 ei toimi, siis tasuks vaadata mida v8-s muudeti. Võimalik, et üks neist muutustest on süüdi icon_wink.gif


8.0.1 pole reliisitud ametlikes repodes.
7.0.1 töötas, 8.0 ei tööta, kodulehelt paigaldatud 8.0.1 samuti mtte.
Ei toimi ka repodest saadud 9.0b ja ka käsitsi peale lastud 9.0b icon_neutral.gif

Kusjuures toimib asi nii, et kogu asi maha lasta, kõik sellega seonduv kustutada ja alustada puhta profiiliga.
Siis töötab kuni esimese programmi sulgemiseni, teistkordne käivitus enam ei toimi...viskab koheselt crashi... icon_cry.gif
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zMz
HV kasutaja
zMz

liitunud: 25.04.2004




sõnum 15.12.2011 15:22:34 vasta tsitaadiga

Probleem: Ei lae lehekülgesid korralikult
Eile oli peal 8.0 täna lasin 8.0.1. Mõlemaga sama. mingi kala. Osad lehed on korras osad mitte. Eile päeval oli veel kõik korras.
Nüüd:


viimati muutis zMz 15.12.2011 16:30:15, muudetud 3 korda
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 2 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2011 15:29:23 vasta tsitaadiga

Etz, järelikult tekitatakse siis vigane profiil miskipärast. icon_rolleyes.gif
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2011 15:30:08 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
Etz, järelikult tekitatakse siis vigane profiil miskipärast. icon_rolleyes.gif

Endale on sama mulje jäänud...aga miks see nii on pole õrna aimugi... icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2011 16:01:04 vasta tsitaadiga

Profiil tekitatakse muidu ju üldise vaikeprofiili põhjal.
Kuidagi välja ei õnnestu nuhkida, mis neil vahet peale FF 1. käivitamist on?
Kustuta prooviks mõni .sqllite fail ära, äkki leiad vigase ülesse?

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2011 16:04:15 vasta tsitaadiga

Point selles, et rikutakse ära ka täiesti uus vaikeprofiili põhjal tehtud profiil, kus pole ühtegi muudatust tehtud, piisab brauseri avamisest/sulgemisest...
Hea nali on muidugi see, et kui nüüd profiil üldse kustutada ja lasta uus teha, on see juba algselt rikutud ja vajab brauseri eemaldamist ja uuesti installimist et käima saaks. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2011 16:16:17 vasta tsitaadiga

Vaikeprofiili andmed asuvad ju üldse FF installi kataloogis ?
Huvitav mismoodi kasutaja saab selle niimoodi ära rikkuda, et ta rohkem kui 1x ei toimi?
Loodan et katsetad ikka tavakasutaja, mitte 'root'-na?
Katseta nii, et sul FF installikataloogile kirjutamisõigust pole.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2011 16:18:02 vasta tsitaadiga

Minu teada tavajuuseril polegi sinna õigust kirjutada?
Kusjuures mis hea pärast peaks üldse veebibrauserit rooduna jooksutama?

icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 15.12.2011 16:44:37 vasta tsitaadiga

zMz kirjutas:
Probleem: Ei lae lehekülgesid korralikult
Eile oli peal 8.0 täna lasin 8.0.1. Mõlemaga sama. mingi kala. Osad lehed on korras osad mitte. Eile päeval oli veel kõik korras.
Nüüd:
Otsi probleemi teenusepakkujast/oma internetiühendusest. CSS faili ei ole suudetud ära laadida.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 15.12.2011 16:55:00 vasta tsitaadiga

AdBlock Plus uuendus tuli kah ja see võib kah mõnedel asju segi keerata. Krt nüüd on uus ja tüütum UI tehtud aga ikka ei saa nimekirjas valida filtreid CTRL+SHIFT+DOWN ARROW-ga icon_evil.gif
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zMz
HV kasutaja
zMz

liitunud: 25.04.2004




sõnum 15.12.2011 19:08:10 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
zMz kirjutas:
Probleem: Ei lae lehekülgesid korralikult
Eile oli peal 8.0 täna lasin 8.0.1. Mõlemaga sama. mingi kala. Osad lehed on korras osad mitte. Eile päeval oli veel kõik korras.
Nüüd:
Otsi probleemi teenusepakkujast/oma internetiühendusest. CSS faili ei ole suudetud ära laadida.
Lahendus oli Firefox uninstall-install.. nüüd korras, tänan tähelepanu eest.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 2 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 19.12.2011 09:45:06 vasta tsitaadiga

Mida siis homme tulev Firefox 9 uut toob?:
http://news.softpedia.com/news/Firefox-9-Is-Coming-in-Three-Days-Here-s-What-You-Need-to-Know-241386.shtml

Üks veidike muigamapanev uudis kah icon_smile.gif :
Firefox Source Code Is So Big, It Hit the 32-Bit Virtual Address Space Limit
Ehk siis masinad millede peal koodi kompileeritakse on 32bit. Kummaline, et aastal 2012 pole nad suutnud veel 64bit masinate peale täielikult üle minna icon_rolleyes.gif .
Saab ju 64bit peal vabalt küpsetada ka 32bit builde. Ei tea mida nad kasutavad. Vist MSVC 2005 32bit ja C++ 2005
MSVC 2010 ja C++ 2010 64bit ju kah olemas thumbs_up.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2011 10:27:15 vasta tsitaadiga

tomorrow, krt, mida sa sööd, et sa nii palju tead! icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
keevitus
HV kasutaja

liitunud: 21.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2011 11:51:21 vasta tsitaadiga

Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 19.12.2011 13:15:20 vasta tsitaadiga

keevitus, Tundmatu probleem. Keskmine käivitusaeg 2.6 kuni 3.2 sekundit.
Muidugi ega muumitroll ei pruugi õigele klahvile käpaga pihta saada nii hästi kui mina icon_lol.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
keevitus
HV kasutaja

liitunud: 21.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2011 19:51:19 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
keevitus, Tundmatu probleem. Keskmine käivitusaeg 2.6 kuni 3.2 sekundit.
Muidugi ega muumitroll ei pruugi õigele klahvile käpaga pihta saada nii hästi kui mina icon_lol.gif


mul läheb see üldiselt momentaanselt käima, aga kunagi kui ma selle kasutaja olin, siis panin tähele, et tihtilugu seisnes probleem selles, et kui sa porgrammi sulgesid ja uuesti lahti tegid, siis programm jäi mällu alles ja lõpuks ütles sulle, et ff on juba avatud.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
peab meeldima.
Kreisi kasutaja
peab meeldima.

liitunud: 02.08.2005




sõnum 19.12.2011 20:11:27 vasta tsitaadiga

See on jah tobe. Süsteem nagu ei peata seda service'it piisavalt kiiresti ära.
Jube tüütu teinekord. Eriti kui tuleb meelde, et midagi tahtsin netist veel vaadata. Siis mine task manageri ja peata ise see service ära icon_neutral.gif

_________________
Arbeit macht frei.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2011 20:11:46 vasta tsitaadiga

Tavaliselt on see siis, kui koheselt uuesti FF käivitada. Aga paari-kolme sekundi pärast enamasti käivitab küll.

Ärge närvitsege arvuti taga! icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
peab meeldima.
Kreisi kasutaja
peab meeldima.

liitunud: 02.08.2005




sõnum 19.12.2011 20:26:55 vasta tsitaadiga

Aeg on raha icon_wink.gif
_________________
Arbeit macht frei.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2 trini
HV veteran
2 trini

liitunud: 15.04.2004




sõnum 21.12.2011 03:58:36 vasta tsitaadiga

Sai siis ka FF update tehtud, kuna lõpuks ometi uuendati ära plugin ,mida kasutan. Aga kas ma olen pime või mis, ei ole kuskil enam seda noolekest, millega sai mitu lehte korraga tagasi liikuda... et kui vaatan samas tabis mingi viit erinevat lehte ja tahan esimesele hüpata, ei peaks kõiki läbi klõpsima, vaid saaks kohe õigesse kohata icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marco
Kreisi kasutaja
marco

liitunud: 18.04.2006




sõnum 21.12.2011 08:29:23 vasta tsitaadiga

2 trini kirjutas:
Sai siis ka FF update tehtud, kuna lõpuks ometi uuendati ära plugin ,mida kasutan. Aga kas ma olen pime või mis, ei ole kuskil enam seda noolekest, millega sai mitu lehte korraga tagasi liikuda... et kui vaatan samas tabis mingi viit erinevat lehte ja tahan esimesele hüpata, ei peaks kõiki läbi klõpsima, vaid saaks kohe õigesse kohata icon_rolleyes.gif

Paremklõps back noolel.

_________________
Does "genuine" mean "with the real bugs"?
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2 trini
HV veteran
2 trini

liitunud: 15.04.2004




sõnum 21.12.2011 18:41:14 vasta tsitaadiga

marco, Tänud icon_smile.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
keevitus
HV kasutaja

liitunud: 21.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2011 19:09:22 vasta tsitaadiga

kodus ma juba pikemat aega ei kasuta ff, aga tööjuures ikka on kasutuses. Olen nüüd veel tähele pand, et mingi hetk ff unustab id kaardi kasutamise oskused ära. Tee restarti või mis iganes, vahest tuleb meelde, tihitilugu viskab errorit, siis võtan jälle vana hea ie lahti ja teen toimingud ära. Mingi hetk sain aru, et FF peab käivituma nii, et kaardilugejas on kaart sees, siis see funtsioon alles laetakse üles vms. Vähemalt selline mulje jäi.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2011 21:25:09 vasta tsitaadiga

keevitus, kui FF on enne kaardi sisestamist avatud ja soovid selles aknas kaardiga toiminguid teha, siis mul on samamoodi, et vahest leiab kaarti ja vahest mitte.

Aga hea nõuanne, kuidas kasutada ID-kaarti nii, et ei peaks juba avatud lehekülgi hakkama sulgema - aseta ID-kaart lugejasse, võiksid oodata 3-4 sekundit, et kaardi ära loeks ja siis käivita Firefoxi uus aken. Ja selles aknas töötab ID-kaart korralikult. Firefox peab vajalikud asjad üles laadima, kuid olen tähele pannud, et käigupealt ta ei suuda seda enamasti teha. Kuid uue akna avamisel laetakse ka kaardiga seotud asjad.

Mul on vist kas kaart või kaardilugeja kulunud, kuid vahest juhtub, et ei lae andmeid kaardi pealt välja. Kui on selline kahtlus, siis tasuks seda kontrollida kindlasti ID-kaardi haldustarkvaraga.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Tarkvara »  Mozilla Firefox arutlus/probleemid. mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 112, 113, 114 ... 213, 214, 215  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.