|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
11.12.2011 13:00:22
|
|
|
Magic, ka 3.5 softiga?
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alpha
HV veteran

liitunud: 04.12.2002
|
11.12.2011 15:31:17
|
|
|
| id-kaart töötab väga hästi 8'ga
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
11.12.2011 23:01:20
|
|
|
| bladerunner kirjutas: |
| Magic, ka 3.5 softiga? |
Ei teagi, mis peal on... pole süvenenud. Lihtsalt varem töötas, aga jah see ID teema jookseb vahepeal ka niisama kokku
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
12.12.2011 00:28:28
|
|
|
Magic, proovi siis katsetuseks viimast, novembris ilmunud v3.5. Äkki aitab.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
12.12.2011 00:38:53
|
|
|
Tööle ma saanud alati, aga vahepeal jääb mulje nagu Nokia softiarendusest, kus uues versioonis vanad vead tagasi, mis 1 realease tagasi olid parandatud
Lihtsalt kohati paras oht see auto update
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
12.12.2011 00:42:24
|
|
|
Kui id-kaarti tarkvarast räägid, siis sinna pidevalt funktsionaalsust lisandunud, ning aegajalt ikka juhtub, et uue asja tegemisel vana veidi 'mõraseks' läheb ja kannata saab...
Kõike ka automaattestidega kinni ei püüa.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
12.12.2011 10:17:36
|
|
|
| Magic, probleem on siiski ID-kaardi tarkvaras, süüdistad vale osapoolt.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
12.12.2011 10:51:11
|
|
|
Endal igatahes Firefox`iga nüüd lugu nii, et crashib kohe kui käivitada.
Sai profiil ära kustutadud, ikka sama seis, isegi safe mode ei aita, reinstall samuti mitte...
Spoiler 
BuildID: 20111115183541
CrashTime: 1323676235
EMCheckCompatibility: true
FramePoisonBase: 7ffffffff0dea000
FramePoisonSize: 4096
InstallTime: 1322472062
ProductName: Firefox
SecondsSinceLastCrash: 47
StartupTime: 1323676227
Theme: classic/1.0
Throttleable: 1
URL: jar:file:///usr/lib/firefox-8.0/omni.jar!/chrome/browser/content/browser/aboutHome.xhtml
Vendor: Mozilla
Version: 8.0
This report also contains technical information about the state of the application when it crashed. |
|
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
12.12.2011 12:36:49
|
|
|
Etz, mina olen teinud vastupidist-profiili pole eal kustutanud, küll aga kustutan sel juhul installatsioonikausta koos failidega, uuesti installides on harilikult korda saanud.
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
12.12.2011 12:55:35
|
|
|
| udusiil kirjutas: |
| Etz, mina olen teinud vastupidist-profiili pole eal kustutanud, küll aga kustutan sel juhul installatsioonikausta koos failidega, uuesti installides on harilikult korda saanud. |
Proovitud, tolku erilist polnud...peale viimast ametlikku uuendust 8.0 peale, muutus kogu kompott mittetöötavaks....
|
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
12.12.2011 13:07:06
|
|
|
| Etz, eemalda mingi programmiga (nt Revo uninstaller) Firefox ja ID-kaardi tarkvara. Restart arvutile ning siis installi Firefox 8 ja seejärel ID-kaardi tarkvara. Siis võiks nigu toimida ... :S
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
12.12.2011 13:17:58
|
|
|
| LiivaneLord kirjutas: |
| Etz, eemalda mingi programmiga (nt Revo uninstaller) Firefox ja ID-kaardi tarkvara. Restart arvutile ning siis installi Firefox 8 ja seejärel ID-kaardi tarkvara. Siis võiks nigu toimida ... :S |
Ma ei usu, et Revo uninstaller miskit tarka Linuxiga teha oskaks...
|
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ollev
HV kasutaja
liitunud: 16.01.2011
|
12.12.2011 13:30:06
|
|
|
| Kas on ikka firefoxi viimane versioon?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
12.12.2011 13:32:40
|
|
|
| ollev kirjutas: |
| Kas on ikka firefoxi viimane versioon? |
etz@xyz:~$firefox -version
Mozilla Firefox 8.0
|
Peaks nagu olema...
Proovisin ka uusimat 9.0 betat, täpselt sama nali...
|
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
14.12.2011 10:57:06
|
|
|
Mis distro see on? Debiani-põhine, st apt-ga? *buntu? Kui jah, siis:
apt purge firefox on proovitud? (sa ise ei maininud, seepärast küsin)
Profiili kustutasid firefox -profilemanager kaudu või kustutasid/nimetasid ringi kogu .mozilla kataloogi?
On mõni laiendus (lisaks *buntu ubufoxile) paigaldatud apt kaudu globaalselt? Mul on globaalse paigaldusega laiendustega endal ka varem jamasid esinenud, nii et olen neist loobunud ja kasutan ainult firefoxi enda laienduste haldurit - st kõik laiendused on kasutaja lokaalsed ja ainult vaikimisi firefoxiga seotud globaalsed laienduste paketid on peal (ubufox ja keelepakid jm).
Minul töötab kahe Kubuntu peal firefox 8 sama hästi kui 7
Ja veel üks asi - tuleb see firefox ubuntu repositooriumist või ppa-ga? Viimasel juhul eemalda ppa, purge firefox ja paigalda uuesti. Siin ja seal liikusid vahepeal juhised Ubuntu 11.10 peale hilinenud firefox 8.0 saamiseks ubuntu security ppa kaudu paigaldatava testversiooni paigaldamiseks. Sealt tuleb ikkagi testversioon, mitte stabiilne.
Või on see profiilis märgitud Debian? Sel juhul Ubuntu kohta käivad laused filtreeri välja
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
viimati muutis Dogbert 14.12.2011 10:58:36, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
14.12.2011 10:59:15
|
|
|
| Dogbert kirjutas: |
Mis distro see on? Debiani-põhine, st apt-ga?
apt purge firefox on proovitud? (sa ise ei maininud, seepärast küsin)
Profiili kustutasid firefox -profilemanager kaudu või kustutasid/nimetasid ringi kogu .mozilla kataloogi?
On mõni laiendus (lisaks *buntu ubufoxile) paigaldatud apt kaudu globaalselt? Mul on globaalse paigaldusega laiendustega endal ka varem jamasid esinenud, nii et olen neist loobunud ja kasutan ainult firefoxi enda laienduste haldurit - st kõik laiendused on kasutaja lokaalsed ja ainult vaikimisi firefoxiga seotud globaalsed laienduste paketid on peal (ubufox ja keelepakid jm).
Minul töötab kahe Kubuntu peal firefox 8 sama hästi kui 7 |
Proovitud...sittagi kasu polnud, rookisin lisaks veel käsitsi maha ka kõik mis firefoxiga vähegi seondub...
Pmst, sain küll tööle, aga kui asi kas või korra sulgeda, taastub algne seis...ehk siis crashib otse käivitamisel.
Ühtegi extensionit installitud hetkel pole (ei globaalset, ega lokaalset), profiil on puhas ja uus, loodud läbi "profilemanageri".
Terminalist käivitades ühtegi viga samuti ei anna, nii et minu mõistus on igatahes otsas, hetkel kasutan Chromiumi seetõttu...
Installitud on jah ikka üle aptitude ja ametlikust repost...sai proovitud ka käsitsi tarballist paigaldust, tulemus oli täpselt sama...
Tööl on jah, ubuntu...koduse debianiga sellist janti igatahes pole...
viimati muutis Etz 14.12.2011 10:59:47, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
14.12.2011 10:59:56
|
|
|
aga proovi igaks juhuks
mv ~/.mozilla ~/mozilla.old
Ega mul gnome ega unity varianti pole praegu proovida ka, kde peal on OK igatahes. Mingit compiz-värki pole peal või on välja lülitatud?
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
viimati muutis Dogbert 14.12.2011 11:03:41, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
14.12.2011 11:00:39
|
|
|
| Dogbert kirjutas: |
aga proovi igaks juhuks
rm -fr ~/.mozilla |
Nagu seda poleks juba tehtud
| Etz kirjutas: |
| ...sittagi kasu polnud, rookisin lisaks veel käsitsi maha ka kõik mis firefoxiga vähegi seondub... |
|
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
14.12.2011 11:07:43
|
|
|
Selge pilt, ma igaks juhuks küsisin.
Ei oska ka rohkem midagi välja pakkuda.
syslog on ka muidugi üle vaadatud, ma parem ei küsi
....
Seda veel, et kas on teisi Linuxi kasutajakontosid ka seal masinas ja kuidas nende all on - kas läheb käima või ka crashib?
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
14.12.2011 12:34:18
|
|
|
| Dogbert kirjutas: |
Selge pilt, ma igaks juhuks küsisin.
Ei oska ka rohkem midagi välja pakkuda.
syslog on ka muidugi üle vaadatud, ma parem ei küsi
....
Seda veel, et kas on teisi Linuxi kasutajakontosid ka seal masinas ja kuidas nende all on - kas läheb käima või ka crashib? |
Sellega selline lugu, et mingit vahet pole, millise konto alt käivitada.
Tõsi küll, lisa konto sai tehtud peale selle jama ilmnemist...
Syslog samuti midagi põnevat ei näita, nii et täielik müstika...
Suure tõenäosusega on midagi süsteemselt katki (Ubuntu puhul ei imesta, eriti kui on 6 korda dist-upgrade saanud) ja asja parandab ainult re-install, seekord siis Debiani peale
|
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
14.12.2011 13:29:46
|
|
|
X ei anna logisse miskit imelikku?
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
14.12.2011 13:34:39
|
|
|
| bladerunner kirjutas: |
| X ei anna logisse miskit imelikku? |
Ei midagis ellist, millest kinni võtta, all seems normal...
|
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
15.12.2011 10:19:14
|
|
|
| tomorrow kirjutas: |
Etz, Õnneks järgmise nädala teisipäeval tuleb 9.0
Võimalik, et tegelik pakk muutub allalaetavaks juba nädalavahetusel nagu see varem on mõni kord olnud.
Vb 9.0-ga on rohkem õnne  |
9.0b igatahes asja targemaks ei teinud
|
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
15.12.2011 10:50:35
|
|
|
| tomorrow kirjutas: |
Nii, et 7.0.1 toimib ja 8.0.1 ei toimi?
Suht müstika aga kui v7 toimib ja v8 ei toimi, siis tasuks vaadata mida v8-s muudeti. Võimalik, et üks neist muutustest on süüdi  |
8.0.1 pole reliisitud ametlikes repodes.
7.0.1 töötas, 8.0 ei tööta, kodulehelt paigaldatud 8.0.1 samuti mtte.
Ei toimi ka repodest saadud 9.0b ja ka käsitsi peale lastud 9.0b
Kusjuures toimib asi nii, et kogu asi maha lasta, kõik sellega seonduv kustutada ja alustada puhta profiiliga.
Siis töötab kuni esimese programmi sulgemiseni, teistkordne käivitus enam ei toimi...viskab koheselt crashi...
|
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zMz
HV kasutaja

liitunud: 25.04.2004
|
15.12.2011 15:22:34
|
|
|
Probleem: Ei lae lehekülgesid korralikult
Eile oli peal 8.0 täna lasin 8.0.1. Mõlemaga sama. mingi kala. Osad lehed on korras osad mitte. Eile päeval oli veel kõik korras.
Nüüd:
viimati muutis zMz 15.12.2011 16:30:15, muudetud 3 korda |
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
2 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
15.12.2011 15:29:23
|
|
|
Etz, järelikult tekitatakse siis vigane profiil miskipärast.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
15.12.2011 15:30:08
|
|
|
| bladerunner kirjutas: |
Etz, järelikult tekitatakse siis vigane profiil miskipärast.  |
Endale on sama mulje jäänud...aga miks see nii on pole õrna aimugi...
|
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
15.12.2011 16:01:04
|
|
|
Profiil tekitatakse muidu ju üldise vaikeprofiili põhjal.
Kuidagi välja ei õnnestu nuhkida, mis neil vahet peale FF 1. käivitamist on?
Kustuta prooviks mõni .sqllite fail ära, äkki leiad vigase ülesse?
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
15.12.2011 16:04:15
|
|
|
Point selles, et rikutakse ära ka täiesti uus vaikeprofiili põhjal tehtud profiil, kus pole ühtegi muudatust tehtud, piisab brauseri avamisest/sulgemisest...
Hea nali on muidugi see, et kui nüüd profiil üldse kustutada ja lasta uus teha, on see juba algselt rikutud ja vajab brauseri eemaldamist ja uuesti installimist et käima saaks.
|
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
15.12.2011 16:16:17
|
|
|
Vaikeprofiili andmed asuvad ju üldse FF installi kataloogis ?
Huvitav mismoodi kasutaja saab selle niimoodi ära rikkuda, et ta rohkem kui 1x ei toimi?
Loodan et katsetad ikka tavakasutaja, mitte 'root'-na?
Katseta nii, et sul FF installikataloogile kirjutamisõigust pole.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
15.12.2011 16:18:02
|
|
|
Minu teada tavajuuseril polegi sinna õigust kirjutada?
Kusjuures mis hea pärast peaks üldse veebibrauserit rooduna jooksutama?
|
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
15.12.2011 16:44:37
|
|
|
| zMz kirjutas: |
Probleem: Ei lae lehekülgesid korralikult
Eile oli peal 8.0 täna lasin 8.0.1. Mõlemaga sama. mingi kala. Osad lehed on korras osad mitte. Eile päeval oli veel kõik korras.
Nüüd:
 |
Otsi probleemi teenusepakkujast/oma internetiühendusest. CSS faili ei ole suudetud ära laadida.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zMz
HV kasutaja

liitunud: 25.04.2004
|
15.12.2011 19:08:10
|
|
|
| mikk36 kirjutas: |
| zMz kirjutas: |
Probleem: Ei lae lehekülgesid korralikult
Eile oli peal 8.0 täna lasin 8.0.1. Mõlemaga sama. mingi kala. Osad lehed on korras osad mitte. Eile päeval oli veel kõik korras.
Nüüd:
 |
Otsi probleemi teenusepakkujast/oma internetiühendusest. CSS faili ei ole suudetud ära laadida. |
Lahendus oli Firefox uninstall-install.. nüüd korras, tänan tähelepanu eest.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
2 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
19.12.2011 10:27:15
|
|
|
tomorrow, krt, mida sa sööd, et sa nii palju tead!
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
keevitus
HV kasutaja
liitunud: 21.03.2008
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
keevitus
HV kasutaja
liitunud: 21.03.2008
|
19.12.2011 19:51:19
|
|
|
| tomorrow kirjutas: |
keevitus, Tundmatu probleem. Keskmine käivitusaeg 2.6 kuni 3.2 sekundit.
Muidugi ega muumitroll ei pruugi õigele klahvile käpaga pihta saada nii hästi kui mina  |
mul läheb see üldiselt momentaanselt käima, aga kunagi kui ma selle kasutaja olin, siis panin tähele, et tihtilugu seisnes probleem selles, et kui sa porgrammi sulgesid ja uuesti lahti tegid, siis programm jäi mällu alles ja lõpuks ütles sulle, et ff on juba avatud.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
peab meeldima.
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.08.2005
|
19.12.2011 20:11:27
|
|
|
See on jah tobe. Süsteem nagu ei peata seda service'it piisavalt kiiresti ära.
Jube tüütu teinekord. Eriti kui tuleb meelde, et midagi tahtsin netist veel vaadata. Siis mine task manageri ja peata ise see service ära
_________________ Arbeit macht frei. |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
19.12.2011 20:11:46
|
|
|
Tavaliselt on see siis, kui koheselt uuesti FF käivitada. Aga paari-kolme sekundi pärast enamasti käivitab küll.
Ärge närvitsege arvuti taga!
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
peab meeldima.
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.08.2005
|
19.12.2011 20:26:55
|
|
|
Aeg on raha
_________________ Arbeit macht frei. |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
2 trini
HV veteran

liitunud: 15.04.2004
|
21.12.2011 03:58:36
|
|
|
Sai siis ka FF update tehtud, kuna lõpuks ometi uuendati ära plugin ,mida kasutan. Aga kas ma olen pime või mis, ei ole kuskil enam seda noolekest, millega sai mitu lehte korraga tagasi liikuda... et kui vaatan samas tabis mingi viit erinevat lehte ja tahan esimesele hüpata, ei peaks kõiki läbi klõpsima, vaid saaks kohe õigesse kohata
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marco
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.04.2006
|
21.12.2011 08:29:23
|
|
|
| 2 trini kirjutas: |
Sai siis ka FF update tehtud, kuna lõpuks ometi uuendati ära plugin ,mida kasutan. Aga kas ma olen pime või mis, ei ole kuskil enam seda noolekest, millega sai mitu lehte korraga tagasi liikuda... et kui vaatan samas tabis mingi viit erinevat lehte ja tahan esimesele hüpata, ei peaks kõiki läbi klõpsima, vaid saaks kohe õigesse kohata  |
Paremklõps back noolel.
_________________ Does "genuine" mean "with the real bugs"? |
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
2 trini
HV veteran

liitunud: 15.04.2004
|
21.12.2011 18:41:14
|
|
|
marco, Tänud
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
keevitus
HV kasutaja
liitunud: 21.03.2008
|
21.12.2011 19:09:22
|
|
|
| kodus ma juba pikemat aega ei kasuta ff, aga tööjuures ikka on kasutuses. Olen nüüd veel tähele pand, et mingi hetk ff unustab id kaardi kasutamise oskused ära. Tee restarti või mis iganes, vahest tuleb meelde, tihitilugu viskab errorit, siis võtan jälle vana hea ie lahti ja teen toimingud ära. Mingi hetk sain aru, et FF peab käivituma nii, et kaardilugejas on kaart sees, siis see funtsioon alles laetakse üles vms. Vähemalt selline mulje jäi.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
21.12.2011 21:25:09
|
|
|
keevitus, kui FF on enne kaardi sisestamist avatud ja soovid selles aknas kaardiga toiminguid teha, siis mul on samamoodi, et vahest leiab kaarti ja vahest mitte.
Aga hea nõuanne, kuidas kasutada ID-kaarti nii, et ei peaks juba avatud lehekülgi hakkama sulgema - aseta ID-kaart lugejasse, võiksid oodata 3-4 sekundit, et kaardi ära loeks ja siis käivita Firefoxi uus aken. Ja selles aknas töötab ID-kaart korralikult. Firefox peab vajalikud asjad üles laadima, kuid olen tähele pannud, et käigupealt ta ei suuda seda enamasti teha. Kuid uue akna avamisel laetakse ka kaardiga seotud asjad.
Mul on vist kas kaart või kaardilugeja kulunud, kuid vahest juhtub, et ei lae andmeid kaardi pealt välja. Kui on selline kahtlus, siis tasuks seda kontrollida kindlasti ID-kaardi haldustarkvaraga.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|