Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  AMD HD 6000 teema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 141, 142, 143 ... 151, 152, 153  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 23.11.2011 13:12:52 vasta tsitaadiga

Wiltz kirjutas:
mina ka ei tea seda põhjust, aga vahetatakse ju, see on fakt icon_biggrin.gif võibolla ka mitte täpselt samatihti kui videokaarti näiteks, aga no ma arvan, et palju ei ole neid entusiaste siin, kes ostavad korraliku toite ja siis tõesti kasutavad seda julgelt üle 5aasta.
küll on ju vaja igasugust SLI ready kleepsu, "modulaarsust", uhkemat värvilahendust ja mida veel icon_lol.gif

mis tähendab varuga, kui palju see varu olema peab? kui paljud tegelikult teavad, et milline see varu siis tegelikult on mingi konkreetse toite puhul? minumeelest suurem osa ei suuda isegi aktsepteerida fakti, et üks keskmine tänapäevane arvuti korraliku prose ja videokaardiga võtab suht korraliku loadi puhul voolu kuskil nii 200-250w.
suurem osa ajast käib teie kõigi toide nagunii veerandi või vähema võimsuse peal icon_lol.gif thumbs_up.gif


Minu arvuti loadis võttis umbes 350-400w (koos monitoriga, monitor võtab kuskil 20w). Sisse panin 750W. Väikse varuga. Sellele masinale piisaks ka 650w aga väiksemat ma ei paneks.
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 23.11.2011 13:29:41 vasta tsitaadiga

Wiltz kirjutas:
mina ka ei tea seda põhjust, aga vahetatakse ju, see on fakt icon_biggrin.gif võibolla ka mitte täpselt samatihti kui videokaarti näiteks, aga no ma arvan, et palju ei ole neid entusiaste siin, kes ostavad korraliku toite ja siis tõesti kasutavad seda julgelt üle 5aasta.
küll on ju vaja igasugust SLI ready kleepsu, "modulaarsust", uhkemat värvilahendust ja mida veel icon_lol.gif

mis tähendab varuga, kui palju see varu olema peab? kui paljud tegelikult teavad, et milline see varu siis tegelikult on mingi konkreetse toite puhul? minumeelest suurem osa ei suuda isegi aktsepteerida fakti, et üks keskmine tänapäevane arvuti korraliku prose ja videokaardiga võtab suht korraliku loadi puhul voolu kuskil nii 200-250w.
suurem osa ajast käib teie kõigi toide nagunii veerandi või vähema võimsuse peal icon_lol.gif thumbs_up.gif

kasutasin nexuse 400w toidet üle 3 aasta, peale seda kaht corsairi hx520 (sest esimene suri peale 3a ära) umbes 4 aastat. nüüd on seasonicu x, mille väljavahetamisel lähima paari aasta jooksul mõtet ei näe.
modulaarsus on muide kohutavalt hea asi.

sobiv varu sõltub omajagu arvutist ja plaanidest. ise ostsin viimase toite suurema eeldusega, et kunagi tekib tahtmine ka high-end masin mitme gpuga sisse laduda... ja kui ei olegi, siis ilma sisspuhuva sooja õhuta ei suvatse toite vent ennast alla 250w kuhugi liigutada.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.11.2011 13:37:36 vasta tsitaadiga

see arvuti, mis sul profiilis kirjas on???

huvitav huvitav, sellele OC'tud amd'le oled siis vist ikka päris korraliku voldi selga lükanud lisaks klokile, need hakkavad siis kõvasti powerit imema. ja seda 400w loadi mõõtsid ilmselt 100% loadiga kõik tuumad koormatud + videot piinasid mingi furmarkiga jah? icon_biggrin.gif tarbimine on seinast mõõdetud...ja võtame sealt siis selle monitori ikka pigem kohe kenasti maha. tegelikult jääbki siis juba järgi umbkaudu 250w reaalset tarbimist (pakun, et sinu toite efektiivsus on kuskil 70% sellise loadi juures) ...et jah, väikse varuga 750W? icon_biggrin.gif anyway, ei taha tegelikult midagi halba öelda, toide on kindlasti hea ning kui seda nüüd õige mitu aastat kasutada ka suudad siis tegelikult ju kõik täitsa hyva thumbs_up.gif

igatahes, endal on paljuski päris samasugune masin. inteli prose küll, mis on muidugi kõvasti loodussõbralikum, aga video sama, kettaid jällegi palju rohkem näiteks. ja mina tõin näitena sellise "tavapärase" loadi nagu mängimine icon_biggrin.gif kusjuures numbri andsin suht varuga, kuna tegelikult näitab masin mängimise ajal seinast tarbimist mitte üle 250w, see on aga alla 200w tegelikku tarbimist arvutijuppide poolt. nii et mul on ka toide väikse varuga icon_biggrin.gif

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 273 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 23.11.2011 15:06:44 vasta tsitaadiga

Wiltz kirjutas:
see arvuti, mis sul profiilis kirjas on???

huvitav huvitav, sellele OC'tud amd'le oled siis vist ikka päris korraliku voldi selga lükanud lisaks klokile, need hakkavad siis kõvasti powerit imema. ja seda 400w loadi mõõtsid ilmselt 100% loadiga kõik tuumad koormatud + videot piinasid mingi furmarkiga jah? icon_biggrin.gif tarbimine on seinast mõõdetud...ja võtame sealt siis selle monitori ikka pigem kohe kenasti maha. tegelikult jääbki siis juba järgi umbkaudu 250w reaalset tarbimist (pakun, et sinu toite efektiivsus on kuskil 70% sellise loadi juures) ...et jah, väikse varuga 750W? icon_biggrin.gif anyway, ei taha tegelikult midagi halba öelda, toide on kindlasti hea ning kui seda nüüd õige mitu aastat kasutada ka suudad siis tegelikult ju kõik täitsa hyva thumbs_up.gif

igatahes, endal on paljuski päris samasugune masin. inteli prose küll, mis on muidugi kõvasti loodussõbralikum, aga video sama, kettaid jällegi palju rohkem näiteks. ja mina tõin näitena sellise "tavapärase" loadi nagu mängimine icon_biggrin.gif kusjuures numbri andsin suht varuga, kuna tegelikult näitab masin mängimise ajal seinast tarbimist mitte üle 250w, see on aga alla 200w tegelikku tarbimist arvutijuppide poolt. nii et mul on ka toide väikse varuga icon_biggrin.gif


Teema läheb juba OT'iks aga:
Sama masin jah mis profiilis. Ütleme nii et mängides jäi ta ikka alla 300W(kui monitor maha võtta). Aga korralik koormus prosele ja videole tuli sinna 350w+ juurde seinast mõõdetuna (koos kõikide seadmetega, monitor hiir jne). Täpseid numbreid ei mäleta kuna need numbrid kirja pandud ja fail kodus arvutis. Efektiivsus toitel on 82+% märgitud, mõned testid näitavad et 86% full loadis.
750W juba selle pärast et võimalik et tuleb ka arvutisse teinegi GPU.
Samas kui rääkida toiteplokist endast siis ventilaator käib 500rmp, mis teeb ta äärmiselt hääletuks. Kui mul oleks näiteks 500w toide siis kindlasti ta nii vaikselt käima ei jääks.
Teine punkt selle asja juures on see et hinna vahe kahel toitel pole enam niivõrd suur et hoida kokku mõned €.
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.11.2011 16:05:51 vasta tsitaadiga

palju see toide siis maksis?


selle ventika, ja ventika lärmiga on jah tegelikult omamoodi teema. odavamatel võib tõesti olla efektiivsus esiteks natuke madalam (seega rohkem soojust eraldub toiteka enda sees), teiseks võib see ventika kontrolli automaatika olla primitiivsem, viletsam.
kuigi, näiteks minu väga default 400w chieftec on tegelikult isegi üsna vaikne oma ventikaga. mitte hiirvaikne, kuid ei midagi hullu iseenesest. samas ma ehitasin selle ventikale ikkagi ise vahele termotakistiga pööretesättija, mida saab veel omaette trimpotiga vastavalt vajadusele regullida. sellist asja muidugi keskmine user ei julge teha, kuna toitekas tuleb lahti võtta ja seal sees ühtteist ümber ehitada icon_biggrin.gif aga ütleme nii, et tulemus ka hetkel selline, et niisama idle tüüpi olekus ventikas hääletu ja ega tegelikult mingit erilist sooja sealt karbist välja ei tule ka. eks komponentide tempid on pisut suuremad kui originaalkontrolleriga, kuid olen kindel, et see ei oma praktilises mõttes mingisugust tähtsust.

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 273 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ken Arula
HV vaatleja
Ken Arula

liitunud: 01.03.2011




sõnum 25.11.2011 20:22:05 vasta tsitaadiga

Selline küsimus, et kas HD 6850'l on väga hea "value/performance", või tasub 22€ juurde panna ja HD 6870 osta?
Praegu mul enam-vähem täpselt paigas, mida nädala pärast ostma hakkan. Kui hinnad lähevad kallimaks, siis ostan HD 6850'ne, kui ei lähe, siis loodan otsustamisel teie abile.
(Natuke OT on, aga ostuabisse ei hakanud uut teemat ka tegema)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LauriTed
HV Guru

liitunud: 06.04.2005




sõnum 25.11.2011 20:28:00 vasta tsitaadiga

Ise võtaksin HD6870. On küll hinnavahet väärt!
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 206
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timo1337
Kreisi kasutaja
Timo1337

liitunud: 27.10.2008




sõnum 25.11.2011 20:35:55 vasta tsitaadiga

Ken Arula, märtsis oli kõige mõistlikum kaart HD6850 hinna/perfi suhtes mingi testi järgi. nüüd vb võib juba jah ehk 6870 või siis kasutatud 6950 vaadata.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LauriTed
HV Guru

liitunud: 06.04.2005




sõnum 25.11.2011 20:38:16 vasta tsitaadiga

Asi selles, et def. kelladel HD6850 jääb ikkagi juba mõndades mängudes nõrgaks. HD6870 on veel täiesti konkurentsis thumbs_up.gif Aga mis sul ülejäänud jupid on?
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 206
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ken Arula
HV vaatleja
Ken Arula

liitunud: 01.03.2011




sõnum 26.11.2011 11:54:39 vasta tsitaadiga

Ma vaatasin, et hetkel eelarve täitmata (478€/500€) ja saaks 6850 asemel 6870, aga vaatab, kuidas see seis nädala pärast on(5. detsembril läheb ostuks). Ning nüüd tegin ka väikese avastuse: PSU mis toidaks ära HD 6850'ne, ei saa hakkama 6870'ga. (PSU) 2 6pin'ist vaja 6870'ne jaoks.
Teised jupid:
Spoiler Spoiler Spoiler

Kisub veits ostuabi teemaks, aga milline on kõige odavam PSU, mis veab HD 6870'ne ja core i3-2100 välja. icon_smile.gif
Mis puhul need prose hinnad tõusevad? Minu loogika täitsa sassis, komponendid vananevad, üleujutust kuskil CPU tehastes pole. Juulis sai core i5-2400 kätte 150 euroga nüüd on 166€.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
duxdery
HV veteran
duxdery

liitunud: 13.05.2011




sõnum 26.11.2011 11:55:43 vasta tsitaadiga

Seesama sinu lingitud PSU veab ilusti välja... molexile pistad ühe 6 pin toite juurde ja korras.

viimati muutis duxdery 26.11.2011 12:55:19, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ken Arula
HV vaatleja
Ken Arula

liitunud: 01.03.2011




sõnum 26.11.2011 12:24:19 vasta tsitaadiga

duxdery kirjutas:
Seesama sinu lingitud PSU veab ilusti välja... molekxile pistad ühe 6 pin toite juurde ja korras.

Kindel et sellel PSU'l on molexeid üldse? Ja kas 6pin-il mitte 2 molexit vaja ei lähe?
Spoiler Spoiler Spoiler

Väga kindel et see sobib? icon_neutral.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
duxdery
HV veteran
duxdery

liitunud: 13.05.2011




sõnum 26.11.2011 12:57:26 vasta tsitaadiga

Ega kiiruga arvasin et on 2 molexit olemas.
Aga võta see http://www.arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Toiteplokid-PSU-PSU-500W-550W/MODECOM-PSU-530W-14CM-ATX12V22-4XSATA-MC-530-CARBON-96222
Mul endal täpselt see sama ja toidab x6 1090t + 6870 väga edukalt!
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heff
HV veteran

liitunud: 18.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.11.2011 13:01:26 vasta tsitaadiga

Kindel, kindel. Sõber pani just hiljuti i5-2400 ja GTX560 400w chiefteciga käima ja probleemi pole. Videokaardiga üleminekud kaasas ka. Molexid...aijaa kui ei ole, siis vaata midagi muud tõesti. HDD/ODD 4pin ei tähenda molexit?

Hinnad tõusevad, sest euro jätkuvalt langeb dollari suhtes. Komplekteerid ise - hoiad raha kokku; ostad foorumist 500GB ketta ja hoiad ka üsna palju kokku. Piisavalt, et i5-2400 masinasse pista, jääb ehk ülegi.
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chidori
HV Guru
Chidori

liitunud: 19.09.2007




sõnum 26.11.2011 13:31:38 vasta tsitaadiga

Kaidtor väitis sama - et osadel sapphire kaartidel teine bios juba originaals 6970 oma - minu 6950 dirt3 kaardil ta igatahes ei olnud.
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ken Arula
HV vaatleja
Ken Arula

liitunud: 01.03.2011




sõnum 26.11.2011 15:37:34 vasta tsitaadiga

duxdery kirjutas:
Ega kiiruga arvasin et on 2 molexit olemas.
Aga võta see http://www.arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Toiteplokid-PSU-PSU-500W-550W/MODECOM-PSU-530W-14CM-ATX12V22-4XSATA-MC-530-CARBON-96222
Mul endal täpselt see sama ja toidab x6 1090t + 6870 väga edukalt!

Tänud!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liivainime
HV kasutaja
liivainime

liitunud: 25.03.2007




sõnum 26.11.2011 16:50:59 vasta tsitaadiga

Tol Chieftecil on ju ka 2 molexit olemas, lihtsalt HDD/ODD 4-pin'iks nimetatud.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Troll
HV Guru
Troll

liitunud: 01.06.2002




sõnum 26.11.2011 17:21:33 vasta tsitaadiga

liivainime kirjutas:
Tol Chieftecil on ju ka 2 molexit olemas, lihtsalt HDD/ODD 4-pin'iks nimetatud.

Täpselt nii, vt. ka siin: http://www.chieftec.eu/en/psus/iarena-series/gpa-500s8.html
Või siis osta 43.50 EUR eest nõksu võimsam 550W mudel, millel on kaks pci-e voolujuhet olemas: http://www.arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Toiteplokid-PSU-PSU-500W-550W/CHIEFTEC-A-80-PSU-550W-12CM-ATX23-80-CTG-550-80P-124078

_________________
TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!!
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MitchriX
HV kasutaja

liitunud: 06.01.2005




sõnum 29.11.2011 20:01:37 Sapphire HD 6870 Probleem vasta tsitaadiga

Ehk oskab SIIN keegi nõu anda ühele väga müstilisele Sapphire HD 6870 probleemile ja võibolla on kellelgi veel analoogseid näiteid ka teiste kaartidega minevikus olnud.

Nimelt arvuti käivitudes hakkab kaardi ventilaator täispööretel tööle, pilti aga monitori ei tule. Samal ajal aga BIOS leiab VGA üles ja Windows laeb samuti tagaplaanil. Ainuke asi, mida pole, on pilt monitoris.

Nii juhtub umbes pooltest käivitamiskordadest.

Kui aga arvuti suudab korralikult üles bootida (hea järeldada koheselt, kuna kaardi ventikas hakkab normaalselt tööle - u. 20% pööretega) ja seejärel pärast windowsis restart teha, siis suudab arvuti ka ALATI üles bootida. Ainuke aeg, millal võib probleem esineda, on ainult arvutit "nullist käivitades".

Testisin kaarti sõbra arvutis s775 Gigabyte plaadiga + 750W toitega (lisamärkuseks, mul endal s775 Asus + 600W toide) - kaart bootis õnnestunult kolm korda järjest (kuid see võis kah olla lucky shot)

Ja samuti pole vahet, kas monitor on kaardiga ühendatud või ei (kaart ikka boodib juhuslikult). Sellist jama pole kunagi esinenud teiste kaartidega, mida olen varem sama emaplaadiga kasutanud (8800GTS, HD 4870/4890) ja praegugi suudab arvuti 100% kordadest 4890 kaardiga käivituda (sama PCI-E siin)

Uuendasin igaks juhuks mobo BIOS'i (kuigi jah, viimane uuendus sellele plaadile on pärit 2009 aasta lõpust icon_biggrin.gif) ja nagu aimasin juba ette, ei lahendanud ka seegi antud probleemi.

Tundub, et asi on kuskil käivitamise momendil toiteahelas/ühenduses. Aga, mis täpsemalt sellist käitumist põhjustab, on minu jaoks müstika...Mida oleks mõttekas veel proovida? icon_rolleyes.gif

Täpsustuseks veel niipalju, et kaart on täiesti tehasesätetel, midagi pole tweakitud ega flashitud.

Tänud igaljuhul ette, kes viitsivad süveneda ja aidata! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jonathan19
HV kasutaja
jonathan19

liitunud: 13.11.2011




sõnum 29.11.2011 22:36:52 vasta tsitaadiga

kerge küsimus, et ostan omale low profile videokaardi.

Küsimus oleks, et kas hd6670 on oluliselt parem kui 6570, või ei ole mõtet osta, kui hinnavahe näiteks 30-50€
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005




sõnum 29.11.2011 22:54:13 vasta tsitaadiga

tsitaat:

hd6670 on oluliselt parem kui 6570

mänginmiseks suurt pole kumbagit icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 29.11.2011 23:00:22 vasta tsitaadiga

Kas HD6770-t pole madala profiiliga saada? Sellega juba saaks mingil määral mängida.
_________________
Haruldane Mazda oksjonil: link
Kommentaarid: 867 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 654
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.11.2011 23:23:34 vasta tsitaadiga

MitchriX, sellist asja olen isegi pääris mitmel korral näinud (mitte selle konkreetse videokaardiga). Võibolla selle vahega siis natuke, et mul oli rohkem neid ebaõnnestunud starte vahepeal icon_biggrin.gif
Üldiselt on väga raske diagnoosida taolist asja, ise kahtlustasin mõlemat nii mobo kui toidet. samas jah, kui jällegi toide mõne teise masina taga töötab korralikult ja mobo teise toitega töötab ka kenasti siis jääb suht suur küsimärk õhku icon_biggrin.gif ilmselt ongi asi kombinatsioonis, kuna tegelikult videokaardi vaatepunktist on ka mobo nö. vahelüli videokaardi toiteahelas.

kõige mõistlikum oleks sul minumeelest proovida oma masinas asja veel mõne teise toitega. ja ei pea üldse mingi püss olema, suht suvalisest mõni kindlalt toimiv toitekas (aga võiks olla sinuomast erinev mudel ja võimalusel ka erinev tootja). pakun, et see lahendaks probleemi.

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 273 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timo1337
Kreisi kasutaja
Timo1337

liitunud: 27.10.2008




sõnum 29.11.2011 23:35:13 vasta tsitaadiga

MitchriX, kogesin sama probleemi novembri alguses, ostsin samuti HD6870 kaardi, enne seda oli GTX560 ja HD6850 ja probleemi polnud.
arvasin video vigane aga proovisin korra emaplaadil teise PCI-E pessa , seal võttis kohe pildi ette ( mõtlesin toide jääb lahjaks, et primary pesas tööle ei hakka , teine pesa x8 ) aga siis kiskusin laiali tegin clr_cmos ja tõstsin primary pessa ja järgmise laksuga läks kohe tööle, ei tea mis tal häda oli esimesel korral, rohkem pole esinenud.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MitchriX
HV kasutaja

liitunud: 06.01.2005




sõnum 30.11.2011 18:05:22 vasta tsitaadiga

Thanks nõuannete eest, Timo1337 ja Wiltz! beer_yum.gif Nüüd lisaks teisigi foorumeid uurides, tuleb jah välja, et viga on selle vana nVidia chipseti ja uuemate ATI kaartide PCI-E 2.1 vahelises konfliktis. Asuse enda foorumidki on vihaseid kliente täis...
Eks tuleb leida mingi alternatiiv siinkohal icon_smile.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  AMD HD 6000 teema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 141, 142, 143 ... 151, 152, 153  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.