|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
BanTIIT
HV kasutaja

liitunud: 07.09.2005
|
15.11.2011 18:08:40
|
|
|
Küsiks rahva käest kuidas mängite survival'it solos? Kas teete kuhugile mapile niiöelda pesa, kus siis varitsete ja pealetulevaid lained maha võtate? Või jooksete mööda mappi ringi kuni vastastest on rivi järel ja siis nurga tagant claymoride ja valangutega ükshaaval maha tõmbate. Tundub ulme hetkel saada üle 10 laine... ma teen vist midagi valesti Mis relva ka kasutate? Pump on minuarust päris tõhus ... vähemalt undergroundis
Jagage muljeid
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
15.11.2011 19:13:49
|
|
|
proovisin ka survivalit. esimese hooga tegin lvl20sse.
codi kogemust on nädal aega seega ilmselgelt mängin lollilt aga stiil on nagu MP'ski. jooksen ringi , jooksen vastu või seljataha - mida iganes. ei kämbi kuskil nurgas vms.
mingid automaadid olid relvadeks. vahepeal airstriket või nadesi kah.
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Villemk2
HV veteran

liitunud: 10.11.2010
|
15.11.2011 19:21:14
|
|
|
Jugernaute saab Predator misslega hästi maha. Muidu ega seal kämpida ei saagi kuskil, sest pole selliseid kohti
|
|
| Kommentaarid: 129 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
15.11.2011 20:48:36
|
|
|
tõsi ta on , et neti kaudu leiab ainult konkreetseid töllakaid. okei ma ei ole teab mis oskaja aga see ei ole normaalne kui 1 roundi jooksul peab 1-3 korda teist tüüpi revivema ja mina tegelt võtan kõik maha.
nii oli siiamaani viimased 5 korda kui proovisin.
kui keegi tahab teha kahekesi siis andke märku
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
15.11.2011 20:58:51
|
|
|
| softis kirjutas: |
lolwat... GameUK saatis mulle mängu asemel 2x kansooli extra mingi intel paki, kus 4 tundi topelt XP'd ja mingi muu mõttetu tilulilu
Peab vist siit ikka ostma key ja rahus mängima.  |
Tra Eesti Post on kari lambaid. Eile käisin kontoris, et mul peaks pakk olema (telefonis kontrollisin üle). Öeldi, et on jah, 2x see konsoolijura. Muud polnud. Õhtul käisin kusjuures.
Ja täna. Krdi lambad. Postkastis oli teatis, et maksikiri on UKst. EILE toodud. Suht kindel, et seal on mu mäng sees.
blaaaaad....
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ertr2
HV Guru

liitunud: 19.06.2008
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Skull717
HV vaatleja

liitunud: 24.11.2009
|
15.11.2011 23:25:54
|
|
|
See, et elite ei tule PC-le pole nii väga oluline, vähemalt mulle.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ewil-apple
HV kasutaja

liitunud: 16.07.2011
|
15.11.2011 23:45:06
|
|
|
Mulle hakkas see Kill Confirmed meeldima !
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
16.11.2011 00:02:46
|
|
|
| tsitaat: |
See, et elite ei tule PC-le pole nii väga oluline,
|
x2
Peamine et kui msiki 5 map-i koos on, siis väikese DLC 10€ puistavad PC-le.
Mida need kahtlaste kastide omanikud saevad ei ole üldse oluline.
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
16.11.2011 01:34:08
|
|
|
proovisin uuesti survivalit. 24 läks juba päris raskeks.
oleks ilmselt üle elanud kui oleks teadnud ja eelnevalt kuskile sisse ära läinud.
aga ei, tore asi on
kahju ainult , et eestis teab mis populaarne pole.
www.callofduty.ee on surnud, IRC kanal samuti. ei ole ei foorumeid ega midagi.
imelik muidugi ,sest ei oska ühtegi FPSi öelda mis oleks uus (ütleme praegu kuni aasta-kaks tagasi) ja parem kui see. aitab küll nendest CS/Q3/ET/vanadest CODidest . esimesed 3 on tõesti väga head kui no mina küll väga ei viitsi enam. 10a tagasi sai RTCWga alustatud ja 8a tagasi ETga. kuskil peab ikka piir ka olema ja midaig uut ette võtma
teine lugu on muidugi niiöelda top teamidega kes omas vanas mängus esikohal on ja raha võidavad. nendel niiöelda uuele asjale üleminek oleks väga riskantne , sest seal ei pruugi enam #1 olla - arusaadav - AGA SIISKI!
kõrvalt vaadates kuidas edeneb BF3 teema siis täiesti arusaamatu minule mis seals nii erilist on.
SMG'ga multikillide tegemine ja ringi jooksmine suht võimatu , sest saad kuradi üle kaardi tankimürsuga näkku või taevast mingid debiilselt lennukilt pahna kaela ja muud asjad. FPS siiski peaks olema puhtalt aimi ja käsirelvade pärusmaa.
vastuseks võib ju mingi BF fänboy öelda , et võta siis ise tank/lennuk. no ikka ei võta küll - FPS on FPS ja asja mõte siiski algusaegadest saati AIM ja silma sihtimine just käsirelvast.
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sandor
HV kasutaja

liitunud: 04.10.2011
|
16.11.2011 01:57:14
|
|
|
| InterFace kirjutas: |
proovisin uuesti survivalit. 24 läks juba päris raskeks.
oleks ilmselt üle elanud kui oleks teadnud ja eelnevalt kuskile sisse ära läinud.
aga ei, tore asi on
kahju ainult , et eestis teab mis populaarne pole.
www.callofduty.ee on surnud, IRC kanal samuti. ei ole ei foorumeid ega midagi.
imelik muidugi ,sest ei oska ühtegi FPSi öelda mis oleks uus (ütleme praegu kuni aasta-kaks tagasi) ja parem kui see. aitab küll nendest CS/Q3/ET/vanadest CODidest . esimesed 3 on tõesti väga head kui no mina küll väga ei viitsi enam. 10a tagasi sai RTCWga alustatud ja 8a tagasi ETga. kuskil peab ikka piir ka olema ja midaig uut ette võtma
teine lugu on muidugi niiöelda top teamidega kes omas vanas mängus esikohal on ja raha võidavad. nendel niiöelda uuele asjale üleminek oleks väga riskantne , sest seal ei pruugi enam #1 olla - arusaadav - AGA SIISKI!
kõrvalt vaadates kuidas edeneb BF3 teema siis täiesti arusaamatu minule mis seals nii erilist on.
SMG'ga multikillide tegemine ja ringi jooksmine suht võimatu , sest saad kuradi üle kaardi tankimürsuga näkku või taevast mingid debiilselt lennukilt pahna kaela ja muud asjad. FPS siiski peaks olema puhtalt aimi ja käsirelvade pärusmaa.
vastuseks võib ju mingi BF fänboy öelda , et võta siis ise tank/lennuk. no ikka ei võta küll - FPS on FPS ja asja mõte siiski algusaegadest saati AIM ja silma sihtimine just käsirelvast. |
+1
Lisasin sind steami, homme või millagi võiks coopi teha.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nimetu112
HV kasutaja
liitunud: 06.08.2008
|
16.11.2011 07:35:52
|
|
|
| InterFace kirjutas: |
kõrvalt vaadates kuidas edeneb BF3 teema siis täiesti arusaamatu minule mis seals nii erilist on.
SMG'ga multikillide tegemine ja ringi jooksmine suht võimatu , sest saad kuradi üle kaardi tankimürsuga näkku või taevast mingid debiilselt lennukilt pahna kaela ja muud asjad. FPS siiski peaks olema puhtalt aimi ja käsirelvade pärusmaa.
vastuseks võib ju mingi BF fänboy öelda , et võta siis ise tank/lennuk. no ikka ei võta küll - FPS on FPS ja asja mõte siiski algusaegadest saati AIM ja silma sihtimine just käsirelvast. |
No, eriti lolli mulje jätsid, asi on siiski tihendis, sest käsirelvadega saab väga edukalt hakkama. Ma arvan, et pigem saada tangi mürsuga kui tapva udupilve läbi surma saada.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
villu70
HV Guru

liitunud: 19.12.2006
|
16.11.2011 08:30:56
|
|
|
InterFace, aga anna mulle teema ja räägime/kirjutame MW3-st.... mina nt. ei oska sellest mängust midagi rääkida.
ÜLImõtetud mapid, mängumodede valik sitt, relvad kõik on enam-vähem samad (balanced), serveri värgindus on sama jura kui mw2-s
...... ausõna, mul pole midagi rääkida sellise kräppi kohta.
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
122 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ottf
HV veteran
liitunud: 29.11.2005
|
16.11.2011 09:34:51
|
|
|
kui nüüd päris aus olla siis nii bf3 kui mw3 mõlemad on üks paras fail.
bf3 irnv - gamebraking sisuliselt, clientside hitreg - gamebraking (paljude oldschool mängurite jaoks), lennukid... kammmoooon, clusterfuck mapid. (mw3 on 5 vs 5 sama clusterfuck kui bf3 conguest enamus mappides 64 playeriga)
mw3 - p2p hosting....... (okok pc-l on dedid), üli pisikesed mapid (sniper - pointless), graafika on ikka päris käkk, fixed fov mingi ma ei tea 65? mul on 1080p reso ja 27" monitor.. täiesti p teema ikka.
ja lõpetuseks on veel mõlemad mängud takkaotsa disainitud ja ehitatud üles silmas pidades average joed, kes istub xboxi või ps3 taga pult peos.
mw3 kohapealt: xbox 1.3 mln online õhtuti, pc 60k................. TDM-i mängivad neist ~500k vs 25k, suht kohutav. Eeldan, et bf3-s on täpselt sama seis või veel hullem kuna bf3-e vedamiseks PC-sid on vähem kui mw3-l.
Ainuüksi juba DLC müügiga teenivad devvid konsooli marketist 2x suurema kasumi PC kogumüügist isegi kui konsooli turule annaks mängu tasuta.
kui see kah pole märk, et fps genre on pc-l surnud siis ma ei tea mis veel on.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
16.11.2011 10:14:25
|
|
|
ottf, kui nüüd aus olla siis sa ise oled ka üks paras feil. Enne MW3 välja tulekut kiitsid mängu maa ja taevani...DSid tulevad ja puha...ja bf3 ikka jube pask. Ja mis siis nüüd on?
Pole absull selle kritiseerimise vastu, aga enne kisa tõstmist mängi mängu
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bush
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.04.2002
|
16.11.2011 10:36:00
|
|
|
| InterFace kirjutas: |
kõrvalt vaadates kuidas edeneb BF3 teema siis täiesti arusaamatu minule mis seals nii erilist on.
SMG'ga multikillide tegemine ja ringi jooksmine suht võimatu , sest saad kuradi üle kaardi tankimürsuga näkku või taevast mingid debiilselt lennukilt pahna kaela ja muud asjad. FPS siiski peaks olema puhtalt aimi ja käsirelvade pärusmaa.
vastuseks võib ju mingi BF fänboy öelda , et võta siis ise tank/lennuk. no ikka ei võta küll - FPS on FPS ja asja mõte siiski algusaegadest saati AIM ja silma sihtimine just käsirelvast. |
Jajah, kui sa mängid MW3 siis on seal seda sitta spami kordades rohkem. Lendavad mingisugu strafe runid, helikopterid. Pommitatakse nii, et terve ekraan väriseb mingi tervelt minuti.
Ennast häirib see kõige rohkem , et MW3 on taevas koguaeg mingit sitta täis ja käib ainult üks suur spammimine.
Aga minujaoks on see MW3 siiski vanaks jäänud. Mul 600h MW2 ja BO-d kokku. Mulle lihtsalt ei paku pinget see - puhas aim ja käsirelvade pärusmaa, sest see ei vaja mingit mõtlemist. Jookse lihtsalt ringi, tulista, tee vahepeal paari objectivit ja asi vask. Lisaks need mapid - no mapid on ikka überväiksed.
Ja ottf mine arene natukene. Seda juttu on vahepeal piinlik lugeda.
_________________ >OSTA ÕLUT |
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
villu70
HV Guru

liitunud: 19.12.2006
|
16.11.2011 10:45:00
|
|
|
Mw2 mapid mis olid täiesti mängitavad....... (loe: pidi hea teami vastu mängides vahest ajusid kasutama)
Spoiler 
Spoiler 
Spoiler 
Spoiler 
Spoiler 
Dlc-sid ma ei ostnud kuna ei olnud seda raha väärt.
Mw3-s pole ühtegi mappi sinna lähedale ka mitte. Praegu mängides loeb ainult ping ja reaktsiooni kiirus.
"Tegin" endale level 80 ära kuna lihtsalt ei viitsi seda jura niikaua mängida. Tahtsin proovida mis üüber gun siis viimasena kätte antakse.....
..... mis on tegelikult täpselt sama mis reas esimene, mingit vahet ei ole. Pointless.
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
122 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
16.11.2011 11:32:14
|
|
|
| Nimetu112 kirjutas: |
No, eriti lolli mulje jätsid, asi on siiski tihendis, sest käsirelvadega saab väga edukalt hakkama. Ma arvan, et pigem saada tangi mürsuga kui tapva udupilve läbi surma saada. |
Ma väga ei muretse , et sinu jaoks lolli mulje võis jätta kuid ilmselgelt sa ei lugenud teksti korralikult läbi.
Jutt polnud HAKKAMA saamisest vaid sellest, et kui 50% vastastiimist kas lendab või sõidab ringi millegagi siis pole seal just väga palju seda aim vs aim käsirelva lõbu. Ning see pool tiimist häirivalt segab oma jubinate alla poetamisega.
| bush kirjutas: |
Jajah, kui sa mängid MW3 siis on seal seda sitta spami kordades rohkem. Lendavad mingisugu strafe runid, helikopterid. Pommitatakse nii, et terve ekraan väriseb mingi tervelt minuti.
Ennast häirib see kõige rohkem , et MW3 on taevas koguaeg mingit sitta täis ja käib ainult üks suur spammimine. |
Ei ole ta nii hull midagi. Võrreldav ET puhul miinid-panzer-mg-nade launcheri spammiga + FOPs sai siis artrilleryt või airstriket kutsuda.
Kes muidugi CS või Q3 ainult mängind siis nende jaoks on see muidugi täiesti jube ja "uus" asi.
Tõsi jah - RTCW's ei olnud pooli neist asjadest õnneks ja kui ET välja tuli 2003 siis ajas ikka tigedaks küll - õnneks paljud ETPRO peal jooksvad serverid võtsid kasutusele CB/ESL confi kus olid antud nõmedused korralikult piiratud (vähemalt mõistlikuse piirini).
Eks seda ole siingi vaja - mäng alles nädal aega väljas olnud.
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jules
HV veteran

liitunud: 04.10.2004
|
16.11.2011 11:42:16
|
|
|
| InterFace kirjutas: |
| Nimetu112 kirjutas: |
No, eriti lolli mulje jätsid, asi on siiski tihendis, sest käsirelvadega saab väga edukalt hakkama. Ma arvan, et pigem saada tangi mürsuga kui tapva udupilve läbi surma saada. |
Ma väga ei muretse , et sinu jaoks lolli mulje võis jätta kuid ilmselgelt sa ei lugenud teksti korralikult läbi.
Jutt polnud HAKKAMA saamisest vaid sellest, et kui 50% vastastiimist kas lendab või sõidab ringi millegagi siis pole seal just väga palju seda aim vs aim käsirelva lõbu. Ning see pool tiimist häirivalt segab oma jubinate alla poetamisega.
|
vaatasid yt'st?
|
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
torumees0
HV vaatleja

liitunud: 16.11.2011
|
16.11.2011 12:50:42
|
|
|
| kas keegi teab kuidas Call of Duty: Modern Warfare 3 saaks inglise keelseks, mul endal hetkel vene keelne?
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zpsy
HV veteran

liitunud: 21.06.2009
|
16.11.2011 12:51:49
|
|
|
| torumees0 kirjutas: |
| kas keegi teab kuidas Call of Duty: Modern Warfare 3 saaks inglise keelseks, mul endal hetkel vene keelne? |
MP töötab kohe inglise keeles steamis.
|
|
| Kommentaarid: 825 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
587 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ottf
HV veteran
liitunud: 29.11.2005
|
16.11.2011 12:53:28
|
|
|
| xxlmaster kirjutas: |
ottf, kui nüüd aus olla siis sa ise oled ka üks paras feil. Enne MW3 välja tulekut kiitsid mängu maa ja taevani...DSid tulevad ja puha...ja bf3 ikka jube piix. Ja mis siis nüüd on?
Pole absull selle kritiseerimise vastu, aga enne kisa tõstmist mängi mängu  |
mis siis valesti? see mille raames ma ennem kisa tõstsin oligi netcode ja ds-id... bf3 vs mw3
ofc ma ei saanud teada ennem mis mapid jms seal on ning sel teemal ka sõna ei võtt.
need isiklikud solvangud võiksite endale jätta või noh.. kui teil muidugi parem tunne hakkab siis GG.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timo1337
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.10.2008
|
16.11.2011 13:21:09
|
|
|
Küll need head mapid ka tulevad, 20 dlc'd pidi ju tulema
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
villu70
HV Guru

liitunud: 19.12.2006
|
16.11.2011 13:52:33
|
|
|
| Timo1337 kirjutas: |
Küll need head mapid ka tulevad, 20 dlc'd pidi ju tulema  |
ostad ka või.... ~20x~15€ .... 300€..... pljäää, elu parim diil
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
122 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timo1337
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.10.2008
|
16.11.2011 14:02:30
|
|
|
| võtas-uxu kirjutas: |
| Timo1337 kirjutas: |
Küll need head mapid ka tulevad, 20 dlc'd pidi ju tulema  |
ostad ka või.... ~20x~15€ .... 300€..... pljäää, elu parim diil  |
loodame parimat kunagi oli kuulda, et PC 'le tulevad tasuta , loodame, et vähemalt pooled tulevad tasuta
MW2 omad ostsin kui kuangi mingi 4 euri tk oli , Blopsil ootan juba aasta aega samasugust diili 4€ pole palju
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
16.11.2011 14:10:24
|
|
|
Mõnus lahmimine jälle käib
Kui mainisin selle DLC koha pealt, et see kes lahmib ilma asja lugemata või tutvumata siis sain sõimata (nimesi ei maini, kes soovib scrollib teemat)
HV värk üheselt.
Selge sõnaga öeldi, et Elite saab a'la igakuu mingi map-i ja kui komplekt 4-5 mapi on koos siis tehakse DLC non Elite useritele.
TRA tarkpead siis kuidas te nüüd saate 20 DLC ?
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
16.11.2011 15:12:35
|
|
|
Selge sõnaga on seda ka öeldud, et plaanitud on 20 mapi, mitte DLC'd.
Hetkel on selle PC Elite'iga üldse mingi kala, nii et elame-näeme, mis sellest üldse saab.
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
villu70
HV Guru

liitunud: 19.12.2006
|
16.11.2011 15:15:06
|
|
|
| softis kirjutas: |
Selge sõnaga on seda ka öeldud, et plaanitud on 20 mapi, mitte DLC'd. |
Sellele pahnale juurde mis praegu väljas või?
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
122 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
16.11.2011 15:31:25
|
|
|
| tsitaat: |
Sellele pahnale juurde mis praegu väljas või?
|
Mängitav pahn ja sellele lisaks jah.
16+20 on ikka kaarega parem valik kui 9+4 või kuidas tundub ?
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kiriE
HV kasutaja

liitunud: 20.07.2003
|
16.11.2011 16:13:30
|
|
|
| WäntWõll kirjutas: |
| tsitaat: |
Sellele pahnale juurde mis praegu väljas või?
|
Mängitav pahn ja sellele lisaks jah.
16+20 on ikka kaarega parem valik kui 9+4 või kuidas tundub ? |
Kas see pidi olema nüüd mingi kivi BF3 kapsaaeda või?
Lubage naerda palun! BF3-s on üks map sama suur kui COD-i kõik 16 kokku! Krt! Peldikus sõda mängida on ikka eriti perversne ju!
"Parem valik"...HAH!
Kuidas kiviviske kauguselt snaipimine edeneb? Ühest baasist teisse granaatide loopimine? FUN!
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bush
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.04.2002
|
16.11.2011 16:13:37
|
|
|
Kas see, et ainult 1 dlc 4 lisa kaardiga on kivisse raiutud, et sa võid 100% kindlusega väita, et rohkem ühtegi lisakaarti mängule ei tule?
_________________ >OSTA ÕLUT |
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
16.11.2011 16:15:40
|
|
|
| bush kirjutas: |
| Kas see, et ainult 1 dlc 4 lisa kaardiga on kivisse raiutud, et sa võid 100% kindlusega väita, et rohkem ühtegi lisakaarti mängule ei tule? |
Kellele sa seda nüüd ütlesid?
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
16.11.2011 16:24:20
|
|
|
| kiriE kirjutas: |
Kuidas kiviviske kauguselt snaipimine edeneb? Ühest baasist teisse granaatide loopimine? FUN! |
Mine mängi oma C&C'i edasi.
Mõned soovivad siiski enam-vähem FPS'liku asja ka taguda.
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kiriE
HV kasutaja

liitunud: 20.07.2003
|
16.11.2011 16:31:46
|
|
|
| InterFace kirjutas: |
| kiriE kirjutas: |
Kuidas kiviviske kauguselt snaipimine edeneb? Ühest baasist teisse granaatide loopimine? FUN! |
Mine mängi oma C&C'i edasi.
Mõned soovivad siiski enam-vähem FPS'liku asja ka taguda. |
Palun, ole nii hea ja defineeri mulle FPS-i tähendus. Mis asi siis ikkagi on enam-vähem FPS?
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
16.11.2011 16:33:36
|
|
|
Ei , kasutan oma sõnu.
FPS ehk first person shooter mis algusaegadest olnud stiilis doom , quake , ut , rtcw , cs. aastatega on lisandunud mõned elemendid mis muidugi niiöelda oldschooleritele väga ei istu (olgu siis näiteks RTCW puhul 2001 aastal tulid airstriket ja artrilleryd, 2003 ET puhul miinid jms ning praeguse MW3 puhul osaliselt kopteri-lennuki teema ) kuid battlefield kuulub rohkem sinna strateegia mängude alla aga mitte igatahes FPS'i alla. põhimõtteliselt red alert / mõni muu C&C seeria mäng aga sellevahega, et toimub FPSi stiilis mitte pealtvaates.
2 täiesti eri masti asja mida omavahel võrrelda ei saa.
viimati muutis M8T0 16.11.2011 16:34:45, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
villu70
HV Guru

liitunud: 19.12.2006
|
16.11.2011 16:34:41
|
|
|
WäntWõll, esiteks sellest 16-st pole mitte ükski normaalselt mängitav ..... ja järgmise 20 "reakojaplatsi" suuruse mapi eest raha välja käia.... tra, ega ma nii loll nüüd ka ei ole.
Või ongi devil kaval plaan, kõigepealt mingid junnid mapid ja DLC-dega hakkab ka normaalseid(loe: suuremaid) meile ette söötma.... mingu vttu, siis vägisi läheb asi "krõpp-krõppiks" kätte ära.
Kõige muuga ma saaks hakkama selles MW2,5-s aga need mapid mis väljas, on minule vastuvõetamatud.
viimati muutis villu70 16.11.2011 16:36:23, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
122 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
16.11.2011 16:38:52
|
|
|
ainuke debiilne map on Village - muu on väga tiptop. üllatavalt isegi , kuna enamasti olnud siiski ainult 1-2 lemmikut mängudes.
mängu ainuke debiilsus on see , et spawnpointid on nii segamini. Peaks olema enamvähem siiski 2 poolt - siis oleks vähem seda , et tüüp spawnib su seljataha ja surnud sa oledki lambist.
See kui siin mõni vingub oma sniperi, panzeri või mille iganes pärast - ütlebki kõik.
võta pigem SMG kätte ja mine ürita kedagi üle aimida ja sealjuures ära hakka CSi kombel kasti taga istuma vaid agressiivne rush ja kuul silma siiski.
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kiriE
HV kasutaja

liitunud: 20.07.2003
|
16.11.2011 16:40:48
|
|
|
Olgu, saan sinu seletusest hästi aru.
Siin tekib mul aga üks küsimus: mis mäng see CoD siis õigpoolest enam olla tahab? Tahab ta olla Quake stiilis refleks shooter või seda, mida ta oli aastaid tagasi CoD:UO päevil? Mida mängijad (Teie näiteks) ise ootavad? Mida Teie sellest mängust ootanud olete või endiselt ootate? Mina olen oodanud just seda, et oleks ikka seda CoD UO võlu kuskil näha, aga kahjuks ei. Sellest ka põhjus, miks olen selles mängus väga pettunud ja pöördusin BF3 poole. Sealgi on seda vana head CoD-i rohkem tunda kui uues CoD seerias.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
villu70
HV Guru

liitunud: 19.12.2006
|
16.11.2011 16:44:07
|
|
|
InterFace, sama soovitus sulle, võta L118A kätte ja tule näita meile oma skoori
http://callofduty.wikia.com/wiki/L118A
kiriE, COD BO on näiteks täiesti söödav kraam. Kõike värki parasjagu.
Egas ma muidu ei viitsiks 15x50 levelit läbi kõmmutada
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
122 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RK2.0
HV kasutaja
liitunud: 06.04.2007
|
16.11.2011 16:47:40
|
|
|
SP on ikka väga hea . Uuendused relvade osas on mõnusad. Super mäng
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
16.11.2011 16:49:16
|
|
|
| kiriE kirjutas: |
Olgu, saan sinu seletusest hästi aru.
Siin tekib mul aga üks küsimus: mis mäng see CoD siis õigpoolest enam olla tahab? Tahab ta olla Quake stiilis refleks shooter või seda, mida ta oli aastaid tagasi CoD:UO päevil? Mida mängijad (Teie näiteks) ise ootavad? Mida Teie sellest mängust ootanud olete või endiselt ootate? Mina olen oodanud just seda, et oleks ikka seda CoD UO võlu kuskil näha, aga kahjuks ei. Sellest ka põhjus, miks olen selles mängus väga pettunud ja pöördusin BF3 poole. Sealgi on seda vana head CoD-i rohkem tunda kui uues CoD seerias. |
Ka see mäng ootab niiöelda mingit modi. COD puhul vist siis Promod?
Rtcw ja ET puhul niiöelda originaal ei kõlba puskile ja ETPRO muutis kõik toredaks.
Minu silmid tuleks pool spamijurast maha keerata ning upgraded samuti - lisaks mingilviisil FOVi muuta ja hitboxe väiksemaks teha.
vanematest cod'idest ei oska ma midagi rääkida , sest need WW2 teemalised olid minujaoks Rtcw / ET odav koopia ning hilisemaid ei ole mänginud MP'na vaid lihtsalt SP läbi teinud ja ära deletend.
Mina pole MW3s mittemingisugune näitaja või tegija - ma olen seda nädal aega mänginud ning üritab kõigepealt sellega harjuda, et strafedes ja sprintides EI lähe kuulid otse.
RTCW / ET aga on nüüd "väheke" teine lugu Mida sa näha või teada soovid? Quakeconile ma kahjuks küll ei jõudnud kuna "quitisin" mõni kuu enne kui tiim sinna sõitis ja selle võitis 2005 aastal kuid CB Eurocupidel ja igasugustel ladderitel sai "ühtteist" tehtud küll + siis eesti lan'd.
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
16.11.2011 16:56:10
|
|
|
| kiriE kirjutas: |
Olgu, saan sinu seletusest hästi aru.
Siin tekib mul aga üks küsimus: mis mäng see CoD siis õigpoolest enam olla tahab? Tahab ta olla Quake stiilis refleks shooter või seda, mida ta oli aastaid tagasi CoD:UO päevil? Mida mängijad (Teie näiteks) ise ootavad? Mida Teie sellest mängust ootanud olete või endiselt ootate? Mina olen oodanud just seda, et oleks ikka seda CoD UO võlu kuskil näha, aga kahjuks ei. Sellest ka põhjus, miks olen selles mängus väga pettunud ja pöördusin BF3 poole. Sealgi on seda vana head CoD-i rohkem tunda kui uues CoD seerias. |
Kui sa juhuslikult pole viimaste aastate arenguid ise silmanud, siis CoD seeria on sihitud just neile, kes tahavad plahvatuslikku möllu ja kiiret actionit. Sellesse saab kiirelt sukelduda ja lammutama hakata.
See, mis ta oli, pole oluline. Batman on ka filmides korduvalt muutunud.
Kui sa tahad mingi taktikalist ja vähe rahulikumat asja, siis võta Battlefield ja pauguta suurtel kaartidel, kus iga klass oma eesmärgiga on.
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kiriE
HV kasutaja

liitunud: 20.07.2003
|
16.11.2011 16:57:18
|
|
|
võtas-uxu , Söödav võib ta olla, aga minu seedimisele enam ei sobi.
See kill-streikide premeerimine ja üleüldse mingite kahtlaste perk-süsteemidega tõmblemine ei ole minu maitse. See ei ole ju CoD, nagu ta oli varem! Mida on selles mängus tegelikult üldse järele jäänud CoD-st? Ok, meil on tegemist nüüd mänguga mille tegevus toimub erinevatel aegadel, aga ikkagi. Kogu see kompott just eelpool mainitud põhjustel tõmbab asjale vee peale.
Võibolla on ka asi minus, et ma pole suutnud ajaga kaasa minna. Aga samas, mängu nimi on ju Call of Duty ja selle nimega kaasnevad minul paratamatult teised mälestused ja ootused. Ning oh üllatust oh üllatust: mis mäng neid ootuseid ja lootuseid natukenegi suudab täita?
Seda postitust kirjutades hakkan muidugi ise kah üha rohkem aru saama, et mul pole mõtet vinguda. CoD on nüüd selline ja sellega tuleb jäädavalt leppida.
Minu puhul pole tegemist BF3 fänboyga. Olin täielik CoD:UO fänboi (kuulusin Eesti koondise klanni) ja BF3 on see, mis hetkel minu mälestusi ja ootuseid suudab tänapäeva mängudes ainukesene rahuldada.
Seega, "If you mess with BF3, you mess with CoD:UO"<- minu tõlgendus asjast ja sellest, miks olen ma ühe mängu poolt ja teise vastu.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
16.11.2011 17:10:15
|
|
|
| tsitaat: |
võta L118A kätte ja tule näita meile oma skoori
|
Kulla s-uxu mängu tempo määravad ära mängijad, küllaga olen selle nädala jooksul näinud rounde kus rahulikult snipetakse.
16-st 10 on kindlasti sama suured kui MW2 mapid olid kui mitte suuremad, lihtsalt rohkem kilakola vedelemas ambientis.
Vastavalt mapile on mul klassid ja kolmel mapil snipe ise kah rahuliku südamega.
Asi mis mulle meeldib on see, et igasugu "pro QS" mehed ei ole nii OP nagu olid MW2-s.
Mängu hitboxide ära kasutamine ei näita kui kõva mees oled, pigem täpselt sama tark ja tugev kui noobtuberid.
Mõlemad kasutavad ära mingit mängu nõrkust.
Kuigi kindel lemmik endal on jätkuvalt
UMP
Sumbutt
Stability
Betty
Smoke
Blind eye
Assasin
Dead silence
+ kaasas Stinger igasugu lendavate vastu
Antud kalssi eripära on just see, et pead nägema mitte ära kuritarvitama igasugu lisa perke, kuulmise parandamiseks, thermal jms.
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hmekk
HV Guru

liitunud: 10.07.2004
|
16.11.2011 18:15:50
|
|
|
MW3 ja BC3 fanboyde heitlus on ikakgi tuline. can't we all just get along and play what we like ?
kogu see teema tundub olevat selline kus BC3 fanboyd üritavad teha MW3 fanboydele selgeks kelle mäng on parem stiilis:
Spoiler 
Isiklikult oman MW3
fov alguses häiris - enam mitte
Mapid on normaalse suurusega, annavad piisavalt mõtlemisainet kust võiksid tulla vastased ja kust ise minna ja üle kavaldada
Relvad -kindlasti ei saa öelda, et on samasugused
Mängu üleüldine kiirus on hea - fast action (spami kohta ei saa kurta, las olla mis vahet seal on ET's oli samamoodi spam ja sai see kah üle elatud.
Mängu baas on hea - jookseb isegi sitemal arvutil kenasti ja ilusa pildiga
Aga mis on fakt on see, et mäng on kiire, vajab reageerimis kiirust ja aimi. kui sa oled väikene laps ja tahad nutta iga väikese asjapärast mis jäävad puhtalt sinu enda ignorantsuse taha siis ärge mängige ja kui mängite siis ärge vinguge nagu 5 aastased tüdrukud.
_________________ Fotoblogi / Flickr |
|
| Kommentaarid: 102 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
8 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bush
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.04.2002
|
16.11.2011 18:18:51
|
|
|
Jube hea on tuimalt ilma mitte midagi mõtlemata mööda imepisikesi mappe ringi joosta, surma saada - silmapilkselt spawnida - ja uuesti submuchine gun-iga eriti kiirelt reloadides peale joosta. See on siis arusaam FPS-ist? See mäng ei vaja mitte mingisugust mõtlemist ja see on fakt. Jookse ja tulista. Ja publicus on liiga lihtne ka, tooge mulle ükskõik mis game mode ja 2.0 kdr-i pole absoluutselt keeruline teha kasutades ülaltoodud taktikat. Lisaks kui oled assault class siis saad veel ekraani täis spammida - reaperite, helikopteri, plahvatavate koertega jne.
Ma ei ütle, et mäng halb on. Lihtsalt palun ärge võrrelge erinevaid mänge ja rääkige, et üks on HEA ja teine HALB. Need sisult väga erinevad mängud ja täiesti võrdlematud. Igal ühel omad head ja vead.
Ja WäntWõll,
Kuigi kindel lemmik endal on jätkuvalt
UMP
Sumbutt
Stability
Betty
Smoke
Blind eye
Assasin
Dead silence
See on tüüpiline noob classe kes lihtsalt jookseb mööda mappi ringi, keegi teda ei näe, recoil puudub, ja lased selga inimesi. Skill indeed
_________________ >OSTA ÕLUT |
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timo1337
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.10.2008
|
16.11.2011 18:18:57
|
|
|
| hmekk, kiire mäng low fps'ga ( 91 )
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thenoob
HV kasutaja

liitunud: 20.09.2011
|
16.11.2011 18:21:26
|
|
|
| Mängige S&D ja pole midagi nii kiire kõik. Q3 on kiire, cod on huinamuina sellekõrval.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hmekk
HV Guru

liitunud: 10.07.2004
|
16.11.2011 18:23:05
|
|
|
Timo1337, selgita mulle selle lause point ära? Ma REAALSELT ei saa nüüd aru kuidas see üldse segab midagi? ajad on möödas, pole enam ET kus oli "maagilsied" fpsi capid.
bush, Sa ikka tead, et see mis sa siin teemas bashinud oled ja see viimane sinu postitus on liialt loogilises kokkupõrkes.
_________________ Fotoblogi / Flickr |
|
| Kommentaarid: 102 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
8 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
villu70
HV Guru

liitunud: 19.12.2006
|
16.11.2011 18:26:59
|
|
|
| WäntWõll, milline nimeliselt on suur map, võibolla on mul midagi kahesilma vahele jäänud.
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
122 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|