|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
04.11.2011 00:51:22
|
|
|
Äkki ei toeta see adapter või siis see lugeja, kuhu selle adapteri lõpuks pistad SD HC kaarte?
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| tagasi üles |
|
 |
WAV
HV veteran
liitunud: 02.03.2010
|
04.11.2011 01:12:13
|
|
|
| bladerunner kirjutas: |
| Äkki ei toeta see adapter või siis see lugeja, kuhu selle adapteri lõpuks pistad SD HC kaarte? |
Toetab küll. Ise kasutan ka samu adaptereid ja lugejaid koos 32GB microSD kaartidega. Töötavad igal pool probleemideta.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
friik1
HV Guru

liitunud: 18.06.2004
|
04.11.2011 08:47:27
|
|
|
| Äkki kaart katki, mul on neid microSDsid läbi kärssand küll.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Ollaz
HV veteran

liitunud: 04.01.2008
|
04.11.2011 08:48:39
|
|
|
| Kaart on terve, telefonis töötab. Tavalise SD adaptriga samuti. Ma näitaks näpuga selle MicroSD lugeja poole.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
04.11.2011 10:16:25
|
|
|
Ollaz, telefonis parooli alla pole pandud või telefoni poolt cryptitud?
Igatahes sellisel juhul ei pruugi windows kaarti leidagi.
Endal oli nokias kasutatava micro sd kaardiga selline jama.
_________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€ |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ollaz
HV veteran

liitunud: 04.01.2008
|
04.11.2011 11:12:37
|
|
|
| kjaups, ei tohiks olla, Canoni kaamera võtab kaardi omaks ja seal on ta ka formaaditud. Selle suure SD adapteriga loeb, väiksega mitte.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
WAV
HV veteran
liitunud: 02.03.2010
|
04.11.2011 22:02:10
|
|
|
| Ollaz kirjutas: |
| Kaart on terve, telefonis töötab. Tavalise SD adaptriga samuti. Ma näitaks näpuga selle MicroSD lugeja poole. |
Siis pole muud kui uus lugeja osta, 2.85€ pole just suur kulutus.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Ollaz
HV veteran

liitunud: 04.01.2008
|
05.11.2011 17:07:14
|
|
|
| WAV kirjutas: |
| Ollaz kirjutas: |
| Kaart on terve, telefonis töötab. Tavalise SD adaptriga samuti. Ma näitaks näpuga selle MicroSD lugeja poole. |
Siis pole muud kui uus lugeja osta, 2.85€ pole just suur kulutus. |
Ma sain selle mälukaardiga tasuta kaasa, mõtlesin, et tore kui töötaks. Puudust ei tunne.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
water
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.05.2003
|
05.11.2011 20:55:09
|
|
|
| Tegin cleaninstalli, kuid unustasin klaviatuuri eestikeelseks muuta. Saab tagantj2rgi seda teha ?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
|
| tagasi üles |
|
 |
water
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.05.2003
|
05.11.2011 23:32:13
|
|
|
| suured tänud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
heikis
HV Guru
liitunud: 17.03.2003
|
07.11.2011 08:10:13
|
|
|
| Selline probleem, et My Documents on konkreetne pasaladu- mingit logitechi ja microsofti huinamuinat täis. Saab kuidagi määrata mõnda muud paika neile, et My Documents oleks ka reaalselt ainult minu dokumentidele?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
|
| tagasi üles |
|
 |
avrn
Kreisi kasutaja
liitunud: 16.02.2007
|
07.11.2011 20:34:35
|
|
|
Tere.
Mul on probleem backupi tegemisega süsteemist.
Control panel->System and security->Backup and restore->Create a system image. Seda mõtlen.
Masinas on ühel kettal kaks partitsiooni:süsteem ja data eraldi. Ja teine ketas ajutiselt sabas varukoopia jaoks.
Kui tahan nüüd seda imaget teha, ei lase ta mul valida, millist partitsiooni varundada vaid tahab teha mõlemast partist korraga. Vaja on ainult süsteemist teha.
Tegu on värske installiga, kõik saadaolevad uuendused on peal.
Huvitav on see, et teises vanema installiga masinas seda muret pole, laseb ilusti valida, millest teha.
Kas seda võib põhjustada mõni neist KB-st?
Oskab keegi selle kohta midagi tarka kosta?
Pilt ka:
[/img]
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
07.11.2011 20:54:35
|
|
|
tcumen: Oletada võib, et asi selles, et mõlemad kettad on kirjeldatud "Süsteemiketastena". Samas tahavad paljud Back-uppijad ja Kloonijad, et mõlemad oleksid ikkagi iseseisvad kettad, mitte, et üks on teise Extend, siis tahavad jah, ühe kettana kopeerida.
Vähemalt mingi programmiga kunagi sellist asja kohtasin, et tehti vahet, kas on:
- iseseisvad kettad
- või on ketas ja tema laiendketas
|
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
07.11.2011 20:57:36
|
|
|
| Tee disk managementist pilt. Nii, et kõik kõvakettad ja partitsioonid näha oleks.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
avrn
Kreisi kasutaja
liitunud: 16.02.2007
|
08.11.2011 16:48:54
|
|
|
Disk managment:
Edit:
Hmm. Ma natuke pika taipamisega vahel.
Vastus ongi ju pildil.
Kas selle D-partisiooni tavaliseks muutmiseks on mõni muu võimalus ka peale formaatimise?
Edit2:
Korras nüüd.Ilmselt installi ajal pandi D-kettale miskit bootimisel vajalikku, seepärast seda süsteemile vajalikuks peeti.
Miks küll?
Kui plaadiga D-pardi kustutasin, wini all ei lubanud, ei bootinud enam üles. Aga repair parandas asja.
Ja saab ilusti süsteemikettast backup`i teha.
Tänan tähelepanu eest.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
08.11.2011 18:51:48
|
|
|
tcumen, mul oli kunagi täpselt sama asi Vistaga. Samuti müstilisel kombel ronisid osad süsteemifailid teisele partitsioonile.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
SurfData
HV Guru

liitunud: 19.05.2006
|
08.11.2011 18:55:36
|
|
|
| LiivaneLord kirjutas: |
tcumen, mul oli kunagi täpselt sama asi Vistaga. Samuti müstilisel kombel ronisid osad süsteemifailid teisele partitsioonile.  |
endalgi kodus veel vista, see armastas jah installi aeg osasid faile panna teisele kettale kui süsteemi omale
|
|
| tagasi üles |
|
 |
xeon
HV kasutaja

liitunud: 20.07.2007
|
08.11.2011 23:26:51
|
|
|
Ei hakka uut teemat tegema ja kuna puudutab ka win7 , siis kirjutan siia oma probleemi , nimelt ostsin uue arvuti ,aga endal on juba win7 olemas, olen varem win7 peale lasknud, usb boot ja läheb, aga sellel uuel arvutil on siuke jama ,et panin küll esimese boot-i usb , kõik näitab ja on korras, aga ette tuleb mingi dos menüü , endal pole mul siukest asja varem ette tulnud, et ma ei jõuagi bootida, ennem tuleb see dos teema ette, eks asjatundjamad inimesed ehk oskavad midagi tarka öelda, mis teha tuleks?
tänud ette...
_________________ PSN: Kilitapja |
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
09.11.2011 00:12:20
|
|
|
| xeon, ja mida see menüü sisaldab? Kui võimalik, siis paluks ka pilti.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
xeon
HV kasutaja

liitunud: 20.07.2007
|
09.11.2011 00:30:46
|
|
|
siuke asi siis naq freeDOS, veelkord, et ostsin poest tutika arvuti , mingi tavaline värk arvatavasti
_________________ PSN: Kilitapja |
|
| tagasi üles |
|
 |
Villemk2
HV veteran

liitunud: 10.11.2010
|
09.11.2011 01:10:14
|
|
|
| sinna kirjuta d:\setup ja vajuta siis enter
|
|
| tagasi üles |
|
 |
xeon
HV kasutaja

liitunud: 20.07.2007
|
09.11.2011 01:19:49
|
|
|
| tsitaat: |
| sinna kirjuta d:\setup ja vajuta siis enter |
bad command or filename ütleb
_________________ PSN: Kilitapja |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
09.11.2011 01:22:31
|
|
|
Järelikult siiski ei bootinud sul USB pealt.
Proovisid pulka mõnes teises masinas, kas boodib?
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| tagasi üles |
|
 |
xeon
HV kasutaja

liitunud: 20.07.2007
|
09.11.2011 01:35:37
|
|
|
| tsitaat: |
Järelikult siiski ei bootinud sul USB pealt.
Proovisid pulka mõnes teises masinas, kas boodib? |
proovisin teises masinas, ja töötas,aga seal ma sain f8-ega ette võtta boot menu ka ,kust valisin ,et ta just seda usb-d bootiks,sellel läpakal , millele tahan peale panna ,seda pole, ainuke asi mida teha sain ,oli panna see boot-i järjekorras esimeseks , bios-i alt
_________________ PSN: Kilitapja |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
09.11.2011 01:40:46
|
|
|
No endiselt on ikkagi variant, et sellele läpparile ei meeldi see konkreetne USB pulk.
Ennegi nähtud, et ühe pulga peale boodib, teise pealt mitte.
Mõne teisega pole katsetada?
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
09.11.2011 01:50:30
|
|
|
| xeon, lappa dir käsuga kõik draivid läbi. Vaata, mis failid ja kaustad on C peal. Siis D, E jne. Ja kui näiteks setup.exe asub D peal, siis tipid cd D:\ ja peale seda setup.exe. Eelkõige huvitaks, mis seal C peal on.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
09.11.2011 08:55:37
|
|
|
| LiivaneLord kirjutas: |
| Eelkõige huvitaks, mis seal C peal on. |
On ju selgelt pildil kirjas "Welcome to FreeDos"
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
09.11.2011 11:49:34
|
|
|
/ot/ udusiil, noored poisid, täkku täis, ega need ju loevad ainult küsimuse esimest otsa, ammugi mitte vahepealseid vastuseid ning kukuvad kohe nõu jagama...
LiivaneLord, kettatähised tekivad ikka OS-i all. Selleks peaks freeDOS-l olema eraldi USB tugi sisse lülitatud/draiver laetud.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| tagasi üles |
|
 |
xeon
HV kasutaja

liitunud: 20.07.2007
|
09.11.2011 19:14:55
|
|
|
asi oli lihtsamast lihtsam , ostsin uue usb pulga ja kohe esimese korraga kõik asjad toimisid
aga suured tänud kõigile
_________________ PSN: Kilitapja |
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
09.11.2011 19:19:40
|
|
|
| Aga miks arvuti Freedosi bootis? On see mingi Windows 7 varjatud programm mittebootivatele vidinatele?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
erko
Kreisi kasutaja
liitunud: 11.07.2004
|
09.11.2011 19:40:58
|
|
|
| LiivaneLord kirjutas: |
| Aga miks arvuti Freedosi bootis? On see mingi Windows 7 varjatud programm mittebootivatele vidinatele? |
Sest uuel masinal oli kettale eelinstalleeritud FreeDOS (mitte Win). Kui masin ei võtnud olemasolevat USB pulka sappa kus tal oli peal Win installatsioon ning eeldatavalt oli järgmine boot device HDD, siis tuligi FreeDOS ette.
Nii sain mina asjast aru.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
09.11.2011 19:44:52
|
|
|
| erko, tundub loogiline ...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
sav1saar
HV kasutaja

liitunud: 14.03.2009
|
10.11.2011 03:20:55
|
|
|
Ilmnes üks probleem juba palju kuid tagasi, kuid lahendust pole sellele leidnud.
Nimelt ei händli mu raal netti ära. Kui miskit suuremat allalaadima või tõmbama panen (näiteks torrent), samal ajal vaatan mõnda video või lihtsalt hulk tääbe brauseris lahti, siis friisimine on garanteeritud. Heal juhul lakkab töötamast wireless, väga heal juhul ei pea nupust restarti tegema. Kui Wireless ei lülita end uuesti sisse, siis juhtmest saab edaspidi neti ikka kätte.
Olen üritanud tõmbamise ajaks netikasutuse miinimumini viia, kuid päris õige käitumine see siiski ei ole.
Teinud win7'le ka reinstalli, kuid see probleemi ei kaotanud.
Ühesõnaga küsimus: viga süsteemis või mujal? Kas ravi ka on?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
10.11.2011 18:46:46
|
|
|
| sav1saar, viga ei oska öelda, kuid kui muidu ei saa, siis viimase asjana peaksid selgeks tegema, mis on su allalaadimiskiirus ning piirama kiiruse natuke alla selle. Siiski arvan, et lahendus võiks olla hoopis ühenduste arvu piiramine. Seda siis selle torrenti programmi puhul.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
sav1saar
HV kasutaja

liitunud: 14.03.2009
|
11.11.2011 00:04:16
|
|
|
| Asi pole torrentites. Torrent oli näide ning seal on juba piirangud peal. Sama probleemi kohtab ka videode striimimisel ja otse netist allalaadimisel. Kas asi võib olla võrgukaardis või draiverite installimises?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
12.11.2011 16:27:46
|
|
|
windows7 64bit ultimate ja firefox, kõik firefoxi saundid on kõrvaklappides, mis on emaplaadi heliaugus, ülj saundid on hdmi kaudu telekas, mis on DEFAULT device ka... mis viga võib olla? *
kui vahetada nii, et oleks default SPEAKERS, siis on ikka sealsamas ja kui uuesti vahetada TELEKAS defauldiks, siis on ikkagi SPEAKERS kanalis firefox...
Aitäh
edit: probleem pole vist firefoxis endas, vaid flashis vms, mis youtube'i jms asju jooksutab, sest kõik asjad mis firefoxis läbi neti pleierite mängivad on klappides, kui nt. mp3 vms. local file'i dropin firefoxi peale, siis mängib telekas...
enne oli peal realtek HD audio manager, võtsin selle maha ka, a ikkagi sama seis.
edit2: peale järjekordset restarti on korras nagu võluväel. bugbugbug
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
12.11.2011 16:30:16
|
|
|
| rmc, paljuütlev tekst ...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
12.11.2011 16:35:35
|
|
|
no point oli selles, et default output oli HDMI, a streamiv heli netist tuli läbi klappide millegipärast.. samamoodi windowsi enda helid.. kohalik meedia tuli ilusti läbi teleka.. helist on siis jutt... defaulte muutes ei muutunud midagi jne...
läks "ise" korda, seega hetkel okei jäll.
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
karuke
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.01.2003
|
13.11.2011 20:09:30
|
|
|
| Kiruks siis Win 7 genaalsust sellega, et sai katsetud erinevaid DPI setinguid Media PC'l, et diinvanilt vaadata ja noh kui ikka 500% ära väänad siis sisuliselt on võimatu tagasi keerata. Seega siit kivi WIN arendajate kapsaaeda, kus krt nendel ajud olid.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
namstoop
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
14.11.2011 12:46:14
|
|
|
Kuulge kas on normaalne, et Windows 7 (pro, 64bit) värske install (nö tehases paigaldatud) võtab kõvakettal 30GB?
Ja kus võiksid paikneda need failid, mis seal ei peaks olema.
Muidu oleks suva, aga tegu on 60GB SSD kettaga, kus süsteem paikneb. Seega üle poole juba läinud.
_________________ verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon. |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
14.11.2011 13:05:56
|
|
|
| namstoop kirjutas: |
Kuulge kas on normaalne, et Windows 7 (pro, 64bit) värske install (nö tehases paigaldatud) võtab kõvakettal 30GB?
Ja kus võiksid paikneda need failid, mis seal ei peaks olema.
Muidu oleks suva, aga tegu on 60GB SSD kettaga, kus süsteem paikneb. Seega üle poole juba läinud. |
äkki on seal seda saasta tehase poolt kilode viisi kaasa topitud, mitte otseselt win7 seotud. kõik need "vajalikud" programmid , mida armastatakse kaasa toppida.
Aga kui sul puhas arvuti, siis võid ju proovida uuesti win peale lasta ilma lisadeta
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| tagasi üles |
|
 |
namstoop
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
14.11.2011 13:07:47
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| namstoop kirjutas: |
Kuulge kas on normaalne, et Windows 7 (pro, 64bit) värske install (nö tehases paigaldatud) võtab kõvakettal 30GB?
Ja kus võiksid paikneda need failid, mis seal ei peaks olema.
Muidu oleks suva, aga tegu on 60GB SSD kettaga, kus süsteem paikneb. Seega üle poole juba läinud. |
äkki on seal seda saasta tehase poolt kilode viisi kaasa topitud, mitte otseselt win7 seotud. kõik need "vajalikud" programmid , mida armastatakse kaasa toppida.
Aga kui sul puhas arvuti, siis võid ju proovida uuesti win peale lasta ilma lisadeta  |
no programmide loendis ei ole küll mingeid erilisi programme näha.
Asjal on peal küll kohe ka SP1, aga no see ei tohiks ju nüüd ka nii palju lisada?
_________________ verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon. |
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
14.11.2011 13:08:05
|
|
|
namstoop,
* kui on seal tehase paigaldus, siis on raudselt ka tehase programmid. Uuri programmide nimekirja ja eemalda programmid, mida sa ei vaja. Tee CCleaneriga ka järelkontroll.
* Piira süsteemitaastepunktide (system restore points) hulka. Seda saad teha, kui paremklikkad Arvuti peal -> properties -> system protection -> seal nupp configure. Kerimisriba libista vasakule poole. Pane mingi 4% peale umbes (see on muidugi vaieldav). Teine võimalus on süsteemitaaste üldse välja lülitada, kuid ei tea soovitada. Põhimõtteliselt võib. Krdi heameelega tahaksin endal süsteemitaastet kasutada nii, et failid salvestatakse teisele kõvakettale, aga tundub võimatu häkk olevat.
* Windowsi kausta kärpida. Siinkohal oleks teiste kogemused ka oodatud. Kuskil seal oli üks tutvustav video, mis näitas, kuidas WMC-d kasutada, kuid selle maht oli üle 50 MB. Hetkel pole aega seda välja otsida. "Web" kaustas on ka mõningaid mahukaid pilte. Seal võid mõned ära kustutada, aga jäta igaks juhuks üks alles.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
namstoop
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
14.11.2011 14:45:35
|
|
|
LiivaneLord, no põhimõtteliselt on tegu Ordi komplektiga, neil mingit enda tarkvara pole eriti nagu.
edit: nii, ühe eriti suure koha avastasin. System32->DriverStore->File Repository
Kui vanas arvutis on selle suuruseks 1,2GB, siis uues üle 10GB
_________________ verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon. |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
|
| tagasi üles |
|
 |
namstoop
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
14.11.2011 16:39:41
|
|
|
| tomorrow kirjutas: |
| namstoop kirjutas: |
edit: nii, ühe eriti suure koha avastasin. System32->DriverStore->File Repository
Kui vanas arvutis on selle suuruseks 1,2GB, siis uues üle 10GB  |
Seal on installitud driverite failid.Ei soovita seda kustutada.Kui mingit driverit tahad maha installida, siis Device Manageri kaudu  |
tiba guugeldasin seda asja ja tõmbasin spetsiaalse programmi tolle kataloogiga tegelemiseks. Nii et sain 2GB peale suuruse, täpselt sama versiooni ja kuupäevaga asju oli N x seal. Eriti mingeid Realtek-i audiodrivereid jne. Tegin backupi teisele kettale ka, nii et kui midagi vajaka jääb, siis pole hullu. Just C kettaga on kitsas käes. Ju krdima Ordi on ma installeri mingit jura täis laskinud topelt
_________________ verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon. |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
14.11.2011 17:31:59
|
|
|
namstoop: Asi on lihtne, need "draiverite / tarkvara install-kataloogid tehakse universaalsed ja siis seetõttu sisaldavad need endas, mitte üksnes Sinu arvuti mudeli vajalikku kraami, vaid lisaks veel mingite rea teiste arvutite kraami samamoodi.
Aga nii on see ju ammuilma, igasugu arvutite Draiverite CD / DVD-plaadid või kopeerituna kõvakettale ongi selliselt suured, tänu erinevale kraamile, mis on ühte kohta kokku tõstetud.
-------------------------------
Üks variant on alati sel juhul selline, et otsid üles enda arvuti jaoks vajaliku kraami, selle põletad DVD-le ja siis ülejäänu võib ära unustada.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|