Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows 7 (arutelu ja probleemid) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 291, 292, 293 ... 372, 373, 374  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2011 00:51:22 vasta tsitaadiga

Äkki ei toeta see adapter või siis see lugeja, kuhu selle adapteri lõpuks pistad SD HC kaarte?
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WAV
HV veteran

liitunud: 02.03.2010




sõnum 04.11.2011 01:12:13 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
Äkki ei toeta see adapter või siis see lugeja, kuhu selle adapteri lõpuks pistad SD HC kaarte?

Toetab küll. Ise kasutan ka samu adaptereid ja lugejaid koos 32GB microSD kaartidega. Töötavad igal pool probleemideta.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
friik1
HV Guru
friik1

liitunud: 18.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2011 08:47:27 vasta tsitaadiga

Äkki kaart katki, mul on neid microSDsid läbi kärssand küll.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2011 08:48:39 vasta tsitaadiga

Kaart on terve, telefonis töötab. Tavalise SD adaptriga samuti. Ma näitaks näpuga selle MicroSD lugeja poole.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2011 10:16:25 vasta tsitaadiga

Ollaz, telefonis parooli alla pole pandud või telefoni poolt cryptitud?
Igatahes sellisel juhul ei pruugi windows kaarti leidagi.

Endal oli nokias kasutatava micro sd kaardiga selline jama.

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2011 11:12:37 vasta tsitaadiga

kjaups, ei tohiks olla, Canoni kaamera võtab kaardi omaks ja seal on ta ka formaaditud. Selle suure SD adapteriga loeb, väiksega mitte.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WAV
HV veteran

liitunud: 02.03.2010




sõnum 04.11.2011 22:02:10 vasta tsitaadiga

Ollaz kirjutas:
Kaart on terve, telefonis töötab. Tavalise SD adaptriga samuti. Ma näitaks näpuga selle MicroSD lugeja poole.

Siis pole muud kui uus lugeja osta, 2.85€ pole just suur kulutus.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2011 17:07:14 vasta tsitaadiga

WAV kirjutas:
Ollaz kirjutas:
Kaart on terve, telefonis töötab. Tavalise SD adaptriga samuti. Ma näitaks näpuga selle MicroSD lugeja poole.

Siis pole muud kui uus lugeja osta, 2.85€ pole just suur kulutus.

Ma sain selle mälukaardiga tasuta kaasa, mõtlesin, et tore kui töötaks. Puudust ei tunne.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
water
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.05.2003




sõnum 05.11.2011 20:55:09 vasta tsitaadiga

Tegin cleaninstalli, kuid unustasin klaviatuuri eestikeelseks muuta. Saab tagantj2rgi seda teha ?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2011 21:45:34 vasta tsitaadiga

water kirjutas:
Tegin cleaninstalli, kuid unustasin klaviatuuri eestikeelseks muuta. Saab tagantj2rgi seda teha ?

windows.gif +R sisesta:
%windir%\System32\control.exe intl.cpl,,2

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
water
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.05.2003




sõnum 05.11.2011 23:32:13 vasta tsitaadiga

suured tänud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2011 08:10:13 vasta tsitaadiga

Selline probleem, et My Documents on konkreetne pasaladu- mingit logitechi ja microsofti huinamuinat täis. Saab kuidagi määrata mõnda muud paika neile, et My Documents oleks ka reaalselt ainult minu dokumentidele?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2011 09:01:18 vasta tsitaadiga

heikis, Arvatavasti on sul lihtsam määrata oma dokumentidele muu kaust kui hakata ümber mappima kõiki neid asju mis sinna vaikimisi topitakse icon_smile.gif
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avrn
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 07.11.2011 20:34:35 vasta tsitaadiga

Tere.
Mul on probleem backupi tegemisega süsteemist.
Control panel->System and security->Backup and restore->Create a system image. Seda mõtlen.
Masinas on ühel kettal kaks partitsiooni:süsteem ja data eraldi. Ja teine ketas ajutiselt sabas varukoopia jaoks.
Kui tahan nüüd seda imaget teha, ei lase ta mul valida, millist partitsiooni varundada vaid tahab teha mõlemast partist korraga. Vaja on ainult süsteemist teha.
Tegu on värske installiga, kõik saadaolevad uuendused on peal.
Huvitav on see, et teises vanema installiga masinas seda muret pole, laseb ilusti valida, millest teha.
Kas seda võib põhjustada mõni neist KB-st?
Oskab keegi selle kohta midagi tarka kosta?
Pilt ka:
[/img]
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 07.11.2011 20:54:35 vasta tsitaadiga

tcumen: Oletada võib, et asi selles, et mõlemad kettad on kirjeldatud "Süsteemiketastena". Samas tahavad paljud Back-uppijad ja Kloonijad, et mõlemad oleksid ikkagi iseseisvad kettad, mitte, et üks on teise Extend, siis tahavad jah, ühe kettana kopeerida.

Vähemalt mingi programmiga kunagi sellist asja kohtasin, et tehti vahet, kas on:
- iseseisvad kettad
- või on ketas ja tema laiendketas
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2011 20:57:36 vasta tsitaadiga

Tee disk managementist pilt. Nii, et kõik kõvakettad ja partitsioonid näha oleks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avrn
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 08.11.2011 16:48:54 vasta tsitaadiga

Disk managment:


Edit:
Hmm. Ma natuke pika taipamisega vahel. icon_cool.gif
Vastus ongi ju pildil. icon_redface.gif
Kas selle D-partisiooni tavaliseks muutmiseks on mõni muu võimalus ka peale formaatimise?
Edit2:
Korras nüüd.Ilmselt installi ajal pandi D-kettale miskit bootimisel vajalikku, seepärast seda süsteemile vajalikuks peeti.
Miks küll? icon_eek.gif
Kui plaadiga D-pardi kustutasin, wini all ei lubanud, ei bootinud enam üles. Aga repair parandas asja.
Ja saab ilusti süsteemikettast backup`i teha.

Tänan tähelepanu eest. icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2011 18:51:48 vasta tsitaadiga

tcumen, mul oli kunagi täpselt sama asi Vistaga. Samuti müstilisel kombel ronisid osad süsteemifailid teisele partitsioonile. icon_eek.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SurfData
HV Guru
SurfData

liitunud: 19.05.2006




sõnum 08.11.2011 18:55:36 vasta tsitaadiga

LiivaneLord kirjutas:
tcumen, mul oli kunagi täpselt sama asi Vistaga. Samuti müstilisel kombel ronisid osad süsteemifailid teisele partitsioonile. icon_eek.gif


endalgi kodus veel vista, see armastas jah installi aeg osasid faile panna teisele kettale kui süsteemi omale icon_sad.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xeon
HV kasutaja
xeon

liitunud: 20.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2011 23:26:51 vasta tsitaadiga

Ei hakka uut teemat tegema ja kuna puudutab ka win7 , siis kirjutan siia oma probleemi , nimelt ostsin uue arvuti ,aga endal on juba win7 olemas, olen varem win7 peale lasknud, usb boot ja läheb, aga sellel uuel arvutil on siuke jama ,et panin küll esimese boot-i usb , kõik näitab ja on korras, aga ette tuleb mingi dos menüü , endal pole mul siukest asja varem ette tulnud, et ma ei jõuagi bootida, ennem tuleb see dos teema ette, eks asjatundjamad inimesed ehk oskavad midagi tarka öelda, mis teha tuleks?
tänud ette...

_________________
PSN: Kilitapja
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2011 00:12:20 vasta tsitaadiga

xeon, ja mida see menüü sisaldab? Kui võimalik, siis paluks ka pilti.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xeon
HV kasutaja
xeon

liitunud: 20.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2011 00:30:46 vasta tsitaadiga

siuke asi siis naq freeDOS, veelkord, et ostsin poest tutika arvuti , mingi tavaline värk arvatavasti

_________________
PSN: Kilitapja
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Villemk2
HV veteran
Villemk2

liitunud: 10.11.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2011 01:10:14 vasta tsitaadiga

sinna kirjuta d:\setup ja vajuta siis enter
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xeon
HV kasutaja
xeon

liitunud: 20.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2011 01:19:49 vasta tsitaadiga

tsitaat:
sinna kirjuta d:\setup ja vajuta siis enter

bad command or filename ütleb

_________________
PSN: Kilitapja
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2011 01:22:31 vasta tsitaadiga

Järelikult siiski ei bootinud sul USB pealt.
Proovisid pulka mõnes teises masinas, kas boodib?

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xeon
HV kasutaja
xeon

liitunud: 20.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2011 01:35:37 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Järelikult siiski ei bootinud sul USB pealt.
Proovisid pulka mõnes teises masinas, kas boodib?

proovisin teises masinas, ja töötas,aga seal ma sain f8-ega ette võtta boot menu ka ,kust valisin ,et ta just seda usb-d bootiks,sellel läpakal , millele tahan peale panna ,seda pole, ainuke asi mida teha sain ,oli panna see boot-i järjekorras esimeseks , bios-i alt

_________________
PSN: Kilitapja
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2011 01:40:46 vasta tsitaadiga

No endiselt on ikkagi variant, et sellele läpparile ei meeldi see konkreetne USB pulk.
Ennegi nähtud, et ühe pulga peale boodib, teise pealt mitte.
Mõne teisega pole katsetada?

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2011 01:50:30 vasta tsitaadiga

xeon, lappa dir käsuga kõik draivid läbi. Vaata, mis failid ja kaustad on C peal. Siis D, E jne. Ja kui näiteks setup.exe asub D peal, siis tipid cd D:\ ja peale seda setup.exe. Eelkõige huvitaks, mis seal C peal on.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2011 08:55:37 vasta tsitaadiga

LiivaneLord kirjutas:
Eelkõige huvitaks, mis seal C peal on.

On ju selgelt pildil kirjas "Welcome to FreeDos"
icon_rolleyes.gif

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2011 11:49:34 vasta tsitaadiga

/ot/ udusiil, noored poisid, täkku täis, ega need ju loevad ainult küsimuse esimest otsa, ammugi mitte vahepealseid vastuseid ning kukuvad kohe nõu jagama... icon_lol.gif

LiivaneLord, kettatähised tekivad ikka OS-i all. Selleks peaks freeDOS-l olema eraldi USB tugi sisse lülitatud/draiver laetud.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xeon
HV kasutaja
xeon

liitunud: 20.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2011 19:14:55 vasta tsitaadiga

asi oli lihtsamast lihtsam , ostsin uue usb pulga ja kohe esimese korraga kõik asjad toimisid icon_biggrin.gif
aga suured tänud kõigile icon_wink.gif

_________________
PSN: Kilitapja
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2011 19:19:40 vasta tsitaadiga

Aga miks arvuti Freedosi bootis? On see mingi Windows 7 varjatud programm mittebootivatele vidinatele?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erko
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2011 19:40:58 vasta tsitaadiga

LiivaneLord kirjutas:
Aga miks arvuti Freedosi bootis? On see mingi Windows 7 varjatud programm mittebootivatele vidinatele?

Sest uuel masinal oli kettale eelinstalleeritud FreeDOS (mitte Win). Kui masin ei võtnud olemasolevat USB pulka sappa kus tal oli peal Win installatsioon ning eeldatavalt oli järgmine boot device HDD, siis tuligi FreeDOS ette.
Nii sain mina asjast aru.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2011 19:44:52 vasta tsitaadiga

erko, tundub loogiline ...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sav1saar
HV kasutaja
sav1saar

liitunud: 14.03.2009




sõnum 10.11.2011 03:20:55 vasta tsitaadiga

Ilmnes üks probleem juba palju kuid tagasi, kuid lahendust pole sellele leidnud.
Nimelt ei händli mu raal netti ära. Kui miskit suuremat allalaadima või tõmbama panen (näiteks torrent), samal ajal vaatan mõnda video või lihtsalt hulk tääbe brauseris lahti, siis friisimine on garanteeritud. Heal juhul lakkab töötamast wireless, väga heal juhul ei pea nupust restarti tegema. Kui Wireless ei lülita end uuesti sisse, siis juhtmest saab edaspidi neti ikka kätte.
Olen üritanud tõmbamise ajaks netikasutuse miinimumini viia, kuid päris õige käitumine see siiski ei ole.
Teinud win7'le ka reinstalli, kuid see probleemi ei kaotanud.
Ühesõnaga küsimus: viga süsteemis või mujal? Kas ravi ka on?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2011 18:46:46 vasta tsitaadiga

sav1saar, viga ei oska öelda, kuid kui muidu ei saa, siis viimase asjana peaksid selgeks tegema, mis on su allalaadimiskiirus ning piirama kiiruse natuke alla selle. Siiski arvan, et lahendus võiks olla hoopis ühenduste arvu piiramine. Seda siis selle torrenti programmi puhul.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sav1saar
HV kasutaja
sav1saar

liitunud: 14.03.2009




sõnum 11.11.2011 00:04:16 vasta tsitaadiga

Asi pole torrentites. Torrent oli näide ning seal on juba piirangud peal. Sama probleemi kohtab ka videode striimimisel ja otse netist allalaadimisel. Kas asi võib olla võrgukaardis või draiverite installimises?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2011 16:27:46 vasta tsitaadiga

windows7 64bit ultimate ja firefox, kõik firefoxi saundid on kõrvaklappides, mis on emaplaadi heliaugus, ülj saundid on hdmi kaudu telekas, mis on DEFAULT device ka... mis viga võib olla? *

kui vahetada nii, et oleks default SPEAKERS, siis on ikka sealsamas ja kui uuesti vahetada TELEKAS defauldiks, siis on ikkagi SPEAKERS kanalis firefox...

Aitäh

edit: probleem pole vist firefoxis endas, vaid flashis vms, mis youtube'i jms asju jooksutab, sest kõik asjad mis firefoxis läbi neti pleierite mängivad on klappides, kui nt. mp3 vms. local file'i dropin firefoxi peale, siis mängib telekas...

enne oli peal realtek HD audio manager, võtsin selle maha ka, a ikkagi sama seis.

edit2: peale järjekordset restarti on korras nagu võluväel. bugbugbug

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2011 16:30:16 vasta tsitaadiga

rmc, paljuütlev tekst ...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2011 16:35:35 vasta tsitaadiga

no point oli selles, et default output oli HDMI, a streamiv heli netist tuli läbi klappide millegipärast.. samamoodi windowsi enda helid.. kohalik meedia tuli ilusti läbi teleka.. helist on siis jutt... defaulte muutes ei muutunud midagi jne...

läks "ise" korda, seega hetkel okei jäll.

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karuke
Kreisi kasutaja
karuke

liitunud: 14.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2011 20:09:30 vasta tsitaadiga

Kiruks siis Win 7 genaalsust sellega, et sai katsetud erinevaid DPI setinguid Media PC'l, et diinvanilt vaadata ja noh kui ikka 500% ära väänad siis sisuliselt on võimatu tagasi keerata. Seega siit kivi WIN arendajate kapsaaeda, kus krt nendel ajud olid.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2011 12:46:14 vasta tsitaadiga

Kuulge kas on normaalne, et Windows 7 (pro, 64bit) värske install (nö tehases paigaldatud) võtab kõvakettal 30GB? icon_eek.gif

Ja kus võiksid paikneda need failid, mis seal ei peaks olema.

Muidu oleks suva, aga tegu on 60GB SSD kettaga, kus süsteem paikneb. Seega üle poole juba läinud.

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2011 13:05:56 vasta tsitaadiga

namstoop kirjutas:
Kuulge kas on normaalne, et Windows 7 (pro, 64bit) värske install (nö tehases paigaldatud) võtab kõvakettal 30GB? icon_eek.gif

Ja kus võiksid paikneda need failid, mis seal ei peaks olema.

Muidu oleks suva, aga tegu on 60GB SSD kettaga, kus süsteem paikneb. Seega üle poole juba läinud.

äkki on seal seda saasta tehase poolt kilode viisi kaasa topitud, mitte otseselt win7 seotud. kõik need "vajalikud" programmid , mida armastatakse kaasa toppida.
Aga kui sul puhas arvuti, siis võid ju proovida uuesti win peale lasta ilma lisadeta icon_rolleyes.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2011 13:07:47 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
namstoop kirjutas:
Kuulge kas on normaalne, et Windows 7 (pro, 64bit) värske install (nö tehases paigaldatud) võtab kõvakettal 30GB? icon_eek.gif

Ja kus võiksid paikneda need failid, mis seal ei peaks olema.

Muidu oleks suva, aga tegu on 60GB SSD kettaga, kus süsteem paikneb. Seega üle poole juba läinud.

äkki on seal seda saasta tehase poolt kilode viisi kaasa topitud, mitte otseselt win7 seotud. kõik need "vajalikud" programmid , mida armastatakse kaasa toppida.
Aga kui sul puhas arvuti, siis võid ju proovida uuesti win peale lasta ilma lisadeta icon_rolleyes.gif


no programmide loendis ei ole küll mingeid erilisi programme näha.

Asjal on peal küll kohe ka SP1, aga no see ei tohiks ju nüüd ka nii palju lisada?

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2011 13:08:05 vasta tsitaadiga

namstoop,

* kui on seal tehase paigaldus, siis on raudselt ka tehase programmid. Uuri programmide nimekirja ja eemalda programmid, mida sa ei vaja. Tee CCleaneriga ka järelkontroll.
* Piira süsteemitaastepunktide (system restore points) hulka. Seda saad teha, kui paremklikkad Arvuti peal -> properties -> system protection -> seal nupp configure. Kerimisriba libista vasakule poole. Pane mingi 4% peale umbes (see on muidugi vaieldav). Teine võimalus on süsteemitaaste üldse välja lülitada, kuid ei tea soovitada. Põhimõtteliselt võib. Krdi heameelega tahaksin endal süsteemitaastet kasutada nii, et failid salvestatakse teisele kõvakettale, aga tundub võimatu häkk olevat. icon_sad.gif
* Windowsi kausta kärpida. Siinkohal oleks teiste kogemused ka oodatud. Kuskil seal oli üks tutvustav video, mis näitas, kuidas WMC-d kasutada, kuid selle maht oli üle 50 MB. Hetkel pole aega seda välja otsida. "Web" kaustas on ka mõningaid mahukaid pilte. Seal võid mõned ära kustutada, aga jäta igaks juhuks üks alles.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2011 14:45:35 vasta tsitaadiga

LiivaneLord, no põhimõtteliselt on tegu Ordi komplektiga, neil mingit enda tarkvara pole eriti nagu.


edit: nii, ühe eriti suure koha avastasin. System32->DriverStore->File Repository

Kui vanas arvutis on selle suuruseks 1,2GB, siis uues üle 10GB icon_exclaim.gif

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2011 16:27:44 vasta tsitaadiga

namstoop kirjutas:

edit: nii, ühe eriti suure koha avastasin. System32->DriverStore->File Repository

Kui vanas arvutis on selle suuruseks 1,2GB, siis uues üle 10GB icon_exclaim.gif

Seal on installitud driverite failid.Ei soovita seda kustutada.Kui mingit driverit tahad maha installida, siis Device Manageri kaudu thumbs_up.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2011 16:39:41 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
namstoop kirjutas:

edit: nii, ühe eriti suure koha avastasin. System32->DriverStore->File Repository

Kui vanas arvutis on selle suuruseks 1,2GB, siis uues üle 10GB icon_exclaim.gif

Seal on installitud driverite failid.Ei soovita seda kustutada.Kui mingit driverit tahad maha installida, siis Device Manageri kaudu thumbs_up.gif



tiba guugeldasin seda asja ja tõmbasin spetsiaalse programmi tolle kataloogiga tegelemiseks. Nii et sain 2GB peale suuruse, täpselt sama versiooni ja kuupäevaga asju oli N x seal. Eriti mingeid Realtek-i audiodrivereid jne. Tegin backupi teisele kettale ka, nii et kui midagi vajaka jääb, siis pole hullu. Just C kettaga on kitsas käes. Ju krdima Ordi on ma installeri mingit jura täis laskinud topelt thumbs_down.gif

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2011 17:09:16 vasta tsitaadiga

Keeled võtavad kah megalt ruumi.Seda siis installeris.Installijärgselt neid naljalt vist ei eemalda kah.
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 14.11.2011 17:31:59 vasta tsitaadiga

namstoop: Asi on lihtne, need "draiverite / tarkvara install-kataloogid tehakse universaalsed ja siis seetõttu sisaldavad need endas, mitte üksnes Sinu arvuti mudeli vajalikku kraami, vaid lisaks veel mingite rea teiste arvutite kraami samamoodi.

Aga nii on see ju ammuilma, igasugu arvutite Draiverite CD / DVD-plaadid või kopeerituna kõvakettale ongi selliselt suured, tänu erinevale kraamile, mis on ühte kohta kokku tõstetud.
-------------------------------
Üks variant on alati sel juhul selline, et otsid üles enda arvuti jaoks vajaliku kraami, selle põletad DVD-le ja siis ülejäänu võib ära unustada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows 7 (arutelu ja probleemid) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 291, 292, 293 ... 372, 373, 374  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.