Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Enemy Territory märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 113, 114, 115 ... 117, 118, 119  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
antsus1000
HV kasutaja

liitunud: 29.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2011 19:44:47 vasta tsitaadiga

ei oska aidata, aga võite mind ka lani kutsuda. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xpander
HV veteran
xpander

liitunud: 24.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2011 03:45:52 vasta tsitaadiga

ETXreaL is a graphics mod for Wolfenstein: Enemy Territory using the enhanced XreaL id Tech 3 GPL engine.

*Modern OpenGL 3.2 renderer with all deprecated OpenGL calls removed
*Clever usage of vertex buffer objects (VBO) to speed up rendering of everything
*Avoids geometry processing each frame using the CPU (worst bottleneck with the Q3A engine)
*Renders up to 500 000 - 1 000 000 polygons at 80 - 200 fps on current hardware (DX10 generation)
*Optional GPU occlusion culling (improved Coherent Hierarchy Culling) useful for rendering large city scenes
*Doom 3 .MD5mesh/.MD5anim skeletal model and animation support
*Unreal Actor X .PSK/.PSA skeletal model and animation support
*True 64 bit HDR lighting with adaptive tone mapping
*Advanced projective and omni-directional soft shadow mapping methods like EVSM
*Real-time sun lights with parallel-split shadow maps
*Optional deferred shading
*Relief mapping that can be enabled by materials
*Optional uniform lighting and shadowing model like in Doom 3 including globe mapping
*Supports almost all Quake 3, Enemy Territory and Doom 3 material shader keywords
*TGA, PNG, JPG and DDS format support for textures
*Usage of frame buffer objects (FBO) to perform offscreen rendering effects
*Improved TrueType font support that does not require external tools
*Linux 64-bit support
*Linux sound backend using SDL
*.avi recorder from ioquake3 including sound support
*Optimized collision detection routines
*Support for Omni-bot

http://www.moddb.com/mods/etxreal

Spoiler Spoiler Spoiler


Download
http://www.moddb.com/mods/etxreal/downloads/etxreal-20110505

_________________
Linux Gaming Videos: Xpander69
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2011 15:14:40 vasta tsitaadiga

Võib-olla ma ei ole ET'd lihtsalt pikka aega mänginud ja seetõttu ei mäleta, milline mäng tegelikult välja näeb... või siis lihtsalt ei oska asja tehnilist poolt väärtustada, aga minu jaoks näeb küll üpris jube välja. Ka teised pildid näevad üsna sarnased välja. Madala polycountiga objektidele vistakse mingit üliteravad tekstuurid peale ja kohe absoluutselt ei sobi kokku ja riivab silma.

Kuigi kui seda aja jooksul natuke nuditakse, siis võib näha päris korralik välja. Pildid vajavad hädasti AA'd.

_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ampsu
HV veteran
ampsu

liitunud: 28.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2011 18:19:47 vasta tsitaadiga

Keegi siit laseb veel aktiivselt ETprod?Võiks mingi õhtu mängida mõned 6on6d thumbs_up.gif
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dud66
HV veteran
dud66

liitunud: 20.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2011 18:21:29 vasta tsitaadiga

ampsu, Ei saaks just öelda, et aktiivselt aga eks vahetevahel õhtul ikka
_________________
Kommenteerige kasutajaid, siis teavad teised ka mida oodata!
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HellWalKeR
HV kasutaja
HellWalKeR

liitunud: 20.11.2006




sõnum 10.11.2011 18:24:55 vasta tsitaadiga

xpander kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler
icon_confused.gif Hullem kui originaal.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 10.11.2011 18:35:10 vasta tsitaadiga

selgelt kehvem...
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 10.11.2011 18:39:31 vasta tsitaadiga

ampsu kirjutas:
Keegi siit laseb veel aktiivselt ETprod?Võiks mingi õhtu mängida mõned 6on6d thumbs_up.gif
võib
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hemmar
HV kasutaja

liitunud: 12.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2011 18:48:07 vasta tsitaadiga

HellWalKeR kirjutas:
xpander kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler
icon_confused.gif Hullem kui originaal.


Mis seal paremal üleval nurgas nende kaartega toimub? icon_biggrin.gif Ei ole teisi pilte vaadanud, aga puhtalt selle pildi järgi kõnniks ka sellest asjast kaarega mööda.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dud66
HV veteran
dud66

liitunud: 20.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2011 19:31:20 vasta tsitaadiga

See ETXreaL tundub olema selline Beta versioon, eks näis kas sellest ka miskit asja saab
_________________
Kommenteerige kasutajaid, siis teavad teised ka mida oodata!
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xpander
HV veteran
xpander

liitunud: 24.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2011 20:06:30 vasta tsitaadiga

dud66 kirjutas:
See ETXreaL tundub olema selline Beta versioon, eks näis kas sellest ka miskit asja saab


tegelt peaks alpha versioon olema...suht toores on hetkel veel jah..aga potentsiaali on

_________________
Linux Gaming Videos: Xpander69
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristjan94
HV vaatleja

liitunud: 22.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2011 21:52:51 vasta tsitaadiga

Pole sel graafikal midagi viga. Väga hea mäng on!
Võibolla hakkan uuesti mängima.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zlenard
HV kasutaja

liitunud: 04.07.2008




sõnum 10.11.2011 22:04:30 vasta tsitaadiga

Omnibotidega on piisavalt hea manual kaasas, et seda teha ise icon_smile.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Xenomorph
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.07.2005




sõnum 10.11.2011 23:00:16 vasta tsitaadiga

Kui keegi 5o5 6o6 mängida tahab siis võib pm saata.Algaja päris pole :=) on võidetud isegi lanil ja kaasa mängitud mitmel winter/summercupil
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HellWalKeR
HV kasutaja
HellWalKeR

liitunud: 20.11.2006




sõnum 10.11.2011 23:39:32 vasta tsitaadiga

Kui juba pakkumiseks läks siis kellel huvi, võib mulle ka PM saata. Kunagi mängisin suht palju aga nüüd pole enam häid servusid. Kuid vahest võiks mängu ikka teha icon_smile.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hannes36
Kreisi kasutaja
hannes36

liitunud: 30.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2011 00:46:37 vasta tsitaadiga

StaticX kirjutas:
Kui keegi 5o5 6o6 mängida tahab siis võib pm saata.Algaja päris pole :=) on võidetud isegi lanil ja kaasa mängitud mitmel winter/summercupil


sa Hyf'ga pracima ei peaks v? icon_biggrin.gif

_________________
minu lugupeetus
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2011 00:57:49 vasta tsitaadiga

Pole vanal graafikal häda midagi, ei näe erilist mõtet uut teha. Ega see mängijaid tagasi ei too...
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xpander
HV veteran
xpander

liitunud: 24.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2011 00:43:09 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Linux Gaming Videos: Xpander69
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flem
HV vaatleja
Flem

liitunud: 23.12.2007




sõnum 12.11.2011 00:57:36 vasta tsitaadiga

Kui kellelgi on aega siin mingeid mänge korraldada , lööks isegi kaasa icon_smile.gif.
Sai pelatud kunagi suht pikalt AV/MOB-is ja UDU Battles aga enam ei ole jah kuskil võimalik normaalselt aega viita/mängida.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ampsu
HV veteran
ampsu

liitunud: 28.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2011 10:40:01 vasta tsitaadiga

http://files.rag-esports.net/spu9/index.php?id=ET-Pack.zip

See peale (kõik official asjad peal ja TZAC ka)
Kõik kes õhtuti 5on5/6on6 lasta soovivad lisage xire: gepardpoiss.
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 12.11.2011 13:13:19 vasta tsitaadiga

ampsu kirjutas:
http://files.rag-esports.net/spu9/index.php?id=ET-Pack.zip

See peale (kõik official asjad peal ja TZAC ka)
Kõik kes õhtuti 5on5/6on6 lasta soovivad lisage xire: gepardpoiss.
kas steami vms ei kasuta? Kui mänguks läheb saatke mulle HVs PS.
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilMick007
HV veteran

liitunud: 25.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2011 13:14:47 vasta tsitaadiga

Hmm,.. ei tea palju see Xreal seda asja ikka elustab, kui pool kommuuni või enam veel harrastas/harrastab graafika 0 peale tweakimist, et fps 333 oleks ja vastaseid paremini märgata saaks...
_________________
Pentestimise ja küberturbe konsultatsiooni soovi korral võib kirjutada..
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ampsu
HV veteran
ampsu

liitunud: 28.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2011 13:56:01 vasta tsitaadiga

EvilMick007 kirjutas:
Hmm,.. ei tea palju see Xreal seda asja ikka elustab, kui pool kommuuni või enam veel harrastas/harrastab graafika 0 peale tweakimist, et fps 333 oleks ja vastaseid paremini märgata saaks...

Ma arvan, et ei elusta see Xreal midagi.See lic asjaarmastajate poolt aretatud asi ja arvan, et officialiks see ei jõua kunagi.Vahetevahel äkki tõesti pubi ilus lasta kui visuaalne poolt natukene ilusam, aga selleks ongi eraldi pubid Xrealil.

ertr2 Steami võib ka mind lisada.Add: ampsu1337
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
antsus1000
HV kasutaja

liitunud: 29.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2011 11:32:17 vasta tsitaadiga

................

viimati muutis antsus1000 07.01.2018 13:44:19, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
morfea
HV kasutaja
morfea

liitunud: 26.09.2005




sõnum 14.11.2011 15:05:56 vasta tsitaadiga

antsus1000 kirjutas:
Keegi mõni õhtu mängu viitsib teha siis lisage msn-i andresraja@hotmail.com . lepime serveri kokku ja TULD.


et.kernwaffe.de esimeses servus...pelan 23-02 vahemikus tavaliselt pea iga päev.

Eestlased seal:

NightIFF
Narva
Optimus_Prime
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dud66
HV veteran
dud66

liitunud: 20.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2011 21:58:44 vasta tsitaadiga

ETXreaL praegu tõmbab ja eks õhtul proovin ära

Hirntot pani servu ka püsti thumbs_up.gif

_________________
Kommenteerige kasutajaid, siis teavad teised ka mida oodata!
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cromaclear
HV kasutaja
Cromaclear

liitunud: 02.04.2007




sõnum 15.11.2011 03:35:37 vasta tsitaadiga

EvilMick007 kirjutas:
Hmm,.. ei tea palju see Xreal seda asja ikka elustab, kui pool kommuuni või enam veel harrastas/harrastab graafika 0 peale tweakimist, et fps 333 oleks ja vastaseid paremini märgata saaks...

333 on ammu disabled juba ;D

_________________
BF3 platoon : http://battlelog.battlefield.com/bf3/platoon/2832655240976803519/
BF3 nick : KrisRhazta
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zlenard
HV kasutaja

liitunud: 04.07.2008




sõnum 15.11.2011 09:33:40 vasta tsitaadiga

Huvitav, millise modiga eestis servut oleks mõttekam teha(etpro v jaymod(v mingi muu?) , et võimalikult palju eestlasi (üldse rahvast) sees käiks ?
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 15.11.2011 11:23:08 vasta tsitaadiga

ainuke loogiline vastus on CB configa ETPRO peal olev server.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
morfea
HV kasutaja
morfea

liitunud: 26.09.2005




sõnum 15.11.2011 11:39:21 vasta tsitaadiga

etpro + NQ
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dud66
HV veteran
dud66

liitunud: 20.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2011 12:02:52 vasta tsitaadiga

zlenard, ETPro loomulikult
_________________
Kommenteerige kasutajaid, siis teavad teised ka mida oodata!
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HellWalKeR
HV kasutaja
HellWalKeR

liitunud: 20.11.2006




sõnum 15.11.2011 15:00:56 vasta tsitaadiga

Minu arust rikkusid Jaymod ja NQ ET ära. Ei tea, ei kannata neid mode üldse.
ETPro ja Pub all the way thumbs_up.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Genert
HV kasutaja

liitunud: 14.06.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2011 15:18:54 vasta tsitaadiga

Nitmod-iga on the best mängida Xrealis..

Aga muidu:




Aga muidu programeerin modi hetkel.
Loodan järgmiseks aastaks valmis saada:)
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Aah
Kreisi kasutaja
Aah

liitunud: 21.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2011 17:49:49 vasta tsitaadiga

No nii, Evenbalance otsustas Wolfenstein Enemy Territory enam mitte supportida icon_confused.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mxr
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2011 18:08:56 vasta tsitaadiga

Aah kirjutas:
No nii, Evenbalance otsustas Wolfenstein Enemy Territory enam mitte supportida icon_confused.gif


See küll halb uudis ei ole. sitta tööd tegid niikunii.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2011 19:30:19 vasta tsitaadiga

Normaalsed adminid on palju efektiivsemad kui mingi punkbuster.
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aah
Kreisi kasutaja
Aah

liitunud: 21.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2011 20:54:11 vasta tsitaadiga

Asi on pigem selles et paljudel tekib iga 2-3 seundi tagant lag kuna mäng otsib ühendust pb serveriga. Uutel mänguritel puudub ka etkey jne.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2011 20:57:22 vasta tsitaadiga

See 2-3 sek tagant lag oli seotud millegi muuga...Punkbuster update tegi selle korda minuteada. Aga random kicke tuli ikka... Korra testiti PB-d uuesti kunagi seal kus ma mängin. Oli nädala, sest probleeme palju rohkem kui kasu.
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dud66
HV veteran
dud66

liitunud: 20.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2011 21:03:18 vasta tsitaadiga

Kuna alternatiivid olemas, siis hullu vast pole... icon_rolleyes.gif
_________________
Kommenteerige kasutajaid, siis teavad teised ka mida oodata!
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zlenard
HV kasutaja

liitunud: 04.07.2008




sõnum 15.11.2011 21:19:34 vasta tsitaadiga

Räägi lähemalt nendest alternatiividest..
(peale aktiivsete adminnide)
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dud66
HV veteran
dud66

liitunud: 20.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2011 21:22:43 vasta tsitaadiga

tz-ac ja SLAC näiteks thumbs_up.gif
_________________
Kommenteerige kasutajaid, siis teavad teised ka mida oodata!
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ampsu
HV veteran
ampsu

liitunud: 28.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2011 08:21:22 vasta tsitaadiga

dud66 kirjutas:
tz-ac ja SLAC näiteks thumbs_up.gif

Samasugused programmid mõlemad, lihtsalt SLACil vahetati nimi TZACiks kuna Speedlink ei toetanud enam edasiarendust.

Siiski äkki saaks 5/6 inimest kokku kuidagi, et saaks 5on5/6on6 lasta (ETpro...)
Ainul 1 inimene siiamaani Xfiresse lisanud.
Xfire: gepardpoiss
Steam: ampsu1337
msn: gepardpoiss@hotmail.com
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 16.11.2011 12:32:37 vasta tsitaadiga

ampsu kirjutas:
dud66 kirjutas:
tz-ac ja SLAC näiteks thumbs_up.gif

Samasugused programmid mõlemad, lihtsalt SLACil vahetati nimi TZACiks kuna Speedlink ei toetanud enam edasiarendust.

Siiski äkki saaks 5/6 inimest kokku kuidagi, et saaks 5on5/6on6 lasta (ETpro...)
Ainul 1 inimene siiamaani Xfiresse lisanud.
Xfire: gepardpoiss
Steam: ampsu1337
msn: gepardpoiss@hotmail.com
Steami ei saa lisada sind. Ei leia üless
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dud66
HV veteran
dud66

liitunud: 20.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2011 14:10:39 vasta tsitaadiga

ampsu kirjutas:
SLACil vahetati nimi TZACiks


Mõtlesin, et miks Slac-st pole midagi ammu kuulnud icon_lol.gif

Mis kellaaegadel te muidu mängite? Ma ise enamasti peale südaööd aga eks saan ka varem tulla

_________________
Kommenteerige kasutajaid, siis teavad teised ka mida oodata!
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HellWalKeR
HV kasutaja
HellWalKeR

liitunud: 20.11.2006




sõnum 16.11.2011 14:55:14 vasta tsitaadiga

ampsu kirjutas:
dud66 kirjutas:
tz-ac ja SLAC näiteks thumbs_up.gif

Samasugused programmid mõlemad, lihtsalt SLACil vahetati nimi TZACiks kuna Speedlink ei toetanud enam edasiarendust.

Siiski äkki saaks 5/6 inimest kokku kuidagi, et saaks 5on5/6on6 lasta (ETpro...)
Ainul 1 inimene siiamaani Xfiresse lisanud.
Xfire: gepardpoiss
Steam: ampsu1337
msn: gepardpoiss@hotmail.com

Lisasin sind, kui midagi toimub siis anna teada icon_smile.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
antsus1000
HV kasutaja

liitunud: 29.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2011 16:50:40 vasta tsitaadiga

HellWalKeR kirjutas:
ampsu kirjutas:
dud66 kirjutas:
tz-ac ja SLAC näiteks thumbs_up.gif

Samasugused programmid mõlemad, lihtsalt SLACil vahetati nimi TZACiks kuna Speedlink ei toetanud enam edasiarendust.

Siiski äkki saaks 5/6 inimest kokku kuidagi, et saaks 5on5/6on6 lasta (ETpro...)
Ainul 1 inimene siiamaani Xfiresse lisanud.
Xfire: gepardpoiss
Steam: ampsu1337
msn: gepardpoiss@hotmail.com

Lisasin sind, kui midagi toimub siis anna teada icon_smile.gif

Lisasin kmh eile mõi millalgil.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ampsu
HV veteran
ampsu

liitunud: 28.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2011 23:17:13 vasta tsitaadiga

Praegusel hetkel mind on lisanud Xfire-sse 3 inimest, Msni 1 ja steami 1.Ehk 6 mängijat olemas:) Nüüd võiks mingi päev kellaja paika panna ja tulistada natukene thumbs_up.gif Suurepärane oleks kui kellelgi server ka leidub, sest alati ei pruugi serveriga vastast leida thumbs_up.gif
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dud66
HV veteran
dud66

liitunud: 20.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2011 00:24:12 vasta tsitaadiga

Pakuks esimeseks ajaks välja homme (17.11) kell 21.00 - kribage kas sobib või pakkuge uus aeg thumbs_up.gif

Endale mul sobib enamu päevadel peale 23.00, kui töölt vaba siis kokkuleppel saan vast koguaeg

Serverit hetkel pakkuda pole

_________________
Kommenteerige kasutajaid, siis teavad teised ka mida oodata!
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 17.11.2011 00:33:01 vasta tsitaadiga

dud66 kirjutas:
Pakuks esimeseks ajaks välja homme (17.11) kell 21.00 - kribage kas sobib või pakkuge uus aeg thumbs_up.gif

Endale mul sobib enamu päevadel peale 23.00, kui töölt vaba siis kokkuleppel saan vast koguaeg

Serverit hetkel pakkuda pole
kas see privaatne udu battlegrounds on maha võetud?
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ampsu
HV veteran
ampsu

liitunud: 28.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2011 16:33:36 vasta tsitaadiga

ertr2 kirjutas:
dud66 kirjutas:
Pakuks esimeseks ajaks välja homme (17.11) kell 21.00 - kribage kas sobib või pakkuge uus aeg thumbs_up.gif

Endale mul sobib enamu päevadel peale 23.00, kui töölt vaba siis kokkuleppel saan vast koguaeg

Serverit hetkel pakkuda pole
kas see privaatne udu battlegrounds on maha võetud?

Täna ma ei jõuaks 21.00, vaid 22.00ks.Minul vaba igapäev 16.00-20.00 ja edasi 22.00-**.**
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Enemy Territory mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 113, 114, 115 ... 117, 118, 119  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.