Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Raud »  Protsessorid »  Intel Core i3/i5/i7/i9/Xeon protsessorite arutelu (Lisatud küsitlus: "Mis pesaga emaplaat kasutuses 1. oktoobri seisuga? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 63, 64, 65 ... 172, 173, 174  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Mis pesaga Intel lauaarvuti emaplaat on kasutuses 2014 1. oktoobri seisuga?
Socket 478
2%
 2%  [ 13 ]
LGA 775
13%
 13%  [ 83 ]
LGA 1366
4%
 4%  [ 30 ]
LGA 1155
32%
 32%  [ 209 ]
LGA 1150
38%
 38%  [ 243 ]
LGA 1156
3%
 3%  [ 23 ]
LGA 2011
5%
 5%  [ 35 ]
hääli kokku : 636

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Evil
Hull
Evil

liitunud: 23.12.2004




sõnum 21.10.2011 17:23:55 vasta tsitaadiga



Esimene test 4,5 peal. Biosist 1,3v. Wasserkühlung. thumbs_up.gif
I love this cpu. icon_smile.gif
Kommentaarid: 242 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rycyve
HV veteran
rycyve

liitunud: 25.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2011 17:30:51 vasta tsitaadiga

Evil kirjutas:


Esimene test 4,5 peal. Biosist 1,3v. Wasserkühlung. thumbs_up.gif
I love this cpu. icon_smile.gif

Very impressive thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif

_________________
CH341A EEPROM Flash BIOS teenus.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil
Hull
Evil

liitunud: 23.12.2004




sõnum 22.10.2011 10:30:16 vasta tsitaadiga

rycyve kirjutas:
Very impressive thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif


Tänud.

Ei hakka eriti pushima aga 5ghz validation tuli suht muuseas. icon_smile.gif
Asskicker
Vcore 1,4v biosist. icon_wink.gif
5,1ghz
Vcore 1,45v. Rohkem seda maasikat ei hoora ka, nüüd stocki tagasi ja pelama. icon_biggrin.gif
Sandykiller
Sandy what? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 242 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Bssldr
HV kasutaja

liitunud: 05.12.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2011 12:52:02 vasta tsitaadiga

Ertai kirjutas:
Bssldr kirjutas:
Mida Inteli protsessorite puhul hetkel oodata, kui on lähiajal plaan uus süsteem kokku panna? 2700K või hoopis sandy bridge-e protsessorid? Kas võib eeldada, et kuna 2700K saab oma sarjas olema viimane, siis ta on hästi testitud jne; samas esimeste sandy bridge-e protsessoritega võib esineda üllatusi?


Minu tagasihoidlik ja võhiklik arvamus on, et kui sul hetkel pole kaasaegset süsteemi, siis võta 2500k ja ja korras! Ei peagi rohkem mõtlema.

Kui pappi tõesti on mõnuga kulutamiseks võta 2600k.

Q4 2011 pidi järgmine seeria, kui ma ei eksi avalikuks tulema/shippima poodidesse.
Ilmselt müüma hakatakse Q1 2012. Tho hinnad on päris räiged kindlalt ja hetkel ei näe kindlasti mõtet tavakasutajal ja/või tõsisel gameril oodata 2700k.
2500k on küllalt väga pikaks ajaks (arvutimaailmas siis vähemalt). Kui oled viimase-viimase tagaajaja ja eesmärk on omada lihtsalt viimast sõna, siis muidugi ootad, aga ilmselt siin teemas ei küsiks..
nii et
cutting the long story short:
Võta 2500k and have fun!

(ootan muidugi ka teiste arvamusi)


Hetkel on mul E8400, overclockitud, seega süsteem väga vana pole ja oodata kannatab veel. Lihtsalt on tahtmine uue tehnika järele ja võiks olla just see "viimane sõna", ei ole mõtet küsida miks. icon_lol.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil
Hull
Evil

liitunud: 23.12.2004




sõnum 22.10.2011 13:03:12 vasta tsitaadiga

Bssldr kirjutas:
Lihtsalt on tahtmine uue tehnika järele ja võiks olla just see "viimane sõna", ei ole mõtet küsida miks. icon_lol.gif


Kindlasti 2600K. Ivy on väga tume maa hetkel ja ei tasu ootama jääda. See 2700K on samuti mõttetu asi, mida oodata, prosel veidi kõrgem kell kui 2600K. 2500K-d ma kindlasti ei võtaks, tegu on suht hea bangiga aga midagi oleks nagu puudu. icon_smile.gif
Ivy Bridge prosed 600$.
Kommentaarid: 242 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2011 13:09:47 vasta tsitaadiga

2600K on jah "viimane sõna" hetkel, kuid vaid vähesed leiavad sellele tõelist kasutust- 2500K on tunduvalt odavam, kuid enamikes testides (sh mängud) on vahe 2600K-ga praktiliselt olematu
_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2011 13:47:36 vasta tsitaadiga

Evil, sul oli enne ju 2600K. See gulftown on nagu paigalseis või tagasiminek. icon_rolleyes.gif Aga 1.3v peal 4500mhz on norm. icon_smile.gif
_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil
Hull
Evil

liitunud: 23.12.2004




sõnum 23.10.2011 22:56:31 vasta tsitaadiga

Kristoferr kirjutas:
Evil, sul oli enne ju 2600K. See gulftown on nagu paigalseis või tagasiminek. icon_rolleyes.gif Aga 1.3v peal 4500mhz on norm. icon_smile.gif


Rohkem tuumi. icon_smile.gif 930 pealt on ikka edasiminek. thumbs_up.gif Tol hetkel tundus, et ei läinud vaja enam sandyt, selleks saigi maha müüdud. icon_wink.gif
whistle.gif

Rohkem takti teema, aeg on mõttetu. Vcore 1,5v biosist. icon_rolleyes.gif
HT väljalülitamine ei andnud tulemust. Lülitaks mõned tuumad ka välja kui nad kohe maha ei sureks sellepärast. icon_smile.gif
Kommentaarid: 242 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2011 19:33:33 vasta tsitaadiga

i7 2700K siis väljas thumbs_up.gif

http://www.anandtech.com/show/5009/intel-releases-core-i72700k-and-cuts-the-prices-of-three-cpus

Järgnevate prosede hinnad langevad:
i3-2120
Pentium G850
Pentium G630

Oleks oodanud pigem 2400 ja 2500 hinnalangust icon_rolleyes.gif .Vb ka 2600, et suuremat vahet jätta 2700-ga.Praegu on nende vahe tühine 15$ (muidugi füüsiline vahe on kah tühine 100Mhz ja +1 kordaja)
Stepping on kah kuuldavasti sama: D2

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WAV
HV veteran

liitunud: 02.03.2010




sõnum 24.10.2011 21:14:43 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
Oleks oodanud pigem 2400 ja 2500 hinnalangust

Just need kõige menukamad i5 mudelid müüvad niigi hästi, milleks siis veel hinda langetada!
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2011 22:09:00 vasta tsitaadiga

WAV kirjutas:
tomorrow kirjutas:
Oleks oodanud pigem 2400 ja 2500 hinnalangust

Just need kõige menukamad i5 mudelid müüvad niigi hästi, milleks siis veel hinda langetada!

...et müüks veel paremini icon_biggrin.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Optimist
HV veteran
Optimist

liitunud: 18.11.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2011 10:09:11 vasta tsitaadiga

AMD BD benche vaadates pole Intelil muidugi mõtet hindu alla lasta. 10½ kuuga suudetakse lipulaeva kella ainult 100 Mhz tõsta ? Usun ka siin on tahtmises asi.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 25.10.2011 10:18:05 vasta tsitaadiga

Optimist kirjutas:
10½ kuuga suudetakse lipulaeva kella ainult 100 Mhz tõsta ?
Üsna varsti tuleb neilt välja mitte-(u)LV 35W quadcored ning 75W 6-cored minu teada.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hazar
Kreisi kasutaja
Hazar

liitunud: 24.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2011 04:20:49 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
Oleks oodanud pigem 2400 ja 2500 hinnalangust icon_rolleyes.gif .Vb ka 2600, et suuremat vahet jätta 2700-ga.


kahjuks hinnad tõusid hoopis ~5% peale BD launchi, süüdista AMD'd :p
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2011 07:40:21 vasta tsitaadiga

Hazar kirjutas:
tomorrow kirjutas:
Oleks oodanud pigem 2400 ja 2500 hinnalangust icon_rolleyes.gif .Vb ka 2600, et suuremat vahet jätta 2700-ga.


kahjuks hinnad tõusid hoopis ~5% peale BD launchi, süüdista AMD'd :p

FAILDozer icon_evil.gif thumbs_down.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 26.10.2011 08:56:53 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
FAILDozer icon_evil.gif thumbs_down.gif

ja hakkab jälle pihta doh.gif

_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Evil
Hull
Evil

liitunud: 23.12.2004




sõnum 26.10.2011 09:49:05 vasta tsitaadiga

Faildozer thumbs_down.gif
Õnneks ma ei vaja ei dozerit aga sandyt. icon_wink.gif
5,4ghz
Kommentaarid: 242 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2011 09:52:54 vasta tsitaadiga

djpvx kirjutas:
tomorrow kirjutas:
FAILDozer icon_evil.gif thumbs_down.gif

ja hakkab jälle pihta doh.gif

ot:
Kui tootjad annavad põhjust, siis niikaua pole vaja FAIL plakatilt isegi tolmu pühkida icon_lol.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bssldr
HV kasutaja

liitunud: 05.12.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2011 15:05:35 vasta tsitaadiga

Millal on lootust eesti poodidest 2700K saada? Ja kas on infot selle kohta, millises vahemikus on IB protsessorite hinnad, kui nad välja tulevad?
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
evro
HV vaatleja

liitunud: 27.10.2011




sõnum 27.10.2011 22:58:47 vasta tsitaadiga

Mis on parim s1155 matx emaplaat millel oleks väga hea intergeeritud helikaart ka.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2011 00:16:29 vasta tsitaadiga

Arvatavasti Maximus IV GENE-Z/GEN3
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2011 03:37:13 vasta tsitaadiga

WäntWõll kirjutas:
Arvatavasti Maximus IV GENE-Z/GEN3

Arvan sama thumbs_up.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FraanCh
HV kasutaja

liitunud: 03.11.2006




sõnum 28.10.2011 16:46:05 vasta tsitaadiga

Tervitust,


Küsiks oma 930 kohta. On see normaalne, et mul 20% loadi juures temperatuur püsib 75-80? Idle on mingi 50-55. Ennem oli vapsje 30% loadi ja 98 kraadi, vahetasin termopasta ära ja nüüd vähemalt 85 peal 30% loadi korral.

Aga ega ta vist väga normaalne pole? Tegemist stock cooleriga.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2011 16:47:40 vasta tsitaadiga

jahutus on ikka korralikult peal? kõik "klõpsud" korralikult kinni?
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
FraanCh
HV kasutaja

liitunud: 03.11.2006




sõnum 28.10.2011 17:16:41 vasta tsitaadiga

Jap, vaatasin üle, ei logise nagu kuidagi. Ja klõpsud ka kinni.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2011 17:42:16 vasta tsitaadiga

Pastat liiga palju või liiga vähe... ehk.
_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rycyve
HV veteran
rycyve

liitunud: 25.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2011 17:55:25 vasta tsitaadiga

Usun ,et ikkagi prose ja cooleri talla ühendus ei ole korrektne.Endal sama juhus olnud sõbraga.Stock jahutus def. kelladel ei tooda sellist tulemust icon_idea.gif Kes väidab vastupidist selle postitused on teretulnud icon_biggrin.gif
_________________
CH341A EEPROM Flash BIOS teenus.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heff
HV veteran

liitunud: 18.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2011 20:09:05 vasta tsitaadiga

Oled 100% loadi ka proovinud? icon_lol.gif
Ilmselt midagi valesti jahutuse ja prose vahel tõesti. Kui pole valesti kinnitatud, siis on asi termopasta hulgas. Kui ka need on perfektsed siis ei tea, andurid peksavad segast? Norm temp peaks idles seal 40 kandis olema, 20% loadiga vaevalt, et üle 60 läheks. Seda siis default kiirusega.
Enda 920 C0 (mis peaks tunduvalt kuumem olema) istus stock jahutiga default kiirusel kuskil 40 peal ja 100% loadis jäi 70 kanti.
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 28.10.2011 23:42:18 vasta tsitaadiga

Teemast mööda, aga jutt sama. Mul on E8600'ga suht sarnane probleem.
Tempi näitab kõvasti rohkem, kui peaks olema normaalne.
Polegi testida saand, kas andur on villane või soojus ei jõua lihtsalt IHS'ini.

Temp lööb parematel päevadel sajani ära, aga mis siis ikka.
Muidu töötab probleemivabalt.

_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
aunus
Aeg maha 1p

liitunud: 27.11.2010




sõnum 29.10.2011 10:20:17 vasta tsitaadiga

Kas jõulude ajal tavaliselt eesti poed ka soodustusi pakuvad arvutijuppidele? Kui soodustused tulevad siis võiks ju veel oodata arvuti ehitamisega.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2011 20:10:36 vasta tsitaadiga

Tea kas 3122C579 batchiga i7 2600k on ka asjalik isend..
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
FraanCh
HV kasutaja

liitunud: 03.11.2006




sõnum 30.10.2011 11:59:35 vasta tsitaadiga

Katsusin läbi kinnitused, kui ta kinnis asendis on, siis ta üles alla vist liikuda ei tohiks? Niiet kinnitus katki? Ja pastat panin küll normaalselt, ei usu, et selles probleem on.

Seljuhul läheb vist uue jahuti ostmiseks?


On mingeid soovitusi ka? Kellata ei plaani.



edit:


Arctic Cooling Freezer 13 Pro on hea cooler? Või on midagi sama hinnaga paremat saada?


viimati muutis FraanCh 30.10.2011 12:22:24, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2011 12:08:46 vasta tsitaadiga

aunus kirjutas:
Kas jõulude ajal tavaliselt eesti poed ka soodustusi pakuvad arvutijuppidele? Kui soodustused tulevad siis võiks ju veel oodata arvuti ehitamisega.

Vaevalt, et mingeid erilisi soodustusi tuleb.
Pigem ootab ees kena hinnatõus sest pool Tai-d on üleujutatud ja tehased seisavad.
Ketaste hinnad juba on kohati üle kahe korra tõusnud.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2011 15:42:13 vasta tsitaadiga

FraanCh kirjutas:
Arctic Cooling Freezer 13 Pro on hea cooler? Või on midagi sama hinnaga paremat saada?

Ei see on igati ok eriti kui sa kellata ei plaani.Stockile teeb kenasti ära thumbs_up.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
noxton
HV Guru
noxton

liitunud: 03.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2011 19:41:19 vasta tsitaadiga

ise proovisin siis oma i5 750 proset klokkida easy tune 6-ga icon_biggrin.gif 2,67Ghz -> 3,8Ghz peale ja jookseb stabiilselt 40°C , jahutajaks Corsair H70


Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hazar
Kreisi kasutaja
Hazar

liitunud: 24.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2011 20:00:25 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
FraanCh kirjutas:
Arctic Cooling Freezer 13 Pro on hea cooler? Või on midagi sama hinnaga paremat saada?

Ei see on igati ok eriti kui sa kellata ei plaani.Stockile teeb kenasti ära thumbs_up.gif


mul oli see vahepeal, 2500k peal 1.39v IBT ajal max 78C seega mõõdukalt kellamiseks sobib ka (mitte sünteetilise 100% utilizationi all ei läinud üle 70C)
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heff
HV veteran

liitunud: 18.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2011 21:31:44 vasta tsitaadiga

noxton kirjutas:
ise proovisin siis oma i5 750 proset klokkida easy tune 6-ga icon_biggrin.gif 2,67Ghz -> 3,8Ghz peale ja jookseb stabiilselt 40°C , jahutajaks Corsair H70


i5 750 peaks päris lõdvalt 4GHz 24/7 ka tiksuma, IMO klokkimine oli päris sarnane i7-920'le. Kordaja 20 peale, bus speed sama 200.
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
noxton
HV Guru
noxton

liitunud: 03.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2011 21:42:40 vasta tsitaadiga

00bandiit0, ma ei kahtlegi, et 4Ghz juures vabalt jookseks icon_biggrin.gif eriti veel vesijahutusega thumbs_up.gif
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bssldr
HV kasutaja

liitunud: 05.12.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2011 20:18:54 vasta tsitaadiga

Ivy bridge protsessorite hinna koha pealt ei oska keegi ennustada? Sama, mis sandy bridge ja sandy bridge hinnad langevad? Mõtlesin, et ootan LGA2011, aga need jube kallid. Nüüd, kui midagi üldse ootama jääda, siis IB.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 31.10.2011 20:24:13 vasta tsitaadiga

Vaevalt et suurt hindade liikumist näha saab. Võibolla kui väga hästi läheb siis ühe hinnaklassi jagu kukuvad asjad odavamaks.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WAV
HV veteran

liitunud: 02.03.2010




sõnum 31.10.2011 23:58:00 vasta tsitaadiga

Intelil on sama tarbijaklassi protsessorid (mistahes tootepõlvkonnas) läbi aastate alati sama hinnaga olnud.
Ka eelmise põlvkonna mudelite hindu üldiselt eriti ei langetata. Selline on nende turundusstrateegia seni olnud.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 01.11.2011 00:30:12 vasta tsitaadiga

kas asi on minus, või ei ole 2700k hetkel veel siinmail saadaval ? beer_yum.gif
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WAV
HV veteran

liitunud: 02.03.2010




sõnum 01.11.2011 01:42:40 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
kas asi on minus, või ei ole 2700k hetkel veel siinmail saadaval ? beer_yum.gif

Ei ole praegu veel üheski Eestit varustavas hulgilaos sellist tooteartiklitki tekkinud.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2011 14:18:09 vasta tsitaadiga

Bssldr kirjutas:
Mõtlesin, et ootan LGA2011, aga need jube kallid.

Sa ootasid odavat või? icon_lol.gif

Kõik teavad ju, et high end platvorm maksab icon_razz1.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Optimist
HV veteran
Optimist

liitunud: 18.11.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2011 14:35:19 vasta tsitaadiga

i7-3820 pidavat välja tulema veebruaris: http://muropaketti.com/intelin-sandy-bridge-e-julkaisupaiva-paljastui-neliytiminen-core-i7-3820-myohastyy-helmikuulle
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heff
HV veteran

liitunud: 18.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2011 18:08:31 vasta tsitaadiga

Mis on HV kasutajatel i7-2600k tavalised 24/7 klokid olnud ja mis voldil?
Nii palju, kui ma kursis, on sinna 4.5GHz+ kanti päris tavaline, aga mis voldiga. Kui tihti juhtub, et 5GHz stabiilselt 24/7 tiksub?
Mis def volt tavaliselt on?


inb4 kõik prosed erinevad jne. Ootaks kasutajate reaalseid saavutusi, ilmselt need erinevad mingil määral : p
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rycyve
HV veteran
rycyve

liitunud: 25.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2011 18:48:54 vasta tsitaadiga

00bandiit0 kirjutas:
Mis on HV kasutajatel i7-2600k tavalised 24/7 klokid olnud ja mis voldil?
Nii palju, kui ma kursis, on sinna 4.5GHz+ kanti päris tavaline, aga mis voldiga. Kui tihti juhtub, et 5GHz stabiilselt 24/7 tiksub?
Mis def volt tavaliselt on?


inb4 kõik prosed erinevad jne. Ootaks kasutajate reaalseid saavutusi, ilmselt need erinevad mingil määral : p

Mis see sulle annab kui endal jookseb 24/7 1.35v 4.5GgHz-i? Kõigil on ju erinevad batch-id ja emmed ,millest oleneb kõik+veel oskused icon_rolleyes.gif
Aru ma ei mõista.

_________________
CH341A EEPROM Flash BIOS teenus.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heff
HV veteran

liitunud: 18.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2011 19:33:58 vasta tsitaadiga

Uurin lihtsalt, kuidas prosed toimivad. Sorry for asking icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neoman
HV veteran

liitunud: 12.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2011 00:27:24 vasta tsitaadiga

Eks selle kohta saad rohkem infot , XstremeSystemi foorumist . Seal eraldi teema SandyBridge clocki ja voltide kohta .
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rycyve
HV veteran
rycyve

liitunud: 25.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2011 11:34:45 vasta tsitaadiga

00bandiit0 kirjutas:
Uurin lihtsalt, kuidas prosed toimivad. Sorry for asking icon_rolleyes.gif

Ei ise vabandan,et nii vastasin.Sorry peace icon_smile.gif
Muidu siin selle kohta http://hwbot.org/forum/showthread.php?t=16541 +googel.

_________________
CH341A EEPROM Flash BIOS teenus.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Raud »  Protsessorid »  Intel Core i3/i5/i7/i9/Xeon protsessorite arutelu (Lisatud küsitlus: "Mis pesaga emaplaat kasutuses 1. oktoobri seisuga? mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 63, 64, 65 ... 172, 173, 174  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.