Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  ZTE Blade märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 32, 33, 34 ... 36, 37, 38  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
ninzor
HV veteran

liitunud: 15.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2011 15:27:02 vasta tsitaadiga

Ginger Stir Fry Beta 27 väljas.
Kommentaarid: 232 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KzxTc
HV kasutaja
KzxTc

liitunud: 20.04.2008




sõnum 29.09.2011 19:10:23 vasta tsitaadiga

Okei olen kinni ClockWorkMod-s oma lolli vea tõttu, mul vist rohkem variante ei ole kui sd-kaardi peale panna uuesti cm7 ning installida CWM-i kaudu, hetkel mul installi zipe ei ole sd peal, aga kas on äkki mingi võimalus veel pääseda CWM-st ilma midagi tegemata? [ ebamugavaks teeb asi et pole endal SD- kirjutajat, et sellega läheks aega icon_biggrin.gificon_biggrin.gif ]
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin366
HV Guru
martin366

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2011 19:34:57 vasta tsitaadiga

BladeMixiga ei kesta aku vabsjee, päev ja siis tühi... samas cyanogen 179 kestis 4 päeva -.-
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Teepak
HV kasutaja
Teepak

liitunud: 01.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2011 20:05:07 vasta tsitaadiga

KzxTc kirjutas:
Okei olen kinni ClockWorkMod-s oma lolli vea tõttu, mul vist rohkem variante ei ole kui sd-kaardi peale panna uuesti cm7 ning installida CWM-i kaudu, hetkel mul installi zipe ei ole sd peal, aga kas on äkki mingi võimalus veel pääseda CWM-st ilma midagi tegemata? [ ebamugavaks teeb asi et pole endal SD- kirjutajat, et sellega läheks aega icon_biggrin.gificon_biggrin.gif ]


kuskilt seal CWM's peaksid saama mount -> mount to usb (viimane valik oli seal menüüs mältean) ja siis kopeeri sd kaardile lihtsalt zip rom läbi usb icon_smile.gif
Sorry et täpsemalt ei ole aga ei viitsi CWM'i minna hetkel

Edit: siiski viitsisin icon_biggrin.gif Mounts and storage -> mount Usb storage
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MorRAW
Ei ole Guru
MorRAW

liitunud: 30.05.2002




sõnum 29.09.2011 21:33:57 vasta tsitaadiga

Cyanogenmod 7 09272011 nightly ja aku hetkel 33h'ga on kulunud 18% ehk alles 82%.
_________________
https://www.instagram.com/morrowshoots/
http://www.morrowshoots.com
Kommentaarid: 376 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 317
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Chaza!
HV veteran
Chaza!

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2011 10:43:55 vasta tsitaadiga

Mis kernelit CM7 kasutab?
_________________
Linux - Future
"Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither." - Benjamin Franklin
1984 was not supposed to be instruction manual
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kotmarjak
HV Guru
kotmarjak

liitunud: 11.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2011 12:25:27 vasta tsitaadiga

2.6.32.9-perf 0827nightly
_________________
Ole tore !
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 8 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MacAivar
Kreisi kasutaja


liitunud: 22.11.2002




sõnum 30.09.2011 13:05:56 vasta tsitaadiga

2.6.35.7-perf+
09272011 nightly
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ninzor
HV veteran

liitunud: 15.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2011 18:37:12 vasta tsitaadiga

raitm kirjutas:
Panen teemasse märgi maha, sain endale Soome Elisast (Elisashopit) musta Gen2 isendi 119.- eest
Kamppis olid vaid valged, kõrvalt Forumist sain musta


http://www.elisashopit.fi/tuote/722?

Hind on ülesse läinud - 189€.
Kommentaarid: 232 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kotmarjak
HV Guru
kotmarjak

liitunud: 11.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2011 04:00:23 vasta tsitaadiga

MacAivar kirjutas:
2.6.35.7-perf+
09272011 nightly

peab uuendama

_________________
Ole tore !
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 8 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KzxTc
HV kasutaja
KzxTc

liitunud: 20.04.2008




sõnum 01.10.2011 11:56:30 vasta tsitaadiga

CWM v.3.0.2.7-ga ei õnnestu kuidagi google appe installida
[Google Apps Version Tiny MDPI Tegra HDPI
CyanogenMod 7 20110613: Download; Mirror1
md5: 87ffe96c5e94531d96d018e09c701581 seda versiooni siis]

-- Installing: /sdcard/gapps-gb-20110613-signed.zip
Opening update package...
Verifying update package...
E:siganature verification failed
Installation aborted
ot:
Teepak usb debuggimisest oli kasu thumbs_up.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kotmarjak
HV Guru
kotmarjak

liitunud: 11.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2011 12:08:05 vasta tsitaadiga

KzxTc kirjutas:
CWM v.3.0.2.7-ga ei õnnestu kuidagi google appe installida
[Google Apps Version Tiny MDPI Tegra HDPI
CyanogenMod 7 20110613: Download; Mirror1
md5: 87ffe96c5e94531d96d018e09c701581 seda versiooni siis]

-- Installing: /sdcard/gapps-gb-20110613-signed.zip
Opening update package...
Verifying update package...
E:siganature verification failed
Installation aborted
ot:
Teepak usb debuggimisest oli kasu thumbs_up.gif


pead õigesti nimetama
Optional: Place the Google Apps .zip on the root of the SD card also.

http://wiki.cyanogenmod.com/wiki/ZTE_Blade:_Flashing_CyanogenMod

_________________
Ole tore !
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 8 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KzxTc
HV kasutaja
KzxTc

liitunud: 20.04.2008




sõnum 01.10.2011 12:21:12 vasta tsitaadiga

Nimetasin selle algupärase gapps-gb-20110613-signed.zip folderi google appsiks ümber ja viskab samat errorit.
E:lahendus ---toggle signature verification
Installation complete!!! icon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ninzor
HV veteran

liitunud: 15.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2011 13:31:40 vasta tsitaadiga

martin366 kirjutas:
BladeMixiga ei kesta aku vabsjee, päev ja siis tühi... samas cyanogen 179 kestis 4 päeva -.-


Tee Re-calibration.Minul kestab 4 päeva ikka ära.
Kommentaarid: 232 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KzxTc
HV kasutaja
KzxTc

liitunud: 20.04.2008




sõnum 01.10.2011 17:12:53 vasta tsitaadiga

KzxTc kirjutas:
Nimetasin selle algupärase gapps-gb-20110613-signed.zip folderi google appsiks ümber ja viskab samat errorit.
E:lahendus ---toggle signature verification
Installation complete!!! icon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gif

Aga jah ei leia kuskilt üles neid google appe, midagi läks ikka valesti
E: Manage applications alt "All" valiku alt on näha google appe aga ma ei pääse mitte kuidagi ligi neile, searchides niisama ei leia neid appe ning application manageri alt näiteks marketit käivitada ei saa
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MorRAW
Ei ole Guru
MorRAW

liitunud: 30.05.2002




sõnum 02.10.2011 10:12:52 vasta tsitaadiga

Huvitav, miks reboot võtab ca 10% akut? Paar korda on vaja olnud rebootida ca päevase vahega ning mõlemad korrad on aku kukkunud 10% icon_lol.gif
_________________
https://www.instagram.com/morrowshoots/
http://www.morrowshoots.com
Kommentaarid: 376 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 317
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2011 18:11:02 vasta tsitaadiga

MorroW, arvutil aku pealt winiga sama asi ju. Vaja kogu mudru üles otsida ja käima lasta icon_lol.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
panic
Kreisi kasutaja
panic

liitunud: 28.01.2003




sõnum 03.10.2011 19:43:09 vasta tsitaadiga

kotmarjak kirjutas:
MacAivar kirjutas:
2.6.35.7-perf+
09272011 nightly

peab uuendama

kuidas see käib

_________________
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ninzor
HV veteran

liitunud: 15.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2011 19:53:15 vasta tsitaadiga

panic kirjutas:
kotmarjak kirjutas:
MacAivar kirjutas:
2.6.35.7-perf+
09272011 nightly

peab uuendama

kuidas see käib


Kerneli uuendus käib samamoodi kui Rom'i vahetamine.Kõik sama, ainult et rom'i faili asemel uuema kerneli fail.
Kommentaarid: 232 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kotmarjak
HV Guru
kotmarjak

liitunud: 11.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2011 22:31:33 vasta tsitaadiga

lihtsam oleks ju uus rom ka peale lasta.
_________________
Ole tore !
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 8 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ninzor
HV veteran

liitunud: 15.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2011 16:19:12 vasta tsitaadiga

Kõigepealt rom'i uusim versioon, siis uusim kernel.
Kommentaarid: 232 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
panic
Kreisi kasutaja
panic

liitunud: 28.01.2003




sõnum 05.10.2011 00:46:44 vasta tsitaadiga

eile panin peale cm_blade_full-213 ja sellega tuli ka kernel 2.6.35.7-perf+ ,179 oli mingi vanem.
179 ei töötanud mul skandinaavia klaviatuur ja osad mängud, 213ga aga töötab siiani kõik mis olen proovinud ja aku peab ka normaalselt.
Täna aga vaatasin, et juba 215 väljas. Kas peab iga päev tõesti uue panema?

_________________
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
martin366
HV Guru
martin366

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2011 07:35:53 vasta tsitaadiga

panic kirjutas:
eile panin peale cm_blade_full-213 ja sellega tuli ka kernel 2.6.35.7-perf+ ,179 oli mingi vanem.
179 ei töötanud mul skandinaavia klaviatuur ja osad mängud, 213ga aga töötab siiani kõik mis olen proovinud ja aku peab ka normaalselt.
Täna aga vaatasin, et juba 215 väljas. Kas peab iga päev tõesti uue panema?

Ma olen tavaliselt paar korda kuus vahetanud romi, alati viimane Nightly peale icon_wink.gif Hetkel 210, kõik töötab nii nagu peab, väga hea icon_smile.gif
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cubedude
Kreisi kasutaja
cubedude

liitunud: 20.12.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2011 10:15:27 vasta tsitaadiga

Kui valida ZTE Blade ja Skate vahel, siis kumb oleks parem? Ma just mõtlen nagu hinna, kvaliteedi jms suhe õigustab ära? kui osta siis kumb oleks mõttekam? (Samuti võtta arvesse saadavuse nii poest kui kasutatud)
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ninzor
HV veteran

liitunud: 15.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2011 18:41:46 vasta tsitaadiga

cubedude kirjutas:
Kui valida ZTE Blade ja Skate vahel, siis kumb oleks parem? Ma just mõtlen nagu hinna, kvaliteedi jms suhe õigustab ära? kui osta siis kumb oleks mõttekam? (Samuti võtta arvesse saadavuse nii poest kui kasutatud)


Minuarust on ZTE Skate'iga ämbrisse astunud.Hind on märgatavalt kõrgem, põhiline erinevus on teine välimus ning suurem ekraan (+turbo cpu = sama cpu aga kõrgema taktiga, suurt vahet pole.Maksad rohkem sama raua eest.).Omanike ja developer'ite arv on Blade'il kümnetes kordades suurem.

Pigem osta Huawei Ideos X5 kui saad.Soome Elisas 199€.Uuem ja väga hästi kellatav CPU, uuem GPU, suurem ekraan, jne.Custom rom'e on ka täitsa saada.Varsti saan ühe X5'e uurimiseks ja kindlasti jagan ka teiega oma muljeid.
Kommentaarid: 232 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kotmarjak
HV Guru
kotmarjak

liitunud: 11.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2011 15:45:57 vasta tsitaadiga

http://download.cyanogenmod.com/?type=stable&device=blade
bladel ka cyanogenmod 7.1 väljas icon_smile.gif

_________________
Ole tore !
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 8 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Angryhead
HV kasutaja
Angryhead

liitunud: 16.02.2005




sõnum 18.10.2011 19:30:36 vasta tsitaadiga

Mittetöötavatele SD kaartidele pole veel lahendust leitud?

Tellisin eBayst Sandiski 16 GB class 2 oma, no ei tööta mu Blades.

Nokia E52s sai proovitud, töötas ideaalselt. Üritasin seal formatida ning läbi selle ja kaabli Windowsis formatida, kasu ei midagi, ZTEl ikka tööle ei hakka.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2011 15:50:52 vasta tsitaadiga

Lülitades telefoni sisse ja PIN koodi mitte sisestades, kuidas seda hiljem teha?

Väga veider - ükskõik, mis rom, aga kui kohe PIN- koodi ei sisesta, kaob klahvistik eest, seadetes vastavat valikut ei ole ja lennukirežiimi vahel pendeldades ei saa ka seda enam ette. jääb üle vaid restart teha ja peale passida.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kotmarjak
HV Guru
kotmarjak

liitunud: 11.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2011 17:24:24 vasta tsitaadiga

7.1 on uue kerneliga ?
_________________
Ole tore !
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 8 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lordlesta
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2011 18:08:59 vasta tsitaadiga

Mario. kirjutas:
Lülitades telefoni sisse ja PIN koodi mitte sisestades, kuidas seda hiljem teha?

Väga veider - ükskõik, mis rom, aga kui kohe PIN- koodi ei sisesta, kaob klahvistik eest, seadetes vastavat valikut ei ole ja lennukirežiimi vahel pendeldades ei saa ka seda enam ette. jääb üle vaid restart teha ja peale passida.
Mul igaljuhul küsib uuesti pin koodi kui ma lukust lahti võtan.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2011 19:16:38 vasta tsitaadiga

Mida sa silmas pead?

Jah, kui ma sisestan sisse-lülitamisel PIN-koodu ja siis vahetan lennurežiimi vahel, küsib muidugi, Aga kui PIN-koodi mitte sisestada, käitub telefon edasi arvates, et sim-kaarti polegi sees.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
risker
HV vaatleja

liitunud: 18.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2011 07:50:43 vasta tsitaadiga

Kui mul SIM sees on, siis ei lase enne PINi sisestamist midagi teha...

Teine teema hoopis: laadija andis üleöö otsad. Kust uut saada?
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2011 10:37:53 vasta tsitaadiga

eBayst USB- seinaadapter.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lordlesta
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2011 15:28:27 vasta tsitaadiga

Mario. kirjutas:
Mida sa silmas pead?

Jah, kui ma sisestan sisse-lülitamisel PIN-koodu ja siis vahetan lennurežiimi vahel, küsib muidugi, Aga kui PIN-koodi mitte sisestada, käitub telefon edasi arvates, et sim-kaarti polegi sees.
Praegu panin tähele, et kõige uuem CM7 stable ei lasegi telefoni enne kasutada, kui PIN-kood pole sisestanud. Varem oli mul nii, et nii kui telefoni lukust lahti võtsin, küsis kohe PIN-koodi, mida sai back nupuga eest ära ja telefoni rahulikult edasi kasutada.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2011 15:45:09 vasta tsitaadiga

Eest saab ta ära jah, CM'i ei ole kasutanud, aga mind tõsiselt häirib, et pean mõnikümmend sekundit aparaati sisse lülides peale passima, et PIN'i sisestamist maha ei maga.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
risker
HV vaatleja

liitunud: 18.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2011 16:37:33 vasta tsitaadiga

Mario. kirjutas:
Lülitades telefoni sisse ja PIN koodi mitte sisestades, kuidas seda hiljem teha?

Väga veider - ükskõik, mis rom, aga kui kohe PIN- koodi ei sisesta, kaob klahvistik eest, seadetes vastavat valikut ei ole ja lennukirežiimi vahel pendeldades ei saa ka seda enam ette. jääb üle vaid restart teha ja peale passida.


Mario. kirjutas:
Eest saab ta ära jah, CM'i ei ole kasutanud, aga mind tõsiselt häirib, et pean mõnikümmend sekundit aparaati sisse lülides peale passima, et PIN'i sisestamist maha ei maga.


Ei tasu endale vastu rääkida...
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2011 16:40:10 vasta tsitaadiga

Tähte ei tasu närida.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MacAivar
Kreisi kasutaja


liitunud: 22.11.2002




sõnum 20.10.2011 20:52:50 vasta tsitaadiga

Kas mingi nipiga on võimalik kõrvaklappide väljundvõimsust suurendada?
Kes proovib teistele näidata, kuidas telefon läbi võimendi mängib, peab viimase kahjuks väga valjuks seadma,
et natukenegi tümpsu tekitada.....:S

ROM mida kasutan on CM7.1
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2011 20:55:39 vasta tsitaadiga

MacAivar, panen väga huupi hetkel....ehk on bladele ka seda asja...galaxy s jaoks on muditud kerneliga selline asi nagu voodoo sound. Seal saab originaalis olevale valjudusele dB juurde keerata.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MacAivar
Kreisi kasutaja


liitunud: 22.11.2002




sõnum 20.10.2011 22:40:43 vasta tsitaadiga

...asja uurides leidsin järgmise lingi
Installisin ära kuid ei viitsi autosse klappide järgi minna...homme proovin järgi kas soft toimib icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lordlesta
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2011 01:30:16 vasta tsitaadiga

MacAivar kirjutas:
Kas mingi nipiga on võimalik kõrvaklappide väljundvõimsust suurendada?
Kes proovib teistele näidata, kuidas telefon läbi võimendi mängib, peab viimase kahjuks väga valjuks seadma,
et natukenegi tümpsu tekitada.....:S

ROM mida kasutan on CM7.1
Menüüst vali DSPManager -> Headset, seal peaks saama nii mõndagi muuta.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MacAivar
Kreisi kasutaja


liitunud: 22.11.2002




sõnum 21.10.2011 09:17:03 vasta tsitaadiga

DSPManagerist saab muuta selliseid asju nagu bass boost, eq preset, loudness, kajaefektid.
Preamp eq sai ka PowerAMP softiga muuta, kuid ei mäleta kui efektiivselt.
Õhtul proovin võimendi järel ära selle minu poolt varem viidatud lingis oleva Audiohack nimelise appi,
klappidega proovida paari p2eva jooksul ei saagi sest selgus et naisterahvas on teise autoga ära sõites klapid kaasa võtnud.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KzxTc
HV kasutaja
KzxTc

liitunud: 20.04.2008




sõnum 29.10.2011 12:19:42 vasta tsitaadiga

Selline küsimus, kas on olemas selliseid custom rom-e kus google apps preinstalled.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
panic
Kreisi kasutaja
panic

liitunud: 28.01.2003




sõnum 30.10.2011 22:36:46 vasta tsitaadiga

originaal romiga oli variant only 3G, CM7 aga pole sellist valikut (only GSM või 2G/3G). Olen otsinud igast jubinaid, et saaks ainult 3g panna. nüüd leidsin sellise asja:

I found out that if you go into the dialer and type in *#*#197328640#*#* that it will take you into a menu that will allow you to change it. From the main menu of the ServiceMode screen, select DEBUG SCREEN, then PHONE CONTROL at the bottom, then UE STATE CONTROL. From there select CHANGE RAT TO WCDMA to enable 3G only, and select CHANGE RAT TO GSM for 2G only.

Vb mõni veel ei tea ja vajab ka.

_________________
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
MorRAW
Ei ole Guru
MorRAW

liitunud: 30.05.2002




sõnum 31.10.2011 09:10:19 vasta tsitaadiga

KzxTc kirjutas:
Selline küsimus, kas on olemas selliseid custom rom-e kus google apps preinstalled.


Vaevalt, et ametlikult. Seal pidid mingid litsentsiprobleemid olema, et ei saa lisaks panna.

Aga lase rom peale ning siis googelda gapps***.apk.
Seal on kõik googli appsid paketis koos.
Kommentaarid: 376 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 317
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2011 15:44:59 vasta tsitaadiga

panic kirjutas:
originaal romiga oli variant only 3G, CM7 aga pole sellist valikut (only GSM või 2G/3G). Olen otsinud igast jubinaid, et saaks ainult 3g panna. nüüd leidsin sellise asja:

I found out that if you go into the dialer and type in *#*#197328640#*#* that it will take you into a menu that will allow you to change it. From the main menu of the ServiceMode screen, select DEBUG SCREEN, then PHONE CONTROL at the bottom, then UE STATE CONTROL. From there select CHANGE RAT TO WCDMA to enable 3G only, and select CHANGE RAT TO GSM for 2G only.

Vb mõni veel ei tea ja vajab ka.


Powertool vms-iganes asi see oli, see millest saab GPS/WIFI jm sisse lülitada - sisseehitatud widget ühesõnaga - sinna saab 110% kindlalt lisada 2G/3G/2G+3G lüliti.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MorRAW
Ei ole Guru
MorRAW

liitunud: 30.05.2002




sõnum 31.10.2011 18:19:25 vasta tsitaadiga

Selle lüliti peaks saama panna ka notification barile.
_________________
https://www.instagram.com/morrowshoots/
http://www.morrowshoots.com
Kommentaarid: 376 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 317
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
yxkala
HV kasutaja
yxkala

liitunud: 14.06.2011




sõnum 01.11.2011 16:07:00 vasta tsitaadiga

On kellelgi kogemust nn "brick-itud" telefoni garantiise viimisega? Mul sõber häkkis oma ZTE blade telliskiviks (väidetavalt lasi mingit CM nightlyt peale mis ebaõnnestus)
Kuna telefon ei võta mingit pilti enam ette (aint vilgutab punast led-i korra) siis kas Elisa saab kindlaks teha, et rootitud ja lisaks veel ise brickitud?

Kui garantii ei lähe läbi siis kas selle telefoniga on üldse midagi veel teha? Parandab eestis keegi neid? Praegu vedeleb niisama, päris ära visata kah ei taha.. vb. müüks mõnele targemale mehele maha või laseks korda teha...
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kanza18
HV kasutaja
kanza18

liitunud: 05.12.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2011 18:36:47 vasta tsitaadiga

Paned romi mälukaardile ja boodid telefoni ülesse ja saad romi peale lasta.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yxkala
HV kasutaja
yxkala

liitunud: 14.06.2011




sõnum 01.11.2011 19:16:01 vasta tsitaadiga

kanza18 kirjutas:
Paned romi mälukaardile ja boodid telefoni ülesse ja saad romi peale lasta.


Proovitud juba, nii TPT kui Clockwork ei toimi...
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  ZTE Blade mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 32, 33, 34 ... 36, 37, 38  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.