|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
ninzor
HV veteran
liitunud: 15.06.2008
|
27.09.2011 15:27:02
|
|
|
| Ginger Stir Fry Beta 27 väljas.
|
|
| Kommentaarid: 232 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
202 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KzxTc
HV kasutaja

liitunud: 20.04.2008
|
29.09.2011 19:10:23
|
|
|
Okei olen kinni ClockWorkMod-s oma lolli vea tõttu, mul vist rohkem variante ei ole kui sd-kaardi peale panna uuesti cm7 ning installida CWM-i kaudu, hetkel mul installi zipe ei ole sd peal, aga kas on äkki mingi võimalus veel pääseda CWM-st ilma midagi tegemata? [ ebamugavaks teeb asi et pole endal SD- kirjutajat, et sellega läheks aega  ]
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
martin366
HV Guru

liitunud: 07.09.2009
|
29.09.2011 19:34:57
|
|
|
| BladeMixiga ei kesta aku vabsjee, päev ja siis tühi... samas cyanogen 179 kestis 4 päeva -.-
|
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Teepak
HV kasutaja

liitunud: 01.03.2008
|
29.09.2011 20:05:07
|
|
|
| KzxTc kirjutas: |
Okei olen kinni ClockWorkMod-s oma lolli vea tõttu, mul vist rohkem variante ei ole kui sd-kaardi peale panna uuesti cm7 ning installida CWM-i kaudu, hetkel mul installi zipe ei ole sd peal, aga kas on äkki mingi võimalus veel pääseda CWM-st ilma midagi tegemata? [ ebamugavaks teeb asi et pole endal SD- kirjutajat, et sellega läheks aega  ] |
kuskilt seal CWM's peaksid saama mount -> mount to usb (viimane valik oli seal menüüs mältean) ja siis kopeeri sd kaardile lihtsalt zip rom läbi usb
Sorry et täpsemalt ei ole aga ei viitsi CWM'i minna hetkel
Edit: siiski viitsisin Mounts and storage -> mount Usb storage
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MorRAW
Ei ole Guru

liitunud: 30.05.2002
|
|
| Kommentaarid: 376 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
317 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Chaza!
HV veteran

liitunud: 18.07.2006
|
30.09.2011 10:43:55
|
|
|
Mis kernelit CM7 kasutab?
_________________ Linux - Future
"Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither." - Benjamin Franklin
1984 was not supposed to be instruction manual |
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
53 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kotmarjak
HV Guru

liitunud: 11.12.2003
|
30.09.2011 12:25:27
|
|
|
2.6.32.9-perf 0827nightly
_________________ Ole tore ! |
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
8 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MacAivar
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.11.2002
|
30.09.2011 13:05:56
|
|
|
2.6.35.7-perf+
09272011 nightly
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ninzor
HV veteran
liitunud: 15.06.2008
|
30.09.2011 18:37:12
|
|
|
| raitm kirjutas: |
Panen teemasse märgi maha, sain endale Soome Elisast (Elisashopit) musta Gen2 isendi 119.- eest
Kamppis olid vaid valged, kõrvalt Forumist sain musta |
http://www.elisashopit.fi/tuote/722?
Hind on ülesse läinud - 189€.
|
|
| Kommentaarid: 232 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
202 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kotmarjak
HV Guru

liitunud: 11.12.2003
|
01.10.2011 04:00:23
|
|
|
| MacAivar kirjutas: |
2.6.35.7-perf+
09272011 nightly |
peab uuendama
_________________ Ole tore ! |
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
8 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KzxTc
HV kasutaja

liitunud: 20.04.2008
|
01.10.2011 11:56:30
|
|
|
CWM v.3.0.2.7-ga ei õnnestu kuidagi google appe installida
[Google Apps Version Tiny MDPI Tegra HDPI
CyanogenMod 7 20110613: Download; Mirror1
md5: 87ffe96c5e94531d96d018e09c701581 seda versiooni siis]
-- Installing: /sdcard/gapps-gb-20110613-signed.zip
Opening update package...
Verifying update package...
E:siganature verification failed
Installation aborted
| ot: |
Teepak usb debuggimisest oli kasu  |
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kotmarjak
HV Guru

liitunud: 11.12.2003
|
01.10.2011 12:08:05
|
|
|
| KzxTc kirjutas: |
CWM v.3.0.2.7-ga ei õnnestu kuidagi google appe installida
[Google Apps Version Tiny MDPI Tegra HDPI
CyanogenMod 7 20110613: Download; Mirror1
md5: 87ffe96c5e94531d96d018e09c701581 seda versiooni siis]
-- Installing: /sdcard/gapps-gb-20110613-signed.zip
Opening update package...
Verifying update package...
E:siganature verification failed
Installation aborted
| ot: |
Teepak usb debuggimisest oli kasu  |
|
pead õigesti nimetama
Optional: Place the Google Apps .zip on the root of the SD card also.
http://wiki.cyanogenmod.com/wiki/ZTE_Blade:_Flashing_CyanogenMod
_________________ Ole tore ! |
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
8 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KzxTc
HV kasutaja

liitunud: 20.04.2008
|
01.10.2011 12:21:12
|
|
|
Nimetasin selle algupärase gapps-gb-20110613-signed.zip folderi google appsiks ümber ja viskab samat errorit.
E:lahendus ---toggle signature verification
Installation complete!!!  
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ninzor
HV veteran
liitunud: 15.06.2008
|
01.10.2011 13:31:40
|
|
|
| martin366 kirjutas: |
| BladeMixiga ei kesta aku vabsjee, päev ja siis tühi... samas cyanogen 179 kestis 4 päeva -.- |
Tee Re-calibration.Minul kestab 4 päeva ikka ära.
|
|
| Kommentaarid: 232 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
202 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KzxTc
HV kasutaja

liitunud: 20.04.2008
|
01.10.2011 17:12:53
|
|
|
| KzxTc kirjutas: |
Nimetasin selle algupärase gapps-gb-20110613-signed.zip folderi google appsiks ümber ja viskab samat errorit.
E:lahendus ---toggle signature verification
Installation complete!!!    |
Aga jah ei leia kuskilt üles neid google appe, midagi läks ikka valesti
E: Manage applications alt "All" valiku alt on näha google appe aga ma ei pääse mitte kuidagi ligi neile, searchides niisama ei leia neid appe ning application manageri alt näiteks marketit käivitada ei saa
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MorRAW
Ei ole Guru

liitunud: 30.05.2002
|
|
| Kommentaarid: 376 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
317 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
02.10.2011 18:11:02
|
|
|
MorroW, arvutil aku pealt winiga sama asi ju. Vaja kogu mudru üles otsida ja käima lasta
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
panic
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2003
|
03.10.2011 19:43:09
|
|
|
| kotmarjak kirjutas: |
| MacAivar kirjutas: |
2.6.35.7-perf+
09272011 nightly |
peab uuendama |
kuidas see käib
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ninzor
HV veteran
liitunud: 15.06.2008
|
03.10.2011 19:53:15
|
|
|
| panic kirjutas: |
| kotmarjak kirjutas: |
| MacAivar kirjutas: |
2.6.35.7-perf+
09272011 nightly |
peab uuendama |
kuidas see käib |
Kerneli uuendus käib samamoodi kui Rom'i vahetamine.Kõik sama, ainult et rom'i faili asemel uuema kerneli fail.
|
|
| Kommentaarid: 232 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
202 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kotmarjak
HV Guru

liitunud: 11.12.2003
|
03.10.2011 22:31:33
|
|
|
lihtsam oleks ju uus rom ka peale lasta.
_________________ Ole tore ! |
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
8 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ninzor
HV veteran
liitunud: 15.06.2008
|
04.10.2011 16:19:12
|
|
|
| Kõigepealt rom'i uusim versioon, siis uusim kernel.
|
|
| Kommentaarid: 232 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
202 |
|
| tagasi üles |
|
 |
panic
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2003
|
05.10.2011 00:46:44
|
|
|
eile panin peale cm_blade_full-213 ja sellega tuli ka kernel 2.6.35.7-perf+ ,179 oli mingi vanem.
179 ei töötanud mul skandinaavia klaviatuur ja osad mängud, 213ga aga töötab siiani kõik mis olen proovinud ja aku peab ka normaalselt.
Täna aga vaatasin, et juba 215 väljas. Kas peab iga päev tõesti uue panema?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
martin366
HV Guru

liitunud: 07.09.2009
|
05.10.2011 07:35:53
|
|
|
| panic kirjutas: |
eile panin peale cm_blade_full-213 ja sellega tuli ka kernel 2.6.35.7-perf+ ,179 oli mingi vanem.
179 ei töötanud mul skandinaavia klaviatuur ja osad mängud, 213ga aga töötab siiani kõik mis olen proovinud ja aku peab ka normaalselt.
Täna aga vaatasin, et juba 215 väljas. Kas peab iga päev tõesti uue panema? |
Ma olen tavaliselt paar korda kuus vahetanud romi, alati viimane Nightly peale Hetkel 210, kõik töötab nii nagu peab, väga hea
|
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cubedude
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.12.2009
|
05.10.2011 10:15:27
|
|
|
| Kui valida ZTE Blade ja Skate vahel, siis kumb oleks parem? Ma just mõtlen nagu hinna, kvaliteedi jms suhe õigustab ära? kui osta siis kumb oleks mõttekam? (Samuti võtta arvesse saadavuse nii poest kui kasutatud)
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ninzor
HV veteran
liitunud: 15.06.2008
|
05.10.2011 18:41:46
|
|
|
| cubedude kirjutas: |
| Kui valida ZTE Blade ja Skate vahel, siis kumb oleks parem? Ma just mõtlen nagu hinna, kvaliteedi jms suhe õigustab ära? kui osta siis kumb oleks mõttekam? (Samuti võtta arvesse saadavuse nii poest kui kasutatud) |
Minuarust on ZTE Skate'iga ämbrisse astunud.Hind on märgatavalt kõrgem, põhiline erinevus on teine välimus ning suurem ekraan (+turbo cpu = sama cpu aga kõrgema taktiga, suurt vahet pole.Maksad rohkem sama raua eest.).Omanike ja developer'ite arv on Blade'il kümnetes kordades suurem.
Pigem osta Huawei Ideos X5 kui saad.Soome Elisas 199€.Uuem ja väga hästi kellatav CPU, uuem GPU, suurem ekraan, jne.Custom rom'e on ka täitsa saada.Varsti saan ühe X5'e uurimiseks ja kindlasti jagan ka teiega oma muljeid.
|
|
| Kommentaarid: 232 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
202 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kotmarjak
HV Guru

liitunud: 11.12.2003
|
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
8 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Angryhead
HV kasutaja

liitunud: 16.02.2005
|
18.10.2011 19:30:36
|
|
|
Mittetöötavatele SD kaartidele pole veel lahendust leitud?
Tellisin eBayst Sandiski 16 GB class 2 oma, no ei tööta mu Blades.
Nokia E52s sai proovitud, töötas ideaalselt. Üritasin seal formatida ning läbi selle ja kaabli Windowsis formatida, kasu ei midagi, ZTEl ikka tööle ei hakka.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
19.10.2011 15:50:52
|
|
|
Lülitades telefoni sisse ja PIN koodi mitte sisestades, kuidas seda hiljem teha?
Väga veider - ükskõik, mis rom, aga kui kohe PIN- koodi ei sisesta, kaob klahvistik eest, seadetes vastavat valikut ei ole ja lennukirežiimi vahel pendeldades ei saa ka seda enam ette. jääb üle vaid restart teha ja peale passida.
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kotmarjak
HV Guru

liitunud: 11.12.2003
|
19.10.2011 17:24:24
|
|
|
7.1 on uue kerneliga ?
_________________ Ole tore ! |
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
8 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lordlesta
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.07.2005
|
19.10.2011 18:08:59
|
|
|
| Mario. kirjutas: |
Lülitades telefoni sisse ja PIN koodi mitte sisestades, kuidas seda hiljem teha?
Väga veider - ükskõik, mis rom, aga kui kohe PIN- koodi ei sisesta, kaob klahvistik eest, seadetes vastavat valikut ei ole ja lennukirežiimi vahel pendeldades ei saa ka seda enam ette. jääb üle vaid restart teha ja peale passida. |
Mul igaljuhul küsib uuesti pin koodi kui ma lukust lahti võtan.
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
19.10.2011 19:16:38
|
|
|
Mida sa silmas pead?
Jah, kui ma sisestan sisse-lülitamisel PIN-koodu ja siis vahetan lennurežiimi vahel, küsib muidugi, Aga kui PIN-koodi mitte sisestada, käitub telefon edasi arvates, et sim-kaarti polegi sees.
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
risker
HV vaatleja
liitunud: 18.10.2007
|
20.10.2011 07:50:43
|
|
|
Kui mul SIM sees on, siis ei lase enne PINi sisestamist midagi teha...
Teine teema hoopis: laadija andis üleöö otsad. Kust uut saada?
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
20.10.2011 10:37:53
|
|
|
| eBayst USB- seinaadapter.
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lordlesta
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.07.2005
|
20.10.2011 15:28:27
|
|
|
| Mario. kirjutas: |
Mida sa silmas pead?
Jah, kui ma sisestan sisse-lülitamisel PIN-koodu ja siis vahetan lennurežiimi vahel, küsib muidugi, Aga kui PIN-koodi mitte sisestada, käitub telefon edasi arvates, et sim-kaarti polegi sees. |
Praegu panin tähele, et kõige uuem CM7 stable ei lasegi telefoni enne kasutada, kui PIN-kood pole sisestanud. Varem oli mul nii, et nii kui telefoni lukust lahti võtsin, küsis kohe PIN-koodi, mida sai back nupuga eest ära ja telefoni rahulikult edasi kasutada.
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
20.10.2011 15:45:09
|
|
|
| Eest saab ta ära jah, CM'i ei ole kasutanud, aga mind tõsiselt häirib, et pean mõnikümmend sekundit aparaati sisse lülides peale passima, et PIN'i sisestamist maha ei maga.
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
risker
HV vaatleja
liitunud: 18.10.2007
|
20.10.2011 16:37:33
|
|
|
| Mario. kirjutas: |
Lülitades telefoni sisse ja PIN koodi mitte sisestades, kuidas seda hiljem teha?
Väga veider - ükskõik, mis rom, aga kui kohe PIN- koodi ei sisesta, kaob klahvistik eest, seadetes vastavat valikut ei ole ja lennukirežiimi vahel pendeldades ei saa ka seda enam ette. jääb üle vaid restart teha ja peale passida. |
| Mario. kirjutas: |
| Eest saab ta ära jah, CM'i ei ole kasutanud, aga mind tõsiselt häirib, et pean mõnikümmend sekundit aparaati sisse lülides peale passima, et PIN'i sisestamist maha ei maga. |
Ei tasu endale vastu rääkida...
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
20.10.2011 16:40:10
|
|
|
| Tähte ei tasu närida.
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MacAivar
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.11.2002
|
20.10.2011 20:52:50
|
|
|
Kas mingi nipiga on võimalik kõrvaklappide väljundvõimsust suurendada?
Kes proovib teistele näidata, kuidas telefon läbi võimendi mängib, peab viimase kahjuks väga valjuks seadma,
et natukenegi tümpsu tekitada.....:S
ROM mida kasutan on CM7.1
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
20.10.2011 20:55:39
|
|
|
| MacAivar, panen väga huupi hetkel....ehk on bladele ka seda asja...galaxy s jaoks on muditud kerneliga selline asi nagu voodoo sound. Seal saab originaalis olevale valjudusele dB juurde keerata.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MacAivar
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.11.2002
|
20.10.2011 22:40:43
|
|
|
...asja uurides leidsin järgmise lingi
Installisin ära kuid ei viitsi autosse klappide järgi minna...homme proovin järgi kas soft toimib
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lordlesta
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.07.2005
|
21.10.2011 01:30:16
|
|
|
| MacAivar kirjutas: |
Kas mingi nipiga on võimalik kõrvaklappide väljundvõimsust suurendada?
Kes proovib teistele näidata, kuidas telefon läbi võimendi mängib, peab viimase kahjuks väga valjuks seadma,
et natukenegi tümpsu tekitada.....:S
ROM mida kasutan on CM7.1 |
Menüüst vali DSPManager -> Headset, seal peaks saama nii mõndagi muuta.
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MacAivar
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.11.2002
|
21.10.2011 09:17:03
|
|
|
DSPManagerist saab muuta selliseid asju nagu bass boost, eq preset, loudness, kajaefektid.
Preamp eq sai ka PowerAMP softiga muuta, kuid ei mäleta kui efektiivselt.
Õhtul proovin võimendi järel ära selle minu poolt varem viidatud lingis oleva Audiohack nimelise appi,
klappidega proovida paari p2eva jooksul ei saagi sest selgus et naisterahvas on teise autoga ära sõites klapid kaasa võtnud.
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KzxTc
HV kasutaja

liitunud: 20.04.2008
|
29.10.2011 12:19:42
|
|
|
| Selline küsimus, kas on olemas selliseid custom rom-e kus google apps preinstalled.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
panic
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2003
|
30.10.2011 22:36:46
|
|
|
originaal romiga oli variant only 3G, CM7 aga pole sellist valikut (only GSM või 2G/3G). Olen otsinud igast jubinaid, et saaks ainult 3g panna. nüüd leidsin sellise asja:
I found out that if you go into the dialer and type in *#*#197328640#*#* that it will take you into a menu that will allow you to change it. From the main menu of the ServiceMode screen, select DEBUG SCREEN, then PHONE CONTROL at the bottom, then UE STATE CONTROL. From there select CHANGE RAT TO WCDMA to enable 3G only, and select CHANGE RAT TO GSM for 2G only.
Vb mõni veel ei tea ja vajab ka.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MorRAW
Ei ole Guru

liitunud: 30.05.2002
|
31.10.2011 09:10:19
|
|
|
| KzxTc kirjutas: |
| Selline küsimus, kas on olemas selliseid custom rom-e kus google apps preinstalled. |
Vaevalt, et ametlikult. Seal pidid mingid litsentsiprobleemid olema, et ei saa lisaks panna.
Aga lase rom peale ning siis googelda gapps***.apk.
Seal on kõik googli appsid paketis koos.
|
|
| Kommentaarid: 376 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
317 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
31.10.2011 15:44:59
|
|
|
| panic kirjutas: |
originaal romiga oli variant only 3G, CM7 aga pole sellist valikut (only GSM või 2G/3G). Olen otsinud igast jubinaid, et saaks ainult 3g panna. nüüd leidsin sellise asja:
I found out that if you go into the dialer and type in *#*#197328640#*#* that it will take you into a menu that will allow you to change it. From the main menu of the ServiceMode screen, select DEBUG SCREEN, then PHONE CONTROL at the bottom, then UE STATE CONTROL. From there select CHANGE RAT TO WCDMA to enable 3G only, and select CHANGE RAT TO GSM for 2G only.
Vb mõni veel ei tea ja vajab ka. |
Powertool vms-iganes asi see oli, see millest saab GPS/WIFI jm sisse lülitada - sisseehitatud widget ühesõnaga - sinna saab 110% kindlalt lisada 2G/3G/2G+3G lüliti.
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MorRAW
Ei ole Guru

liitunud: 30.05.2002
|
|
| Kommentaarid: 376 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
317 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yxkala
HV kasutaja

liitunud: 14.06.2011
|
01.11.2011 16:07:00
|
|
|
On kellelgi kogemust nn "brick-itud" telefoni garantiise viimisega? Mul sõber häkkis oma ZTE blade telliskiviks (väidetavalt lasi mingit CM nightlyt peale mis ebaõnnestus)
Kuna telefon ei võta mingit pilti enam ette (aint vilgutab punast led-i korra) siis kas Elisa saab kindlaks teha, et rootitud ja lisaks veel ise brickitud?
Kui garantii ei lähe läbi siis kas selle telefoniga on üldse midagi veel teha? Parandab eestis keegi neid? Praegu vedeleb niisama, päris ära visata kah ei taha.. vb. müüks mõnele targemale mehele maha või laseks korda teha...
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kanza18
HV kasutaja

liitunud: 05.12.2009
|
01.11.2011 18:36:47
|
|
|
| Paned romi mälukaardile ja boodid telefoni ülesse ja saad romi peale lasta.
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yxkala
HV kasutaja

liitunud: 14.06.2011
|
01.11.2011 19:16:01
|
|
|
| kanza18 kirjutas: |
| Paned romi mälukaardile ja boodid telefoni ülesse ja saad romi peale lasta. |
Proovitud juba, nii TPT kui Clockwork ei toimi...
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|