Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung I9100 Galaxy S II märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 33, 34, 35 ... 141, 142, 143  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2011 15:19:40 vasta tsitaadiga

Mul ka suht hästi hoitud aga ainukesed kulumisjäljed on telefoni taga see kõrgem serv mis lauale pannes telefoni toetab ning pisikesed kriimud tagakaamera klaasil mis vist tegelikult puhas plastik. Ei saagi aru kuidas jäljed tekkinud, laual ei lohista vaid paigutan ilusti kas paberile või mapile. Kannan teksade taskus kuid nurgad küll kulunud pole.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dinkz
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.04.2008




sõnum 15.10.2011 15:20:06 vasta tsitaadiga

eks see ole maitse asi, mina olen viimase kahe telefoni puhul nüüd kasutanud kaitsekilesid ja asju. endal ka parem vaadata, kui telefon ilusam on peale mitme aastast kasutamist. sõbral on iPhone 2G pea 4 aastat olnud ja siiani näeb välja nagu uus (alati kasutatud kilesid ja case)
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2011 15:26:44 vasta tsitaadiga

c20xe kirjutas:
eks see ole maitse asi, mina olen viimase kahe telefoni puhul nüüd kasutanud kaitsekilesid ja asju. endal ka parem vaadata, kui telefon ilusam on peale mitme aastast kasutamist. sõbral on iPhone 2G pea 4 aastat olnud ja siiani näeb välja nagu uus (alati kasutatud kilesid ja case)

endal ka yliodav kile peal juba paar kuud. aga kuna neid hunnikus 1£ eest oli, siis pole probleemi. yldiselt kui ei tee räpast tööd(ehitustolm, liiv), siis ei ole probleemi ilma kileta

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaur23
HV Guru

liitunud: 29.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2011 14:50:05 vasta tsitaadiga

Märkasin, et ei saa oma SII enam MMS-e korralikult saata. Olen tellinud EMT-st ja intallinud kõik sätted. Kuid minu saadetud sõnumid jõuavad nädala ja paari pärast kohale. Algul arvasin, et vastuvõtja sätted valed. Aga eile oli hädasti vaja saata pilti jalatsitest poisile ja see pole tänaseni kohale jõudnud. Proovisin siis ka kaasale saata, kes asus mu kõrval. Kuid ka temale pole kohale jõudnud. Õhtul tegime kõigile 3-le telefonile uued installid ja proovisin huvi pärast uuesti saatmist. Mida pole seda pole, sõnumist loen vaid et toimud saatmine.
_________________
seesama
Kommentaarid: 349 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2011 18:21:55 vasta tsitaadiga

kaur23 kirjutas:
Märkasin, et ei saa oma SII enam MMS-e korralikult saata. Olen tellinud EMT-st ja intallinud kõik sätted. Kuid minu saadetud sõnumid jõuavad nädala ja paari pärast kohale. Algul arvasin, et vastuvõtja sätted valed. Aga eile oli hädasti vaja saata pilti jalatsitest poisile ja see pole tänaseni kohale jõudnud. Proovisin siis ka kaasale saata, kes asus mu kõrval. Kuid ka temale pole kohale jõudnud. Õhtul tegime kõigile 3-le telefonile uued installid ja proovisin huvi pärast uuesti saatmist. Mida pole seda pole, sõnumist loen vaid et toimud saatmine.

mul on sama jama ja emt väidab, et minu viga icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif
sita ajasid keema, vastuvõtta ei saa, saata ei saa. ennem töötas kõik normaalselt. oleks siis minul vaid see probleem, juhuslikult elukaaslasele proovides tuli välja, et tema ka saata/vastuvõtta ei saa.
10 min panime emt itimehega käsitsi asju paika, kuigi need olid paigas. ja väidavad, et minu viga icon_evil.gif

linkige need 2 posti EMT-le

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivar80
HV kasutaja
ivar80

liitunud: 25.10.2004




sõnum 16.10.2011 20:33:21 vasta tsitaadiga

Mul ka sama jama. Naine saatis mulle eile poes olles ühe pildi ja siiani pole kätte saanud. Näitab kirja "allalaadimine".
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2011 20:41:49 vasta tsitaadiga

kas pole mitte nii, et mms ajaks peaks profiili mms pfofiili peale käsitsi ümber lülitama? On ju 2 profiili: internet ja mms

Lisaks emt lehel selline tekst ka kirjas:Tuleb arvestada, et kuna korraga saab seadmes aktiivne olla vaid üks ühenduskonto ning MMS-teenuse toimimiseks ei tohi seadmes olla ühtegi teist ühenduskontot, siis tuleks ühenduse seadete all (Settings - Wireless Controls - Mobile Networks - Access Point Names) olevas loetelus koik ülejaanud kontod, v.a. EMT MMS, ära kustutada.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaur23
HV Guru

liitunud: 29.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2011 20:54:56 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
kas pole mitte nii, et mms ajaks peaks profiili mms pfofiili peale käsitsi ümber lülitama? On ju 2 profiili: internet ja mms

Lisaks emt lehel selline tekst ka kirjas:Tuleb arvestada, et kuna korraga saab seadmes aktiivne olla vaid üks ühenduskonto ning MMS-teenuse toimimiseks ei tohi seadmes olla ühtegi teist ühenduskontot, siis tuleks ühenduse seadete all (Settings - Wireless Controls - Mobile Networks - Access Point Names) olevas loetelus koik ülejaanud kontod, v.a. EMT MMS, ära kustutada.


Olen selle juba ära teinud ja valikuks oligi vaid EMT MMS

_________________
seesama
Kommentaarid: 349 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2011 21:29:30 vasta tsitaadiga

kaur23 kirjutas:
olafsand kirjutas:
kas pole mitte nii, et mms ajaks peaks profiili mms pfofiili peale käsitsi ümber lülitama? On ju 2 profiili: internet ja mms

Lisaks emt lehel selline tekst ka kirjas:Tuleb arvestada, et kuna korraga saab seadmes aktiivne olla vaid üks ühenduskonto ning MMS-teenuse toimimiseks ei tohi seadmes olla ühtegi teist ühenduskontot, siis tuleks ühenduse seadete all (Settings - Wireless Controls - Mobile Networks - Access Point Names) olevas loetelus koik ülejaanud kontod, v.a. EMT MMS, ära kustutada.


Olen selle juba ära teinud ja valikuks oligi vaid EMT MMS

olgu seal kasvõi pussnoad kirjas, point jääb ikka samas. ennem ju töötasid normaalselt icon_exclaim.gif
ja mu teine number ka ei tööta, ennem töötas mms normaalselt.
see mingi emt kamm, mida nad ei taha kuidagi tunnistada

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dinkz
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.04.2008




sõnum 17.10.2011 00:10:44 vasta tsitaadiga

paistab, et leidsin akuprobleemidele lahenduse.

https://market.android.com/details?id=com.latedroid.juicedefender&feature=search_result

hommikuks laadisin täis ja praeguseks 91% alles icon_smile.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maleva
HV kasutaja
Maleva

liitunud: 28.08.2006




sõnum 17.10.2011 14:14:24 vasta tsitaadiga

c20xe kirjutas:
paistab, et leidsin akuprobleemidele lahenduse.

https://market.android.com/details?id=com.latedroid.juicedefender&feature=search_result

hommikuks laadisin täis ja praeguseks 91% alles icon_smile.gif


Mis sa hoidsid wifit ja 3g-d pidevalt sees siis? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dinkz
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.04.2008




sõnum 17.10.2011 14:20:16 vasta tsitaadiga

Maleva kirjutas:
c20xe kirjutas:
paistab, et leidsin akuprobleemidele lahenduse.

https://market.android.com/details?id=com.latedroid.juicedefender&feature=search_result

hommikuks laadisin täis ja praeguseks 91% alles icon_smile.gif


Mis sa hoidsid wifit ja 3g-d pidevalt sees siis? icon_biggrin.gif


ei. wifi ja 3g olid väljas.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Batukhan
HV vaatleja

liitunud: 06.02.2005




sõnum 17.10.2011 15:11:54 vasta tsitaadiga

c20xe kirjutas:
paistab, et leidsin akuprobleemidele lahenduse.

https://market.android.com/details?id=com.latedroid.juicedefender&feature=search_result

hommikuks laadisin täis ja praeguseks 91% alles icon_smile.gif

Küsimus tarkadele. Kuidas see app töötab kooskõlas igasuguste internetiühendust vajavate app'idega? Kas minu alaliselt taustal töötav IM aplikatsioon läheb siis kinni? Kui ei, kas siis aku kestvust üldse tõstetakse?
Kas GMaili push event'id töötavad (kas uute meilide teated jõuavad telefoni)?
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maleva
HV kasutaja
Maleva

liitunud: 28.08.2006




sõnum 17.10.2011 18:38:39 vasta tsitaadiga

c20xe kirjutas:
Maleva kirjutas:
c20xe kirjutas:
paistab, et leidsin akuprobleemidele lahenduse.

https://market.android.com/details?id=com.latedroid.juicedefender&feature=search_result

hommikuks laadisin täis ja praeguseks 91% alles icon_smile.gif


Mis sa hoidsid wifit ja 3g-d pidevalt sees siis? icon_biggrin.gif


ei. wifi ja 3g olid väljas.


Mille arvelt ta sul siis akut kokku hoiab? Endal hetkel 5 päeva ja 26% akut alles.
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dinkz
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.04.2008




sõnum 17.10.2011 19:31:18 vasta tsitaadiga

eks ta reguleerib ka ekraani valgust jms asju. igatahes peale selle installeerimist ja enable'mist läks aku vastupidavus üüratult paremaks. hetkel on 69% alles.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2011 20:08:51 vasta tsitaadiga

c20xe, mis asjad on "jms asjad"? Kui sul ekraan automaatse heleduse peal, 3g, wifi ja bt välja lülitatud...ega see proge ju rohkem ei tee enam midagi lisaks icon_lol.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiitise
HV kasutaja

liitunud: 04.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2011 20:38:02 vasta tsitaadiga

Ei ole proovinud oma telefoni veel maha visata aga siin üks video:
4s vs S2
http://www.youtube.com/watch?v=elKxgsrJFhw
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dinkz
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.04.2008




sõnum 17.10.2011 20:42:11 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
c20xe, mis asjad on "jms asjad"? Kui sul ekraan automaatse heleduse peal, 3g, wifi ja bt välja lülitatud...ega see proge ju rohkem ei tee enam midagi lisaks icon_lol.gif


vat, ma ei oska täpsemalt selgitada, kuid põhiline on see, et aku kestab. icon_smile.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2011 21:17:23 vasta tsitaadiga

Teeb ikka, nt saad reguleerida prose kiirust, nt panna, et öösel töötaks madalama mhz peal kella 1st kuni kella 9ni.
_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2011 21:59:41 vasta tsitaadiga

millist screenlocki appi kasutate, ennem oli batista 70 rom peal ja seal oli kaasas normaalne lahendus, kus sai 6 avamis valikut teha. pm nagu all oleval pildil, aga see ei ole just kõige mugavam app
Spoiler Spoiler Spoiler

oskab mõne appi nime anda, millel oleks taoline lahendus ?

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eltso
HV veteran
eltso

liitunud: 03.02.2010




sõnum 17.10.2011 22:08:55 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
millist screenlocki appi kasutate, ennem oli batista 70 rom peal ja seal oli kaasas normaalne lahendus, kus sai 6 avamis valikut teha. pm nagu all oleval pildil, aga see ei ole just kõige mugavam app
Spoiler Spoiler Spoiler

oskab mõne appi nime anda, millel oleks taoline lahendus ?

Vaata ma panin enda ühe posti natuke kõrgemale kus tegin enda lockscreenist pildi.
Kasutusel on Widgetlocker https://market.android.com/details?id=com.teslacoilsw.widgetlocker&feature=search_result
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2011 22:27:52 vasta tsitaadiga

eltso kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
millist screenlocki appi kasutate, ennem oli batista 70 rom peal ja seal oli kaasas normaalne lahendus, kus sai 6 avamis valikut teha. pm nagu all oleval pildil, aga see ei ole just kõige mugavam app
Spoiler Spoiler Spoiler

oskab mõne appi nime anda, millel oleks taoline lahendus ?

Vaata ma panin enda ühe posti natuke kõrgemale kus tegin enda lockscreenist pildi.
Kasutusel on Widgetlocker https://market.android.com/details?id=com.teslacoilsw.widgetlocker&feature=search_result

tundub suht normaalne olevat. homme vist proovin ära thumbs_up.gif
hind ei ole just väga kallis

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
waux
HV Guru
waux

liitunud: 01.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2011 23:02:42 vasta tsitaadiga

ma kasutan nolock-i icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 611 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 505
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spacefly
Kreisi kasutaja
Spacefly

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2011 23:16:35 vasta tsitaadiga

Aga palun, lisaks widgetlockerile:
jkay deluxe (sama, mis ka leomari75-s oli sees): http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1154278
Ja kõige suurem valik kuid veel beta TSM parts: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1291295
cm7 koosseisus on ka valik

_________________
Parim tegevus, kui und ei tule, on lambaid ja nende postitusi lugeda.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2011 23:29:00 vasta tsitaadiga

Spacefly kirjutas:
Aga palun, lisaks widgetlockerile:
jkay deluxe (sama, mis ka leomari75-s oli sees): http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1154278
Ja kõige suurem valik kuid veel beta TSM parts: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1291295
cm7 koosseisus on ka valik

jkay deluxe oligi see mida otsisin, nimi ei tulnud meelde thumbs_up.gif
tänud

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arg0
HV vaatleja

liitunud: 09.04.2006




sõnum 17.10.2011 23:37:13 vasta tsitaadiga

Tere, kas Eestis on saada juba 2000mAh akut, kui jah siis kust. On keegi järgi proovinud, palju asi juurde annab?
_________________
Põlva
Tel: 53888627
MSN:ark0077@hotmail.com
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Satakas
HV kasutaja
Satakas

liitunud: 07.07.2004




sõnum 18.10.2011 00:29:22 vasta tsitaadiga

mm...2000 pole näinud ja pärast seda kui 2500'se eest 57 euri küsiti, ei vaata kah enam. tellisin ebay'st 3500. maksis 9 euri. peab vastu ikka tõsiselt. ja lisan juurde, et kuigi see teeb fööni paksemaks ja ka veidi koledamaks, on seda nüüd uskumatult mõnus peos hoida.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2011 00:32:04 vasta tsitaadiga

Satakas kirjutas:
mm...2000 pole näinud ja pärast seda kui 2500'se eest 57 euri küsiti, ei vaata kah enam. tellisin ebay'st 3500. maksis 9 euri. peab vastu ikka tõsiselt. ja lisan juurde, et kuigi see teeb fööni paksemaks ja ka veidi koledamaks, on seda nüüd uskumatult mõnus peos hoida.

ja see 3500 aku kestab vähemalt 2 korda kauem kui orikas?

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eltso
HV veteran
eltso

liitunud: 03.02.2010




sõnum 18.10.2011 00:34:05 vasta tsitaadiga

Ise küll ei näe hetkel vajadust kõvema aku järgi, originaal toimib suhteliselt hästi ja pole suutnud 15 tunniga seda kuidagi tühjaks saada ja üldjuhul sellest ajast kauem vooluvõrgust eemal ei ole.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Satakas
HV kasutaja
Satakas

liitunud: 07.07.2004




sõnum 18.10.2011 02:01:00 vasta tsitaadiga

julgelt 2x kauem. kui ikka pidev andmeside peal on ja ise kah näpid, siis orikas kisub üsna ruttu lonti. eriti minu puhul, kes ma fööni suuresti ajaviiteks kasutan.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spacefly
Kreisi kasutaja
Spacefly

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2011 07:47:11 vasta tsitaadiga

2000 aku olemas (inglismaalt) ja midagi annab kindlasti juurde aga täpsemalt on raske hinnata. 21%, kuigi imho veidi rohkem. Välimus muutub ka mõnusamaks ja enam ei toetu telefon laual kaamerapeale. Miinuspoolena ei sobi enam paljud kestad ja hoidikud.
Odav 3500 aku kahtlemata annab märgatavalt akule juurde aga muudab telefoni nii küürakaks, et see on pigem tagavaralahendus kui igapäevaseks kasutamiseks. Minu arvmus siis.

_________________
Parim tegevus, kui und ei tule, on lambaid ja nende postitusi lugeda.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2011 11:05:18 vasta tsitaadiga

Lasin eile peale batista 70 foxhound edition 2.2 2.3.5 baasil
raibe läheb lolliks suht tihti, jookseb kinni, ekraan ei ärka yles ja vahel reatarti jääbki tegema.
Font on suuremaks tehtud, samas tundub, et ekraan mahutab sama palju.
kardan, et täna peab vist midagi muud peale laskma. Liiga ebastabiilne, samas huvitavat on kõvasti
Edit:
No nii, nett hakkas ka nöökima, ei tahtnud yldse enam liigutada. Lasin maha ja panin vana tagasi. Nii toorest romi pole ma veel kordagi saanud icon_rolleyes.gif
eelmine liigub nagu kulda -batista70 3.7.7 final

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cyberlord
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 18.10.2011 11:26:38 vasta tsitaadiga

Cyberlord kirjutas:
No ei saa mina hakkama...teen kõike õpetuste järgi, teleofn on rooditud ning insecure kernel peal aga clockwork recovery peale ei lähe ja vsjo.
Keegi hea inimene homme Tallinnas või kuskil seal lähedal ei tahaks paari beer_yum.gif eest asja korda ajada?

EDIT:
ja ega keegi ei tea ka mingit nippi kuda saaks youtubes käia ilma, et ta ise mind mobile versiooni peale lükkaks pidevalt. Asi nimelt selles, et siis saaks vaadata kõiki videoid, hetkel paljudel juures kirje, et "not available on mobile".


Pöördun ikka enda custom rom murega abitahtlike kodanike poole - ja paari õlle all pidasin silmas ikka sixpacki:)
Kommentaarid: 546 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 449
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maleva
HV kasutaja
Maleva

liitunud: 28.08.2006




sõnum 18.10.2011 14:15:36 vasta tsitaadiga

Youtubes ei näegi kõiki videosid, nimelt üleslaadimisel saab ise märkida, kas see on nähtav ka telefonist.
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2011 14:21:40 vasta tsitaadiga

Maleva kirjutas:
Youtubes ei näegi kõiki videosid, nimelt üleslaadimisel saab ise märkida, kas see on nähtav ka telefonist.


icon_question.gif

Minul küll youtubes üleslaadimisel kuskil sellist valikut ei ole, olete ikka kaine?



Mul android näitab küll kõiki videosid youtubest... vb youtube appiga tõesti ei näe kõiki... viimati kogesin seda symbiani peal

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2011 15:01:14 vasta tsitaadiga

Maleva kirjutas:
Youtubes ei näegi kõiki videosid, nimelt üleslaadimisel saab ise märkida, kas see on nähtav ka telefonist.

viska siia üks youtube video, mida sa ei näe moblaga, siis saan su väitele mingigi kinnituse anda icon_wink.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bigmarx
HV Guru
bigmarx

liitunud: 06.09.2002




sõnum 18.10.2011 15:17:47 vasta tsitaadiga

On jah nii, ma olen ka paari videot kohanud, millel on märge juures et omanik on keelanud selle mobiilses seadmes vaatamise icon_neutral.gif

Hetkel välja otsida ei viitsi icon_biggrin.gif

Edit: Youtube's on oma video seadetes valik:
tsitaat:


Jah, muuda video mobiiltelefonidel ja teleris kättesaadavaks. Pidage meeles, et video ei pruugi olla kõikides seadmetes autoriõiguste või litsentsiprobleemide tõttu saadaval.

Ei, see video ei peaks olema saadaval mobiilseadmetele ja teleritele.

_________________
"Kes naerab viimasena? Ma olen siis teie järel!"
Kommentaarid: 485 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 385
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Satakas
HV kasutaja
Satakas

liitunud: 07.07.2004




sõnum 18.10.2011 15:19:13 vasta tsitaadiga

Spacefly kirjutas:
Odav 3500 aku kahtlemata annab märgatavalt akule juurde aga muudab telefoni nii küürakaks, et see on pigem tagavaralahendus kui igapäevaseks kasutamiseks. Minu arvmus siis.


usu mind - seda küürakat on PALJU mõnusam peos hoida. ise olin kah üllatunud.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Egert143
HV kasutaja
Egert143

liitunud: 18.06.2005




sõnum 18.10.2011 17:37:03 vasta tsitaadiga

Alati saab ju videosi vaadata, kasutades tavaliselt browserit, mitte youtube programmi...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maleva
HV kasutaja
Maleva

liitunud: 28.08.2006




sõnum 18.10.2011 17:50:24 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Maleva kirjutas:
Youtubes ei näegi kõiki videosid, nimelt üleslaadimisel saab ise märkida, kas see on nähtav ka telefonist.

viska siia üks youtube video, mida sa ei näe moblaga, siis saan su väitele mingigi kinnituse anda icon_wink.gif

Cyberlord kirjutas:


carlking kirjutas:
Maleva kirjutas:
Youtubes ei näegi kõiki videosid, nimelt üleslaadimisel saab ise märkida, kas see on nähtav ka telefonist.


icon_question.gif

Minul küll youtubes üleslaadimisel kuskil sellist valikut ei ole, olete ikka kaine?



Mul android näitab küll kõiki videosid youtubest... vb youtube appiga tõesti ei näe kõiki... viimati kogesin seda symbiani peal

Kaine sa ise oled?

Levitus: Jah, muuda video mobiiltelefonidel ja teleris kättesaadavaks. Pidage meeles, et video ei pruugi olla kõikides seadmetes autoriõiguste või litsentsiprobleemide tõttu saadaval.

Ei, see video ei peaks olema saadaval mobiilseadmetele ja teleritele.
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2011 18:00:15 vasta tsitaadiga


Link

_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2011 19:10:11 vasta tsitaadiga

Maleva, a kui ma kasutan telefonis "tavalist" youtube.com lehte, siis ju probleemi pole. Osasi videosi ei näe sa mobiilse youtube lehe pealt ja yt appist.
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maleva
HV kasutaja
Maleva

liitunud: 28.08.2006




sõnum 18.10.2011 19:36:38 vasta tsitaadiga

carlking, vb tõesti. Endal pole siiani probleemi olnud videote nägemisega.
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bigmarx
HV Guru
bigmarx

liitunud: 06.09.2002




sõnum 18.10.2011 19:47:39 vasta tsitaadiga

Muutsin ühe oma video telefonis mitte nähtavaks. Proovige, kuidas õnnestub näha icon_biggrin.gif

http://youtu.be/tyRtMYWQfSA

_________________
"Kes naerab viimasena? Ma olen siis teie järel!"
Kommentaarid: 485 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 385
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2011 19:55:00 vasta tsitaadiga

bigmarx kirjutas:
Muutsin ühe oma video telefonis mitte nähtavaks. Proovige, kuidas õnnestub näha icon_biggrin.gif

http://youtu.be/tyRtMYWQfSA


Valisin "desktop site" ja näen

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maleva
HV kasutaja
Maleva

liitunud: 28.08.2006




sõnum 19.10.2011 14:54:36 vasta tsitaadiga

Krt ma ütlen, peale aku laadimist on taas "backup" kuskilt välja ilmunud ja sööb telefoni akut, kui telefon magama peaks. Oskab keegi mulle selgitada, mis põhjusel ta tööle läheb?
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kulutaja
HV vaatleja

liitunud: 16.05.2011




sõnum 19.10.2011 18:38:01 vasta tsitaadiga

kas väsitav ei ole päevast päeva võidelda liiga kiirelt tühjeneva akuga telefoniga, pean silmas androidi?
Mõned kujutavad endale asja ilusaks ja panevad 3500ma patarei külge!
See kipub ikka psyhholoogilene kiiks olema, et ei tunnistata probleemi ja otsitakse ükskõik millist raskemat pääseteed akutühjenemiseprobleemile.
Hea veel, et pole genekat hakatud kaasas kandma, et androidi telefoni laadida.

Jah, androidil on palju lahedaid appe ja sellepärast ta minul ongi, seisab riiulil ja kui vaja mõni lugu tõmmata tunee musicust, siis võtan selle akuõgardi riiulilt, aktiveerin netiühenduse ja tõmban ja teen kui midagi vaja.Siis panen riiulile tagasi.Kõik selle telefoni sees oleva sim kaardi kõned on suunatud teise op systeemiga telefonile, mille aku ei tyhjene nii kiirelt ja mis pole nii suur, et oleks ebamugav käes hoida ja käsitleda.

ja kui vaja head pilti teha, siis võtan D700 ja 85mm 1.4g ja ongi kõik.

ja sgs2-st - no miks peab telefon nii suur olema?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eltso
HV veteran
eltso

liitunud: 03.02.2010




sõnum 19.10.2011 18:54:05 vasta tsitaadiga

Iseenesest väga kasulik postitus icon_smile.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bigmarx
HV Guru
bigmarx

liitunud: 06.09.2002




sõnum 19.10.2011 18:57:59 vasta tsitaadiga

kulutaja, kui nii võtta, siis Su kasutajanimi on täitsa õige, kui selline telefon vedeleb kodus riiulis ainult mingi mõne loo tõmbamiseks. Rikastel on omad reeglid, teame teame icon_lol.gif
Minul pole mitut telefoni ei riiulis ega taskus vedelemas ja pildistamiseks ei ole ka ühtegi D700 nime kandvat pilli überlaheda objektiiviga.

Mul on SGS2 ja mina olen rahul.
No miks Sina ta siis ikkagi ostsid, kui ta nii suur on? icon_lol.gif

_________________
"Kes naerab viimasena? Ma olen siis teie järel!"
Kommentaarid: 485 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 385
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2011 18:59:40 vasta tsitaadiga

tsitaat:

No miks Sina ta siis ikkagi ostsid, kui ta nii suur on?

Riiulis sõpsidele näitamiseks...


See akuprobleem on ka siin mingi pseudovärk... on siis tõesti nii raske autos saba taha panna ning kodus üle päeva... või

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung I9100 Galaxy S II mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 33, 34, 35 ... 141, 142, 143  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.