Mul ka suht hästi hoitud aga ainukesed kulumisjäljed on telefoni taga see kõrgem serv mis lauale pannes telefoni toetab ning pisikesed kriimud tagakaamera klaasil mis vist tegelikult puhas plastik. Ei saagi aru kuidas jäljed tekkinud, laual ei lohista vaid paigutan ilusti kas paberile või mapile. Kannan teksade taskus kuid nurgad küll kulunud pole.
eks see ole maitse asi, mina olen viimase kahe telefoni puhul nüüd kasutanud kaitsekilesid ja asju. endal ka parem vaadata, kui telefon ilusam on peale mitme aastast kasutamist. sõbral on iPhone 2G pea 4 aastat olnud ja siiani näeb välja nagu uus (alati kasutatud kilesid ja case)
eks see ole maitse asi, mina olen viimase kahe telefoni puhul nüüd kasutanud kaitsekilesid ja asju. endal ka parem vaadata, kui telefon ilusam on peale mitme aastast kasutamist. sõbral on iPhone 2G pea 4 aastat olnud ja siiani näeb välja nagu uus (alati kasutatud kilesid ja case)
endal ka yliodav kile peal juba paar kuud. aga kuna neid hunnikus 1£ eest oli, siis pole probleemi. yldiselt kui ei tee räpast tööd(ehitustolm, liiv), siis ei ole probleemi ilma kileta _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Märkasin, et ei saa oma SII enam MMS-e korralikult saata. Olen tellinud EMT-st ja intallinud kõik sätted. Kuid minu saadetud sõnumid jõuavad nädala ja paari pärast kohale. Algul arvasin, et vastuvõtja sätted valed. Aga eile oli hädasti vaja saata pilti jalatsitest poisile ja see pole tänaseni kohale jõudnud. Proovisin siis ka kaasale saata, kes asus mu kõrval. Kuid ka temale pole kohale jõudnud. Õhtul tegime kõigile 3-le telefonile uued installid ja proovisin huvi pärast uuesti saatmist. Mida pole seda pole, sõnumist loen vaid et toimud saatmine. _________________ seesama
Märkasin, et ei saa oma SII enam MMS-e korralikult saata. Olen tellinud EMT-st ja intallinud kõik sätted. Kuid minu saadetud sõnumid jõuavad nädala ja paari pärast kohale. Algul arvasin, et vastuvõtja sätted valed. Aga eile oli hädasti vaja saata pilti jalatsitest poisile ja see pole tänaseni kohale jõudnud. Proovisin siis ka kaasale saata, kes asus mu kõrval. Kuid ka temale pole kohale jõudnud. Õhtul tegime kõigile 3-le telefonile uued installid ja proovisin huvi pärast uuesti saatmist. Mida pole seda pole, sõnumist loen vaid et toimud saatmine.
mul on sama jama ja emt väidab, et minu viga
sita ajasid keema, vastuvõtta ei saa, saata ei saa. ennem töötas kõik normaalselt. oleks siis minul vaid see probleem, juhuslikult elukaaslasele proovides tuli välja, et tema ka saata/vastuvõtta ei saa.
10 min panime emt itimehega käsitsi asju paika, kuigi need olid paigas. ja väidavad, et minu viga
linkige need 2 posti EMT-le _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
kas pole mitte nii, et mms ajaks peaks profiili mms pfofiili peale käsitsi ümber lülitama? On ju 2 profiili: internet ja mms
Lisaks emt lehel selline tekst ka kirjas:Tuleb arvestada, et kuna korraga saab seadmes aktiivne olla vaid üks ühenduskonto ning MMS-teenuse toimimiseks ei tohi seadmes olla ühtegi teist ühenduskontot, siis tuleks ühenduse seadete all (Settings - Wireless Controls - Mobile Networks - Access Point Names) olevas loetelus koik ülejaanud kontod, v.a. EMT MMS, ära kustutada.
kas pole mitte nii, et mms ajaks peaks profiili mms pfofiili peale käsitsi ümber lülitama? On ju 2 profiili: internet ja mms
Lisaks emt lehel selline tekst ka kirjas:Tuleb arvestada, et kuna korraga saab seadmes aktiivne olla vaid üks ühenduskonto ning MMS-teenuse toimimiseks ei tohi seadmes olla ühtegi teist ühenduskontot, siis tuleks ühenduse seadete all (Settings - Wireless Controls - Mobile Networks - Access Point Names) olevas loetelus koik ülejaanud kontod, v.a. EMT MMS, ära kustutada.
Olen selle juba ära teinud ja valikuks oligi vaid EMT MMS _________________ seesama
kas pole mitte nii, et mms ajaks peaks profiili mms pfofiili peale käsitsi ümber lülitama? On ju 2 profiili: internet ja mms
Lisaks emt lehel selline tekst ka kirjas:Tuleb arvestada, et kuna korraga saab seadmes aktiivne olla vaid üks ühenduskonto ning MMS-teenuse toimimiseks ei tohi seadmes olla ühtegi teist ühenduskontot, siis tuleks ühenduse seadete all (Settings - Wireless Controls - Mobile Networks - Access Point Names) olevas loetelus koik ülejaanud kontod, v.a. EMT MMS, ära kustutada.
Olen selle juba ära teinud ja valikuks oligi vaid EMT MMS
olgu seal kasvõi pussnoad kirjas, point jääb ikka samas. ennem ju töötasid normaalselt
ja mu teine number ka ei tööta, ennem töötas mms normaalselt.
see mingi emt kamm, mida nad ei taha kuidagi tunnistada _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Küsimus tarkadele. Kuidas see app töötab kooskõlas igasuguste internetiühendust vajavate app'idega? Kas minu alaliselt taustal töötav IM aplikatsioon läheb siis kinni? Kui ei, kas siis aku kestvust üldse tõstetakse?
Kas GMaili push event'id töötavad (kas uute meilide teated jõuavad telefoni)?
eks ta reguleerib ka ekraani valgust jms asju. igatahes peale selle installeerimist ja enable'mist läks aku vastupidavus üüratult paremaks. hetkel on 69% alles.
c20xe, mis asjad on "jms asjad"? Kui sul ekraan automaatse heleduse peal, 3g, wifi ja bt välja lülitatud...ega see proge ju rohkem ei tee enam midagi lisaks
c20xe, mis asjad on "jms asjad"? Kui sul ekraan automaatse heleduse peal, 3g, wifi ja bt välja lülitatud...ega see proge ju rohkem ei tee enam midagi lisaks
vat, ma ei oska täpsemalt selgitada, kuid põhiline on see, et aku kestab.
Teeb ikka, nt saad reguleerida prose kiirust, nt panna, et öösel töötaks madalama mhz peal kella 1st kuni kella 9ni. _________________ Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
millist screenlocki appi kasutate, ennem oli batista 70 rom peal ja seal oli kaasas normaalne lahendus, kus sai 6 avamis valikut teha. pm nagu all oleval pildil, aga see ei ole just kõige mugavam app
Spoiler
oskab mõne appi nime anda, millel oleks taoline lahendus ? _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
millist screenlocki appi kasutate, ennem oli batista 70 rom peal ja seal oli kaasas normaalne lahendus, kus sai 6 avamis valikut teha. pm nagu all oleval pildil, aga see ei ole just kõige mugavam app
Spoiler
oskab mõne appi nime anda, millel oleks taoline lahendus ?
millist screenlocki appi kasutate, ennem oli batista 70 rom peal ja seal oli kaasas normaalne lahendus, kus sai 6 avamis valikut teha. pm nagu all oleval pildil, aga see ei ole just kõige mugavam app
Spoiler
oskab mõne appi nime anda, millel oleks taoline lahendus ?
tundub suht normaalne olevat. homme vist proovin ära
hind ei ole just väga kallis _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
jkay deluxe oligi see mida otsisin, nimi ei tulnud meelde
tänud _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Tere, kas Eestis on saada juba 2000mAh akut, kui jah siis kust. On keegi järgi proovinud, palju asi juurde annab? _________________ Põlva
Tel: 53888627
MSN:ark0077@hotmail.com
mm...2000 pole näinud ja pärast seda kui 2500'se eest 57 euri küsiti, ei vaata kah enam. tellisin ebay'st 3500. maksis 9 euri. peab vastu ikka tõsiselt. ja lisan juurde, et kuigi see teeb fööni paksemaks ja ka veidi koledamaks, on seda nüüd uskumatult mõnus peos hoida.
mm...2000 pole näinud ja pärast seda kui 2500'se eest 57 euri küsiti, ei vaata kah enam. tellisin ebay'st 3500. maksis 9 euri. peab vastu ikka tõsiselt. ja lisan juurde, et kuigi see teeb fööni paksemaks ja ka veidi koledamaks, on seda nüüd uskumatult mõnus peos hoida.
ja see 3500 aku kestab vähemalt 2 korda kauem kui orikas? _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Ise küll ei näe hetkel vajadust kõvema aku järgi, originaal toimib suhteliselt hästi ja pole suutnud 15 tunniga seda kuidagi tühjaks saada ja üldjuhul sellest ajast kauem vooluvõrgust eemal ei ole.
julgelt 2x kauem. kui ikka pidev andmeside peal on ja ise kah näpid, siis orikas kisub üsna ruttu lonti. eriti minu puhul, kes ma fööni suuresti ajaviiteks kasutan.
2000 aku olemas (inglismaalt) ja midagi annab kindlasti juurde aga täpsemalt on raske hinnata. 21%, kuigi imho veidi rohkem. Välimus muutub ka mõnusamaks ja enam ei toetu telefon laual kaamerapeale. Miinuspoolena ei sobi enam paljud kestad ja hoidikud.
Odav 3500 aku kahtlemata annab märgatavalt akule juurde aga muudab telefoni nii küürakaks, et see on pigem tagavaralahendus kui igapäevaseks kasutamiseks. Minu arvmus siis. _________________ Parim tegevus, kui und ei tule, on lambaid ja nende postitusi lugeda.
Lasin eile peale batista 70 foxhound edition 2.2 2.3.5 baasil
raibe läheb lolliks suht tihti, jookseb kinni, ekraan ei ärka yles ja vahel reatarti jääbki tegema.
Font on suuremaks tehtud, samas tundub, et ekraan mahutab sama palju.
kardan, et täna peab vist midagi muud peale laskma. Liiga ebastabiilne, samas huvitavat on kõvasti
Edit:
No nii, nett hakkas ka nöökima, ei tahtnud yldse enam liigutada. Lasin maha ja panin vana tagasi. Nii toorest romi pole ma veel kordagi saanud
eelmine liigub nagu kulda -batista70 3.7.7 final _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
No ei saa mina hakkama...teen kõike õpetuste järgi, teleofn on rooditud ning insecure kernel peal aga clockwork recovery peale ei lähe ja vsjo.
Keegi hea inimene homme Tallinnas või kuskil seal lähedal ei tahaks paari eest asja korda ajada?
EDIT:
ja ega keegi ei tea ka mingit nippi kuda saaks youtubes käia ilma, et ta ise mind mobile versiooni peale lükkaks pidevalt. Asi nimelt selles, et siis saaks vaadata kõiki videoid, hetkel paljudel juures kirje, et "not available on mobile".
Pöördun ikka enda custom rom murega abitahtlike kodanike poole - ja paari õlle all pidasin silmas ikka sixpacki:)
Youtubes ei näegi kõiki videosid, nimelt üleslaadimisel saab ise märkida, kas see on nähtav ka telefonist.
Minul küll youtubes üleslaadimisel kuskil sellist valikut ei ole, olete ikka kaine?
Mul android näitab küll kõiki videosid youtubest... vb youtube appiga tõesti ei näe kõiki... viimati kogesin seda symbiani peal _________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Youtubes ei näegi kõiki videosid, nimelt üleslaadimisel saab ise märkida, kas see on nähtav ka telefonist.
viska siia üks youtube video, mida sa ei näe moblaga, siis saan su väitele mingigi kinnituse anda _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
On jah nii, ma olen ka paari videot kohanud, millel on märge juures et omanik on keelanud selle mobiilses seadmes vaatamise
Hetkel välja otsida ei viitsi
Edit: Youtube's on oma video seadetes valik:
tsitaat:
Jah, muuda video mobiiltelefonidel ja teleris kättesaadavaks. Pidage meeles, et video ei pruugi olla kõikides seadmetes autoriõiguste või litsentsiprobleemide tõttu saadaval.
Ei, see video ei peaks olema saadaval mobiilseadmetele ja teleritele.
_________________ "Kes naerab viimasena? Ma olen siis teie järel!"
Odav 3500 aku kahtlemata annab märgatavalt akule juurde aga muudab telefoni nii küürakaks, et see on pigem tagavaralahendus kui igapäevaseks kasutamiseks. Minu arvmus siis.
usu mind - seda küürakat on PALJU mõnusam peos hoida. ise olin kah üllatunud.
Youtubes ei näegi kõiki videosid, nimelt üleslaadimisel saab ise märkida, kas see on nähtav ka telefonist.
viska siia üks youtube video, mida sa ei näe moblaga, siis saan su väitele mingigi kinnituse anda
Cyberlord kirjutas:
carlking kirjutas:
Maleva kirjutas:
Youtubes ei näegi kõiki videosid, nimelt üleslaadimisel saab ise märkida, kas see on nähtav ka telefonist.
Minul küll youtubes üleslaadimisel kuskil sellist valikut ei ole, olete ikka kaine?
Mul android näitab küll kõiki videosid youtubest... vb youtube appiga tõesti ei näe kõiki... viimati kogesin seda symbiani peal
Kaine sa ise oled?
Levitus: Jah, muuda video mobiiltelefonidel ja teleris kättesaadavaks. Pidage meeles, et video ei pruugi olla kõikides seadmetes autoriõiguste või litsentsiprobleemide tõttu saadaval.
Ei, see video ei peaks olema saadaval mobiilseadmetele ja teleritele.
Maleva, a kui ma kasutan telefonis "tavalist" youtube.com lehte, siis ju probleemi pole. Osasi videosi ei näe sa mobiilse youtube lehe pealt ja yt appist. _________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Valisin "desktop site" ja näen _________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Krt ma ütlen, peale aku laadimist on taas "backup" kuskilt välja ilmunud ja sööb telefoni akut, kui telefon magama peaks. Oskab keegi mulle selgitada, mis põhjusel ta tööle läheb?
kas väsitav ei ole päevast päeva võidelda liiga kiirelt tühjeneva akuga telefoniga, pean silmas androidi?
Mõned kujutavad endale asja ilusaks ja panevad 3500ma patarei külge!
See kipub ikka psyhholoogilene kiiks olema, et ei tunnistata probleemi ja otsitakse ükskõik millist raskemat pääseteed akutühjenemiseprobleemile.
Hea veel, et pole genekat hakatud kaasas kandma, et androidi telefoni laadida.
Jah, androidil on palju lahedaid appe ja sellepärast ta minul ongi, seisab riiulil ja kui vaja mõni lugu tõmmata tunee musicust, siis võtan selle akuõgardi riiulilt, aktiveerin netiühenduse ja tõmban ja teen kui midagi vaja.Siis panen riiulile tagasi.Kõik selle telefoni sees oleva sim kaardi kõned on suunatud teise op systeemiga telefonile, mille aku ei tyhjene nii kiirelt ja mis pole nii suur, et oleks ebamugav käes hoida ja käsitleda.
ja kui vaja head pilti teha, siis võtan D700 ja 85mm 1.4g ja ongi kõik.
kulutaja, kui nii võtta, siis Su kasutajanimi on täitsa õige, kui selline telefon vedeleb kodus riiulis ainult mingi mõne loo tõmbamiseks. Rikastel on omad reeglid, teame teame
Minul pole mitut telefoni ei riiulis ega taskus vedelemas ja pildistamiseks ei ole ka ühtegi D700 nime kandvat pilli überlaheda objektiiviga.
Mul on SGS2 ja mina olen rahul.
No miks Sina ta siis ikkagi ostsid, kui ta nii suur on? _________________ "Kes naerab viimasena? Ma olen siis teie järel!"
No miks Sina ta siis ikkagi ostsid, kui ta nii suur on?
Riiulis sõpsidele näitamiseks...
See akuprobleem on ka siin mingi pseudovärk... on siis tõesti nii raske autos saba taha panna ning kodus üle päeva... või _________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.