Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  nVidia GF100 & GF110 aka GT400 & GT500 teema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 104, 105, 106 ... 114, 115, 116  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2011 08:07:31 vasta tsitaadiga

E8400 4ghz-i peale, ning ei tohiks jääda piirama enamikes mängudes. Toide on kindlasti piisav.
_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SanDuuu
HV vaatleja

liitunud: 28.04.2009




sõnum 27.09.2011 11:31:41 vasta tsitaadiga

Cb4 kirjutas:
E8400 4ghz-i peale, ning ei tohiks jääda piirama enamikes mängudes. Toide on kindlasti piisav.

Nujah..aga praegusega ? mis on 3.2 GHz peal healjuhul kui viitsin jamada saaksin ka 3.4 peale.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bush
Kreisi kasutaja
bush

liitunud: 14.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2011 11:34:29 vasta tsitaadiga

https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/Videokaardid/?search=928f8775c8eeaf61645e3a7964ac3592

Kas neil tootjatel reaalset ka mingit vahet on või erineb see kiirus mingi 2-3fpsi ainult tootjate vahel? Kuidas sellega on? Saaks ju peaaegu 64 euri soodsamalt mõne kaardi, kas see jõudluse vahe nii märgatav?

_________________
>OSTA ÕLUT
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SurfData
HV Guru
SurfData

liitunud: 19.05.2006




sõnum 27.09.2011 11:44:27 vasta tsitaadiga

bush kirjutas:
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/Videokaardid/?search=928f8775c8eeaf61645e3a7964ac3592

Kas neil tootjatel reaalset ka mingit vahet on või erineb see kiirus mingi 2-3fpsi ainult tootjate vahel? Kuidas sellega on? Saaks ju peaaegu 64 euri soodsamalt mõne kaardi, kas see jõudluse vahe nii märgatav?


eks ole ka garantiivahe ju asjadel lisaks kelladele jms. Igast palit, club3d, sparkle jms on kõigest 2 aastase garantiiga, asus, gigabyte jms juba 3 aastasega icon_razz1.gif
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 27.09.2011 12:16:52 vasta tsitaadiga

club3d õldse 1 a vms ei ole? icon_rolleyes.gif Ilmselt võin valesti mäletada,kuid Club3D saastast hoiaks ikkagi eemale.
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2011 12:24:23 vasta tsitaadiga

omgwtf kirjutas:
club3d õldse 1 a vms ei ole? icon_rolleyes.gif Ilmselt võin valesti mäletada,kuid Club3D saastast hoiaks ikkagi eemale.

Eesti seadused ei luba alla 2 aasta garantiid anda

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SurfData
HV Guru
SurfData

liitunud: 19.05.2006




sõnum 27.09.2011 12:32:36 vasta tsitaadiga

omgwtf kirjutas:
club3d õldse 1 a vms ei ole? icon_rolleyes.gif Ilmselt võin valesti mäletada,kuid Club3D saastast hoiaks ikkagi eemale.


eih, see kogu aeg ikka 2 olnud. Asus ja gigabyte on kogu aeg 3 olnud. Teised on nii ja naa, mõni on kunagise 2 pealt 3 peale läinud, aga paljud hoiavad 2 peal icon_sad.gif
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 27.09.2011 12:41:20 vasta tsitaadiga

thumbs_up.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 27.09.2011 12:59:40 vasta tsitaadiga

bush kirjutas:
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/Videokaardid/?search=928f8775c8eeaf61645e3a7964ac3592

Kas neil tootjatel reaalset ka mingit vahet on või erineb see kiirus mingi 2-3fpsi ainult tootjate vahel? Kuidas sellega on? Saaks ju peaaegu 64 euri soodsamalt mõne kaardi, kas see jõudluse vahe nii märgatav?


Nendel kaartidel on vahe pigem jahutuses ja ülekiirendamise valmiduses.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bush
Kreisi kasutaja
bush

liitunud: 14.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2011 13:27:13 vasta tsitaadiga

Hinna ja kvaliteedi suhe tundub olevat kõige parem vist Gigabyte SO variandil.
_________________
>OSTA ÕLUT
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vaska
HV kasutaja
vaska

liitunud: 11.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2011 21:26:52 vasta tsitaadiga

Ah jaa selline kys , et kas see http://arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Toiteplokid-PSU-PSU-500W-550W173/TECNOWARE-CASE-PSU-ATX-500W-FAL500FS12-TECNOWARE-59112 peab vastu http://arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Graafikakaardid-VGA31/MSI-GTX560-TWIN-FROZR-OC-PCIE-1GB-GDDR5-N560GTX-TI-TF-II-OC-105929 sellele ?
Kui ei siis soovitage mõnda toiteplokki 50-60 euri sees

Edit : Prose mainin kah parem ära , i5 2400 icon_smile.gif


viimati muutis vaska 27.09.2011 23:02:31, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2011 22:44:13 vasta tsitaadiga

võiks pidada aga tea, tundmatu firma vähemalt minujaoks

Ise vaataks midagi SeaSonic, Corsair leerist või kui head odavat toidet soovid ja ups'i ei kasuta (vist siiani chifful jamad nendega? ) siis Chieftec. Kas või see - http://arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Toiteplokid-PSU36/CHIEFTEC-GPA-PSU-500W-12CM-ATX23-80PLUS-GPA-500S8-108638

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metallika
HV Guru
metallika

liitunud: 05.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2011 20:30:10 vasta tsitaadiga

vaska,

nt see äkki?

http://arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Toiteplokid-PSU-PSU-600W-650W174/CHIEFTEC-PSU-600W-14CM-ATX-EPS-CABM-CFT-600-14CS-2479
Kommentaarid: 388 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sant
HV veteran


liitunud: 04.08.2003




sõnum 29.09.2011 21:12:14 vasta tsitaadiga

Tea kas see siit läbi käind, aga zotac on teind gt 520 kaardi pci peale:
http://www.tomshardware.com/news/GeForce-GT-520-PCI-PCI-Express-lagacy,13544.html#comments
Saab mängida dx 11 mänge ja võibolla isegi tesselatsiooni kasutada, kas nüüd pentium seda välja veab ei ole just kindel.
Sais näha millal isa versioonid välja tulevad beer_yum.gif

_________________
So, at the end of the day, after I have butchered all the nvidiots all around me, standing alone in a pool of blood surrounded by the corpses of my victims, a horrible truth reveals itself to me: I am an amd\ati fänboy...and I must do my dark masters bidding, for I am damned for all eternity...
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 29.09.2011 21:21:23 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Saab mängida dx 11 mänge ja võibolla isegi tesselatsiooni kasutada

icon_lol.gif

The cards will also be clocked at 810 MHz and feature 48 unified shaders, a shader clock of 1620 MHz, 512 MB of DDR3 memory, a memory clock of 1333 MHz and a 64-bit memory interface.
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 29.09.2011 23:39:25 vasta tsitaadiga

omgwtf, Ära naera midagi.Kõva püss on ju speccide järgi... icon_lol.gif
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2011 18:00:33 vasta tsitaadiga

kas keegi GTX560 biose muutmisel saab abi pakkuda?
tahaks seda ventika min. 40% limiiti panna 25% peale aga nibitor ei loe korralikult seda biosi.
fanspeed min max lahter ei ole aktiivne.

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2011 00:36:04 vasta tsitaadiga

nibtor ei aita ?
link

_________________
Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele.
Kommentaarid: 345 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 282
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2011 00:47:50 vasta tsitaadiga

muutsin siis õpetuse järgi ilma nibitorita hex editis vajaliku kohta ära aga nüüd uus jama.
ei saa flashida, sest no nvidia dispaly adapters found ütleb nvflash

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 02.10.2011 01:10:29 vasta tsitaadiga

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=387503 ehk abiks.
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2011 14:14:31 vasta tsitaadiga

Sain õige versiooni nvflashist. enne otsisin siis paistis, et kõige viimane on 5.95 aga oli hoopis 5.100
Kuna nibitorist asja ei olnud siis Ultraeditiga sai muudetud teatav hex väärtus 28 mis on 40% lihtsalt 1E'ks mis on 30%
Nüüd on idle vaikne thumbs_up.gif

edit:
krt furmarkiga läheb 96C rohkem ei julgenud lasta.
paraku ma ei mäleta kas originaal biosega ka läks.

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Katamaraan
HV vaatleja
Katamaraan

liitunud: 24.12.2010




sõnum 04.10.2011 21:51:11 vasta tsitaadiga

Kumba mõttekam on osta kas GTX 560 Ti 1GB või GTX 560 2GB, mis see Ti nagu annab juurde sellel icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 04.10.2011 22:07:03 vasta tsitaadiga

Katamaraan, Titaanium icon_razz.gif

Kõrgemad kellad ja rohkem SP-sid: http://en.wikipedia.org/wiki/GTX_560#Products

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Katamaraan
HV vaatleja
Katamaraan

liitunud: 24.12.2010




sõnum 04.10.2011 22:09:30 vasta tsitaadiga

tänud
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sant
HV veteran


liitunud: 04.08.2003




sõnum 04.10.2011 23:41:20 vasta tsitaadiga

Katamaraan kirjutas:
Kumba mõttekam on osta kas GTX 560 Ti 1GB või GTX 560 2GB, mis see Ti nagu annab juurde sellel icon_biggrin.gif

Kui sa slid ei kavatse teha siis 2 gbt videomälu on mõttetu, 560 ti on lisaks sellele võimsam thumbs_up.gif

_________________
So, at the end of the day, after I have butchered all the nvidiots all around me, standing alone in a pool of blood surrounded by the corpses of my victims, a horrible truth reveals itself to me: I am an amd\ati fänboy...and I must do my dark masters bidding, for I am damned for all eternity...
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2011 08:33:02 vasta tsitaadiga

sant kirjutas:
Katamaraan kirjutas:
Kumba mõttekam on osta kas GTX 560 Ti 1GB või GTX 560 2GB, mis see Ti nagu annab juurde sellel icon_biggrin.gif

Kui sa slid ei kavatse teha siis 2 gbt videomälu on mõttetu, 560 ti on lisaks sellele võimsam thumbs_up.gif

2GB videomälu ei tule ka SLI puhul kuidagimoodi kasuks ju icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rycyve
HV veteran
rycyve

liitunud: 25.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2011 08:38:02 vasta tsitaadiga

Ta mõtles vist,et kahe gpu võimu peale on 1giga rammu natuke vähe kui suuremat resot kasutada.
_________________
CH341A EEPROM Flash BIOS teenus.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sant
HV veteran


liitunud: 04.08.2003




sõnum 06.10.2011 15:55:28 vasta tsitaadiga

Lauri Kiissel kirjutas:
sant kirjutas:
Katamaraan kirjutas:
Kumba mõttekam on osta kas GTX 560 Ti 1GB või GTX 560 2GB, mis see Ti nagu annab juurde sellel icon_biggrin.gif

Kui sa slid ei kavatse teha siis 2 gbt videomälu on mõttetu, 560 ti on lisaks sellele võimsam thumbs_up.gif

2GB videomälu ei tule ka SLI puhul kuidagimoodi kasuks ju icon_rolleyes.gif

Mul 1gbt 6870 cf hakkab kohati tõkkama kui max grafaga aa4* sees ja uuem mäng max grafa ja resoga on, ma eeldan et graafika mälu jookseb täis, muidugi fps on mängitavuse poolest piiripeal või ka alla niikuinii. aa2* on täpselt paras. Võimsate kaartidega võtaks praegu ikka rohkem videomälu.

_________________
So, at the end of the day, after I have butchered all the nvidiots all around me, standing alone in a pool of blood surrounded by the corpses of my victims, a horrible truth reveals itself to me: I am an amd\ati fänboy...and I must do my dark masters bidding, for I am damned for all eternity...
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 06.10.2011 17:59:23 vasta tsitaadiga

eVGA GeForce GTX 580 Classified review

http://www.guru3d.com/article/evga-geforce-gtx-580-classified-review/
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sant
HV veteran


liitunud: 04.08.2003




sõnum 06.10.2011 18:17:34 vasta tsitaadiga

omgwtf kirjutas:
eVGA GeForce GTX 580 Classified review

http://www.guru3d.com/article/evga-geforce-gtx-580-classified-review/

Turske toiteahelaga kaart thumbs_up.gif peaks olema ideaalne hardcore kellajatele, aga see 2x8 pin + 1x6pin toide on küll vähe imelik icon_neutral.gif

_________________
So, at the end of the day, after I have butchered all the nvidiots all around me, standing alone in a pool of blood surrounded by the corpses of my victims, a horrible truth reveals itself to me: I am an amd\ati fänboy...and I must do my dark masters bidding, for I am damned for all eternity...
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2011 18:42:27 vasta tsitaadiga

omgwtf kirjutas:
eVGA GeForce GTX 580 Classified review

http://www.guru3d.com/article/evga-geforce-gtx-580-classified-review/

Seda Lauri tahaks.. icon_lol.gif
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2011 21:20:35 vasta tsitaadiga

SLI jaoks

2x http://www.asus.com/Graphics_Cards/NVIDIA_Series/ENGTX570_DCII2DIS1280MD5/

VS

2x http://www.gigabyte.eu/products/product-page.aspx?pid=3876#ov

Asuse ainus eelis on HDMI olemasolu gigabyte puhul peab mingi nilbe üleminekuga jebima , gigabyte versioonil toredamad kellad, on keegi neid näppind oskab eelistada üht teisele ? Või siis mõnda muud vinget 570 mudelit soovitada mida ka siinmaal saada oleks beer_yum.gif
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chidori
HV Guru
Chidori

liitunud: 19.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2011 21:25:36 vasta tsitaadiga

MiniHDMI... võid ju mHDMI -> HDMI kaabli võtta kui üleminek häirib...

DCII sli'd iga plaadi peal kokku ei pane - kahe PCIE vahe peab olema 3 aga võiks olla 4 vahet, et normaalselt jahutus toimiks.
SO puhul piisab kahest aga parem oleks kolm.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2011 21:36:57 vasta tsitaadiga

Ega sellel P8Z68 plaadil väga palju ruumi seal ei ole =(
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chidori
HV Guru
Chidori

liitunud: 19.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2011 22:35:41 vasta tsitaadiga

Mõtle kuidas kaks DCII sul seal välja näeksid icon_biggrin.gif ja kas sul üldse kasti mahub ja kas kastis on ikka piisavalt ventilatsiooni, et nii ummistunud asja ära jahutada.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2011 22:45:32 vasta tsitaadiga

kastis on niipalju ruumi et sinna võiks ise ka magama kobida, ja õhk ka liigub niietpole hullu vist selles suhtes
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2011 23:39:33 vasta tsitaadiga

Endal Asus'e DCII 570 ja asi on väga suur PIRAKAS. Selleks et 2tk kasti panna on juba omaette probleem. Kütavad kah päris kenasti beer_yum.gif Aga hää jahutus peal ja tempid korras..
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sant
HV veteran


liitunud: 04.08.2003




sõnum 10.10.2011 17:11:38 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Mõtle kuidas kaks DCII sul seal välja näeksid icon_biggrin.gif

Imo näeks see väga lahe välja thumbs_up.gif
Kahe sellist tüüpi jahutusega kaardi vahel peab kindlasti olema üks tühi slot kahe kaardi vahel.

_________________
So, at the end of the day, after I have butchered all the nvidiots all around me, standing alone in a pool of blood surrounded by the corpses of my victims, a horrible truth reveals itself to me: I am an amd\ati fänboy...and I must do my dark masters bidding, for I am damned for all eternity...
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 10.10.2011 17:46:05 vasta tsitaadiga

Ma pigem mõtleks, kuidas kahte kolme-sloti kaarti toestada. Enda 570 on suht lääpas kui tuge ei kasuta ja see tugi omakorda takistab küljevendist õhu ligipääsu sellele loomale.
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2011 18:48:47 vasta tsitaadiga

korpus muretseda kus on kaardi tugi olemas. Cubitek Tank'il peaks olemas olema selline vidin.
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fre:zer
HV vaatleja

liitunud: 17.08.2002




sõnum 13.10.2011 14:41:40 vasta tsitaadiga

Sai ka omale soetatud gtx590 lootuses, et see läheb tööle vanal Gigabyte 965P-S peal aga kahjuks need kaks omavahel ei suuda suhelda või jäi mul miskit kahe silma vahele. Kui keegi on ka vana 775 socketiga proovinud seda tööle saada võiks jagada kogemusi. Samas hullu pole, sest plaan oli nii kui nii kogu riistavara uuendada. Seega on peagi pakkumisel eelpool mainitud emaplaat, koos q9300, 8gb mäluga ja gtx480-ga.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2011 14:47:21 vasta tsitaadiga

tsitaat:

gtx590 lootuses, et see läheb tööle vanal Gigabyte 965P-S

+ q9300
icon_lol.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LauriTed
HV Guru

liitunud: 06.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2011 14:50:40 vasta tsitaadiga

Fre:zer, huvipärast küsin, et milline ja kui võimas toiteplokk sul praegu on? GTX590 puhul võiks arvutis kindlasti korralik ja suure võimsusega plokk olla icon_exclaim.gif Vahe GTX 480´ga on seal 100W juures. Ja GTX 480 on ka juba paras ahi...

viimati muutis LauriTed 13.10.2011 14:53:45, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 254 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 231
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fre:zer
HV vaatleja

liitunud: 17.08.2002




sõnum 13.10.2011 15:00:23 vasta tsitaadiga

Ei mõista seda huumorit kahjuks.

- Toiteplokiks on CORSAIR 850W, seega selle taha ei tohiks küll asi jääda. Iva on selles, et windows saab aru pooleldi, et gtx590 on masinas, aga ei suuda lõpuni installeerimist teha.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2011 15:10:55 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Iva on selles, et windows saab aru pooleldi, et gtx590 on masinas, aga ei suuda lõpuni installeerimist teha.

Ja iva taga on see, et 965 vms mobo toetab ainult pci-e versiooni 1.1 aga kaart tahab minimaalselt 2.0 icon_idea.gif

Minu huumor oli selles, et milleks selline kaart kui prose ei jõua sellega midagi korda saata.
uuendamist oleks võinud alustada prose poole pealt a'la 2600k vms.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LauriTed
HV Guru

liitunud: 06.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2011 15:16:01 vasta tsitaadiga

Mõistlik oleks kogu kompott välja vahetada. Tundub, et rahas pole probleem, kui GTX 590 ostsid.

2500k, 2600k + Noctua vms jahutus
Z68, P67 plaat vms
2x4GB 1600mhz või 4x4GB https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/M%C3%A4lud/183885/
Suure resolutsiooniga monitor: näiteks https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/Monitorid/158424/
And let the gaming begin thumbs_up.gif
Kommentaarid: 254 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 231
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fre:zer
HV vaatleja

liitunud: 17.08.2002




sõnum 13.10.2011 15:36:49 vasta tsitaadiga

Kahjuks pean kõiki teid kurvastama, et mängimisest saab see arvuti osa 5% ehk, kui sedagi. GTX590 ülessanne on töö - kus CUDA on vihjeks. Aga jah minu viga, et ei uurinud, kas mu olemasoleval plaadil on pci 2.0 või mitte. Aga egas midagi poodi uute komponentide järgi. Soovitusi AMD platvormi peal on kellelgi? Hetkel plaan võtta Gigabyte GA-990XA-UD3 plaat koos phenom 1075t -ga.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sanchos
Kreisi kasutaja
sanchos

liitunud: 25.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2011 16:00:47 vasta tsitaadiga

Fre:zer,

sooviks pigem inteli platform, kui vihjeks on siis töö soovitaks z68-d3-b3 ja i5-2500 või i7- 2600 kui klokkid siis "K" versjoonid)) thumbs_up.gif
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 141
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2011 19:35:49 vasta tsitaadiga

Fre:zer kirjutas:
Kahjuks pean kõiki teid kurvastama, et mängimisest saab see arvuti osa 5% ehk, kui sedagi. GTX590 ülessanne on töö - kus CUDA on vihjeks. Aga jah minu viga, et ei uurinud, kas mu olemasoleval plaadil on pci 2.0 või mitte. Aga egas midagi poodi uute komponentide järgi. Soovitusi AMD platvormi peal on kellelgi? Hetkel plaan võtta Gigabyte GA-990XA-UD3 plaat koos phenom 1075t -ga.



mis point sellel amd platvormil hetkel oleks jäi arusaamatuks ? kui võimalikult aeglast looma tahad võtta hoopis celeron näiteks, a kui kiirust taga ajad siis soovitaks 2500k/2600k olenevalt siis kas HT on vajalik thumbs_up.gif
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2011 23:34:12 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kahjuks pean kõiki teid kurvastama, et mängimisest saab see arvuti osa 5% ehk, kui sedagi.

Vähemalt laena siis kellelegi benchimiseks.. Saada mulle Tartusse paariks päevaks icon_lol.gif
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  nVidia GF100 & GF110 aka GT400 & GT500 teema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 104, 105, 106 ... 114, 115, 116  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.