Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 3 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 108, 109, 110 ... 522, 523, 524  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
bitCON
Aeg Maha 2n

liitunud: 12.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2011 00:15:27 vasta tsitaadiga

rändur_000 kirjutas:
EstBeast olnud juba siin teemas.

kellelgi teisel ka battlelog uimane?


uimab jubedalt jah tihti
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rallih007
Kreisi kasutaja
Rallih007

liitunud: 01.06.2009




sõnum 03.10.2011 00:23:34 vasta tsitaadiga

Midagi lõbusat kah icon_lol.gif

Link
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2011 00:27:36 vasta tsitaadiga

rofl.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2011 00:27:44 vasta tsitaadiga

Räigelt hea pela ikka.. icon_lol.gif
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bitCON
Aeg Maha 2n

liitunud: 12.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2011 00:29:04 vasta tsitaadiga

Lauri Kiissel kirjutas:
Räigelt hea pela ikka.. icon_lol.gif


nõus
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Crow
HV kasutaja
Crow

liitunud: 28.09.2003




sõnum 03.10.2011 01:24:11 vasta tsitaadiga

rändur_000 kirjutas:
EstBeast olnud juba siin teemas.

kellelgi teisel ka battlelog uimane?


Yes!

Ehk tuleb full parem. Hetkel open betaga pole vahet kas on low või ultra jookseb ikka ühtmoodi.

_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2011 01:56:41 vasta tsitaadiga

Crow kirjutas:
rändur_000 kirjutas:
EstBeast olnud juba siin teemas.

kellelgi teisel ka battlelog uimane?


Yes!

Hetkel open betaga pole vahet kas on low või ultra jookseb ikka ühtmoodi.

Ei ole võimalik, ikka restardi tegid mängule peale seadete muutmist?

_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m6mmikiisu
HV kasutaja
m6mmikiisu

liitunud: 19.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2011 02:01:54 vasta tsitaadiga

Ma läpakal mängu keskel muutsin seadeid ja frapsiga jälgide oli vahet näha ka kohe icon_smile.gif
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2011 02:27:14 vasta tsitaadiga

Tra, see pea tõmblemine kaelkirjakuks ja kuulirahe, mis tuleb perse kaudu välja on mind nüüd mitmel korral mängus otseselt naerma ajanud ja ma ei saa sellepärast vaenlast maha võetud ning saan surma icon_lol.gif julm...
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mafia
HV veteran
Mafia

liitunud: 02.11.2005




sõnum 03.10.2011 02:55:32 vasta tsitaadiga


Link

icon_cool.gif

_________________
Bawse
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killzone88
Kreisi kasutaja
Killzone88

liitunud: 15.05.2006




sõnum 03.10.2011 03:36:51 vasta tsitaadiga

LightsabeR kirjutas:
FeZ kirjutas:
Mask kirjutas:
üks tore video ka siia, endal siis samad probleemid, lihtsalt laksti kutu, mängu isugi kaob juba ära.
Spoiler Spoiler Spoiler

see on ju puhas bs whine...esimesed lõigud - lased mujale kui jalga või kätte ja saadki instant deathi. Teised - läbi seinte saabki lasta. Kolmas - kuulid lendasid vastasel täpsemini, tema sihtis kõhtu ja jalga.

Segast ajad.

Need one shot killid olid kõik 100% pealt nulli ja relvadega, mis minu teada isegi headshot'iga one-shottida ei tohiks (UMP vähemalt küll mitte).

Teised clipid näitasid, et tüüp oli juba ammu paksu seina taga, kuid vastase kuulid ikka registreerisid. Õhukestest müüridest saab jah läbi lasta, kuid mitte paksudest seintest.

Kolmas klipp näitas, kuidas tema hit reg töötas, kuid vastasel elud absoluutselt alla ei läinud.


Kui tõepoolest on client side hit detection selles mängus, siis /facepalm DICE. icon_rolleyes.gif




tsitaat:
Kolmas klipp näitas, kuidas tema hit reg töötas, kuid vastasel elud absoluutselt alla ei läinud.
Seda juhtub mul väga palju. okse.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2011 05:02:15 vasta tsitaadiga

kuskil keegi enne postitas ka minuarust, et mingi bug on sellega, et kui sa jooksed siis relvad tapavad ühe laksuga millegipärast. see vist oli ka to be fixed listis?
kuna dice on päris palju haipi siia alla pannud (ja neil on vaja seekord asi hästi ära teha, kuna bf2 successorina on latt kõrgel) siis arvan, et suuremad asjad vähemalt tehakse launchiks või nati peale launchi korda. lootus vähemalt mul säilib - liiga palju on hästi tehtud, et seda ära rikkuda mingite graafikabugide, võrgubugide või ui pärast.

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lehys
Kreisi kasutaja
Lehys

liitunud: 15.07.2011




sõnum 03.10.2011 06:24:55 vasta tsitaadiga

STAFF SERGEANT 1 STAR
RANK 18


Kills 574
Deaths 620
K/D Ratio 0.926
Kill assists 77
Score/Min 266
Kill Streak Bonus 14
Squad Score Bonus 4 470
Play time 10H 11M

beer_yum.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2011 06:38:47 vasta tsitaadiga

mis te neid statse kopite, beta lõppedes kõik nullitakse enivei.
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jack Vegas
HV kasutaja
Jack Vegas

liitunud: 18.09.2011




sõnum 03.10.2011 08:20:44 vasta tsitaadiga

Medpacke viskab nii kõvasti, et vahest on mingil seinal või müüril jupid väljas, kui pihta visata. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bush
Kreisi kasutaja
bush

liitunud: 14.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2011 09:06:23 vasta tsitaadiga

Vähendamaks vingu asjade üle mängus siis postitan selle veelkord:


(Not a complete list – for up to date news, visit the News section in Battlelog)
* Fixed occasional client crash when reviving.
* Fixed killcam showing glitched area under map if your killer is dead.
* Issue with spawning on dead squad mates fixed.
* Fixed a bug where shooting at a moving enemy could cause more than the intended amount of damage.
* Crosshairs for shotguns have been replaced with a new, thinner, art.
* A subtle low health screen effect has been added.
* Tweaked scores of Medals and Service Stars.
* Tweaked the Rank progression.
* Pushing prone on console will not play the animation twice.
* Fixed loss of Squad Leader after EOR at some times.
* Framerate stability fixes.
* The 3D spotting icons has been tweaked to better match the target’s visibility. Icons will show frequently less on mostly obscured targets.
* Fixed issue with crosshair disappearing after round transition.
* Fixed issue with crosshair disappearing after trying to deploy while the countdown timer still active.
* Squad list now shows specializations chosen, VOIP activity and dead squad mates.
* Non working options in squad menu fixed: "Private" flag and "Switch Teams".


Krd on cod-i pededele. SPM on põhiline asi - 387

_________________
>OSTA ÕLUT
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristocfc
HV veteran
Kristocfc

liitunud: 07.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2011 09:52:45 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Endal selline mure, et M-COMi arm/disarm ei tööta korralikult - hoian küll E nuppu peal, aga mäng arvab, et klõbistan E-d suvalise intervalliga. Suht ebamugav on, mõnikord läheb pool minutit, enne kui õnnestub. Ja olen tänu sellele uldse seda Arm/Disarm tegevust vältima hakanud. Siis jällegi arusaamatused, kuna tiimikaaslased arvavad, et mina, kui M-COMile lähemal seisev asja ära teen. Mitu korda sõimu saanud juba, et mida sa jörss seal mökutad.
On kellelgi veel sellist probleemi esinenud, mingeid makrosid mul selle nupu alla topitud pole.


Mul on remappitud nupud noolte alla ja kuna standard E on endi alla pandud siis mina näiteks armida ei saa, kitti vahetada ei saa, revive nõustuda mittenõustuda ei näita ka nuppu. Naljakas muidugi vaadata, kuidas seda nö nuppu ekraanile ei tulegi- praegu meeles ei ole, aga kitti vahtides peaks olema umbes nii E to swap kit vms... siis mul on näiteks lihtsalt kiri to swap kit:P

Selle video kohta mis probleemidest nö räägib, siis osad kohad kus ta väidab 1 laksu suremist on näha ühel korral kus ta health 35% kukkumise tagajärjel läheb ja teine kord on 67% peale vist ja siis teine laks 0%

mina kannan endal sellised suremised lagi taha, kuna kodus mindiga mängin ja hea kui saan mingi 1m allalaadimiskiiruseks
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
snap3
Kreisi kasutaja
snap3

liitunud: 20.04.2004




sõnum 03.10.2011 10:07:10 vasta tsitaadiga

kas keegi on tähele pannud et vaatamata sellele et fps-ide järgi mäng jookseb 45-55 (fraps) aga reaalselt tunne nagu oleks 25? olen seda ka väljamaisetes foorumites paar korda täheldanud

edit: veel üks kasutaja väljamaises foorumis spekuleeris et DICE tahab testida rohkem gameplayd ja battlelogi, ja see beta build võib olla väga vana ja graafila on konsoolidega võrdne. (mäletate DICE väitis et konsoolidel hakkab mäng jooksma täpselt 30 fps) + praegu graafika sätted eriti ei muuda midagi kas low või ultra.. fps peaaegu sama.. ja jookseb sujuvalt isegi 5770 kaartidel max peal.. siit võib järeldada et full version tuleb hoopis midagi muud ja palju paremat.. sellised mõtted siis


viimati muutis snap3 03.10.2011 10:16:51, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 03.10.2011 10:11:41 vasta tsitaadiga

sanSa kirjutas:
Rassmuss kirjutas:
sanSa, mul suht sama, üle 35fpsi ei saa isegi kõik low peal :/ ja high peal on ka mingi 35.. võiks ikka rohkem olla ja arvuti mul ka nüüd nii vana pole, et peaks nii jamama
kui leiad mingi lahenduse vms, siis anna märku


Ma loodan väga, et see on Beta probleem. Tuleb täismäng ära oodata, aga kui peaksin lahenduse leidma, siis annan teada.


mul q6600 @ 2,4
5770 1gb
ja 4 ddr2 rami.
Peaks suht sama olema, aga mul jookseb high peal kõik kenasti. (panin automatic, kõik tuli high ja keerasin varje maha mediumi peale ja antisopricu ka aste alla poole)

Proovi seda MSAAD maha keerata. Ilmselt mingi tsombe on sees, sest sarnaste rigidega nagu sul ja mängitakse väga edukalt..
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2011 10:14:36 vasta tsitaadiga

ega see totter origin in game peal pole? see võtab korralikult fpsi maha.
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ottf
HV veteran

liitunud: 29.11.2005




sõnum 03.10.2011 10:20:01 vasta tsitaadiga

Võtsin just ühendust origin live supportiga, canceldasin preorderi icon_smile.gif

beta on alles, bf3 kadus aga listist ära ja nuts kredakaardil tagasi icon_biggrin.gif whopidoo...

vaatan rahulikult mis selle mängu reliis endast kujutab ja teen otsuse kunagi hiljem. BF3-ks väga aga seda pela hetkel küll kutsuda ei saa ja client side hitreg ja no üldse.. fck it.

aeg hakata krt rahakotiga hääletama.

hea mäng aga pigem on see suurte mappidega bad company 2.5 kui midagi muud
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cromaclear
HV kasutaja
Cromaclear

liitunud: 02.04.2007




sõnum 03.10.2011 10:26:22 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler


See, et kdr on plussis ei tähenda kohe, et me obj ei tee. Üldjuhul ikka 3 m-com planti , hunnikus revive. Sest tavaliselt ilma ise plantimata edasi ei pääsegi metros.

_________________
BF3 platoon : http://battlelog.battlefield.com/bf3/platoon/2832655240976803519/
BF3 nick : KrisRhazta


viimati muutis Cromaclear 03.10.2011 11:08:18, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2011 10:27:01 vasta tsitaadiga

mis mõttega üldse mängu tellida kui sa nii rahul oled, et mäng feiliks? ei saa nagu aru miks sellised perse kaudu mõtlejad üldse enda arvamusi avaldavad - näha on ju, et objektiivsusest on asi kaugel ja nähakse igat võimalust siin lampi nokkida ilma taustauuringuta, selle asemel, et kuskil beta fiidbacki supportida icon_lol.gif
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 03.10.2011 10:30:56 vasta tsitaadiga

Ma ei tea, kas see on siit läbi käinud aga selline sait on tulemas http://www.battlefield3.ee
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olxter
HV kasutaja
olxter

liitunud: 21.12.2005




sõnum 03.10.2011 10:40:07 vasta tsitaadiga

ja mis sinna saidile tuleb?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ottf
HV veteran

liitunud: 29.11.2005




sõnum 03.10.2011 10:41:27 vasta tsitaadiga

kuidas objektiivsusest asi kaugel on?

reliisini on vähem kui kuu, mida sa eeldad siis - head mängu? vaata kui bugine see on.

battlelog jääb, squadi süsteem jääb nagu on. Vähemalt mingi official miki twitteri väitel. Client side hitreg.
mingi 4 squadi?? peaks olema ju järg bf2-le mitte bc2? või mis. Prestige mode? aaaaa.. appi. ma ei taha COD-i mängida.

ja mis ma sinna beta feedbabacki kirjutan? Olge paid kullakesed ja palun tehke ikka server side hitreg? Seda ei saa... ja siis ongi mingid elisa minti mehed oma olematu ühendusega kes lasevad sind lampi igaltpoolt maha kuna nendejaoks seisad sa keset väljakut ja lagid ringi.

täpselt mis eile õhtul juhtus, jooksen täie hooga üle kiviääre, põõsastes.. lasen ühe miki maha ja järsku kukun 40m tahapoole surnuna ennem kiviäärt maha, killcamist vaatan, et mingi sniper lasi mind maha ja ilmselgelt ju tema nägi oma sita netiga, et ma jäingi sinna kiviääre juurde passima. terve mäng on selline.. mina laman maha varju aga mingi mintiga vend näeb, et ma ikka seisan veel ja paneb laksu kirja, mina suren lihtsalt kivitaga ära.

enam sa ei pea oskama isegi flashbangi visata, kargad poole onapealt põõsast püsti, näitad tervele vastaste squadile tacticaliga näkku ja lsed kõik maha. GG või saad ise nii omatud.

tagatipuks see bc2 expansion ei ole väärt 50€, kunagi ostan vene versiooni või mis iganes alla 20€-ga ja siis võib seda bf3-e ju paar kuud mängida ennem kui täiesti ära tüütab nagu bc2 kuna igasugune competitive pool on mängus suur 0.

okei.. ärge pikka viha pidage icon_biggrin.gif mulle meeldibki mängude üle koguaeg vinguda... muidu ma selline pole icon_razz.gif


viimati muutis ottf 03.10.2011 10:48:03, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
traks
HV Guru

liitunud: 07.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2011 10:44:59 vasta tsitaadiga

bush kirjutas:
Vähendamaks vingu asjade üle mängus siis postitan selle veelkord:
* Fixed a bug where shooting at a moving enemy could cause more than the intended amount of damage.

kuulge ärge jamage. Ma just mõtlesin, et mul mouse tracking on käppa saadud, et risti liikuvaid mehi JULGEN ja suudan maha võtta.

Muidu 1on1 situatsioonides ei taha see kursor kuidagi pea kohale liikuda. Eelmistes battlefieldides tundus loomulik, et sihid pähe, siin not so much.

See, kes siin kekkab, et high peal jookseb core2-ga vingelt, siis võiks restardi ka mängule teha kõigepealt. Mul High vs Low on ikka 25-32 vs 70-85 fps.

Tundub, et BF3 on esimene FPS, kus AK polegi kõige parem relv icon_lol.gif
Muidu nagu ei hoolinud neist unlockidest ja muudest valikutest, aga nüüd vaatan, et unlockide ja lisadeta AK ikka väga ei päde.

also, tactical light has to go. Polegi vahet, kas seda kasutab vastane või oma mees, täpselt sama pindakäiv ja kettasse ajav mõlemal juhul. Kaasaskantav always-on flashbang.

_________________
The greatest trick the devil ever pulled
was convincing the world glossy widescreen is the way to go.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 304
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nokia
Serverid.ee
Nokia

liitunud: 06.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2011 10:48:30 vasta tsitaadiga

ainuüksi helide effektide pärast on see mäng juba raha väärt .D, muu kamm on lihtsalt boonus, ise ei kurdaks mängu üle, ega nii suurt mängu anyway kerge pole teha ja hetkel on päris hea asi valmis saadud, kindel ost anyway
_________________
Web3 | ERC721A
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
bush
Kreisi kasutaja
bush

liitunud: 14.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2011 10:52:11 vasta tsitaadiga

olxter kirjutas:
ja mis sinna saidile tuleb?


hakkab olema foorum, jututuba, infot klasside relvade jms kohta, turniirid, võimalik, et server

Eks näis kuidas vedama hakkab.


Üldiselt sõltub whine tase siiski mänguoskusest. Kui oskad mängu ja suudad hakkama saada ja piisava efektiivsusega tüüpe tappa ja mitte whineda siis võib avastada, et tegu on hea mänguga. Kui aga pidevalt surma saad siis hakkad kõiges buge süüdistama ja midaiganes. Ilmselgelt buge on aga mehed võiks aru saada, et see on BETA.

Seda juttu on siin viimased 15 lehekülge kuidas kellelegi lagib server või on nad ise sita neti taga või saavad sniperi laksust surma. Ise naudin täiega lihtsalt ownimist ja sniperite killimist noaga. Mingeid gamebreaking buge pole seni kohanud, hitdetection on kohati nii ja naa, kuid see ei sega mul teha 30/11 scoori pea aegu iga kord kui ma mängu login.

Lisaks meeldib mulle väga liikumine, hüppamise animatsioon, relva helid, relva handling, mängu pace, klassid, unlockid, relva upgreaded ja loomilikult battlelog. Mäng läheb läbi battlelogi väga kiirelt käima - enda pole kordagi sissesaamisega probeeme olnud. Quick matchiga leian serveri kohe. Saan näha enda statse, võrrelda sõpradega suhelda ja kutsuda teisi oma mängu. Teha partysid. Kõik toimib. Endal profiilimasinaga jookseb kõik high peal korralikult ja ei ole mingit fps lagi.

Ma lihtsalt naudin mängu ja ei näe mingit kohutavat bugi või põhjust miks vinguda. Ilmselgelt on väikeseid häirivaid asju palju aga need ei sega mängukogemust.

_________________
>OSTA ÕLUT


viimati muutis bush 03.10.2011 10:58:01, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 03.10.2011 10:52:56 vasta tsitaadiga

ottf kirjutas:
Võtsin just ühendust origin live supportiga, canceldasin preorderi icon_smile.gif

beta on alles, bf3 kadus aga listist ära ja nuts kredakaardil tagasi icon_biggrin.gif whopidoo...

vaatan rahulikult mis selle mängu reliis endast kujutab ja teen otsuse kunagi hiljem. BF3-ks väga aga seda pela hetkel küll kutsuda ei saa ja client side hitreg ja no üldse.. fck it.

aeg hakata krt rahakotiga hääletama.

hea mäng aga pigem on see suurte mappidega bad company 2.5 kui midagi muud


BF2 oli ka igavene bugi- ja lagihunnik. Nii et on küll sobiv järg icon_lol.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jules
HV veteran
jules

liitunud: 04.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2011 10:55:58 vasta tsitaadiga

seletage ära, mis otsast see mäng on bc2... ei saa aru lihtsalt...
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ottf
HV veteran

liitunud: 29.11.2005




sõnum 03.10.2011 10:59:41 vasta tsitaadiga

jules, kas sa bf2-te oled mänginud?

sisuliselt ei ole bf3-el bf2-ga muud ühist kui suured mapid ja lennukid, ja commo rose mis pidi fullis tulema.. thats about it icon_smile.gif
ülejäänud paralleele aga bc2-ga võib tõmmata lõputult.

imo rohkem bc2 kui bf2-e järg... kus on näiteks commander ja tema asjad?

bush: ma ei vingu sellepräast, et mängida ei oska.. otsevastupidi - just sellepärast, et oskan ja tänu sellele näen ma lihtalt kui flawed kogu värk on.
aastast maeitea 1997 fps-e mänginud ja lihtalt kurb hakkab nähes kui leplikuks on inimesed muutunud igast juraga ja veel maksavad selle eest.

kui keegi oleks aastal 2003 mõnes dev kompaniis välja tulnud ideega, et teeme client side hitregi või teeme p2p hosting süsteemi mõnes AAA tiitliga mängus siis oleks see miki lahti lastud sekundi pealt.


viimati muutis ottf 03.10.2011 11:06:51, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 03.10.2011 11:00:44 vasta tsitaadiga

jules kirjutas:
seletage ära, mis otsast see mäng on bc2... ei saa aru lihtsalt...
rush, iga squadmembri peale saab spawnida, hitboxid paigast ära, et relva lahti saada pead sama klassiga mängima.
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
snap3
Kreisi kasutaja
snap3

liitunud: 20.04.2004




sõnum 03.10.2011 11:06:37 vasta tsitaadiga

ottf kirjutas:
jules, kas sa bf2-te oled mänginud?

sisuliselt ei ole bf3-el bf2-ga muud ühist kui suured mapid ja lennukid, ja commo rose mis pidi fullis tulema.. thats about it icon_smile.gif
ülejäänud paralleele aga bc2-ga võib tõmmata lõputult.

imo rohkem bc2 kui bf2-e järg... kus on näiteks commander ja tema asjad?


praeguse metro mapiga on jah väga BC3 pigem.. ma seletan miks mulle bf2 meeldis rohkem- seal sa kontrollid oma kindla ala ja peaaegu alati näed kust vastane tuleb ja teine asi kas sa suudad teda ära tappa ja kuidas sa seda teed. metro mapis käib koguaeg action, ja sa ei tea kunagi kust vastane võib tulla, ta võib mööda koridore ringiga joosta ja sind selga tulistada kui sa ühe koha peal kaua passid.. kõige muuga olen nõus- heli, animatsioon batllelog on kõik super. bugide peale erilist tähelepanu praegu ei pööra... ootan full reliisi ja suuri mappe thumbs_up.gif
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2011 11:11:18 vasta tsitaadiga

http://www.rockpapershotgun.com/2011/10/03/using-hacked-bf3-servers-banhammer/
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2011 11:11:34 vasta tsitaadiga

see hitboxide probleem on ikka parajalt pastakast imetud tekst - või on viga mänguri netis (kas siis netiühenduse kehvas kvaliteedis või valitakse suure pingiga serverid)
ma mängisin eile terve öö läbi snaiprit, ja mitte korda ka ei olnud hitreg probleemi ei snaipri (bolt action v semi auto) ega ka püstoliga. ja ükski vastane ei teinud mingeid ime one shote (mis küll on tunnistatud bug).
üks kord oli hitboxi probleem, ja selle võib vist kirjutada võsa arvele, mis mingil põhjusel ka granaate enda sisse kinni võtab.
ma kardan, et hitboxi probleem tuleneb mingi kolmanda osapoole softist (viirusetõrje, tulemüür, ruuteri või windows upnp, või mingi muu internetti interceptiv lisa).

ja mis nüüd flashlightil häda on? see mäng ei ole 1v1, ja kui sulle keegi kvaliteetse taskulambiga näkku näitaks oleks sa sama pimestatud kui mänguski. snaiprina on need taskulambiga mehed nii kerge saak niikaua kuni nad sinu peale ei keskendu - mingi vend jookseb ereda põleva lambiga ringi? ma nerdragen ka kui mingi tüüp niidab sind maha nagu heina, aga hiljem kui ise sedasi niidad siis pole mõttestki vinguda millegi üle. kahe otsaga asi.

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 03.10.2011 11:15:26 vasta tsitaadiga

painkillah kirjutas:
see hitboxide probleem on ikka parajalt pastakast imetud tekst - või on viga mänguri netis (kas siis netiühenduse kehvas kvaliteedis või valitakse suure pingiga serverid)
ma mängisin eile terve öö läbi snaiprit, ja mitte korda ka ei olnud hitreg probleemi ei snaipri (bolt action v semi auto) ega ka püstoliga. ja ükski vastane ei teinud mingeid ime one shote (mis küll on tunnistatud bug).
üks kord oli hitboxi probleem, ja selle võib vist kirjutada võsa arvele, mis mingil põhjusel ka granaate enda sisse kinni võtab.
ma kardan, et hitboxi probleem tuleneb mingi kolmanda osapoole softist (viirusetõrje, tulemüür, ruuteri või windows upnp, või mingi muu internetti interceptiv lisa).

ja mis nüüd flashlightil häda on? see mäng ei ole 1v1, ja kui sulle keegi kvaliteetse taskulambiga näkku näitaks oleks sa sama pimestatud kui mänguski. snaiprina on need taskulambiga mehed nii kerge saak niikaua kuni nad sinu peale ei keskendu - mingi vend jookseb ereda põleva lambiga ringi? ma nerdragen ka kui mingi tüüp niidab sind maha nagu heina, aga hiljem kui ise sedasi niidad siis pole mõttestki vinguda millegi üle. kahe otsaga asi.
Aga kus on commanderid, ja Black Hawk kopterid, mis peaksid bf2e järjes olema?
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
traks
HV Guru

liitunud: 07.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2011 11:15:38 vasta tsitaadiga

snap3 kirjutas:


praeguse metro mapiga on jah väga BC3 pigem.. ma seletan miks mulle bf2 meeldis rohkem- seal sa kontrollid oma kindla ala ja peaaegu alati näed kust vastane tuleb ja teine asi kas sa suudad teda ära tappa ja kuidas sa seda teed. metro mapis käib koguaeg action, ja sa ei tea kunagi kust vastane võib tulla, ta võib mööda koridore ringiga joosta ja sind selga tulistada kui sa ühe koha peal kaua passid..


eeh, you're doing it wrong.
vastupidi just. MIKS mulle rush ei meeldiks, oleks just see, et sa PEAD kas ründama või kaitsma; conquestis võid ise valida, midaiganes sa parajasti teha viitsid.

Rushis on just nii, et sa tead, kust vastane tulla võib ja sa pead teatud objekti kaitsma viimse veretilgani. Kui mängija pole endale maksimaalselt kolme sisenemisteed selgeks teinud, siis see on tema viga. Conquestis võid sa ühte lippu "kaitsta" terve raundi, ilma et keegi selle vastu vähimatki huvi üles näitaks. Aga seal on valikuvabadus. Tee mis tahad.

_________________
The greatest trick the devil ever pulled
was convincing the world glossy widescreen is the way to go.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 304
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jules
HV veteran
jules

liitunud: 04.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2011 11:19:52 vasta tsitaadiga

ja see, et mäng pole nagu BF2, teeb ta kohe järelikult BC2'ks? doh.gif
kõige rohkem on ta eelmise aasta MOH.

pastakast imetud probleemid. kui ei suuda mängu viidud uuendustega harjuda, mängige vana. lihtne ju...
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
snap3
Kreisi kasutaja
snap3

liitunud: 20.04.2004




sõnum 03.10.2011 11:19:56 vasta tsitaadiga

traks kirjutas:
snap3 kirjutas:


praeguse metro mapiga on jah väga BC3 pigem.. ma seletan miks mulle bf2 meeldis rohkem- seal sa kontrollid oma kindla ala ja peaaegu alati näed kust vastane tuleb ja teine asi kas sa suudad teda ära tappa ja kuidas sa seda teed. metro mapis käib koguaeg action, ja sa ei tea kunagi kust vastane võib tulla, ta võib mööda koridore ringiga joosta ja sind selga tulistada kui sa ühe koha peal kaua passid..


eeh, you're doing it wrong.
vastupidi just. MIKS mulle rush ei meeldiks, oleks just see, et sa PEAD kas ründama või kaitsma; conquestis võid ise valida, midaiganes sa parajasti teha viitsid.

Rushis on just nii, et sa tead, kust vastane tulla võib ja sa pead teatud objekti kaitsma viimse veretilgani. Kui mängija pole endale maksimaalselt kolme sisenemisteed selgeks teinud, siis see on tema viga. Conquestis võid sa ühte lippu "kaitsta" terve raundi, ilma et keegi selle vastu vähimatki huvi üles näitaks. Aga seal on valikuvabadus. Tee mis tahad.


sinuga täitsa nõus, aga mina rääkisin natuke teisest asjast, pigem kaartide ülesehitusest..
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2011 11:20:01 vasta tsitaadiga

ertr2, küllap ei tule neist kumbagi. ma oleks rahul kui tuleks korralik squad süsteemgi (vähemalt bc2 tasemel).
kuna bf2 infantry osa oli täis BS enivei, siis ma ootan praegu rohkem bf3 bugide fiximist (graafilised ja gameplayd puudutavad) ja squadsüsteemi näppimist - sest sõidukid ja infantry mängustiil oli beta järgi täiesti paigas praegu.

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ottf
HV veteran

liitunud: 29.11.2005




sõnum 03.10.2011 11:23:35 vasta tsitaadiga

painkillah, soovitan minna lugeda bf3 feedback foorumis retired swat memberi ranti seoses tac flashi ja laseritega. Loogiliselt võttes pole sedagi vaja kuna praegu on need asjad mängus tõesti aint hollywoodi effektide pärast. Ja kurat keset päeva päikese käes ei pimesta mitte ühegi taskulambiga 20m pealt nii, et mitte kottigi ei näe.

see on täis jura... ja õnneks või kellegi kahjuks olen mina siiani see olnud kes koridoride viisi mikisid tac flashiga puhtaks laseb. Kui ma vähe pingutaks oleks mu kd 2 ja SPM kasvõi 800...
asi pole selles, et ma oleks mingi täis noob ja saaks koguaeg taha ning tulen siis siia pisaraid poetama.

ah mis seal ikka.. igaleühele oma

jules, kõige kurvem on see, et mäng on pigem downgrade kui midagi uut ja ägedat.

moh-ga võrdlus on sul tegelt spot on isegi.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bush
Kreisi kasutaja
bush

liitunud: 14.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2011 11:25:48 vasta tsitaadiga

kle ottf sa saad aru, et see on ARVUTIMÄNG. EI peagi olema 100% reaalne ja tõsielule vastav? Chillax ja cancel preorder ja /unsubscribe thread.
_________________
>OSTA ÕLUT
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Voyage
HV Guru

liitunud: 07.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2011 11:35:03 vasta tsitaadiga

mina nuriseks nende flashlighide kohta niipalju, et relva haarates on need kohe automaatselt "On". Võiks olla nii, et tuleb ise sisse lülitada, mitte vastupidi.
Korduvalt olnud juhuseid, kus metroos saab nt AK-l ammo otsa ja siis vaja püstol välja kookida. Aga see flashlight on kohe sees ja paljastab mu asukoha icon_sad.gif
Kommentaarid: 826 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 655
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2011 11:35:32 vasta tsitaadiga

ma ei tea mis taskulampe väes kasutatakse, aga korralikut kvaliteedsed taskulambid on ikka päris tugeva valgusega ja pimestamine pole mingiks probleemiks kui neid näkku sihtida.
laseriga ka väga silma ei tahaks saada, või kui ei usu siis proovi? kuigi kaugelt laseriga otse silma sihtida on muidugi raskem - aga kamoon, sihiti lennukeid maapealt laseritega.
mis kuradi huinamuinat see "swati member" sul seal foorumis ajab icon_lol.gif
milleks üldse mängida mängu millest nii suur frustratsioon? kergelt sadomaso - paned mängu käima ja iga jumala meetri peale kirud endamisi, et miks see põõsaleht selline on, miks see puu nõnda kukub, miks on taskulambil pimestamisvõime, miks on awardid ja unlockid... on ju muid mänge ka mille poole vaadata mitte end piinata?

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olxter
HV kasutaja
olxter

liitunud: 21.12.2005




sõnum 03.10.2011 11:35:33 vasta tsitaadiga

bush, +1
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 03.10.2011 11:39:17 vasta tsitaadiga

bush kirjutas:
kle ottf sa saad aru, et see on ARVUTIMÄNG. EI peagi olema 100% reaalne ja tõsielule vastav? Chillax ja cancel preorder ja /unsubscribe thread.
Noo kriitikat võib ikka avaldada ju, kas sind ei aja närvi kui metro mapi esimesel tasemel päksekäes taskulamp sind pimestab?
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sowney
HV kasutaja
Sowney

liitunud: 30.06.2007




sõnum 03.10.2011 11:42:11 vasta tsitaadiga

Ma muidu kah selle hitboxi kohta ei vinguks aga paaril harval juhul on küll nii,et kõnni vennale seljataha lase terve salv tühjaks ja midagi ei juhtu.Kuigi kindlalt lasid pihta.Siis lihtsalt annad nuga.Aga muidu pole probleemi olnud ja see kah väga harva.
_________________
''Not everything that shines is gold''
Enne kui ostad uuri millega tegemist.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bush
Kreisi kasutaja
bush

liitunud: 14.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2011 11:43:48 vasta tsitaadiga

ertr2 kirjutas:
bush kirjutas:
kle ottf sa saad aru, et see on ARVUTIMÄNG. EI peagi olema 100% reaalne ja tõsielule vastav? Chillax ja cancel preorder ja /unsubscribe thread.
Noo kriitikat võib ikka avaldada ju, kas sind ei aja närvi kui metro mapi esimesel tasemel päksekäes taskulamp sind pimestab?


Ei aja mind närvi vastupidi. Kui näen taskulampi siis tean, et lasen valgusest natuke ülespoole ja saan headshoti. Suurepärane asi minuarust. Kui on tõsiselt silmas siis pronen kiirelt coveri taha ja sealt välja poppides lasen taskulambikale kuuli otsaette.

_________________
>OSTA ÕLUT
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2011 11:47:10 vasta tsitaadiga

Mis reaalsusest te siin jahute. Mõni on ikka päris lolliks läinud kui hakkab mingit mängu reaalsusega võrdlema.
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 3 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 108, 109, 110 ... 522, 523, 524  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.