Tra, see pea tõmblemine kaelkirjakuks ja kuulirahe, mis tuleb perse kaudu välja on mind nüüd mitmel korral mängus otseselt naerma ajanud ja ma ei saa sellepärast vaenlast maha võetud ning saan surma julm... _________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
see on ju puhas bs whine...esimesed lõigud - lased mujale kui jalga või kätte ja saadki instant deathi. Teised - läbi seinte saabki lasta. Kolmas - kuulid lendasid vastasel täpsemini, tema sihtis kõhtu ja jalga.
Segast ajad.
Need one shot killid olid kõik 100% pealt nulli ja relvadega, mis minu teada isegi headshot'iga one-shottida ei tohiks (UMP vähemalt küll mitte).
Teised clipid näitasid, et tüüp oli juba ammu paksu seina taga, kuid vastase kuulid ikka registreerisid. Õhukestest müüridest saab jah läbi lasta, kuid mitte paksudest seintest.
Kolmas klipp näitas, kuidas tema hit reg töötas, kuid vastasel elud absoluutselt alla ei läinud.
Kui tõepoolest on client side hit detection selles mängus, siis /facepalm DICE.
tsitaat:
Kolmas klipp näitas, kuidas tema hit reg töötas, kuid vastasel elud absoluutselt alla ei läinud.
kuskil keegi enne postitas ka minuarust, et mingi bug on sellega, et kui sa jooksed siis relvad tapavad ühe laksuga millegipärast. see vist oli ka to be fixed listis?
kuna dice on päris palju haipi siia alla pannud (ja neil on vaja seekord asi hästi ära teha, kuna bf2 successorina on latt kõrgel) siis arvan, et suuremad asjad vähemalt tehakse launchiks või nati peale launchi korda. lootus vähemalt mul säilib - liiga palju on hästi tehtud, et seda ära rikkuda mingite graafikabugide, võrgubugide või ui pärast. _________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
mis te neid statse kopite, beta lõppedes kõik nullitakse enivei. _________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Vähendamaks vingu asjade üle mängus siis postitan selle veelkord:
(Not a complete list – for up to date news, visit the News section in Battlelog)
* Fixed occasional client crash when reviving.
* Fixed killcam showing glitched area under map if your killer is dead.
* Issue with spawning on dead squad mates fixed.
* Fixed a bug where shooting at a moving enemy could cause more than the intended amount of damage.
* Crosshairs for shotguns have been replaced with a new, thinner, art.
* A subtle low health screen effect has been added.
* Tweaked scores of Medals and Service Stars.
* Tweaked the Rank progression.
* Pushing prone on console will not play the animation twice.
* Fixed loss of Squad Leader after EOR at some times.
* Framerate stability fixes.
* The 3D spotting icons has been tweaked to better match the target’s visibility. Icons will show frequently less on mostly obscured targets.
* Fixed issue with crosshair disappearing after round transition.
* Fixed issue with crosshair disappearing after trying to deploy while the countdown timer still active.
* Squad list now shows specializations chosen, VOIP activity and dead squad mates.
* Non working options in squad menu fixed: "Private" flag and "Switch Teams".
Krd on cod-i pededele. SPM on põhiline asi - 387 _________________ >OSTA ÕLUT
Endal selline mure, et M-COMi arm/disarm ei tööta korralikult - hoian küll E nuppu peal, aga mäng arvab, et klõbistan E-d suvalise intervalliga. Suht ebamugav on, mõnikord läheb pool minutit, enne kui õnnestub. Ja olen tänu sellele uldse seda Arm/Disarm tegevust vältima hakanud. Siis jällegi arusaamatused, kuna tiimikaaslased arvavad, et mina, kui M-COMile lähemal seisev asja ära teen. Mitu korda sõimu saanud juba, et mida sa jörss seal mökutad.
On kellelgi veel sellist probleemi esinenud, mingeid makrosid mul selle nupu alla topitud pole.
Mul on remappitud nupud noolte alla ja kuna standard E on endi alla pandud siis mina näiteks armida ei saa, kitti vahetada ei saa, revive nõustuda mittenõustuda ei näita ka nuppu. Naljakas muidugi vaadata, kuidas seda nö nuppu ekraanile ei tulegi- praegu meeles ei ole, aga kitti vahtides peaks olema umbes nii E to swap kit vms... siis mul on näiteks lihtsalt kiri to swap kit:P
Selle video kohta mis probleemidest nö räägib, siis osad kohad kus ta väidab 1 laksu suremist on näha ühel korral kus ta health 35% kukkumise tagajärjel läheb ja teine kord on 67% peale vist ja siis teine laks 0%
mina kannan endal sellised suremised lagi taha, kuna kodus mindiga mängin ja hea kui saan mingi 1m allalaadimiskiiruseks
kas keegi on tähele pannud et vaatamata sellele et fps-ide järgi mäng jookseb 45-55 (fraps) aga reaalselt tunne nagu oleks 25? olen seda ka väljamaisetes foorumites paar korda täheldanud
edit: veel üks kasutaja väljamaises foorumis spekuleeris et DICE tahab testida rohkem gameplayd ja battlelogi, ja see beta build võib olla väga vana ja graafila on konsoolidega võrdne. (mäletate DICE väitis et konsoolidel hakkab mäng jooksma täpselt 30 fps) + praegu graafika sätted eriti ei muuda midagi kas low või ultra.. fps peaaegu sama.. ja jookseb sujuvalt isegi 5770 kaartidel max peal.. siit võib järeldada et full version tuleb hoopis midagi muud ja palju paremat.. sellised mõtted siis
viimati muutis snap3 03.10.2011 10:16:51, muudetud 1 kord
sanSa, mul suht sama, üle 35fpsi ei saa isegi kõik low peal :/ ja high peal on ka mingi 35.. võiks ikka rohkem olla ja arvuti mul ka nüüd nii vana pole, et peaks nii jamama
kui leiad mingi lahenduse vms, siis anna märku
Ma loodan väga, et see on Beta probleem. Tuleb täismäng ära oodata, aga kui peaksin lahenduse leidma, siis annan teada.
mul q6600 @ 2,4
5770 1gb
ja 4 ddr2 rami.
Peaks suht sama olema, aga mul jookseb high peal kõik kenasti. (panin automatic, kõik tuli high ja keerasin varje maha mediumi peale ja antisopricu ka aste alla poole)
Proovi seda MSAAD maha keerata. Ilmselt mingi tsombe on sees, sest sarnaste rigidega nagu sul ja mängitakse väga edukalt..
ega see totter origin in game peal pole? see võtab korralikult fpsi maha. _________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Võtsin just ühendust origin live supportiga, canceldasin preorderi
beta on alles, bf3 kadus aga listist ära ja nuts kredakaardil tagasi whopidoo...
vaatan rahulikult mis selle mängu reliis endast kujutab ja teen otsuse kunagi hiljem. BF3-ks väga aga seda pela hetkel küll kutsuda ei saa ja client side hitreg ja no üldse.. fck it.
aeg hakata krt rahakotiga hääletama.
hea mäng aga pigem on see suurte mappidega bad company 2.5 kui midagi muud
Vähendamaks vingu asjade üle mängus siis postitan selle veelkord:
(Not a complete list – for up to date news, visit the News section in Battlelog)
* Fixed occasional client crash when reviving.
* Fixed killcam showing glitched area under map if your killer is dead.
* Issue with spawning on dead squad mates fixed.
* Fixed a bug where shooting at a moving enemy could cause more than the intended amount of damage.
* Crosshairs for shotguns have been replaced with a new, thinner, art.
* A subtle low health screen effect has been added.
* Tweaked scores of Medals and Service Stars.
* Tweaked the Rank progression.
* Pushing prone on console will not play the animation twice.
* Fixed loss of Squad Leader after EOR at some times.
* Framerate stability fixes.
* The 3D spotting icons has been tweaked to better match the target’s visibility. Icons will show frequently less on mostly obscured targets.
* Fixed issue with crosshair disappearing after round transition.
* Fixed issue with crosshair disappearing after trying to deploy while the countdown timer still active.
* Squad list now shows specializations chosen, VOIP activity and dead squad mates.
* Non working options in squad menu fixed: "Private" flag and "Switch Teams".
Krd on cod-i pededele. SPM on põhiline asi - 387
See, et kdr on plussis ei tähenda kohe, et me obj ei tee. Üldjuhul ikka 3 m-com planti , hunnikus revive. Sest tavaliselt ilma ise plantimata edasi ei pääsegi metros. _________________ BF3 platoon : http://battlelog.battlefield.com/bf3/platoon/2832655240976803519/ BF3 nick : KrisRhazta
viimati muutis Cromaclear 03.10.2011 11:08:18, muudetud 1 kord
mis mõttega üldse mängu tellida kui sa nii rahul oled, et mäng feiliks? ei saa nagu aru miks sellised perse kaudu mõtlejad üldse enda arvamusi avaldavad - näha on ju, et objektiivsusest on asi kaugel ja nähakse igat võimalust siin lampi nokkida ilma taustauuringuta, selle asemel, et kuskil beta fiidbacki supportida _________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
reliisini on vähem kui kuu, mida sa eeldad siis - head mängu? vaata kui bugine see on.
battlelog jääb, squadi süsteem jääb nagu on. Vähemalt mingi official miki twitteri väitel. Client side hitreg.
mingi 4 squadi?? peaks olema ju järg bf2-le mitte bc2? või mis. Prestige mode? aaaaa.. appi. ma ei taha COD-i mängida.
ja mis ma sinna beta feedbabacki kirjutan? Olge paid kullakesed ja palun tehke ikka server side hitreg? Seda ei saa... ja siis ongi mingid elisa minti mehed oma olematu ühendusega kes lasevad sind lampi igaltpoolt maha kuna nendejaoks seisad sa keset väljakut ja lagid ringi.
täpselt mis eile õhtul juhtus, jooksen täie hooga üle kiviääre, põõsastes.. lasen ühe miki maha ja järsku kukun 40m tahapoole surnuna ennem kiviäärt maha, killcamist vaatan, et mingi sniper lasi mind maha ja ilmselgelt ju tema nägi oma sita netiga, et ma jäingi sinna kiviääre juurde passima. terve mäng on selline.. mina laman maha varju aga mingi mintiga vend näeb, et ma ikka seisan veel ja paneb laksu kirja, mina suren lihtsalt kivitaga ära.
enam sa ei pea oskama isegi flashbangi visata, kargad poole onapealt põõsast püsti, näitad tervele vastaste squadile tacticaliga näkku ja lsed kõik maha. GG või saad ise nii omatud.
tagatipuks see bc2 expansion ei ole väärt 50€, kunagi ostan vene versiooni või mis iganes alla 20€-ga ja siis võib seda bf3-e ju paar kuud mängida ennem kui täiesti ära tüütab nagu bc2 kuna igasugune competitive pool on mängus suur 0.
okei.. ärge pikka viha pidage mulle meeldibki mängude üle koguaeg vinguda... muidu ma selline pole
viimati muutis ottf 03.10.2011 10:48:03, muudetud 2 korda
Vähendamaks vingu asjade üle mängus siis postitan selle veelkord:
* Fixed a bug where shooting at a moving enemy could cause more than the intended amount of damage.
kuulge ärge jamage. Ma just mõtlesin, et mul mouse tracking on käppa saadud, et risti liikuvaid mehi JULGEN ja suudan maha võtta.
Muidu 1on1 situatsioonides ei taha see kursor kuidagi pea kohale liikuda. Eelmistes battlefieldides tundus loomulik, et sihid pähe, siin not so much.
See, kes siin kekkab, et high peal jookseb core2-ga vingelt, siis võiks restardi ka mängule teha kõigepealt. Mul High vs Low on ikka 25-32 vs 70-85 fps.
Tundub, et BF3 on esimene FPS, kus AK polegi kõige parem relv
Muidu nagu ei hoolinud neist unlockidest ja muudest valikutest, aga nüüd vaatan, et unlockide ja lisadeta AK ikka väga ei päde.
ainuüksi helide effektide pärast on see mäng juba raha väärt .D, muu kamm on lihtsalt boonus, ise ei kurdaks mängu üle, ega nii suurt mängu anyway kerge pole teha ja hetkel on päris hea asi valmis saadud, kindel ost anyway _________________ Web3 | ERC721A
hakkab olema foorum, jututuba, infot klasside relvade jms kohta, turniirid, võimalik, et server
Eks näis kuidas vedama hakkab.
Üldiselt sõltub whine tase siiski mänguoskusest. Kui oskad mängu ja suudad hakkama saada ja piisava efektiivsusega tüüpe tappa ja mitte whineda siis võib avastada, et tegu on hea mänguga. Kui aga pidevalt surma saad siis hakkad kõiges buge süüdistama ja midaiganes. Ilmselgelt buge on aga mehed võiks aru saada, et see on BETA.
Seda juttu on siin viimased 15 lehekülge kuidas kellelegi lagib server või on nad ise sita neti taga või saavad sniperi laksust surma. Ise naudin täiega lihtsalt ownimist ja sniperite killimist noaga. Mingeid gamebreaking buge pole seni kohanud, hitdetection on kohati nii ja naa, kuid see ei sega mul teha 30/11 scoori pea aegu iga kord kui ma mängu login.
Lisaks meeldib mulle väga liikumine, hüppamise animatsioon, relva helid, relva handling, mängu pace, klassid, unlockid, relva upgreaded ja loomilikult battlelog. Mäng läheb läbi battlelogi väga kiirelt käima - enda pole kordagi sissesaamisega probeeme olnud. Quick matchiga leian serveri kohe. Saan näha enda statse, võrrelda sõpradega suhelda ja kutsuda teisi oma mängu. Teha partysid. Kõik toimib. Endal profiilimasinaga jookseb kõik high peal korralikult ja ei ole mingit fps lagi.
Ma lihtsalt naudin mängu ja ei näe mingit kohutavat bugi või põhjust miks vinguda. Ilmselgelt on väikeseid häirivaid asju palju aga need ei sega mängukogemust. _________________ >OSTA ÕLUT
viimati muutis bush 03.10.2011 10:58:01, muudetud 1 kord
Võtsin just ühendust origin live supportiga, canceldasin preorderi
beta on alles, bf3 kadus aga listist ära ja nuts kredakaardil tagasi whopidoo...
vaatan rahulikult mis selle mängu reliis endast kujutab ja teen otsuse kunagi hiljem. BF3-ks väga aga seda pela hetkel küll kutsuda ei saa ja client side hitreg ja no üldse.. fck it.
aeg hakata krt rahakotiga hääletama.
hea mäng aga pigem on see suurte mappidega bad company 2.5 kui midagi muud
BF2 oli ka igavene bugi- ja lagihunnik. Nii et on küll sobiv järg
sisuliselt ei ole bf3-el bf2-ga muud ühist kui suured mapid ja lennukid, ja commo rose mis pidi fullis tulema.. thats about it
ülejäänud paralleele aga bc2-ga võib tõmmata lõputult.
imo rohkem bc2 kui bf2-e järg... kus on näiteks commander ja tema asjad?
bush: ma ei vingu sellepräast, et mängida ei oska.. otsevastupidi - just sellepärast, et oskan ja tänu sellele näen ma lihtalt kui flawed kogu värk on.
aastast maeitea 1997 fps-e mänginud ja lihtalt kurb hakkab nähes kui leplikuks on inimesed muutunud igast juraga ja veel maksavad selle eest.
kui keegi oleks aastal 2003 mõnes dev kompaniis välja tulnud ideega, et teeme client side hitregi või teeme p2p hosting süsteemi mõnes AAA tiitliga mängus siis oleks see miki lahti lastud sekundi pealt.
viimati muutis ottf 03.10.2011 11:06:51, muudetud 1 kord
sisuliselt ei ole bf3-el bf2-ga muud ühist kui suured mapid ja lennukid, ja commo rose mis pidi fullis tulema.. thats about it
ülejäänud paralleele aga bc2-ga võib tõmmata lõputult.
imo rohkem bc2 kui bf2-e järg... kus on näiteks commander ja tema asjad?
praeguse metro mapiga on jah väga BC3 pigem.. ma seletan miks mulle bf2 meeldis rohkem- seal sa kontrollid oma kindla ala ja peaaegu alati näed kust vastane tuleb ja teine asi kas sa suudad teda ära tappa ja kuidas sa seda teed. metro mapis käib koguaeg action, ja sa ei tea kunagi kust vastane võib tulla, ta võib mööda koridore ringiga joosta ja sind selga tulistada kui sa ühe koha peal kaua passid.. kõige muuga olen nõus- heli, animatsioon batllelog on kõik super. bugide peale erilist tähelepanu praegu ei pööra... ootan full reliisi ja suuri mappe
see hitboxide probleem on ikka parajalt pastakast imetud tekst - või on viga mänguri netis (kas siis netiühenduse kehvas kvaliteedis või valitakse suure pingiga serverid)
ma mängisin eile terve öö läbi snaiprit, ja mitte korda ka ei olnud hitreg probleemi ei snaipri (bolt action v semi auto) ega ka püstoliga. ja ükski vastane ei teinud mingeid ime one shote (mis küll on tunnistatud bug).
üks kord oli hitboxi probleem, ja selle võib vist kirjutada võsa arvele, mis mingil põhjusel ka granaate enda sisse kinni võtab.
ma kardan, et hitboxi probleem tuleneb mingi kolmanda osapoole softist (viirusetõrje, tulemüür, ruuteri või windows upnp, või mingi muu internetti interceptiv lisa).
ja mis nüüd flashlightil häda on? see mäng ei ole 1v1, ja kui sulle keegi kvaliteetse taskulambiga näkku näitaks oleks sa sama pimestatud kui mänguski. snaiprina on need taskulambiga mehed nii kerge saak niikaua kuni nad sinu peale ei keskendu - mingi vend jookseb ereda põleva lambiga ringi? ma nerdragen ka kui mingi tüüp niidab sind maha nagu heina, aga hiljem kui ise sedasi niidad siis pole mõttestki vinguda millegi üle. kahe otsaga asi. _________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
see hitboxide probleem on ikka parajalt pastakast imetud tekst - või on viga mänguri netis (kas siis netiühenduse kehvas kvaliteedis või valitakse suure pingiga serverid)
ma mängisin eile terve öö läbi snaiprit, ja mitte korda ka ei olnud hitreg probleemi ei snaipri (bolt action v semi auto) ega ka püstoliga. ja ükski vastane ei teinud mingeid ime one shote (mis küll on tunnistatud bug).
üks kord oli hitboxi probleem, ja selle võib vist kirjutada võsa arvele, mis mingil põhjusel ka granaate enda sisse kinni võtab.
ma kardan, et hitboxi probleem tuleneb mingi kolmanda osapoole softist (viirusetõrje, tulemüür, ruuteri või windows upnp, või mingi muu internetti interceptiv lisa).
ja mis nüüd flashlightil häda on? see mäng ei ole 1v1, ja kui sulle keegi kvaliteetse taskulambiga näkku näitaks oleks sa sama pimestatud kui mänguski. snaiprina on need taskulambiga mehed nii kerge saak niikaua kuni nad sinu peale ei keskendu - mingi vend jookseb ereda põleva lambiga ringi? ma nerdragen ka kui mingi tüüp niidab sind maha nagu heina, aga hiljem kui ise sedasi niidad siis pole mõttestki vinguda millegi üle. kahe otsaga asi.
Aga kus on commanderid, ja Black Hawk kopterid, mis peaksid bf2e järjes olema?
praeguse metro mapiga on jah väga BC3 pigem.. ma seletan miks mulle bf2 meeldis rohkem- seal sa kontrollid oma kindla ala ja peaaegu alati näed kust vastane tuleb ja teine asi kas sa suudad teda ära tappa ja kuidas sa seda teed. metro mapis käib koguaeg action, ja sa ei tea kunagi kust vastane võib tulla, ta võib mööda koridore ringiga joosta ja sind selga tulistada kui sa ühe koha peal kaua passid..
eeh, you're doing it wrong.
vastupidi just. MIKS mulle rush ei meeldiks, oleks just see, et sa PEAD kas ründama või kaitsma; conquestis võid ise valida, midaiganes sa parajasti teha viitsid.
Rushis on just nii, et sa tead, kust vastane tulla võib ja sa pead teatud objekti kaitsma viimse veretilgani. Kui mängija pole endale maksimaalselt kolme sisenemisteed selgeks teinud, siis see on tema viga. Conquestis võid sa ühte lippu "kaitsta" terve raundi, ilma et keegi selle vastu vähimatki huvi üles näitaks. Aga seal on valikuvabadus. Tee mis tahad. _________________ The greatest trick the devil ever pulled
was convincing the world glossy widescreen is the way to go.
praeguse metro mapiga on jah väga BC3 pigem.. ma seletan miks mulle bf2 meeldis rohkem- seal sa kontrollid oma kindla ala ja peaaegu alati näed kust vastane tuleb ja teine asi kas sa suudad teda ära tappa ja kuidas sa seda teed. metro mapis käib koguaeg action, ja sa ei tea kunagi kust vastane võib tulla, ta võib mööda koridore ringiga joosta ja sind selga tulistada kui sa ühe koha peal kaua passid..
eeh, you're doing it wrong.
vastupidi just. MIKS mulle rush ei meeldiks, oleks just see, et sa PEAD kas ründama või kaitsma; conquestis võid ise valida, midaiganes sa parajasti teha viitsid.
Rushis on just nii, et sa tead, kust vastane tulla võib ja sa pead teatud objekti kaitsma viimse veretilgani. Kui mängija pole endale maksimaalselt kolme sisenemisteed selgeks teinud, siis see on tema viga. Conquestis võid sa ühte lippu "kaitsta" terve raundi, ilma et keegi selle vastu vähimatki huvi üles näitaks. Aga seal on valikuvabadus. Tee mis tahad.
sinuga täitsa nõus, aga mina rääkisin natuke teisest asjast, pigem kaartide ülesehitusest..
ertr2, küllap ei tule neist kumbagi. ma oleks rahul kui tuleks korralik squad süsteemgi (vähemalt bc2 tasemel).
kuna bf2 infantry osa oli täis BS enivei, siis ma ootan praegu rohkem bf3 bugide fiximist (graafilised ja gameplayd puudutavad) ja squadsüsteemi näppimist - sest sõidukid ja infantry mängustiil oli beta järgi täiesti paigas praegu. _________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
painkillah, soovitan minna lugeda bf3 feedback foorumis retired swat memberi ranti seoses tac flashi ja laseritega. Loogiliselt võttes pole sedagi vaja kuna praegu on need asjad mängus tõesti aint hollywoodi effektide pärast. Ja kurat keset päeva päikese käes ei pimesta mitte ühegi taskulambiga 20m pealt nii, et mitte kottigi ei näe.
see on täis jura... ja õnneks või kellegi kahjuks olen mina siiani see olnud kes koridoride viisi mikisid tac flashiga puhtaks laseb. Kui ma vähe pingutaks oleks mu kd 2 ja SPM kasvõi 800...
asi pole selles, et ma oleks mingi täis noob ja saaks koguaeg taha ning tulen siis siia pisaraid poetama.
ah mis seal ikka.. igaleühele oma
jules, kõige kurvem on see, et mäng on pigem downgrade kui midagi uut ja ägedat.
kle ottf sa saad aru, et see on ARVUTIMÄNG. EI peagi olema 100% reaalne ja tõsielule vastav? Chillax ja cancel preorder ja /unsubscribe thread. _________________ >OSTA ÕLUT
mina nuriseks nende flashlighide kohta niipalju, et relva haarates on need kohe automaatselt "On". Võiks olla nii, et tuleb ise sisse lülitada, mitte vastupidi.
Korduvalt olnud juhuseid, kus metroos saab nt AK-l ammo otsa ja siis vaja püstol välja kookida. Aga see flashlight on kohe sees ja paljastab mu asukoha
ma ei tea mis taskulampe väes kasutatakse, aga korralikut kvaliteedsed taskulambid on ikka päris tugeva valgusega ja pimestamine pole mingiks probleemiks kui neid näkku sihtida.
laseriga ka väga silma ei tahaks saada, või kui ei usu siis proovi? kuigi kaugelt laseriga otse silma sihtida on muidugi raskem - aga kamoon, sihiti lennukeid maapealt laseritega.
mis kuradi huinamuinat see "swati member" sul seal foorumis ajab
milleks üldse mängida mängu millest nii suur frustratsioon? kergelt sadomaso - paned mängu käima ja iga jumala meetri peale kirud endamisi, et miks see põõsaleht selline on, miks see puu nõnda kukub, miks on taskulambil pimestamisvõime, miks on awardid ja unlockid... on ju muid mänge ka mille poole vaadata mitte end piinata? _________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Ma muidu kah selle hitboxi kohta ei vinguks aga paaril harval juhul on küll nii,et kõnni vennale seljataha lase terve salv tühjaks ja midagi ei juhtu.Kuigi kindlalt lasid pihta.Siis lihtsalt annad nuga.Aga muidu pole probleemi olnud ja see kah väga harva. _________________ ''Not everything that shines is gold''
Enne kui ostad uuri millega tegemist.
kle ottf sa saad aru, et see on ARVUTIMÄNG. EI peagi olema 100% reaalne ja tõsielule vastav? Chillax ja cancel preorder ja /unsubscribe thread.
Noo kriitikat võib ikka avaldada ju, kas sind ei aja närvi kui metro mapi esimesel tasemel päksekäes taskulamp sind pimestab?
Ei aja mind närvi vastupidi. Kui näen taskulampi siis tean, et lasen valgusest natuke ülespoole ja saan headshoti. Suurepärane asi minuarust. Kui on tõsiselt silmas siis pronen kiirelt coveri taha ja sealt välja poppides lasen taskulambikale kuuli otsaette. _________________ >OSTA ÕLUT
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.