|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Killzone88
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.05.2006
|
02.10.2011 03:06:43
|
|
|
|
Mingi probleem on nende "unofficial" serveritega ,kui seal mängid siis profile hakkab segast peksma.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mask
HV Guru

liitunud: 01.03.2005
|
02.10.2011 03:07:36
|
|
|
see mapi vahetus või roundi lõpp on küll pikk aeg, ei saa välja kinni ka panna, peab jura vahtima mingi 40-50sec siis veel uue mapi või roundi alguses 30sek
|
|
| Kommentaarid: 523 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
435 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
02.10.2011 03:11:12
|
|
|
alt+f4
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killzone88
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.05.2006
|
02.10.2011 03:33:46
|
|
|
| thenoob kirjutas: |
| Kahju et HV platoon täis on, mängiks muidu meeleldi teistega. |
Kahju jah et sada kasutajat saab ainult olla.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cb4
HV Guru

liitunud: 24.10.2006
|
02.10.2011 03:55:51
|
|
|
No kerge 3h+ mängu ja skill juba parem. Tiim oli hea ja ei märganudki, et kell kohe 4 See juba näitab, et tegu hea mänguga.
Sai mitu vooru tehtud ja kordagi ei läinud KDR alla 1, mis on minu puhul hea
Eriti lahe oli viimane voor, kui's koos teise meedikuga käisime koos esimesest punktist, läbi metroo ja uuesti välja tagasi pm kogu aeg koos(Loomulikult esirindel ikka). Elustamine toimus muidugi pidevalt...7-9x. Pole sellist tiimitööd ja nii edukat mängu veel olnud. Mingil põhjusel arvas mäng mingi hetk isegi, et ma tiimi liider.
_________________ Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"? |
|
| Kommentaarid: 113 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M2tumees
HV kasutaja
liitunud: 23.08.2010
|
02.10.2011 09:01:29
|
|
|
| Küsimus ka, et mis serveris kõik HV-lased mängivad ka?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nu
HV Guru

liitunud: 21.12.2001
|
02.10.2011 09:03:05
|
|
|
kas ammot ei saagi juurde küsida?
_________________ DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss |
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
villu70
HV Guru

liitunud: 19.12.2006
|
02.10.2011 09:18:48
|
|
|
| M2tumees kirjutas: |
| Küsimus ka, et mis serveris kõik HV-lased mängivad ka? |
.... selles mida quick-game pakub, ise mingisse serverisse sisse pugeda on suht piin tegevus.
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
122 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hempadonok
HV kasutaja

liitunud: 11.01.2004
|
02.10.2011 09:19:13
|
|
|
| duxdery kirjutas: |
Ise ka avastasin täna peale 1h mängimist, et ilmselt olen selle mängu jaoks juba liiga vanaks jäänud... Keskmine k/d oli igas raundis umbes 5/15 |
Olen BF2-st saati selle seeria fanaatik olnud ja päris suure tüki oma elust sinna ära raisanud, aga K/D ratiot pole kunagi üle 1 saanud. Kui BF2-s jäi ta sinna 0,8 peale, siis BC2-s lõpptulemuseks 0,6 ja nüüd BF3-s ei saa sedagi kätte. Selle elab aga mu ego üle, mäng annab siiani piisavalt positiivseid emotsioone.
Beta kohta veel sellised tähelepanekud, et hitdetectioniga päris korras kõik ikka pole. Ka madala pingiga serverites avastan tihtipeale et vastase elud 100% peal killcamis, kuigi olen talle mitu laksu sisse saanud. Ja pole vaja tulla rääkima, et "sul nii niru k/dr, sa ei oska lastagi ju".
Arusaamatu on miks peale elustamist püstol kätte jääb ja hüppega ellu peab ärkama suure tule all
Langenud puude alt läbi roomata reeglina ei saa, kuigi peaks ka kükitades läbi mahtuma.
Perfi koha pealt muid jamasid ei esine, kui lambi freezid(pilt valge või must, heli loop'is, aga ei kiilu õnneks kogu win-i kinni nagu BC2-e puhul).
Mäng iseenesest updated graafikaga BC2, aga selle mulje jätab vast Metro map. Caspiani sain vaid paar roundi proovida ja jättis väga hea mulje
_________________ ★Hommik on õhtust kainem ...Aegopodium! |
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
02.10.2011 09:24:46
|
|
|
Sai öösel SV98 kätt harjutatud... tulemuseks 2-5 vahel KDR. üks map suutsin defenderina kuhugi võssi oma raadio ära peita, kui attackerid esimese baasi omale said, jooksin mina neile tagant selga. glockiga sai vist mingi 15 venda maha võetud, ja sv98/SVD ga veel teised 15. kokku siis 30 - 3. päris mahlane
aga püstolid on väga mõnusad ja efektiivsed
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hempadonok
HV kasutaja

liitunud: 11.01.2004
|
02.10.2011 09:33:47
|
|
|
| võtas-uxu kirjutas: |
| M2tumees kirjutas: |
| Küsimus ka, et mis serveris kõik HV-lased mängivad ka? |
.... selles mida quick-game pakub, ise mingisse serverisse sisse pugeda on suht piin tegevus. |
Selle jaoks AutoJoin olemas, tee update samale pluginale mis Password Bypass'i tegi...
_________________ ★Hommik on õhtust kainem ...Aegopodium!
viimati muutis hempadonok 02.10.2011 09:38:01, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lehys
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.07.2011
|
02.10.2011 09:37:20
|
|
|
Nüüdseks siis:Failed contact with EA-backend
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rallih007
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.06.2009
|
02.10.2011 09:38:02
|
|
|
| tsitaat: |
| The BF3 Statistics Engine is currently down. |
Juba asi p*rsses
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erik71284
HV kasutaja

liitunud: 25.02.2004
|
02.10.2011 09:38:31
|
|
|
Nüüdseks siis: Resetiti mu lvl tagasi @ 1
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
capa
HV vaatleja

liitunud: 23.10.2005
|
02.10.2011 09:58:49
|
|
|
Tundub et töötab jälle
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hempadonok
HV kasutaja

liitunud: 11.01.2004
|
02.10.2011 10:12:02
|
|
|
Peale update tekkisid Squad Leaderid
_________________ ★Hommik on õhtust kainem ...Aegopodium! |
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sowney
HV kasutaja

liitunud: 30.06.2007
|
02.10.2011 10:19:10
|
|
|
| hempadonok kirjutas: |
| Peale update tekkisid Squad Leaderid |
Squad liidrid ammu juba ju. -.- Mul oli pidevalt kui mõni squadist lahkus tuli kiri ''You are the squad leader now.'' vms.
_________________ ''Not everything that shines is gold''
Enne kui ostad uuri millega tegemist. |
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hempadonok
HV kasutaja

liitunud: 11.01.2004
|
02.10.2011 10:21:55
|
|
|
| inks88 kirjutas: |
| hempadonok kirjutas: |
| Peale update tekkisid Squad Leaderid |
Squad liidrid ammu juba ju. -.- Mul oli pidevalt kui mõni squadist lahkus tuli kiri ''You are the squad leader now.'' vms. |
ise varem tähele ei pannud, serverid maas jälle tundub...
_________________ ★Hommik on õhtust kainem ...Aegopodium! |
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rallih007
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.06.2009
|
02.10.2011 11:00:44
|
|
|
| inks88 kirjutas: |
| hempadonok kirjutas: |
| Peale update tekkisid Squad Leaderid |
Squad liidrid ammu juba ju. -.- Mul oli pidevalt kui mõni squadist lahkus tuli kiri ''You are the squad leader now.'' vms. |
Ma sain ka korra Squad Leaderiks aga selle teadmisega ei osanud ma midagi peale hakata
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
02.10.2011 11:02:07
|
|
|
| tsitaat: |
aga selle teadmisega ei osanud ma midagi peale hakata
|
Kas seal mängus mingeid käsujagamise värke ei ole?
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olxter
HV kasutaja

liitunud: 21.12.2005
|
02.10.2011 11:07:59
|
|
|
BF pole nüüd küll see kõige õigem mäng, kus KDRi pärast põdeda.
ma ei suuda ette kujutada, kuidas ma peaksin veel mängu ajal mingi ratio pärast muretsema, millest screene teha ja teiste ees kekutada, kui ma olen näiteks mängima läinud kindla eesmärgiga täita meediku rolli. meedik oma rolli hästi täites, igal võimalusel ravides ja revaivides saab kindlalt rohkem punkte, kui mingi närune snaiper ning sellest saab kasu kogu meeskond, mitte ainult sinu uhkus.
või siis support. kas on tähtsam, et ma põõsas häda tehes palju kille nopin või hoopis rünnaku ajal mcomidel pidevat kattetuld hoian ja moona jagan?
tänu ainult Metro kaardile on insenerid kahjuks vaeslapse rolli jäänud. kuid suutel kaartidel, kus masinad ka käiku lastakse, on ka neil hoopis tähtsam roll täita ja kuna suure tõenäosusega pääseb nüüd lõhutud masinast palju hõlpsamini eluga, kui eelnevates mängudes, siis ei maksa neilgi väga KDRi peale välja minna. kuid täispunktid saab ta sellegipoolest.
minu arust on siiski BF olnud alati mäng, kus pole tähtsad aiunlt kämbi/hüppa/jookse/tapapaljujaksad omadused, vaid see on ikka selgelt supportive mänguviisiga.
ahjaa veel see ka, et minu arust on see serverisüsteem battlelogis väga hea. alati kui selle tulistelt vihkajatelt mõni postitus tuleb ,meenub mulle esimesena näiteks selline perverssus, nagu oli BO serverilist. sa krt. mida keerulisem ja värvilisem su serverinimi oli, seda isasemad tegijad seal mängida võisid. serveri otsimine meenutas alati mõnd Moskva kaubamaja nääride ajal.
ohh... on jah päris hea vainida. palju parem hakkas. nüüd teen seda mina ka kogu aeg.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rallih007
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.06.2009
|
02.10.2011 11:08:15
|
|
|
| carlking kirjutas: |
| tsitaat: |
aga selle teadmisega ei osanud ma midagi peale hakata
|
Kas seal mängus mingeid käsujagamise värke ei ole? |
Hmmmm..... vist isegi oli ahjaaa Squad leader saab vist ainukesena suunata ründa/kaitse objekti
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XT
HV kasutaja

liitunud: 04.05.2005
|
02.10.2011 11:12:28
|
|
|
| No nii palju saab jagada, et kui squad leader oled siis sihid selle mcomi tähe peale ja vajutad Q-d. Seejärel märgistab ära et squad kaitske/rünnake. Kui squad seda teeb siis saad lisa punkte ja ribboneid jne.
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erik71284
HV kasutaja

liitunud: 25.02.2004
|
02.10.2011 11:13:49
|
|
|
| aceopel kirjutas: |
| carlking kirjutas: |
| tsitaat: |
aga selle teadmisega ei osanud ma midagi peale hakata
|
Kas seal mängus mingeid käsujagamise värke ei ole? |
Hmmmm..... vist isegi oli ahjaaa Squad leader saab vist ainukesena suunata ründa/kaitse objekti |
Sama nupp mis spotimiseks toimib käskude jagamisel , default "Q"
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
02.10.2011 11:15:23
|
|
|
No üksusega võideldes ongi point selles, et tegevus toimuks ühtselt mitte nii, et iga ain jookseb vastase suunas lambist tulistades... kuulatakse jaoülema käsku ning tegutsetakse plaani järgi
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rallih007
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.06.2009
|
02.10.2011 11:19:46
|
|
|
| carlking kirjutas: |
| No üksusega võideldes ongi point selles, et tegevus toimuks ühtselt mitte nii, et iga ain jookseb vastase suunas lambist tulistades... kuulatakse jaoülema käsku ning tegutsetakse plaani järgi |
Päris palju kordi olen näinud kuidas jaoülem seisab tagalas ja taob onni, pole nagu suurt tolku temast.
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
K3rT6699
HV kasutaja

liitunud: 01.04.2008
|
02.10.2011 11:53:14
|
|
|
Kiire küsimus: Nüüd veidi on saadud seda betat mängida ja aeg ajalt juhtub nii, et mäng kukub tagasi desktopile, aga näitab, et mäng on endiselt käimas. Tagasi sisse minna enam siiski ei saa, ei võta enam pilti ette. Lahendus vaid jõuga kinni panna ja uuesti alustada.
Beta foorumis keegi kirjutas sarnase probleemi puhul, et tegu on taustal driverite kokkujooksmisega. Installitud on need uued nvidia beta driverid. On siinsetel inimestel ka selline probleem esinenud? Eile veel lõpus installisin mängu uuesti ja määrasin bf3.exe 'High priority' peale task manageris, nagu sealt foorumist keegi mainis, aga ei ole kindel kas see nüüd aitas midagi või mitte, sain proovida vaid 3 roundi.
Q9550
8gb ram
8800GTS 512mb
edit: ei aidanud
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thenoob
HV kasutaja

liitunud: 20.09.2011
|
02.10.2011 11:54:50
|
|
|
| K3rT6699, proovi msi afterburneri või rivatuneriga veidi kaardi clocke alla keerata ja lisa ventilaatorile kiirust.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timo1337
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.10.2008
|
02.10.2011 12:00:54
|
|
|
keegi peale minu veel märganud, et ühel servul on XBOX juures mitte PC ja sisse saab kah
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bitCON
Aeg Maha 2n
liitunud: 12.11.2005
|
02.10.2011 12:04:15
|
|
|
battlelog kerge uuenduse läbinud?
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Voyage
HV Guru
liitunud: 07.01.2004

|
02.10.2011 12:05:07
|
|
|
mängu saate?
Mul: A generic game error was reported, please try again. ( code: 1 )
|
|
| Kommentaarid: 826 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
655 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ahf
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.05.2007
|
02.10.2011 12:05:15
|
|
|
| Kus siis teine map on...ma saan ainult seda nõmedat Operation Metrot teha...
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bitCON
Aeg Maha 2n
liitunud: 12.11.2005
|
02.10.2011 12:08:53
|
|
|
| miks mul quick battle pole veel kordagi töötanud? jääbki lihtsalt matchmaking ette ja kõik
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jack Vegas
HV kasutaja

liitunud: 18.09.2011
|
02.10.2011 12:12:19
|
|
|
| Kristocfc kirjutas: |
4) mcomi armi nuppu ka ei tea- korra roomasin nagu loom mcomi juurde, killisin ja möllasin aga kui armida oli vaja oli soss:P
|
E tähega arm/defuse.
| sten260 kirjutas: |
sain ka mängima.. esmapilgust on mäng ikka ülikõva minu meelest, natuke clockitud läpakaga jookseb ka korralikult
aga ma ei saa ikka aru mis nupuga teisi reviveda saab? roomamise nuppu otsisin ka pooltundi, mingi naljaka sõnaga oli  |
Revieda saad siis, kui sul assault klassiga on defibilator kaasas. Lähed langenu juurde, vajutad "4" ja võtab need elustamise jullad välja ning lähed annad särtsu. Nii kaua saab reviveda kuni see märgike pea kohal on.
Ahf, Caspian Borderi test sai läbi, praeguseks on need serverid maha võetud. Hiljem tuleb ehk uuesti.
viimati muutis Jack Vegas 02.10.2011 12:13:17, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nu
HV Guru

liitunud: 21.12.2001
|
02.10.2011 12:13:08
|
|
|
paistab, et keegi on teise hinnavaatlus.ee platooni juurde teinud.
_________________ DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss |
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
scarface
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.06.2005
|
02.10.2011 12:14:54
|
|
|
| Nitrub kirjutas: |
| miks mul quick battle pole veel kordagi töötanud? jääbki lihtsalt matchmaking ette ja kõik |
lol, tahan ka esimest korda mängu proovida ja sama kala. ülejäänd serverid ütleb kah, et full isegi 7/32 omad
ja muu aeg on generic error vms
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
02.10.2011 12:15:02
|
|
|
kas uuemaid leaked server filesi ka on kui see viimane mis nüüd eile oli aga parandati ära `?
_________________
Lae pildid -> pilt.io |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bitCON
Aeg Maha 2n
liitunud: 12.11.2005
|
02.10.2011 12:16:31
|
|
|
| scarface kirjutas: |
| Nitrub kirjutas: |
| miks mul quick battle pole veel kordagi töötanud? jääbki lihtsalt matchmaking ette ja kõik |
lol, tahan ka esimest korda mängu proovida ja sama kala. ülejäänd serverid ütleb kah, et full isegi 7/32 omad
ja muu aeg on generic error vms |
mul manuaalselt joinides pole mingeid probleeme, aga quick match oleks väga hea mugav koos partyga joinida kohe
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
scarface
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.06.2005
|
02.10.2011 12:21:04
|
|
|
| Nitrub kirjutas: |
| scarface kirjutas: |
| Nitrub kirjutas: |
| miks mul quick battle pole veel kordagi töötanud? jääbki lihtsalt matchmaking ette ja kõik |
lol, tahan ka esimest korda mängu proovida ja sama kala. ülejäänd serverid ütleb kah, et full isegi 7/32 omad
ja muu aeg on generic error vms |
mul manuaalselt joinides pole mingeid probleeme, aga quick match oleks väga hea mugav koos partyga joinida kohe |
Ei tea mis pron se on aga iga server ütleb, et " Could not join server since it's full " ja Matchmaking sama mis sul, lihtsalt seisab seal ja ilutseb.
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aavo
HV kasutaja

liitunud: 12.06.2007
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
traksid
HV kasutaja

liitunud: 20.09.2011
|
02.10.2011 12:28:38
|
|
|
| Siin oli juttu kusagil draiverist mis tegi mängu sujuvamaks,keegi teab äkki viskab linki ?
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Erx205
HV vaatleja
liitunud: 07.12.2010
|
02.10.2011 12:35:07
|
|
|
| jah peabki märkima et endal on sama probleem et viskab Matchmaking ette siis kui proovid uuesti ütleb A generic game error was reported, please try again. Ja käsitsi ei saa kah ühtegi serverisse minna sest ütleb et kõik on full ja on inimesi kellel on see kolmandat päeva ja mitte midagi pole tehtud siiamaani ja neid inimesi kellel see probleem on neid ei ole vähe.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
caarel123
HV veteran

liitunud: 14.12.2006
|
02.10.2011 12:37:50
|
|
|
vigu on palju mehed:D. sõbral jooskeb läppari peal peale iga raundi lõppu kokku . endal on väga tihti hakanud läägi esinema (mouse sensitive paneb segast või midagi).vahest harva ka lampi välja visanud siis kui just hästi läheb .
võiks juba caspianit ka lastqa mängida. metros ainult tunneli möll äga ja kui us attacker kehv tiim siis vahidki 10min väljas ja järgmine round.
muidu beta kohta kärab kll. suhteliselt moh ikka. kuid vähemalt seined lendavad ikka ribadeks .
aga ja nagu enne keegi mainis, need kuradima tactical tulukesed relvadel. ikka julmad prsektorid. üsna kindel et tuleb selle vastu kerge update.
_________________ Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole! |
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bitCON
Aeg Maha 2n
liitunud: 12.11.2005
|
02.10.2011 12:40:18
|
|
|
| ei saa mängida praegu? server full või cant find server ütleb iga servu kohta.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
smurfar
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.02.2010
|
02.10.2011 12:40:20
|
|
|
| Nitrub kirjutas: |
| ei saa mängida praegu? |
| ot: |
Ei, naine ei luba |
_________________ Parandan lõhutud küttepuid. Hind kokkuleppel |
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
106 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bitCON
Aeg Maha 2n
liitunud: 12.11.2005
|
02.10.2011 12:42:53
|
|
|
| smurfar kirjutas: |
| Nitrub kirjutas: |
| ei saa mängida praegu? |
| ot: |
Ei, naine ei luba |
|
ei tea mul battlelog ei uuenda serveri nimekirjasid igatahes, tükk aega samad 40 serverit olnud juba kui filtrid peal
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
caarel123
HV veteran

liitunud: 14.12.2006
|
02.10.2011 12:51:10
|
|
|
ei saa ka täna mina mängida. genereric error või siis matchmaking jääb ette .
_________________ Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole! |
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
02.10.2011 12:53:00
|
|
|
| Nu kirjutas: |
| paistab, et keegi on teise hinnavaatlus.ee platooni juurde teinud. |
see jääb siis harrastajatele ja saamatutele
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thenoob
HV kasutaja

liitunud: 20.09.2011
|
02.10.2011 13:00:07
|
|
|
Kõik serverid maas hetkel vist
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|