Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 3 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 105, 106, 107 ... 522, 523, 524  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Killzone88
Kreisi kasutaja
Killzone88

liitunud: 15.05.2006




sõnum 02.10.2011 03:06:43 vasta tsitaadiga

DefXtreme kirjutas:
http://battlelog.battlefield.com/bf3/soldier/lhn7/stats/174396597/
Cheater vist! icon_biggrin.gif

Igastahes Max Rank 145!? icon_eek.gif
Mingi probleem on nende "unofficial" serveritega ,kui seal mängid siis profile hakkab segast peksma.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mask
HV Guru
Mask

liitunud: 01.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2011 03:07:36 vasta tsitaadiga

see mapi vahetus või roundi lõpp on küll pikk aeg, ei saa välja kinni ka panna, peab jura vahtima mingi 40-50sec siis veel uue mapi või roundi alguses 30sek thumbs_down.gif
Kommentaarid: 523 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 435
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2011 03:11:12 vasta tsitaadiga

alt+f4
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killzone88
Kreisi kasutaja
Killzone88

liitunud: 15.05.2006




sõnum 02.10.2011 03:33:46 vasta tsitaadiga

thenoob kirjutas:
Kahju et HV platoon täis on, mängiks muidu meeleldi teistega.

Kahju jah et sada kasutajat saab ainult olla. thumbs_down.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2011 03:55:51 vasta tsitaadiga

No kerge 3h+ mängu ja skill juba parem. Tiim oli hea ja ei märganudki, et kell kohe 4 icon_lol.gif See juba näitab, et tegu hea mänguga.

Sai mitu vooru tehtud ja kordagi ei läinud KDR alla 1, mis on minu puhul hea icon_biggrin.gif

Eriti lahe oli viimane voor, kui's koos teise meedikuga käisime koos esimesest punktist, läbi metroo ja uuesti välja tagasi pm kogu aeg koos(Loomulikult esirindel ikka). Elustamine toimus muidugi pidevalt...7-9x. Pole sellist tiimitööd ja nii edukat mängu veel olnud. Mingil põhjusel arvas mäng mingi hetk isegi, et ma tiimi liider.

thumbs_up.gif

_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2011 04:48:35 vasta tsitaadiga

Cb4, KDR siin küll erilist rolli ei mängi imo kuna sa pead aitama tiimi, et neid krdima jaamu õhku lasta, mõni sepp istub snaipriga kuskil kaugel põõsas, kunagi ei välju sealt ja nii ongi.

444killi koos icon_razz1.gif
http://battlelog.battlefield.com/bf3/user/PlatoonSgtElias/

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
M2tumees
HV kasutaja

liitunud: 23.08.2010




sõnum 02.10.2011 09:01:29 vasta tsitaadiga

Küsimus ka, et mis serveris kõik HV-lased mängivad ka?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2011 09:03:05 vasta tsitaadiga

kas ammot ei saagi juurde küsida?
_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2011 09:18:48 vasta tsitaadiga

M2tumees kirjutas:
Küsimus ka, et mis serveris kõik HV-lased mängivad ka?

.... selles mida quick-game pakub, ise mingisse serverisse sisse pugeda on suht piin tegevus.
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hempadonok
HV kasutaja
hempadonok

liitunud: 11.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2011 09:19:13 vasta tsitaadiga

duxdery kirjutas:
Ise ka avastasin täna peale 1h mängimist, et ilmselt olen selle mängu jaoks juba liiga vanaks jäänud... Keskmine k/d oli igas raundis umbes 5/15 icon_confused.gif icon_redface.gif

Olen BF2-st saati selle seeria fanaatik olnud ja päris suure tüki oma elust sinna ära raisanud, aga K/D ratiot pole kunagi üle 1 saanud. Kui BF2-s jäi ta sinna 0,8 peale, siis BC2-s lõpptulemuseks 0,6 ja nüüd BF3-s ei saa sedagi kätte. Selle elab aga mu ego üle, mäng annab siiani piisavalt positiivseid emotsioone.

Beta kohta veel sellised tähelepanekud, et hitdetectioniga päris korras kõik ikka pole. Ka madala pingiga serverites avastan tihtipeale et vastase elud 100% peal killcamis, kuigi olen talle mitu laksu sisse saanud. Ja pole vaja tulla rääkima, et "sul nii niru k/dr, sa ei oska lastagi ju".

Arusaamatu on miks peale elustamist püstol kätte jääb ja hüppega ellu peab ärkama suure tule all icon_rolleyes.gif

Langenud puude alt läbi roomata reeglina ei saa, kuigi peaks ka kükitades läbi mahtuma.

Perfi koha pealt muid jamasid ei esine, kui lambi freezid(pilt valge või must, heli loop'is, aga ei kiilu õnneks kogu win-i kinni nagu BC2-e puhul).

Mäng iseenesest updated graafikaga BC2, aga selle mulje jätab vast Metro map. Caspiani sain vaid paar roundi proovida ja jättis väga hea mulje thumbs_up.gif

_________________
Hommik on õhtust kainem ...Aegopodium!
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2011 09:24:46 vasta tsitaadiga

Sai öösel SV98 kätt harjutatud... tulemuseks 2-5 vahel KDR. üks map suutsin defenderina kuhugi võssi oma raadio ära peita, kui attackerid esimese baasi omale said, jooksin mina neile tagant selga. glockiga sai vist mingi 15 venda maha võetud, ja sv98/SVD ga veel teised 15. kokku siis 30 - 3. päris mahlane icon_lol.gif
aga püstolid on väga mõnusad ja efektiivsed thumbs_up.gif

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hempadonok
HV kasutaja
hempadonok

liitunud: 11.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2011 09:33:47 vasta tsitaadiga

võtas-uxu kirjutas:
M2tumees kirjutas:
Küsimus ka, et mis serveris kõik HV-lased mängivad ka?

.... selles mida quick-game pakub, ise mingisse serverisse sisse pugeda on suht piin tegevus.

Selle jaoks AutoJoin olemas, tee update samale pluginale mis Password Bypass'i tegi...

_________________
Hommik on õhtust kainem ...Aegopodium!


viimati muutis hempadonok 02.10.2011 09:38:01, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lehys
Kreisi kasutaja
Lehys

liitunud: 15.07.2011




sõnum 02.10.2011 09:37:20 vasta tsitaadiga

Nüüdseks siis:Failed contact with EA-backend icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rallih007
Kreisi kasutaja
Rallih007

liitunud: 01.06.2009




sõnum 02.10.2011 09:38:02 vasta tsitaadiga

tsitaat:
The BF3 Statistics Engine is currently down.

Juba asi p*rsses
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erik71284
HV kasutaja
erik71284

liitunud: 25.02.2004




sõnum 02.10.2011 09:38:31 vasta tsitaadiga

Nüüdseks siis: Resetiti mu lvl tagasi @ 1 icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
capa
HV vaatleja
capa

liitunud: 23.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2011 09:58:49 vasta tsitaadiga

Tundub et töötab jälle icon_razz.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hempadonok
HV kasutaja
hempadonok

liitunud: 11.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2011 10:12:02 vasta tsitaadiga

Peale update tekkisid Squad Leaderid
_________________
Hommik on õhtust kainem ...Aegopodium!
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sowney
HV kasutaja
Sowney

liitunud: 30.06.2007




sõnum 02.10.2011 10:19:10 vasta tsitaadiga

hempadonok kirjutas:
Peale update tekkisid Squad Leaderid


Squad liidrid ammu juba ju. -.- Mul oli pidevalt kui mõni squadist lahkus tuli kiri ''You are the squad leader now.'' vms.

_________________
''Not everything that shines is gold''
Enne kui ostad uuri millega tegemist.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hempadonok
HV kasutaja
hempadonok

liitunud: 11.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2011 10:21:55 vasta tsitaadiga

inks88 kirjutas:
hempadonok kirjutas:
Peale update tekkisid Squad Leaderid


Squad liidrid ammu juba ju. -.- Mul oli pidevalt kui mõni squadist lahkus tuli kiri ''You are the squad leader now.'' vms.


icon_redface.gif ise varem tähele ei pannud, serverid maas jälle tundub...

_________________
Hommik on õhtust kainem ...Aegopodium!
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rallih007
Kreisi kasutaja
Rallih007

liitunud: 01.06.2009




sõnum 02.10.2011 11:00:44 vasta tsitaadiga

inks88 kirjutas:
hempadonok kirjutas:
Peale update tekkisid Squad Leaderid


Squad liidrid ammu juba ju. -.- Mul oli pidevalt kui mõni squadist lahkus tuli kiri ''You are the squad leader now.'' vms.

Ma sain ka korra Squad Leaderiks aga selle teadmisega ei osanud ma midagi peale hakata icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2011 11:02:07 vasta tsitaadiga

tsitaat:

aga selle teadmisega ei osanud ma midagi peale hakata

Kas seal mängus mingeid käsujagamise värke ei ole?

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olxter
HV kasutaja
olxter

liitunud: 21.12.2005




sõnum 02.10.2011 11:07:59 vasta tsitaadiga

BF pole nüüd küll see kõige õigem mäng, kus KDRi pärast põdeda.
ma ei suuda ette kujutada, kuidas ma peaksin veel mängu ajal mingi ratio pärast muretsema, millest screene teha ja teiste ees kekutada, kui ma olen näiteks mängima läinud kindla eesmärgiga täita meediku rolli. meedik oma rolli hästi täites, igal võimalusel ravides ja revaivides saab kindlalt rohkem punkte, kui mingi närune snaiper ning sellest saab kasu kogu meeskond, mitte ainult sinu uhkus.
või siis support. kas on tähtsam, et ma põõsas häda tehes palju kille nopin või hoopis rünnaku ajal mcomidel pidevat kattetuld hoian ja moona jagan?
tänu ainult Metro kaardile on insenerid kahjuks vaeslapse rolli jäänud. kuid suutel kaartidel, kus masinad ka käiku lastakse, on ka neil hoopis tähtsam roll täita ja kuna suure tõenäosusega pääseb nüüd lõhutud masinast palju hõlpsamini eluga, kui eelnevates mängudes, siis ei maksa neilgi väga KDRi peale välja minna. kuid täispunktid saab ta sellegipoolest.
minu arust on siiski BF olnud alati mäng, kus pole tähtsad aiunlt kämbi/hüppa/jookse/tapapaljujaksad omadused, vaid see on ikka selgelt supportive mänguviisiga.
ahjaa veel see ka, et minu arust on see serverisüsteem battlelogis väga hea. alati kui selle tulistelt vihkajatelt mõni postitus tuleb ,meenub mulle esimesena näiteks selline perverssus, nagu oli BO serverilist. sa krt. mida keerulisem ja värvilisem su serverinimi oli, seda isasemad tegijad seal mängida võisid. serveri otsimine meenutas alati mõnd Moskva kaubamaja nääride ajal.

ohh... on jah päris hea vainida. palju parem hakkas. nüüd teen seda mina ka kogu aeg. icon_wink.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Rallih007
Kreisi kasutaja
Rallih007

liitunud: 01.06.2009




sõnum 02.10.2011 11:08:15 vasta tsitaadiga

carlking kirjutas:
tsitaat:

aga selle teadmisega ei osanud ma midagi peale hakata

Kas seal mängus mingeid käsujagamise värke ei ole?

Hmmmm..... vist isegi oli ahjaaa Squad leader saab vist ainukesena suunata ründa/kaitse objekti
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XT
HV kasutaja
XT

liitunud: 04.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2011 11:12:28 vasta tsitaadiga

No nii palju saab jagada, et kui squad leader oled siis sihid selle mcomi tähe peale ja vajutad Q-d. Seejärel märgistab ära et squad kaitske/rünnake. Kui squad seda teeb siis saad lisa punkte ja ribboneid jne.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erik71284
HV kasutaja
erik71284

liitunud: 25.02.2004




sõnum 02.10.2011 11:13:49 vasta tsitaadiga

aceopel kirjutas:
carlking kirjutas:
tsitaat:

aga selle teadmisega ei osanud ma midagi peale hakata

Kas seal mängus mingeid käsujagamise värke ei ole?

Hmmmm..... vist isegi oli ahjaaa Squad leader saab vist ainukesena suunata ründa/kaitse objekti


Sama nupp mis spotimiseks toimib käskude jagamisel , default "Q"
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2011 11:15:23 vasta tsitaadiga

No üksusega võideldes ongi point selles, et tegevus toimuks ühtselt mitte nii, et iga ain jookseb vastase suunas lambist tulistades... kuulatakse jaoülema käsku ning tegutsetakse plaani järgi
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rallih007
Kreisi kasutaja
Rallih007

liitunud: 01.06.2009




sõnum 02.10.2011 11:19:46 vasta tsitaadiga

carlking kirjutas:
No üksusega võideldes ongi point selles, et tegevus toimuks ühtselt mitte nii, et iga ain jookseb vastase suunas lambist tulistades... kuulatakse jaoülema käsku ning tegutsetakse plaani järgi

Päris palju kordi olen näinud kuidas jaoülem seisab tagalas ja taob onni, pole nagu suurt tolku temast.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3rT6699
HV kasutaja
K3rT6699

liitunud: 01.04.2008




sõnum 02.10.2011 11:53:14 vasta tsitaadiga

Kiire küsimus: Nüüd veidi on saadud seda betat mängida ja aeg ajalt juhtub nii, et mäng kukub tagasi desktopile, aga näitab, et mäng on endiselt käimas. Tagasi sisse minna enam siiski ei saa, ei võta enam pilti ette. Lahendus vaid jõuga kinni panna ja uuesti alustada.

Beta foorumis keegi kirjutas sarnase probleemi puhul, et tegu on taustal driverite kokkujooksmisega. Installitud on need uued nvidia beta driverid. On siinsetel inimestel ka selline probleem esinenud? Eile veel lõpus installisin mängu uuesti ja määrasin bf3.exe 'High priority' peale task manageris, nagu sealt foorumist keegi mainis, aga ei ole kindel kas see nüüd aitas midagi või mitte, sain proovida vaid 3 roundi.

Q9550
8gb ram
8800GTS 512mb

edit: ei aidanud
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thenoob
HV kasutaja
thenoob

liitunud: 20.09.2011




sõnum 02.10.2011 11:54:50 vasta tsitaadiga

K3rT6699, proovi msi afterburneri või rivatuneriga veidi kaardi clocke alla keerata ja lisa ventilaatorile kiirust.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timo1337
Kreisi kasutaja
Timo1337

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2011 12:00:54 vasta tsitaadiga

keegi peale minu veel märganud, et ühel servul on XBOX juures mitte PC ja sisse saab kah
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bitCON
Aeg Maha 2n

liitunud: 12.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2011 12:04:15 vasta tsitaadiga

battlelog kerge uuenduse läbinud? thumbs_up.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Voyage
HV Guru

liitunud: 07.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2011 12:05:07 vasta tsitaadiga

mängu saate?

Mul: A generic game error was reported, please try again. ( code: 1 )
Kommentaarid: 826 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 655
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ahf
Kreisi kasutaja
Ahf

liitunud: 17.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2011 12:05:15 vasta tsitaadiga

Kus siis teine map on...ma saan ainult seda nõmedat Operation Metrot teha...
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bitCON
Aeg Maha 2n

liitunud: 12.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2011 12:08:53 vasta tsitaadiga

miks mul quick battle pole veel kordagi töötanud? jääbki lihtsalt matchmaking ette ja kõik
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jack Vegas
HV kasutaja
Jack Vegas

liitunud: 18.09.2011




sõnum 02.10.2011 12:12:19 vasta tsitaadiga

Kristocfc kirjutas:

4) mcomi armi nuppu ka ei tea- korra roomasin nagu loom mcomi juurde, killisin ja möllasin aga kui armida oli vaja oli soss:P


E tähega arm/defuse.


sten260 kirjutas:
sain ka mängima.. esmapilgust on mäng ikka ülikõva minu meelest, natuke clockitud läpakaga jookseb ka korralikult thumbs_up.gif
aga ma ei saa ikka aru mis nupuga teisi reviveda saab? roomamise nuppu otsisin ka pooltundi, mingi naljaka sõnaga oli icon_lol.gif


Revieda saad siis, kui sul assault klassiga on defibilator kaasas. Lähed langenu juurde, vajutad "4" ja võtab need elustamise jullad välja ning lähed annad särtsu. Nii kaua saab reviveda kuni see märgike pea kohal on.

Ahf, Caspian Borderi test sai läbi, praeguseks on need serverid maha võetud. Hiljem tuleb ehk uuesti.


viimati muutis Jack Vegas 02.10.2011 12:13:17, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2011 12:13:08 vasta tsitaadiga

paistab, et keegi on teise hinnavaatlus.ee platooni juurde teinud.
_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
scarface
Kreisi kasutaja
scarface

liitunud: 08.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2011 12:14:54 vasta tsitaadiga

Nitrub kirjutas:
miks mul quick battle pole veel kordagi töötanud? jääbki lihtsalt matchmaking ette ja kõik

lol, tahan ka esimest korda mängu proovida ja sama kala. ülejäänd serverid ütleb kah, et full isegi 7/32 omad kopp.gif
ja muu aeg on generic error vms

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2011 12:15:02 vasta tsitaadiga

kas uuemaid leaked server filesi ka on kui see viimane mis nüüd eile oli aga parandati ära `?
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bitCON
Aeg Maha 2n

liitunud: 12.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2011 12:16:31 vasta tsitaadiga

scarface kirjutas:
Nitrub kirjutas:
miks mul quick battle pole veel kordagi töötanud? jääbki lihtsalt matchmaking ette ja kõik

lol, tahan ka esimest korda mängu proovida ja sama kala. ülejäänd serverid ütleb kah, et full isegi 7/32 omad kopp.gif
ja muu aeg on generic error vms


mul manuaalselt joinides pole mingeid probleeme, aga quick match oleks väga hea mugav koos partyga joinida kohe
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
scarface
Kreisi kasutaja
scarface

liitunud: 08.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2011 12:21:04 vasta tsitaadiga

Nitrub kirjutas:
scarface kirjutas:
Nitrub kirjutas:
miks mul quick battle pole veel kordagi töötanud? jääbki lihtsalt matchmaking ette ja kõik

lol, tahan ka esimest korda mängu proovida ja sama kala. ülejäänd serverid ütleb kah, et full isegi 7/32 omad kopp.gif
ja muu aeg on generic error vms


mul manuaalselt joinides pole mingeid probleeme, aga quick match oleks väga hea mugav koos partyga joinida kohe


Ei tea mis pron se on aga iga server ütleb, et " Could not join server since it's full " ja Matchmaking sama mis sul, lihtsalt seisab seal ja ilutseb.

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aavo
HV kasutaja
Aavo

liitunud: 12.06.2007




sõnum 02.10.2011 12:28:33 vasta tsitaadiga

Need kes ei saanud esimesse platooni sisse, võib ka teise tulla.

http://battlelog.battlefield.com/bf3/platoon/2826550451898818909/

Muidu ootan juba teist kaarti, mille peal mängida. icon_smile.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
traksid
HV kasutaja
traksid

liitunud: 20.09.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2011 12:28:38 vasta tsitaadiga

Siin oli juttu kusagil draiverist mis tegi mängu sujuvamaks,keegi teab äkki viskab linki ?
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Erx205
HV vaatleja

liitunud: 07.12.2010




sõnum 02.10.2011 12:35:07 vasta tsitaadiga

jah peabki märkima et endal on sama probleem et viskab Matchmaking ette siis kui proovid uuesti ütleb A generic game error was reported, please try again. Ja käsitsi ei saa kah ühtegi serverisse minna sest ütleb et kõik on full ja on inimesi kellel on see kolmandat päeva ja mitte midagi pole tehtud siiamaani ja neid inimesi kellel see probleem on neid ei ole vähe.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caarel123
HV veteran
caarel123

liitunud: 14.12.2006




sõnum 02.10.2011 12:37:50 vasta tsitaadiga

vigu on palju mehed:D. sõbral jooskeb läppari peal peale iga raundi lõppu kokku . endal on väga tihti hakanud läägi esinema (mouse sensitive paneb segast või midagi).vahest harva ka lampi välja visanud siis kui just hästi läheb icon_biggrin.gif .
võiks juba caspianit ka lastqa mängida. metros ainult tunneli möll äga ja kui us attacker kehv tiim siis vahidki 10min väljas ja järgmine round.

muidu beta kohta kärab kll. suhteliselt moh ikka. kuid vähemalt seined lendavad ikka ribadeks thumbs_up.gif thumbs_up.gif .
aga ja nagu enne keegi mainis, need kuradima tactical tulukesed relvadel. ikka julmad prsektorid. üsna kindel et tuleb selle vastu kerge update. icon_wink.gif

_________________
Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole!
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bitCON
Aeg Maha 2n

liitunud: 12.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2011 12:40:18 vasta tsitaadiga

ei saa mängida praegu? server full või cant find server ütleb iga servu kohta.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
smurfar
Kreisi kasutaja
smurfar

liitunud: 15.02.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2011 12:40:20 vasta tsitaadiga

Nitrub kirjutas:
ei saa mängida praegu?


ot:
Ei, naine ei luba icon_evil.gif

_________________
Parandan lõhutud küttepuid. Hind kokkuleppel
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 106
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bitCON
Aeg Maha 2n

liitunud: 12.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2011 12:42:53 vasta tsitaadiga

smurfar kirjutas:
Nitrub kirjutas:
ei saa mängida praegu?


ot:
Ei, naine ei luba icon_evil.gif


icon_lol.gif ei tea mul battlelog ei uuenda serveri nimekirjasid igatahes, tükk aega samad 40 serverit olnud juba kui filtrid peal
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caarel123
HV veteran
caarel123

liitunud: 14.12.2006




sõnum 02.10.2011 12:51:10 vasta tsitaadiga

ei saa ka täna mina mängida. genereric error või siis matchmaking jääb ette icon_razz.gif.
_________________
Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole!
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 02.10.2011 12:53:00 vasta tsitaadiga

Nu kirjutas:
paistab, et keegi on teise hinnavaatlus.ee platooni juurde teinud.
see jääb siis harrastajatele ja saamatutele thumbs_up.gif icon_biggrin.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thenoob
HV kasutaja
thenoob

liitunud: 20.09.2011




sõnum 02.10.2011 13:00:07 vasta tsitaadiga

Kõik serverid maas hetkel vist icon_eek.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 3 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 105, 106, 107 ... 522, 523, 524  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.