|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
crp
HV vaatleja

liitunud: 21.10.2004
|
12.09.2011 21:45:08
|
|
|
| VGA to VGA
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pwnage
HV kasutaja

liitunud: 20.03.2009
|
13.09.2011 06:46:28
|
|
|
| WAV kirjutas: |
| Kas ikka on nii? Resolutsioon on ju kõigil max 1920x1080. Vaadates 3m kauguselt on 60" peale laialivenitatuna selline resolutsioon ikka väga häirivalt ruuduline (või siis udune) näha. |
Minu kogemuste põhjal on 1080p 3m pealt väga ilus.
Mõni kasutab 47-50" monitorina
| iguaan kirjutas: |
| ot: |
| pwnage, kinos käid filme ka esireas vaatamas? |
|
Pigem eespool istun jah
|
|
| Kommentaarid: 50 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mk1985
HV vaatleja
liitunud: 29.01.2008
|
13.09.2011 09:59:57
|
|
|
| Kas kellelgi veel sellist jama on olnud et kui kõvaketas telekaga ühendada siis osasid avi faile mängib osasid mitte. katalooge näitab kõiki aga seal osade sees olevaid filme ei näita.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Six
HV veteran
liitunud: 28.09.2002
|
13.09.2011 10:30:49
|
|
|
AVI konteineri sees võib olla erinevate koodekitega kodeeritud video.
Teler ei pruugi kõiki koodekeid tunda.
Seetõttu osasid mängib, osasid mitte.
| mk1985 kirjutas: |
| Kas kellelgi veel sellist jama on olnud et kui kõvaketas telekaga ühendada siis osasid avi faile mängib osasid mitte. katalooge näitab kõiki aga seal osade sees olevaid filme ei näita. |
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aise
HV Guru

liitunud: 02.10.2003
|
|
| Kommentaarid: 189 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
exciter
HV kasutaja
liitunud: 18.12.2008
|
13.09.2011 20:42:40
|
|
|
| Loen mitmetest foorumitest(välismaisetest) ja kiidetakse pioneeri plasmasid kah, lisaks panasonicule. Kas kellelgi on kogemusi ja kas/kus Eestis on võimalik pioneeri telekaid näha/osta?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mk1985
HV vaatleja
liitunud: 29.01.2008
|
13.09.2011 22:33:20
|
|
|
| Six kirjutas: |
AVI konteineri sees võib olla erinevate koodekitega kodeeritud video.
Teler ei pruugi kõiki koodekeid tunda.
Seetõttu osasid mängib, osasid mitte.
| mk1985 kirjutas: |
| Kas kellelgi veel sellist jama on olnud et kui kõvaketas telekaga ühendada siis osasid avi faile mängib osasid mitte. katalooge näitab kõiki aga seal osade sees olevaid filme ei näita. |
|
tänud aga kas selle vastu mingit rohtu ka on
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Six
HV veteran
liitunud: 28.09.2002
|
13.09.2011 22:40:21
|
|
|
Ikka on - ostad parema teleka (loe: tunneb rohkem erinevaid koodekeid), otsid netist sama video teise ripi või rekodeerid ise video ümber.
| mk1985 kirjutas: |
| Six kirjutas: |
AVI konteineri sees võib olla erinevate koodekitega kodeeritud video.
Teler ei pruugi kõiki koodekeid tunda.
Seetõttu osasid mängib, osasid mitte.
| mk1985 kirjutas: |
| Kas kellelgi veel sellist jama on olnud et kui kõvaketas telekaga ühendada siis osasid avi faile mängib osasid mitte. katalooge näitab kõiki aga seal osade sees olevaid filme ei näita. |
|
tänud aga kas selle vastu mingit rohtu ka on |
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
13.09.2011 22:52:44
|
|
|
| mk1985 kirjutas: |
tänud aga kas selle vastu mingit rohtu ka on |
On. Lihtsalt osta meediamängija. Taasesitavad need enamjaolt kõike, mis ette söödad.
| Six kirjutas: |
Ikka on - ostad parema teleka (loe: tunneb rohkem erinevaid koodekeid), otsid netist sama video teise ripi või rekodeerid ise video ümber.
|
Ükski teler ei tunnista paljusid uusi tulevaid versioone mis eri konteineritesse topitakse. Ja kuigi mu enda teler suudab paljusid vorminguid taasesitada, on see siiski ebamugav lahendus.
miski 100€ ja up meediamängija on tunduvalt asisem ja jäävad ära arvuti taga istumise tunnid, et saaksid tulemuse, mida su teler tunnistab.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mk1985
HV vaatleja
liitunud: 29.01.2008
|
14.09.2011 08:05:20
|
|
|
| Six kirjutas: |
Ikka on - ostad parema teleka (loe: tunneb rohkem erinevaid koodekeid), otsid netist sama video teise ripi või rekodeerid ise video ümber.
| mk1985 kirjutas: |
| Six kirjutas: |
AVI konteineri sees võib olla erinevate koodekitega kodeeritud video.
Teler ei pruugi kõiki koodekeid tunda.
Seetõttu osasid mängib, osasid mitte.
| mk1985 kirjutas: |
| Kas kellelgi veel sellist jama on olnud et kui kõvaketas telekaga ühendada siis osasid avi faile mängib osasid mitte. katalooge näitab kõiki aga seal osade sees olevaid filme ei näita. |
|
tänud aga kas selle vastu mingit rohtu ka on |
|
Sellejaoks on mingised video convertimis programmid.
Eriti palju seadmeid juurde ei tahaks kuna audioseadmeid niigi palju ja hea on mida vähem neid on.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
14.09.2011 09:46:46
|
|
|
| mk1985 kirjutas: |
Eriti palju seadmeid juurde ei tahaks kuna audioseadmeid niigi palju ja hea on mida vähem neid on. |
Endal on ainult ressiiver, mille otsas istub meediamängija, kõlareid on samuti igas nurgas ja mujalgi.
ise ei arva, et mul palju elektroonikakole on, meediaesitaja teeb kõik vajaliku töö ära.
Kui sul just kõrgliiga audiotehnika kasutusel pole, siis mis audiokola seal niipalju ruumi võtab, et üks meediakarbike enam juurde ei mahu.
Muuseas, kui sul teleri VESA kinnutus on kasutuseta, saad meediaseadme sinna külge kinnitada ja rohkem sa teda ei näe.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
inca
HV Guru

liitunud: 02.06.2003
|
14.09.2011 18:06:50
|
|
|
Hei. Ega siit vist vastust ei saa, aga igaks juhuks küsiks.
Alla 500€ 32" telekatest oleks vist see hetkel kõige mõistlikum?
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/LCD+telerid/180052/
Läheb vanemale naisterahvale puhtaks SD-ks. Sellest lähtuvalt ka küsimus, et kui muud signaali mitte anda, kas siis ehk oleks mingit paremat pilti produtseerivat aparaati võimalik leida? Ehk hoopis HD Ready? Aga neid pole saada. Nii head pilti, nagu korralikul kõrgema otsa kinekal niikuinii LCD-dest kohalikus "digilevis" vist ei saa.
Philips vist jätkuvalt parima pildiparandusega? Suurus erilist rolli ei mängigi, kuigi suurem oleks ehk parem.
_________________ KASS |
|
| Kommentaarid: 170 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
159 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
14.09.2011 20:46:13
|
|
|
| inca kirjutas: |
Philips vist jätkuvalt parima pildiparandusega? |
pigem tundub see teave olevat vanast ajast, mida räägitakse siiani. reaalsus võib olla teine
samas ma pole expert nii väikestel suurustel
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sacher
HV kasutaja

liitunud: 29.01.2008
|
14.09.2011 21:31:25
|
|
|
soovitaks pigem juba 1366 resoga mingit pilli: saad kõvasti odavamalt kätte ning pilt iseenesest nagunii kole. targemad mehed räägivad siin upscalingust jne... bs täielik. ehk soovitus oleks järgmine - mine mõnda korralikumasse podi, küsi kõik hdreaddy telekad ette näidata ning asi korras. minu silmis see 5606 oma hinda väärt ei ole ning lisaks selleaasta viiendaseeria philipsi ekraan on suht pask (loe 50 hz, mis liikuva pildi puhul hakib kõvasti). pigem soovitaks eelmise põlvkonna 5405, mida näiteks experdistki saada! see maruhea paneeliga, kõik samad asjad, mis 5606
_________________ no shit sherlock |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
inca
HV Guru

liitunud: 02.06.2003
|
14.09.2011 23:04:23
|
|
|
Noja, nüüd tuleb endalegi siit teemast see 5405 ja saja hertsi kamm vist meelde. Peaks kaugemale minevikku siin teemas kaevama.
Viieka eest saab isegi 37 zolli.
Keegi laita ei taha seda telekat?
Taheti ainukese asjana heledat bezelit tegelikult. Aga no tahaks ikka mingitki pildikvaliteeti, kui vähegi võimalik peaks olema. Eks peab poodi ka vist minema...
_________________ KASS |
|
| Kommentaarid: 170 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
159 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pealuu
HV veteran

liitunud: 07.02.2004
|
15.09.2011 09:13:35
|
|
|
| variant ju ka miski odav plasma... need 1024x768 paneelidega. ainult et plasmad vist algavad sealt 40-42" juurest.
|
|
| Kommentaarid: 211 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
170 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Raiku
HV Guru

liitunud: 13.11.2001
|
15.09.2011 10:54:34
|
|
|
panal on 37" plasma samuti olemas
_________________ Честных психов можно не лечить... |
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
escucha
HV veteran

liitunud: 30.12.2002
|
16.09.2011 12:31:29
|
|
|
Tervitus,
KAs keegi oleks nii hea ja soovitaks LED telerit. Hinnapiiriks 700 euri...
Tänud
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
16.09.2011 14:45:04
|
|
|
26" või 65" tolli?
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
escucha
HV veteran

liitunud: 30.12.2002
|
16.09.2011 14:57:21
|
|
|
| oih, sry. 40+ peaks olema
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Metallic
HV vaatleja
liitunud: 05.09.2011
|
16.09.2011 21:43:48
|
|
|
Olen jõudmas lõpusirgele pikkade vaidlustega garantii osas Pixmania´ga. Asi niikaugel, et lubati mulle minu LG 50PK750-e(ei suudeta remontida ja ei ole sellist asemele anda) väärtuses
Pixpiggy konto avada. Ühesõnaga plasmadega, kolmega kehvasti läinud. Kuna olen sunnitud ostma oma järgmise TV samuti Pixmaniast, äkki oskate soovitada.
Hind võiks jääda 2000 EUR kanti, eelmine telekas oli 50", siis alla selle ei vaataks, pigem 55". Huvitatud olen , et mängiks usb-lt erinevaid faile, üle võrgu piltide, filmide jm. vaatamine, wifi
Endale silma jäänud need:
http://www.pixmania.com/ee/ee/10451026/art/samsung/ue55d6500-3d-led-smart-tv.html
http://www.pixmania.com/ee/ee/9082679/art/sony/kdl-55ex720-lcd-tv.html
http://www.pixmania.com/ee/ee/9578042/art/philips/55pfl6606h-12-led-televis.html
Või oskate soovitada midagi muud?
Tänud ette.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Metallic
HV vaatleja
liitunud: 05.09.2011
|
17.09.2011 09:07:49
|
|
|
| Väga hea, tänud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
draxel
HV vaatleja
liitunud: 05.10.2009
|
20.09.2011 10:38:22
|
|
|
Otsin 32 tollist LCD-d, mis salvestaks Starmani DVB-C signaali USB kettale.
Kas on kellelgi kogemusi järgmiste telkudega:
LG mudelid 32LV375S, 32LV570S, 32LW570S (lg.com pole küll DVB-C mainitud, kuid müüjatel on)
SONY KDL-32CX523
Philips 6626H
Finlux 908
Samsungi C652, C6520 (k.a mudelid on nats kallid ja liigsete vidinatega)
Oskab keegi veel miskit soovitada.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tihver
HV veteran
liitunud: 23.09.2002
|
20.09.2011 12:01:58
|
|
|
Aidake valida 40" - 46" Full HD LCD telekat. Kindlasti peab olema kaardipesa zoomtv jaoks ja väga hea oleks salvestamisvõimalus USB pulga või ketta peale.
Hind võiks olla kuni 800EUR
_________________ Kõik lihtsad probleemid on juba lahendatud ... |
|
| Kommentaarid: 154 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sacher
HV kasutaja

liitunud: 29.01.2008
|
21.09.2011 20:11:04
|
|
|
| Tihver kirjutas: |
Aidake valida 40" - 46" Full HD LCD telekat. Kindlasti peab olema kaardipesa zoomtv jaoks ja väga hea oleks salvestamisvõimalus USB pulga või ketta peale.
Hind võiks olla kuni 800EUR |
samsungi c kuuenda seeria telekas. paned seitsmenda seeria softi peale ning ongi salvestusfunktsioon olemas
_________________ no shit sherlock |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Six
HV veteran
liitunud: 28.09.2002
|
22.09.2011 14:35:36
|
|
|
Mitte ei pane 7. seeria softi peale, vaid aktiveerid Hotel Modes PVR-i.
Sobiks näiteks Samsung 40" UE40C6500.
Kui huvi, on pakkuda selline (aktiveeritud PVR-ga) müügiks.
| sacher kirjutas: |
| Tihver kirjutas: |
Aidake valida 40" - 46" Full HD LCD telekat. Kindlasti peab olema kaardipesa zoomtv jaoks ja väga hea oleks salvestamisvõimalus USB pulga või ketta peale.
Hind võiks olla kuni 800EUR |
samsungi c kuuenda seeria telekas. paned seitsmenda seeria softi peale ning ongi salvestusfunktsioon olemas  |
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aise
HV Guru

liitunud: 02.10.2003
|
|
| Kommentaarid: 189 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tihver
HV veteran
liitunud: 23.09.2002
|
26.09.2011 18:10:44
|
|
|
Mis hinda soovid?
| Six kirjutas: |
Mitte ei pane 7. seeria softi peale, vaid aktiveerid Hotel Modes PVR-i.
Sobiks näiteks Samsung 40" UE40C6500.
Kui huvi, on pakkuda selline (aktiveeritud PVR-ga) müügiks.
| sacher kirjutas: |
| Tihver kirjutas: |
Aidake valida 40" - 46" Full HD LCD telekat. Kindlasti peab olema kaardipesa zoomtv jaoks ja väga hea oleks salvestamisvõimalus USB pulga või ketta peale.
Hind võiks olla kuni 800EUR |
samsungi c kuuenda seeria telekas. paned seitsmenda seeria softi peale ning ongi salvestusfunktsioon olemas  |
|
_________________ Kõik lihtsad probleemid on juba lahendatud ... |
|
| Kommentaarid: 154 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tomz
HV veteran

liitunud: 02.10.2002
|
28.09.2011 12:03:47
|
|
|
Nüüd ütles vana telekas üles ja on aeg uut otsida.
Filmi fanatina jäi silma LG 50" Plasma TV 50PK350, mis ka ülevaadete järgi on väga hea hinna ja kvaliteedi suhtega FullHD plasma.
Samas hinnaklassis saab ka 47" LCD.
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/Plasmatelerid/128512/
http://www.youtube.com/watch?v=FodqDKQv3gk
Filmifanatina (kes enamasti vaatabki bluray filme ja vähemal määral ka telekat), peaks plasma vist õige valik olema?
Või tasuks kaaluda hoopis neid 40+" LCD'sid?
2xHDMI rahuldab samuti minu vajadused (hetkel läheb HDMI kaudu ainult 1 juhe telekasse - läbi mille siis arvuti ja ress on ühenduses). Digiboks on veel vanakool
See telekas suudab ka otse HHD pealt näiteks .mkv faile mängida - kas sellisel juhul on võimalik kuidagi ka subtiitreid külge pookida?
Täname abi eest
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tomz
HV veteran

liitunud: 02.10.2002
|
28.09.2011 16:07:42
|
|
|
Kõigepealt tänan väga hea vastuse eest.
Mingit erinevust näitajates ei tundu selle ja eelmise aasta mudelil olevat.
HV.ee andmetel saab selle aasta mudeli tõesti tunduvalt parema, ~560€ eest
Veel märkasin Faunis 50PJ550 ja 50PJ650 - Tunduvad näitajate poolest jällegi sarnased (viimasel on vist väga vinge disain lisaks).
Või oskad öelda miks üht-teisele eelistada?
3D telekat ei taha, käinud 3D kinos, vaadandu poes erinevaid 3D telereid ja minujaoks täiesti pointless feature.
Esiteks ebamugav, imeilk ja kohmakas. Teiseks see efekt ei õigusta ennast veel (vajab arenemist).
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pwnage
HV kasutaja

liitunud: 20.03.2009
|
28.09.2011 16:13:31
|
|
|
| jägaja kirjutas: |
| Pealegi saad jõuad ise varsti selgusele, et 40 tolline ekraan on ikka väiksevõitu. |
+1 ehk oman 40" ekraani ja üsna ruttu jõudsin järeldusele, et filmide vaatamiseks võiks vabalt 60" olla.
|
|
| Kommentaarid: 50 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
28.09.2011 16:50:10
|
|
|
PJ algusega mudelid on kehvema riistvaraga(pildiparandus, erinevused paneelis (HD ready) ) kui PK algusega mudelid.
Vaata ikka PK250; 350; 550,
PK 750 ja 950 on disainilt eelnevatest erinevad, 950_l on parema musta saamiseks TruBlack filter .
Seda siis LG plasmaekraanide kohta.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tomz
HV veteran

liitunud: 02.10.2002
|
28.09.2011 17:16:45
|
|
|
| jägaja kirjutas: |
PJ algusega mudelid on kehvema riistvaraga(pildiparandus, erinevused paneelis (HD ready) ) kui PK algusega mudelid.
Vaata ikka PK250; 350; 550,
PK 750 ja 950 on disainilt eelnevatest erinevad, 950_l on parema musta saamiseks TruBlack filter .
Seda siis LG plasmaekraanide kohta. |
100€ on piisav hinnavahe, et otsustada odavam kasuks, kui vahed on minimaalsed.
Foorumid ütlevad, et vahed on olematud (seda väivavad muidugi tavakasutajad) http://forum.avmania.e15.cz/viewtopic.php?f=1703&t=1141850
See post muidugi on natuke ehmatav > http://forum.avmania.e15.cz/viewtopic.php?f=1703&t=1142244&p=8198316#p8198316
Enamus minu filmivaatamisi käibki läbi arvuti, mis on läbi ressiiveri teleka taha ühendatud (ressiiver on samuti yamaha, kuid erinev mudel).
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marion23
HV kasutaja
liitunud: 11.11.2007
|
30.09.2011 09:49:06
|
|
|
| Oskab keegi soovitada 32" led lcd-d, oluline on MATTekraan, 100Hz ja usb pulgalt filmide näitamine, jalg võiks ka pööratav olla. Enamus keskmise hinnaklassiga telekaid on läikiva ekraaniga, aga toa- ja tänavavalguse peegeldus häirib hirmsasti.
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sacher
HV kasutaja

liitunud: 29.01.2008
|
30.09.2011 11:52:52
|
|
|
| marion23 kirjutas: |
| Oskab keegi soovitada 32" led lcd-d, oluline on MATTekraan, 100Hz ja usb pulgalt filmide näitamine, jalg võiks ka pööratav olla. Enamus keskmise hinnaklassiga telekaid on läikiva ekraaniga, aga toa- ja tänavavalguse peegeldus häirib hirmsasti. |
sony ex510st alates. sony alati oma mattpaneeliga eesrindlik olnud. mine poodi ja kae oma silmaga üle.
_________________ no shit sherlock |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
30.09.2011 13:52:40
|
|
|
| sacher kirjutas: |
| marion23 kirjutas: |
| Oskab keegi soovitada 32" led lcd-d, oluline on MATTekraan, 100Hz ja usb pulgalt filmide näitamine, jalg võiks ka pööratav olla. Enamus keskmise hinnaklassiga telekaid on läikiva ekraaniga, aga toa- ja tänavavalguse peegeldus häirib hirmsasti. |
sony ex510st alates. sony alati oma mattpaneeliga eesrindlik olnud. mine poodi ja kae oma silmaga üle. |
Sony pole vist USB pulgalt filmide mängimises väga tugev? (piiratud arv erinevaid formaate toetatud võrreldes näiteks Samsungi või LG'ga)
Võibolla muidugi uued mudelid paremad, ma selle aasta omadega pole väga tuttav.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
30.09.2011 16:54:35
|
|
|
digi-TV foorumist..
http://digi-tv.ee/viewtopic.php?f=44&t=13762
| tsitaat: |
nüüd esimest korda ütlen - "dlna on super" lõpuks, ja mul sony ex720 mudel mängib nüüd kõiki faile mis mul on - KÕIKI, kerimine on ka TS failidega ok, puldil on play ja kõik väga mugav. servio 0.6 dlna server annab ka resume pooleli olevatele failidele, milleks osta poole veerand teleka hinnaga mingi player, kui korralik cx520 telekas mängib kõike maha mis sul arvutis on.
mul nurgas arvuti gpprv programmiga salvestab kõike ja kõigist telakatest saan korraga vaadata, ei ole ühtegi meediaplayerit, ainult vanem sony 40W4000 on hdmi kaabliga 1080p otse sama arvuti küljes millega salvestan ja seesamtv programmiga mingi vana pult sisi pandud playeri funktsioone juhtima ja epg saan panan igast arvutist mis internetis ja muidugi ka nutitelefonidelt.
arvuti küljes 2 tuunerit, 1 vabadele kanalitele ja teine tasulistele, niiet 5te vaba kanalit saan panna korraga salvestama jne
dlna ainuke miinus on praegu subtiitrite toe väike toetus, mingi samsung pidi mängima ja mingi psp dlan serveriga sai subtiitreid sisse põletada - need kaks väidet mulle praegu kahjuks: naised sdaunas rääkisid tasemel . |
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
30.09.2011 17:13:18
|
|
|
eristaks siiski usbilt mängimist ja dlna-d. nende vahe on siiski väga suur, eriti kui dlna serveriks on arvuti.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
30.09.2011 18:32:42
|
|
|
| londiste kirjutas: |
| eristaks siiski usbilt mängimist ja dlna-d. nende vahe on siiski väga suur, eriti kui dlna serveriks on arvuti. |
Tegelikult võiks ju eristada, samas tähtis on siiski tulemus. On tõsi, et DLNA abil saab teisendada mittesobivad koodekid sobivasse formaati, üle USB oleks juttudele ja kogemusele tuginedes Sony meedia taasesituse toe kohapealt siiski kehva valik.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Shelby-SV
Jõulud On Läbi!

liitunud: 27.08.2004
|
30.09.2011 21:47:32
|
|
|
| mis vahe on samsung le40c650 ja c652 ja d6000?
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
30.09.2011 22:59:32
|
|
|
| Tanel kirjutas: |
jägaja, palun anna objektiivsuse huvides esmajärjekorras HV toodete lingid, selleks ometi ju HinnaVaatlus ongi loodud
|
Mnjah, olen lugenud samalaadseid "vihjeid" teiste kasutajate samasuguse linkimise kohta ja mõtlen, et mina nii ei tee..
..kuni hetkeni..mil see juhtub nii, nagu ei peaks
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ramm
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.10.2004
|
01.10.2011 11:16:22
|
|
|
| Oskab keegi soovitada alla 32" ekraani 1080p telekat mis saaks .mkv maha mängimisega ja toetaks DTS heli?
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iguaan
HV veteran

liitunud: 23.11.2003
|
01.10.2011 14:07:42
|
|
|
| Shelby-SV kirjutas: |
| mis vahe on samsung le40c650 ja c652 ja d6000? |
samsungi leht on suur ja lai
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Shelby-SV
Jõulud On Läbi!

liitunud: 27.08.2004
|
01.10.2011 15:46:32
|
|
|
| iguaan kirjutas: |
| Shelby-SV kirjutas: |
| mis vahe on samsung le40c650 ja c652 ja d6000? |
samsungi leht on suur ja lai  |
jamh, sain vastuse. samsungi enda leht on paras segapudru aga mingi review seletas ära.
ülejäänud huvilistele, 650, 652 ja 654 vahe on pmst disainis. d6000 on juba 3d toega jne
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aise
HV Guru

liitunud: 02.10.2003
|
01.10.2011 17:49:58
|
|
|
| D6000 seeria 3D 50% resoga algmaterjalist... 1080p puhul siis pool sellest, alles natuke aega tagasi keegi kuskil avastas... hea, et ise sinna orki ei astunud.
|
|
| Kommentaarid: 189 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|