Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Telerite üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 184, 185, 186 ... 383, 384, 385  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
crp
HV vaatleja
crp

liitunud: 21.10.2004




sõnum 12.09.2011 21:45:08 vasta tsitaadiga

VGA to VGA
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pwnage
HV kasutaja
pwnage

liitunud: 20.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2011 06:46:28 vasta tsitaadiga

WAV kirjutas:
Kas ikka on nii? Resolutsioon on ju kõigil max 1920x1080. Vaadates 3m kauguselt on 60" peale laialivenitatuna selline resolutsioon ikka väga häirivalt ruuduline (või siis udune) näha.


Minu kogemuste põhjal on 1080p 3m pealt väga ilus.
Mõni kasutab 47-50" monitorina icon_razz1.gif

iguaan kirjutas:
ot:
pwnage, kinos käid filme ka esireas vaatamas?


Pigem eespool istun jah beer_yum.gif
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mk1985
HV vaatleja

liitunud: 29.01.2008




sõnum 13.09.2011 09:59:57 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi veel sellist jama on olnud et kui kõvaketas telekaga ühendada siis osasid avi faile mängib osasid mitte. katalooge näitab kõiki aga seal osade sees olevaid filme ei näita.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran

liitunud: 28.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2011 10:30:49 vasta tsitaadiga

AVI konteineri sees võib olla erinevate koodekitega kodeeritud video.
Teler ei pruugi kõiki koodekeid tunda.
Seetõttu osasid mängib, osasid mitte.

mk1985 kirjutas:
Kas kellelgi veel sellist jama on olnud et kui kõvaketas telekaga ühendada siis osasid avi faile mängib osasid mitte. katalooge näitab kõiki aga seal osade sees olevaid filme ei näita.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2011 11:58:21 vasta tsitaadiga

LG nano led....

http://www.avforums.com/forums/lcd-led-lcd-tvs/1513474-nano-led-perform-like.html
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
exciter
HV kasutaja

liitunud: 18.12.2008




sõnum 13.09.2011 20:42:40 vasta tsitaadiga

Loen mitmetest foorumitest(välismaisetest) ja kiidetakse pioneeri plasmasid kah, lisaks panasonicule. Kas kellelgi on kogemusi ja kas/kus Eestis on võimalik pioneeri telekaid näha/osta?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 13.09.2011 20:58:22 vasta tsitaadiga

Pioneer loobus plasmade tootmisest aastal 2008.
Osa Pioneeri tehnoloogiat on väidetavalt Panasonic uuemates plasmades.
Keegi targem võiks kommenteerida.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mk1985
HV vaatleja

liitunud: 29.01.2008




sõnum 13.09.2011 22:33:20 vasta tsitaadiga

Six kirjutas:
AVI konteineri sees võib olla erinevate koodekitega kodeeritud video.
Teler ei pruugi kõiki koodekeid tunda.
Seetõttu osasid mängib, osasid mitte.

mk1985 kirjutas:
Kas kellelgi veel sellist jama on olnud et kui kõvaketas telekaga ühendada siis osasid avi faile mängib osasid mitte. katalooge näitab kõiki aga seal osade sees olevaid filme ei näita.


tänud aga kas selle vastu mingit rohtu ka on
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran

liitunud: 28.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2011 22:40:21 vasta tsitaadiga

Ikka on - ostad parema teleka (loe: tunneb rohkem erinevaid koodekeid), otsid netist sama video teise ripi või rekodeerid ise video ümber.

mk1985 kirjutas:
Six kirjutas:
AVI konteineri sees võib olla erinevate koodekitega kodeeritud video.
Teler ei pruugi kõiki koodekeid tunda.
Seetõttu osasid mängib, osasid mitte.

mk1985 kirjutas:
Kas kellelgi veel sellist jama on olnud et kui kõvaketas telekaga ühendada siis osasid avi faile mängib osasid mitte. katalooge näitab kõiki aga seal osade sees olevaid filme ei näita.


tänud aga kas selle vastu mingit rohtu ka on
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 13.09.2011 22:52:44 vasta tsitaadiga

mk1985 kirjutas:


tänud aga kas selle vastu mingit rohtu ka on


On. Lihtsalt osta meediamängija. Taasesitavad need enamjaolt kõike, mis ette söödad.

Six kirjutas:
Ikka on - ostad parema teleka (loe: tunneb rohkem erinevaid koodekeid), otsid netist sama video teise ripi või rekodeerid ise video ümber.


Ükski teler ei tunnista paljusid uusi tulevaid versioone mis eri konteineritesse topitakse. Ja kuigi mu enda teler suudab paljusid vorminguid taasesitada, on see siiski ebamugav lahendus.
miski 100€ ja up meediamängija on tunduvalt asisem ja jäävad ära arvuti taga istumise tunnid, et saaksid tulemuse, mida su teler tunnistab.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mk1985
HV vaatleja

liitunud: 29.01.2008




sõnum 14.09.2011 08:05:20 vasta tsitaadiga

Six kirjutas:
Ikka on - ostad parema teleka (loe: tunneb rohkem erinevaid koodekeid), otsid netist sama video teise ripi või rekodeerid ise video ümber.

mk1985 kirjutas:
Six kirjutas:
AVI konteineri sees võib olla erinevate koodekitega kodeeritud video.
Teler ei pruugi kõiki koodekeid tunda.
Seetõttu osasid mängib, osasid mitte.

mk1985 kirjutas:
Kas kellelgi veel sellist jama on olnud et kui kõvaketas telekaga ühendada siis osasid avi faile mängib osasid mitte. katalooge näitab kõiki aga seal osade sees olevaid filme ei näita.


tänud aga kas selle vastu mingit rohtu ka on

Sellejaoks on mingised video convertimis programmid.

Eriti palju seadmeid juurde ei tahaks kuna audioseadmeid niigi palju ja hea on mida vähem neid on.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 14.09.2011 09:46:46 vasta tsitaadiga

mk1985 kirjutas:

Eriti palju seadmeid juurde ei tahaks kuna audioseadmeid niigi palju ja hea on mida vähem neid on.


Endal on ainult ressiiver, mille otsas istub meediamängija, kõlareid on samuti igas nurgas ja mujalgi.
ise ei arva, et mul palju elektroonikakole on, meediaesitaja teeb kõik vajaliku töö ära.
Kui sul just kõrgliiga audiotehnika kasutusel pole, siis mis audiokola seal niipalju ruumi võtab, et üks meediakarbike enam juurde ei mahu.
Muuseas, kui sul teleri VESA kinnutus on kasutuseta, saad meediaseadme sinna külge kinnitada ja rohkem sa teda ei näe.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inca
HV Guru
inca

liitunud: 02.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2011 18:06:50 vasta tsitaadiga

Hei. Ega siit vist vastust ei saa, aga igaks juhuks küsiks.
Alla 500€ 32" telekatest oleks vist see hetkel kõige mõistlikum?
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/LCD+telerid/180052/
Läheb vanemale naisterahvale puhtaks SD-ks. Sellest lähtuvalt ka küsimus, et kui muud signaali mitte anda, kas siis ehk oleks mingit paremat pilti produtseerivat aparaati võimalik leida? Ehk hoopis HD Ready? Aga neid pole saada. Nii head pilti, nagu korralikul kõrgema otsa kinekal niikuinii LCD-dest kohalikus "digilevis" vist ei saa.
Philips vist jätkuvalt parima pildiparandusega? Suurus erilist rolli ei mängigi, kuigi suurem oleks ehk parem.

_________________
KASS
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2011 20:46:13 vasta tsitaadiga

inca kirjutas:

Philips vist jätkuvalt parima pildiparandusega?

pigem tundub see teave olevat vanast ajast, mida räägitakse siiani. reaalsus võib olla teine
samas ma pole expert nii väikestel suurustel

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sacher
HV kasutaja
sacher

liitunud: 29.01.2008




sõnum 14.09.2011 21:31:25 vasta tsitaadiga

soovitaks pigem juba 1366 resoga mingit pilli: saad kõvasti odavamalt kätte ning pilt iseenesest nagunii kole. targemad mehed räägivad siin upscalingust jne... bs täielik. ehk soovitus oleks järgmine - mine mõnda korralikumasse podi, küsi kõik hdreaddy telekad ette näidata ning asi korras. minu silmis see 5606 oma hinda väärt ei ole ning lisaks selleaasta viiendaseeria philipsi ekraan on suht pask (loe 50 hz, mis liikuva pildi puhul hakib kõvasti). pigem soovitaks eelmise põlvkonna 5405, mida näiteks experdistki saada! see maruhea paneeliga, kõik samad asjad, mis 5606
_________________
no shit sherlock
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inca
HV Guru
inca

liitunud: 02.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2011 23:04:23 vasta tsitaadiga

Noja, nüüd tuleb endalegi siit teemast see 5405 ja saja hertsi kamm vist meelde. Peaks kaugemale minevikku siin teemas kaevama.
Viieka eest saab isegi 37 zolli.
Keegi laita ei taha seda telekat?
Taheti ainukese asjana heledat bezelit tegelikult. icon_neutral.gif Aga no tahaks ikka mingitki pildikvaliteeti, kui vähegi võimalik peaks olema. Eks peab poodi ka vist minema...

_________________
KASS
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pealuu
HV veteran
pealuu

liitunud: 07.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2011 09:13:35 vasta tsitaadiga

variant ju ka miski odav plasma... need 1024x768 paneelidega. ainult et plasmad vist algavad sealt 40-42" juurest.
Kommentaarid: 211 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raiku
HV Guru
Raiku

liitunud: 13.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2011 10:54:34 vasta tsitaadiga

panal on 37" plasma samuti olemas
_________________
Честных психов можно не лечить...
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
escucha
HV veteran
escucha

liitunud: 30.12.2002




sõnum 16.09.2011 12:31:29 vasta tsitaadiga

Tervitus,

KAs keegi oleks nii hea ja soovitaks LED telerit. Hinnapiiriks 700 euri...

Tänud
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2011 14:45:04 vasta tsitaadiga

26" või 65" tolli?
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
escucha
HV veteran
escucha

liitunud: 30.12.2002




sõnum 16.09.2011 14:57:21 vasta tsitaadiga

oih, sry. 40+ peaks olema
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Metallic
HV vaatleja

liitunud: 05.09.2011




sõnum 16.09.2011 21:43:48 vasta tsitaadiga

Olen jõudmas lõpusirgele pikkade vaidlustega garantii osas Pixmania´ga. Asi niikaugel, et lubati mulle minu LG 50PK750-e(ei suudeta remontida ja ei ole sellist asemele anda) väärtuses
Pixpiggy konto avada. Ühesõnaga plasmadega, kolmega kehvasti läinud. Kuna olen sunnitud ostma oma järgmise TV samuti Pixmaniast, äkki oskate soovitada.
Hind võiks jääda 2000 EUR kanti, eelmine telekas oli 50", siis alla selle ei vaataks, pigem 55". Huvitatud olen , et mängiks usb-lt erinevaid faile, üle võrgu piltide, filmide jm. vaatamine, wifi
Endale silma jäänud need:
http://www.pixmania.com/ee/ee/10451026/art/samsung/ue55d6500-3d-led-smart-tv.html
http://www.pixmania.com/ee/ee/9082679/art/sony/kdl-55ex720-lcd-tv.html
http://www.pixmania.com/ee/ee/9578042/art/philips/55pfl6606h-12-led-televis.html

Või oskate soovitada midagi muud?

Tänud ette.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 17.09.2011 02:57:28 vasta tsitaadiga

Metallic, isegi kui ostad, otsi vastav toode HV andmebaasist üles ja kasuta osta linki, tuleb grammike odavam icon_wink.gif

Näide viimase toote kohta
http://www.pixmania.com/ee/ee/9578042/art/philips/55pfl6606h-12-led-televis.html?srcid=9862&Partenaire=hinnavaatlus2&CodePromo=oui

Plasmadest eelistaks muidu Panasonic plasmat, kui võimalik saada.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Metallic
HV vaatleja

liitunud: 05.09.2011




sõnum 17.09.2011 09:07:49 vasta tsitaadiga

Väga hea, tänud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
draxel
HV vaatleja

liitunud: 05.10.2009




sõnum 20.09.2011 10:38:22 vasta tsitaadiga

Otsin 32 tollist LCD-d, mis salvestaks Starmani DVB-C signaali USB kettale.

Kas on kellelgi kogemusi järgmiste telkudega:
LG mudelid 32LV375S, 32LV570S, 32LW570S (lg.com pole küll DVB-C mainitud, kuid müüjatel on)
SONY KDL-32CX523
Philips 6626H
Finlux 908
Samsungi C652, C6520 (k.a mudelid on nats kallid ja liigsete vidinatega)

Oskab keegi veel miskit soovitada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tihver
HV veteran

liitunud: 23.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2011 12:01:58 vasta tsitaadiga

Aidake valida 40" - 46" Full HD LCD telekat. Kindlasti peab olema kaardipesa zoomtv jaoks ja väga hea oleks salvestamisvõimalus USB pulga või ketta peale.

Hind võiks olla kuni 800EUR

_________________
Kõik lihtsad probleemid on juba lahendatud ...
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sacher
HV kasutaja
sacher

liitunud: 29.01.2008




sõnum 21.09.2011 20:11:04 vasta tsitaadiga

Tihver kirjutas:
Aidake valida 40" - 46" Full HD LCD telekat. Kindlasti peab olema kaardipesa zoomtv jaoks ja väga hea oleks salvestamisvõimalus USB pulga või ketta peale.

Hind võiks olla kuni 800EUR


samsungi c kuuenda seeria telekas. paned seitsmenda seeria softi peale ning ongi salvestusfunktsioon olemas icon_smile.gif

_________________
no shit sherlock
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran

liitunud: 28.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2011 14:35:36 vasta tsitaadiga

Mitte ei pane 7. seeria softi peale, vaid aktiveerid Hotel Modes PVR-i.
Sobiks näiteks Samsung 40" UE40C6500.
Kui huvi, on pakkuda selline (aktiveeritud PVR-ga) müügiks.

sacher kirjutas:
Tihver kirjutas:
Aidake valida 40" - 46" Full HD LCD telekat. Kindlasti peab olema kaardipesa zoomtv jaoks ja väga hea oleks salvestamisvõimalus USB pulga või ketta peale.

Hind võiks olla kuni 800EUR


samsungi c kuuenda seeria telekas. paned seitsmenda seeria softi peale ning ongi salvestusfunktsioon olemas icon_smile.gif
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2011 10:03:33 vasta tsitaadiga

mkv suppordi test erinevate telekatega. samsungi D seeria suppordiga ise ülimalt rahul, pole ühtegi mkv faili veel olnud mida ei mängiks thumbs_up.gif

http://www.avforums.com/forums/lcd-led-lcd-tvs/1518121-mkv-support-observations.html
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tihver
HV veteran

liitunud: 23.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2011 18:10:44 vasta tsitaadiga

Mis hinda soovid?

Six kirjutas:
Mitte ei pane 7. seeria softi peale, vaid aktiveerid Hotel Modes PVR-i.
Sobiks näiteks Samsung 40" UE40C6500.
Kui huvi, on pakkuda selline (aktiveeritud PVR-ga) müügiks.

sacher kirjutas:
Tihver kirjutas:
Aidake valida 40" - 46" Full HD LCD telekat. Kindlasti peab olema kaardipesa zoomtv jaoks ja väga hea oleks salvestamisvõimalus USB pulga või ketta peale.

Hind võiks olla kuni 800EUR


samsungi c kuuenda seeria telekas. paned seitsmenda seeria softi peale ning ongi salvestusfunktsioon olemas icon_smile.gif

_________________
Kõik lihtsad probleemid on juba lahendatud ...
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomz
HV veteran
tomz

liitunud: 02.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2011 12:03:47 vasta tsitaadiga

Nüüd ütles vana telekas üles ja on aeg uut otsida.
Filmi fanatina jäi silma LG 50" Plasma TV 50PK350, mis ka ülevaadete järgi on väga hea hinna ja kvaliteedi suhtega FullHD plasma.
Samas hinnaklassis saab ka 47" LCD.

https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/Plasmatelerid/128512/
http://www.youtube.com/watch?v=FodqDKQv3gk

Filmifanatina (kes enamasti vaatabki bluray filme ja vähemal määral ka telekat), peaks plasma vist õige valik olema?
Või tasuks kaaluda hoopis neid 40+" LCD'sid?

2xHDMI rahuldab samuti minu vajadused (hetkel läheb HDMI kaudu ainult 1 juhe telekasse - läbi mille siis arvuti ja ress on ühenduses). Digiboks on veel vanakool icon_smile.gif
See telekas suudab ka otse HHD pealt näiteks .mkv faile mängida - kas sellisel juhul on võimalik kuidagi ka subtiitreid külge pookida?

Täname abi eest icon_smile.gif
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 28.09.2011 15:31:39 vasta tsitaadiga

Too 50PK350 on möödunud aasta mudel ja hind ning pildikvaliteet ei ole meie turul kooskõlas. AVsforum hindas muidu antud mudelit kõrgelt.

Pigem vaataks käesoleva aasta mudeleid:

http://faun.ee/lg-50pv350-50-125cm-black-hd-ready-1920x1080-1500cdqm-30000001-600hz-usb-mp3jpegdivx-dvb-c-dvb-t-mpe
http://www.lg.com/ee/telerid-audio-video/telerid/LG-plasma-tv-50PV350.jsp

Kui võimalusi on, ostaksin pigem sellise:
http://faun.ee/lg-50pz950-50-125cm-black-3d-fullhd
http://www.lg.com/ee/telerid-audio-video/telerid/LG-plasma-tv-50PZ950.jsp

Ise oman möödundaastast LG Plasma lipulaeva PK950 ja jään rahule.

Kui filmivaatamiseks suuremat ekraani vaja, siis langevad LCDd kohe konkurentsist, kuna nende 40" kipub samalaadse tehnilise taseme plasmat hinnas väge kõrgelt ületama. Pealegi saad jõuad ise varsti selgusele, et 40 tolline ekraan on ikka väiksevõitu.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 28.09.2011 15:51:58 vasta tsitaadiga

jägaja, palun anna objektiivsuse huvides esmajärjekorras HV toodete lingid, selleks ometi ju HinnaVaatlus ongi loodud icon_idea.gif thumbs_up.gif

LG 50" LCD TV 50PV350 icon_arrow.gif https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/LCD+telerid/170558/
LG 50" Plasma TV 50PZ950 icon_arrow.gif https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/Plasmatelerid/169151/

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tomz
HV veteran
tomz

liitunud: 02.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2011 16:07:42 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
Too 50PK350 on möödunud aasta mudel ja hind ning pildikvaliteet ei ole meie turul kooskõlas. AVsforum hindas muidu antud mudelit kõrgelt.

Pigem vaataks käesoleva aasta mudeleid:

http://faun.ee/lg-50pv350-50-125cm-black-hd-ready-1920x1080-1500cdqm-30000001-600hz-usb-mp3jpegdivx-dvb-c-dvb-t-mpe
http://www.lg.com/ee/telerid-audio-video/telerid/LG-plasma-tv-50PV350.jsp

Kui võimalusi on, ostaksin pigem sellise:
http://faun.ee/lg-50pz950-50-125cm-black-3d-fullhd
http://www.lg.com/ee/telerid-audio-video/telerid/LG-plasma-tv-50PZ950.jsp

Ise oman möödundaastast LG Plasma lipulaeva PK950 ja jään rahule.

Kui filmivaatamiseks suuremat ekraani vaja, siis langevad LCDd kohe konkurentsist, kuna nende 40" kipub samalaadse tehnilise taseme plasmat hinnas väge kõrgelt ületama. Pealegi saad jõuad ise varsti selgusele, et 40 tolline ekraan on ikka väiksevõitu.


Kõigepealt tänan väga hea vastuse eest.
Mingit erinevust näitajates ei tundu selle ja eelmise aasta mudelil olevat.
HV.ee andmetel saab selle aasta mudeli tõesti tunduvalt parema, ~560€ eest icon_smile.gif

Veel märkasin Faunis 50PJ550 ja 50PJ650 - Tunduvad näitajate poolest jällegi sarnased (viimasel on vist väga vinge disain lisaks).
Või oskad öelda miks üht-teisele eelistada?

3D telekat ei taha, käinud 3D kinos, vaadandu poes erinevaid 3D telereid ja minujaoks täiesti pointless feature.
Esiteks ebamugav, imeilk ja kohmakas. Teiseks see efekt ei õigusta ennast veel (vajab arenemist).
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pwnage
HV kasutaja
pwnage

liitunud: 20.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2011 16:13:31 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
Pealegi saad jõuad ise varsti selgusele, et 40 tolline ekraan on ikka väiksevõitu.


+1 ehk oman 40" ekraani ja üsna ruttu jõudsin järeldusele, et filmide vaatamiseks võiks vabalt 60" olla.
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 28.09.2011 16:45:52 vasta tsitaadiga

x2 thumbs_up.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 28.09.2011 16:50:10 vasta tsitaadiga

PJ algusega mudelid on kehvema riistvaraga(pildiparandus, erinevused paneelis (HD ready) ) kui PK algusega mudelid.

Vaata ikka PK250; 350; 550,
PK 750 ja 950 on disainilt eelnevatest erinevad, 950_l on parema musta saamiseks TruBlack filter .

Seda siis LG plasmaekraanide kohta.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomz
HV veteran
tomz

liitunud: 02.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2011 17:16:45 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
PJ algusega mudelid on kehvema riistvaraga(pildiparandus, erinevused paneelis (HD ready) ) kui PK algusega mudelid.

Vaata ikka PK250; 350; 550,
PK 750 ja 950 on disainilt eelnevatest erinevad, 950_l on parema musta saamiseks TruBlack filter .

Seda siis LG plasmaekraanide kohta.


100€ on piisav hinnavahe, et otsustada odavam kasuks, kui vahed on minimaalsed.

Foorumid ütlevad, et vahed on olematud (seda väivavad muidugi tavakasutajad) http://forum.avmania.e15.cz/viewtopic.php?f=1703&t=1141850

See post muidugi on natuke ehmatav > http://forum.avmania.e15.cz/viewtopic.php?f=1703&t=1142244&p=8198316#p8198316
Enamus minu filmivaatamisi käibki läbi arvuti, mis on läbi ressiiveri teleka taha ühendatud (ressiiver on samuti yamaha, kuid erinev mudel).
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
marion23
HV kasutaja

liitunud: 11.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2011 09:49:06 vasta tsitaadiga

Oskab keegi soovitada 32" led lcd-d, oluline on MATTekraan, 100Hz ja usb pulgalt filmide näitamine, jalg võiks ka pööratav olla. Enamus keskmise hinnaklassiga telekaid on läikiva ekraaniga, aga toa- ja tänavavalguse peegeldus häirib hirmsasti.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sacher
HV kasutaja
sacher

liitunud: 29.01.2008




sõnum 30.09.2011 11:52:52 vasta tsitaadiga

marion23 kirjutas:
Oskab keegi soovitada 32" led lcd-d, oluline on MATTekraan, 100Hz ja usb pulgalt filmide näitamine, jalg võiks ka pööratav olla. Enamus keskmise hinnaklassiga telekaid on läikiva ekraaniga, aga toa- ja tänavavalguse peegeldus häirib hirmsasti.


sony ex510st alates. sony alati oma mattpaneeliga eesrindlik olnud. mine poodi ja kae oma silmaga üle.

_________________
no shit sherlock
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2011 13:52:40 vasta tsitaadiga

sacher kirjutas:
marion23 kirjutas:
Oskab keegi soovitada 32" led lcd-d, oluline on MATTekraan, 100Hz ja usb pulgalt filmide näitamine, jalg võiks ka pööratav olla. Enamus keskmise hinnaklassiga telekaid on läikiva ekraaniga, aga toa- ja tänavavalguse peegeldus häirib hirmsasti.


sony ex510st alates. sony alati oma mattpaneeliga eesrindlik olnud. mine poodi ja kae oma silmaga üle.


Sony pole vist USB pulgalt filmide mängimises väga tugev? (piiratud arv erinevaid formaate toetatud võrreldes näiteks Samsungi või LG'ga)
Võibolla muidugi uued mudelid paremad, ma selle aasta omadega pole väga tuttav.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 30.09.2011 16:54:35 vasta tsitaadiga

digi-TV foorumist..
http://digi-tv.ee/viewtopic.php?f=44&t=13762
tsitaat:
nüüd esimest korda ütlen - "dlna on super" lõpuks, ja mul sony ex720 mudel mängib nüüd kõiki faile mis mul on - KÕIKI, kerimine on ka TS failidega ok, puldil on play ja kõik väga mugav. servio 0.6 dlna server annab ka resume pooleli olevatele failidele, milleks osta poole veerand teleka hinnaga mingi player, kui korralik cx520 telekas mängib kõike maha mis sul arvutis on.

mul nurgas arvuti gpprv programmiga salvestab kõike ja kõigist telakatest saan korraga vaadata, ei ole ühtegi meediaplayerit, ainult vanem sony 40W4000 on hdmi kaabliga 1080p otse sama arvuti küljes millega salvestan ja seesamtv programmiga mingi vana pult sisi pandud playeri funktsioone juhtima ja epg saan panan igast arvutist mis internetis ja muidugi ka nutitelefonidelt.

arvuti küljes 2 tuunerit, 1 vabadele kanalitele ja teine tasulistele, niiet 5te vaba kanalit saan panna korraga salvestama jne

dlna ainuke miinus on praegu subtiitrite toe väike toetus, mingi samsung pidi mängima ja mingi psp dlan serveriga sai subtiitreid sisse põletada - need kaks väidet mulle praegu kahjuks: naised sdaunas rääkisid tasemel .

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2011 17:13:18 vasta tsitaadiga

eristaks siiski usbilt mängimist ja dlna-d. nende vahe on siiski väga suur, eriti kui dlna serveriks on arvuti.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 30.09.2011 18:32:42 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
eristaks siiski usbilt mängimist ja dlna-d. nende vahe on siiski väga suur, eriti kui dlna serveriks on arvuti.


Tegelikult võiks ju eristada, samas tähtis on siiski tulemus. On tõsi, et DLNA abil saab teisendada mittesobivad koodekid sobivasse formaati, üle USB oleks juttudele ja kogemusele tuginedes Sony meedia taasesituse toe kohapealt siiski kehva valik.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shelby-SV
Jõulud On Läbi!
Shelby-SV

liitunud: 27.08.2004




sõnum 30.09.2011 21:47:32 vasta tsitaadiga

mis vahe on samsung le40c650 ja c652 ja d6000?
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 30.09.2011 22:59:32 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
jägaja, palun anna objektiivsuse huvides esmajärjekorras HV toodete lingid, selleks ometi ju HinnaVaatlus ongi loodud icon_idea.gif thumbs_up.gif


doh.gif
Mnjah, olen lugenud samalaadseid "vihjeid" teiste kasutajate samasuguse linkimise kohta ja mõtlen, et mina nii ei tee..
..kuni hetkeni..mil see juhtub nii, nagu ei peaks icon_redface.gif

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramm
Kreisi kasutaja
Ramm

liitunud: 04.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2011 11:16:22 vasta tsitaadiga

Oskab keegi soovitada alla 32" ekraani 1080p telekat mis saaks .mkv maha mängimisega ja toetaks DTS heli?
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iguaan
HV veteran
iguaan

liitunud: 23.11.2003




sõnum 01.10.2011 14:07:42 vasta tsitaadiga

Shelby-SV kirjutas:
mis vahe on samsung le40c650 ja c652 ja d6000?

samsungi leht on suur ja lai icon_wink.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shelby-SV
Jõulud On Läbi!
Shelby-SV

liitunud: 27.08.2004




sõnum 01.10.2011 15:46:32 vasta tsitaadiga

iguaan kirjutas:
Shelby-SV kirjutas:
mis vahe on samsung le40c650 ja c652 ja d6000?

samsungi leht on suur ja lai icon_wink.gif


jamh, sain vastuse. samsungi enda leht on paras segapudru aga mingi review seletas ära.

ülejäänud huvilistele, 650, 652 ja 654 vahe on pmst disainis. d6000 on juba 3d toega jne
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2011 17:49:58 vasta tsitaadiga

D6000 seeria 3D 50% resoga algmaterjalist... 1080p puhul siis pool sellest, alles natuke aega tagasi keegi kuskil avastas... hea, et ise sinna orki ei astunud.
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Telerite üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 184, 185, 186 ... 383, 384, 385  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.